Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-07, 22:06   #3361
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
no nie "bałdzo"

nijak to się ma do trzech punktów: sekserki, ujeżdżaczki koni i tego trzeciego...
bo to tłumaczenie to moja praca po godzinach
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:09   #3362
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

HeXX...mam nadzieję że dojdzie..liczyłam że dojdzie maksymalnie w środę...
A jak nie dojdzie to Ci wyslę z PL za tydzień jeszcze raz
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:11   #3363
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ty lubisz takie bardziej clean zapachy, a Violl 'smyrające' To wytłumaczylam


uwielbiam Cię Ev!


Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
zemdlalam wczoraj i ulamalam sobie spory kawalek zeba.. dzis bylam u dentystki. boli mnie troche.
O rany... ale dlaczego zemdlałaś...? Nic nie jadłaś cały dzień czy o co cho..?


Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
jaki, jaki, jaki?
Wycofany Maybelline EverFresh... mam jeszcze 2/3 na zapasie... ale jak się skończy, to zabawę z poszukiwaniem zacznę od nowa... ten MNY mineralny jest ponoć do kitu. Ehh. Może Rimmel, ma dobrą sławę...


Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Mam już 80 zł na żelazko
Ja już mam żelazko dla rodziny, praktycznie nowe i niemal miałam załatwiony czajnik a tu muszę szybko rozkminić coś... albo zwyczajnie im kupię...


Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Dziś-biżuteria, sweter, bluzki, koszulki, szalik(taki suuuuper cieplutki-4 euro tylko, a identyczny w River był za 30..) znowu biżuteria, The Body Shop, jedzenie...aaa. . dwie paletki do makijażu bieliznę.. I jeszcze coś jest w torbach (już nie pamietam:/)

Muszę się przeprowadzić na zadu pie-bo nic mnie nie powtrzymuje, Tż jest z tych zachęcających-"no weź sobie,/ ladnie wygladasz, /potrzebujesz,/ przyda Ci sie,/nie masz jeszcze..." i tysiace innych czasowników(nawet nie wiedzialam że mężczyźni tyloma władają...)

Pokaż zakupy! Wszystkie!

A TŻta zazdroszczę pod tym względem mój usiłuje ewakuować nas ze sklepu w odwrotny sposób "Eee, przecież masz już tyle bluzek... choooodź..."


Btw dziś byliśmy w Galerii razem (średnio raz na rok nam się udaje bo on częściej się wytargać tam nie da) - kupić sobie prezenty ja jemu pasek do garnituru - wybrał sobie ładny. On mi wymarzony kalendarz z PaperBlanksa - wybrałam sobie ładny i obżarliśmy się później w KFC () jak dzikie węże. Do domu jechałam z rozpiętymi spodniami



Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
dziewczyny mala prosba, jak zobaczycie ze ktos sie o mnie pyta gdziekolwiek to prosze poinfomujcie ze nie mam netu odcieli mnie, jakas wieksza awaria i tnie wiem kiedy mi podlacza znowu, to jest masakra jakas, ja tutaj kilka zamowien w toku i w ogole nie ma jak sie z ludzmi kontaktowac dzieki
Winly wracaj szybko! Co z naszym MAD2? Zaraz kuknę do podpisu a jak info nie znajdę, to będę się martwić


Na BAO znowu perfumy...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:14   #3364
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Tłumaczę na polski prezentacje dla ludzi, którzy będą uczyć ludzi, którzy będą uczyć ludzi o cukrzycy i zmianie stylu życia I wszystko jasne
Wybacz ciekawość...ale chciałabym jeszcze zapytać o źródło tych prezentacji które tłumaczysz bo z tego co zrozumiałam to moga zawierać jakies nowinki i ciekawostki...To sa jakieś takne badania ????chodzi mi głównie o dietę
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:14   #3365
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Kami moja uwage zwrocil Twoj podpis,uwielbiam pozycje Kosińskiego

i sklaniam sie ku nowym meteorom


Dopiero zgłębiam temat, które to nowe?

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Napaliłam się na ciasto ze śliwkami bo za jabłkowym nie przepadam...mogę uzyć świeżych sliwek , ale nie węgierek tylko takich duzych kul fioletowych (wiecie o co kaman a jak nie to luknij na pikczer ) ? Ta Twoja kruszonka ze sliwkami na zdjęciu wygląda idealnie
Myślałam, że chodzi ci o pleśniaka. Ale w tym owocowym też możesz spokojnie zmieniać proporcje. Nie wiem, czy wyjdzie ci z tymi dużymi śliwkami, ale generalnie ono ze wszystkim wychodzi A mrożonych owoców nie macie? Mogą być śliwki, truskawki, maliny, jagody ... W sumie nigdy nie próbowałam, ale myślę, że to ciasto wyszłoby nawet z owocami z puszki.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:18   #3366
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość

Na BAO znowu perfumy...

ale ceny bez szału - jak w drogeriach netowych żadna łacha chyba

TŻ wąchał herrerę 212 sexy men, zastanawia się, no a ja się w niej zakochałam czy damska jest podobna do męskiej tylko trochę bardziej damska?
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:19   #3367
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Wycofany Maybelline EverFresh... mam jeszcze 2/3 na zapasie... ale jak się skończy, to zabawę z poszukiwaniem zacznę od nowa... ten MNY mineralny jest ponoć do kitu. Ehh. Może Rimmel, ma dobrą sławę...
Nie ponoć, tyko na bank. EverFresh też był moim ulubieńcem, ale niestety pokpiłam sprawę, nie zrobiłam zapasu i teraz mam za swoje. Ten mineralny jest do niczego, miałam dwa i oba poszły do śmieci. I faktycznie przerzuciłam się na rimmel, taki w sztyfcie. Ale pod oczy to on się nie nadaje
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-07, 22:19   #3368
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Wybacz ciekawość...ale chciałabym jeszcze zapytać o źródło tych prezentacji które tłumaczysz bo z tego co zrozumiałam to moga zawierać jakies nowinki i ciekawostki...To sa jakieś takne badania ????chodzi mi głównie o dietę
Nietajne, wklejam tytuły- oryginałów nie mam, ale artykuły łatwo znaleźć np. na PubMed.

Noakes M, Keogh JB, Foster PR, Clifton PM (2005) Effect of an energy restricted, high protein, low-fat diet relative to a conventional high-carbohydrate, low-fat diet on weight loss, body composition, nutritional status, and markers of cardiovascular health in obese women. Am J Clin Nutr 81: 1298-306

McLaughlin T, Carter S, Lamendola C et al (2006) Effects of moderate variations in macronutrient composition on weight loss and reduction in cardiovascular disease risk in obese, insulin-resistant adults. Am J Clin Nutr 84: 813-21

Dansinger MI, Gleason JA, Griffith JL (2005) Comparison of the Atkins, Ornish, Weight Watchers, and Zone Diets for weight loss and heart disease risk reduction. JAMA 293: 43
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:21   #3369
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Kamila..nawet nie patrz na nowe meteory Cena u mnie 600 zł ..myslałam że zemdleję..ale jakie opakowanko było sliczne...
A co do ciasta...rzeczywiście mrozone owoce tu mam....a sliwki bym napewno pokroiła w kawałki...chyba nie myslałaś że chcę je całe w sadzić ????
I ostatnie głupie pytanie Z jakimi owocami już robiłaś...boję się że np moga z a bardzo niktóre puścić wodę i będzie ciapa a nie ciasto....
BTW..mam nadzieję że te torby sa ECO bo strasznie mi schodzą ostatnio
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:22   #3370
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
będę czepliwa znaczy się szukasz kolejnych sposobów na zakupoholizm

Heheheh to sie objawia fazami a tak powaznie to moja uwage zawsze przyciagaja perfumy-wszystko inne potrafi zejsc na plan dalszy jak mi marzy nowa flaszka a w tej kwestii to bardziej odczuwa stan konta


Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
HeXX...mam nadzieję że dojdzie..liczyłam że dojdzie maksymalnie w środę...
A jak nie dojdzie to Ci wyslę z PL za tydzień jeszcze raz
Sel nie stresuj sie,okres przedswiateczny....choc wiem jak to jest,bo sama czekam na Blusche i przyznam sie,ze trace nadzieje ze ta paczka dotrze.
Ostatecznie poczekam do konca roku i zloze jeszcze jedno zamowienie bo chce moj zestaw pedzli.....

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość


Dopiero zgłębiam temat, które to nowe?



Myślałam, że chodzi ci o pleśniaka. Ale w tym owocowym też możesz spokojnie zmieniać proporcje. Nie wiem, czy wyjdzie ci z tymi dużymi śliwkami, ale generalnie ono ze wszystkim wychodzi A mrożonych owoców nie macie? Mogą być śliwki, truskawki, maliny, jagody ... W sumie nigdy nie próbowałam, ale myślę, że to ciasto wyszłoby nawet z owocami z puszki.
To te KLIK!
Jeszcze nie wiem czy faktycznie je chce bo te kulasy sa dla mnie bardziej poprawiaczem humoru niz pudrem uzytkowym ale czasami lubie miec takie cacko w swoim posiadaniu
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:23   #3371
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Nie ponoć, tyko na bank. EverFresh też był moim ulubieńcem, ale niestety pokpiłam sprawę, nie zrobiłam zapasu i teraz mam za swoje.
U mnie chyba nadal są..sprawdzę jutro
Hexx a kiedy zamówiłaś że już tracisz nadzieję ..mi wysłali z Blushe paczkę tydzien temu...czyli dostanę może 15 stycznia ....
Frenko...dziekuję Widzę że nawet o grypce coś jest Zazdroszczę Ci bo na pewno Ty rozumiesz wszystko, a ja muszę połowę zgadywać
EDIT..jedną setną muszę zgadywać

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2009-12-07 o 22:36
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-07, 22:28   #3372
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Kamila..nawet nie patrz na nowe meteory Cena u mnie 600 zł ..myslałam że zemdleję..ale jakie opakowanko było sliczne...
A co do ciasta...rzeczywiście mrozone owoce tu mam....a sliwki bym napewno pokroiła w kawałki...chyba nie myslałaś że chcę je całe w sadzić ????
I ostatnie głupie pytanie Z jakimi owocami już robiłaś...boję się że np moga z a bardzo niktóre puścić wodę i będzie ciapa a nie ciasto....
BTW..mam nadzieję że te torby sa ECO bo strasznie mi schodzą ostatnio

No co ty, nie podejrzewałam cię o wrzucenie do ciasta śliwek w całości.

Właśnie nawet dobrze, żeby owoce puściły sok Wtedy ciasto nie jest takie suche, ciapa na pewno się nie zrobi. Jeśli będziesz piekła z mrożonymi, nie rozmrażaj ich wcześniej.
Piekłam z truskawkami, jagodami, malinami, jabłkami, rabarbarem, śliwkami, morelami i bananami. Możliwe, że z czymś jeszcze, ale nie pamiętam.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:28   #3373
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

[QUOTE=atoja;15727059]no popatrz ja właśnie dziś chciałam powiązać wirtualną Mbanku, ale mi odrzuciło, że do nich muszę dzwonić. I chyba to zrobię.... Długo będa mi pozwalać, koszta jakieś, jak to w praktyce?

ja przyznam nie zrezygnowałam wcale z kremów i klasycznej pielęgnacji i ani mi to w głowie. Wzbogacam jedynie biochemią. Ktoś w końcu nad tym pracował i gdyby taka była och i ech to drogeria by nie powstała. Nic nie jest idealne. zarówno chemia jak i natura sama moga wyrządzić wielkie szkody cerze, dlatego uważam,że wszystko z umiarem i rozsądkiem

abstrahując od tematu dzis rano wypowiadała się dietetyczka o diecie białkowej jako jedną z bardziej spektakularnych i niebezpiecznych ze wzgl. na zatrucie kwasem mlekowym czy jakoś tak. Bez bardzo wnikliwych badań medycznych nie poleca. Ot moda

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Racja rozsadek gora, ja wyprobowalam na zasadzie ciekawostki, kilka preparatow dziala i jestem zadowolona, kilka niewyprobowanym preparatom pozostawiam miejsce w lodowce i o tych pisze w mialu bo latwe i daja efekty. Peelingi kwasami stosowane rozsadnie to alternatywa do drozszych zabiegow u kosmetyczki. Filtrow rowniez uzywam , chociaz to chemia i nie zamierzam zrezygnowac. Uwielbiam HA +olejki i dodatki do nich na noc. staram sie zrezygnowac z SLS, zastapilam ulubione zele do mycia mydlem Palmolive w plynie bo jak wyszlo szydlo z worka przesuszaly mi skore.

Co do diety kiedys stosowalam kazda na rynku, nie polecam..... szkoda zdrowia, na dzien dzisiejszy mam zasade MNIEJ ZRYJ, i tyle.Fakt faktem od 11 lat przytylam ok 2-3 kilo, jak za duzo pofolguje sobie to przez kolejny tydzien zero slodyczy. Nie jem gotowcow. Koncze moj wystep popijajac lampka zdrowego, czerwonego winka

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2009-12-07 o 22:52
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:30   #3374
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
ale ceny bez szału - jak w drogeriach netowych żadna łacha chyba

TŻ wąchał herrerę 212 sexy men, zastanawia się, no a ja się w niej zakochałam czy damska jest podobna do męskiej tylko trochę bardziej damska?
No fakt, chociaż niektóre zapachy w dobrej cenie dziś już miałam Hypnose w ręku podczas wizyty w SuperPharmie... 109 zł tylko... ale mnie TŻ kopnął w tyłek, "przecież już masz tyle tych zapachów...". (gdyby wiedział, ile faktycznie mam to by umarł myśli, że mam 3-4 hehe... i tak kupię, po kryjomu przed nim ).

212 Sexy damska jest super, podoba mi się ale jest DAMSKA
stałam kiedyś na animacji tego zapachu się owąchałam.


Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Nie ponoć, tyko na bank. EverFresh też był moim ulubieńcem, ale niestety pokpiłam sprawę, nie zrobiłam zapasu i teraz mam za swoje. Ten mineralny jest do niczego, miałam dwa i oba poszły do śmieci. I faktycznie przerzuciłam się na rimmel, taki w sztyfcie. Ale pod oczy to on się nie nadaje
Ehhh no pod oczy musi być płynny korektor.


Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
U mnie chyba nadal są..sprawdzę jutro
No nie gadaj! Jeśli jest to ja składam zamówienie na 5-letni zapas! O ile one są tyle ważne
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:30   #3375
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
To te KLIK!
Jeszcze nie wiem czy faktycznie je chce bo te kulasy sa dla mnie bardziej poprawiaczem humoru niz pudrem uzytkowym ale czasami lubie miec takie cacko w swoim posiadaniu
Tydzień temu kupiłam swoje pierwsze, wybór padł na pearly white. Lecą do mnie z Singapuru
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:32   #3376
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Tydzień temu kupiłam swoje pierwsze, wybór padł na pearly white. Lecą do mnie z Singapuru
Czekam na relacje bo nie moglam sie zdecydowac czy je chce czy nie w rezultacie porzucilam mysli o nich
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:34   #3377
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Czekam na relacje bo nie moglam sie zdecydowac czy je chce czy nie w rezultacie porzucilam mysli o nich
Pewnie, tylko nie wiem, jak długo jeszcze będą do mnie lecieć zza tych siedmiu mórz ...

Dobranoc.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-12-07 o 22:35
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:36   #3378
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Ja się czaję na Nacre des Mers
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:38   #3379
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Ja się czaję na Nacre des Mers
Ladnie sie prezentuja jak masz ochote to bierz bo z doswiadczenia wiem,ze zbyt dlugie dumanie konczy sie pozniej zalem,ze sie nie kupilo bo coś tam.....

Dobranoc
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-07, 22:40   #3380
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Hexx ja ma Biege Chic, uzywam rzadko, ale co te nowe maja w sobie?
W zeszlym roku na Gwiazdke byly motylki ....przepiekne
ale cena, no mam nadzieje ze u mnie bedzie taniej.....

Frenka a robilas analize diet dla osob+36 bo kurcze zauwazylam ze u mnie z czasem to jak opuchlizna glodowa .....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:40   #3381
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Mój nowy kalendarz
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:45   #3382
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Hexx ja ma Biege Chic, uzywam rzadko, ale co te nowe maja w sobie?
W zeszlym roku na Gwiazdke byly motylki ....przepiekne
ale cena, no mam nadzieje ze u mnie bedzie taniej.....

Frenka a robilas analize diet dla osob+36 bo kurcze zauwazylam ze u mnie z czasem to jak opuchlizna glodowa .....

Tadam
http://beautyicon.pl/kosmetyki,artic...watche-,r.html

swietny opis i zdjecia Nevady

Co maja?ja lubie wszystko co sie iskrzy BC sa klasykiem dla mnie,ktore swietnie spisuja sie na co dzien,Winter radiance to takie mrozne skrzenie a Imperiales wydaje mi sie spelniac wszystkie moje pragnienia wzgledem rozswietlaczy
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:45   #3383
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Ladnie sie prezentuja jak masz ochote to bierz bo z doswiadczenia wiem,ze zbyt dlugie dumanie konczy sie pozniej zalem,ze sie nie kupilo bo coś tam.....

Dobranoc
No czekam, aż pieniądze na PayPala mi się przeleją

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Frenka a robilas analize diet dla osob+36 bo kurcze zauwazylam ze u mnie z czasem to jak opuchlizna glodowa .....
Ja żadna specjalistka od diet Ale właśnie czytam sobie slajd o spadku zapotrzebowania na energię wraz z wiekiem

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Pięęęęęęęękny
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:49   #3384
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość

No co ty, nie podejrzewałam cię o wrzucenie do ciasta śliwek w całości.

Właśnie nawet dobrze, żeby owoce puściły sok Wtedy ciasto nie jest takie suche, ciapa na pewno się nie zrobi. Jeśli będziesz piekła z mrożonymi, nie rozmrażaj ich wcześniej.
Piekłam z truskawkami, jagodami, malinami, jabłkami, rabarbarem, śliwkami, morelami i bananami. Możliwe, że z czymś jeszcze, ale nie pamiętam.
Dobrze że Cię mam..byłam pewna że trzeba najpierw rozmrozić żeby wodę w cieście nie puściły Jeszcze bym była wdzięczna jakbyś mi napisała ile mniej więcej ciasta musi byc w formie -chodzi mi o wysokość masy przed upieczeniem , no i ile tych owoców mogę żeby ciasto dało radę urosnąć..chyba będą jagody

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
No nie gadaj! Jeśli jest to ja składam zamówienie na 5-letni zapas! O ile one są tyle ważne
Jutro Ci powiem...wyslij mi linka z KWC jak możesz żeby nie było że mi chodzi o inny

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Violll..sliczny ten kalendarz
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:50   #3385
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

[QUOTE=frenka;15728889]
Ja żadna specjalistka od diet Ale właśnie czytam sobie slajd o spadku zapotrzebowania na energię wraz z wiekiem

Frenka cholera by tych specjalistow wziela.......

Hexx poleglam, jakie piekniutkie kuleczki, ide obadac przy najblizszej okazji, tylko czy ja to zuzyje kieys?

Moze z kims na pol?
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:55   #3386
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Jutro Ci powiem...wyslij mi linka z KWC jak możesz żeby nie było że mi chodzi o inny
Proszę będę wdzięczna za sprawdzenie

A kalendarz wypas, wiem - w końcu sama wybierałam a TŻ płacił, więc przyjemność podwójna lubię takie ładne rzeczy, lubię się otaczać gadżetami i ładnymi rzeczami... nawet jeśli są bezużyteczne


Chyba też pójdę już spać, o 10 jadę na basen i saunę w końcu otwarli. Tzn mieli w nd otworzyć - jak się jutro dowiem, że jednak nie zdążyli to...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:57   #3387
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Frenka, Angel zaraz Wam przesle, ale cos mi wolno chodzi net, wiec jak nie przejdzie to bedzie jutro rano z biura. po kilku miesiacach doszlam do wniosku ze za duzo zachodu, za malo efektow przy niektorych mieszankach. Jak ktos ma czas i lubi sie bawic ok, ja czasu czesto nie mam. Ale wszelkie peelingi wielbie za efekty odswiezajace/oczyszczajace.

Angel Ty masz problemy jak pisalas ( kto ich nie ma?), musisz bardzo powoli wprowadzac wszelkie nowosci i nie doprowadzac do przesuszenia/odwodnienia.

Ja akurat wymieszalam znow PHA 10% i cos tam mi powyskakiwalo.

a Lumiere jak nie ma tak nie ma, pewnie przydzie na Trzech Kroli....
moje próby z naturalną pielęgnacją zakónczyły się dość tragicznie (kilkanaście przebarwień po niespodziewajkach ) w zasadzie to nie wiem co zawiniło. Będę wdzięczna za PW ... może jeszcze kiedyś się odważę.
Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Mi w zmarchy nie wchodzi , ale musze go kłaść na czystąskórę , ewnentualnie po hydrolacie lub świetliku bo inaczej mi się waży , ale to jest tylko i wyłaącznie wina mojej skóry, bo widziałam jak wygląda to na oku ludzi z normalną skórą Na pewno nie przekreslam HR ani Forget It bo to sa naprawdę super korektory

sposobu bez kremu chyba nie próbowałam... jutro czas na test w takim razie

I ostatnie głupie pytanie Z jakimi owocami już robiłaś...boję się że np moga z a bardzo niktóre puścić wodę i będzie ciapa a nie ciasto....
BTW..mam nadzieję że te torby sa ECO bo strasznie mi schodzą ostatnio


Violl udało Ci się coś ustalić w sprawie MAD2?
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:57   #3388
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Jadę w weekend TU!!!!
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:58   #3389
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

To jest nawet dobry pomysł...Kuleczki można wsypać w pudełko od minerałów...
Ja się też napaliłam na meteoryty, myślałam że sa tylko jedne...Jak mi babka zaczęła pokazywać to mi szczęka opadała, bo nie wiem tak naprawdę co nawet wybrać, czy kulki , czy prasowane, no i kolor....skąd mam wiedziec czy to dla mnie
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 23:02   #3390
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Jadę w weekend TU!!!!

Frenka super ja uwielbiam wszelkie Spa jak mam czas, wstyd przyznac ale z wlasnego basenu nie korzystam prawie wcale

w Zakopcu bylam ponad 10 lat temu.... eh wspomnienia...

Sel ja tez kiedys zglupialam a do tego maja lakiery do paznokci mateorytkowe,szminki itd. w sumie nie wiem jak to zuzyc, bo bardzo wydajne.....

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2009-12-07 o 23:04
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.