Jasny podkład - zbiorczy - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-29, 20:13   #1591
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Oj, to tym gorzej A u mnie odwrotnie, nie opalam się z 6 lat, więc powinnam być jednolicie blada, a ja co roku bielsza się robię i jak tylko znajdę jakiś podkład to kilka miesięcy i... podkład za ciemny! i to nie jest kwestia ciemnienia go w opakowaniu, bo sprawdzałam na nowych, to ja coraz bardziej się wybielam. W ten sposób odeszły w zapomnienie Vichy Dermablend, Miss Sporty, Lirene...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 20:43   #1592
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

To moze trzeba sie troche opalic
A ja wlasnie chcialam sprawdzic ten superfit
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 20:48   #1593
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Oj, to tym gorzej A u mnie odwrotnie, nie opalam się z 6 lat, więc powinnam być jednolicie blada, a ja co roku bielsza się robię i jak tylko znajdę jakiś podkład to kilka miesięcy i... podkład za ciemny! i to nie jest kwestia ciemnienia go w opakowaniu, bo sprawdzałam na nowych, to ja coraz bardziej się wybielam. W ten sposób odeszły w zapomnienie Vichy Dermablend, Miss Sporty, Lirene...
Miss Sporty używałam jakieś 4 lata temu jako swój pierwszy podkład i oni kolory ciemniejsze zaczęli robić, wiem, bo miałam resztkę starego i kupiłam nowy i był ciemniejszy w porównaniu do niego

Daria, a mocno zmniejsza się krycie podkładu po zmieszaniu z kolorową bazą? Bo mnie zaczęła też kusić.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 22:11   #1594
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
To moze trzeba sie troche opalic
A ja wlasnie chcialam sprawdzic ten superfit
co Ty za herezje głosisz? w życiu się nie opalę tylko po to żeby móc sobie kupić podkład, pf

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Daria, a mocno zmniejsza się krycie podkładu po zmieszaniu z kolorową bazą? Bo mnie zaczęła też kusić.
zmniejsza się jak bardzo to zależy od proporcji, ale to jak z czymkolwiek zmieszasz, nawet ze zwykłym kremem, to podkład będzie lżejszy i nieco mniej kryjący
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 22:40   #1595
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
To moze trzeba sie troche opalic
A ja wlasnie chcialam sprawdzic ten superfit
za namawianie wizażanek do grzechu śmiertelnego!

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Miss Sporty używałam jakieś 4 lata temu jako swój pierwszy podkład i oni kolory ciemniejsze zaczęli robić, wiem, bo miałam resztkę starego i kupiłam nowy i był ciemniejszy w porównaniu do niego

Daria, a mocno zmniejsza się krycie podkładu po zmieszaniu z kolorową bazą? Bo mnie zaczęła też kusić.
Właśnie sprawdzałam, i kolor nowego Miss Sporty był ten sam, to ze mną było coś nie tak Lubiłam tamte podkłady, ale cóż zrobić... jeszcze leżą gdzieś w szafce, może baza fioletowa będzie zbawieniem dla nich

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
co Ty za herezje głosisz? w życiu się nie opalę tylko po to żeby móc sobie kupić podkład, pf

zmniejsza się jak bardzo to zależy od proporcji, ale to jak z czymkolwiek zmieszasz, nawet ze zwykłym kremem, to podkład będzie lżejszy i nieco mniej kryjący
Dokładnie

Nom, to nawet dobrze, ja silnego krycia nie potrzebuję tylko takiego ładnego ujednolicenia Ach ja chcę już mojego NYXa! Jutro lecę sprawdzić do Inglota ich bazę, jak to wygląda i ile kosztuje, może przez allegro zamówię Kryolana jednak.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 09:45   #1596
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Właśnie sprawdzałam, i kolor nowego Miss Sporty był ten sam, to ze mną było coś nie tak Lubiłam tamte podkłady, ale cóż zrobić... jeszcze leżą gdzieś w szafce, może baza fioletowa będzie zbawieniem dla nich
To może ja jakiś pechowy miałam, bo mój drugi naprawdę był ciemniejszy. Z ciekawości bym spróbowała te podkłady jeszcze raz, bo wtedy byłam z nich zadowolona, ale teraz już wiem, że to one mnie zapychały wtedy (jak prawie wszystkie zresztą).

Cytat:
Napisane przez adrijah
zmniejsza się jak bardzo to zależy od proporcji, ale to jak z czymkolwiek zmieszasz, nawet ze zwykłym kremem, to podkład będzie lżejszy i nieco mniej kryjący
Właśnie spróbowałam zmieszać podkład z taką zwykła bazą oriflame i straszne smugi mi wychodziły, ale to pewnie wina bazy, albo ja niedokładnie wymieszałam.
A zielona baza coś rozjaśnia i ochładza? Bo ja mam dekolt biało-neutralny, szyje blado-zielonkawą, a twarz bladą z lekką różowością na policzkach, to bym po tej bazie bardziej jednolicie wyglądała?
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 12:23   #1597
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Właśnie spróbowałam zmieszać podkład z taką zwykła bazą oriflame i straszne smugi mi wychodziły, ale to pewnie wina bazy, albo ja niedokładnie wymieszałam.
A zielona baza coś rozjaśnia i ochładza? Bo ja mam dekolt biało-neutralny, szyje blado-zielonkawą, a twarz bladą z lekką różowością na policzkach, to bym po tej bazie bardziej jednolicie wyglądała?
nie miałam nigdy bazy Oriflame, więc nie wiem co wychodzi z takiej mieszanki

zielonej chyba Nonomi używała do rozjaśniania i zneutralizowania Colorstaya Ivory, bo jest dla niej za różowy
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 12:27   #1598
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

chciałabym znów 'poruszyć' nyxa, też bym go straasznie chciała... czy dobrze kryje, trzyma się na twarzy, nie ciemnieje itd.? ile w przeliczeniu na PLN kosztuje, razem z przesyłką? czy ewentualnie zgodziłybyście się (nie wiem, kto w końcu zamawia ) kupić go też dla mnie? jestem ze Szczecina...
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 13:07   #1599
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

zamawia go iustitia wiec musisz do niej się zgłosić. a koszt podkładu to ok 36 zł + przesyłka w Polsce 8 zł
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 15:19   #1600
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
nie miałam nigdy bazy Oriflame, więc nie wiem co wychodzi z takiej mieszanki

zielonej chyba Nonomi używała do rozjaśniania i zneutralizowania Colorstaya Ivory, bo jest dla niej za różowy
Właśnie przejrzałam recenzje zielonej bazy Inglota i zachęciły mnie komentarze:
"daje trupi efekt" i "Jedynym minusem jest to, że potęguje efekt bladości".
Czyli to o co mi chodzi

A takim OT to wiecie czy jest jakiś sklep internetowy, który sprzedaje Inglota, bo na Allegro nie ma, a ja w pobliżu miejsca zamieszkania też nie mam?
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 16:55   #1601
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
To może ja jakiś pechowy miałam, bo mój drugi naprawdę był ciemniejszy. Z ciekawości bym spróbowała te podkłady jeszcze raz, bo wtedy byłam z nich zadowolona, ale teraz już wiem, że to one mnie zapychały wtedy (jak prawie wszystkie zresztą).



Właśnie spróbowałam zmieszać podkład z taką zwykła bazą oriflame i straszne smugi mi wychodziły, ale to pewnie wina bazy, albo ja niedokładnie wymieszałam.
A zielona baza coś rozjaśnia i ochładza? Bo ja mam dekolt biało-neutralny, szyje blado-zielonkawą, a twarz bladą z lekką różowością na policzkach, to bym po tej bazie bardziej jednolicie wyglądała?

Ale ja już nie pamiętam, kiedy ja to miałam i kiedy oni coś zmienili w nich

Widzę, ze też kombinujesz z bazami, ja się czaję na fioletową ale to chyba dopiero po Nowym Roku się uda.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 17:12   #1602
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ja mam miss sporty jeszcze ta stara antybakteryjna i jest ciemna dosc i rozowa. Nie uzywam tego i lezy w szafce:P
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 17:21   #1603
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Ja mam miss sporty jeszcze ta stara antybakteryjna i jest ciemna dosc i rozowa. Nie uzywam tego i lezy w szafce:P
Ja nie pamiętam, z której serii miałam ani kiedy kupione, ale raczej bardziej beżowo-żólty był ten podkład.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 11:24   #1604
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Widzę, ze też kombinujesz z bazami, ja się czaję na fioletową ale to chyba dopiero po Nowym Roku się uda.
Tak planuję kupić, tylko nie wiem jak będzie z używaniem, czy będzie mi się chciało codziennie je mieszać. Ja raczej na zieloną się nastawiłam, ale fioletowa też kusi, bo piszą, że ma właściwości rozświetlające. Będę musiała wziąć tą z Kryolana, bo tylko ona na Allegro bywa,a Inglota nie mam w pobliżu.

Ja już nie pamiętam jaki moja miss sporty miała kolor, wiem tylko, że była dużo za ciemna, a teraz to i tak jestem jaśniejsza niż kiedyś.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 13:42   #1605
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

też miałam miss sporty kiedyś, dawno... najjaśniejszy był żółto-pomarańczowy ;/
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 13:55   #1606
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Tak planuję kupić, tylko nie wiem jak będzie z używaniem, czy będzie mi się chciało codziennie je mieszać. Ja raczej na zieloną się nastawiłam, ale fioletowa też kusi, bo piszą, że ma właściwości rozświetlające. Będę musiała wziąć tą z Kryolana, bo tylko ona na Allegro bywa,a Inglota nie mam w pobliżu.

Ja już nie pamiętam jaki moja miss sporty miała kolor, wiem tylko, że była dużo za ciemna, a teraz to i tak jestem jaśniejsza niż kiedyś.

Właśnie ja chciałam sobie fioletową lub błętitną Kryolana kupić, ale aukcja z 30 ml się skończyła A 50 ml od razu nie kupię, bo to i więcej kasy i nie wiem, czy mi przypasuje.
Inglota mam chyba 5 minut od domu, ale nie jestem do niego przekonana.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 14:17   #1607
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Właśnie ja chciałam sobie fioletową lub błętitną Kryolana kupić, ale aukcja z 30 ml się skończyła A 50 ml od razu nie kupię, bo to i więcej kasy i nie wiem, czy mi przypasuje.
Inglota mam chyba 5 minut od domu, ale nie jestem do niego przekonana.
W internetowym sklepie bazy Kryolana są po 36 zł 30 ml., a nie wiem po ile były na Allegro. Opłaca się?
A i jest też błękitna, bo na stronie podają, że "Dostepna w 4 wariantach kolorystycznych:
- biała - uniwersalna
- ivory - wyrównująca koloryt skóry, idealne do kamuflazu niewielkich przebarwień
- zielona - do cery naczynkowej
- fioletowa - rozświetlajaca dla cer zszarzałych"?
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 14:20   #1608
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Życze Wam wszystkim szampanskiej zabawy, szczesliwego Nowego Roku i jeszcze bledszych cer!
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 15:15   #1609
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Haha , madolena dzieki
A ja Wam zycze znalezienia idealnego podkladu i wieczystej bladosci
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-31, 15:44   #1610
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
W internetowym sklepie bazy Kryolana są po 36 zł 30 ml., a nie wiem po ile były na Allegro. Opłaca się?
A i jest też błękitna, bo na stronie podają, że "Dostepna w 4 wariantach kolorystycznych:
- biała - uniwersalna
- ivory - wyrównująca koloryt skóry, idealne do kamuflazu niewielkich przebarwień
- zielona - do cery naczynkowej
- fioletowa - rozświetlajaca dla cer zszarzałych"?
Na allegro chyba w tej samej cenie. Tak, niebieska mi gdzieś mignęła

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Życze Wam wszystkim szampanskiej zabawy, szczesliwego Nowego Roku i jeszcze bledszych cer!
Cytat:
Napisane przez Delilah* Pokaż wiadomość
Haha , madolena dzieki
A ja Wam zycze znalezienia idealnego podkladu i wieczystej bladosci
Amen! Doskonałe życzenia. Wszystkiego naj
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 09:48   #1611
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Na allegro chyba w tej samej cenie. Tak, niebieska mi gdzieś mignęła

Amen! Doskonałe życzenia. Wszystkiego naj
A co niebieska robi? Na pewno bardzo rozjaśnia, poczekam jednak, aż coś wystawią na Allegro, bo ciekawa jestem tej niebieskiej.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 18:29   #1612
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Iustitia, którą bazę wybierzesz, Inglot czy Kryolan ?
Ja mam chrapkę na Inglota, ale musiałabym go obadać w salonie, a jakoś nie mam ochoty na wycieczkę do Inglota.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 20:28   #1613
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
A co niebieska robi? Na pewno bardzo rozjaśnia, poczekam jednak, aż coś wystawią na Allegro, bo ciekawa jestem tej niebieskiej.
Na stronie Kryolana widziałam jej opis, ale już nie pamiętam

Widziałam dzisiaj te niebieskie, mają bardzo delikatny odcień.

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Iustitia, którą bazę wybierzesz, Inglot czy Kryolan ?
Ja mam chrapkę na Inglota, ale musiałabym go obadać w salonie, a jakoś nie mam ochoty na wycieczkę do Inglota.
Kupiłam białego Inglota Po zmieszaniu z Revlonem jest super, w końcu taki kolor, jaki być powinien. Ale chyba Kryolana fioletowego też sobie wezmę przy okazji.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 20:44   #1614
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Kupiłam białego Inglota Po zmieszaniu z Revlonem jest super, w końcu taki kolor, jaki być powinien. Ale chyba Kryolana fioletowego też sobie wezmę przy okazji.
A jednak kupiłaś białą bazę
Muszę Cię teraz troszkę pomęczyć Jaka jest konsystencja bazy ? Jak mieszasz ją z Revlonem ? Czy baza jest lekka czy gęsta i kremowa ?
Opisz wszystkie wrażenia...
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 22:32   #1615
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Męcz, męcz

Konsystencja hmm trochę gęstsza jest od kremów czy Revlona, ale to nie jest jakaś supergęsta maź. Ładnie się miesza z podkładem i miło nakłada. Nie byłam dawno peelingowana to trochę mi podkreśliła ta mieszanka suche skórki, wieczorem wymasowałam porządnie twarz to jutro powinno być ok. Nie świeciłam się ani nic (chociaż czasami potrafię), skóra była bardzo gładka i milutka. a jest serio biała i naprawdę rozjaśniła ten podkład, zrobiłam w ten sposób, że jeden policzek był w mieszance Revlon+baza+ puder, drugi baza a na nią puder a na czole sam Revlon. Czoło w porównaniu wypadłu Murzyńsko A pierwszy policzek wyglądał gładziej, bladziej i ładniej.

Ale to takie moje pierwsze wrażenia, w sumie krótko to nosiłam, niedokładnie nakładałam, za kilka dni będę w stanie powiedzieć więcej
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 22:58   #1616
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Męcz, męcz

Konsystencja hmm trochę gęstsza jest od kremów czy Revlona, ale to nie jest jakaś supergęsta maź. Ładnie się miesza z podkładem i miło nakłada. Nie byłam dawno peelingowana to trochę mi podkreśliła ta mieszanka suche skórki, wieczorem wymasowałam porządnie twarz to jutro powinno być ok. Nie świeciłam się ani nic (chociaż czasami potrafię), skóra była bardzo gładka i milutka. a jest serio biała i naprawdę rozjaśniła ten podkład, zrobiłam w ten sposób, że jeden policzek był w mieszance Revlon+baza+ puder, drugi baza a na nią puder a na czole sam Revlon. Czoło w porównaniu wypadłu Murzyńsko A pierwszy policzek wyglądał gładziej, bladziej i ładniej.

Ale to takie moje pierwsze wrażenia, w sumie krótko to nosiłam, niedokładnie nakładałam, za kilka dni będę w stanie powiedzieć więcej
Dziękuję Ci bardzo za wnikliwą odpowiedź
Chyba mnie skusiłaś...
A ile kosztowała ta baza ?
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 14:17   #1617
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za wnikliwą odpowiedź
Chyba mnie skusiłaś...
A ile kosztowała ta baza ?
32 zł równo

Dzisiaj się wkurzyłam trochę, jak pokazywałam się ciotce w sukience na studniówkę a ona do mnie "Mogłaś się trochę na solarium opalić". Normalnie z kałacha taką tylko, sama się jara od lat, twarz ma jak jesień średniowiecza, cała armia dermatologów nie poradziłaby na to, i mimo, że jest 2 lata młodsza od mojej mamy to każdy sądzi, że jest dużo od niej starsza. Tylko pogratulować.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 14:28   #1618
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

małe porównanie

L'Oreal True Match W1
Borghese Cura Natuale 01 Ivorio
NYX 01 Pale


Borghese wygląda przy nich bardzo ciemno, ale na twarzy nie jest wiele ciemniejszy, bo jest prawie transparentny


Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Dzisiaj się wkurzyłam trochę, jak pokazywałam się ciotce w sukience na studniówkę a ona do mnie "Mogłaś się trochę na solarium opalić". Normalnie z kałacha taką tylko, sama się jara od lat, twarz ma jak jesień średniowiecza, cała armia dermatologów nie poradziłaby na to, i mimo, że jest 2 lata młodsza od mojej mamy to każdy sądzi, że jest dużo od niej starsza. Tylko pogratulować.
ja bym znając siebie zapytała "i miałabym wyglądać jak ty?! w życiu!"
jedni wtedy milkną i sami starają się domyślić o co konkretnie chodziło, a inni drążą temat i wypytują "tzn jak?" no to wtedy robię się bezlitosna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg TM Borghese NYX podp.jpg (59,3 KB, 239 załadowań)
__________________

Edytowane przez adrijah
Czas edycji: 2009-01-03 o 14:34
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 15:14   #1619
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Mrrr jeszcze bardziej zakochuję się w tym Pale NYXa

Heh, miałam wielką ochotę, tylko powiedziałam "Chyba zgłupiałaś" i zmieniłam temat, nie mam ochoty na dyskusję dzisiaj.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 16:31   #1620
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Mrrr jeszcze bardziej zakochuję się w tym Pale NYXa

Heh, miałam wielką ochotę, tylko powiedziałam "Chyba zgłupiałaś" i zmieniłam temat, nie mam ochoty na dyskusję dzisiaj.
a ja przeżywam fascynację True Matchem W1 fajnie rozświetla, jest w miarę lekki (NYXa muszę mieszać z kremem) kryje i naturalnie wygląda, podoba mi się
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:35.