Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-07-09, 16:35   #2911
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Na clip in. Nosi³am microringi, ale nie warto, strasznie siê w³osy os³abiaj±

Swoj± drog± kiedy¶, jak przeprostowa³am w³osy pierwszy raz (encanto) to przesta³am nosiæ doczepy, bo moje w³osy byly w lepszym stanie od sZtucznych i rzuca³o siê to w oczy przy rozja¶nianych nie mia³am tego efektu
noo na ciemnych widaæ mega piêkny blask ale jak nawet od sztucznych lepiej b lyszczaly, musialas uzyskac naprawde ekstra efekt.

a jakie masz teraz wlosy - kolor i dlugosc?

kurcze, tak czytam na wizazu opinie o przedluzaniu i zaczynam byc bardziej sklonna kupic clip in..
Cytat:
Napisane przez Dorjee90 Poka¿ wiadomo¶æ
mam jeszcze takie pytanie czy faktycznie trzeba siê tak trzymaæ tego ¿eby by³o 2 tygodnie po farbowaniu? w sobotê mi mija 2 tygodnie odk±d farbowa³am w³osy(nie wiem czy to ma znaczenie ale k³ad³am farbê apteczn±) i czy zrobi³oby du¿± ró¿nicê gdybym po³o¿y³a encanto dzi¶ lub jutro?
hmmm ja chyba zawsze stosowa lam si e terminow, ale nie wiem, czy jeden dzien zrobi roznice.

ALE ze wzgledu na to, ze za kazdym razem widzialam, jak encanto wplywa na kolor wlosa - za kazdym razem robilam zabieg przed farbowaniem. tak robie tez tym razem, mam nadzieje ze jutro przyjdzie zestaw i w niedziele bede wdychala ten smrod :<

Ty jeszcze nie wiesz jak to capi, prawda?
Cytat:
Napisane przez blue2003 Poka¿ wiadomo¶æ
Przyszla do mnie kativa, jestem po myciu szamponem nr 1, wieczorem nakladam keratyne. I tu pytanie - czy musze od razu po umyc wlosy szamponem 3 i nalozyc odzywke 4, czy moge to zrobic rano, tak jak normalnie myje wlosy?
kativa nie pomogê, bo nie s³ysza³am, ale chetnie poczytam.

ja robilam raz chocococo, dla mnie szajs
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-09, 16:45   #2912
Dorjee90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 1 237
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ

hmmm ja chyba zawsze stosowa lam si e terminow, ale nie wiem, czy jeden dzien zrobi roznice.

ALE ze wzgledu na to, ze za kazdym razem widzialam, jak encanto wplywa na kolor wlosa - za kazdym razem robilam zabieg przed farbowaniem. tak robie tez tym razem, mam nadzieje ze jutro przyjdzie zestaw i w niedziele bede wdychala ten smrod :<
Ja chyba nie wytrzymam i zrobiê dzi¶ a w³osy po ca³ym zabiegu ¶mierdz± czy to tylko w pomieszczeniu zostaje ten nieprzyjemny zapach?
Dorjee90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-09, 19:34   #2913
201610310857
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 15 803
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, dzisiaj zrobilam sobie encanto.
Jak dlugo nie powinnam myc glowy? Wszedzie rozne informacje
201610310857 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-09, 20:16   #2914
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, dzisiaj zrobilam sobie encanto.
Jak dlugo nie powinnam myc glowy? Wszedzie rozne informacje
2-3 doby.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-09, 20:47   #2915
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, dzisiaj zrobilam sobie encanto.
Jak dlugo nie powinnam myc glowy? Wszedzie rozne informacje
3 godziny
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-09, 21:26   #2916
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Dorjee90 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja chyba nie wytrzymam i zrobiê dzi¶ a w³osy po ca³ym zabiegu ¶mierdz± czy to tylko w pomieszczeniu zostaje ten nieprzyjemny zapach?
w³osy delikatnie daj± preparatem tak do drugiego/ trzeciego mycia, ale nie jest to bardzo uci±¿liwe, zw³aszcza ze na poczatku czesto bedziesz musiala myc wlosy, takze szybko pozbedziesz sie z wlosow tego "zapachu":P
Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, dzisiaj zrobilam sobie encanto.
Jak dlugo nie powinnam myc glowy? Wszedzie rozne informacje
3 h :P
Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
2-3 doby.
jakie 2-3 doby :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-09, 21:28   #2917
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
w³osy delikatnie daj± preparatem tak do drugiego/ trzeciego mycia, ale nie jest to bardzo uci±¿liwe, zw³aszcza ze na poczatku czesto bedziesz musiala myc wlosy, takze szybko pozbedziesz sie z wlosow tego "zapachu":P

3 h :P

jakie 2-3 doby :P
Takie informacje podaj± dziewczyny na blogach. Chyba, ¿e po encanto jako jedynym preparacie mo¿na szybciej, bo gdzie¶ cos takiego tez czyta³am.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-07-09, 21:33   #2918
201610310857
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 15 803
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja wlasnie tez widzialam na blogach 2-3doby, a nie usmiecha mi sie chodzic ze smierdzaca glowa tak dlugo) jutro rano myje!
201610310857 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-09, 22:01   #2919
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 3 325
GG do blue2003 Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do blue2003
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Po kilkunastu razach z encanto zdecydowanie nie polecam kativy. Kativa to jakis koszmar, przynajmniej jezeli chodzi o wykonanie. Zaczelo sie juz przy nakladaniu, nakladamy ja na suche wlosy, wiec duzo bardziej sie placza, a i preparat jest mniej wydajny. Kolejny krok, suszenie - to w ogole nie schnie. Ma sie wrazenie oleju oraz wody z cukrem na glowie. Nie wiem jak dlugo suszylam, ale dlugo, suszarka, a z drugiej strony trzymajac glowe jakies 30 cm od wentylatora. Ok, niby wyschly, ale efekt wody z cukrem nie zniknal, ledwo to rozczesalam. Kolejny dramat, prostowanie - nie da sie zrobic zadnego przedzialka, oddzielic pasma wlosow, dojechac prostownica do nasady, odroznic wlosow wyprostowanych od niewyprostowanych - wszystko sie klei klei klei, zmienia w wielki koltun. Szczerze to nawet nie wiem czy dojechalam prostownica do wszystkich wlosow, nie sadze. Caly czas mialam zamiar przerwac ta farse i wlozyc glowe pod kran. Wyrwalam i polamalam tyle wlosow, ze moje 3 letnie dbanie o nie chyba poszlo sie walic. Dobrze, ze mam jeszcze na raz encanto, bo cos czuje, ze bede musiala je ratowac. Ide myc szamponem 3, bo jak pojde spac z tym klajstrem, to sie rano nie oderwe od poduszki.
__________________

"...nasza wielko¶æ mia³a iskrzyæ, a wygasa gdy tak teraz na ni± patrzê a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-09, 22:02   #2920
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

po encanto mo¿na szybko myæ g³owê, poza tym po zabiegu szybko przetluszczaja sie w³osy, s± obci±¿one.

po chocococo trzeba czekaæ 3 doby, to okropne ;/;/

no i jak wrazenia z zabiegu ?
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-09, 22:44   #2921
201610310857
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 15 803
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Aniabania, ja juz kiedys sobie sama robilam ten zabieg i wtedy nie bylam zadowolona, ciagle musialam podprostowywac.

Teraz mam wlosy rozjasniane, platyne, zniszczone, puszace sie i w chwili obecnej nie zalezy mi na meeega prostych w
Psach, tylko na braku puchu
Jak jutro umyje i wyschna to bede mogla sie wypowiedziec na temat efektu
201610310857 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 05:04   #2922
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja to mam dylemat... Encanto czy Cocochoco.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-10, 07:01   #2923
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Ja to mam dylemat... Encanto czy Cocochoco.
Jezeli zalezy Ci na prostych wlosach i masz bardzo mocno krecone wlosy lepsze bedzie encanto

Dziewczyny, na razie bede musiala sie z Wami pozegnac. Postanowilam ze robie sobie przerwe w keratynowym prostowaniu. Zobacze ile da sie wycisnac z mojego naturalnego skretu
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-10, 07:55   #2924
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
Jezeli zalezy Ci na prostych wlosach i masz bardzo mocno krecone wlosy lepsze bedzie encanto

Dziewczyny, na razie bede musiala sie z Wami pozegnac. Postanowilam ze robie sobie przerwe w keratynowym prostowaniu. Zobacze ile da sie wycisnac z mojego naturalnego skretu
Mam wlosy, które lubi± siê puszyæ bez wzglêdu na pogodê. Fale, które nie lubi± stylizacji.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-10, 07:55   #2925
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez blue2003 Poka¿ wiadomo¶æ
Po kilkunastu razach z encanto zdecydowanie nie polecam kativy. Kativa to jakis koszmar, przynajmniej jezeli chodzi o wykonanie. Zaczelo sie juz przy nakladaniu, nakladamy ja na suche wlosy, wiec duzo bardziej sie placza, a i preparat jest mniej wydajny. Kolejny krok, suszenie - to w ogole nie schnie. Ma sie wrazenie oleju oraz wody z cukrem na glowie. Nie wiem jak dlugo suszylam, ale dlugo, suszarka, a z drugiej strony trzymajac glowe jakies 30 cm od wentylatora. Ok, niby wyschly, ale efekt wody z cukrem nie zniknal, ledwo to rozczesalam. Kolejny dramat, prostowanie - nie da sie zrobic zadnego przedzialka, oddzielic pasma wlosow, dojechac prostownica do nasady, odroznic wlosow wyprostowanych od niewyprostowanych - wszystko sie klei klei klei, zmienia w wielki koltun. Szczerze to nawet nie wiem czy dojechalam prostownica do wszystkich wlosow, nie sadze. Caly czas mialam zamiar przerwac ta farse i wlozyc glowe pod kran. Wyrwalam i polamalam tyle wlosow, ze moje 3 letnie dbanie o nie chyba poszlo sie walic. Dobrze, ze mam jeszcze na raz encanto, bo cos czuje, ze bede musiala je ratowac. Ide myc szamponem 3, bo jak pojde spac z tym klajstrem, to sie rano nie oderwe od poduszki.
o matko, brzmi to okropnie! kurcze, mo¿e zrobi³a¶ co¶ nie tak?! paskudztwo ja nigdzie o tym nie s³ysza³am, wiêc nie mam pojêcia. encanto niezawodne :P
Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Poka¿ wiadomo¶æ
Aniabania, ja juz kiedys sobie sama robilam ten zabieg i wtedy nie bylam zadowolona, ciagle musialam podprostowywac.

Teraz mam wlosy rozjasniane, platyne, zniszczone, puszace sie i w chwili obecnej nie zalezy mi na meeega prostych w
Psach, tylko na braku puchu
Jak jutro umyje i wyschna to bede mogla sie wypowiedziec na temat efektu
hm, ciekawe jak Ci teraz wyszlo, mi w³a¶nie te¿ wywijaj± siê, tak jak pisa³am przy twarzy, jakbym mia³a wiecznie za ucho za³o¿one w³osy i od tego siê wygina³y :P a tak nie robiê, wiêc nie wiem czemu tak siê dzieje. tak¿e tam te¿ przewa¿nie prostuje, bo mnie to wnerwia.

piszesz, ¿e masz rozja¶nione, a krusz± Ci siê? kurcze, ja jak tych w³osów jednak nie bd doczepia³a, to chcê sobie zafarbowaæ, ale chcê albo truskawkowy blond, albo wróciæ do rudego, co znowu da im po d.pie nie umiem zrezygnowaæ z tych wszystkich "dobrodziejstw" w walce o wspania³y wygl±d :P (wszystko co kochaj± w³osy xD prostownica, suszarka, rozja¶nianie xD)
Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Ja to mam dylemat... Encanto czy Cocochoco.
ja polecam encanto, ALE mam bardzo mocne wlosy, jak zaczynalam prostowac mialam mega skrêt, nie da³o siê tych w³osów wyprostowaæ ¿adn± temperatur±, po chwili znow siê skrêca³y. nienawidzi³am moich loków, by³y ³adne, ale mêczy³o mnie dbanie o nie, encanto je ujarzmi³o na chocococo zdecydowa³am siê, bo mia³o krócej trwaæ i mniej ¶mierdzieæ. szczerze to nie odnioslam wcale wra¿enia, ¿e mniej ¶mierdzi, smród ten sam. pozniej trzy dni nie mycia wlosow, dramat, bo u nasady s± paskudne po pierwszym juz dniu, nie mozna ich zwiazac ani nic, bo wlosy sie odksztalcaja. dla mnie chocococo to lipa, ale pamiêtam, ¿e dziewczyny o delikatniejszych wlosach chwalily sobie t± metodê.
Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
Jezeli zalezy Ci na prostych wlosach i masz bardzo mocno krecone wlosy lepsze bedzie encanto

Dziewczyny, na razie bede musiala sie z Wami pozegnac. Postanowilam ze robie sobie przerwe w keratynowym prostowaniu. Zobacze ile da sie wycisnac z mojego naturalnego skretu
oo, a napisz proszê, encanto Ci siê"zmy³o"? u mnie nigdy nie wyp³uka³o siê a¿ tak, ¿eby zobaczyæ odrobinê naturalnego skrêtu :P chocia¿ ostatnio, nie suszy³am w³osów suszark± i zobaczy³am pod spodem jakiego¶ loka, ale nie wiem, czy to kwestia wyp³ukania encanto, czy tak siê poodgniata³o to poasmo :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-10, 08:30   #2926
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Mi to w trybie przyspieszonym siê wyp³ukuje encanto
Robi³am na pocz±tku maja a ju¿ teraz jak nie wysuszê suszark± to mam jak swoje naturalne takie jak w za³±czniku (zdjêcie z google grafika)
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-10, 09:12   #2927
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;52034603]Mi to w trybie przyspieszonym siê wyp³ukuje encanto
Robi³am na pocz±tku maja a ju¿ teraz jak nie wysuszê suszark± to mam jak swoje naturalne takie jak w za³±czniku (zdjêcie z google grafika)[/QUOTE]

Ja te¿ tak mia³am, ale jak suszy³am suszark± to mia³am druty przez ponad pó³ roku
weegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-10, 10:25   #2928
Dorjee90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 1 237
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja ju¿ jestem po zabiegu dawno siê tak nie sp³aka³am jednak okienko w mojej ³azience to za ma³o i musia³am i¶æ do balkonu. Efekt jak na razie super ale bardziej mnie interesuje czy te¿ bêdzie tak dobrze po myciu g³owy
Dorjee90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-10, 10:32   #2929
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Chyba jednak spróbujê encanto. Ale jak ma wytrzymaæ osoba, która robi ten zabieg...
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 10:51   #2930
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Dorjee90 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ju¿ jestem po zabiegu dawno siê tak nie sp³aka³am jednak okienko w mojej ³azience to za ma³o i musia³am i¶æ do balkonu. Efekt jak na razie super ale bardziej mnie interesuje czy te¿ bêdzie tak dobrze po myciu g³owy
Bêdzie jeszcze lepiej
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-10, 10:55   #2931
201610310857
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 15 803
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

aniabania, w nocy musialam umyc glowe, bo od tego smrodu nie moglam spac
jak sie pozniej umaluje to dodam dwie foty, bo mam dosc krotkie wlosy i w sumie tylko grzywke


Wlosy farbuje tylko u fryzjera i koncowki nie byly pokruszone, ale bardzo napuszone, BARDZO suche.

Jedyny minus, jaki widze, to fakt, iz encanto zazolcil moja platyne. musze je pozniej potraktowac siwym szamponem
201610310857 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-10, 12:51   #2932
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 3 325
GG do blue2003 Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do blue2003
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
o matko, brzmi to okropnie! kurcze, mo¿e zrobi³a¶ co¶ nie tak?! paskudztwo ja nigdzie o tym nie s³ysza³am, wiêc nie mam pojêcia. encanto niezawodne

hm, ciekawe jak Ci teraz wyszlo, mi w³a¶nie te¿ wywijaj± siê, tak jak pisa³am przy twarzy, jakbym mia³a wiecznie za ucho za³o¿one w³osy i od tego siê wygina³y a tak nie robiê, wiêc nie wiem czemu tak siê dzieje. tak¿e tam te¿ przewa¿nie prostuje, bo mnie to wnerwia.

piszesz, ¿e masz rozja¶nione, a krusz± Ci siê? kurcze, ja jak tych w³osów jednak nie bd doczepia³a, to chcê sobie zafarbowaæ, ale chcê albo truskawkowy blond, albo wróciæ do rudego, co znowu da im po d.pie nie umiem zrezygnowaæ z tych wszystkich "dobrodziejstw" w walce o wspania³y wygl±d (wszystko co kochaj± w³osy xD prostownica, suszarka, rozja¶nianie xD)

ja polecam encanto, ALE mam bardzo mocne wlosy, jak zaczynalam prostowac mialam mega skrêt, nie da³o siê tych w³osów wyprostowaæ ¿adn± temperatur±, po chwili znow siê skrêca³y. nienawidzi³am moich loków, by³y ³adne, ale mêczy³o mnie dbanie o nie, encanto je ujarzmi³o na chocococo zdecydowa³am siê, bo mia³o krócej trwaæ i mniej ¶mierdzieæ. szczerze to nie odnioslam wcale wra¿enia, ¿e mniej ¶mierdzi, smród ten sam. pozniej trzy dni nie mycia wlosow, dramat, bo u nasady s± paskudne po pierwszym juz dniu, nie mozna ich zwiazac ani nic, bo wlosy sie odksztalcaja. dla mnie chocococo to lipa, ale pamiêtam, ¿e dziewczyny o delikatniejszych wlosach chwalily sobie t± metodê.

oo, a napisz proszê, encanto Ci siê"zmy³o"? u mnie nigdy nie wyp³uka³o siê a¿ tak, ¿eby zobaczyæ odrobinê naturalnego skrêtu chocia¿ ostatnio, nie suszy³am w³osów suszark± i zobaczy³am pod spodem jakiego¶ loka, ale nie wiem, czy to kwestia wyp³ukania encanto, czy tak siê poodgniata³o to poasmo
Nie wiem co moglabym zrobic nie tak, ten preparat chyba tak juz ma. Albo zle zareagowal na resztki encanto na wlosach, jakas reakcja chemiczna, kij wie.
Anyway, po wieczornym umyciu klej zniknal, odzywka 4 zostawila wlosy w super stanie. Dzisiaj po mojej codziennej porannej pielegnacji nie byly juz tak miekkie, ale ciagle miekkie, wygladzone nawet na koncach, gladsze i o dziwo nawet wyprostowane. Jednak efekt nie jest wart takiej meki. Mysle o cocochoco nastepnym razem, ale to niemycie i niezwiazywanie jakos do mnie nie przemawia, niby czemu po innych preparatach mozna, a po tym nie? Czy to aby nie tylko jakis chwyt marketingowy? Przeciez to tez tylko wprasowanie keratyny za pomoca prostownicy, zadne inne mecyje.
__________________

"...nasza wielko¶æ mia³a iskrzyæ, a wygasa gdy tak teraz na ni± patrzê a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-10, 15:09   #2933
201610310857
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 15 803
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, dodaje zdjecie z wczoraj sprzed i zdjecie z teraz po
Nie doprostowywalam wlosow
Maja poki co maly przyliz, ale nie szkodzi


Sorry, ze selfie, ale nie mam innych fot
201610310857 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-10, 15:10   #2934
201610310857
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 15 803
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 11741918_986756138014701_50546230_n.jpg (44,5 KB, 86 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 11716033_986756074681374_1198257079_n.jpg (90,4 KB, 94 za³adowañ)
201610310857 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-10, 21:27   #2935
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;52034603]Mi to w trybie przyspieszonym siê wyp³ukuje encanto
Robi³am na pocz±tku maja a ju¿ teraz jak nie wysuszê suszark± to mam jak swoje naturalne takie jak w za³±czniku (zdjêcie z google grafika)[/QUOTE]
ja jak nie wysuszê suszark±, to mo¿e nie s± a¿ tak falowane, ale piêkne i l¶ni±ce te¿ nie s± :P
ja zawsze suszê swoj± suszark± , mam remington pearl i ona daje mega efekt, u¿ywam opcji jonizacji i dziêki niej w³osy piêkknie b³yszcz±, s± sypkie, puszyste, ale nienapuszone.
Cytat:
Napisane przez Dorjee90 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ju¿ jestem po zabiegu dawno siê tak nie sp³aka³am jednak okienko w mojej ³azience to za ma³o i musia³am i¶æ do balkonu. Efekt jak na razie super ale bardziej mnie interesuje czy te¿ bêdzie tak dobrze po myciu g³owy
xD noo ³zy lec± strumieniami. dla mnie najgorsze jest to palenie w gardle :<
Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Chyba jednak spróbujê encanto. Ale jak ma wytrzymaæ osoba, która robi ten zabieg...
a jakie masz w³osy powiem Ci, ¿e ja za pierwszym razem mia³am d³ugie i gêste, zuzy³am 180ml keratyny (!), a da³am radê sama, nie mia³abym sumienia prosiæ nikogo o pomoc :Pmo¿e spróbuj, serio jest ³atwo
Cytat:
Napisane przez blue2003 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem co moglabym zrobic nie tak, ten preparat chyba tak juz ma. Albo zle zareagowal na resztki encanto na wlosach, jakas reakcja chemiczna, kij wie.
Anyway, po wieczornym umyciu klej zniknal, odzywka 4 zostawila wlosy w super stanie. Dzisiaj po mojej codziennej porannej pielegnacji nie byly juz tak miekkie, ale ciagle miekkie, wygladzone nawet na koncach, gladsze i o dziwo nawet wyprostowane. Jednak efekt nie jest wart takiej meki. Mysle o cocochoco nastepnym razem, ale to niemycie i niezwiazywanie jakos do mnie nie przemawia, niby czemu po innych preparatach mozna, a po tym nie? Czy to aby nie tylko jakis chwyt marketingowy? Przeciez to tez tylko wprasowanie keratyny za pomoca prostownicy, zadne inne mecyje.
nie mam pojêcia, mo¿e dlatego , ¿e dzia³anie preparatu jest s³absze? przychococo prostuje siê raz,a nie dwa jak w przypadku encanto. ale to takie moje domys³y, z pewno¶ci± jest jakas teoria która to t³umaczy. czy chwyt marketingowy to nie wiem, bo to niemycie jest minusem chocococo
a co do zwi±zywania - ja nawet jak teraz mam zwi±zane w³osy, to odgniata mi siê miejsce gdzie jest gumka, mo¿e nie ka¿demu tak sie dzieje :P
Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Poka¿ wiadomo¶æ
o jaaaaaa ale z Ciebie ladny dzieciak! ¶wietne w³osy, ej, to dwie ró¿ne fryzury ;D obydwie mi siê podobaj±, ta przed te¿ by³a spoko ;D kolor faktycznie Ci siê zmieni³, ale bardzo podobaj± mi siê oba.
Super!
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-10, 21:46   #2936
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ

oo, a napisz proszê, encanto Ci siê"zmy³o"? u mnie nigdy nie wyp³uka³o siê a¿ tak, ¿eby zobaczyæ odrobinê naturalnego skrêtu :P chocia¿ ostatnio, nie suszy³am w³osów suszark± i zobaczy³am pod spodem jakiego¶ loka, ale nie wiem, czy to kwestia wyp³ukania encanto, czy tak siê poodgniata³o to poasmo :P
encanto wogole nie wymywalo sie z moich wlosow wlosy traktowane encanto poszly rok temu pod nozyczki (spalilam wlosy rozjasniaczem i to byla koniecznosc ), a pozniej testowalam inne keratyny (cocochoco i qod) ktore nie zdaly egzaminu wiec teraz mam prawie w 100 % naturalne fale
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-10, 21:49   #2937
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
ja jak nie wysuszê suszark±, to mo¿e nie s± a¿ tak falowane, ale piêkne i l¶ni±ce te¿ nie s± :P
ja zawsze suszê swoj± suszark± , mam remington pearl i ona daje mega efekt, u¿ywam opcji jonizacji i dziêki niej w³osy piêkknie b³yszcz±, s± sypkie, puszyste, ale nienapuszone.

xD noo ³zy lec± strumieniami. dla mnie najgorsze jest to palenie w gardle :<

a jakie masz w³osy powiem Ci, ¿e ja za pierwszym razem mia³am d³ugie i gêste, zuzy³am 180ml keratyny (!), a da³am radê sama, nie mia³abym sumienia prosiæ nikogo o pomoc :Pmo¿e spróbuj, serio jest ³atwo

nie mam pojêcia, mo¿e dlatego , ¿e dzia³anie preparatu jest s³absze? przychococo prostuje siê raz,a nie dwa jak w przypadku encanto. ale to takie moje domys³y, z pewno¶ci± jest jakas teoria która to t³umaczy. czy chwyt marketingowy to nie wiem, bo to niemycie jest minusem chocococo
a co do zwi±zywania - ja nawet jak teraz mam zwi±zane w³osy, to odgniata mi siê miejsce gdzie jest gumka, mo¿e nie ka¿demu tak sie dzieje :P


o jaaaaaa ale z Ciebie ladny dzieciak! ¶wietne w³osy, ej, to dwie ró¿ne fryzury ;D obydwie mi siê podobaj±, ta przed te¿ by³a spoko ;D kolor faktycznie Ci siê zmieni³, ale bardzo podobaj± mi siê oba.
Super!
Sk³onne do puszenia, bez wzglêdu na pogodê. Fale bardzo delikatne, oporne na stylizacjê, dlatego zostawiam je same sobie i jako¶ ¶miesznie siê wyginaj±. ¦redniporowate, w kierunku niskiej. Grube i raczej ¶redniej gêsto¶ci. Mniej wiêcej siêgaj± do zapiêcia od stanika.Chyba najbardziej zale¿y mi na eliminacji puchu. Chcia³abym po keratynowym prostowaniu zrobiæ sobie grzywkê na prosto.

Edytowane przez sandrek
Czas edycji: 2015-07-10 o 21:53
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-14, 22:39   #2938
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez blue2003 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem co moglabym zrobic nie tak, ten preparat chyba tak juz ma. Albo zle zareagowal na resztki encanto na wlosach, jakas reakcja chemiczna, kij wie.
Anyway, po wieczornym umyciu klej zniknal, odzywka 4 zostawila wlosy w super stanie. Dzisiaj po mojej codziennej porannej pielegnacji nie byly juz tak miekkie, ale ciagle miekkie, wygladzone nawet na koncach, gladsze i o dziwo nawet wyprostowane. Jednak efekt nie jest wart takiej meki. Mysle o cocochoco nastepnym razem, ale to niemycie i niezwiazywanie jakos do mnie nie przemawia, niby czemu po innych preparatach mozna, a po tym nie? Czy to aby nie tylko jakis chwyt marketingowy? Przeciez to tez tylko wprasowanie keratyny za pomoca prostownicy, zadne inne mecyje.
O kativie by³o tu du¿o napisane i napewno by³o wspominane, ¿e wysuszenie jej to nielada gratka.
Przy cocochocco i inoarze równie¿ k³adziesz preparat na suche w³osy i te¿ bardzo d³ugo trzeba suszyæ. Nak³ada siê podobnie do kativy. Czy pasmo by³o wyprostowane, czy nie - no niestety trzeba obraæ swój sposób prostowania.
Napisa³a która¶ z Was, ¿e cocochocco ¶mierdzi jak encanto - ja robi³am wersj± pure i nic z tych rzeczy. Jest pachn±ce, bardzo wydajne i robienie zabiegu to przyjemno¶æ. Nie mo¿na w cocochocco myc w³osów przez 3 dni, poniewa¿ jest w nim jakas substancja, która musi siê "utwardziæ" i "utrwaliæ". Tak jak po trwa³ej ondulacji nie powinno siê zaraz myæ w³osów, czy choæby malowanie paznokci, rownie¿ na trwa³o¶æ lakieru dobrze dzia³a jak po pomalowaniu nie mamy kontaktu z wod±, czyli malujemy i idziemy spaæ
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-16, 09:05   #2939
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 592
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny polecacie jeszcze jakiego¶ u¿ytkownika od którego warto kupiæ? Bo z pierwszej strony z tych kilku osób tylko 2 sprzedaj± jeszcze encanto .
Pytam,bo potrzebuje konkretnie 100ml produktu, a ta jedna osoba nie ma wtedy wysy³ki kurierem.
lioele jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-16, 09:27   #2940
zembopasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ dziewczyny, jestem tydzieñ po prostowaniu alfaparfem i jestem w¶ciek³a.
Czy po Encanto te¿ Wam siê tak przet³uszczaj± w³osy? wytrzymuj± nieca³y jeden dzieñ. I jak szybko zaczê³y Wam siê wywijaæ koñcówki? U mnie ju¿, co wprawia mnie w jeszcze wiêksz± w¶ciek³o¶æ, bo zabieg robi³am w salonie i tani nie by³. Nie my³am w³osów 2,5 dnia, a do pielêgnacji u¿ywam dedykowanych kosmetyków (dosta³am próbki po zabiegu). Pójdê z³o¿yæ reklamacjê, ale nie wiem, co z tego wyjdzie.
Mam w planach kupiæ Encanto i samodzielnie to poprawiæ, bo tak byæ nie mo¿e. Mo¿ecie poleciæ jakich¶ sprzedawców? Ci z pierwszej strony nie sprzedaj± ju¿ Encanto.

Edytowane przez zembopasta
Czas edycji: 2015-07-16 o 09:28
zembopasta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.