Scent Bar IV - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-18, 22:54   #2401
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Scent Bar IV

Papugo, no nie podpadaj Nam juz!
Chociaz podpadaj, wiecej Slavena dla mnie i Anuschki

Edytowane przez mskladaczek
Czas edycji: 2008-06-18 o 23:52
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 23:06   #2402
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Scent Bar IV

Gryx, będą kciuki

Edytowane przez Aragonte
Czas edycji: 2008-06-18 o 23:31
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 23:32   #2403
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Miss, nie martw się! Słyszałam takie obiegowe hasełko, służące pocieszeniu tym, którzy nie zdali za pierwszym razem, że "tylko frajerzy zdają za pierwszym razem"

Aha, i napisz mi na PW co robimy w związku z Waszym przyjazdem na Open'Er do Tricity Czy mam Was skądś odebrać, gdzieś zaprowadzić, poinstruować... Podaj mi swój nr koma itd
po analizie pytań, co do których miałam wątpliwość stwierdzam, że Tym Jednym O Które Było Za Dużo było pytanie o zmianę koła [nie przeczę, że powinnam znać procedury aczkolwiek I TAK poprosiłabym kogoś w kryzysowej sytuacji o pomoc ]

Tricity Summer Tour - Kochana, jak tylko wysupłam jakiś konkret to będę walić na pw póki co wiem tylko, że chcemy przyjechać jakieś 2-3 dni przed Open'erem i tyleż samo zostać po festiwalu. Odbierać nie będzie trzeba, bo część znajomych była w zeszłym roku ale jeśli chodzi np. o wycieczkę do miasta to czemu nie
aha, no i może wymienimy się próbkami osobiście? po co się stresować pocztą

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Tylko ślicznie poproszę o kciuki jutro i pojutrze.


Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
bywa następnym razem będzie lepiej
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Następnym razem pójdzie, zobaczysz [/color]
otóż to najbardziej mi chyba humor poprawił TŻ esemesem po egzaminie - coś w rodzaju, że jesteśmy zdrowi i się kochamy więc głowa do góry i jak tak spojrzałam z dystansu, to faktycznie nic strasznego się nie stało.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
To ja też poproszę o kciuki na jutro (tak między 13 a 16).
trzymam tylko za co?

____________

jeszcze mam pytanko do zażywających Cilest - czy jest opcja żeby po pierwszym opakowaniu cera mi się pogorszyła po innych tak nie miałam, a przecież Cilest właśnie dodatkowo wpływa pozytywnie na ten aspekt.
może po drugim mi się wyrówna...?
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 23:37   #2404
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Papugo, no nie podpadaj Nam juz!
Chociaz podpadaj, wiecej Slavena dla mnie i Anushki
Dobrze!

(zaraz mnie tu ktoś... )
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 23:40   #2405
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
(zaraz mnie tu ktoś... )
Ha ha ha no jakieś podobieństwo jest
Ale ten zagraniczny zdecydowanie ma coś w sobie, natomiast Walduś... Niekoniecznie.

Dobranoc wszystkim.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 00:05   #2406
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Według tego, co napisałaś, to ja mam jakieś "niekobiece" podejście do związku. Właściwie kwestia "bycia w związku" to dla mnie źródło wielu paradoksów, pytań, które sobie zadaję. Z jednej strony doszłam do wniosku, że nigdy w życiu, nie zależało mi na mężczyźnie tak, żeby rezygnować - z siebie, swoich pasji, ze swoich pragnień, ba - ja nawet nie widziałam powodu, żeby z czegoś rezygnować. Na kompromisy też nie chadzam, nie umiem się poświęcać w imię związku - nie wiem czego to wynik - mojego feministycznego nastawienia, czy może niedojrzałości emocjonalnej, brak umiejętności czy wstrętengo egoizmu. Jeżeli facet był nie fair wobec mnie - odchodziłam nie oglądając się za siebie, nie kalkulując, że może lepiej zacisnąć zęby i wybaczyć, ze względu na coś tam ( np. na poczucie bezpieczeństwa. Poczucie bezpieczeństwa gwarantuję sobie ja a nie inni ludzie)
Madziu, z "czegoś" to jednak zrezygnować trzeba, ale nie z zainteresowań, nie z pasji, nie z siebie i tego kim jestem. Po pierwsze nie byłabym wówczas szczęśliwa, po drugie... Czy to nadal byłabym ja?
Pewnie to rzeczywiście wynik feminizmu, ale w ujęciu, które mówi, że kobieta też jest człowiekiem, a nie tylko zapleczem dla mężczyzny (zaplecze to okreslenie, którym brat mojego męża określa swoją żonę).

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Z drugiej strony - nie widzę się w związku, w którym tylko ja wyłącznie nadaję ton, do mnie należą kluczowe decyzje, a mój mężczyzna byłby bierny,musiałabym go wiecznie "popychać" do życia, odpowiedzialności, decyzji. Nie chcę być drugą mamą.

Z jednej strony - chcę mieć kontrolę nad wszystkim, chcę sama decydować, nie pytać o pozwolenie, a z drugiej - nie chcę by wszystko spadało na mnie. Wniosek - chyba jeszcze nie dojrzałam do takiego prawdziwego związku
Madziu, ale wbrew pozorom, to się nie wyklucza.
Nie mogłabym być z kimś, kto mi nie imponuje, kogo nie szanuję. Chodzi o to, by w związku się uzupełniać, wspierać - nie tłamsić wzajemnie. Ja mam to szczęście, że siła mojego mężczyzny jest innego rodzaju, niż moja. Mnie imponuje ta chłodna stal, jemu imponuje ogień we mnie. Każde z nas sprawdza się winnych sytuacjach.
Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
uff, nie bylo tak zle, macie szczescie ze porządnie trzymałyście
teraz jeden dzien odpoczynku i w piatek znow:/
W piątek znów będziemy porządnie trzymać.

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
dziękuję Wam wszystkim ale nie poszło...1 błąd za dużo. powtórka 28.06
jestem smutna i zła, bo na testach, które robiłam w domu na komputerze wychodziło mi 17/18, 18/18 a dziś 3 błędy...
straciłam tylko czas. a przecież to wcale nie takie trudne.
Zdarza się. Na szczęście na prawko można zdawać i sto razy (nie, żebym Ci tego życzyła, o nie!).

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Przy okazji - jaka jest właściwa forma zwracania się do Damy Bene Gesserit? Czy Szlachetna Sabbath wystarczy...?
Matko Wielebna.
Moja postać to stara wiedźma Gaius Helena Mohian.

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
Fenris - noworodek waży średnio 3,5kg a w wieku 1,5roku około 12kg, więc ada ma sporą niedowagę ale to i tak nieźle biorąc pod uwagę jej skrajnie niska wagę urodzeniową - 600 gram jeszcze do niedawna takie wczesne wcześniaczki nie miały szans dlatego wielki szacunek dla owsiaka za to, że wyposażył oddziały w nowoczesny sprzęt do ich ratowania
Mój syn też się załapał na sprzęt z Orkiestry. Przy innej okazji, ale nawet nie macie (z wyjątkiem Kriss, która ma) pojęcia, jak przydusza człowieka widok tego czerwonego serduszka i świadomość, że gdyby nie społeczna akcja i siła przebicia jednego człowieka, to być może nie byłoby czym ratować waszego dziecka...

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Sabbath, Aragonte i inne zainteresowane Znalazłam świetny sklep na necie z biżuterią taką, jaka mnie bardzo interesuje i może Was również. Oto on: Walhalla Mam stamtąd trzy rzeczy i dopiero teraz o tym się dowiedziałam
Dzięki. Ciekawą mają ofertę. Poszperam.


Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
no pięknie .... dzięki

Tak serio - to ja nie zauważyłam tej Twojej dziwadłowatości. Dla mnie jesteś normalną kobietą, tylko silniejszą od innych. Ale i emocjonalnie bardziej dojrzałą po porostu. Mnie nie dziwisz, mnie imponujesz
Może masz baaardzo szerokie pojęcie normalności?
A tak serio - sama też nie uważam, żebym miała jakieś problemy z kobiecością.

Co zaś do powodów tego manta, które zebrałam w pierwszym wersie - napiszę PW, bo to ważny temat i nie na forum.

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Mnie tez sie zdarzylo. I to nawet chyba z nim ze dwa razy czy cus. Wiele lat temu. Do tej pory sie kumplujemy, trzymamy sztame. O calej sytuacji pogadalismy wtedy i od lat do tego nie wracamy
Taki temat tabu
O, to coś podobnego i mnie się przydarzyło.
Teraz jesteśmy kumplami, nawet przyjaciółmi, temat jest nie do ruszenia, ale ja mam świadomość, że z jego strony ta przyjaźń wynika tylko z tego, że mając do wyboru przyjaźń bez podtekstów, albo rozluźnienie kontaktów - wybiera mniejsze zło. Wiem, jednak, że nadal go trzyma i trochę mi go żal...

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
też jakoś zawsze mam więcej zaprzyjaźnionych jednostek płci męskiej. Ja się chyba po prostu lepiej z facetami dogaduję
Ja też. Myślę, że to trochę dlatego, że walę prosto z mostu i nie mam potrzeby bycia lubianą przez wszystkich. Jestem prosty człowiek, podchody i umizgi mi nie wychodzą, co i na tym forum czasem widać niestety.
A trochę dlatego, że lepiej jednak znam się na broni, niż na modzie...

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Sabb, ale ty po prostu jesteś nietypowa...
A nasza reprezentacja gra tak jakby talent do kopania piłki odziedziczyła po mnie....

To ja powinnam dostać zakaz zbliżania się do dzieci siatkarzy...
A od kucharzy to powinien mnie kordon policyjny odgradzać.


Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
O to to ja sobie potrafię (potrafiłam) oddzielić, a druga strona ma problem. Potem słyszę,że to dlatego,że we mnie trudno się NIE ZAKOCHAć....Co za pokręcony pogląd, bo co ja niby takiego mam innego niż reszta kobiet??
Znam to.
Myślę, że to działa trochę tak, że im bardziej człowiek czegoś mieć nie może, tym bardziej tego pragnie. Za to nie cenimy tego, co pcha nam się w łapy samo.
Oczywiście upraszczam.


Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

To ja też poproszę o kciuki na jutro (tak między 13 a 16).
Będzie trudno, ale...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 06:08   #2407
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Madziu, z "czegoś" to jednak zrezygnować trzeba, ale nie z zainteresowań, nie z pasji, nie z siebie i tego kim jestem.
Rozumiem Tylko ja się zastanawiam czasem, czy byłabym gotowa zrezygnować z "czegokolwiek"


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Madziu, ale wbrew pozorom, to się nie wyklucza.
Nie mogłabym być z kimś, kto mi nie imponuje, kogo nie szanuję. Chodzi o to, by w związku się uzupełniać, wspierać - nie tłamsić wzajemnie. Ja mam to szczęście, że siła mojego mężczyzny jest innego rodzaju, niż moja. Mnie imponuje ta chłodna stal, jemu imponuje ogień we mnie. Każde z nas sprawdza się winnych sytuacjach.

Sabbath - czy ja ci już mówiłam, że jesteś mądra jak Aspazja z Miletu?

Nie pomyślałam, że tak się da ( to, co pogrubiłam). A jeżeli spotkałabym mężczyznę właśnie o innej sile niż ja - gdzie nie będzie chodziło o wieczne zwalczanie się a uzupełnianie "swoich "sił", a o szacunek, wsparcie - wtedy się da



Miałam dziś sobie dłużej pospać- i guzik. Wstałam przed 7.00, wcześniej niż normalnie wstaję, gdy mam kurs. No ale jak się idzie spać o 22.30, to wszystko jest możliwe. Paskudnie mnie wczoraj trzepało po tej szczepionce
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 06:35   #2408
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Miałam dziś sobie dłużej pospać- i guzik. Wstałam przed 7.00, wcześniej niż normalnie wstaję, gdy mam kurs. No ale jak się idzie spać o 22.30, to wszystko jest możliwe. Paskudnie mnie wczoraj trzepało po tej szczepionce
Ja idę dziś później do pracy, więc oczywiście nie śpię od 5.30 Efekt-właśnie wyciągam z piekarnika francuskie ciacha ze szpinakiem, nudziło mi się to zrobiłam, a co Nie ma to jak "zdrowe" śniadanie...
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 06:41   #2409
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Ja idę dziś później do pracy, więc oczywiście nie śpię od 5.30 Efekt-właśnie wyciągam z piekarnika francuskie ciacha ze szpinakiem, nudziło mi się to zrobiłam, a co Nie ma to jak "zdrowe" śniadanie...

Ja na śniadanie wcinałam ciasto weselne .
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 07:38   #2410
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ja na śniadanie wcinałam ciasto weselne .
mniam no tak...zdrowa dieta rządzi
waga u rodziców ostatnio pokazała kolejne 2 kg mniej, więc dziś sobie zaszalałam bez większych wyrzutów sumienia najwyżej wszędzie gdzie się da będę dziś włazić po schodach
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 07:50   #2411
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Ja od marca 3 razy w tygodniu wbiegam ( czasem i po dwa razy) na trzecie piętro, po stromych schodach. Efekty nie są może spektakularne, ale cellulit jakby coś zmniejszył natężenie
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 07:58   #2412
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ha ha ha no jakieś podobieństwo jest
Ale ten zagraniczny zdecydowanie ma coś w sobie, natomiast Walduś... Niekoniecznie.
Fenris, jak możesz tak o ..... Waldusiu



Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Madziu, z "czegoś" to jednak zrezygnować trzeba, ale nie z zainteresowań, nie z pasji, nie z siebie i tego kim jestem. Po pierwsze nie byłabym wówczas szczęśliwa, po drugie... Czy to nadal byłabym ja?
Pewnie to rzeczywiście wynik feminizmu, ale w ujęciu, które mówi, że kobieta też jest człowiekiem, a nie tylko zapleczem dla mężczyzny (zaplecze to okreslenie, którym brat mojego męża określa swoją żonę).

Nie mogłabym być z kimś, kto mi nie imponuje, kogo nie szanuję. Chodzi o to, by w związku się uzupełniać, wspierać - nie tłamsić wzajemnie. Ja mam to szczęście, że siła mojego mężczyzny jest innego rodzaju, niż moja. Mnie imponuje ta chłodna stal, jemu imponuje ogień we mnie. Każde z nas sprawdza się winnych sytuacjach. .
Sabbath, ja kiedyś zbiore wszystkie Twoje posty i skataloguje w jedną całość. Będę czytać do poduszki

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Matko Wielebna.
Wielebna Matka Sabbath I love it

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Mój syn też się załapał na sprzęt z Orkiestry. Przy innej okazji, ale nawet nie macie (z wyjątkiem Kriss, która ma) pojęcia, jak przydusza człowieka widok tego czerwonego serduszka i świadomość, że gdyby nie społeczna akcja i siła przebicia jednego człowieka, to być może nie byłoby czym ratować waszego dziecka...
Właśnie dlatego Ciachulec śpiewał i ja zawsze kiedy mogłam, starałam się coś robić. Jak nie przy organizacji, to przy obsłudze ... Mając świadomość, że moje własne dziecko ( wtedy jeszcze nie miałam, albo miałam jedno ) też może potrzebować tej pomocy. I, że jest tyle maluchów, które potrzebują.
Jurka cenię i szanuję. Dla mnie to największa postać ( publiczna ) w tym posranym kraju


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Może masz baaardzo szerokie pojęcie normalności?
A tak serio - sama też nie uważam, żebym miała jakieś problemy z kobiecością.

Co zaś do powodów tego manta, które zebrałam w pierwszym wersie - napiszę PW, bo to ważny temat i nie na forum.
Może i baaaardzo szerokie .... :noniewewiem: Dla mnie nienormalni są Ci,którzy krzywdzą innych - reszta jest normalna

Manto dobre na celulit jest - ale Ty pewnie nie masz. A na PW czekam z niecierpliwością


Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Ja idę dziś później do pracy, więc oczywiście nie śpię od 5.30 Efekt-właśnie wyciągam z piekarnika francuskie ciacha ze szpinakiem, nudziło mi się to zrobiłam, a co Nie ma to jak "zdrowe" śniadanie...
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 08:08   #2413
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Favkes - złożymy i zredagujemy wpisy Sabbath w jakiś "Przewodnik dla Otumanionych Światem Kobiet - czyli jak nie zwariować", albo mam! - "Złote Myśli Wielebnej Matki Sabbath"
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 08:16   #2414
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Matko Wielebna.
Moja postać to stara wiedźma Gaius Helena Mohian.
O którą postać chodzi, domyśliłam się od razu, ale jakoś mi ta Matka Wielebna nie chciała przez klawiaturę przejść... A już zwłaszcza skojarzenie Ciebie ze starą wiedźmą


(Aczkolwiek jak mi kiedys przejdzie, to się nie zdziw, jak dostaniesz PW w rodzaju "Matko Wielebna Sabbath, czy użyczy mi Matka łaskawie próbki zapachu XXX?" )
Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Wielebna Matka Sabbath I love it
No, właśnie....
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 08:29   #2415
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

A teraz av z dedykacją dla Agnyski
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 08:54   #2416
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Favkes - złożymy i zredagujemy wpisy Sabbath w jakiś "Przewodnik dla Otumanionych Światem Kobiet - czyli jak nie zwariować", albo mam! - "Złote Myśli Wielebnej Matki Sabbath"
A ja zrobię ilustracje i zarobimy fortunę ... grejt ajdea !!!

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Matka Wielebna nie chciała przez klawiaturę przejść... A już zwłaszcza skojarzenie Ciebie ze starą wiedźmą
Skojarzenie z wiedźmą ? Rany jak ja bym chciała się kojarzyć z wiedźmą
A Sabbath - nie obraź się, ale w związku z tym, że wiedźmy, czarownice i tym podobne postaci darzę ogromną sympatią - to tak ... u mnie takie skojarzenie przejdzie

Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 09:33   #2417
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Scent Bar IV

Dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy

Szukam granatowej tunki lub dłuższej, za biodra bluzki, takiej z zaznaczoną talią i dużym dekoltem, z dobrego jakościowo materiału. Może którejś z Was coś takiego rzuciło się w oczy.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 09:43   #2418
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy

Szukam granatowej tunki lub dłuższej, za biodra bluzki, takiej z zaznaczoną talią i dużym dekoltem, z dobrego jakościowo materiału. Może którejś z Was coś takiego rzuciło się w oczy.
Widziałam coś w tym stylu w Zarze - tylko miała biały paseczek pod stanem i nie wiem czy dość zaznaczoną talię.
Nie wiem czy jeszcze są, bo to było ze dwa miesiące temu

Myślę, ale narazie nic mi nie przychodzi do głowy.

A zagladałaś moze do Simply - Oni mają czasami fajne tuniki
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 09:46   #2419
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Skojarzenie z wiedźmą ? Rany jak ja bym chciała się kojarzyć z wiedźmą
A Sabbath - nie obraź się, ale w związku z tym, że wiedźmy, czarownice i tym podobne postaci darzę ogromną sympatią - to tak ... u mnie takie skojarzenie przejdzie

A u mnie jakos określenie "wiedźma" wywołuje skojarzenia negatywne. Mimo całej świadomości etymologii tego słowa. Skłonna jestem zaakceptować Czarodziejkę
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 09:53   #2420
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A u mnie jakos określenie "wiedźma" wywołuje skojarzenia negatywne. Mimo całej świadomości etymologii tego słowa. Skłonna jestem zaakceptować Czarodziejkę
Czarodziejka kojarzy mi się z kiecką w gwiazdki, różdżką i rozmarzonym spojrzeniem - do tego skrzydełka na plecach - no nijak mi do Sabbacika nie pasi
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 09:54   #2421
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Czarodziejka kojarzy mi się z kiecką w gwiazdki, różdżką i rozmarzonym ,spojrzeniem - do tego skrzydełka na plecach - no nijak mi do Sabbacika nie pasi
Zwłaszcza te skrzydełka na pleckach
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 09:58   #2422
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Widziałam coś w tym stylu w Zarze - tylko miała biały paseczek pod stanem i nie wiem czy dość zaznaczoną talię.
Nie wiem czy jeszcze są, bo to było ze dwa miesiące temu

Myślę, ale narazie nic mi nie przychodzi do głowy.

A zagladałaś moze do Simply - Oni mają czasami fajne tuniki


Fajnie, dzięki

Na pewno zajrzę do Zary i Simply może coś jeszcze znajdę
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 10:00   #2423
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Zwłaszcza te skrzydełka na pleckach




Contaxiu mam nadzoieję, że coś ustrzelisz - pochwal się potem koniecznie
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 10:00   #2424
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar IV

Kasia, a może Monnari i Solar
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 10:08   #2425
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Zwłaszcza te skrzydełka na pleckach
Koniecznie różowe i różowa kiecka


Chociaż... Z mitologii greckiej przypomina mi się czarodziejka Kirke - mimo, że czarodziejka, to miała "charakterek
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 10:19   #2426
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Koniecznie różowe i różowa kiecka


Chociaż... Z mitologii greckiej przypomina mi się czarodziejka Kirke - mimo, że czarodziejka, to miała "charakterek


Czarownica - uprawia czarną magię ,a co za tym idzie skojarzenia wizualne nie koniecznie są szczęśliwe. Mnie siękojarzy ze starą śmierdzącą babą, która wie więcej. Waży różne świństwa i leczy ludzi - a czasami truje

słowo Wiedźma jak wszyscy wiemy wywodzi się od słowa wiedzieć. Nie musi być stara, nie musi śmierdzieć, wie !!! Ba nawet jest piękna i na tyle mądra,ze potrafi wykorzystać sprytnie swoje wdzięki. Ma łep jak sklep i wiedzę - czyli po kilku zabiegach unowocześniających nasza Wielebna Matka Sabbath (WMS).

Czarodziejka - przesłodzona czarownica - naiwnie wierząca w dodatni potencjał. Biegła w uszczęśliwianiu innych ... o w mordę - to ja
Tylko skrzydełka mi ktoś urwał. Ale nie, czarodziejki nie klną ....
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 10:21   #2427
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Koniecznie różowe i różowa kiecka
A różdżka obsypana brokatem


Cytat:
Chociaż... Z mitologii greckiej przypomina mi się czarodziejka Kirke - mimo, że czarodziejka, to miała "charakterek
To już prędzej bo porównania do Medei obawiałbym się zaryzykować - choć to też czarodziejka z charakterem.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 10:24   #2428
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A różdżka obsypana brokatem .
i gwiazdką na końcu i diamencikami

bosssko

Już chciałam narysować i wkleić, ale nie, nie będę się narażać
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 10:26   #2429
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
i gwiazdką na końcu i diamencikami

bosssko
i koniecznie grajaca
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 10:28   #2430
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
i koniecznie grajaca
ale czy na harfie...?
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.