jak określa się odpowiednią kolorystykę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-10, 23:56   #1
patsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 6

jak określa się odpowiednią kolorystykę?


hejzawsze zastanawiałam się, w jaki sposób określa się paletę barw pasujących do danej osoby. Kiedyś były typowane cztery typy urody, teraz bardziej słyszę o osobach w "ciepłej" i "zimnej" tonacji...
a ja nie wiem - w jakim kolorze mi dobrze - w sensie ubrania, makijażu, włosów i wciąż eksperymentuję. Przechodziłam już wszelkie fazy kolorystyczne - od granatowej czerni włosów po platynowy blond. Wiem tyle, że blond mi nie pasuje - czerń, brąz lub ciemna czerwień(ale który najbardziej?jak ocenić, który kolor jest najbardziej "mój"?). Mam jasną cerę - używam najjaśniejszego podkładu i ciemnobrązowe oczy. Co do ubrań wiem jedno - w żaden sposób nie widzę siebie w kolorach pastelowych - moje kolory to: czerń, biel, wszelkie odcienie nasyconej czerwieni, brązy...oczywiście mogę żyć w kompletnym błędzie i jesli tylko ktoś mi dowiedzie, że mój typ urody nie współgra absolutnie z czerwienią, beżem czy brązem, popróbuję z innymi kolorami. Tylko jak to się robi?
patsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-10, 23:58   #2
patsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 6
Re: jak określa się odpowiednią kolorystykę?

zdjątko mi się chyba nie załączyło...
patsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-15, 14:52   #3
patsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 6
Re: jak określa się odpowiednią kolorystykę?

nikt mi nie odpowie?czy to przez brak zdjęcia? ja chyba nie potrafię go załączyćspróbuję jezcze raz, może jeśli mi się nie uda, to napiszecie coś ogólnego?
patsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.