Najlepsze Prostownice PART II - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-21, 10:53   #3121
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez dziemian Pokaż wiadomość
co byscie wybrali z tych ?
http://www.allegro.pl/item283268644_...669_190w_.html
http://www.allegro.pl/item283043634_...cji_i_lcd.html
http://www.allegro.pl/item282111039_...najtaniej.html
http://www.allegro.pl/item282834637_prof_prosto wnica_efalock_flat_maxx_z _turmalinami.html


wzięłabym tę: http://www.allegro.pl/item282111039_...najtaniej.html
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 10:54   #3122
kacper147
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witam!
Zwracam się z uprzejmą prośbą o opinię dotyczącą prostownicy Remington S8102.
Powyższy produkt ma być prezentem dla mojej mamy, która ma włosy do ramion, po umyciu delikatnie się falują i wymagają prostowania. Zalezy mi na wysokiej jakości i bezpieczenstwu dla włosów.
Producent zapewnia, że płytki z powłoką teflonowo-diamentową gwarantują super efekt i bezpieczeństwo, ciekawi mnie również możliwość suszenia włosów prostownicą, czy to się sprawdza?
Za wszelkie sugestie i uwagi z góry dziękuję.
kacper147 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 10:59   #3123
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez dziemian Pokaż wiadomość
co byscie wybrali z tych ?
http://www.allegro.pl/item283268644_...669_190w_.html
http://www.allegro.pl/item283043634_...cji_i_lcd.html
http://www.allegro.pl/item282111039_...najtaniej.html
http://www.allegro.pl/item282834637_prof_prosto wnica_efalock_flat_maxx_z _turmalinami.html
z prostownic które podałeś, tylko babyliss pro i efalock jest profesjonalna.
Nawet nie patrz na takie prostownice jak philips, braun, remington itp.
Ale ja nadal uważam, ze prostownica Gamma za te pieniądze, to najepsze wyjście.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 11:06   #3124
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

tylko płytki ceramiczne!! a prostownice profesjonalne!!! Remington nie jest profesjonalny
za 200 zł kupisz już fajna profesjonalną prostownice
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 11:12   #3125
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
tylko płytki ceramiczne!! a prostownice profesjonalne!!! Remington nie jest profesjonalny
za 200 zł kupisz już fajna profesjonalną prostownice
Na jakiej podstawie twierdzisz, że niektóre prostownice Remington nie są profesjonalne?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 11:20   #3126
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Nie rozumiem jak można na podstawie marki oceniać jakość produktu i stąd wiedzieć, czy dany produkt jest profesjonalny czy też nie.
Osobiście miałam vidal sassoon i babyliss i lepszy okazał się Remington. Radzę sugerować się tym, jakie funkcje posiada prostownica niż marką, która za samą nazwę życzy sobie wydatku rzędu ponad 200 zł.

doris1981 widzę,że mamy to samo zdanie na ten temat
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 11:25   #3127
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

no wybacz ale marka dużo mówi !!!!
to tak jak kupić spodnie Levisa albo jeansy w Housie Remington jest jak spodnie z housiea
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-21, 11:43   #3128
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
no wybacz ale marka dużo mówi !!!!
to tak jak kupić spodnie Levisa albo jeansy w Housie Remington jest jak spodnie z housiea
skad mozesz wiedziec, skoro sama przynalas, ze sie nie znasz na prostownicach, a swa znikoma wiedze posiadlas wylacznie rozmawiajac z paroma fryzjerami i przegladajac jakies rankingi

pare postow wczesniej pytalas czy Babyliss to dobra marka

pachnie mi to snobizmem i to mocno...
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 11:47   #3129
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dziemian jeśli się nie śpieszysz, to ja osobiście polecam Tondeo - też kupiłam na Allegro. Prostownica bardzo dobrej jakości.
Ale widzisz - ilu użytkowników, tyle opinii Może podpytaj dziewczyny co jej się podoba?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 11:55   #3130
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

a co myślicie o tej?
http://allegro.pl/item281029920_pros...on_gratis.html
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 11:59   #3131
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Mam właśnie tę i bardzo ją polecam.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-21, 12:33   #3132
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
Nie rozumiem jak można na podstawie marki oceniać jakość produktu i stąd wiedzieć, czy dany produkt jest profesjonalny czy też nie.
Osobiście miałam vidal sassoon i babyliss i lepszy okazał się Remington. Radzę sugerować się tym, jakie funkcje posiada prostownica niż marką, która za samą nazwę życzy sobie wydatku rzędu ponad 200 zł.

doris1981 widzę,że mamy to samo zdanie na ten temat
Tak kuseczko, bo sama mam Remingtona właśnie do profesjonalnego użytku. I również zrobił na mnie dużo lepsze wrażenie (pod względem wykonania, funkcji, powłoki), niż produkty wielu innych firm. Nie rozumiem takiego mądrzenia się, że jak coś za ponad 200 zł to na pewno "markowe" (zresztą niektórzy mają dziwne pojęcie o tym co jest "markowe" a co nie jest) a inne produkty "są ble bo ja tak mówię". To, że się trafiło na zły sprzęt danej marki nie daje prawa do takich uogólnień. I BaByliss ma kilka nieudanych, awaryjnych modeli.

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
no wybacz ale marka dużo mówi !!!!
to tak jak kupić spodnie Levisa albo jeansy w Housie Remington jest jak spodnie z housiea
Taaa, a ktoś jeszcze bogatszy i jeszcze mocniej szpanujący może powiedzieć: "dla mnie jeansy Versace to marka a Levis to szmatki dla nieznających się"... Wszystko zależy od punktu widzenia i patrzenia na jakość danego produktu a nie na "markę".

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-21 o 15:43 Powód: post pod postem, prosze korzystac z opcji edytowania
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 12:51   #3133
nastoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 527
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez dziemian Pokaż wiadomość
Witam jestem facetem;]
Co więc swiadczy o mnie ze mam zerowe pojęcie na temat pielęgnacji kobiecych włosów a tym bardziej na temat prostownic.
Chcialbym wydac maksymalnie 200 zł . Ma to byc prezent. Prosze was o jakies porady! Ma to by prezent dla dziewczyny. Jej włosy sa na długość szyi moze troche wiecej, brunetka z gęstymi włosami.
Czekam na jakies porady ! i mam pytanie czy prostownice philipsa lub brauna są dobre ? chce kupic jej cos co napewno będzie znała
Braun jest dobry, niektórzy fryzjerzy go nawet używają. No Remington też jest dobry, jest tu wiele pozytywnych opinii o nim, a można kupić normalnie w media markcie. Ja ich nie używałam, ale spooro się naczytałam o tym
Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Kup prostownice przez allegro, bo w sklepie fryzjerskim przepłacisz. Nie kupuj prostownicy w markecie, ponieważ one nie są dobre.
Kup profesjonalną. Za 200 zł możesz już kupic prostownice Gamma. To jest ta sama firma co Tondeo, a prostownice Tondeo są obecnie najlepsze na rynku polskim.
W markecie można kupić dobrą prostownicę: Remington, Braun - one są w marketach tzn w media markcie itp. Mam GA.MĘ, ale sądzę, że te prostownice by jej dorównały, a przynajmniej nie zostawały by gdzieś w tyle.
Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
tylko płytki ceramiczne!! a prostownice profesjonalne!!! Remington nie jest profesjonalny
za 200 zł kupisz już fajna profesjonalną prostownice
Babyliss PRO - profesjonalne prostownice które są awaryjne, szybko się psują (opinia fryzjerów i sprzedawców). Remington tego problemu nie ma, z resztą ma dłuższą gwarancję, i co warto przepłacać?
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Tak kuseczko, bo sama mam Remingtona właśnie do profesjonalnego użytku. I również zrobił na mnie dużo lepsze wrażenie (pod względem wykonania, funkcji, powłoki), niż produkty wielu innych firm. Nie rozumiem takiego mądrzenia się, że jak coś za ponad 200 zł to na pewno "markowe" (zresztą niektórzy mają dziwne pojęcie o tym co jest "markowe" a co nie jest) a inne produkty "są ble bo ja tak mówię". To, że się trafiło na zły sprzęt danej marki nie daje prawa do takich uogólnień. I BaByliss ma kilka nieudanych, awaryjnych modeli.
Pewnie że tak, ja miałam Babylissa i niczym się nie różnił od starej prostownicy za 40zł.
Jednak marką też powinnyśmy się kierować, bo jeżeli jakiś producent nas zapewnia, że prostownica ma ceramiczne płytki z turmalinami i aktywną jonizacją, a kosztuje 40zł to jest to trochę dziwne...
__________________
Słodka biżuteria, zapraszam:


www.modelina-art.blogspot.com

nastoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 13:04   #3134
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Sorry, ale nie wiesz o czym mówisz
Mówisz, że miałaś Babylissa. Pytanie teraz, czy kupiłaś go w markecie, czy może była to seria PRO? Jeśli kupiłaś go w markecie, to nie dziwie się, że niczym nie róźnił się od Brauna, Philipsa czy Remingtona.
Fakt, faktem, że babyliss jest awaryjny dlatego polecam Gamme bądż tondeo, chociaż i tu zdarzają się reklamacje. Nie ma towaru który się nie psuje!
Prostuje włosy od 3 lat, miałam już troche prostownic i wiem na ich temat bardzo dużo
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 13:05   #3135
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez nastoletnia Pokaż wiadomość
(...)

Pewnie że tak, ja miałam Babylissa i niczym się nie różnił od starej prostownicy za 40zł.
Jednak marką też powinnyśmy się kierować, bo jeżeli jakiś producent nas zapewnia, że prostownica ma ceramiczne płytki z turmalinami i aktywną jonizacją, a kosztuje 40zł to jest to trochę dziwne...
To jest oczywiste . Remington to jednak światowa, uznana marka, która nie fałszuje opisów swoich produktów. I jak to zwykle bywa: ma i dobre i złe, i bardzo dobre i bardzo złe produkty. Chociaż z prostownicami to wcale nie jest taka prosta sprawa, bo tutaj o dobrym lub złym prostowaniu decyduje wiele czynników, ale też dbałość o sprzęt, stosowane kosmetyki. Również nieraz widuję prostownice typu: "Nowość ceramiczne płytki, jonizacja, cyfrowy wyświetlacz - jedyne 39,90 zł!". Tylko to trzeba mieć wiarę w kilka zjawisk nadprzyrodzonych, aby uwierzyć w taką okazję .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 15:14   #3136
Utalentowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 355
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Ludzie, co do tych dżinsów to nie zdadzam się. Miałam spodnie House i chodzę w nich już kilka lat (kupowałam nieco na wyrost) podczas gdy oryginalne Levisy rozwaliły mi się po miesiącu (mnie też to zdziwiło - spodnie za ponad stówę).
Ale mniejsza z tym.
Remington jest świetną marką (w większości produktów). Jak na tą cenę. Wiele osób z mojej szkoły je sobie chwali, mimo że ja nie używałam.
Marka i cena nie są najważniejsze. Np. Efalock wydaje mi się nieco przereklamowany (raz, dość niedawno mialam w ręku i już nie wezmę). Ale droga prostownica nie musi być taka zła. Tak więc najlepiej po prostu pytać kogoś, kto miał w ręce kilka modeli różnych firm i już.
Ot co.
Utalentowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 15:15   #3137
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
a ja mam Farouka rewelacja do tego cement Kerastese przed prostowaniem i kropla jedwabiu po efekt .... ZNIEWALAJACY

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
skad mozesz wiedziec, skoro sama przynalas, ze sie nie znasz na prostownicach, a swa znikoma wiedze posiadlas wylacznie rozmawiajac z paroma fryzjerami i przegladajac jakies rankingi

pare postow wczesniej pytalas czy Babyliss to dobra marka

pachnie mi to snobizmem i to mocno...
Truskawkowawiosna nie znasz mnie. Nie pytałam kilku fryzjerów, dzwoniłam do najlepszych slonów fryzjerskich i pytałam o wszystko także teraz naprawde wiem sporo. Znam opinie najlepszych w tym temacie.
wybacz ale Remingtona nikt mi nie polecił. a to chyba o czymś świadczy.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-21 o 15:43 Powód: post pod postem, prosze korzystac z opcji edytowania
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 15:41   #3138
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
Truskawkowawiosna nie znasz mnie. Nie pytałam kilku fryzjerów, dzwoniłam do najlepszych slonów fryzjerskich i pytałam o wszystko także teraz naprawde wiem sporo. Znam opinie najlepszych w tym temacie.
wybacz ale Remingtona nikt mi nie polecił. a to chyba o czymś świadczy.
tak wlasnie widze, ze wiesz sporo i w kolo Macieju zadajesz te same pytania, a wystarczyloby przeczytac watek lub uzyc google

a prawda jest taka, ze co fryzjer to opinia.

fryzjerzy beda polecac sprzet ktorego sami uzywaja i u nich sie sprawdza.

A to, ze czegos nie wymieniaja, nie znaczy, ze jest zly. Moze po prostu go nie testowali, nie wpadlas na to

firm produkujacych prostownice na profesjonalny rynek jest duzo, a za granica jeszcze wiecej.

kolejny raz prosze abys nie pisala posta pod postem, przeczytaj koniecznie ten watek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219266
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 16:31   #3139
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Utalentowana Pokaż wiadomość
Ludzie, co do tych dżinsów to nie zdadzam się. Miałam spodnie House i chodzę w nich już kilka lat (kupowałam nieco na wyrost) podczas gdy oryginalne Levisy rozwaliły mi się po miesiącu (mnie też to zdziwiło - spodnie za ponad stówę).
Ale mniejsza z tym.
Remington jest świetną marką (w większości produktów). Jak na tą cenę. Wiele osób z mojej szkoły je sobie chwali, mimo że ja nie używałam.
Marka i cena nie są najważniejsze. Np. Efalock wydaje mi się nieco przereklamowany (raz, dość niedawno mialam w ręku i już nie wezmę). Ale droga prostownica nie musi być taka zła. Tak więc najlepiej po prostu pytać kogoś, kto miał w ręce kilka modeli różnych firm i już.
Ot co.
Też miałam spodnie z House ale już wolałam nic nie pisać . W końcu je komuś dałam, bo za nic nie chciały się zniszczyć (miałam ich dosyć, znudziły mi się). Mam też torebkę - nieco się starła, ale trzyma się dobrze.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-21, 23:23   #3140
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

dobrze byłoby żeby nie mylić markowych firm profesjonalnych i nie wydawać opinii o marce z supersamu jako o marce firmowej..
__________________
gaga

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2007-12-22 o 08:44 Powód: blad w zdaniu
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 23:26   #3141
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
tak wlasnie widze, ze wiesz sporo i w kolo Macieju zadajesz te same pytania, a wystarczyloby przeczytac watek lub uzyc google

a prawda jest taka, ze co fryzjer to opinia.

fryzjerzy beda polecac sprzet ktorego sami uzywaja i u nich sie sprawdza.

A to, ze czegos nie wymieniaja, nie znaczy, ze jest zly. Moze po prostu go nie testowali, nie wpadlas na to

firm produkujacych prostownice na profesjonalny rynek jest duzo, a za granica jeszcze wiecej.

kolejny raz prosze abys nie pisala posta pod postem, przeczytaj koniecznie ten watek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219266

Zasiegałam opini wielu różnych fryzjerów, którzy pracowali na rozmaitych markach. Najbardziej popularne sa Babyliss, potem Ga Ma i Tondeo. są ogólnie znane i dobre. Wielu polecało mi tez Farouka, Ci co na num pracowali i pracowali na innych twierdzili że jest duża różnica. Dletego zdecydowałam sie na ten typ. Ale nie mówię że tamte są złe. Są bardzo dobre. Ja chciałam coś wyjątkowego
ps. tamto za szybko wysłałam nie jestem przyzwyczajona że trzeba edytować i czasami zapominam o tym

NO własnie Gaga masz całkowitą rację ja szukałam profesjonalnej

a co do spodni z Housa to było luźne porównanie. Fakt faktem chodziło mi o różnice np. w kroju :levisy świetnie leżą
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 10:28   #3142
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Ale nikt nie mówi, że produkty z supersamu są profesjonalne
Zdarza się, że są po prostu dobre

Mykam z tego wątku, bo jakaś dziwna atmosfera tu panuje
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 16:26   #3143
Utalentowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 355
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

No właśnie. Zrobiło się trochę dziwnie.
Naprawdę - ilu lidzi tyle opinii. Np. znam dziewczynę która ma prostownicę za dwie dychy ze sklepu typu "wszystko za 4 złote", ma mocno falowane włosy, używa jeszcze spray'u avonu i jest wniebowzięta, bo efekt jest niezły mimo że nie utrzymuje się długo.
Tak więc wciąż preferuję sprawdzanie prostownicy na sobie, albo pytanie osób mających podobne włosy o zdanie na temat danego modelu. Ale nawet to czasami nie wypala. Bo każdemu może pasować coś innego.
Ot co.
Utalentowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 08:43   #3144
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Utalentowana Pokaż wiadomość
No właśnie. Zrobiło się trochę dziwnie.
Naprawdę - ilu lidzi tyle opinii.

(...)

Tak więc wciąż preferuję sprawdzanie prostownicy na sobie, albo pytanie osób mających podobne włosy o zdanie na temat danego modelu. Ale nawet to czasami nie wypala. Bo każdemu może pasować coś innego.
Ot co.
Dobrze napisane.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 10:44   #3145
bocik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Hej,

Czy jest jakaś wielka różnica między prostownicami Ga.Ma a Farouk?
(mam na myśli efekt po prostowaniu, niszczenie włosów...)

Sprzedawczyni poinformowała mnie, że ta druga jest o klasę wyższa od pierwszej. Hmm... ciekawe.

Zastanawiam się nad kupnem prostownicy do 400zł, choć wiadomo, że im będzie tańsza tym lepiej (dla mojego portfela).

Mam na oku 2 modele:

Ga.Ma z laserową jonizacją i turmalinami, ok.280zł
Farouk CHI NANO IRONS, ok.340zł

Który wybrać?
bocik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 13:23   #3146
nike421
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

hej dziewczyny kupilam prostownice TONDEO

CERION ACTIVE

TOURMALINE




Z AKTYWNĄ LASEROWĄ JONIZACJĄ ODMŁADZAJĄCĄ I REGENERUJĄCĄ WŁOSY!!!



PROSTOWNICA Z CERAMICZNO-TURMALINOWYMI PŁYTKAMI IAKTYWNĄ JONIZACJĄ i jestem zalamana!!!!



prostownica wogole mi wlosow nie wyprostowala!!! pozatym wlosy szarpie i zanim jedno pasmo wyprostowalam to musialam kilka razy przeciagac((( a ta cala jonizacja jak to wyglada u was buczy cos??? bo u mnie nic nie slychac a ktoras piszala ze buczy niewiem czy dostalam wadliwa??? zalamalam sie tyle pieniedzy....(((

nike421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 14:18   #3147
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez nike421 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny kupilam prostownice TONDEO

CERION ACTIVE

TOURMALINE




Z AKTYWNĄ LASEROWĄ JONIZACJĄ ODMŁADZAJĄCĄ I REGENERUJĄCĄ WŁOSY!!!



PROSTOWNICA Z CERAMICZNO-TURMALINOWYMI PŁYTKAMI IAKTYWNĄ JONIZACJĄ i jestem zalamana!!!!



prostownica wogole mi wlosow nie wyprostowala!!! pozatym wlosy szarpie i zanim jedno pasmo wyprostowalam to musialam kilka razy przeciagac((( a ta cala jonizacja jak to wyglada u was buczy cos??? bo u mnie nic nie slychac a ktoras piszala ze buczy niewiem czy dostalam wadliwa??? zalamalam sie tyle pieniedzy....(((

a moze za duzo wlosow wpakowalas na raz?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 14:36   #3148
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
a moze za duzo wlosow wpakowalas na raz?
Tez mi sie tak wydaje.
Ja zawsze "upinam" gorna warstwe wlosow i prostuje najpierw, pasmami te "ze spodu".

A, co do prostownicy, to do tej pory uzywalam MPM /http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15705/, ale spadla mi i plytki popekaly, choc jest na gwarancji, to chwilowo nie mam czasu oddawac jej do naprawy, ktora pewnie i tak potrwa troche, pozyczylam od kumpeli jakas prostownice /tez ceramiczna/ firmy Stahlman, ale ona bardzo slabo prostuje , strasznie ciagnie wlosy i pusza sie po jej uzyciu, ale poki co lepsza taka niz zadna, kupilam w miedzyczasie kupilam te z Revlonu na Allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=277856316 mam nadzieje, ze "da rade".
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 18:58   #3149
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

wlasnie dostalam moja zamowiona na allegro prostownice remington 1031!! myslalam ze juz nie dojdzie a tu prosze jaka niespodzianka! ii...jestem zachwycona!! po wyjsciu od fryzjera nie mam takich wlosow
*miekkie
*lejace sie
*sypie
* gladkie jak cholera!
* wygladaja na zdrowsze!
*ciezke ale w pozytywnym slowa tego znaczeniu
*takie boskie poprostu

dzisiaj na pasterce sprawdze wytrzymalosc na wilgoc!

POLECAM!!!! i dalam tylko 145 zl + koszty przesylki 9.50
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 09:58   #3150
nike421
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

oj niestety niezaduzo, wlosy mam dlugie dlatego musze prodtowac kilkoma partiami zajelo mi to w sumie 45 minut takze porazka. a dzisiaj jak wstalam wlosy juz sie pokrecily:/ takze zaluje ze nie kupilam farouka moze lepiej by sie nadal wczesniej mialam gamme ktora kupilam jakies 6 lat temu i w sumie efekt taki sam:/ a chcialam ja zmienic bo zaczela szarpac wlosy no niestety mam chyba pecha a dziewczyny jak to jest z ta jonizacja buczy wam cos???
nike421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.