Kwiaty doniczkowe - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-11, 20:54   #61
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Kwiaty doniczkowe

Super te twoje kwiatki Ja z nasionek mam wyhodowane 10 sztuk, ale nie wiem dokładnie, co jest czym, bo pestki miałam wymieszane (cytryny, mandarynki i pomarańcze), mam też jeden kwiatek z ukradzionego listka :P
Świetny pomysł ze świerkami - z szyszek je wyhodowałeś?
Ja teraz zachwycam sie moim ostatnim nabytkiem- malutkim (ok 20 cm) cyprysikiem.

Powiedzcie mi jedno - czy to prawda, że szczepiąc dracene po prostu ją ucinamy i wkładamy "patyka" do ziemi? Mam bardzo ładna dracenę, która posiada 3 łodygi z pióropuszami, tylko że jedna z nich jest już bardzo duża i do wakacji na pewno dosięgnie juz sufitu...ktoś mi mówił, żeby po prostu ja uciąć i wsadzic do nowej doniczki - czytak się robi?
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 21:15   #62
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Kwiaty doniczkowe

Co do draceny to moja mama wsadziłą taki "patyk" do wody i poczekała na korzonki Wtedy wsadziła do doniczki
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 08:56   #63
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Kwiaty doniczkowe

A ja dalej szukam odpowiedzi co sie dzieje z moim papierusem To moj ulubiony kwiatek a on mnie cos nie lubi
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 10:56   #64
viki_22_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Świdnik koło Lublina
Wiadomości: 433
GG do viki_22_83
Dot.: Kwiaty doniczkowe

Agawa poprawiłam linki w tym wątku co je pisałam teraz jest ok.

A przy okazji jak poznać kolor hiacynta z cebulki i pierwszych listków? Jest taka możliwość? Jestem strasznie nieciepliwa aż on urośnie.
viki_22_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 15:13   #65
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Kwiaty doniczkowe

Cytat:
Napisane przez viki_22_83
Agawa poprawiłam linki w tym wątku co je pisałam teraz jest ok.

A przy okazji jak poznać kolor hiacynta z cebulki i pierwszych listków? Jest taka możliwość? Jestem strasznie nieciepliwa aż on urośnie.
Dziala, dziala dziekuje Juz wszystko wiem
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 19:52   #66
viki_22_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Świdnik koło Lublina
Wiadomości: 433
GG do viki_22_83
Dot.: Kwiaty doniczkowe

Cytat:
Napisane przez Agaw'a
Dziala, dziala dziekuje Juz wszystko wiem
cieszę się że jednak Ci umiałam pomóc Pozdrawiam
viki_22_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 20:42   #67
mowerik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 202
GG do mowerik
Dot.: Kwiaty doniczkowe

Cytat:
Napisane przez primavera
Super te twoje kwiatki Ja z nasionek mam wyhodowane 10 sztuk, ale nie wiem dokładnie, co jest czym, bo pestki miałam wymieszane (cytryny, mandarynki i pomarańcze), mam też jeden kwiatek z ukradzionego listka :P
Świetny pomysł ze świerkami - z szyszek je wyhodowałeś?
Ja teraz zachwycam sie moim ostatnim nabytkiem- malutkim (ok 20 cm) cyprysikiem.

Powiedzcie mi jedno - czy to prawda, że szczepiąc dracene po prostu ją ucinamy i wkładamy "patyka" do ziemi? Mam bardzo ładna dracenę, która posiada 3 łodygi z pióropuszami, tylko że jedna z nich jest już bardzo duża i do wakacji na pewno dosięgnie juz sufitu...ktoś mi mówił, żeby po prostu ja uciąć i wsadzic do nowej doniczki - czytak się robi?
och dziękuję , takie sobie badyle... tak od nasionek wychodowałem świerki dorwałem piękne szyszunie w lesie , no i do ziemi, a wogule jestem nawiedzony jesli chodzi o zielone pierdółki, i nie pochwaliłem sie ze mam jeszcze palme daktylową rónież od pesteczki jak by co moge powysyłać nasionka świerków jak by cos pisz maila albo wiadomość
mowerik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 22:15   #68
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Kwiaty doniczkowe

Cytat:
Napisane przez mowerik
jak by co moge powysyłać nasionka świerków jak by cos pisz maila albo wiadomość
Naprawdę byłbyś tak kochany? Napiszę do ciebie na PW

Ja kiedyś też wyhodowałam palme daktylową, ale coś się nie uchowała - chyba ni emam szczęście do palm-przywiozłam sobie z Tunezji i od póltora roku ani trochę nie urosła,ale w sumie też nie uschła, jest jakaś taka marniutka
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 23:15   #69
mowerik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 202
GG do mowerik
Dot.: Kwiaty doniczkowe

no pewnie że moge byc taki niedobry i wysłac ci nasionka, napisz tylko adresik i ile ich chcesz a ja to ide spac
mowerik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 11:32   #70
viki_22_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Świdnik koło Lublina
Wiadomości: 433
GG do viki_22_83
Dot.: Kwiaty doniczkowe

ojoj żadna z wizażanek juz kwiatów nie hoduje nawet ziółek no co z wami moje drogie pozwolicie zginąc takiemu fajnemu wątkowi.
viki_22_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 13:20   #71
mowerik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 202
GG do mowerik
Dot.: Kwiaty doniczkowe

A ja dziś biorę się za rozmnożenie moich bambusków trzeba je ciach nożem, do wody az korzonki wypuszcza, no a puźniej... hmmmm... pewnie je komuś wcisnę
mowerik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-14, 14:02   #72
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Kwiaty doniczkowe

Ja również dziś bawiłam się w ogrodnika - sadziłam...nie wiem, jak się ten kwiat nazywa, ale jest na pierwszym z zamieszczonych preze mnie zdjęć. Od 2 tygodni ucięte listki stały w wodzie, w końcu wypuściły korzonki i dziś dostały swoją doniczkę
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 14:37   #73
(karolinka)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 411
Dot.: Kwiaty doniczkowe

mamy dosc duzy dom ktorego ine wyobrazam sobei bez kwiatow, bez nich to jakos tak bez zycia, bozosobowo(heh) jakby nir mial duszy, jedynym ich minusem jets to ze aby wszytskie podlac potrzzebujemy 50 minut tak srednbio =) nie wspomne juz ze ile jets wycierania listkow=) ale co tam kochamy je
nasza duma sa filodendrony, papirusy,kloniki(??) benjaminy i taki ogromny kwiat ktorego nazwy nie pamietam, wogole mamy pelno kwiatow ktrych nie wiemy jak sie nazywaja. jedyne nie mamy reki odo paproci :|
szkoda ze nie mam cyfrowki bo pokazalabym jak u mnei zielono=)
__________________
żegnam
(karolinka) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 17:48   #74
mowerik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 202
GG do mowerik
Dot.: Kwiaty doniczkowe

Cytat:
Napisane przez (karolinka)
szkoda ze nie mam cyfrowki bo pokazalabym jak u mnei zielono=)
Oj szkoda, szkoda, masz rację z chęcią bysmy obejrzeli twoje cudeńka
mowerik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 18:21   #75
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: Kwiaty doniczkowe

mam takie pytanie... moja mama ma cytrynkę, około 45 cm bez doniczki, co jakis czas puszcza szybko rosnące zieloniutkie listki ale zastanawiam sie kiedy ona będzie miała kwiaty a potem owocki?
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 18:37   #76
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Kwiaty doniczkowe

Cytat:
Napisane przez kleo14
mam takie pytanie... moja mama ma cytrynkę, około 45 cm bez doniczki, co jakis czas puszcza szybko rosnące zieloniutkie listki ale zastanawiam sie kiedy ona będzie miała kwiaty a potem owocki?
słyszałam, że cytrynki wyhodowane z peski rzadko owocują, a jeśli już, to po bardzo długim czasie, natomiast szybko owocują takie ze szczepki- z listka (te kupowane są tak rozszadzane).

Jedna moja znajoma ma z pestki cytrynę, z której zrobiło się juz spore drzewko - bigdy nie owocowała; ale za to moja ciocia posadziła z pestki i już miała cytryny swoje. Czyli - kurczę - nie wiadomo
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 18:46   #77
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: Kwiaty doniczkowe

Cytat:
Napisane przez primavera
słyszałam, że cytrynki wyhodowane z peski rzadko owocują, a jeśli już, to po bardzo długim czasie, natomiast szybko owocują takie ze szczepki- z listka (te kupowane są tak rozszadzane).

Jedna moja znajoma ma z pestki cytrynę, z której zrobiło się juz spore drzewko - bigdy nie owocowała; ale za to moja ciocia posadziła z pestki i już miała cytryny swoje. Czyli - kurczę - nie wiadomo

moja mama dostała z allegro na dzień matki gdzieś tak na początku maja, podobno rozmnazane wegetatywnie... no nic, trzeba czekać, dzięki za odpowiedź
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 19:01   #78
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Kwiaty doniczkowe

Cytat:
Napisane przez kleo14
moja mama dostała z allegro na dzień matki gdzieś tak na początku maja, podobno rozmnazane wegetatywnie... no nic, trzeba czekać, dzięki za odpowiedź
Faktycznie nie masz innego wyjścia jak czekać, może kup jakąś odżywkę? Albo postrasz cytrynkę - ja czasami moje kwiatki "straszę", że jek nie będą ładnie rosły to je do garażu wystawię - i skutkuje, hehe
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 19:39   #79
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: Kwiaty doniczkowe

Cytat:
Napisane przez primavera
Faktycznie nie masz innego wyjścia jak czekać, może kup jakąś odżywkę? Albo postrasz cytrynkę - ja czasami moje kwiatki "straszę", że jek nie będą ładnie rosły to je do garażu wystawię - i skutkuje, hehe
hmm.. ciekawe, wypróbuję
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-14, 22:08   #80
mowerik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 202
GG do mowerik
Dot.: Kwiaty doniczkowe

straszyc, no wiesz primaverka, na biedne roślinki ksycys , ja bardzo dawno temu, z jakies 8 miesięcy , czytałem w czasopiśmie "Nature" ze roślinką dobrze robią dzwieki nisiej czestotliwości, od tam chyba było 100 Hz w dół, moze cos w tym jest, poniewaz ja od czasu do czasu posłucham muzyczki głośniej, a kfiatuski rosną u mnie właśnij najlepiej w całym domu .

A co do tej cytrynki, to ja mam krewniaczkę, mandarynkę, no i mam ja z 4 lata już chyba, też od pesteczki wychodowana, ale wątpię czy mi kiedykolwiek zakwitnie, mojej znajomej zakwitła dopiero po 12 latach...

Wiec lepiej kupić wysoką doniczuszkę i powsadzać sobie marcheweczki
mowerik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 22:28   #81
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Kwiaty doniczkowe

Cytat:
Napisane przez mowerik
straszyc, no wiesz primaverka, na biedne roślinki ksycys , ja bardzo dawno temu, z jakies 8 miesięcy , czytałem w czasopiśmie "Nature" ze roślinką dobrze robią dzwieki nisiej czestotliwości, od tam chyba było 100 Hz w dół, moze cos w tym jest, poniewaz ja od czasu do czasu posłucham muzyczki głośniej, a kfiatuski rosną u mnie właśnij najlepiej w całym domu .
No coś w tym jest,tylko nie wiem, co bardziej skutkuje - moje straszenie, czy słuchanie przezTŻ na okrągło DM - najwidoczniej któraś z tych rzeczy działa, bo kwiatki rosną a skrzydłokwiat kwitnie bez przerwy
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 14:00   #82
viki_22_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Świdnik koło Lublina
Wiadomości: 433
GG do viki_22_83
Dot.: Kwiaty doniczkowe

pochwale sie troche wczoraj posadziłam w skrzynce ( troche za wcześnie-ryzyk fizyk) ziółka: majeranek, bazylię i lawędę. A dziś dostałam od babci krokusiki fioletowe Ach wiosna hmmmmm..... Pozdrawiam wszystkich
viki_22_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 14:49   #83
4n3t4
Rozeznanie
 
Avatar 4n3t4
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 563
Dot.: Kwiaty doniczkowe

Aby wychodować roślinkę z nasionka, np cytrynę, to pestkę trzeba wysuszyć czy poprostu wystarczy wsadzić do ziemii, podlewać i wyrośnie? I jak dlugo roślinka wyrasta z pestki?

Piękne są te wasze roślinki, mo cosik ostatnio fikus listki zrzuca a dracena zaczeła usychac buuu i nie wiem co mam zrobić
4n3t4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 15:48   #84
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Kwiaty doniczkowe

Cytat:
Napisane przez 4n3t4
Aby wychodować roślinkę z nasionka, np cytrynę, to pestkę trzeba wysuszyć czy poprostu wystarczy wsadzić do ziemii, podlewać i wyrośnie? I
ja suszę wyrasta po ok 2 tyg.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 18:23   #85
4n3t4
Rozeznanie
 
Avatar 4n3t4
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 563
Dot.: Kwiaty doniczkowe

Dzięki za rade
4n3t4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 18:37   #86
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Kwiaty doniczkowe

Cytat:
Napisane przez 4n3t4
Dzięki za rade
Nie ma sprawy. Mój parapet i półki (bo na parapecie brak już miejsca) aż się ugina od cytrynek- aktualnie mam ich ...14 Miałam więcej, ale rozdałam

A powiedzcie mi - czy u was cytrynki też najpierw szybko rosną, a póxniej mają taki zastój i nic-nic, ani jednego nowego listeczka? Chyba im muszę jakąś odżywkę zapodać...czy to normalne tak jest?
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 19:01   #87
mowerik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 202
GG do mowerik
Dot.: Kwiaty doniczkowe

Cytat:
Napisane przez primavera
A powiedzcie mi - czy u was cytrynki też najpierw szybko rosną, a póxniej mają taki zastój i nic-nic, ani jednego nowego listeczka? Chyba im muszę jakąś odżywkę zapodać...czy to normalne tak jest?
Nio moja siostra (mandarynka) tez ma takie fazy wzrostu a puxniejh z miesiac, albo i dłuzej, nie widac zadnych osnak ze rosnie... ale jak sie weźmie to potrafi "wyprodukowac" 10 cm nowej gałazki w 2 tygodnie!!!

Ja podlewam ja nawozem do kaktusów, bo jest kwaśny, i od czasu do czasu takim roztworem saletry potasowej o steżeniu 0,01 mol/dm3, dl atych którym chemia nie zapadła w pamieci nadłuzej mówie ze jest to 10 gram saletry rozpuszczonej w jednym litrze wody , i jakos dobrze si epo tymtrzyma!!

Zauwarzyłem też ze bierze się bardzo do wzrostu po podlaniu 2 razy z rzedu zaparzona i wystudzoną zielona herbata!! nie wiem jak to sie ma do wzrostu, az tak sie nie zagłębiałem, ale pewnie jakos wpływa

Primavera i cio, wsadzone juz nasionka iglaczków???
mowerik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 19:09   #88
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Kwiaty doniczkowe

Cytat:
Napisane przez mowerik
Primavera i cio, wsadzone juz nasionka iglaczków???
Kurczę, dziś cały dzień się intensywnie uczę (ha ha-właśnie widać), ale jutro mam zamier rozpocząć hodowlę.
Ach- ta wizja własnej choinki...tak, tak, wiem-ale ja jestem cierpliwa do kwiatków
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 19:11   #89
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Kwiaty doniczkowe

A powiedzcie mi jeszcze - czy to prawda, że kwiaty nie lubią być same?
Tak się właśnie zastanawiam (bo już mam ich mnóstwo i zaczyna mi brakować miejsca) czy jak mi wstawią okna na budowie (no i jak te mrozy miną, oczywiście) to czy nie wynieść tam już części kwiatów... moja babcia powiedziała, że kwiaty nie lubią być same i że zginą - czy to prawda?
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 20:02   #90
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Kwiaty doniczkowe

Cytat:
Napisane przez primavera
A powiedzcie mi jeszcze - czy to prawda, że kwiaty nie lubią być same?
Tak się właśnie zastanawiam (bo już mam ich mnóstwo i zaczyna mi brakować miejsca) czy jak mi wstawią okna na budowie (no i jak te mrozy miną, oczywiście) to czy nie wynieść tam już części kwiatów... moja babcia powiedziała, że kwiaty nie lubią być same i że zginą - czy to prawda?
Wiesz co, nie wiem od czego to zalezy ale czasem jak patrze na kwiaty w instytucjach, na korytarzach, gdzie ludzie o nie ocierają, podlewane jak sie komu przypomni to dziwię się, że te kwiaty są taaaakie duże i rosną pojedynczo.
W domu mozna na nie chuchać dmuchac i takie nie urosną (przynajmniej u mnie).
U mnie w szkole na parapecie tuz nad grzejącym niemiłosiernie grzejnikiem stała dracena, gorące powietrze aż poruszało jej listkami, podlewana czasem lub przelewana, rosła 2,5 roku w tej samej doniczce od nowości z korzeniami na wierzchu i opadły jej może 3 listki! W domu w takich warunkach nie uchowałaby sie za skarby swiata! Przyniosłam ja do domu, bo juz parapet był na nia za mały i przeszkadzały jej wertikale- to ta na zdjęciu.

Zanim przeniesiesz kwiaty poczytaj o nich jak reaguja na zmianę swiatła-bardzo wrażliwy jest beniamin! Mimo to że wstawisz okna, to temperatura dla nich w wychłodzonym budynku może byc zgubna.



a to moje Blumen
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-09 15:12:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.