Co ze mną?;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-12, 19:27   #1
Gadugabi
Raczkowanie
 
Avatar Gadugabi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 217
Question

Co ze mną?;)


Co poradzicie takiej małolacie jak ja, która ostatnio fatalnie ścięła włosy;/ Co z make-upem?Nie lubię mocnego. Chcę być bardzo dziewczęca! Wymyślicie coś?
PS:mam bladą twarz;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg załacznik_1.jpg (39,3 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg załacznik_2.jpg (37,8 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bfdgeswtr.jpg (13,6 KB, 142 załadowań)
Gadugabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 19:36   #2
asienkaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 654
GG do asienkaaa Send a message via Skype™ to asienkaaa
Exclamation Dot.: Co ze mną?;)

Masz w sobie "coś" a to juz duzo
Powinnas jakos rozjasnic swoja twarz dod. jej blasku -moze delikatne blond pasemka na wlosach

Musze przyznac ze masz blada twarz - znam dobry. Krem samoopalajacy na rynku jest teraz pelno takich produktow. Samoopalacz ktore moge ci poleciac to np. L'oreal Nutri Bronze - dodaje skorze blasku
asienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 19:48   #3
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Co ze mną?;)

o jakim makijażu ty mówisz?
masz dopiero 14 lat!
zainwestuj w dobry tusz do rzęs, pomadkę nawilżającą i dobre kosmetyki pielęgnujące.

i nie farbuj włosów [ponoć chcesz zachować dziewczęcy wizerunek][idzie lato, to rozjaśnią sie tobie włosy ]

idź do DOBREJ fryzjerki i wycieniuj mocno włosy, zrób jakieś pazurki.... na chwilę obecną czuprynka jest jakaś taka płaska i ciężka - musisz ją podnieść od głowy
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 07:59   #4
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Co ze mną?;)

O zeeeeeesz, ale masz oczy
Bardzo ladnie wygladasz z takimi wlosami, na tym ostatnim zdjeciu sa w fajnym nieladzie, nie wiem czy to specjalnie czy niechcacy, ze sie z jednej strony tak wywinely, ale fajnie to wyglada
Wlosy maja troche malo zdecydowany kolor, ale latem na sloncu ci zjasnieja i beda wygladac bardzo ladnie.
Co do makijazu-moim zdaniem moglabys podkreslic kolor oczu jakims pudrowym rozem, bezem w cieniu, tak odrobinke tylko. Jesli tusz-to uwazaj na czarne, przy takiej cerze i kolorze wlosow moze cie przytloczyc, lepiej poprobuj brazowych lub szarych. Blyszczyk na usta-koniecznie jasny-i bedzie slicznie, bo cere masz ladna, nic nie trzeba maskowac.
Uwazaj tez z podkladami i samoopalaczami do twarzy, bo mozesz sobie zrobic "maske"-przy nakladaniu ich zwroc uwage, jak w stosunku do twarzy prezentuja sie dekolt i szyja, bo dziewczyny czesto o tym zapominaja i nie wyglada to dobrze.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 11:56   #5
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Co ze mną?;)

Witam! Moim zdaniem powinnaś zainwestować w dobre kosmetyki do pielęgnacji dla młodej cery, choć widzę że jako takich problemów z cerą nie masz. Co do makijażu polecam korektor antybaktetyjny, żeby zakryć niedoskonałości, tusz do rzęs i błyszczyk i to wystarczy, nie niszcz tak młodej cery podkładami. Faktycznie jesteś blada, może kup sobie krem do twarzy z samoopalaczem, polecam Dove Summer Glow http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18155 do jasnej cery, fajnie rozświetla i daje delikatny kolorek. Teraz jest na niego promocja, ja kupiłam ostatnio w Biedronce za 14zł balsam Dove Summer Glow do ciała+ krem do twarzy gratis A co do fryzurki to faktycznie powinnaś coś z nią zrobić, bo w tej wyglądasz troszke ponuro. Pozdrawiam
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 13:54   #6
Gadugabi
Raczkowanie
 
Avatar Gadugabi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 217
Dot.: Co ze mną?;)

Dziękuję dziewczynki!
Rzeczywiście też myślę że podkład NIE... Już gdzieś czytałam, że ,muszę zrezygnować z czarnego tuszu i raczej wypróbować wszystkie inne, więc teraz się zmobilizuję i czegoś taniego,niesklejającego rzęs i chyba brązowego poszukam...
Przy Dove Summerglow widzę dobre recenzje więc może też się wybiorę na zakupki. Zobaczę czy przkeonanm mamę na kolejną wizytę u fryzjera, bo ostatnio jak wróciłam była załamka) Dziękuję;*
Gadugabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 22:53   #7
TaakaPani
Raczkowanie
 
Avatar TaakaPani
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 271
Dot.: Co ze mną?;)

Uważaj na słoneczko - z tego co widzę na zdjęciach masz sporo pieprzyków.
Grzywka na wielki plus - przykuwa uwagę na zjawiskowe oczka
Dove Summer Glove bardzo polecam Mam dla jasnej cery i jest naprawdę bardzo dobry.
Nie maluj się zbyt mocno, bo po co męczyć tak młodziutką cerę. Zapomnij o podkładzie! Może kup sobie na allegro smackersy? Są słodziutkie i dają bardzo delikatny efekt. Na spiecialne okazję możesz dodać trochę tuszu.
I zainwestuj w kosmetyki dla nastolatek - chociaż nie masz żadnych problemów z cerą, to na pewno będzie miła w dotyku i barzdiej rozświetlona. Peeling raz na 2 tygodnie, albo nawet żadziej
TaakaPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.