Problem z utrzymaniem erekcji podczas pieszczot oralnych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-27, 18:12   #1
zassamel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3

Problem z utrzymaniem erekcji podczas pieszczot oralnych


Witam serdecznie wiem że to miejsce dla kobiet ale chyba na żadnym innym forum nikt tak bardzo nie będzie wiedział w czym problem jak wy kobiety!
Mój problem dotyczy erekcji podczas seksu oralnego.Kiedy moja partnerka zaczyna mnie pieści ustami zaczynam tracic wzwód.Dodam że to nie był pierwszy raz,kilka razy się nam udało ale po pewnym momencie stało się to samo.Teraz za każdym razem kiedy to robimy czuje że nie zdołam,myślę o tym żeby tylko był twardy-niestety to mnie bardzo stresuję i wynikiem tego jest brak erekcji.W dodatku moja partnerka też się do tego zraziła jestem jej pierwszym partnerem i ona obwinia za to siebie,myśląc że to jej wina...że jest za słaba,albo że ja jestem za bardzo wymagający.Wynikiem tego jest praktycznie brak seksu może 2 razy na miesiąc.Cczuje że ona się nie spełnia całkowicie w tym co robi.Co mam robic?Proszę o poradę.
zassamel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 18:31   #2
Panterrrka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Problem z utrzymaniem erekcji podczas pieszczot oralnych

poprostu zamiast skupiac sie na tym, ze erekcja zaniknie skup sie na przyjemnosci, innej opcji nie ma jesli partnerka nie dostarcza ci w ten sposob maximum doznac to poradz jej delikatnie co i jak. Najwazniejsze wyluzuj sie odprez i skup na tym jak ci dobrze, glupie mysli odsun na bok
Panterrrka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 18:35   #3
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Problem z utrzymaniem erekcji podczas pieszczot oralnych

Cytat:
Napisane przez zassamel Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wiem że to miejsce dla kobiet ale chyba na żadnym innym forum nikt tak bardzo nie będzie wiedział w czym problem jak wy kobiety!
Mój problem dotyczy erekcji podczas seksu oralnego.Kiedy moja partnerka zaczyna mnie pieści ustami zaczynam tracic wzwód.Dodam że to nie był pierwszy raz,kilka razy się nam udało ale po pewnym momencie stało się to samo.Teraz za każdym razem kiedy to robimy czuje że nie zdołam,myślę o tym żeby tylko był twardy-niestety to mnie bardzo stresuję i wynikiem tego jest brak erekcji.W dodatku moja partnerka też się do tego zraziła jestem jej pierwszym partnerem i ona obwinia za to siebie,myśląc że to jej wina...że jest za słaba,albo że ja jestem za bardzo wymagający.Wynikiem tego jest praktycznie brak seksu może 2 razy na miesiąc.Cczuje że ona się nie spełnia całkowicie w tym co robi.Co mam robic?Proszę o poradę.
to pogrubione to jedna z odpowiedzi na Twoje pytanie...

dalej... wydaje mi sie z włsnych obserwacji to wynika, że wiele kobiet (choc pewnie nielatwo sie do tego przyznaja) maja problem z zaspokojeniem oralnie swojego mezczyzny - ja np. jestem jedna z nich. I nie chodzi tu jedynie o utrate erekcji, ale o doprowadzenie do wytrysku... Ja czasami choc moj facet ma pelna erekcje nie potrafie go doprowadzic do orgazmu. Niejednokrotnie musi mi pomoc... ( w rozny sposob, powiedziec, pokazac)
Dlaczego tak jest?? zastanawialam sie nie raz, i oto moj wniosek:
Mezczyzni sie masturbuja przez dlugi, dlugi czas... sami kieruja swoimi ruchami (mocnymi, delikatnymi,) szybkoscia tych ruchow, natezeniem i tak przyzwyczajaja sie do swojego dotyku siebie i swojego wacka i tak mezyczna mastrubuje sie "latami" potem spotyka kobiete ktora nijak nie moze zastapic tej jego raczki... i Nigdy jej nie dorowna...

Jesli sie masturbujesz probonuje zaprzestac, odzyczaj "ptaka" od Twojego pieszczenia... Niech przyzwyczia sie do dotyku Twojej partnerki...

Jesli to nie to co napisalam wyzej to chyba musicie zrezygnowac z tej formy seksu...
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 19:27   #4
zassamel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Problem z utrzymaniem erekcji podczas pieszczot oralnych

Stwierdziłem że pójdę z tym problemem do sexuologa.Choc nie wiem dokładnie kiedy na to znajdę czas...a najbliższy sexuolog jest 60km od miejscowości w której mieszkam.Teraz pozostał jeszcze problem z moją partnerką.To nie była pierwsza wpadka i czuję że się zraziła do uprawiania sexu ze mną.Chciałbym żeby spełiała się w łóżku a ja jej to uniemożliwiam.Wiem że rozmowa byłaby najlepsza w tym wypadku,ale nie wiem za bardzo jak mam się do tego zabrac...

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Jak mam do tego podejśc żeby nie pogorszyc obecnej sytuacji?
zassamel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 19:30   #5
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Problem z utrzymaniem erekcji podczas pieszczot oralnych

Cytat:
Napisane przez zassamel Pokaż wiadomość
Stwierdziłem że pójdę z tym problemem do sexuologa.Choc nie wiem dokładnie kiedy na to znajdę czas...a najbliższy sexuolog jest 60km od miejscowości w której mieszkam.Teraz pozostał jeszcze problem z moją partnerką.To nie była pierwsza wpadka i czuję że się zraziła do uprawiania sexu ze mną.Chciałbym żeby spełiała się w łóżku a ja jej to uniemożliwiam.Wiem że rozmowa byłaby najlepsza w tym wypadku,ale nie wiem za bardzo jak mam się do tego zabrac...

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Jak mam do tego podejśc żeby nie pogorszyc obecnej sytuacji?
normalnie w jakims spokojnym dla Was momencie, dogodnym... na pewno nie wyedy keidy bedziecie w łóżku, to nie dobry moment...
Nie oskarzac, powiedziec co Ci siedzi na watrobie... luz, luz, luz
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 23:03   #6
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Problem z utrzymaniem erekcji podczas pieszczot oralnych

moze po prostu jej powiedz ze nie przepadasz za lodzikiem ale za to uwielbiasz inne rzeczy ... i tu wstaw co ci sie podoba...

mnie np totalnie nie doprowadza do orgasmu seks oralny, kiedy to moj TZ pracuje jezykiem....w ogole mnie to nie podnieca. powiedzialam mu to i wszstko jest ok, skupiamy sie na wszystkim poza tym i nie ma nieporozumien.
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 00:23   #7
Kleo24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 275
Dot.: Problem z utrzymaniem erekcji podczas pieszczot oralnych

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
to pogrubione to jedna z odpowiedzi na Twoje pytanie...

dalej... wydaje mi sie z włsnych obserwacji to wynika, że wiele kobiet (choc pewnie nielatwo sie do tego przyznaja) maja problem z zaspokojeniem oralnie swojego mezczyzny - ja np. jestem jedna z nich. I nie chodzi tu jedynie o utrate erekcji, ale o doprowadzenie do wytrysku... Ja czasami choc moj facet ma pelna erekcje nie potrafie go doprowadzic do orgazmu. Niejednokrotnie musi mi pomoc... ( w rozny sposob, powiedziec, pokazac)
Dlaczego tak jest?? zastanawialam sie nie raz, i oto moj wniosek:
Mezczyzni sie masturbuja przez dlugi, dlugi czas... sami kieruja swoimi ruchami (mocnymi, delikatnymi,) szybkoscia tych ruchow, natezeniem i tak przyzwyczajaja sie do swojego dotyku siebie i swojego wacka i tak mezyczna mastrubuje sie "latami" potem spotyka kobiete ktora nijak nie moze zastapic tej jego raczki... i Nigdy jej nie dorowna...

Jesli sie masturbujesz probonuje zaprzestac, odzyczaj "ptaka" od Twojego pieszczenia... Niech przyzwyczia sie do dotyku Twojej partnerki...

Jesli to nie to co napisalam wyzej to chyba musicie zrezygnowac z tej formy seksu...
A ja myślę, że sex oralny jest o wiele przyjemniejszy od rączki tylko trzeba nabrać wprawy w tym. I konieczne są wskazówki partnera - werbalne (dobrze pogadać o tym zanim zabierzecie się do pracy) i niewerbalne (jakieś gesty, które mogą okazać się pomocne dla dziewczyny i ułatwić jej sprawę. Trzeba się siebie uczyć.
Kleo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-28, 09:25   #8
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: Problem z utrzymaniem erekcji podczas pieszczot oralnych

może Twoja partnerka za lekko, delikatnie obejmuje penisa ustani, może potrenujcie na palcu najpierw, ja z tego co pamiętam to trochę trzeba poćwiczyć ,żeby dobrze robić lodzika a przede wszystkim nie spieszyć się... , a i rozmowa może pomóc, rozmowa nie powinna być trudna, czasem coś w seksie nie pasuje, no i skąd partner/ka ma wiedzieć co jest nie tak, skoro jej/mu sie tego nie uświadomi?
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 11:40   #9
ma-rzena
Raczkowanie
 
Avatar ma-rzena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 283
Dot.: Problem z utrzymaniem erekcji podczas pieszczot oralnych

dobrze że zdecydowałeś się na wizytę u seksuologa, na pewno pomoże Tobie samemu i Wam obojgu tylko teraz nie zapomnij tego postanowienia i, jak nadal masz taki problem, to jedź.

co do tego, że nie chcesz być pieszczony ustami to porozmawiaj z nią, na pewno zrozumie że nie sprawia Ci to satysfakcji i tyle.
__________________
Trzecia książka o Sooki Stackhouse się zaczyna czytać
ma-rzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 13:11   #10
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Problem z utrzymaniem erekcji podczas pieszczot oralnych

Cytat:
Napisane przez monaa01 Pokaż wiadomość
może Twoja partnerka za lekko, delikatnie obejmuje penisa ustani, może potrenujcie na palcu najpierw, ja z tego co pamiętam to trochę trzeba poćwiczyć ,żeby dobrze robić lodzika a przede wszystkim nie spieszyć się... , a i rozmowa może pomóc, rozmowa nie powinna być trudna, czasem coś w seksie nie pasuje, no i skąd partner/ka ma wiedzieć co jest nie tak, skoro jej/mu sie tego nie uświadomi?
Albo być może jest zupełnie na odwrót, może robi to za mocno, za energicznie, moj TZ na przyklad lubi, jak robie mu to delikatnie i powoli
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 20:57   #11
ossa
Raczkowanie
 
Avatar ossa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Problem z utrzymaniem erekcji podczas pieszczot oralnych

cierpliwości...jeśli to dla ciebie nowość to też musisz mieć czas, by nauczyć się reakcji własnego ciała...nie każdemu mężczyźnie wystarczy szarpanie ...niektórzy mają bardziej wyrafinowane gusta...ale jeśli to się będzie powtarzało to może zgłoś się do lekarza po jakąś niewielką pomoc, by przełamać pierwsze "lody":P. często to pomaga.
__________________

ossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.