problem z podkladem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-24, 17:01   #1
kaki23
Raczkowanie
 
Avatar kaki23
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 155
Exclamation

problem z podkladem


Witam, mam problem z podkladem otoz urzywam revlon ColorStay dla suchej i normalnej cery w odcieniu 220, mam problem poniewaz zuwazylam ze na zdjeciach jestem niemozliwie blada niz w rzeczywistosci. Stojac z osoba widac ze swiatlo z lapy blyskowej poprostu jakby sie do mnie przykleilo natomiast ta druga osoba wyglada normalnie tez tak chcialabym wygladac moze to jest wina podkladu mozecie mi cos polecic podklad czy moze z moja twarza jest cos nie tak
kaki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 17:30   #2
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: problem z podkladem

To wina sztucznego oświetlenia. Musisz pamiętać,że lampa błyskowa to najczęściej zimne, jaskrawe światło.Do zdjęć zwykle stosuje się specjalne podkłady fotograficzne. Takie kosmetyki ma np. firma kryolan, m.in. seria podkładów High Definition czy firmy MAC, make up forever.Można też zapobiec bladości za pomocą pudru rozświetlającego.Puder rozprasza światło i zapobiega przeświecaniu przez podkład żył co przy suchej skórze jest często i nadaje twarzy bladego wyglądu. Możliwe też,że masz źle dobrany kolor podkładu i widać to dopiero w sztucznym świetle. Dobrze dobrany kolor podkładu po 15 minutach od aplikacji powinien idealnie stopić się z naturalnym odcieniem skóry.
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.