przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-18, 18:45   #631
Brahenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 56
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja jestem bardzo bardzo bardzo zadowolona ze swoich przedluzanych wlosow, ale fakt jest faktem, ze trzeba nauczyc sie je nosic
Brahenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 21:06   #632
555edyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 57
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Zaczelam dzisiaj sobie sama doczepiac wlosy na microringi, ladnie to wyglada ale kiedy macam glowe wyczuwa sie mocno sztywne blaszki, lepiej sie czulam majac zgrzewy (mniej wyczuwalne) no ale co zrobic, jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma a ma sie to co samemu mozna zalozyc...... co sdo koltunienia sie wlosow, mialam przez pare lat robione wlosy syntetyczne i nigdy ich nie spinalam nawet do spania.
555edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 14:12   #633
Frozia
Raczkowanie
 
Avatar Frozia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 55
GG do Frozia
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Nie martw sie, szybko sie przyzwyczaisz do tych ringow.. niekiedy nawet zaklada sie pasma ciut dalej by uniknac tego dyskomfortu.. a gdy juz pojawia sie minimalne odrosty to nie powinnas nic juz odczuwac, nawet o nich zapomnisz

a jesli chodzi o dbanie o wlosy przedluzone - no coz, nie ma nic za darmo ale chyba warto troche trudu wlozyc w pielegnacje by wygladac dobrze, nieprawdaz?
__________________
Podpisu nie będzie, bo Emilka mi wszystkie najlepsze wyrazy pozabierała.
Frozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-21, 18:55   #634
sandra_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ile warstw taśmy powinno się nalożyć by zagęścić wlosy a zarazem by wyglądaly naturalnie??Włosy są cienkie a dlugość do połowy pleców.
sandra_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-21, 22:28   #635
taleńka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hej
bo może masz łączenia za blisko skóry głowy? ja miałam tzn mam ringi na głowie od ok. 1,5miesiąca i przez pierwsze kilka dni miałam atak swędzenia włosów hehehe, normalnie jak wstawalam rano albo ogladalam tv to prawie sobie mozg wydrapalam ale po tygodniu łączenia byly juz nieco dalej skory glowy i przestalo tak mnie ocierac i swędziec i teraz jest naprawdę super
[/B]
taleńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-22, 20:09   #636
reniha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

zależy od gęstości twoich włosów i gęstosci taśmy. jak taśma licha to 6 rzędów jak nic musisz miec.jak taśma gesta to 3 -4 wystarczą. ja mialam kiedys 6 i było troche za dużo , ale potem sie wyczesalo trochę włosków, jedna odkleilam i było ok. teraz mam w domu przygotowane włosy do założenia bardzo geste( rodowe włoski od pani, która ma je po swojej mamie) taśma bardzo cieniutka a włosy tak gęste że żadne zakupione nie mogą sie porównywaći 3 rzędy spoko wystarczą.
reniha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 14:08   #637
Frozia
Raczkowanie
 
Avatar Frozia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 55
GG do Frozia
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

reniha, takie wlasnie sa najlepsze!
__________________
Podpisu nie będzie, bo Emilka mi wszystkie najlepsze wyrazy pozabierała.
Frozia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-24, 00:53   #638
guniagusia
Zakorzenienie
 
Avatar guniagusia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 526
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

witam, wdarłam sie wkońcu na to forum bo chcę przedłużyć włosy a szukam metody NAPRAWDE bezpiecznej!!!!! Marze o dluugich ale jak maja mi sie zniszczyc wlasne to chyba sie jeszcze rozmysle... Będę b.wdzięczna za wszelkie rady i pomoc i DOŚWIADCZENIA opisane z pierwszej ręki)
*niestety info ktore znajduje to gl.Internet i tu 99%to bardzo subiektywne opisy, ktore wogole nic nie daja( bo są albo od osob ktore robia przedluzanie za kase albo np od osob, ktore zrobily jako klienci dopiero co. Chcialabym znac opinie osob, co "siedza w tym" juz dlugo i wyprobowaly na sobie.

oto metody o jakich słyszalam:

-CHINSKA
-BRAZYLIJSKA
-NA ZGRZEWY (so.cap czy cos takiego)
-WRKOCZYKOWA (monofibre bodajze-warkoczyk plus zgrzew) a takze warkoczyk + gumka
-ULTRADZWIEKI (great lenghts)
-NA TAŚMĘ (z klejem lub bez???)


Jak znacie te mtody Z AUTOPSJI lub znacie dobrze kogos kto je zna i mial BŁAGAM o wszelkie info i pomoc w podjeiciu dobrej decyzji))
guniagusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 16:10   #639
Brahenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 56
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Kazda metoda ma swoje wady i zalety i chyba trzeba dobrac ja indywidualnie wg. potrzeb i zasobnosci portfela ))
Brahenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 20:15   #640
guniagusia
Zakorzenienie
 
Avatar guniagusia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 526
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

kurcze co to jest metoda japońska???? jestem na tropie jakiejs metody ze sie splata wlosy ale bez zadnych absolutnie klejow chemii i zgrzewow. Co to moze byc??HELP
guniagusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 22:03   #641
natasza1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

hej mam pytanko napiszcie mi prosze jakimi szamponami i odywkami pielegnowac naturalne doczepione wlosy metoda "microrings" dzieki
natasza1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-24, 22:28   #642
Brahenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 56
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

do naturalnych wlosów możesz używać właściwie każdego szamponu z wyjątkiem przeciwłupieżowych, a potem mnóstwo odżywki byle nie na miejsca laczeń
Brahenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 23:46   #643
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Guniaagusia ja mam metoda zgrzewania.Doczepiane pasemka maja keratynowe koncowki i sa zgrzewane specjalnym conektorem.Sploty sa male,estetyczne,plaskie i niewidoczne.Bombowo mocne.Mialam juz dwa razy ta metoda i jestem naprawde zadowolona.Odpadlo mi tylko jedno i to sama wyrwalam wlasne cebulki nie uszkodziwszy nawet zgrzewu.Teraz szykuje sie do trzeciego przedluzania i tez ta metoda.Tak wiec ja nie polece Ci zadnej innej niz ta ,ktora przetestowalam.

Dziewczyny jestem masakrycznie i cholernie wsciekla.
Otoz chcialam jechac do Polski do rodziny,wyjazd nagly i nieplanowany ale ,ze wlosy juz sie prosza o odnowe (nosze od maja,sploty nisko,dredy sie tworza)bo tak sie pokazac nie moge mamie!
Otoz moja babka -fryzjerka ma urlop i w zwiazku z tym szukalam innych,w koncu w Niemczech jest ich wiecej...i wyobrazcie sobie,ze wszystkie mi sciagna ale ...nie zaloza obecnych tylko swoje! Cwaniary.
W jednym salonie powiedziala mi wprost ,ze ona na tych wlosach nie pracuje i za 700 euro zalozy ale jej wlosy.No masakra.
To ja mam wyrzucic moje wlosy do kosza ,bo wszedzie pisze,ze sa ponownego uzytku a jak przychodzi co do czego ,to kazda baba jest sobie solidarna.Obcych nie zalozy tylko swoje.
Czy Wy tez macie takie problemy?
Czy przedluzac juz nalezy tylko i wylacznie tam gdzie sie zalozylo?
No i nie jade,tyle kasy nie mam,a ustapic nie mysle.Poczekam na moja babke az kiedys tam wroci.
Poza tym jaka jest mniej wiecej zywotnosc wlosa indyjskiego?
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 10:19   #644
taleńka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja mam od 1,5 miesiąca mikro ringi no i używam do nich zwykłego szamponu 9wiem, ze może byc każdy tylko nie z alkoholem, czyli oczyszczający, np. przeciwłupiezowy jak koleżanka wyżej pisała).. a odzywki używam maseczki Dove nawilżającej tej fioletowej do włosów farbowanych, dla mnie jest superrr, kosztuje ok.16zł i starcza prawie na miesiąc, zależe kto jak dlugie włosy ma, ja np. mam do pasa i gęsto ich jest, no i daje dużo tego na włosy bo im lepoej się je nawilzy to dobrze wyglądają i zostawiam ja na 10min, psize na op. że 3-5min, ale lepiej zostawiam na dłużej, no i odzywke daje na caluktie włosy przedłużane nie licząc łączeń (choc mi sie czasem zdarzylo, ze wcieralam w całą głowę) no i na nasade wlosow na samej gorze glowy gdzie nie mam przedluzanych..
taleńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 11:43   #645
guniagusia
Zakorzenienie
 
Avatar guniagusia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 526
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dobra w miare moze w koncu do czegos dojde..
-intryguje mnie METODA JAPOŃSKA
czy ktos ma z tym jakies doswiadczenia??
znajduje w internecie ze jest taka Pani renaa co to robi jako jedyna lub jedna z nielicznych w Posce/ moze ktos cos slyszal lub doswiadczyl???
guniagusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 11:45   #646
guniagusia
Zakorzenienie
 
Avatar guniagusia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 526
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Chyba sploty + gumeczki wybiore albo sploty z taśmy bez kleju.
czekam dziewczyny na wasze opinie)
guniagusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 22:33   #647
domi456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam! Przyglądam się Waszej rozmowie i już nic nie wiem każda metoda jest przez kogoś krytykowana. Zainteresowało mnie przedłużanie włosków i dość mocno się napaliłam jednak głosy krytyki przygasają mój zapał. Zauważyłam że we forum tym wypowiadają się specjaliści ( ja nie mam żadnego doświadczenia) zatem liczę na pomoc Włosy przód mam dość mocno pocieniowany do ramion, tył sięga łopatek. Włosy mam zniszczone (gł. górną warstwe) w lekkim stopniu co zawdzięczam prostownicy Jaką metodę mi polecicie? Chodzi mi głównie o to by nie poddawać ich katuszą bym nie obudziła się rano ... koło nich czy w ogóle jest taka metoda? Jestem z Bydgoszczy i będę wdzięczna jakby ktoś mógł mi kogoś godnego polecić (może być Kalisz, Poznań i in. miasta w obrębie) tylko wolałabym by była to osoba która miała robione i jest zadowolona niż czyjaś prywatna autoreklama. Podsumowując czekam na Wasze opinię co do metody i namiary Dziękuję pozdrawiam...
domi456@interia.pl
domi456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 23:37   #648
taleńka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez domi456 Pokaż wiadomość
Witam! Przyglądam się Waszej rozmowie i już nic nie wiem każda metoda jest przez kogoś krytykowana. Zainteresowało mnie przedłużanie włosków i dość mocno się napaliłam jednak głosy krytyki przygasają mój zapał. Zauważyłam że we forum tym wypowiadają się specjaliści ( ja nie mam żadnego doświadczenia) zatem liczę na pomoc Włosy przód mam dość mocno pocieniowany do ramion, tył sięga łopatek. Włosy mam zniszczone (gł. górną warstwe) w lekkim stopniu co zawdzięczam prostownicy Jaką metodę mi polecicie? Chodzi mi głównie o to by nie poddawać ich katuszą bym nie obudziła się rano ... koło nich czy w ogóle jest taka metoda? Jestem z Bydgoszczy i będę wdzięczna jakby ktoś mógł mi kogoś godnego polecić (może być Kalisz, Poznań i in. miasta w obrębie) tylko wolałabym by była to osoba która miała robione i jest zadowolona niż czyjaś prywatna autoreklama. Podsumowując czekam na Wasze opinię co do metody i namiary Dziękuję pozdrawiam...
domi456@interia.pl
kochana, ja mam zrobione mikro ringi, wiem, ze w danym stopniu niszcza włoski moje tzn że uciskaja mój włos w miejscu zacisnięcia, ale trzymają mi się dobrze, bo mi nic nie wypadło, a mam ich 130 łączeń..
fotke jak zrobie to wysle wam dziewuchy bo teraz aparatu nie mam, no ale każda metoda wplywa w jakis minimalny negatywny sposob na ich strukture, ale chcialam zauwazyć, ze jak ktos nie ma przedluzanych wlosow, a swoje ma nie zaciekawe to je ciągle prostuje, kręci, suszy i innymi sposobami katuje, wiec tez je na codzien niszczy, moze nawet bardziej niż sama metoda przedluzania na nie wplynie.. jakby znajoma mojej kolezanki niedaleko tego nie robila tak tanio to bym nie miala pieniędzy i bym sie nie zdecydowala na robienie żadna metodą.. zrobila mi za pół darmo po znajomości dlatego sie skusiłam choć wczesniej uważam, że nigdy w życiu jakieś kulki we wlosach.. ale teraz wiem, ze bede kolejny raz wlosy doczepiac, tylko tym razem ta dziewczyna ma troszke inny sposob tzn slyszalam ze robi teraz tak, ze ma kilka tasm wlosow roznej szerokosci i w poszczegolnych miejscach umieszcza te taśmy z włosami za pomoca ringów tak, że mniejsza ilość włosów wlosow klientki jest ściskana tymi tulejkami a i tak wszystko sie trzyma... no nie wiem tylko jak z tym paskiem materialu, na ktorym sa włosy czy on wygodny jest..
taleńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 00:30   #649
Brahenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 56
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Xenia - wlosy indyjskie sa najlepsze z mozliwych, zywotnosc przy dbaniu 1,5 roku
Jesli chodzi o zdejmowanie i zakladanie to niestety moja droga kazda fryzjerka chce robic na zamawianych przez siebie... wiadomo kasa
ja nauczylam męza przedluzac mi wlosy i w zwiazku z tym zredukowalam koszt do minimum
Brahenn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-26, 10:10   #650
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Brahenn Pokaż wiadomość
Xenia - wlosy indyjskie sa najlepsze z mozliwych, zywotnosc przy dbaniu 1,5 roku
Jesli chodzi o zdejmowanie i zakladanie to niestety moja droga kazda fryzjerka chce robic na zamawianych przez siebie... wiadomo kasa
ja nauczylam męza przedluzac mi wlosy i w zwiazku z tym zredukowalam koszt do minimum
Brahenn prosimy o zdjęcia
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 13:30   #651
jstr24
Raczkowanie
 
Avatar jstr24
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Question Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

.

Edytowane przez jstr24
Czas edycji: 2007-03-09 o 10:30
jstr24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 22:45   #652
Brahenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 56
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

zdjecia wkleje, ale jeszcze nie teraz...
aktualnie (jak tylko przyjda odpowiednie akcesoria) bede wlosy "przeklejac" wyzej i doklejac nowe, troszke mi te lacza popuszczaly, ale to moja wina bo je czesalam jak byly wilgotne i jeszcze po uzyciu suszarki..... tak to jest jak sie nie slucha co mowia specjalisci wiec troche mi sie te wloski przerzedzily
mysle ze juz za tydzien, dwa bede miala wlosy dlugosci 70cm takie sobie zamowilam
a z wlasnego doswiadczenia stwierdzam ze przedluzanie wlosow to jest nalog!!
Brahenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 23:45   #653
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

mimo ze nadal nie jestem zwolenniczka tego zabiegu i uwazam ze jak jzu , ktos sobie zafunduje pzredluzanie , to nie powinno sie nosic ich dluzej niz 6 tygodni... ale to indywidualny wybor
tu gdzie teraz mam salon "niestety" dziwczyny bardzo lubia i chetnie doczepiaja wlosy , naturalne oczywiscei, rozeznalam sie w tym temacie i chyab jednak (dla mnie) najmniej inwazyjna jest metoda ultra dzwiekami, czyli temperatura nie jest wysoka i nie bezposrednio na naturalny lwos i laczenie jest keratyna co ,podobno ma nie miec takiego alego wplywu , no jednak jest to obciazenie... ale ...
fajnie wygladaja dobrze dobranei naturalne wlosy , wkleje fotke , gdzie dorabialam kolor na doczepianych wlosach (te doczepiane byly rozjasniane) stopniowalam je rowniez, nawet mi soie to podobalo, klientce barzdo... wiec moze i ja sie tym zajme...
musze tu zaznaczyc ze jej wlosy bardzo cienkie , bylu farbowane na czarno , schodzilam z koloru dwa miesiace, pozostallysmy przy pasemkach i ciemnym brazie, jej wlosy byly dosc mocno cieniowane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00029.JPG (104,3 KB, 249 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00030.JPG (99,5 KB, 278 załadowań)
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-27, 01:04   #654
taleńka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

zajrzyj na link allegro: http://www.allegro.pl/item136564905_...n_wroclaw.html lub http://www.allegro.pl/item136083177_...m_wroclaw.html
taleńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-27, 12:49   #655
Brahenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 56
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

jesli chodzi o noszenie włosów w sensie doczepienia, to ja tez uwazam ze nie powinno sie przeginac - 2 miesiace to góra..... przy czym jesli ktos ma wlosy naturalne to mozna je zakladac wiele razy, najwyzszej jakosci wlosy indyjskie maja bardzo dluga "zywotnosc"
Brahenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-27, 13:04   #656
jstr24
Raczkowanie
 
Avatar jstr24
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

.

Edytowane przez jstr24
Czas edycji: 2007-03-09 o 10:31
jstr24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 08:57   #657
taleńka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

widzialam jedna pania, która ma tak przedluzone wlosy na tasmę ale bez żadnych tych klejów :/ tylko w pewnych miejscach miala przytwardzona ta tasme do glowy tulejkami.. tasma byla pocięta na odpowiedniej szerokości pasy wlosow i w kilku miejscach spięta ringiem.. mowila ze dzieki temu tasma sie mocno trzyma bez klei tylko na ringach identycznie jak pasemka pojedyncze z tym wyjątkiem, że zamiast np 100 łączeń mikro ringiem ma ściskane tylko ok.30 łączeń i dzięki temu wygląda to "z wierzchu" tak samo ale dla wlosow lepiej bo mniej jest obciążonych ringami
taleńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 09:01   #658
taleńka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja mam na ringi i jestem zadowolona ale wiem ze mi sie troche wlosow połamało i nastepnym razem zamiast 130 łączen to nie będę tyle wlosow niszczyc i tasme chce miec dopinaną tylko na kilkadziesiąt ringów, wygląda to tak samo.. nie wiem tylko jak z tą taśma czy nie gryzie skóry glowy, bo mnie ringi najpierw troszkę swędziały jak byly blisko nasady glowy, ale potem jak odrościk się may zrobil to mi przeszlo, bo mnie juz nie ocieraly..
taleńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 16:21   #659
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

No i stalo sie.Namowilam meza i teraz studiuje instrukcje przedluzania wlosow,czyta i oglada zdjecia.Twierdzi,ze da rade wydzielic rowno pasma i "przyspawac".Zreszta bedziemy cwiczyc.
Idac za ciosem zamowilismy wszystko co potrzeba.Poczawszy od connectora skonczywszy na plynie do usuwania pasemek.Szkoda tylko, ze sam pistolet sluzacy do usuwania pasemek (w ciagu kilku sekund) kosztuje ok. 150 Euro.Tego nie bralam.
No coz w domowym zaciszu mozna sie bawic ,jednak gdybym byla fryzjerka i zajmowala sie tym profesjonalnie ,zainwestowalabym w niego ,bo skraca czas zdejmowania o 75 % .
Jak nam to wyjdzie- zobaczymy.Do odwaznych swiat nalezy.Po ostatniej przygodzie jaka mialam i w zwiazku z tym zrezygnowaniu ze swoich planow,zdecydowalam sie nie prosic nikogo,nie finasowac nikogo potrojnie tylko robic sobie sama.Czekam na skompletowany zestaw i nowe wlosy.I majac go bedzie mnie stac robic chocby i co 3 miesiace i za kazdym razem miec nowiuskie ,blyszczace wlosy.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 19:40   #660
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: przedłużanie włosów

a czy można przedłużyć sobie włosy tylko z "przodu",tzn.włosy z przodu głowy??
ile to jest mniej więcej pasemek??
vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.