Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-01, 12:17   #331
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Witam
ja miałam w ubiegłym tygodniu przy kicie sampli przesyłkę 5,52 a na drugi dzień zmieniłam 2 rzeczy na inne i przesyłka za ten sam kit wyniosła jakoś 4,68
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 12:24   #332
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

fajne te everyday resort
mam nadzieję na więcej kolekcji, do smokey na przyklad.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 12:30   #333
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

EDM mnie zadziwia. Od wczoraj. Wcześniej przerwałam próby z minerałami przez to, ze ważyły się na twarzy. Obecnie nic takiego nie występuje. Czyżby to zasługa podkładu w postaci filtra Dermedica 30 i żelu hialuronowego?
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 12:46   #334
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

ja kilka dni temu bralam free kit i dodatkowo dwie probki i za wysylke policzylo mi normalnie 4.68$ czy jakos tak
Susanna- bardzo mozliwe, pielegnacja tez ma duze znaczenie jesli chodzi o wyglad i trwalosc makijazu. moja skora na poczatku po 2h wygladala jakbym sie nie malowala albo wszystko bylo zwarzone, teraz i pielegnacja inna i skora sie przyzwyczaila, i technike nakladania mam wypracowana. i jest o niebo lepiej. podobam sie sobie w mineralkach
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 12:54   #335
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

ja brałam wczoraj - 4,68, i dzisiaj - 5,52
allllle kręcą
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 13:08   #336
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Susanna- bardzo mozliwe, pielegnacja tez ma duze znaczenie jesli chodzi o wyglad i trwalosc makijazu. moja skora na poczatku po 2h wygladala jakbym sie nie malowala albo wszystko bylo zwarzone, teraz i pielegnacja inna i skora sie przyzwyczaila, i technike nakladania mam wypracowana. i jest o niebo lepiej. podobam sie sobie w mineralkach
Paula a jak nakładasz minerały. Tak jak pokazują filmiki na You Tube? Bardzo liczę że minerałki i mi przypasują i że wreszcie trafię z kolorem.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 13:13   #337
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

A ja kontynuując moje poszukiwania co zawyża przesyłkę sampli znalazłam nastepnego winnego - róż Jump Rope
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 13:20   #338
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

A ja cały czas proszę o pomoc
Dzisiaj przetestowałam na mojej twarzy odcienie:
Olive Fair, Light Almond, Sweet Almond, Golden Fair i Fawn, przy czym Sweet Almond jest na pewno za ciemny, a Golden Fair za jasny.
Właściwie to najlepiej by mi pasowało coś pomiędzy Fawn (ciut za żółty) i Light Almond (leciutko za ciemny). Olive Fair ma za dużo różu jak dla mnie, chociaż nie jest zły (ciut za jasny)...
Poniżej fotki - może mi coś doradzicie
A w poście #319 zawarłam lepszej jakości fotki mojej cery
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 090601_121148.jpg (42,1 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 090601_121133.jpg (38,6 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 090601_120202.jpg (37,0 KB, 75 załadowań)
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 13:49   #339
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

najlepiej doradza Pastereczka, ale zniknęła gdzieś
ja znalazłam swój odcień nakładając go na całą twarz - ten, w którym wyglądałam najlepiej, a nawet lepiej niż w oryginale ale naturalnie - wybrałam
chyba najważniejsze jest żebyś znalazła tonację - żółta, zielona, różowa czy szara (w dużym skrócie), a później po prostu się pomaluj

mój szarobury FLN ożywia mnie lepiej niż wszystkie beże i złotka
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 14:07   #340
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

zamówiłam free sample kit, do tego jedną próbeczkę za 2,5 $ i dostałam gąbeczkę jako free gift nie spodziewałam sie ze cokolwiek dorzucą, jestem mile zaskoczona

czekam jeszcze na kolejny sample kit + jedna rzecz, ciekawe czy tam też cos dorzucą byle nie drugą gabeczkę- ale pewnie nic innego nie dostane za same sample
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 14:39   #341
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
A ja kontynuując moje poszukiwania co zawyża przesyłkę sampli znalazłam nastepnego winnego - róż Jump Rope
potwierdzam Właśnie sprawdziłam swoje zamówienia i jedyne, w którym płaciłam za wysyłkę próbek właśnie 5,4$ to było to z Jump Rope...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 14:44   #342
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Czyli teoria spiskowa działa i rozszerzyła się na inne produkty jmw- jakaś Ty sprytna
Ogólnie dziwne to...
Czekam na 15czerwca i te nowe rzeczy
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 14:47   #343
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

O ładne te paletki nawet
W spring collection nie widzę na zdjęciu tego Sprunga tylko widzę ciemno zielony Eye Liner PostCards, no chyba, że tylko ja widzę ciemną zieleń
Znowu były obiecanki cacanki. Mówili, że będzie można kupić same wkłady, a tymczasem trzeba kupić całą paletkę ... Co za bezsens nikt nie potrzebuje 10 000 takich samych opakowań... No ja ich w ogóle nie potrzebuję, bo Spring kit mam cały w domu w próbkach i to wszystko czego mi trzeba: ) Kasa Kasa Kasa....
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 15:01   #344
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
A ja cały czas proszę o pomoc
Dzisiaj przetestowałam na mojej twarzy odcienie:
Olive Fair, Light Almond, Sweet Almond, Golden Fair i Fawn, przy czym Sweet Almond jest na pewno za ciemny, a Golden Fair za jasny.
Właściwie to najlepiej by mi pasowało coś pomiędzy Fawn (ciut za żółty) i Light Almond (leciutko za ciemny). Olive Fair ma za dużo różu jak dla mnie, chociaż nie jest zły (ciut za jasny)...
Poniżej fotki - może mi coś doradzicie
A w poście #319 zawarłam lepszej jakości fotki mojej cery
gratulacje masz identyczny kolor jak ja, sądząc z reakcji na kolory poszczegolne - ja z EDM nie dobrałam koloru mimo licznych prób (najlepszy jest miks Fawn i Linen), na lato dla mnie będzie dobry Light almond
Ty wypróbuj jeszcze koniecznie Soft butter Peach i Buttered Tan (ten 2 jako letni odcień) - mnie w nich kapkę przeszkadza nutka brzoskiniowa ale może u Ciebie bedzie ok.
dobra wiadomośc jest taka że w pozostałych firmach wystarczy, że wejdziesz na album i przeczytasz mój post i voila masz dobrane kolory
Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Czyli teoria spiskowa działa i rozszerzyła się na inne produkty jmw- jakaś Ty sprytna
Ogólnie dziwne to...
Czekam na 15czerwca i te nowe rzeczy
hehe jakbys tyle próbek zamówiła co ja (dla siebie i dla koleżanek), to tez bys miała orientacje co za ile licza
właśnie złożyłam chyba ostatnie próbkowe chlip, chlip (tzn jeszcze w zeszlym miesiącu bo od dzis odwyk)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-06-01 o 15:08
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 15:35   #345
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
gratulacje masz identyczny kolor jak ja, sądząc z reakcji na kolory poszczegolne - ja z EDM nie dobrałam koloru mimo licznych prób (najlepszy jest miks Fawn i Linen), na lato dla mnie będzie dobry Light almond
Ty wypróbuj jeszcze koniecznie Soft butter Peach i Buttered Tan (ten 2 jako letni odcień) - mnie w nich kapkę przeszkadza nutka brzoskiniowa ale może u Ciebie bedzie ok.
Właśnie jakoś brzoskwiniowe nuty mnie nie przekonują chyba ani brzoskwinie ani róże za bardzo mi nie pasują (tak mi się przynajmniej wydaje).
Zastanawiam się nad miksem Light Almond i Fawn, ale czekam jeszcze na odsypki z allegro - Linen, Perfect i Fairly Light.
Chociaż dzisiaj próbując sposób aplikacji "na mokro" odcienia sweet almond, ale tylko "próbując" (bo zmoczyłam pędzel do fluidu z sephory i wcisnęłam w ten foliowy woreczek z odsypką, a potem na twarz) - wyszedł mi na policzku dosyć fajny kolorek, tyle, że wcześniej wtarłam w policzek Golden Fair i może te kolorki się po prostu połączyły

O odcieniach na lato raczej nie myślę, bo ja się w ogóle nie opalam (bo nie lubię!).
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 15:58   #346
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Właśnie jakoś brzoskwiniowe nuty mnie nie przekonują chyba ani brzoskwinie ani róże za bardzo mi nie pasują (tak mi się przynajmniej wydaje).
Zastanawiam się nad miksem Light Almond i Fawn, ale czekam jeszcze na odsypki z allegro - Linen, Perfect i Fairly Light.
Chociaż dzisiaj próbując sposób aplikacji "na mokro" odcienia sweet almond, ale tylko "próbując" (bo zmoczyłam pędzel do fluidu z sephory i wcisnęłam w ten foliowy woreczek z odsypką, a potem na twarz) - wyszedł mi na policzku dosyć fajny kolorek, tyle, że wcześniej wtarłam w policzek Golden Fair i może te kolorki się po prostu połączyły

O odcieniach na lato raczej nie myślę, bo ja się w ogóle nie opalam (bo nie lubię!).
inny miks jaki mi przychodzi do glowy to Light almond z którymkolwiek Fair (albo olive albo golden), jak cos umiksujesz albo utrafisz to daj znać
U mnie o ile light almond jest akceptowalny (acz za ciemny) to w sweet widac że jestem w ewidentnie niedobranym podkładzie
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 17:11   #347
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Nie orientuje się ktoś ile cienia jest w tych resortach? Gdzieś mi mignęlo, że chyba mniej niż w samplach. Jane Austin collection mnie kusi ale zastanawiam czy opłaca się wziąc tę "paletke".

Aha jeszcze jedno Czy może któraś z was zrobić swatcha cienia Parasail? Bo nie moge nigdzie znaleźc. Ciekawi mnie czy nada się jako cień bazowy. Dziekuje z góry

Edytowane przez anonyme
Czas edycji: 2009-06-01 o 17:21 Powód: dopisek
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 17:48   #348
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

a ja zamierzam przyciemniac swoj linen w lato beige neutral-ciekawe co wyjdzie
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 17:49   #349
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

dzisiaj test nowych próbek i zaskoczenie - Buff-Light Neutral pasuje idealnie! ale mam jeszcze kilka do przetestowania, które w pudełeczkach wyglądają bardzo podobnie...

zamiast różu na policzki dałam medium beige neutral - rewelacja ciągle się przeglądam w lusterku, tak fajnie wyglądam
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 18:27   #350
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Coś mnie podkusiło, by jeszcze raz sprawdzić odcienie Sweet Almond i Light Almond (tym razem zamiast paluchem nakładałam je pędzelkiem do płynnego korektora Sephory) i zaskoczenie:

- najpierw Sweet Almond: na policzku ładnie (minimalnie za ciemny), na szyi też ładnie ("ciemność" akurat odpowiednia, ale troszkę róż/brzoskwinia (???) z niego przebija )

- potem Light Almond: na policzku ładnie (troszkę ziemiście, ale jak się rozetrze, to całkiem nieźle wygląda), na szyi natomiast widać go tylko w sztucznym świetle (podeszłam z lusterkiem do okna i nie mogłam znaleźć miejsca, gdzie go nałożyłam Tak się idealnie wtopił).

No i teraz jestem skołowana, bo przedtem oba odcienie wydawały mi się zbyt ciemne...
Sprawdzę jak będą wyglądać jutro
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 18:54   #351
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Paula a jak nakładasz minerały. Tak jak pokazują filmiki na You Tube? Bardzo liczę że minerałki i mi przypasują i że wreszcie trafię z kolorem.
Minerały nakladam zgodnie ze wskazowkami ktore znalazlam na forum, miedzy innymi w watku "podstawowe informacje o mineralach", troche filmikow tez widzialam, przydatne byly. ale tak naprawde musialam nabrac wprawy zeby to dobrze wygladalo.


a dzisiaj, jezdzilam po miescie w upale, pot mi po tylku leical normalnie, na twarzy tez sie swiecilam ostro (oczywoscie nawet chusteczek nie wrzucilam do torebki...) juz sobie wyobrazalam ze caly makijaz mi splynal, ale obejrzalam sie w lusterku i sie milo zaskoczylam bo tak sie nie stalo, miedzy brwiami mi sie troche zwarzyl, gdzieniegdzie lekko starl ale ogolnie wygladalo to dobrze. czyli EDM o wiele grzeczniej sie zachowuje na mnie
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 18:58   #352
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Pastereczko, mogłabym Cię prosić o pomoc w dobrze kolorów?
Kilka postów wyżej zamieściłam zdjęcia fragmentów mojej twarzy (post #319) - dosyć jasna , lekko żółta cera (dwa pierwszej zdjęcia najlepiej oddają jej odcień).

Z góry dziękuję
sunkissed fair
soft butter peach
light medium
light(golden)
oliwek nie kupuj
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 19:01   #353
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Nie orientuje się ktoś ile cienia jest w tych resortach? Gdzieś mi mignęlo, że chyba mniej niż w samplach. Jane Austin collection mnie kusi ale zastanawiam czy opłaca się wziąc tę "paletke".

Aha jeszcze jedno Czy może któraś z was zrobić swatcha cienia Parasail? Bo nie moge nigdzie znaleźc. Ciekawi mnie czy nada się jako cień bazowy. Dziekuje z góry
Jest nawet nie wiem, czy połowę mniej niż w samplach. Generalnie jeśli chodzi o opłacalność samego Cienia to nie ma mowy o jakiejkolwiek opłacalności Jeżeli chcesz mieć taką przenośną paletkę to jedną możesz wziąć, a potem ewentualnie dosypywać sobie cieni albo wsypać coś innego. W innych wypadkach uznaje to jako kaprys
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 19:03   #354
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

http://www.allegro.pl/item650962968_...lorow_edm.html
poniewaz sie znacie to chcialabym sie zapytac ktory jest najciemniejszy z nich? mam opalona skore

myslicie ze oplaca sie kupowac taki pojemniczek? naprawde starczy na miesiac
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 19:06   #355
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item650962968_...lorow_edm.html
poniewaz sie znacie to chcialabym sie zapytac ktory jest najciemniejszy z nich? mam opalona skore

myslicie ze oplaca sie kupowac taki pojemniczek? naprawde starczy na miesiac
zamow sobie kit ze stronki EDM, będziesz miala kilka sampli, roz, korektor i taniej wyjdzie
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 19:12   #356
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
zamow sobie kit ze stronki EDM, będziesz miala kilka sampli, roz, korektor i taniej wyjdzie

probowalam kiedys juz tam wejsc ale cos mi sie nie otwiera do konca, a ile to wychodzi? bo jak patrzylam to wcale nie bylo zbyt tanio
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 19:14   #357
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
probowalam kiedys juz tam wejsc ale cos mi sie nie otwiera do konca, a ile to wychodzi? bo jak patrzylam to wcale nie bylo zbyt tanio
w pierwszym poście masz wszystkie informacje
taki kit sampli kosztuje ok 4-5$ ( płacisz tylko za przesyłkę)
są bardzo wydajne
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 19:27   #358
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
w pierwszym poście masz wszystkie informacje
taki kit sampli kosztuje ok 4-5$ ( płacisz tylko za przesyłkę)
są bardzo wydajne

a bede mogla sobie sama wybrac kolory? w tym 'kicie'?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 19:28   #359
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
a bede mogla sobie sama wybrac kolory? w tym 'kicie'?
oczywiście
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 19:36   #360
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Jest nawet nie wiem, czy połowę mniej niż w samplach. Generalnie jeśli chodzi o opłacalność samego Cienia to nie ma mowy o jakiejkolwiek opłacalności Jeżeli chcesz mieć taką przenośną paletkę to jedną możesz wziąć, a potem ewentualnie dosypywać sobie cieni albo wsypać coś innego. W innych wypadkach uznaje to jako kaprys
Dziękuje w takim razie jeszcze to przemyśle, nie wiem czy potrzebny mi taki gadżet z drugiej strony cienie z tej kolekcji bardzo mnie kusza a raczej niemożliwością jest bym zużyła całe sample, wiec może ta paletka to jakieś rozwiązanie

Hmm. Nie szykuje sie jakas promocja w EDM przypadkiem?
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.