Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2016-02-18, 12:22   #4051
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kaanzi Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny!
Mój pierwszy raz z encanto by³ ju¿ jakie¶ 4msc temu. Keratyna ju¿ dawno siê wyp³uka³a. Nawet po zabiegu nie uwa¿a³am, ¿e s± idealnie proste. Mocno spali³am koñcówki, a wiêc ¶ciê³am nawet trochê sporo bo a¿ 12cm ale wiem, ¿e to by³a konieczno¶æ. Po prostu wiem ju¿, ¿e przy tak zniszczonych w³osach jakie mia³am powinnam u¿yæ jednak mniejszej temperatury, no ale jestem ju¿ tego ¶wiadoma. Koñcówki siê wywija³y, bez suszenia nie by³o mowy o prostych w³osach. My³am codziennie szamponem z Alterry ze wzglêdu na to, ¿e mega szybko siê przet³uszcza³y. Gdzie¶ tutaj wyczyta³am, ¿e kilka z Was u¿ywa³o i poleca³o, ale mo¿e szampon nie do koñca jest odpowiedni? nie znam siê na tych sk³adach, siêgnê³am po niego i po prostu z nim zosta³am bo mi odpowiada³. Do tego s³ynna od¿ywka z garniera awokado z mas³em. Przez pierwszy miesi±c codziennie olejowa³am w³osy olejem kokosowym.
I teraz pytanie. Pamiêtam konsystencjê keratyny. By³a mega gêsta, wrêcz mia³am problem z wylaniem jej do s³oiczka. Mia³am 100ml i wystarczy³o na styk, ale by³a bardzo wydajna. Natomiast od¿ywka by³a ju¿ l¿ejszej konsystencji.
Jestem po rozja¶nianiu w³osów z ciemnego br±zu do jasnego blondu. W³osy zniszczone - co jest oczywiste, a wiêc pierwsza my¶l jak je zobaczy³am by³a - Musze zrobiæ encanto. W³a¶nie przysz³a mi keratynka. Zale¿a³o mi na starej wersji bo pisa³y¶cie, ¿e nowa nie do koñca spe³nia Wasze oczekiwania. Keratyna która przysz³a jest mega wodnista, a od¿ywka jakby lekko gê¶ciejsza chocia¿ nie do koñca. Zamówi³am u u¿ytkownika alicja_style czy jako¶ tak (widzia³am, ¿e poleca³y¶cie). Jak gêsto¶ciowo wypada stara, a nowa wersja? Jestem trochê zmieszana, a jutro chcia³am zrobiæ zabieg...
Pozdrawiam serdecznie!
Stara wersja jest konsystencji rzadkiego kisielu a nowa budyniu tak¿e dobrze Ci przysz³o
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-18, 12:41   #4052
Kaanzi
Przyczajenie
 
Avatar Kaanzi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;55939346]Stara wersja jest konsystencji rzadkiego kisielu a nowa budyniu tak¿e dobrze Ci przysz³o [/QUOTE]

Ojejku, ale siê ucieszy³am haha dziêkujê bardzo!

Mam jeszcze pytanie co do szamponu. Zastanawiam siê nad Cece Keratin & Cherry. Mia³a która¶ z Was styczno¶æ z tym szamponem? Lub Mrs. Potter`s z aloesem, jedwabiem i bia³± herbat± tylko, ¿e balsam. Czyta³am, ¿e wiele dziewczyn u¿ywa go jako szampon i super siê sprawdza. I jeszcze olejek LOREAL Mythic oil. Ci±gle s³yszê o nim same dobre s³owa. Ma oleje, wiêc du¿y plus, ale równie¿ silikony, które wrêcz s± jego baz±. Nie bije siê to za bardzo z keratyn±? Wiem, ¿e wiele z Was u¿ywa nawet produktów z solami i nie patrzy a¿ tak bardzo na sk³ad, ale wolê zapytaæ, a potem nie cierpieæ bo wiem, ¿e macie ogromn± wiedzê na ten temat
Kaanzi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-18, 12:49   #4053
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kaanzi Poka¿ wiadomo¶æ
Ojejku, ale siê ucieszy³am haha dziêkujê bardzo!

Mam jeszcze pytanie co do szamponu. Zastanawiam siê nad Cece Keratin & Cherry. Mia³a która¶ z Was styczno¶æ z tym szamponem? Lub Mrs. Potter`s z aloesem, jedwabiem i bia³± herbat± tylko, ¿e balsam. Czyta³am, ¿e wiele dziewczyn u¿ywa go jako szampon i super siê sprawdza. I jeszcze olejek LOREAL Mythic oil. Ci±gle s³yszê o nim same dobre s³owa. Ma oleje, wiêc du¿y plus, ale równie¿ silikony, które wrêcz s± jego baz±. Nie bije siê to za bardzo z keratyn±? Wiem, ¿e wiele z Was u¿ywa nawet produktów z solami i nie patrzy a¿ tak bardzo na sk³ad, ale wolê zapytaæ, a potem nie cierpieæ bo wiem, ¿e macie ogromn± wiedzê na ten temat
Mrs. Potters z aloesem i jedwabiem zmieni³ sk³ad i nie nadaje siê ju¿ do mycia w³osów. Znaczy - nie bêdzie tak dobrze na nie wp³ywa³, bo dodali nowy sk³adnik, niestety. Ja nie zwracam wiêkszej uwagi na szampony. Chyba, ¿e dostajê ³upie¿u czy swêdzi mnie g³owa, to zmieniam. Teraz szukam jakiego¶ bez Sodium Chloride.

Ja przez ca³y czas po zabiegu u¿ywa³am normalnych kosmetyków. Szampony z SLS i sol±, olejowa³am, maseczkowa³am.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-18, 13:13   #4054
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kaanzi Poka¿ wiadomo¶æ
Ojejku, ale siê ucieszy³am haha dziêkujê bardzo!

Mam jeszcze pytanie co do szamponu. Zastanawiam siê nad Cece Keratin & Cherry. Mia³a która¶ z Was styczno¶æ z tym szamponem? Lub Mrs. Potter`s z aloesem, jedwabiem i bia³± herbat± tylko, ¿e balsam. Czyta³am, ¿e wiele dziewczyn u¿ywa go jako szampon i super siê sprawdza. I jeszcze olejek LOREAL Mythic oil. Ci±gle s³yszê o nim same dobre s³owa. Ma oleje, wiêc du¿y plus, ale równie¿ silikony, które wrêcz s± jego baz±. Nie bije siê to za bardzo z keratyn±? Wiem, ¿e wiele z Was u¿ywa nawet produktów z solami i nie patrzy a¿ tak bardzo na sk³ad, ale wolê zapytaæ, a potem nie cierpieæ bo wiem, ¿e macie ogromn± wiedzê na ten temat
Ja Ci powiem tak - u¿ywam szamponów z sodium chloridum normalnie ale zawsze przed myciem na suche w³osy nak³adam olej, pó¼niej ju¿ w wannie jak±¶ najtañsz± od¿ywkê (ale nadal na suche w³osy) i dopiero wtedy moczê w³osy i myjê g³owê. I myjê tylko i wy³±cznie skórê g³owy, w³osy na d³ugo¶ci maj± tylko tyle styczno¶ci z szamponem co go sp³ywa z g³owy. I wydaje mi siê, ¿e to do¶æ dobrze zabezpiecza w³osy bo myje w³osy co dwa/trzy dni za ka¿dym razem dwukrotnie, w tym raz u¿ywam Head&Shoulders, czyli do¶æ mocno oczyszczaj±cego szamponu, a nie widzê du¿ego wyp³ukiwania siê keratyny
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-18, 13:22   #4055
Kaanzi
Przyczajenie
 
Avatar Kaanzi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka¿ wiadomo¶æ
Ja Ci powiem tak - u¿ywam szamponów z sodium chloridum normalnie ale zawsze przed myciem na suche w³osy nak³adam olej, pó¼niej ju¿ w wannie jak±¶ najtañsz± od¿ywkê (ale nadal na suche w³osy) i dopiero wtedy moczê w³osy i myjê g³owê. I myjê tylko i wy³±cznie skórê g³owy, w³osy na d³ugo¶ci maj± tylko tyle styczno¶ci z szamponem co go sp³ywa z g³owy. I wydaje mi siê, ¿e to do¶æ dobrze zabezpiecza w³osy bo myje w³osy co dwa/trzy dni za ka¿dym razem dwukrotnie, w tym raz u¿ywam Head&Shoulders, czyli do¶æ mocno oczyszczaj±cego szamponu, a nie widzê du¿ego wyp³ukiwania siê keratyny
Oo, dziêkujê
Pamiêtam w³a¶nie, ¿e zawsze po na³o¿eniu oleju na noc, gdy my³am w³osy musia³am szorowaæ z dobre 4 razy zanim ca³y zmy³am i wysz³am z domu. Po prostu alterra by³a wtedy za s³aba, ale radzi³am sobie. Tylko szamponu schodzi³o strasznie du¿o...wiêc postanowi³am poszukaæ czego¶ ciekawszego i skoro uwa¿acie, ¿e nie wp³ywa to na wyp³ukiwanie siê keratyny to mo¿e spróbuje
Kaanzi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-18, 13:31   #4056
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kaanzi Poka¿ wiadomo¶æ
Oo, dziêkujê

Pamiêtam w³a¶nie, ¿e zawsze po na³o¿eniu oleju na noc, gdy my³am w³osy musia³am szorowaæ z dobre 4 razy zanim ca³y zmy³am i wysz³am z domu. Po prostu alterra by³a wtedy za s³aba, ale radzi³am sobie. Tylko szamponu schodzi³o strasznie du¿o...wiêc postanowi³am poszukaæ czego¶ ciekawszego i skoro uwa¿acie, ¿e nie wp³ywa to na wyp³ukiwanie siê keratyny to mo¿e spróbuje

Ja nigdy nie mia³am problemu ze zmyciem oleju alterr±.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-18, 13:37   #4057
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Bo Alterra nie jest polecanym szamponem bez SLS, poniewa¿ równie¿ posiada silny detergent, który dzia³a na tej samej zasadzie co reszta.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-02-18, 17:13   #4058
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ dziewczyny, zdecydowa³am siê w koñcu na Cocochoco Gold dzi¶ mi przysz³a i jutro bêdê robi³a mam pytanie, je¶li mam rozja¶niane, zniszczone koñcówki to jak± temperatur± powinnam prostowaæ?
__________________
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-18, 17:54   #4059
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kaanzi Poka¿ wiadomo¶æ
Oo, dziêkujê
Pamiêtam w³a¶nie, ¿e zawsze po na³o¿eniu oleju na noc, gdy my³am w³osy musia³am szorowaæ z dobre 4 razy zanim ca³y zmy³am i wysz³am z domu. Po prostu alterra by³a wtedy za s³aba, ale radzi³am sobie. Tylko szamponu schodzi³o strasznie du¿o...wiêc postanowi³am poszukaæ czego¶ ciekawszego i skoro uwa¿acie, ¿e nie wp³ywa to na wyp³ukiwanie siê keratyny to mo¿e spróbuje
Ja tak uwa¿am, ale nie dajê 100% pewno¶ci u mnie siê to sprawdza w ka¿dym razie
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-18, 18:12   #4060
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kaanzi Poka¿ wiadomo¶æ
Oo, dziêkujê
Pamiêtam w³a¶nie, ¿e zawsze po na³o¿eniu oleju na noc, gdy my³am w³osy musia³am szorowaæ z dobre 4 razy zanim ca³y zmy³am i wysz³am z domu. Po prostu alterra by³a wtedy za s³aba, ale radzi³am sobie. Tylko szamponu schodzi³o strasznie du¿o...wiêc postanowi³am poszukaæ czego¶ ciekawszego i skoro uwa¿acie, ¿e nie wp³ywa to na wyp³ukiwanie siê keratyny to mo¿e spróbuje
4 razy myæ w³osy, ¿eby je domyc? To nie Alterra by³a za s³aba tylko prawdopodobnie na³o¿y³a¶ za du¿o oleju.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-18, 18:51   #4061
Kaanzi
Przyczajenie
 
Avatar Kaanzi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
4 razy myæ w³osy, ¿eby je domyc? To nie Alterra by³a za s³aba tylko prawdopodobnie na³o¿y³a¶ za du¿o oleju.
Byæ mo¿e masz racjê, jestem zielona w tym temacie ale racja, u¿ywa³am strasznie du¿o oleju
a co do tego Mrs. Potters'a z aloesem i jedwabiem to wiesz jak sprawdza siê jako balsam? Strasznie mnie kusi...cena fajna, pojemno¶æ i dostêpno¶æ
Kaanzi jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-18, 18:53   #4062
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kaanzi Poka¿ wiadomo¶æ
Byæ mo¿e masz racjê, jestem zielona w tym temacie ale racja, u¿ywa³am strasznie du¿o oleju
a co do tego Mrs. Potters'a z aloesem i jedwabiem to wiesz jak sprawdza siê jako balsam? Strasznie mnie kusi...cena fajna, pojemno¶æ i dostêpno¶æ
Jest bardzo lekki, ale przez ten sk³adnik mo¿e nie byæ ju¿ taki fajny. Niestety, sk³ad zmieni³ siê na gorsze. Mo¿e spróbuj co¶ z firmy Ziaja. Maj± sporo od¿ywek, tanio i dobrze dostêpne.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-18, 21:23   #4063
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Uda³o mi sie kupiæ barwê piwn± i jutro robiê encanto z tego co mi pozosta³o z ostatniego razu.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-19, 17:35   #4064
Kaanzi
Przyczajenie
 
Avatar Kaanzi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

W³a¶nie zrobi³am po³owê Encanto. Od¿ywkê po³o¿ê za jakie¶ dwie godzinki. W³oski s± super widzê du¿± ró¿nicê pomiêdzy tym prostowaniem, a wcze¶niejszym z now± wersj±. Suszy³am oko³o 45 minut raz zimnym, a raz ciep³ym powietrzem (aczkolwiek moja suszarka nie daje gor±cego powiewu) a uwierzcie mi, mam d³ugie w³osy. Zapach wg mnie mniej dra¿ni±cy ni¿ wtedy. Ale my¶lê, ¿e du¿± zas³ug± by³o to suszenie nie za ciep³ym strumieniem. Poprzednio robi³am to zbyt gor±cym i praktyczne p³aka³am. Teraz jedynie drapa³o w gardle. Rozja¶ni³o mi mega w³osy ale akurat to na plus bo jestem po rozja¶nianiu z ciemnego br±zu. Jedyne co mnie zaniepokoi³o to to, ¿e po suszeniu keratyny w³osy by³y idealnie proste wszêdzie, prócz jednego miejsca przy uchu gdzie zawsze w³osy mi siê bardzo krêci³y. To by³y wrêcz loczki ale wyprostowa³am i mam nadziejê, ¿e bêdzie wszystko ok. Ju¿ nie mogê doczekaæ siê koñcowego rezultatu
Kaanzi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-21, 20:17   #4065
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

No i w koñcu zrobi³am Chocochoco. Wcze¶niej nie widzia³am tego, bo po wysuszeniu od razu prostowa³am, ¿eby nie by³y takie puszyste, ale na zdjêciu zobaczy³am ¿e moje w³osy by³y w tragicznym stanie.. Teraz s± super proste i widzê du¿± ró¿nicê
Ale ostatecznie zobaczê po umyciu, czyli we wtorek jak mi wyszed³ zabieg
__________________
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:35   #4066
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
No i w koñcu zrobi³am Chocochoco. Wcze¶niej nie widzia³am tego, bo po wysuszeniu od razu prostowa³am, ¿eby nie by³y takie puszyste, ale na zdjêciu zobaczy³am ¿e moje w³osy by³y w tragicznym stanie.. Teraz s± super proste i widzê du¿± ró¿nicê
Ale ostatecznie zobaczê po umyciu, czyli we wtorek jak mi wyszed³ zabieg
Robi³a¶ wersjê gold? czekam na info
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-22, 12:25   #4067
pizmak007
Rozeznanie
 
Avatar pizmak007
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomo¶ci: 517
GG do pizmak007
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Jakie¶ 2 tygodnie temu mia³am robion± keratynê Encanto w salonie fryzjerskim, jednak zabieg nie zosta³ prawid³owo przeprowadzony (fryzjerka prostowa³a w³osy 1-2 razy i twierdzi³a, ¿e tak ma byæ) i w³osy nadal s± falowane. Zg³osi³am reklamacjê zabiegu, w przysz³ym tygodniu maj± mi robiæ jeszcze raz ten zabieg, ale Cocochoco Gold.
Jak my¶licie, czy w³osy nie zniszcz± mi siê za bardzo od powtórzenia tego zabiegu? Czy Cocochoco bêdzie delikatniejszy od Encanto? Zale¿y mi na prostych w³osach, ale nie chcê ich zniszczyæ. Co by¶cie zrobi³y na moim miejscu?
__________________
Chcia³em tyle ci daæ
Tyle zrobiæ
O gdybym tylko móg³
Zmieni³bym ten ca³y ¶wiat
Wysadzi³bym jaki¶ bank
I z wiatrem pu¶ciæ ca³y szmal
pizmak007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-22, 19:04   #4068
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Tak Gold dam znaæ
__________________
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-23, 07:58   #4069
shinne
Przyczajenie
 
Avatar shinne
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Neverland
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Witam!
Zastanawiam siê nad zabiegiem keratynowego prostowania w³osów kosmetykami firmy Alfapart (Keratin Therapy), mo¿e która¶ z Was mia³a styczno¶æ lub s³ysza³a o tych produktach?
shinne jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-23, 13:18   #4070
indylindy
Przyczajenie
 
Avatar indylindy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ! a ja by³am dzi¶ u fryzjerki i powiedzia³a,¿e keratynowe prostowanie w³osów jest zabiegiem mimo wszystko chemicznym i lepsza jest sama odbudowa keratyn±... Mam w³osy raczej proste,ale tekie w kierunku puszenia. Chcia³abym by by³y idealnie g³±dkie i proste... Fryzjerka okre¶li³a cenê zabiegu prostowania na 600z³....trochê du¿o,choæ fakt,¿e w³osy mam za ³opatki. Sam zabieg odbudowy keratyn± to 200z³. Bardzo chcia³am prostowanie,ale teraz ju¿ siê zastanawiam, 600z³ na pewno nie zap³acê... a na zabieg w domu nie wiem czy siê powa¿ê ostrzega³a,¿e trzeba mieæ dobre kosmetyki, umieæ zrobiæ, etc. Moja prostownica nie ma nawet wska¼nika temperatuty Macie mo¿e jakie¶ zdjêcia przed i po prostowaniu? Jestem bardzo ciekawa, z tego co czytam wiele siê odwa¿y³o na ten zabieg w domu.
indylindy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-23, 14:28   #4071
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 605
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez shinne Poka¿ wiadomo¶æ
Witam!

Zastanawiam siê nad zabiegiem keratynowego prostowania w³osów kosmetykami firmy Alfapart (Keratin Therapy), mo¿e która¶ z Was mia³a styczno¶æ lub s³ysza³a o tych produktach?

Ja robi³am ten zabieg u fryzjera, to nie jest chemiczne prostowanie, nazwa³abym to raczej zabiegiem regeneruj±cym i wyg³adzaj±cym. Efekt dobry ale nie za te pieni±dze i nie powinien sie nazywaæ prostowaniem-taka moja opinia.
cavagirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-23, 16:01   #4072
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez indylindy Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ! a ja by³am dzi¶ u fryzjerki i powiedzia³a,¿e keratynowe prostowanie w³osów jest zabiegiem mimo wszystko chemicznym i lepsza jest sama odbudowa keratyn±... Mam w³osy raczej proste,ale tekie w kierunku puszenia. Chcia³abym by by³y idealnie g³±dkie i proste... Fryzjerka okre¶li³a cenê zabiegu prostowania na 600z³....trochê du¿o,choæ fakt,¿e w³osy mam za ³opatki. Sam zabieg odbudowy keratyn± to 200z³. Bardzo chcia³am prostowanie,ale teraz ju¿ siê zastanawiam, 600z³ na pewno nie zap³acê... a na zabieg w domu nie wiem czy siê powa¿ê ostrzega³a,¿e trzeba mieæ dobre kosmetyki, umieæ zrobiæ, etc. Moja prostownica nie ma nawet wska¼nika temperatuty Macie mo¿e jakie¶ zdjêcia przed i po prostowaniu? Jestem bardzo ciekawa, z tego co czytam wiele siê odwa¿y³o na ten zabieg w domu.
Pó³ w±tku, jak nie 3/4 to wypowiedzi dziewczyn, które ten zabieg wykonywa³y same w domu. Zdjêæ te¿ jest od groma.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-23, 17:00   #4073
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez indylindy Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ! a ja by³am dzi¶ u fryzjerki i powiedzia³a,¿e keratynowe prostowanie w³osów jest zabiegiem mimo wszystko chemicznym i lepsza jest sama odbudowa keratyn±... Mam w³osy raczej proste,ale tekie w kierunku puszenia. Chcia³abym by by³y idealnie g³±dkie i proste... Fryzjerka okre¶li³a cenê zabiegu prostowania na 600z³....trochê du¿o,choæ fakt,¿e w³osy mam za ³opatki. Sam zabieg odbudowy keratyn± to 200z³. Bardzo chcia³am prostowanie,ale teraz ju¿ siê zastanawiam, 600z³ na pewno nie zap³acê... a na zabieg w domu nie wiem czy siê powa¿ê ostrzega³a,¿e trzeba mieæ dobre kosmetyki, umieæ zrobiæ, etc. Moja prostownica nie ma nawet wska¼nika temperatuty Macie mo¿e jakie¶ zdjêcia przed i po prostowaniu? Jestem bardzo ciekawa, z tego co czytam wiele siê odwa¿y³o na ten zabieg w domu.
Ten zabieg za 200z³ w±tpiê czy da jakiekolwiek d³ugotrwa³e efekty. Ja bym Ci poleca³a zrobiæ sama w domu - za produkty dasz trochê ponad 100z³, jakby¶ chcia³a kupiæ prostownicê to ca³kiem spoko kupisz za 100z³ a zostanie Ci na zawsze..
Encanto jest tu polecane, ale stara formu³a. Mo¿esz kupiæ na aukcjach na allegro, sprzedaj± j± np u¿ytkownik Alicja_style (jeszcze chyba beautySin czy jako¶ tak, ale nie pamiêtam dok³adnie, bo ja kupowa³am od Alicja_style, w ka¿dym razie obaj byli polecani tu). Dodatkowo u tego u¿ytkownika (alicja_style) mo¿esz dobraæ sobie indywidualnie zestaw, którego potrzebujesz - mo¿esz np kupiæ sam± keratynê bez od¿ywki, albo dowoln± ilo¶æ keratyny i od¿ywki, i on Ci indywidualnie wyceni.
Zabiegów u fryzjera nie polecam - chyba nie by³o tu zadowolonej dziewczyny.
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-23, 17:45   #4074
indylindy
Przyczajenie
 
Avatar indylindy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka¿ wiadomo¶æ
Ten zabieg za 200z³ w±tpiê czy da jakiekolwiek d³ugotrwa³e efekty. Ja bym Ci poleca³a zrobiæ sama w domu - za produkty dasz trochê ponad 100z³, jakby¶ chcia³a kupiæ prostownicê to ca³kiem spoko kupisz za 100z³ a zostanie Ci na zawsze..
Encanto jest tu polecane, ale stara formu³a. Mo¿esz kupiæ na aukcjach na allegro, sprzedaj± j± np u¿ytkownik Alicja_style (jeszcze chyba beautySin czy jako¶ tak, ale nie pamiêtam dok³adnie, bo ja kupowa³am od Alicja_style, w ka¿dym razie obaj byli polecani tu). Dodatkowo u tego u¿ytkownika (alicja_style) mo¿esz dobraæ sobie indywidualnie zestaw, którego potrzebujesz - mo¿esz np kupiæ sam± keratynê bez od¿ywki, albo dowoln± ilo¶æ keratyny i od¿ywki, i on Ci indywidualnie wyceni.
Zabiegów u fryzjera nie polecam - chyba nie by³o tu zadowolonej dziewczyny.
Oooooo...dziêkujê za wyczerpuj±c± odpowied¼ i ju¿ biorê siê za lekturê miliona postów na ten temat. Mam nadziejê,¿e nied³ugo sama pochwalê siê efektami Nie mogê zniszczyæ w³osów,bo za cztery miesi±ce biorê ¶lub...

Edytowane przez indylindy
Czas edycji: 2016-02-23 o 17:48
indylindy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-23, 20:50   #4075
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka¿ wiadomo¶æ
Ten zabieg za 200z³ w±tpiê czy da jakiekolwiek d³ugotrwa³e efekty. Ja bym Ci poleca³a zrobiæ sama w domu - za produkty dasz trochê ponad 100z³, jakby¶ chcia³a kupiæ prostownicê to ca³kiem spoko kupisz za 100z³ a zostanie Ci na zawsze..
Encanto jest tu polecane, ale stara formu³a. Mo¿esz kupiæ na aukcjach na allegro, sprzedaj± j± np u¿ytkownik Alicja_style (jeszcze chyba beautySin czy jako¶ tak, ale nie pamiêtam dok³adnie, bo ja kupowa³am od Alicja_style, w ka¿dym razie obaj byli polecani tu). Dodatkowo u tego u¿ytkownika (alicja_style) mo¿esz dobraæ sobie indywidualnie zestaw, którego potrzebujesz - mo¿esz np kupiæ sam± keratynê bez od¿ywki, albo dowoln± ilo¶æ keratyny i od¿ywki, i on Ci indywidualnie wyceni.
Zabiegów u fryzjera nie polecam - chyba nie by³o tu zadowolonej dziewczyny.
Ja by³am- robi³am Encanto u fryzjera, ale to by³o wieku temu i wersja stara Nie zrobi³abym tego sobie sama tak dobrze, aczkolwiek ogólnie rzecz bior±c to uwa¿am, ¿e warto zrobiæ taki zabieg w domu.
weegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-23, 22:54   #4076
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka¿ wiadomo¶æ
Ja by³am- robi³am Encanto u fryzjera, ale to by³o wieku temu i wersja stara Nie zrobi³abym tego sobie sama tak dobrze, aczkolwiek ogólnie rzecz bior±c to uwa¿am, ¿e warto zrobiæ taki zabieg w domu.
O to dobrze wiedzieæ przewa¿nie wpadaj± tu dziewczyny z pytaniami, czy mog± zg³osiæ reklamacjê na fryzjera
Ile zap³aci³a¶, tak z ciekawo¶ci? I jakiej d³ugo¶ci w³osy? I ile trwa³ zabieg? bo jak ja robiê to mi schodzi oko³o 8h
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-24, 12:19   #4077
shinne
Przyczajenie
 
Avatar shinne
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Neverland
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez cavagirl Poka¿ wiadomo¶æ
Ja robi³am ten zabieg u fryzjera, to nie jest chemiczne prostowanie, nazwa³abym to raczej zabiegiem regeneruj±cym i wyg³adzaj±cym. Efekt dobry ale nie za te pieni±dze i nie powinien sie nazywaæ prostowaniem-taka moja opinia.
Nie za jakie pieni±dze? My¶la³am raczej o tym, ¿eby zrobiæ go w domu, do fryzjera raczej nie pójdê na takie zabiegi, poniewa¿ mam w³osy prawie do pasa i niestety za sam± "robociznê" zap³acê du¿o wiêcej ni¿ wynosi warto¶æ kosmetyków...
shinne jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-25, 10:23   #4078
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Witam. Udzielalam sie na tym forum jakis rok temu.
W grudniu 2014r robilam keratynowe prostowanie Kativa, a (chyvs) kwiecien2015 Encanto. Efekt utrzymywal sie dluuugo i bylam zadowolona. Jednak wlosy juz kilkakrotnie rozjadnialam i niestety stan ich sie mocno pogorszyl. W dodatku mam juz spory odrost falowanych wlosow z ktorym nie moge sobie poradzic. Wlosy na dlugosci sa w miare proste i wygladaja ok, tylko ten odrost:/
Chetnie powtorzulabym zabieg, ale jestem w ciazy. Aktualnie 20tydz. I mam pytanie, czy moze pojawily sie jakies zestawy bezpieczne do stosowania w ciazy? Nie musi prostowac jak zelazko, zalezy mi na wygladzeniu i odzywieniu i chociaz mininalnym wyprostowaniu. Doradzcie mi cos prosze
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-25, 11:23   #4079
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Udzielalam sie na tym forum jakis rok temu.
W grudniu 2014r robilam keratynowe prostowanie Kativa, a (chyvs) kwiecien2015 Encanto. Efekt utrzymywal sie dluuugo i bylam zadowolona. Jednak wlosy juz kilkakrotnie rozjadnialam i niestety stan ich sie mocno pogorszyl. W dodatku mam juz spory odrost falowanych wlosow z ktorym nie moge sobie poradzic. Wlosy na dlugosci sa w miare proste i wygladaja ok, tylko ten odrost:/
Chetnie powtorzulabym zabieg, ale jestem w ciazy. Aktualnie 20tydz. I mam pytanie, czy moze pojawily sie jakies zestawy bezpieczne do stosowania w ciazy? Nie musi prostowac jak zelazko, zalezy mi na wygladzeniu i odzywieniu i chociaz mininalnym wyprostowaniu. Doradzcie mi cos prosze
Ja bym nie stosowa³a na Twoim miejscu nawet je¶li by które¶ by³o teoretycznie bezpieczne zdrowie dziecka przede wszystkim.
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-25, 16:37   #4080
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 605
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez shinne Poka¿ wiadomo¶æ
Nie za jakie pieni±dze? My¶la³am raczej o tym, ¿eby zrobiæ go w domu, do fryzjera raczej nie pójdê na takie zabiegi, poniewa¿ mam w³osy prawie do pasa i niestety za sam± "robociznê" zap³acê du¿o wiêcej ni¿ wynosi warto¶æ kosmetyków...
W domu to spoko, ja p³aci³am chyba 440 z³, i to by³a promocja...
cavagirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.