NEONAIL- lakiery hybrydowe - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-26, 11:51   #1741
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Jak kiedyś pracowałam na stoisku w centrum handlowym to miałam obcykane wszystko włącznie z asortymentem konkurencji... No bo jak się pracuje 3-4 dni z rzędu po 12h to trzeba cos ze sobą zrobić, bo zwariować można. Tym panienkom ze stoisk Neonail sie zwyczajnie NIE CHCE. Wolą caly dzień gapić sie w sufit. Że im nie wstyd później przy kliencie na idiotki wychodzić...


To, ze malo zarabiają nie jest żadnym wytlumaczeniem. Mi kokosów nie płacili. Ale ja jestem z tych, którzy szanują pracę i ludzi.
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 13:28   #1742
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Widzialam ostatnio ogloszenie o prace NN, nie dziwie sie, ze obsluga jest jaka jest. Typowy, dawno juz przestarzaly belkot pt "w zwiazku z dynamicznym rozwojem firmy (...) atrakcyjne warunki (...) umowa zlecenie (...)

Pracuja tam przypadkowe, mlode dziewczyny, nie jakies pasjonatki. Czesto nie maja zadnej wiedzy na temat sprzedawanego asortymentu, bo to nie ich konik.

Troche szkoda, bo sprzedaja tylko to po co sama przyjdziesz, nie doradza, nie sprzedadza nic ekstra. Prowizji od sprzedazy raczej nie maja, bo nie widac u nich staran o przyciagniecie klienta.

Lubilam robic paznokciowe zakupy w hurtowni Constanza, bo kobitka byla bardzo wygadana. Mieli tam Mollona i CND. Wielokrotnie wychodzilam z hurtowni z siata zakupow, zamiast samych lakierow np maski, peelingi i inne cuda z asortymentu hurtowni Swoja droga dawno tam nie bylam, a pasowaloby wyprobowac nowe Mollony w mniejszych buteleczkach.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 15:48   #1743
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Czuszka, piękne kolorki 😍 za niedługo bede robić konkretne zakupy z nn i chyba natural beauty dodam do swojej listy
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 19:59   #1744
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Przyszły do mnie nowe lakiery, jak na razie wypróbowany tylko Maui dream. Przepiękny kolor, boska pigmentacja (jedna warstwa byłaby zadowalająca), ale niestety czasem się marszczy i jest baaardzo gęsty.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 13:28   #1745
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

A ja dopiero zrobiłam wzornik z nowych kolorowych które nabyłam na dzień kobiet pink pudding kryje po 3 warstwach, w ogóle dziwnie mi się go nakłada tak samo jak milk shake. Taka bardziej glutowata konsystencja. Reszta jest ok dodał fotkę, kolory os czarnego: Pure Black, milk shake, pink pudding, pastel Blue, solid navy, dark cherry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160327_13_22_47_Pro.jpg (88,0 KB, 165 załadowań)
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 23:56   #1746
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Widzialam ostatnio ogloszenie o prace NN, nie dziwie sie, ze obsluga jest jaka jest. Typowy, dawno juz przestarzaly belkot pt "w zwiazku z dynamicznym rozwojem firmy (...) atrakcyjne warunki (...) umowa zlecenie (...)

Pracuja tam przypadkowe, mlode dziewczyny, nie jakies pasjonatki. Czesto nie maja zadnej wiedzy na temat sprzedawanego asortymentu, bo to nie ich konik.

Troche szkoda, bo sprzedaja tylko to po co sama przyjdziesz, nie doradza, nie sprzedadza nic ekstra. Prowizji od sprzedazy raczej nie maja, bo nie widac u nich staran o przyciagniecie klienta.

Lubilam robic paznokciowe zakupy w hurtowni Constanza, bo kobitka byla bardzo wygadana. Mieli tam Mollona i CND. Wielokrotnie wychodzilam z hurtowni z siata zakupow, zamiast samych lakierow np maski, peelingi i inne cuda z asortymentu hurtowni Swoja droga dawno tam nie bylam, a pasowaloby wyprobowac nowe Mollony w mniejszych buteleczkach.
To jak na dynamicznie rozwijaja sie firme, nie oferuja zbyt korzystnych warunkow

Dlatego ja uwazam, ze zawsze warto inwestowac w pracownika - odpowiedni proces rekrutacyjny, odpowiednie szkolenia, odpowiednia placa. Przeciez w handlu chodzi o to by sprzedac jak najwiece i umiec sprzedac i zaoferowac produkt potencjalnemu klientowi.



Natomist wczoraj po ra zpierwszy nalozylam Pink Panther - kolor dokladnie taki jakiego poszukiwaam. Stonowany, pastelowy, ciemniejszy roz. Coprawda w wietle dziennym staje sie nieco zywszy, ale to jeszcze nie neon. Lakier jest troche gesty, ciezko mi sie nim pokrywalo plytke. Przy dwoch warswach - idealne krycie, zadnych przeswitow, lakier bardzo ladnie wyglada. Poki co pierwsze wrazenia pozytywne.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 08:15   #1747
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Testowałam wczoraj amaranth rose I rosy memory. Miał być avocado na pazurach no ale same wiecie jak to jest. ... ma się plan na zielony z ombre a wychodzi różowy ze stemplem

Oba kolory super napigmentowane. Na jednym pazurku mi się z boku amaranth rose zmarszczyl ale to przez za gruba warstwę. Oba kolory będą pięknie wyglądać solo na paznokciu, zwłaszcza rosy memory bo jest bardzo delikatny, taki przybrudzony róż. Amaranth rose jest bardzo intensywny - w końcu znalazłam odpowiednik hybrydowy mojego ukochanego zwykłego lakieru z eveline.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160327_003.jpg (74,2 KB, 109 załadowań)
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-28, 12:02   #1748
jus93tyna
Rozeznanie
 
Avatar jus93tyna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 645
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
A ja dopiero zrobiłam wzornik z nowych kolorowych które nabyłam na dzień kobiet pink pudding kryje po 3 warstwach, w ogóle dziwnie mi się go nakłada tak samo jak milk shake. Taka bardziej glutowata konsystencja. Reszta jest ok dodał fotkę, kolory os czarnego: Pure Black, milk shake, pink pudding, pastel Blue, solid navy, dark cherry
oj podoba mi się ten błękit
jak się nakładał? jak wrażenia
jus93tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 12:24   #1749
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Tak, mam juz swoje zamowienie A co bys chciala wiedziec w zwiazku z Forever Calm?
Masz porównanie z Mardi Gras Semilaca?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 12:37   #1750
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Perseus z bliska ☺

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Tez go mam, cudny kolorek. Nigdzie takiego nie widziałam tzn czarnego z mikrodrobinkami multikolor. Póki co tylko na wzorniku malowałam nim ale przy następnym malowaniu na paznokciach wyląduje właśnie on

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-03-28 o 15:45 Powód: Cytowanie zdjęć
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 14:15   #1751
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez jus93tyna Pokaż wiadomość
oj podoba mi się ten błękit


jak się nakładał? jak wrażenia


Błękit nakładał mi się bardzo dobrze, nie jest tak glutowaty jak biały i róż. Kryje idealnie, dobrze na pigmentowany kolor mysle nad zrobieniem mani z tym kolorem w polaczeniu z białym badz różu
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-28, 14:22   #1752
ciaaastko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 150
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Dziewczyny byłam w sobotę na stoisku NN w Gdynii i masakra, kobitka która sprzedawała fakt bardzo miła, potrafiła doradzić ale odkręcała każdy lakier jaki ktoś chciał zobaczyć, to po co są te wzorniki, swoją drogą słabej jakości ale jednak, nie ma się co dziwić że dostajemy jakieś zglucone produkty
ciaaastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 16:08   #1753
jus93tyna
Rozeznanie
 
Avatar jus93tyna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 645
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
Błękit nakładał mi się bardzo dobrze, nie jest tak glutowaty jak biały i róż. Kryje idealnie, dobrze na pigmentowany kolor mysle nad zrobieniem mani z tym kolorem w polaczeniu z białym badz różu

Pięknie wyglada wiec zapisuje sobie numer na przyszłość
Na razie nie planowałam nic kupować, ale jak w końcu bede chciała mani z błękitem to już wiem który bede miała na oku
jus93tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 16:34   #1754
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
A ja dopiero zrobiłam wzornik z nowych kolorowych które nabyłam na dzień kobiet pink pudding kryje po 3 warstwach, w ogóle dziwnie mi się go nakłada tak samo jak milk shake. Taka bardziej glutowata konsystencja. Reszta jest ok dodał fotkę, kolory os czarnego: Pure Black, milk shake, pink pudding, pastel Blue, solid navy, dark cherry
Mam jeden jedyny lakier NN i jest to właśnie pink pudding,masakra .Gesty potwornie,strasznie długo się poziomuje.Przez niego zrazilam się do Neo Nail

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 17:27   #1755
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Testowałam wczoraj amaranth rose I rosy memory. Miał być avocado na pazurach no ale same wiecie jak to jest. ... ma się plan na zielony z ombre a wychodzi różowy ze stemplem

Oba kolory super napigmentowane. Na jednym pazurku mi się z boku amaranth rose zmarszczyl ale to przez za gruba warstwę. Oba kolory będą pięknie wyglądać solo na paznokciu, zwłaszcza rosy memory bo jest bardzo delikatny, taki przybrudzony róż. Amaranth rose jest bardzo intensywny - w końcu znalazłam odpowiednik hybrydowy mojego ukochanego zwykłego lakieru z eveline.
Tez mi sie ten rosy memory podoba, wlasie mam go na pazurkach :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2016-03-28 17.18.16.jpg (214,4 KB, 111 załadowań)
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 18:55   #1756
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Masz porównanie z Mardi Gras Semilaca?
Nie mialam jeszcze Forever Calm na pazurach, ale przed chwila odkrecilam buteleczki i w porownaniu do Forever Calm , Mardi Gras jest zdecydowanie zywszy, neonowy, natomiast Forever Calm jest dla mnie stonowana wersja podobna do Mardi Gras. Dla mnie Forver to taka fuksja zmieszana z fioletem, a Mardi Gras to typowa , zywa fuksja.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 20:00   #1757
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Nie mialam jeszcze Forever Calm na pazurach, ale przed chwila odkrecilam buteleczki i w porownaniu do Forever Calm , Mardi Gras jest zdecydowanie zywszy, neonowy, natomiast Forever Calm jest dla mnie stonowana wersja podobna do Mardi Gras. Dla mnie Forver to taka fuksja zmieszana z fioletem, a Mardi Gras to typowa , zywa fuksja.
Ok, dzięki.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 20:26   #1758
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Widzialam ostatnio ogloszenie o prace NN, nie dziwie sie, ze obsluga jest jaka jest. Typowy, dawno juz przestarzaly belkot pt "w zwiazku z dynamicznym rozwojem firmy (...) atrakcyjne warunki (...) umowa zlecenie (...)

Pracuja tam przypadkowe, mlode dziewczyny, nie jakies pasjonatki. Czesto nie maja zadnej wiedzy na temat sprzedawanego asortymentu, bo to nie ich konik.

Troche szkoda, bo sprzedaja tylko to po co sama przyjdziesz, nie doradza, nie sprzedadza nic ekstra. Prowizji od sprzedazy raczej nie maja, bo nie widac u nich staran o przyciagniecie klienta.

Lubilam robic paznokciowe zakupy w hurtowni Constanza, bo kobitka byla bardzo wygadana. Mieli tam Mollona i CND. Wielokrotnie wychodzilam z hurtowni z siata zakupow, zamiast samych lakierow np maski, peelingi i inne cuda z asortymentu hurtowni Swoja droga dawno tam nie bylam, a pasowaloby wyprobowac nowe Mollony w mniejszych buteleczkach.
Ja pracowałam w NeoNail przez 1,5 roku. Oczywiście, że istnieje prowizja od sprzedaży.

Dziewczyny, które tam pracują mają dostęp do strony internetowej sklepu, więc nie rozumiem tłumaczenia, że nie ma takiego koloru.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 21:24   #1759
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Bo im się nie chce.
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 08:06   #1760
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Tez mi sie ten rosy memory podoba, wlasie mam go na pazurkach :
Wow. Jednak różnica światła dużo robi. Jak dwa różne kolory. Twój ładniej wyszedł n zdjeciu

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Ok, dzięki.
Miałam forever calm pożyczone od koleżanki i jak dl mnie nie ma tam tonów fioletowych. To intensywny chlodny róż z kapka bieli. Moim zdaniem jest bardzo podobny do amaranth rose tylko nieco ciemniejszy i właśnie jakby złamany leciutko biela.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 09:40   #1761
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

exotic banana trochę się marszczy w lampie. Trzeba dawać naprawdę mega cienkie warstwy.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 11:46   #1762
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Dostalam lakiery NN. Szkoda ze jeden sie nie zgadza z tym co zamawialam. Na paragonie widnieje jeszcze inny. Jakies jaja. Czekam na kontakt z NN.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 12:32   #1763
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

ja zgłosiłam banana. Też czekam na info.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 12:34   #1764
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Muszę prawdzic swojego banana, choć jak malowałam na wzorniku i to dosyć grubą warstwą nic się nie marszczylo. Lampa zwykła UV
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 12:57   #1765
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Dostalam tez reklamowany white chocolate. Ten z nowej formuly lepiej kryje. Chyba zrobie nim kolejne mani. Taki bardzo delikatny i neutralny kolor.
Stormy night przypomina mi lakier Gelish is it an illusion. Ciemny granat/czarny z drobinkami. Lipstick red niestety nie dostalam, a liczylam na soczysta czerwien. Na paragonie jest ale fizycznie nie
Dostalam za to cacao, cieply brazik, ladny ale nie na ta pore roku. Na pewno go nie uzyje. Mam nadzieje, ze dostane swoja czerwien.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 13:00   #1766
koralowanka
Raczkowanie
 
Avatar koralowanka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 121
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

też mam exotic banana ale kładłam cieniutkie warstwy bo jest mocno napigmentowany i bałam się marszczenia na szczęście nic się nie zmarszczyło niestety żółtki często mają jakiś problem... jak miałam banana z semi to nie mogłam go ogarnąć nigdy

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
A ja dopiero zrobiłam wzornik z nowych kolorowych które nabyłam na dzień kobiet pink pudding kryje po 3 warstwach, w ogóle dziwnie mi się go nakłada tak samo jak milk shake. Taka bardziej glutowata konsystencja. Reszta jest ok dodał fotkę, kolory os czarnego: Pure Black, milk shake, pink pudding, pastel Blue, solid navy, dark cherry
ale piękne te niebieskie! super wyglądają razem..kusisz! chce je mieć i połączyć myślałam,że blue tide jest idealny ale teraz podoba mi się bardziej pastel blue
koralowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 13:51   #1767
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Maja mi doslac ten lakier.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 14:00   #1768
Paratrophy
TrustMe, I'mApsychologist
 
Avatar Paratrophy
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Ciałem morze, sercem góry
Wiadomości: 3 943
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
exotic banana trochę się marszczy w lampie. Trzeba dawać naprawdę mega cienkie warstwy.


Citrus paradise podobnie się trochę marszczy i trzeba uważać.
__________________

Jeśli oszukasz mnie raz, to twoja wina. Jeśli oszukasz mnie dwa razy, to moja wina. Jeśli oszukasz mnie trzy razy, to wina nas obu.



Paratrophy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 14:14   #1769
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Wow. Jednak różnica światła dużo robi. Jak dwa różne kolory. Twój ładniej wyszedł n zdjeciu

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------



Miałam forever calm pożyczone od koleżanki i jak dl mnie nie ma tam tonów fioletowych. To intensywny chlodny róż z kapka bieli. Moim zdaniem jest bardzo podobny do amaranth rose tylko nieco ciemniejszy i właśnie jakby złamany leciutko biela.
No, swiatlo dzienne duzo daje ale mam wrazenie ze w realu jest bardziej rozowy :p
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 14:21   #1770
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Paratrophy Pokaż wiadomość
Citrus paradise podobnie się trochę marszczy i trzeba uważać.
czyli ten typ tak ma
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-04 13:20:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.