Potrzebna pomoc:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-24, 22:30   #1
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Question

Potrzebna pomoc:)


Potrzebna pomoc w dobraniu odcienia z Revlonu Skinlight Face Illuminator,czy dla bladolicej blądynki dobry bedzie kolor Pink Light?Spotykam sie juz z roznymi opiniami na temat dobrania koloru z Revlonu i juz sama nie wiem,a nie chcialabym kupic i postawic aby patrzec na porazke.Tymbardziej,ze jest to zakup przez Allegro....Wdzieczna bede za wszelkie sugestie
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 11:02   #2
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Cool Dot.: Potrzebna pomoc:)

mam blada naczynkowa cere i uzywam koloru pink.to zalezy jaki chcesz miec efekt. wydaje mi sie ze brazowsze odcienie sa lepsze- daja efekt buzi opalonej.uzywalam pink pod fliud boujois Plus que Parfait!.jak zobaczylam ze moja twarz jest na zdjeciu rozowa (jakbym cala byla z rumiencach) i swieci sie okropnie to sie podlamalam.ale dalam sprobowalam z innym fliudem (firma make-up),klade na cala twarz- swiece sie,ale nie jestem rozowa. jak klade na wybrane partie twarzy-nie widac go . generalnie czekam az mi sie skonczy pink i wyprobuje inny odcien. no i ja nie ufam kosmetykom z allegro- to juz ina kwestia.pozdro.
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 12:07   #3
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Potrzebna pomoc:)

Ja jestem dosyć bladolicą blondynką No, teraz trochę opaloną Ale emulsję kupowałam chyba w styczniu, kiedy wcale się nie opalałam ani nie używałam samoopalaczy i o dziwo najbardziej pasował mi odcień "peach light" czyli 03. Bardzo ładnie stapia się z cerą, w 03 wyglądam po prostu - zdrowiej, pink light dawało na mnie efekt przezroczystej, prawie chorobliwej bladości.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 16:28   #4
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Potrzebna pomoc:)

Thx za odpowiedz,mam prosbe dolozylabys mi probke swojego Revlona do paczkinie stanowiloby to dla Ciebie problemu?Przyznam sie,ze zanim zakupie wole postestowac na sobie,a Twoj kolorek zacheca mnieW piatek wysle paczuszke a jutro puszcze maila
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 16:51   #5
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Potrzebna pomoc:)

ja mam pink light i go nie lubie,mam jasna karnacje i wydaje mi sie ze ten jasny odcien light bylby dla mnie lepszy, a moze peach ?kiedys polozylam tylko troche tego podkladu na buzie i nie podobal mi sie efekt(nienaturalnie wygladajaca twarz) takze uzywam go tylko na kosci policzkowe.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.