Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-08-08, 17:26   #61
gacia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 3
Re: WŁOSY

Jeśli chcesz rozjaśnić włoski szamponem ziołowym, proponuję Timotei rumiankowo-bursztynowy oraz Jonson's Baby rumiankowy. Jednak nie ma co liczyć na wyrażne efekty bez użycia szamponów koloryzujących. A to niestety wiąże się ze zniszczeniem i przesuszeniem włosów w większym lub mniejszym stopniu. Nawet farby do 20 myć w odcieniachblond zawierają utleniacze, przez co efekt jest dłuższy, wręcz trwały. A utleniacze to zabójstwo dla suchej i choć trochę zniszczonej czuprynki. Dlatego jeśli chcesz rozjaśnić włosy w niedużym stopniu, polecam ziołowe płukanki. Rozjaśnią, odżywiają i nadają piękny połysk! Tak jest tanio, zdrowo i naturalnie! Polecam RUMIANEK, SZAŁWIĘ I NAGIETEK! [img]icons/icon42.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img]
gacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-08, 19:53   #62
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: WŁOSY

Wielkie dzięki, tak zrobie.
Nalia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-09, 21:19   #63
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: WŁOSY

Mam jeszcze jedno pytanie, jak zrobić taką płukanke ziołową? W jakiej ilości wody ile ziólek, oraz czy potem wypłukać włoski czy to w ramach ostatniego płukania po myciu???
Nalia.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-09, 21:28   #64
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: WŁOSY

Agata napisał(a):
> Rozjaśnią, odżywiają i nadają piękny połysk! Tak jest tanio, zdrowo i naturalnie! Polecam RUMIANEK, SZAŁWIĘ I NAGIETEK! [img]icons/icon42.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img]


Jedna uwaga: szałwia PRZYCIEMNIA włosy.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-09, 22:25   #65
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: WŁOSY

Zamiast samej się głowić na doborem proporcji i składników, możesz kupić gotową ziołową płukankę rozjaśniająco-pielęgnującą Herbapolu Kapilosan (jest też wersja przyciemniająca), w której skład wchodzą: mydlnica, tatarak, skrzyp, wrzos, nostrzyk, wierzba, rumianek- trzeba go używać do każdego mycia włosów.

A jeśli chodzi o szałwię, to przejrzałam 4 ksiązki o ziołach i w 2 było napisane, że rozjasnia, a w kolejnych 2, że przyciemnia włosy- dziwne???
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-10, 19:17   #66
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: WŁOSY

Dzięki, porozglądam się za tą płukanką.
Nalia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-19, 20:18   #67
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Gdzie moje włosy???

Veine, witaj, to jeszcze raz ja. Kupiłam polecaną przez Ciebie odżywkę, ale pani w aptece powiedziała że nie powinno się jej stosować latem, bo mogą zostać przebarwienia na skórze głowy. Wiesz może coś o tym? Odżywka stoi ale narazie boję się jej używać.Poradź. Pozdrawiam gorąco Ciebie i wszystkie dziewczyny na forum.Papa.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-08-20, 12:40   #68
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
wypadanie włosów

Czy któraś z Was ma może jakiś wypróbowany sposób na wypadanie włosów? Wcinam kolejne opakowanie wyciągu ze skrzypu a tu nic. I przerażenie mam w oczach jak rano po umyciu włosów (musze, tak mi się przetłuszczają)spoglądam na grzebieniem. Proszę pomóżcie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-20, 13:49   #69
Iguana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 42
Re: wypadanie włosów

hej, mnie nie pomogly zadne tabletki, a zjadalam chyba wszystkie dostepne na rynku (nie znaczy to ze sa bezwartosciowe, ale dodatkowo trzeba stosowac odpowiednie szampony i byc cierpliwym). Teraz stosuje szampon Seboradin (do wlosow przetluszczajacych sie, slabych i sklonnych do wypadania) wraz z odzywka (Seboradin) wzmacniajaca witaminowo-ziolowa w ampulkach (kuracja trwa 14 dni). Szampon kosztuje ok 11 zl a odzywka 20. Musze przyznac ze jest lepiej tzn. mniej wlosow wypada mi przy myciu. Zobacze jakie dalej beda efekty, a jak to nie pomoze to sprobuje piloxidil (podobno bardzo skuteczny). Poczytaj sobie artykul na ten temat, moze znajdziesz jakis lepszy sposob na wypadanie wlosow. AAA i jeszcze jedno ja po myciu uzywam odzywki do splukiwania (aby latwiej rozczesac wlosy i nie obciazac ich) oraz w miare mozliwosci nie susze wlosow suszarka.
Iguana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-20, 14:05   #70
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wypadanie włosów

Wielkie dzięki, wypróbuję Seboradin może co pomoże. Też bym wolała nie suszyć ich suszarką ale niestety musiałabym bardzo wcześnie wstawać, żeby zdążyły mi wyschnąć. A odżywka rozczesująca sprawia tylko że łatwiej wyślizgują się spośród innych J ale bez niej pewnie więcej bym sobie wyrwała. Myślałam też o serii z rzepą z Joanny. Co o tym sądzisz?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-20, 14:12   #71
Iguana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 42
Re: wypadanie włosów

Mialam kiedys szampon Joanny z rzepa (przeciwlupiezowy) i mam koszmarne wspomnienia (chyba dostalam jakiedos uczulenia). A szamponu Joanny przeciw wypadaniu wlosow nie stosowalam wiec nie wiem czy jest skuteczny.
Iguana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-08-20, 15:11   #72
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wypadanie włosów

Więc za Twoją radą pozostanę przy wcześniejszej decyzji. Dzięki za radę. Lecę do sklepu.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-20, 15:24   #73
Iguana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 42
Re: wypadanie włosów

Nie wiem czy Seboradin jest dostepny w normalnych sklepach, ja kupilam go w aptece. Mam nadzieje ze Ci pomoze.
Iguana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-20, 15:44   #74
malgosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 4
Re: wypadanie włosów

Hej na wypadanie wlosow bardzo pomogl mi szmpon Laboratoires
Garnier-Neril do tego tonik tej samej serii.Skonczyly sie moje klopoty.
malgosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-20, 16:12   #75
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wypadanie włosów

Niedawno podawałam przepis na domową odżywkę (macerat z rozmarynu w czerwonym winie) zaczerpnięty z "Jestem". Miałam taki problem dawno temu i to mi pomogło. Poszukaj w starych postach na forum.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-20, 17:29   #76
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wypadanie włosów

tak tak, seboradin jest dobry, ale czuć nim włosy [img]icons/icon9.gif[/img] ja kupowałam jeszcze jakąś witamine w ampułkach -moze B5 ?? i dolewałam. Rozpylałam na włosy -wkrecałam atomizer- nacierałam i zawijałam w ciepły recznik. naprawde skutkuje.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-21, 07:40   #77
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wypadanie włosów

Ja używałam Radicalu "Farmony" - ampułki i tonik wcierany albo rozpylany na włosy. Naprawdę skutkuje. Poszukaj w sklepach zielarskich i aptekach.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-21, 07:51   #78
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wypadanie włosów

Czy możesz mi powiedzieć ile kosztował ten szampon i tonik?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-21, 08:07   #79
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Gdzie moje włosy???

Ja mogę Ci jeszcze polecić odżywkę-maskę WAX, kiedyś o niej pisała jakaś dziewczyna na forum. Jest do nabycia w aptekach i niektórych sklepach kosmetycznych. Jest w dwóch rodzajach: do włosów blond i ciemnych. Nakłada się ja na umyte włosy i trzyma w cieple (najlepiej zawinięte w czepek z folii i ręcznik) ok. 20 min. Kurację stosuje się co 4 dni przez określony na opakowaniu okres czasu. Sama wypróbowałam. Wzmacnia włosy i przyspiesza ich wzrost. Naprawdę godna polecenia.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-08-21, 22:59   #80
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Gdzie moje włosy???

Dzięki Aga.Pozdrawiam gorąco
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-22, 07:57   #81
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wypadanie włosów

Szampon kosztował około 28 zł,a tonik około 35,produkty te można kupić w aptece.Używałam też ampułek Vichy Dercos-Kuracja Przeciw wypadaniu włosów duże opakowanie 120 zł
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-22, 10:27   #82
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wypadanie włosów

Dla mnie rewelacją na wypadanie włosów okazał się wiesiołek w kapsułkach. Brałam go długo i cierpliwie (3 miesiące), ale za to od wielu, wielu miesięcy mam zdrowe włosy . Z tego co się dowiedziałam, to szampon ani odżywka nie pomogą, bo problem dotyczy całego organizmu, a nie tylko skóry na głowie. Dlatego też trzeba do środka dostarczyć odpowiednich składników.
Pozdrawiam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-22, 16:19   #83
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wypadanie włosów

Napisz jak długo stosowałaś ten szampon + tonik, czy jedno opakowanie Ci wystarczyło ? Bo ja mam straszne problemy, a teraz na dodatek jestem w ciąży i wypadają 2 razy więcej niż normalnie - czyli gorzej już być nie może !
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-30, 12:42   #84
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Suche, Wypadajace Włosy!!!-pomocy!!!

Mam pytanko i bardzo licze na Was...Zawsze miala ciemne, grube wlosy. Odkad zrobilam pasemka (ponad1,5roku temu) znacznie pogorszyl sie ich stan. Niedawno wrocilam z wakacji . Wiadomo upaly,wiatr,slonce,morze. ..wszystko to wplynelo negatywnie na stan moich wlosow.Dlatego zwracam sie do Was i licze na Wasza pomoc.Przez caly ten okres uzywalam (szamponu i maski reklamowanej w jednym z artyk. o pielegnacji wlosow)......ale nic to nie dalo. Ten kosmetyk to:Szampon i maska z serii "JOANNA" "Sloneczna ochrona".Moje wlosy nie tylko wypadaja ale i sa suche. Od kilku dni zakupilam nowa maske rowniez JOANNA Pantivit , ktora zawiera mleczko ryzowe i prowitamine B5. Zaznaczam ze lykam witaminy. Prosze o jakies rady. Moze jakies ziola?.Szampony ziolowe....glowe myje co 2-3 dzien ....a wiec interesuja mnie szampony do czestego mycia.....maski ....czekam na rady. Pozdrowienia. Iwona.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-30, 13:14   #85
obsesja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 42
Re: SUCHE, WYPADAJACE WŁOSY!!!-POMOCY!!!

Wyciąg ze skrzypu polnego naprawdę pomaga!Łykaj 2 razy dziennie po 2 tabletki i kondycja włosów będzie bez zarzutu.(100 tabletek ok 20 zł.)Tabletki te kupisz w każdej aptece.
obsesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-30, 13:32   #86
agnieszka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 14
Re: SUCHE, WYPADAJACE WŁOSY!!!-POMOCY!!!

Mysle ze skrzyp nie zaszkodzi ale jesli masz powazniejszy problem idz do dobrego fryzjera. Na pewno bedzie tez sprzedawal kosmetyki profesjonalne np. Welli czy l'Oreal dostepne tylko w zakladach fryzjerskich. Dobierze Ci zestaw odpowiedni dla Ciebie i to powinno przyniesc wlasciwe efekty. Cenowo przewyzszy niestety wczesniej uzywane przez Ciebie produkty ale czasem warto wiecej zaplacic, jak nie pomoze albo nie masz zaufania idz do dermatologa.
agnieszka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-30, 13:41   #87
obsesja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 42
Re: SUCHE, WYPADAJACE WŁOSY!!!-POMOCY!!!

Zgadza się, lecz jeśli organizmowi brakuje podstawowych składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania to na nic zdadzą się nawet najdroższe specyfiki do stosowania zewnętrznego. Nieprawdaż? [img]icons/icon7.gif[/img] Radzę więc czym prędzej popędzić do apteki, a dopiero później do fryzjera [img]icons/icon7.gif[/img]
obsesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-30, 13:53   #88
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: SUCHE, WYPADAJACE WŁOSY!!!-POMOCY!!!

Bardzo dobre są szampony firmy Fermona np.RADICAL (szampon , odżywka , ampułki) właśnie ze skrzypu polnego , bardzo dobrze działają na włosy ,ja też miałam problemy z suchymi , wypadającymi włosami -pomogły mi bardzo. Polecam ci też naftę kosmetyczną do włosów (nakładaj 20 min. przed każdym myciem)-jest moim zdaniem najlepsza , oraz podcięcie końcówek. Jeżeli chodzi o witaminy najlepsze na piękne włosy i paznokcie są " merz special"-polecam naprawdę. Pozdrawiam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-30, 15:27   #89
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: SUCHE, WYPADAJACE WŁOSY!!!-POMOCY!!!

Aby witaminy i mineraly lykane w tabletkach zaczely dzialac to potrzeba troche cierpliwosci. Polecam wyciag z wiesiolka w kapsulkach, ale efekty dopiero beda widoczne po regularnym zazywaniu przez 3 miesiace. Najlepiej odzywic wlos i skore od srodka. A na teraz to sprobuj maski zrobionej domowym sposobem z 1 żółtka jajka, troche soku z cytryny, wit A+E (z kapsulki) i lyzeczki oliwy. To wymieszac na mazidlo, nalozyc na wlosy na godzinke w foli i reczniku, mozna tez podgrzewac suszarka by sie lepiej wchlanialo.Zmyj potem szamponem. Wlosy sie odzywia choc jest jeden minus- niezbyt ladnie to pachnie. Pa
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-30, 15:47   #90
obsesja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 42
Re: SUCHE, WYPADAJACE WŁOSY!!!-POMOCY!!!

U mnie skrzyp zadziałał po ok. 2 tygodniach (2 razy dziennie po 2 tabletki)
obsesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.