prosze o opinie o sklepie internetowym:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-18, 12:02   #1
MojitoLover
Zadomowienie
 
Avatar MojitoLover
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 069
Smile

prosze o opinie o sklepie internetowym:)


witajcie

na forum wizazowym natknelam sie na notke o sklepie internetowym hanybany. sprawdzilam i okazalo sie, ze maja kilka calkiem fajnych rzeczy w bardzo niskich cenach. jednak sprzedawca ten mial konto na allegro - obecnie zawieszone z kilkudziesiecioma negatywami...:/ dlatego zastanawiam sie, czy ryzykowac zakupem na stronie. moze macie jakies doswiadczenia z tym sklepem? jak przebiegala wysylka, a wreszcie jak z jakoscia zamowionych produktow? bo na zdj. wygladaja fajnie, ale obawiam sie, ze w rzeczywistosci moga nie byc zbyt ciekawe gatunkowo...

PS nie wiem, czy mozna na wizazu podawac nazwy sklepow internetowych - chyba tak, skoro we wczesniejszych watkach padaly. ale jesli naruszam regulamin, to z gory przepraszam.
MojitoLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 14:13   #2
Joanna8513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 274
Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

Ja odradzam w 100%. Przez ponad 3 miesiące walczyłam o przysłanie zakupionego towaru. Bluzki zamówiłam w połowie marca, a przyszły pod koniec czerwca. W miedzyczasie wysłałam kilkadziesiąt maila-odpowiedzieli może na 3-4. Za każdym raezm prosili o cierpliwość, bo wystawili na aukcji taką ilość towaru, jakiej nie mieli na stanie i musieli doszywać. Dopiero po wszczęściu sporu na allegro po 25 dniach raczyli sie odezwac, że mogą (!) bluzki wysłać lub zwrócic pieniądze. Poprosiłam o natychmiastowe wysłanie bluzek, a i tak zrobili to po ponad tygodniu. Bluzki kiepskie- takie długie tuniki z bufkami, które wygladają w rzeczywistości koszmarnie. Zamówiłyśmy 4 z koleżankami i zadna z nas ich nie nosi, żałujemy, że nie chciałyśmy zwrotu pieniędzy. Ogólnie- nie polecam. Szkoda nerwów. Z tego co wiem, to po ponad 100 negatywach, zmienili konto na feeri.pl lub ferri.pl- jakoś tak. Od czasu zakupów w tym wspaniałym sklepie hanybany-pl unikam zakupów na allegro jak ognia.
Joanna8513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 19:36   #3
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

Cytat:
Napisane przez Joanna8513 Pokaż wiadomość
Ja odradzam w 100%. Przez ponad 3 miesiące walczyłam o przysłanie zakupionego towaru. Bluzki zamówiłam w połowie marca, a przyszły pod koniec czerwca. W miedzyczasie wysłałam kilkadziesiąt maila-odpowiedzieli może na 3-4. Za każdym raezm prosili o cierpliwość, bo wystawili na aukcji taką ilość towaru, jakiej nie mieli na stanie i musieli doszywać. Dopiero po wszczęściu sporu na allegro po 25 dniach raczyli sie odezwac, że mogą (!) bluzki wysłać lub zwrócic pieniądze. Poprosiłam o natychmiastowe wysłanie bluzek, a i tak zrobili to po ponad tygodniu. Bluzki kiepskie- takie długie tuniki z bufkami, które wygladają w rzeczywistości koszmarnie. Zamówiłyśmy 4 z koleżankami i zadna z nas ich nie nosi, żałujemy, że nie chciałyśmy zwrotu pieniędzy. Ogólnie- nie polecam. Szkoda nerwów. Z tego co wiem, to po ponad 100 negatywach, zmienili konto na feeri.pl lub ferri.pl- jakoś tak. Od czasu zakupów w tym wspaniałym sklepie hanybany-pl unikam zakupów na allegro jak ognia.
Masz na myśli ten sklep:

http://feeri.pl/product/japan-style,...a-671,115.html


kurde, a już się napaliłam na kilka sukienek ;/ jeszcze nie zamówiłam ale tak bardzo chciałam
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 20:41   #4
migotkaa1
Raczkowanie
 
Avatar migotkaa1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 208
Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

Zamawiałam u nich tą tunike http://feeri.pl/product/cala-oferta,...m-807,186.html Kliknęłam 16 grudnia w tym samym dniu poszedl przelew... Po dwóch tygodniach pisze do nich czy już wysłali bo mam niestety taką listonoszkę, której zapomina się czasem awizo wrzucić do skrzynki i bałam się, że to wróci do nadawcy.. To ci mi odpisują, że nie wysłali bo nie zapłacilam... Wkurzyłam sie, bo dla mnie jest normalne, że jeśli ktoś nie płaci za towar to się odzywam i upominam o kasę a nie siedzę cicho. Ale ok, wysłalam potwierdzenie przelewu i poprosiłam o wysłanie tuniki w tym samym dniu.. Towar wysłali pieć dni po mojej interwencji... Po takich akcjach nie spodziewałam się zadnego cudu w paczce ale tu niespodzianka tunika z bardzo fajnego materiału dosyć grubego mięsistego, dobrze uszyta. Jedyny mankament - zamawiałam rudą a przyszła bardziej pomarańczowa. Gdyby nie problemy z kontaktem i wysyłką to byłabym zadowolona
migotkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 09:26   #5
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

To oszuści są

Uważajcie na tych naciągaczy, od miesiąca nie zwrócili mi pieniędzy za ubrania które odesłałam (nie przypominały tych ze zdjęć - wyglądały jak bezkształtne szmatki do podłogi). Jutro sprawę przejmuje rzecznik praw konsumenta - telefony i maile nie pomagają. A na zdjęciach ubrania, które mi wysłali
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0434.jpg (92,6 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0435.jpg (90,9 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0437.jpg (94,0 KB, 154 załadowań)
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 12:58   #6
karen222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

Odradzam!! Kupiłam u nich bluze (29.06,przelew 24) http://www.feeri.pl/product/bluzy,13...turem,171.html

Na zrealizowanie zamówienia czekałam prawie miesiąc. Z każdym telefonem Pani zapewniała mnie, że będzie wysłana jutro i że mają ją na magazynie... i tak przez 18 dni! W końcu po groźbach z mojej strony bluza została wysłana i doszła do mnie dopiero 20 lipca.... niestety bluza okazała się innego koloru... zamiast ciemnego szarego dostałam....jasny szary melanż....
karen222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 11:07   #7
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
To oszuści są

Uważajcie na tych naciągaczy, od miesiąca nie zwrócili mi pieniędzy za ubrania które odesłałam (nie przypominały tych ze zdjęć - wyglądały jak bezkształtne szmatki do podłogi). Jutro sprawę przejmuje rzecznik praw konsumenta - telefony i maile nie pomagają. A na zdjęciach ubrania, które mi wysłali

Dopiszę koniec historii - dopiero po zrobieniu afery na ich tablicy na facebookowym fanpage raczyli mi pieniądze odesłać, tłumacząc się, że zaszła straszliwa pomyłka
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 15:05   #8
JutkaPawlak
Przyczajenie
 
Avatar JutkaPawlak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14
Angry Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

Potwierdzam! Towar marnej jakości, inny niż na zdjęciach. W dodatku kradną zdjęcia z innych zagranicznych serwisów, co jest karalne! Odesłałam towar dnia 04.08.2011. Otrzymałam od sprzedawcy potwierdzenie, że paczka dotarła dnia 12.08.2011. Przelew miał zostać wysłany w przeciągu 14 dni roboczych licząc od dnia 12.08.2011. Dzisiaj mija 23 dzień ROBOCZY, a pieniędzy w dalszym ciągu nie otrzymałam. Omijajcie dziewczyny szerokim łukiem ten ekhm , sklepik...
JutkaPawlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 13:57   #9
JutkaPawlak
Przyczajenie
 
Avatar JutkaPawlak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14
Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Dopiszę koniec historii - dopiero po zrobieniu afery na ich tablicy na facebookowym fanpage raczyli mi pieniądze odesłać, tłumacząc się, że zaszła straszliwa pomyłka

Ja też napisałam wiadomość na ich tablicy na facebook'u i po prostu je pousuwali i mają mnie głęboko w nosie. Jutro z rana idę na policje, wydrukowałam już wszystkie maile i inne potrzebne materiały.

I jeszcze raz apeluję, jeżeli nie chcecie zostać okradzione, nie kupujcie w tym pseudo sklepie !
JutkaPawlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 18:08   #10
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

Cytat:
Napisane przez JutkaPawlak Pokaż wiadomość
Ja też napisałam wiadomość na ich tablicy na facebook'u i po prostu je pousuwali i mają mnie głęboko w nosie. Jutro z rana idę na policje, wydrukowałam już wszystkie maile i inne potrzebne materiały.

I jeszcze raz apeluję, jeżeli nie chcecie zostać okradzione, nie kupujcie w tym pseudo sklepie !
Ja wrzuciłam post ze zdjęciami ciuchów i dłuższym wpisem o co chodzi, kilkanaście osób zaczęło komentować i pisać, więc nie wypadało im usunąć jak zauważyli, bo ludzie by się skapnęli że coś nie halo.

Trzymam kciuki!
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 16:03   #11
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

Dla mnie rabaty sobie mogą wsadzić tam gdzie słońce nie dochodzi, i gdzie kończą się jelita Lecą sobie w kulki z większością kupujących, próbują oszukiwać, nie odsyłają kasy (idę o zakład że większość ludzi nie walczy o 20-30 zł), naciągają, wysyłają buble które ani nie przypominają towaru ze zdjęć, ani nie nadają się do noszenia. Wystarczy to, że dwa poprzednie konta na allegro mają zablokowane, a na obecnym masa negatywów

U oszustów nie kupię już nic nigdy więcej, i będę odradzała innym osobom kupowanie u nich. Było być uczciwym.


A propos- wydaje mi się co najmniej dziwne że Twój pierwszy na wizażu post to pean pochwalny dla sklepu który jest tu obsmarowywany
__________________

Edytowane przez blair witch
Czas edycji: 2011-09-22 o 16:05
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 08:49   #12
JapaneseGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 7
Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

No to i ja skrobnę kilka moich uwag....jakościowo super, miła obsługa -raz czekałam dosłownie 3 dni na zamówienie, drugim razem 1,5 tygodnia ale sprzedający wynagrodził mi to rabatem i przesyłką kurierską

Teraz znów zamówiłam sweterki...zobaczymy, poczekamy jakiej są jakości i jak się noszą
JapaneseGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 11:56   #13
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

Cytat:
Napisane przez Usia84 Pokaż wiadomość
Dziwne, nie dziwne...ja osobiście znam kilka osób które wgrały od nich rzeczy i są zachwycone a sama dlatego się skusiłam na zamówienie. Ale z allegro ale tak normalnie z ich sklepu.

I tak jak pisałam nie wiem jak inny towar jakościowo ale z bluzy jestem bardzo zadowolona.

Życzę powodzenia!

Pozdrawiam!
Cytat:
Napisane przez JapaneseGirl Pokaż wiadomość
No to i ja skrobnę kilka moich uwag....jakościowo super, miła obsługa -raz czekałam dosłownie 3 dni na zamówienie, drugim razem 1,5 tygodnia ale sprzedający wynagrodził mi to rabatem i przesyłką kurierską

Teraz znów zamówiłam sweterki...zobaczymy, poczekamy jakiej są jakości i jak się noszą
Tak, tak....i obie się przed chwilą zarejestrowałyście żeby peany wygłaszać na temat hanybany...

Kolejne ich konto zawieszone na All.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 12:05   #14
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Tak, tak....i obie się przed chwilą zarejestrowałyście żeby peany wygłaszać na temat hanybany...

Kolejne ich konto zawieszone na All.
Ufff, a myślałam że tylko ja mam takie wrażenie
Na nowym koncie ma 250 negatywów, z czego 97 w ciągu ostatniego miesiąca.
http://allegro.pl/show_user.php?uid=20319704
Zastanawiam się czy tutaj nie napisała przypadkiem Pani, która tak mnie zbywała niemile przez telefon
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 08:36   #15
JapaneseGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 7
Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

Z jakiej paki uważacie, że nowe konto musi być od razu podejrzane ????

To że dopiero zaczęłam pisać na forum o niczym nie świadczy.

ps. a na allegro nie kupowałam więc nie obchodzą mnie tamte opinie.

Pozdrawiam!
JapaneseGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 08:09   #16
evja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

Hej. Ja zamówiłam ciuchy ponad miesiąc temu i wciąż ich nie ma. Jeśli macie podobną sytuacje piszmy na ich profilu na FB http://www.facebook.com/feeripl?sk=wall&filter=1 może coś z tym zrobią (i może nie usuną naszych komentarzy).
evja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 20:29   #17
asiulek855
Raczkowanie
 
Avatar asiulek855
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 33
GG do asiulek855
Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

Oszusci jak nic
Wystawili nowe konto na allegro z 999 szt marynarek pod nazwą uzytkownika FabrykaFEERI i nabijają następnych ludzi w balona. Dziwie się tylko, że allegro pozwala otwierac nowe konto uzytkownikom ktorych dane juz mieli i je zablokowali bo naruszali ich zasady. Jest to dla mnie baaaardzo dziwne. Ich weryfikacje powinny byc bardziej obostrzone!
asiulek855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 08:05   #18
bofh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

Zaczęło się od tego, że zostały kupione ubrania za kwotę około 100 zł na sklepie internetowym pod adresem http://feeri.pl. Wpłacono szybko pieniążki i czekano cierpliwie na przesyłkę. Po tygodniu zaczęto e-mailować z tą firmą. Ich odpowiedzi to głownie przeprosiny, tłumaczenia że mają awarię, że nie doszły pieniądze itd. (są mili do bólu w e-mailach i telefonach). Użerać można się się z nimi miesiącami a nie widać ani pieniędzy ani zamówionych rzeczy. Kiedy przyjrzałem się tej sprawie zorientowałem się, że ta firma to jeden wielki przekręt na wielką skalę. Firma zarabia tysiące-po prostu zorganizowana grupa bo tak można to nazwać. Już tłumaczę. Po pierwsze zobaczcie ten śmieszny sklep. Żadnych danych adresowych (tylko głupi numer telefonu i e-mail). Zamówienie złożone w tym sklepie nigdzie później nie widnieje oprócz e-maila na naszej skrzynce. Na http://allegro.pl użytkownik mojeFEERI http://allegro.pl/show_user.php?search=mojeFeeri został zablokowany ale już jest nowy FabrykaFEERI http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=23324620 .Poprzednio byli inni użytkownicy. Oczywiście są pozytywne komentarze na tym forum, które są pisane przez osoby, które założyły na nowo konta (podstawieni ludzie?). Co dziwne na allegro także jest pełno pozytywnych komentarzy. Nie wierzę, że tyle ludzi negatywne komentarze wystawia a reszta zadowolona bez zastrzeżeń. Podobno jak ktoś już dostanie jakiś produkt to zwykły bubel a nie ubrania ze zdjęć. Ich obroty to pół miliona w tym roku. http://alledrogo.pl/20319704/miesieczny z jednego konta. Oczywiście nie uwzględniony jest tutaj przychód ze sklepu internetowego. Dostają grube miliony. Ich "fanpage" na facebook http://www.facebook.com/feeripl działa wyśmienicie. Zero negatywnych komentarzy same pozytywy! Niby wszystko ok, ale wystarczy napisać coś negatywnego i zaraz to znika. Ktoś siedzi i to monitoruje. Jestem pewny, że w większości to ludzie przekupieni w jakiś sposób piszą te super komentarze. Wszyscy są zadowoleni. TO JEST ZORGANIZOWANA GRUPA! Kwoty są niewielkie więc pewnie większość rezygnuje z sądzenia się. Moja prośba jest taka, żebyście wszędzie gdzie to możliwe podali link do tego tematu. Nie wiem co można jeszcze zrobić. Jeśli macie pomysły na zatrzymanie tego procederu to zrealizujcie je.
Zapomniałem dodać, że sklep jest z Łodzi. Zastanawia mnie czy czasami nie patrzą na adres zamawiającego i tym bliżej odsyłają jakieś ubrania i kasę bo mogą podjechać ale tym co dalej nie opłaca się nawet przyjeżdżać i zlewają go. Jedno jest pewne-zarabiają duże pieniądze na "opóźnieniach" i nic sobie z tego nie robią. Działają przynajmniej już od ponad roku i nic im w tym nie przeszkadza.

Edytowane przez bofh
Czas edycji: 2011-10-14 o 13:52
bofh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 10:19   #19
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

Zgłosiłam ich do allegro. Możecie zgłosić tak samo:

Witam!

Chcę zgłosić naruszenie zasad przez użytkownika FabrykaFEERI ( http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=23324620 ). Jest to sklonowane konto zawieszonego użykownika mojeFEERI ( http://allegro.pl/show_user.php?search=mojeFeeri ). Jeszcze wcześniej miał konto hanybany-pl ( http://moda.allegro.pl/show_user.php?uid=15918418 ), Jeszcze wcześniej miał konto feeri_pl ( http://moda.allegro.pl/show_user.php?uid=17027999 ) na którym jest masa negatywnych komentarzy. Jakim prawem użytkownik może mieć kilka kont, mało tego - zawieszonych! Zezwalając mu na rejestrację zezwalacie na oszukiwanie kupujących! Z tego co się orientuję nie można tworzyć kont klonów, a tutaj jest tego idealny przykład... Proszę o wyjaśnienie.

Japanese girl - z takiej paki że na kilka napisanych na wizażu postów, większa połowa to hymny pochwalne dla feeri pl i ich "produktów". Jest to aż nadto widoczne Do bólu widać, że rejestracja jest w jednym celu.
__________________

Edytowane przez blair witch
Czas edycji: 2011-10-14 o 10:25
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-14, 11:41   #20
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

Dane tej firmy są ogólnodostępne - na każdym ze zbanowanych kont na allegro i na stronie feeri (jak się mocno, ale to mocno poszuka, można znaleźć regulamin, gdzie są - bo przecież regulamin nie może być dobrze widoczny

A ludzi z fanpage bardzo łatwo przekupić - myślisz że ktoś byłby w ich fanpagu gdyby nie konkursiki?
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 12:05   #21
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

Cytat:
Napisane przez JapaneseGirl Pokaż wiadomość
Z jakiej paki uważacie, że nowe konto musi być od razu podejrzane ????

To że dopiero zaczęłam pisać na forum o niczym nie świadczy.

ps. a na allegro nie kupowałam więc nie obchodzą mnie tamte opinie.

Pozdrawiam!
1. Piszesz z Łodzi, gdzie jest zarejestrowana ta firma
2. Piszesz monotematycznie, reklamując ich działalność

BAN
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 14:18   #22
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

Użytkownicy Feeri_pl i Black_Horse - kolejne klony tej samej osoby. Usuwam ich posty.

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Black_Horse Pokaż wiadomość
Ja swoje dostałam po 2 tygodniach i dorzucony gratis.
Zauważyłam, że przesyłki nie są najszybsze ale przynajmniej sprawnie działa u nich fanpage.
Przykład TFU!rczości, cytuję dla potomności.

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Usia84 - kolejny klon tej samej osoby. Ciekawe, ile ich jeszcze znajdę.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 14:29   #23
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

Żenujące zachowanie pracowników feeri...


Złośliwiec
__________________

Edytowane przez blair witch
Czas edycji: 2011-10-14 o 14:35
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 16:22   #24
GoodStuff
Raczkowanie
 
Avatar GoodStuff
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 63
Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

Od 30.09 czekam na marynarkę...
I znalazłam ten wątek. Sprawę zgłosiłam do Allegro, ich nr nie odpowiada.
GoodStuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 09:30   #25
Willain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

Witam wszystkie serdecznie
dobrze,że coś mnie tchnęło i poszukałam opinii o tym sklepie w internecie szkoda tylko że tak późno. Otóż dobry miesiąc temu złożyłam zamówienie na sweterek i sukienkę. Towaru nie otrzymałam tylko maila,że przepraszają za opóźnienie. Widzę,że bez konkretnej interwencji szybko pieniążków nie odzyskam
Willain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 14:09   #26
evja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

Nie no słuchajcie. Ja na zakup ciuchów na tej stronie wydałam ponad 350 zł.
Straciłam już wiarę, że ta przesyłka dojdzie. Mogę sobie w kółko dzwonić i pisać maile i ,,miła pani" za każdym razem będzie opowiadać bzdury, że przesyłka zostanie wysłana do końca tygodnia na pewno! I tak w każdym tygodniu ;/
evja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 14:32   #27
Willain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

Czy komuś udało się odzyskać pieniądze? jeśli tak to proszę o pomoc. Nie będę dzwonić i prosić się o towar za który zapłaciłam i powinnam dawno dostać
Willain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 08:27   #28
asieeek_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 6
Angry Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

Cześć dziewczyny , założyłam tutaj specjalnie konto podczas szukania informacji właśnie o sklepie feeri. Żałuję, że przed wysłaniem zamówienia tego nie przeczytałam tylko zaufałam znajomej, która bez problemu dostała swoją paczkę. Jednak u mnie nie jest już tak kolorowo. Na ciuszki czekam już prawie 3 tygodnie, wysyłam maile (ostatnio w ogóle nie odpisują),pisałam na ich fan page'u, dzwoniłam i mimo zapewnień, że paczkę dostanę w poniedziałek oczywiście tak się nie stało. Nie wiem co mam robić... Dlatego chciałam przestrzec wszystkich żeby uważali na tych oszustów!

Pozdrawiam, Asia
asieeek_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 08:52   #29
JutkaPawlak
Przyczajenie
 
Avatar JutkaPawlak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14
Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

Cytat:
Napisane przez Willain Pokaż wiadomość
Czy komuś udało się odzyskać pieniądze? jeśli tak to proszę o pomoc. Nie będę dzwonić i prosić się o towar za który zapłaciłam i powinnam dawno dostać
Ja odzyskałam pieniądze po prawie dwóch miesiącach pisania maili, na które dostawałam odpowiedź że bardzo im przykro, i że pieniądze zwrócą i tak na okrągło... pisałam im na facebooku na tablicy, że są oszustami i wyłudzają pieniądze. Moje posty znikały po kilkunastu minutach
Najlepiej iść na policje i zgłosić tą sprawe

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez GoodStuff Pokaż wiadomość
Od 30.09 czekam na marynarkę...
I znalazłam ten wątek. Sprawę zgłosiłam do Allegro, ich nr nie odpowiada.

Allegro w takich przypadkach jest bierne, nie robią nic! Dla nich ważne jest , że pobierają od sprzedawcy dużą prowizję od wystawiania i sprzedaży towaru, a dobro użytkowników mają w nosie.. Zaproponowali mi ponowne próby kontaktu z kontrahentem oraz zgłoszenie sprawy na Policję..
JutkaPawlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 21:58   #30
BeYourself
Zadomowienie
 
Avatar BeYourself
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: prosze o opinie o sklepie internetowym:)

Dziewczyny,
jestem w takiej samej sytuacji jak pewnie niejedna z Was. I jestem po prostu WŚCIEKŁA na tę pseudofirmę, a tak naprawdę bandę oszustów i złodziei, bo jak inaczej nazwać osobę, która bierze kasę za towar, którego nie dostarcza?
Allegro ma sprawę w nosie, sama "firma" ciągle odpowiada w ten sam sposób - przepraszają i już-już wysyłają paczkę. I oczywiście mijają kolejne dni i tygodnie i końca tej sprawy nie widać.
Zamierzam pójść na policję i apeluję do Was, innych oszukanych, żebyście zrobiły to samo! Gdyby sprawę tę zgłosiło więcej osób, to mogłybyśmy więcej zdziałać! Pomyślcie co oni wyprawiają, to aż się w głowie nie mieści, jaki ŁATWY sposób znaleźli na zarabianie kasy - gdyby zsumować te wszystkie kwoty, na które naciągnęli nas ci oszuści, to wyjdą gigantyczne pieniądze! Tu 50 zł, tu 40, tu 80 itd. i oszustwo się kręci. I oni czują się bezkarni, działają nadal! To naprawdę trzeba w końcu ukrócić. Ktoś sobie znalazł świetny sposób na zarabianie kosztem nas!
Mam nadzieję, że policja dobierze im się do tyłka.

DROGA FIRMO FEERI, czytająca z pewnością te posty (bo wiem, że śledzicie fora i w mig odpowiadacie na wszystkie negatywne opinie o waszej jakże "uczciwej" firmie). Wiedzcie, że ja wam nie odpuszczę i jak znam życie, to pewnie znajdzie się więcej takich zdeterminowanych, bo wściekłych na was osób, jak ja. Nie śpijcie więc spokojnie.
__________________
Czasem jestem jak kolorowy ptak
Jak ptak patrzę w dół na góry
Patrzę w dół na góry


BeYourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.