Czy moglo dojsc do zaplodnienia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-30, 00:16   #1
mrqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1

Czy moglo dojsc do zaplodnienia?


Witam.Chcialbym na poczatek przeprosic jesli pisze w zlym temacie albo cos. poprostu potrzebuje szybciej odpowiedzi o ktora prosze. Mam pytanie . . prosiłbym o szybką odpowiedź...
Sprawa wygląda tak..
Wczoraj gdzieś koło 22 uprawiałem sex oralny z dziewczyną. Oczywiście doszedłem do orgazmu.Następnie gdzieś koło godziny 6 rano zbliżyliśmy sie do siebie,weszłem w nią bez gumy jednak nie doszedłem , poprostu wyciągnąłem jeszcze zanim zacząłem dochodzic.
Pare godzin później dotarło do mnie , że przecież resztki nasienia mogły na mnie zostac co moze spowodowac ciąże.Wpadliśmy w panike, jednak moja dziewczyna koło godziny 13 dostała okresu.Czy to wyklucza zajście w ciąże? . . Czy właśnie jest wieksze prawdopobieństwo zajscia?
mrqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 08:31   #2
anulcia_88
Rozeznanie
 
Avatar anulcia_88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 716
Dot.: Czy moglo dojsc do zaplodnienia?

Och..dobrze, że juz jutro się kończą wakacje!

Poczytaj sobie wraz ze swoją TŻw jaki sposób dochodzi do zapłodnienia. I nstępnym razem gdy przyjzie Wam ochota na amory - zabezpieczcie się odpowiednio.
STOSUNEK PRZERYWANY = PRAWDOPODBIEŃSTWO CIĄŻY.

Jednak CHYBA wam się udało, ale dla pewności niech dziewczyna zrobi test po 14 dniach od stosunku.
__________________


"Prawdziwa miłość to akt całkowitego oddania."
~ Paulo Coelho
anulcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 09:07   #3
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Czy moglo dojsc do zaplodnienia?

Wybitnie watpliwe. Jezeli Twoja dziewczyna miala rzeczywiscie okres, a nie np. krwawienie srodcykliczne, a jej cykle maja miedzy 25 a 35 dni, to nie powinniscie sie niczego obawiac - 1-6 dzien cyklu sa dniami zdecydowanie nieplodnymi, podobnie jak czas po owulacji i obumarciu komorki jajowej.

Poniewaz nie stosujecie obserwacji sluzu i temperatury, ktora wskazuje, kiedy sa dni plodne a kiedy bezplodne, odpusccie sobie calkowicie stosunki bez zabezpieczenia - czy to przerywane, czy calkowite - jezeli boicie sie ciazy. Na przyszlosc sie troche opamietajcie, a najlepiej dajcie sobie spokoj, jesli nie jestescie gotowi na seks.
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.