ramiona i brzuch pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-06, 12:09   #1
domel-86
Raczkowanie
 
Avatar domel-86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: pod Warszawą
Wiadomości: 55

ramiona i brzuch pomocy


Mam pytanie, otóż jestem troche za chudy ale nie chce przytyc tylko wyrobic sobie troche miesni - mam w domu ciężarki 5 kilogramowe wyrobiłem troche juz bicepsy ale nie wiem jakie są ćwiczenia na tricepsy, mozecie dac jakies schematy ?? a czy 5 kilogramowe cięzarki wystarcza ?? i jeszcze jedno co zrobić jesli na brzuchu mam troszkę skóry która została z odchudzania czy wystarczą cwiczenia zeby znikła ??
domel-86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 12:21   #2
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: ramiona i brzuch pomocy

tu znajdziesz atlasy: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=77131
a w nich opisane cwiczenia (dokładnie i czytelnie). przeczytaj uwaznie, to powinny rozwiac Twoje watpliwosci.

do do pytania dot. tricepsu to najbardziej satysfakcjonujaca odpowiedz uzyskasz na meskim forum, np "sfd", czemu wlasnie na damskim forum zadajesz pytanie dotyczace meskiego atrybutu (tricpesów)? jesli kobieta cwiczy te czesc ciala, to ma troche inny cel niz facet- nie zamierza jej mocno rozbudowywac

nie ma co sie oszukiwać, tu króluje babiniec

skóra na brzuchu moze samodzielnie wchłonąć się, dopasować. nie rezygnuj z cwiczen, to na pewno pomoze. mozesz rowniez stosowac naprzemienne sile prysznice (zimna/ciepla woda)
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.