Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2016-07-17, 20:36   #4441
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 23 352
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê zaczynam pracê od sierpnia wiêc pierwsza wyp³ata i siê zapisujê
Ja mam w³osy za sutka gdzie¶ ale za to cienkie(niestety) i farbowane na czarno teraz chce je farbowac Hanna hebanowa czerñ.



Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Juz kilka dni po keratynie i moge powiedziec cos wiecej. Niestety teraz dopiero widze ze Cocochoco nie podzialalo na moje wlosy tak jakbym chciala. Moje wlosy krecone nie sa, to takie jakby grubsze fale i niestety keratyna nie wyprostowala ich calkiem. Nadal sie faluja no i nie moge powiedziec ze puchu nie ma wcale. Jest mniejszy - owszem ale nadal jest. Nastepnym razem musze poszukac salonu ktory robi prostowanie encanto, moze ta firma na moje wlosy lepiej podziala

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
LeejdiNaati jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-17, 23:22   #4442
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie nie. Zaopatrzy³am siê w star± formu³ê. Raz robi³am now± od bidzis i nawet wtedy efekt by³ lepszy od tego. Nie wiem co jest grane.
S³ysza³am, ¿e niestety w³osy po pewnym czasie "przyzwyczajaj±" siê do keratyny i efekt ju¿ nie jest taki super. Mo¿e przeproteinowanie ma na to jaki¶ wp³yw? Jak czêsto robi³a¶ zabieg w ci±gu tych 1,5roku?

Cytat:
Napisane przez No air Poka¿ wiadomo¶æ
Z tych dwóch, które poda³a¶ widzê ¿e jeden jest z USA i pisz± o nim, ¿e jest bardzo wodnisty; a o drugim pisz±, ¿e to "encanto do brazil"... Mo¿e do¶wiadczone dziewczyny doradz± co jest lepsze?
Wodnista jest stara wersja.
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-18, 08:24   #4443
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 266
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

o_Khaleesi_o
Mi Alfaparf wyprostowa³a i efekt by³ ¶wietny (taki sam jak po starym encanto).
__________________
2017
2016
2015
2013/2014

Edytowane przez onething
Czas edycji: 2016-07-18 o 08:25
onething jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-18, 10:56   #4444
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Poka¿ wiadomo¶æ
Juz kilka dni po keratynie i moge powiedziec cos wiecej. Niestety teraz dopiero widze ze Cocochoco nie podzialalo na moje wlosy tak jakbym chciala. Moje wlosy krecone nie sa, to takie jakby grubsze fale i niestety keratyna nie wyprostowala ich calkiem. Nadal sie faluja no i nie moge powiedziec ze puchu nie ma wcale. Jest mniejszy - owszem ale nadal jest. Nastepnym razem musze poszukac salonu ktory robi prostowanie encanto, moze ta firma na moje wlosy lepiej podziala

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
No ja bym najbardziej w³a¶nie chcia³a zrobiæ Encanto tak¿e jak jaki¶ salon znajdziesz to mo¿esz daæ znaæ

Hm ja w sumie mia³am raz robione Alfaparf starsz± wersje i Kativê i z Kativy by³am nawet zadowolona, ale strasznie mi kolor rozja¶ni³a z czarnego na jaki¶ nie wiem bordo na górze br±z na dole(swoje mam ciemny br±z)

Hmm... to po wyp³acie(a idê do pracy od sierpnia ) pomy¶lê czy zrobiæ Coco czy znowu Kativê.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez onething Poka¿ wiadomo¶æ
o_Khaleesi_o
Mi Alfaparf wyprostowa³a i efekt by³ ¶wietny (taki sam jak po starym encanto).
Now± mia³a¶ robion± ?;d
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-18, 13:03   #4445
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez onething Poka¿ wiadomo¶æ
o_Khaleesi_o
Mi Alfaparf wyprostowa³a i efekt by³ ¶wietny (taki sam jak po starym encanto).

Bardzo mia³as p³askie w³osy ?


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-19, 09:10   #4446
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 266
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

[/COLOR]

Now± mia³a¶ robion± ?;d
Mia³am robion± 3 lata temu, wiêc star± (nie wiedzia³am nawet ¿e jest nowa).

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo mia³as p³askie w³osy ?


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
Mia³am przyliz jak po starym encanto i w³osy proste jak druty. W sumie efekt drutów bez puszenia siê utrzya³ mi siê ponad 4 miesi±ce, pó¼niej koñce lekko siê podwija³y, ale z efektu by³am bardzo zadowolona.
__________________
2017
2016
2015
2013/2014
onething jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-19, 16:20   #4447
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomo¶ci: 6 208
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka¿ wiadomo¶æ
S³ysza³am, ¿e niestety w³osy po pewnym czasie "przyzwyczajaj±" siê do keratyny i efekt ju¿ nie jest taki super. Mo¿e przeproteinowanie ma na to jaki¶ wp³yw? Jak czêsto robi³a¶ zabieg w ci±gu tych 1,5roku?
No to mo¿liwe, ¿e mnie to w³a¶nie dopad³o Ale w sumie ma³o mam tych starych w³osów, na które dzia³a³a keratyna od pocz±tku bo regularnie tnê 2-4 cm a w³osy rosn± mi naprawdê szybko. No i dochodzi kwestia osób, którym robi³am zabieg pierwszy raz w ¿yciu i w³osy u nich te¿ s± matowe.
Nigdy nie mia³am przeproteinowanych w³osów. Jak zrobiê zabieg tak przez 3/4 miesi±ce nie u¿ywam keratyny na wszelki wypadek a po tym czasie wprowadzam j± co dwa tygodnie. Moje w³osy najbardziej lubi± takie combo.
5 razy robi³am. Jeden z nich to nowa formu³a, która wyp³uka³a siê w miesi±c i musia³am zrobiæ nowy zabieg.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-07-19, 19:13   #4448
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 4 840
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, na pierwszej stronie w±tku piszecie, ¿eby na strzy¿enie umawiaæ siê po keratynie, bo wyprostowanie mo¿e spowodowaæ widoczno¶æ ew. nierówno¶ci. Ma to sens. Jednak dzisiaj na fanpage osoby robi±cej keratynê w moim mie¶cie przeczyta³am, ¿eby podcinaæ przed keratyn±, bo przy podciêciu po keratynie, keratyna mo¿e "odp³yn±æ"... S³ysza³y¶cie kiedy¶ co¶ takiego?
__________________
Jestem mam±!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-19, 20:48   #4449
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja za ka¿dym kolejnym prostowaniem w³osy mia³am bardziej proste i d³u¿ej trzyma³a keratyna.


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-19, 22:17   #4450
sylvana0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 73
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Poka¿ wiadomo¶æ
No to mo¿liwe, ¿e mnie to w³a¶nie dopad³o Ale w sumie ma³o mam tych starych w³osów, na które dzia³a³a keratyna od pocz±tku bo regularnie tnê 2-4 cm a w³osy rosn± mi naprawdê szybko. No i dochodzi kwestia osób, którym robi³am zabieg pierwszy raz w ¿yciu i w³osy u nich te¿ s± matowe.
Nigdy nie mia³am przeproteinowanych w³osów. Jak zrobiê zabieg tak przez 3/4 miesi±ce nie u¿ywam keratyny na wszelki wypadek a po tym czasie wprowadzam j± co dwa tygodnie. Moje w³osy najbardziej lubi± takie combo.
5 razy robi³am. Jeden z nich to nowa formu³a, która wyp³uka³a siê w miesi±c i musia³am zrobiæ nowy zabieg.
kurcze, jak siê odzywiasz i jak w³osy? bo moje w³osy strasznie siê maj± do szybko¶ci porostu

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

ja raczej planujê albo tylko koñcówki, albo od po³owy bo nie lubie takiego efektu ulizu bo dla mnie to wygl±daj± jak t³uste . Fryzjerka mi powiedzia³a , ¿e wp³yw na kondycje w³osa po keratynie ma znaczenie czym siê robi, ¿e nawet fryzjerzy zakupuj± ten tañszy preparat. A to czym Wy robicie to takie z tego najlepszego produktu?
sylvana0 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-20, 08:59   #4451
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomo¶ci: 6 208
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sylvana0 Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze, jak siê odzywiasz i jak w³osy? bo moje w³osy strasznie siê maj± do szybko¶ci porostu
W miarê zdrowo ale nie jestem healthy freakiem Natomiast du¿o siê suplementujê z racji Hashimoto i chyba skutkiem ubocznym jest spore przyspieszenie porostu w³osów. No i wcierki to moja mi³o¶æ. Co 3 miesi±ce wcieram co¶ nowego.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-20, 11:58   #4452
sylvana0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 73
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Poka¿ wiadomo¶æ
W miarê zdrowo ale nie jestem healthy freakiem Natomiast du¿o siê suplementujê z racji Hashimoto i chyba skutkiem ubocznym jest spore przyspieszenie porostu w³osów. No i wcierki to moja mi³o¶æ. Co 3 miesi±ce wcieram co¶ nowego.
aha okej dziêki to jednak pójdê ¶ladem wcierek ;-)

Edytowane przez sylvana0
Czas edycji: 2016-07-20 o 12:02
sylvana0 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-20, 18:06   #4453
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez No air Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, na pierwszej stronie w±tku piszecie, ¿eby na strzy¿enie umawiaæ siê po keratynie, bo wyprostowanie mo¿e spowodowaæ widoczno¶æ ew. nierówno¶ci. Ma to sens. Jednak dzisiaj na fanpage osoby robi±cej keratynê w moim mie¶cie przeczyta³am, ¿eby podcinaæ przed keratyn±, bo przy podciêciu po keratynie, keratyna mo¿e "odp³yn±æ"... S³ysza³y¶cie kiedy¶ co¶ takiego?
Co za farmazony niby jak keratyna mia³aby odp³yn±æ, skoro jest wbudowana na ca³ej d³ugo¶ci w³osa Moim zdaniem ta teoria nie ma sensu
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-20, 19:39   #4454
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez No air Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, na pierwszej stronie w±tku piszecie, ¿eby na strzy¿enie umawiaæ siê po keratynie, bo wyprostowanie mo¿e spowodowaæ widoczno¶æ ew. nierówno¶ci. Ma to sens. Jednak dzisiaj na fanpage osoby robi±cej keratynê w moim mie¶cie przeczyta³am, ¿eby podcinaæ przed keratyn±, bo przy podciêciu po keratynie, keratyna mo¿e "odp³yn±æ"... S³ysza³y¶cie kiedy¶ co¶ takiego?
Haha, mo¿e Pani wykonuj±ca zabieg chce bardziej przyoszczêdziæ na zu¿ytej keratynie? Krótsze w³osy = mniej zu¿ytej keratyny,a pewno cena ta sam
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-21, 20:24   #4455
nyszka_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Witam wszystkich na forum, poniewa¿ jestem tu nowa

Skuszona fantastycznymi efektami, jakie widzia³am na forum postanowi³am zrobiæ encanto (star± wersjê). Niestety efekt nie wyszed³ tak dobrze jak u wiêkszo¶ci na forum. W³osy s± proste, ale nie s± b³yszcz±ce, a raczej matowe i niestety trochê siê pusz±, co prawda mniej ni¿ przed zabiegiem, ale zawsze. Na prostych w³osach puch wygl±da ¼le. W zwi±zku z tym mam pytanie czy móg³by mi ko¶ poleciæ co¶ na puszenie, co mo¿na stosowaæ na zmniejszenie tego puchu po encanto? Najlepiej bez soli, sls itd.

I drugie pytanie czy mogê te w³osy bardzo intensywnie nawil¿aæ np. aloesem? Bo s± bardzo suche? Po encanto to nie zaszkodzi? Bo jednak wola³abym to encanto jako¶ trochê podratowaæ, a nie wyp³ukiwaæ.

Pozdrawiam
nyszka_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-21, 21:45   #4456
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez nyszka_89 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkich na forum, poniewa¿ jestem tu nowa

Skuszona fantastycznymi efektami, jakie widzia³am na forum postanowi³am zrobiæ encanto (star± wersjê). Niestety efekt nie wyszed³ tak dobrze jak u wiêkszo¶ci na forum. W³osy s± proste, ale nie s± b³yszcz±ce, a raczej matowe i niestety trochê siê pusz±, co prawda mniej ni¿ przed zabiegiem, ale zawsze. Na prostych w³osach puch wygl±da ¼le. W zwi±zku z tym mam pytanie czy móg³by mi ko¶ poleciæ co¶ na puszenie, co mo¿na stosowaæ na zmniejszenie tego puchu po encanto? Najlepiej bez soli, sls itd.

I drugie pytanie czy mogê te w³osy bardzo intensywnie nawil¿aæ np. aloesem? Bo s± bardzo suche? Po encanto to nie zaszkodzi? Bo jednak wola³abym to encanto jako¶ trochê podratowaæ, a nie wyp³ukiwaæ.

Pozdrawiam
Drugie pytanko - nie zaszkodzi. Ale uwa¿aj, kiedy nak³adasz te nawil¿acze. Bo przy z³ej pogodzie w³osy oddadz± wiêcej nawil¿enia na zewn±trz, ni¿ im dostarczy³a¶.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-22, 08:07   #4457
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny jaka temperatura robicie alfaparf? Na opakowaniu sa ro¿ne przedzia³y w zale¿no¶ci od rodzaju w³osa. Druga sprawa to czy po na³o¿eniu fluidu i wyprostowaniu sp³ukujecie to od razu i nak³adanie maskê tak jak jest w instrukcji? Zawsze keratyny sie od razu po prostowaniu nie zmywa³o wiec to mnie zdziwi³o i ja nie zmy¶la³am dzis rano umy³em w³osy i sa dziwne matowe niemile w dotyku pierwszy raz mam takie kud³y po keratynie, miejscami nie sa do koñca proste ale to moze z powodu tego ze prostowalam na 190 stopni 8 razy ka¿de pasmo, umy³am 2 razy i w³osy ¶mierdz± ! Pomimo ze podczas robienia zabiegu nie wyczuwa³am zadnego zapachu.


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-22, 08:49   #4458
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
Co za farmazony niby jak keratyna mia³aby odp³yn±æ, skoro jest wbudowana na ca³ej d³ugo¶ci w³osa Moim zdaniem ta teoria nie ma sensu
Mo¿e ona sobie wyobra¿a w³osy jako ¿y³y Jak otworzysz to wszystko wyp³ynie

Cytat:
Napisane przez nyszka_89 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkich na forum, poniewa¿ jestem tu nowa

Skuszona fantastycznymi efektami, jakie widzia³am na forum postanowi³am zrobiæ encanto (star± wersjê). Niestety efekt nie wyszed³ tak dobrze jak u wiêkszo¶ci na forum. W³osy s± proste, ale nie s± b³yszcz±ce, a raczej matowe i niestety trochê siê pusz±, co prawda mniej ni¿ przed zabiegiem, ale zawsze. Na prostych w³osach puch wygl±da ¼le. W zwi±zku z tym mam pytanie czy móg³by mi ko¶ poleciæ co¶ na puszenie, co mo¿na stosowaæ na zmniejszenie tego puchu po encanto? Najlepiej bez soli, sls itd.

I drugie pytanie czy mogê te w³osy bardzo intensywnie nawil¿aæ np. aloesem? Bo s± bardzo suche? Po encanto to nie zaszkodzi? Bo jednak wola³abym to encanto jako¶ trochê podratowaæ, a nie wyp³ukiwaæ.

Pozdrawiam
Spróbuj olejowania ulubionym olejem. Ewentualnie jakiej¶ olejkowej maski. U mnie to kiedy¶ zda³o egzamin
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-22, 10:35   #4459
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez nyszka_89 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkich na forum, poniewa¿ jestem tu nowa

Skuszona fantastycznymi efektami, jakie widzia³am na forum postanowi³am zrobiæ encanto (star± wersjê). Niestety efekt nie wyszed³ tak dobrze jak u wiêkszo¶ci na forum. W³osy s± proste, ale nie s± b³yszcz±ce, a raczej matowe i niestety trochê siê pusz±, co prawda mniej ni¿ przed zabiegiem, ale zawsze. Na prostych w³osach puch wygl±da ¼le. W zwi±zku z tym mam pytanie czy móg³by mi ko¶ poleciæ co¶ na puszenie, co mo¿na stosowaæ na zmniejszenie tego puchu po encanto? Najlepiej bez soli, sls itd.

I drugie pytanie czy mogê te w³osy bardzo intensywnie nawil¿aæ np. aloesem? Bo s± bardzo suche? Po encanto to nie zaszkodzi? Bo jednak wola³abym to encanto jako¶ trochê podratowaæ, a nie wyp³ukiwaæ.

Pozdrawiam

Na ile stopni ustawi³a¶ prostownice i ile razy przeci±ga³as po pa¶mie ?


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-22, 12:47   #4460
nyszka_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
Na ile stopni ustawi³a¶ prostownice i ile razy przeci±ga³as po pa¶mie ?
215 stopni, po ok. 6 razy ka¿de pasmo. To bêdê dalej olejowaæ i nawil¿aæ i zobaczê czy siê co¶ poprawi.
nyszka_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-22, 21:39   #4461
SoiSoi
Zadomowienie
 
Avatar SoiSoi
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 1 134
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny poradzcie. Mam podobny problem do kole¿anki nyszka_89.
Robi³am wczoraj Cocochoco Pure. Prostowa³am na 210 stopni po 4 razy kazde pasmo. W³osy mam zniszczone rozja¶nianiem, pusz±ce siê i lekko faluj±ce przez to, ale naturalnie proste. Dzi¶ jest wilgotno na zewn±trz i po spacerze widze, ¿e niektóre pasemka lekko siê faluj± Czy to znaczy, ¿e zabieg siê nie uda³ i po umyciu wrócê do pkt wyj¶cia? Teraz bojê siê w³osy umyæ
SoiSoi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-22, 21:54   #4462
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Moim zdaniem za ma³o razy przeciagalyscie prostownica, przy tych preparatach zalecane jest wiecej razy.


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-23, 09:00   #4463
SoiSoi
Zadomowienie
 
Avatar SoiSoi
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 1 134
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
Moim zdaniem za ma³o razy przeciagalyscie prostownica, przy tych preparatach zalecane jest wiecej razy.


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
Dziêki za odpowiedz, a czy jest jeszcze sens prostowaæ? W³osów jeszcze nie my³am po zabiegu.
SoiSoi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-23, 12:11   #4464
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SoiSoi Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za odpowiedz, a czy jest jeszcze sens prostowaæ? W³osów jeszcze nie my³am po zabiegu.

SzczerZe mówi±c to nie wiem ..

Dziewczyny 2 raz umy³am w³osy po alfaparfie i znow to samo, w³osy po zamoczeniu ¶mierdz± !!


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-23, 13:05   #4465
hekate93
Zadomowienie
 
Avatar hekate93
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 178
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ dziewczyny
od jakiego¶ czasu tak sobie podczytujê ten w±tek i sobie powtarzam ¿e po wyp³acie siê wezmê za te moje w³osy, ale jako¶ siê zdecydowaæ nie mog³am.
A¿ tu dzisiaj dostajê telefon ¿e znajoma wyje¿d¿a na urlop i na ten czas mo¿e mi po¿yczyæ swoj± super prostownicê, wiêc decyzja zosta³a podjêta za mnie, zamawiam encanto star± formu³ê bo siê naczyta³am ¿e lepsza i robiê w przysz³± niedzielê, my¶lê ¿e jak mam w³osy d³ugo¶ci przed ramiona, takiego boba, to 50ml starczy, maska ochronna w obi zakupiona, balkon i przed³u¿acz jest, tylko czekaæ na paczkê
__________________
I love sarcasm. It's like punching people in the face, but with words.
hekate93 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-24, 10:36   #4466
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Alfaparf to badziewie 2 mycie a w³osy zaczynaja sie krêciæ


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-24, 17:09   #4467
nyszka_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
Moim zdaniem za ma³o razy przeciagalyscie prostownica, przy tych preparatach zalecane jest wiecej razy.
Czyli je¶li chcia³abym powtórzyæ encanto za jaki¶ czas to po ile razy przeci±gaæ?
nyszka_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-24, 20:51   #4468
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez nyszka_89 Poka¿ wiadomo¶æ
Czyli je¶li chcia³abym powtórzyæ encanto za jaki¶ czas to po ile razy przeci±gaæ?

A ile masz napisane w instrukcji? Ja juz nie pamietam ile razy by³o zalecane dok³adnie wydaje mi sie ze ko³o 8.


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-24, 23:29   #4469
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja mia³am napisane 6-7 razy. Robi³am po 4 razy ka¿de pasmo i wysz³o. Widzia³am, ¿e w³osy wiêcej nie potrzebuj±.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-25, 17:22   #4470
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am napisane 6-7 razy. Robi³am po 4 razy ka¿de pasmo i wysz³o. Widzia³am, ¿e w³osy wiêcej nie potrzebuj±.

Mysle ze to zale¿y od tego jakie kto ma w³osy.


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:08.