Transplantecje-Przeszczepy włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-14, 12:53   #1
MajaTyry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1

Transplantecje-Przeszczepy włosów


Czy transplantacje bądź przeszczepy włosów dają zadowalający efekt? Głównie chodzi o męskie zakola (chłopaka ) bądź tzw. 'gniazdko' .

Teraz pytanie co do dwóch (poniższych) serwisów, są one sprawdzone, pewne i dające rezultaty? Nie zawsze ufam temu co tam piszą, kto wie czy to nie fotomontaż.

Handsome men -> http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/index.php?pl/przyklady/33/1

oraz

Transplantacja metodą dr GHO http://www.ghoclinicpraha.cz/pl/gho-clinic.html

Szczególnie interesuje mnie ta druga metoda, czyli "stopniowe, pojedyncze przeszczepy włosów, które później odrastają na potylicy (tzw. multiplikacja, a nie przenoszenie)". Jest to możliwe i prawdziwe?
Proszę o rady.

Edytowane przez MajaTyry
Czas edycji: 2007-05-14 o 12:57 Powód: błąd
MajaTyry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 17:15   #2
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Transplantecje-Przeszczepy włosów

Proszę skontaktować się z Panem dr Kolasińskim z kliniki Kolasiński w Nowej Wsi koło Swarzędza (koło Poznania).
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 22:24   #3
Monika Jankowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Transplantecje-Przeszczepy włosów

Witam.

Nie polecam chirurgicznego uzupełniania włosów. Do niczego dobrego z pewnością to nie prowadzi . No chyba że chce pan/pani mieć blizny bądź płakać później że przeszczep się nie powiódł bo taka możliwość istnieje zawsze.A pieniądze znikają i nic dobrego to nie przynosi. Mam 17 lat wiem co to utrata włosów . Skąd? Mam raka (Ostrą Białaczkę Limfoblastyczną) .Mimo młodego wieku musiałam stanąć na nogi zacząć logicznie i odpowiedzialnie myśleć. Spędziłam w szpitalu okrągły rok...okrągły rok na onkologii. Kupiłam w tym czasie 4 peruki . Jaki był efekt? Żaden. Włosy się zsuwały niszczyły uciskały,były niewygodne..Prawdziwe szczęście w momencie kiedy moje włosy (juz po chemioterapii dożylnej ) miały ok. 3cm dał mi właśnie właściciel kliniki Handsome men . Włosy są bardzo naturalne,są piękne wygodne nie spadają . Ważne wytrzymują do 7 lat. To mało? Wykonanie takich włosów jest bardzo czasochłonne ,po jednym włosku przeszywa się mikro-skórę. Nie ma lepszej NIEINWAZYJNEJ metody uzupełniania włosów. Wiem jak to boli ,wiem jak Pan/Pani się z tym czuje w końcu przez rok nie miałam na swoim ciele ani jednego
włoska. W razie jakichkolwiek pytań proszę napisać na mojego e-maila monjan964 @wp.pl . Odpowiem na każde pytanie ,wyślę zdjęcie .Jeżeli to nie wystarczy mogę nawet umówić się na kawę i udowodnić że istnieje jednak metoda która nie potrzebuje wnikania w naszą skórę ,dłubania,przeszczepiania .Nie potrzebuje bólu. A efekt jest nawet lepszy !
Warto zaufać.

Pozdrawiam Serdecznie

Edytowane przez Monika Jankowska
Czas edycji: 2013-11-17 o 22:25
Monika Jankowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.