Fryzjer - Lublin - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-02, 20:57   #661
roozza
Przyczajenie
 
Avatar roozza
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 13
Smile Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

przepraszam za drugi wpis ale dwa razy mi się wcisneło zapisz
roozza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 23:14   #662
kunegunda1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Nareszcie drogie wizażanki poszłam do fryzjera który sprawił że czuję się lepiej niż przed wejściem do salonu.
Pisałam już kiedyś o próbach w salonie Anette, w salonie na Radości. Ale teraz wreszcie mi się udało. Poszłam do salonu Vincent na ul. Okopowej. Zrobiłam styling, ścięłam i mocno zestopniowałam moje bardzo cienkie włoski i jest super! Fakt że nie było niestety najtaniej bo zapłaciłam 90 zł - ale uwierzcie mi było warto.
kunegunda1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 16:49   #663
edyta-lublin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Cześć dziewczyny !
Z ciekawością dziś poczytałam wątek i Wasze opinie o różnych salonach fryzjerskich w Lublinie. Widzę ze chwalicie salon Gabriel na Bajkowej i salon loreala na Andersa na Kalinie. Myślę , ze warto polecać dobrch fryzjerów. Chciałabym za kilka tygodni zrobić sobie balejaż na sylwestra. Podzielcie się dziewczyny jeszcze swoimi opiniami zanim się zdecyduję , bo 31,12 chciałabym mieć wystrzałowe włosy i piękny kolor !!
edyta-lublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 23:19   #664
Elisa_Day
Przyczajenie
 
Avatar Elisa_Day
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 29
GG do Elisa_Day
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Cytat:
Napisane przez lady_megan Pokaż wiadomość
ja ostatnio byłam własnie u p. Anety na Bajkowej i musze powiedziec ze wyszlam bardzo zadowolona- wczesniej mialam juz bardzo zniszczone koncowki, plus jakos tak dziwnie pocieniowane wlosy (przez bodajże Piotrka z salonu Toko na Sikorskiego) i ona mi ladnie skrocila tak zebym mogła zapuszczac bez efektu "bombki i wystajacego ogonka" - jeśli wiecie o co mi chodzi
lady_megan, ile p. Aneta bierze za ścięcie włosów i jak długo czekałaś na wizytę?
__________________
-----------------------
"W serca mego zatrzymamy się porcie.
W porcie pełnym czułości i wzruszeń.
Żadnych kartek ja w Twoim paszporcie,
żadnych kartek wyrywać nie muszę!
Byś był ze mną wyrywać nie muszę!"
Elisa_Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 12:47   #665
dzidzia_89
Raczkowanie
 
Avatar dzidzia_89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 76
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

ja tam lubie chodzic do salonu na milenijna elegancko jest tylko trzeba sie wczesniej zapisywac a najwazniejsze jest to ze potrafia doradzac
dzidzia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 14:38   #666
lady_megan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

u p. Anety na Bajkowej czekałam na wizytę parę dni , zapłaciłam 40 zeta. nie było jakichs spektakularnych kolejek jak się zapisywałąm
lady_megan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 12:58   #667
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Hi,

Mam pytanie orientujecie się moze czy w Trendy na głebokiej pracuje jeszcze p.Magda (chodzi mi o ta z ciemnymi wlosami) ??
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-16, 13:00   #668
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez dzidzia_89 Pokaż wiadomość
ja tam lubie chodzic do salonu na milenijna elegancko jest tylko trzeba sie wczesniej zapisywac a najwazniejsze jest to ze potrafia doradzac

w ktorym dokladnie miejscu jest ten salon ?? Tam obok solarium malibu ??

P.S.Wiecie moze czy w salonie Trendy na glebokiej,pracuje jeszcze p.Magda (taka z ciemnymi wlosami) ???
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 07:51   #669
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

up
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 07:51   #670
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

up
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 11:05   #671
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

czy robil kts wlosy w Plazie tam na gorze? jak tam robia wlosy?
szukam kogos kto ladnie doradzi wlosy zrobic krotkie dosc... chcialabym cos a la irokez krotkie wlosy u gory a czesc dluzsze

mozecie kogos polecic do tego farbowanie?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-19, 14:16   #672
koczkodanek
Raczkowanie
 
Avatar koczkodanek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 138
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Polecam gorąco Ulę z salonu Prestiż na Bursztynowej najlepiej poddac sie jej gustowi. Jestem bardzo zadowolona, chociaz moje wlosy sa wymagajace, bo są krecone. Zrobila mi swietna fryzure, ktora nie przypomina tego co z moimi wlosami wyczynialy wczesniej fryzjerki. Szczerze moge polecic Wystarczy byc odwazna
koczkodanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 15:48   #673
MonikaEmilia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 40
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

A może któraś z was ścinała włosy w babskim świecie na chopina? Maja tam bardzo dobra kosmetyczkę więc zastanawiam się czy fryzjerka jest równie dobra
MonikaEmilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 09:39   #674
Kikis
Przyczajenie
 
Avatar Kikis
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Co sądzicie na temat salonu Gabriel na Jana Sawy 10/10 ?
Kikis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 19:33   #675
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
w ktorym dokladnie miejscu jest ten salon ?? Tam obok solarium malibu ??

P.S.Wiecie moze czy w salonie Trendy na glebokiej,pracuje jeszcze p.Magda (taka z ciemnymi wlosami) ???
Nie, tylko nie ten obok solarium Tam liczą sobie strasznie dużo za każde machnięcie nożyczkami Poza tym... Kiedyś widziałam, jak ta fryzjerka "wyłapywała" klientki wychodzące z solarium i nagabywała je, żeby skorzystały z jej usług. Musi być naprawdę zdesperowana

Tam na Milenijnej fryzjerów mnóstwo, ciężko powiedzieć, którego Dzidzia miała na myśli, ale dam sobie rękę uciąć, że nie tego obok malibu
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 07:43   #676
Nea75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

A ja wczoraj wróciłam z montowni i jestem zachwycona *love* najlepszy fryzjer do jakiego zdarzylo mi sie chodzic i to o dziwo za naprawde nie kosmiczne ceny! juz mam wizyte umowiona na styczen i nie moge sie doczekac!
__________________
"Fashion Is Everything To Me. I Breathe Expensive Perfume, I Eat Delicious Lip-gloss And I Make Love To My Couture Gowns"
V.B.
Nea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 08:22   #677
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez Nea75 Pokaż wiadomość
A ja wczoraj wróciłam z montowni i jestem zachwycona *love* najlepszy fryzjer do jakiego zdarzylo mi sie chodzic i to o dziwo za naprawde nie kosmiczne ceny! juz mam wizyte umowiona na styczen i nie moge sie doczekac!
Moze jakies fotki ??

Cytat:
Napisane przez wunia83 Pokaż wiadomość
Nie, tylko nie ten obok solarium Tam liczą sobie strasznie dużo za każde machnięcie nożyczkami Poza tym... Kiedyś widziałam, jak ta fryzjerka "wyłapywała" klientki wychodzące z solarium i nagabywała je, żeby skorzystały z jej usług. Musi być naprawdę zdesperowana

Tam na Milenijnej fryzjerów mnóstwo, ciężko powiedzieć, którego Dzidzia miała na myśli, ale dam sobie rękę uciąć, że nie tego obok malibu
dzieki za przestroge Szukam jakiegos dobrego fryzjera,ale na tym sie narazie skonczylo Nie wiem gdzie pojsc..Chcialabym zeby ktos dobral mi jakis kolor,bo moj obecny troche mi sie znudzil,no i jakos fachowo obcial wlosy ...
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 12:29   #678
blue berry
Raczkowanie
 
Avatar blue berry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublinek
Wiadomości: 155
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Karoolaa ja chodzę do pani Magdy do Trendy na Głębokiej . Super babka jesli chodzi o farbowanie.
Wcześniej przez dłuuugi czas chodziłam do Pierra do pani Edyty i zawsze mi się podobało, choć dużym i chyba jedynym minusem były ceny. Mam dość długie włosy i dochodziło do tego, że za obcięcie płaciłam prawie 90, a za farbowanie grubo ponad 200. Postanowiłam więc z bólem serca poszukać nowego fryzjera .

Trafiłam do pani Anny Chołoty - salonu o dużej renomie. Słyszałam o nim dużo dobrego, więc postanowiłam zaryzykować. Wyszłam zła i niezadowolona. Pani Ania nie zwraca uwagi na klientki. Zajmowały się mną praktykantki i za każdym razem musiałam tłumaczyć komu innemu jaki chcę kolor i fryzurę. Również przesiadziałam tam pół dnia.Miałam ochotę uciec z farbą na głowie. Po jednej wizycie miałam dość.

Teraz chodzę właśnie do Trendy i na razie nie zamierzam zmieniać fryzjera. Najczęsciej do p. Magdy tej z długimi włosami lub p. Agnieszki. Bardzo miła osóbka i potrafi fachowo doradzić nie tylko fryzurę, ale też kosmetyki. Za balejaż i obcięcie płacę 160 -170, ale mają 20% zniżki dla studentów, więc wychodzi dużo mniej.

Był ktoś w salonie w Plazie? Bardzo zachęcająco wygląda. Pytam tylko z ciekawości. Jak wrażenia?
blue berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 15:36   #679
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez blue berry Pokaż wiadomość
Był ktoś w salonie w Plazie? Bardzo zachęcająco wygląda. Pytam tylko z ciekawości. Jak wrażenia?
Ja się wybieram. Ostatnim razem zaryzykowałam panią Maję w Pierre i ...po powrocie do domu poprawiałam w łazience grzywkę kuchennymi nożyczkami Więc teraz (po wypłacie - w przyszłym tyg) zamierzam przetestować B&K w Plazie. Nic wielkiego - tylko podcięcie grzywki, bo nic już prawie nie widzę na oczy No i rytuał Kerastase. Szaleństwo to to nie jest, ale jestem tak zawiedziona dotychczasowymi fryzjerami, że do nowych podchodzę b. ostrożnie, nie dając im na początek wielkiego pola do popisu (=ewentualnego spartolenia roboty).
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"

Edytowane przez wunia83
Czas edycji: 2007-11-23 o 15:37 Powód: literufki :-)
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-24, 13:35   #680
Nea75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

karoolaaa ja ścinałam się u nich dosyć dawno - teraz robiłam tylko kolor więc nie ma za bardzo co fotografować [ścinam sie dopiero 11.01] ale mama z pomocą Włodka z długowłosej ciemnej brunetki przeistoczyła się w krótkowłosą blondynkę i wygląda jakby jej odjęło 10 lat! [za kolor pasemka i strzyzenie zapłaciła 190zl a siedziała tam ponad 4h] Poza tym tak miłej obsługi jeszcze mi sie nie zdarzyło spotkać! No w kazdym razie jak wróce ze swojego ścięcia to postaram sie wrzucić jakąs fotkę
__________________
"Fashion Is Everything To Me. I Breathe Expensive Perfume, I Eat Delicious Lip-gloss And I Make Love To My Couture Gowns"
V.B.
Nea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 19:30   #681
marzena0607
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 28
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

cześć dziewczyny, wszystkie posty są stare.
Może byśmy uaktualniły informacje, proszę o polecenie dobrego fryzjera okolice LSM, Czuby, Centrum. Najlepiej nie za bardzo drogiego
marzena0607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 22:43   #682
Izabelka2808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 78
Cool Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Witam. Ja również jestem za tym aby dodać coś nowego na temat dobrych fryzjerów w Lublinie. Chcę zrobić sobie jakąś odjechaną fryzurkę (w granicach rozsądku oczywiście) ale ktoś musi mi przy tym doradzić. Także dziewczyny piszcie jeżli macie fajnego fryzjera Pozdrawiam.
Izabelka2808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 08:09   #683
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

ja chodziłam przez chwilę do Emila do Montowni, generalnie byłąm bardzo zadowlona (mimo ceny), ale ostatnio mi wyciachał, tak przy skóze- tu gdzie włosy sie kończą i mam teraz takie kłączki beznadziejne, nie dostają do kucyka. zainspirowała go chyba nasza rozmowa o irokezach...

a jakis czas temu koleżanka mi poleciła salon mariee na królewskiej. tam pani (Justyna chyba ) zrobiła mi swietna fryzurke ślubną, wróciłam do nich na obcięcie- ciął mnie taki sympatyczny pan, łysy i trochę okrągły, za cholerę nie pamiętam jak się nazywał, ale byłam bardzo zadowolona. w grudniu też się do neigo wybiorę
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 17:45   #684
kerio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Witam
Nie polecam LAURENT na Zana w E. Leclerc ,
1. Chciałem irokeza - dostałem włosy które są tak krótkie że praktycznie różnica długości nie istnieje
2. po tym jak jak fryzjerka upuściła grzebień na podłogę ,otrzepała go i dalej do obciniania )
3. miała do dyspozycji 2 nasadki na maszynkę i mam kark nie do strzyżony
cena 38 zł
poprostu skandal
kerio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 20:58   #685
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

hej,
polecam wam TRENDY na glebokiej, jak nigdy nie przywiazywalam sie do fryzjerow to teraz nie wyobrazam sobie ze moglabym pojsc gdzies indziej. po prostu magia... (cena za strzyzenie ok 35-40zl) a z tym championem to dziwne, a i nie polecam fryzjera w realu - ida na ilosc nie na jakosc....
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 13:37   #686
koczkodanek
Raczkowanie
 
Avatar koczkodanek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 138
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Polecam salon Prestiż na Bursztynowej Ja i moj chlopak się tam strzyżemy i jestesmy bardzo zadowoleni oboje Moje włosy wymagają specjalnego podejścia, bo są grube i kręcona, ale p. Ula sobie z nimi doskonale poradziła
koczkodanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 00:27   #687
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Hm, obydwa i jedyne Twoje posty są pochwałą salonu Prestiż, jak dla mnie dziwny zbieg okoliczności
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 17:02   #688
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Thumbs down Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez koczkodanek Pokaż wiadomość
Polecam gorąco Ulę z salonu Prestiż na Bursztynowej najlepiej poddac sie jej gustowi. Jestem bardzo zadowolona, chociaz moje wlosy sa wymagajace, bo są krecone. Zrobila mi swietna fryzure, ktora nie przypomina tego co z moimi wlosami wyczynialy wczesniej fryzjerki. Szczerze moge polecic Wystarczy byc odwazna

Tak jak napisałam w innym wątku - nie wiem czy i kto łyknie peany zarejestrowanego w listopadzie użytkownika, który jak Wizaż długi i szeroki, postanowił sprytnie (?) zachwalać w swoich wszystkich 2 postach konkretnego fryzjera. Mogę się mylić, może nie jest to towarzystwo wzajemnej adoracji, ale nawet jeśli, to sama wypowiem się na temat ww salonu.
Byłam tam 3 razy, za pierwszym razem wyszłam zadowolona (jest tu gdzieś mój post sprzed kilku m-cy), choć efekt odbiegał od tego, co wyjść miało, ale podobać się - podobało
Za drugim razem wyszło średnio, ale postanowiłam dać Prestiżowi szansę nr 3...i to był mój błąd.
W zasadzie powinnam była uciec na widok tego, co właścicielka salonu miała na głowie, niestety, nie uczyniłam tego.
Mycie ok, rozmowa ok, wydawało mi się, że p.Urszula zrozumiała, co poeta miał na myśli, potem przyszło strzyżenie. Pominę etapy, powiem, co było na końcu - otóz to, co chyba ta pani robi zawsze, tzn przerzedzenie, wycieniowanie, max skrócenie włosów, a potem potraktowanie ich prostownicą. Na moje "ale tego miało nie być" dowiedziałam się, że być musi, bo dzięki temu włosy zostaną lepiej i dokładniej obcięte. Ok, łyknęłam to, ja się na tym nie znam, natomiast oczekuję, żeby fryzjer, który ma ścianę wytapetowaną dyplomami, coś o strzyżeniu wiedział. Nie musi mnie zabawiać rozmową o Dostojewskim czy globalnym ociepleniu, grunt, żebym wyszła zadowolona po strzyżeniu/malowaniu/czymkolwiek i była równie zadowolona, kiedy sama, przez najbliższe 2 m-ce, będę te włosy układać.
Na dzień dzisiejszy moje włosy wymagają zagęszczenia, przedłużenia i ogólnie doprowadzenia do stanu używalności. Choćbym nie wiem jak się starała, nie mogę ich w ogóle ułożyć, a po związaniu gumką wyglądam jak połaczenie zawodnika sumo i grzywacza.
Ani to modne (zresztą nie miało być, miało być twarzowe i kobiece!), ani ładne, ani interesujące.
A włosy - niestety tylko te na głowie - rosną mi baaaaardzo wolno....
Zatem poszukiwania fryzjera idelanego nadal trwają....
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 09:01   #689
lady_megan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

ja tez tego nie lubie... ide na sciecie mwoie ze ma NIE byc cieniowania,ze cche zapuscic i ze nie podobaja mi sie takei przezedzone a wychodze z mocno pocieniowana glowa...masakra.
lady_megan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 09:36   #690
Nea75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

ooo brrr jak ja nie nawadze jak mowie żeby nie cieniować a fryzjer swoje cale szczęście teraz mam już prawie jednej długości dzięki trochę bardziej rozumnym fryzjerom W ogóle mam dziwne wrażenie ze faceci są jednak lepszymi fryzjerami niż kobitki... nie wiem na czym to polega ale wydaje mi sie ze hmm "lepiej" słuchają co sie do nich mówi...
__________________
"Fashion Is Everything To Me. I Breathe Expensive Perfume, I Eat Delicious Lip-gloss And I Make Love To My Couture Gowns"
V.B.
Nea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.