Sukienka na studniówkę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-28, 18:08   #1
Botwina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6

Sukienka na studniówkę?


Witajcie!
Zastanawiam się nad jedną sukienką na studniówkę... Od razu ostrzegam, że nie jest to kawałek standardowy i typowo studniówkowy. Na co dzień ubieram się dość oryginalnie, nie boję się wyróżniać i bardzo zależy mi na tym, by nie ubrać się sztampowo i nie wyskoczyć jak całe rzesze w 'czarnej satynce'. Uwielbiam kwiaty, więc może dlatego od razu kompletnie zakochałam się w poniższej sukience. Ale pytanie brzmi- czy to nie przesada? Wiem, że nie jest to typowo studniówkowa sukienka, ale nie na tym mi zależy. Byle by nie wyskoczyć za bardzo...

Ta w wyświetlonej miniaturce, pierwsza z galerii:

http://cgi.ebay.com/Vintage-Polka-Do...item6fc28a75b4

P.S. Wybaczcie formę linka, ale kompletnie nie wiedziałam jak dodać z ebay'a samo zdjęcie...;/
Botwina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 18:59   #2
Ylaa
Rozeznanie
 
Avatar Ylaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 636
GG do Ylaa
Dot.: Sukienka na studniówkę?

Szczerze mówiąc, nie wiem czy ona się nadaje na taką okazję. Bo sama chciałam kupić taką sukienkę z pettitcoat do chodzenia na co dzień xP Ale to może wynikać także z tego, że nie lubię tonąć w szarym tłumie.
Więc może lepiej zastanów się nad czymś bardziej "balowym" ? Bo jest wiele sklepów, które naprawdę sprzedają niepowtarzalne sukienki. Sama taką kupiłam w sklepiku kobiety, która sprowadzała je z USA
Ylaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 20:23   #3
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Sukienka na studniówkę?

Sukienka śliczna, ale faktycznie może trochę zbyt 'codzienna' jak na studniówkę. Ta halka pod spodem jest urocza, ale poszukałabym jakiejś o takim samym kroju, ale inny wzór i materiał, bo mi nawet po zdjęciach wydaje się, że materiał pierwszej jakości też nie będzie.

Ale krój jest megasuper i ja sama chętnie bym taką na studniówkę ubrała. jak znajdziesz coś podobnego, to wklej link.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Ah, własnie doczytałam na aukcji, że to sama sukienka, bez tej cudnej halki. Więc, ja Tobie proponuję znaleźć jakąś fajną sukienkę takiej samej długości jak ta, w jednym kolorze bez wzorów i dokupić do niej własnie taka halkę w jakimś żywym, kontrastującym kolorku.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 10:35   #4
Botwina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: Sukienka na studniówkę?

A właśnie wzór w tym wszystkim najbardziej mi podpasował (kwiatowa obsesja);/. No cóż, najwyraźniej trzeba poszukać czegoś innego...
Dziękuję za rady!

Drozja, sukienek o podobnym kroju jest mnóstwo właśnie na ebay'u (pod hasłem rockabilly)klik
Botwina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.