Jaki rodzaj oczu mam ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-22, 22:58   #1
edytaja8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8

Jaki rodzaj oczu mam ?


Witam, nie wiem czy dobrze napisałam w temacie rodzaj oczu chodzi mi o to ze mam problem z weryfikacja moich oczu czy sa opadajace powieki czy moze opadajace kaciki ? 2 moj problem to ze nie mam pomysłu jak je ładnie uwydatnic zeby zaciekawić swoim spojrzeniem.Mam nadzieje ze pomożecie mi zweryfikowac moje oczy i podsuniecie może jakieś ciekawe makijaże dla nich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczy.jpg (32,5 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy 2.jpg (36,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy 3.jpg (67,7 KB, 67 załadowań)

Edytowane przez edytaja8
Czas edycji: 2012-08-22 o 22:59
edytaja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 08:04   #2
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki rodzaj oczu mam ?

Cytat:
Napisane przez edytaja8 Pokaż wiadomość
Witam, nie wiem czy dobrze napisałam w temacie rodzaj oczu chodzi mi o to ze mam problem z weryfikacja moich oczu czy sa opadajace powieki czy moze opadajace kaciki ? 2 moj problem to ze nie mam pomysłu jak je ładnie uwydatnic zeby zaciekawić swoim spojrzeniem.Mam nadzieje ze pomożecie mi zweryfikowac moje oczy i podsuniecie może jakieś ciekawe makijaże dla nich
Masz opadające kąciki. Opadająca powieka wygląda inaczej, ma ją np. Kasia Cichopek. Jeśli chodzi o makijaż, to bardzo pomocny filmik nakręciła Brunetka: http://www.alinarose.pl/2012/08/opad...k-malowac.html
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 20:23   #3
tigrinha
Zadomowienie
 
Avatar tigrinha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 323
Dot.: Jaki rodzaj oczu mam ?

Tak, opadające kąciki, prawdopodobnie też dość głęboko osadzone (trzeba by się upewnić zdjęciem z profilu), o prawidłowym rozstawie. Najważniejsze w makijażu takich oczu to nieprzekraczanie linii, która stanowi jakby przedłużenie dolnej linii oka (tak jakby miała ona iść wyżej, to ta czarna linia na rysunku, możesz ją sobie szkicować robiąc makijaż, żeby wiedzieć jak daleko możesz dojść z cieniem).
Nie ogarniam dobrze painta, więc tu mała legenda do rysunku:
a) górny liner zaczynaj od plus minus połowy oka i na końcu go pogrub i idź do góry
b) bordowe kropki - ciemny cień w załamaniu, ważny w zewnętrznym kąciku - pociągnij smużkę cienia, spójrz w lustro i lekko podciągnij brew w górę, tak żeby powieka nie opadała, a potem puść i rozetrzyj cień na taką wysokość na jakiej był przed chwilą (malujesz już po tym fałdzie nad załamaniem, udając, że załamanie jest właśnie tam.
c) białe kropki - tam rozświetlający, jasny cień, najlepiej w ciepłym odcieniu
d) rzęsy maluj lekko po skosie, w zewnętrznym kąciku dokładnie wytuszuj i rozdziel (aby uzyskać lekkość), a w wewnętrznym pogrub, żeby wydawało się że oba kąciki są na tej samej wysokości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg okokorr.jpg (16,3 KB, 32 załadowań)
tigrinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.