Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-16, 12:09   #2581
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Moje włoski szału nie ma bo zima kaloryfer suszara i szaliki
za dwa miechy bedzie lepiej
nie swieca sie ponieważ zdjecie robione bez lapmy w słabym swietle dziennym
i kolejne piękne włosy jak o nie dbasz?
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 12:11   #2582
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Moje włoski szału nie ma bo zima kaloryfer suszara i szaliki
za dwa miechy bedzie lepiej
nie swieca sie ponieważ zdjecie robione bez lapmy w słabym swietle dziennym
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 12:13   #2583
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Moje włoski szału nie ma bo zima kaloryfer suszara i szaliki
za dwa miechy bedzie lepiej
nie swieca sie ponieważ zdjecie robione bez lapmy w słabym swietle dziennym
Co ty mówisz!
Są świetne Tylko zazdroscić
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 12:24   #2584
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

ale mi miło dziekuje dziewczyny naprawde nie spodziewalam sie tylu komplementów bo jak widac kolor jest wyblakły ale nie moge sie zdecydowac na zaden no i koncówki do obcięcia bo susz susz i jeszcze raz susz .
wiec jak dbam nic nowego nie odkryje ...olej kokosowy ,olej rycynowy ,hipp odzywka kallos placenta i latte,gloria (skoczyła mi sie juz jakis czas temu ) odzywka PROFI taka z kwasami owocowymi do zamykania łusek,tabletki drożdżowe ,wax Polski do wypadajacych i zniszczonych jedwab do wlosow CHI ,seboradin nanoefekt ,joanna rzepa od niedawna mam zel paloma .
Aaaa zapomnialabym chyba najwazniejszym skladnikiem w mojej pielengnacji jest kreatyna z mazideł
Oczywiscie brzmi to znakomicie ale z lenistwa uzywam tego bardzo bardzo nieregularnie
dodam jeszcze ze włosy strasznie mi sie przetłuszczają myje codziennie niestety i codziennie po myciu nakladam odzywke zalezy co akurat sie trafi .Staram sie raz na tydzien uzywac waxa i siedze w prysznicu( mam prysznic z prowizoryczna sauna ) co najmniej 10 minut.

Edytowane przez milusiaam
Czas edycji: 2010-02-16 o 12:27
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 13:49   #2585
paulinax1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Maroko
Wiadomości: 90
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Agatau88 To sa moje naturalne włoski, niefarbowane
__________________
PaulinaX1
paulinax1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 14:05   #2586
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Ale macie piękne włoski Tylko pozazdrościć...
Ja sama mam już włoski dosyć długie, ale zastanawiam się, czy nie ściąć...
Teraz są w średniej kondycji, ale chyba lepiej byłoby, gdyby rosły od razu zdrowe i pięlegnować je , niż musieć ratować i regenerować. Ehh ale parę lat temu nie wiedziałam jeszcze tego, czego się dowiedziałam na wizażu. Katowałam swoje włosy, rozjaśniałam itd. i nie wiedziałam do końca, jak je pielęgnować. Od 2 lat ich nie rozjaśniam już i od 2 lat trwa akcja ratunkowa Dobrze, że z natury są dosyć mocne, i w tej chwili ich kondycja jest w miarę dobra. Ale to i tak nie to, co bym chciała Ścięłabym je, gdyby kurcze włoski szybciej rosły... A tak, tyle czasu się marzyło o długich włosach, zapuszczało i nagle ściąc Trochę szkoda...
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 20:52   #2587
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Moje włoski szału nie ma bo zima kaloryfer suszara i szaliki
za dwa miechy bedzie lepiej
nie swieca sie ponieważ zdjecie robione bez lapmy w słabym swietle dziennym
Bardzo ładne włosy
Szkoda, że tak mało wstawianych tu fotek jest robionych w świetle dziennym... Przy zdjęciach robionych z lampą błyskową nie da się ocenić stanu włosów, bo wszystkie błyszczą.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 21:18   #2588
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Bardzo ładne włosy
Szkoda, że tak mało wstawianych tu fotek jest robionych w świetle dziennym... Przy zdjęciach robionych z lampą błyskową nie da się ocenić stanu włosów, bo wszystkie błyszczą.
Mimo wszystko się nie zgadzam Naprawdę zniszczone włosy nawet na zdjęciach z fleszem nie mają jakiegoś szczególnego połysku A już na pewno, jeśli są to włosy bardzo zniszczone rozjaśnianiem.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 00:28   #2589
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Dziekuje jeszcze raz za wszystkie komentarze no wiadomo ze włoski w pelnym sloncu ,z lampa blyskowa lub w sztucznym oświetleniu lśnią,mam dla porowniania zdjecia robione w taki sposob takze widze kolosalna różnice no ale nie o to chodzi

ALMARIEL wiem jak ciezko sciac włoski ale wiesz ze to dla nich lepiej rozdwojone koncówki pekaja coraz wyzej i wyzej i w pewnym momencie pekaja ...a pozniej na wysokosci ucha albo wyzej-nizej widzimy mnóstwo takich odstajacych niteczek :/
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 06:35   #2590
JulitaJ
Raczkowanie
 
Avatar JulitaJ
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez paulinax1 Pokaż wiadomość
A to są moje kłaczki [/ATTACH]
Mam do ciebie pytania, jak i do Miki i Cremovy. To, że macie śliczne włoski, to wiadomo, ale jak radzicie sobie z taką długością na co dzień?
Nie przeszkadzają wam tak długie włosy? Nosicie cały czas rozpuszczone, do szkoły czy do pracy? A jak jest wiatr, deszcz czy śnieg to na dworze nosicie rozpuszczone, czy upinacie na dworze, związujecie gumką?

Wypytuje, bo ja miała całe studia włosy do pasa, a potem tak zaczęłam skracać, skracać, aż w końcu w ogóle ścięłam do ramion. Jakoś już mi przeszkadzały, mniej czasu na pielęgnację, zaczęły wypadać i stwierdziłam, że obetnę., żeby trochę cebulki włosów odpoczęły.
__________________
Obym był zdrowa i silna, czego i Wam Wizażanki życzę
JulitaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 09:54   #2591
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Milusiaam wiem, wiem, że to dla nich lepiej Ale ociągam się z tą decyzją ... Ehh , gdyby te włoski szybciej rosły
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 10:21   #2592
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez JulitaJ Pokaż wiadomość
Mam do ciebie pytania, jak i do Miki i Cremovy. To, że macie śliczne włoski, to wiadomo, ale jak radzicie sobie z taką długością na co dzień?
Nie przeszkadzają wam tak długie włosy? Nosicie cały czas rozpuszczone, do szkoły czy do pracy? A jak jest wiatr, deszcz czy śnieg to na dworze nosicie rozpuszczone, czy upinacie na dworze, związujecie gumką?

Wypytuje, bo ja miała całe studia włosy do pasa, a potem tak zaczęłam skracać, skracać, aż w końcu w ogóle ścięłam do ramion. Jakoś już mi przeszkadzały, mniej czasu na pielęgnację, zaczęły wypadać i stwierdziłam, że obetnę., żeby trochę cebulki włosów odpoczęły.

Czy mi przeszkadzaja? Hmm w sumie jestem przyzwyczajona ze mam dlugie, wiec caly czas mam swiadomosc ze musze na nie uwazac.. Nosze je caly czas rozpuszczone gdziekolwiek wychodze np na uczelnie bo studiuje (w domu chodze w koku np zeby nie ocieraly sie o ubranie, w nocy wiaze luznego warkocza), w zime zawsze chodze w kapturze lub czapce wiec panuje nad nimi jesli cos zawieje, gorzej jest na wiosne ale jakos sobie daje rade z takich minusow posiadania dlugich wlosow jest to ze czasem zahaczam torebka o wlosy jak nosze ja na ramieniu..poza tym nie lubie jak ktos mi dotyka wlosow Wydaje mi sie ze wszystko jest kwestia przyzwyczajenia
cremova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 13:05   #2593
Oswalda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 18
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
ale mi miło dziekuje dziewczyny
Aaaa zapomnialabym chyba najwazniejszym skladnikiem w mojej pielengnacji jest kreatyna z mazideł
Oczywiscie brzmi to znakomicie ale z lenistwa uzywam tego bardzo bardzo nieregularnie
dodam jeszcze ze włosy strasznie mi sie przetłuszczają myje codziennie niestety i codziennie po myciu nakladam odzywke zalezy co akurat sie trafi .Staram sie raz na tydzien uzywac waxa i siedze w prysznicu( mam prysznic z prowizoryczna sauna ) co najmniej 10 minut.
możesz napisac coś więcej o tej keratynie ??
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27 stosujesz może taką ?? mieszasz ją z czymś czy nakładasz na włosy?
Oswalda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 14:08   #2594
JulitaJ
Raczkowanie
 
Avatar JulitaJ
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Dzięki za odpowiedź Cremova
Warkocz na noc to rzeczywiście fajny pomysł, bo w gumka do włosów może się wpijać w kark. Niby też na to wpadłam, ale jakoś nie chciało mi się warkocza pleść na noc.
To, że chodzisz cały czas z rozpuszczonymi, to podziwiam, bo ja ciągle je w gumkę wiązałam, a to dlatego, że po całym dniu chodzenia w rozpuszczonych włosach miałam straszne kołtuny A to ktoś dotknął, zahaczył o moje włosy, a to włosy o klamkę się zaczepiały - ałć. Jakoś mimo olejowania i maseczkowania włosów, strasznie mi się plątały.
Ale przyznam, że tęsknię za takimi długimi włoskami jak ty masz...
__________________
Obym był zdrowa i silna, czego i Wam Wizażanki życzę
JulitaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 17:49   #2595
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Oswalda tak wlasnie tej kreatyny
Kreatyna rozpuszcza sie w wodzie odzywkach nie rozpuszczalna jest w olejach .
mam taka butelke z atomizerem po "rozjasniaczu w plynie z joanny "tym rumiankowym takim co rozjasnia jak słonce wlewam pol butelki wody kilkanascie kropel kreatyny i psikam wloski
Tak samo z odzywka odzywke na lapke kilka kropel kreatyny na dłon i na wloski
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 18:01   #2596
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Oswalda tak wlasnie tej kreatyny
Kreatyna rozpuszcza sie w wodzie odzywkach nie rozpuszczalna jest w olejach .
mam taka butelke z atomizerem po "rozjasniaczu w plynie z joanny "tym rumiankowym takim co rozjasnia jak słonce wlewam pol butelki wody kilkanascie kropel kreatyny i psikam wloski
Tak samo z odzywka odzywke na lapke kilka kropel kreatyny na dłon i na wloski

a czy polecilabys ta keratyne? dobra jest?warto kupic?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:54   #2597
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez JulitaJ Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Cremova
Warkocz na noc to rzeczywiście fajny pomysł, bo w gumka do włosów może się wpijać w kark. Niby też na to wpadłam, ale jakoś nie chciało mi się warkocza pleść na noc.
To, że chodzisz cały czas z rozpuszczonymi, to podziwiam, bo ja ciągle je w gumkę wiązałam, a to dlatego, że po całym dniu chodzenia w rozpuszczonych włosach miałam straszne kołtuny A to ktoś dotknął, zahaczył o moje włosy, a to włosy o klamkę się zaczepiały - ałć. Jakoś mimo olejowania i maseczkowania włosów, strasznie mi się plątały.
Ale przyznam, że tęsknię za takimi długimi włoskami jak ty masz...
Szczerze tez mam ich czasem dosyc, ale mam kolezanke ktora tez ma taka dlugosc wlosow i bardzo mi sie one podobaja i w sumie jej wlosy motywuja mnie zeby nie scinac swoich

Co do keratyny ja tez polecam, dodaje ja do odzywki i psikacza liliputza
cremova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 09:23   #2598
malvin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 266
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez paulinax1 Pokaż wiadomość
Agatau88 To sa moje naturalne włoski, niefarbowane
niesamowity kolor na pierwszy rzut oka myślałam że farbowane bo taki głęboki.. no i długość super! jest czego pozazdrościć

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez JulitaJ Pokaż wiadomość
Mam do ciebie pytania, jak i do Miki i Cremovy. To, że macie śliczne włoski, to wiadomo, ale jak radzicie sobie z taką długością na co dzień?
Nie przeszkadzają wam tak długie włosy? Nosicie cały czas rozpuszczone, do szkoły czy do pracy? A jak jest wiatr, deszcz czy śnieg to na dworze nosicie rozpuszczone, czy upinacie na dworze, związujecie gumką?

Wypytuje, bo ja miała całe studia włosy do pasa, a potem tak zaczęłam skracać, skracać, aż w końcu w ogóle ścięłam do ramion. Jakoś już mi przeszkadzały, mniej czasu na pielęgnację, zaczęły wypadać i stwierdziłam, że obetnę., żeby trochę cebulki włosów odpoczęły.
to i ja sie wypowiem jako posiadaczka długich mi nieszczególnie przeszkadzają bo jestem przyzwyczajona i nauczyłam się kilku trików żeby nic mi sie z nimi nie działo wkurzającego. A więc śpię w rozpuszczonych i tylko niekiedy mi to przeszkadza bo położę się na nich i np rusze głową albo jak ktoś śpi obok mnie to też przygniecie i wtedy jest najgorzej! niestety warkocz na noc odpada bo myję wieczorem i nie wyschłyby spięte a nawet gdybym czekała aż wyschną i poszła spac to wtedy w miejscu warkocza zrobiły by się fale ale tylko od karku do miejsca w którym jest gumka i nie mogabym juz iść w rozpuszczonych [chyba że by lało i się szybko naprosowały na zewnątrz ]. to mój jedyny problem. Jeśli chodzi o fryzury na codzień to tak: po domu chodze w spiętych zazwyczaj jakąś klamrą albo takim szponem do włosów, spinam je tak byle jak albo ubieram opaske na głowe żeby siedziały grzecznie z tyłu. Na uczelnię chodze w kucyku, warkoczu, spiętych przez szpona lub rozpuszczonych [rozpuszczone zwykle gdy mam mało zajęć a spięte gdy dużo bo jak sa rozpuszczone to szybciej się niestety przetłuszczają ]. Na spotkania z kimś to tylko rozpuszczone No i tu jest najwiekszy problem w autobusie gdy ktoś np wstaje za mną i chwytając sie przychwyci włosy i ciagnie ale da się to opanowac zgarniając włosy reką na jedno rramię spuszczam do przodu. Jesli jest zima i nosze czapkę to albo rozpuszczone albo kucyk/warkocz. W zimie czaasem nosze też nauszniki+kaptur wtedy spinam włosy szponem więc nie przeszkadzają wogóle a jesli później np na uczelni chce mieć rozpuszczone to szpona ściagam i są w porządku a jak potem wracam albo idę gdzieś dalej to znów szpon [to kwestia 5 sekund żeby go wpiąć]. mam nadzieję że komuś się przyda jakaś rada pozdrawiam
malvin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 10:22   #2599
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Moje kudły. W sumie nie ma się czym chwalić, bardzo daleko im do zdrowych włosków, ale jestem z siebie dumna. Po kilku latach prostowania, cudowania, że doprowadziłam je do takiego stanu
Kolor naturalny i skręt też
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 10:50   #2600
VanilQ
Rozeznanie
 
Avatar VanilQ
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 983
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez paulinax1 Pokaż wiadomość
A to są moje kłaczki :pZałącznik 2870968
Idealne! Mi do pasa brakuje 20 cm, ale u Ciebie widzę jest więcej niż do pasa. ;p
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ
http://www.poomoc.pl/
VanilQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 12:11   #2601
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Donka94 Pokaż wiadomość
Moje kudły. W sumie nie ma się czym chwalić, bardzo daleko im do zdrowych włosków, ale jestem z siebie dumna. Po kilku latach prostowania, cudowania, że doprowadziłam je do takiego stanu
Kolor naturalny i skręt też
Fajna fryzurka
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 12:25   #2602
alu51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Donka94 Pokaż wiadomość
Moje kudły. W sumie nie ma się czym chwalić, bardzo daleko im do zdrowych włosków, ale jestem z siebie dumna. Po kilku latach prostowania, cudowania, że doprowadziłam je do takiego stanu
Kolor naturalny i skręt też
ślicznie układają Ci się włosy i mają bardzo ładny kolor. podkreślasz czymś skręt?
alu51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 12:42   #2603
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

alu51 na wilgotne włosy nakładam balsam Nivea Flexible Curls, czasem również piankę Nivea z tej samej serii , którą swoją drogą bardzo polecam, jest świetna i nie zawiera alkoholu.
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:07   #2604
JulitaJ
Raczkowanie
 
Avatar JulitaJ
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Donka94 Pokaż wiadomość
Moje kudły. W sumie nie ma się czym chwalić, bardzo daleko im do zdrowych włosków, ale jestem z siebie dumna. Po kilku latach prostowania, cudowania, że doprowadziłam je do takiego stanu
Kolor naturalny i skręt też
Gratuluję naturalnego koloru i nie prostowania Mam włosy proste i kiedyś już nawet fryzjerki wypytywałam, czy może mi zrobić trwałą, a miałam wtedy włosy gdzieś 60cm. To mi powiedziała, że mam za długie włosy i że się nie da A marzyłam zawsze mniej więcej o takim skręcie jak ty masz, czyli bardziej loki niż sprężynki...
__________________
Obym był zdrowa i silna, czego i Wam Wizażanki życzę
JulitaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:14   #2605
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

No cóż. Zawsze marzyłam o prostych włosach. ZAWSZE! prostowałam nawet 2-3x dziennie. Ale jak pewnego dnia spojrzałam w lustro i zobaczyłam połamane, rozdwojone włosy to powiedziałam STOP
JulitaJ nie rób trwałej.
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co sie ma
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:22   #2606
JulitaJ
Raczkowanie
 
Avatar JulitaJ
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Dzięki Malvin Twoje rady bardzo przydatne. A włosy też masz powalające, kolorek mniam i ten połysk..Fiu fiu
Z tym warkoczem na noc, to ja tak czasami robiłam, że zaplatałam luźno, nie związywałam gumką i jak się budziłam, to warkocz był cudownie rozpleciony Przy facetach trzeba jakoś związywać, bo jak się położy na włosach, to możesz się łysa obudzić. No mój luby, to wprost ubóstwiał kłaść się na moich włosach, mówił, że to najlepsza poduszka Ale oczywiście nie pozwalałam mu na to, bo zaraz mi się włosy przetłuszczały.
A w ogóle to ścięłam też dlatego, że mi fryzjer zasugerował, że jak mam długie, to pewnie cały czas w spiętych chodzę, a co to za fryzura i że w długich włosach dobrze wyglądają tylko osoby o jedwabistych włosach. A włosy miałam wtedy w złej kondycji, więc to była żaluzja do moich i zamiast wejść na wizaż i je uratować, to ściełam

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Donka94 Pokaż wiadomość
No cóż. Zawsze marzyłam o prostych włosach. ZAWSZE! prostowałam nawet 2-3x dziennie. Ale jak pewnego dnia spojrzałam w lustro i zobaczyłam połamane, rozdwojone włosy to powiedziałam STOP
JulitaJ nie rób trwałej.
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co sie ma
No wiem, wiem, ale czasem jak widzę piękne loki, to tak mnie korci, żeby trwała choć raz zrobić. Ale w sumie, nie farbuje, nie prostuje, czasem suszę, a włosy i tak mam średnie, więc jakbym zrobiła trwała, to wolę nie myśleć.
__________________
Obym był zdrowa i silna, czego i Wam Wizażanki życzę
JulitaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:37   #2607
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Uff to dobrze. Ja mam niecałe 16lat i tak zniszczone włosy. Nie chcę wiedzieć jakie(albo czy w ogóle) bym miała, gdybym je nadal katowała w wieku przypuśćmy 40lat
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:52   #2608
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez JulitaJ Pokaż wiadomość
Mam do ciebie pytania, jak i do Miki i Cremovy. To, że macie śliczne włoski, to wiadomo, ale jak radzicie sobie z taką długością na co dzień?
Nie przeszkadzają wam tak długie włosy? Nosicie cały czas rozpuszczone, do szkoły czy do pracy? A jak jest wiatr, deszcz czy śnieg to na dworze nosicie rozpuszczone, czy upinacie na dworze, związujecie gumką?

Wypytuje, bo ja miała całe studia włosy do pasa, a potem tak zaczęłam skracać, skracać, aż w końcu w ogóle ścięłam do ramion. Jakoś już mi przeszkadzały, mniej czasu na pielęgnację, zaczęły wypadać i stwierdziłam, że obetnę., żeby trochę cebulki włosów odpoczęły.
Ja na co dzień chodzę w rozpuszczonych, jedynie jak jestem w domu wiążę włosy Jestem przyzwyczajona do nich, nie sprawiają mi większego kłopotu Jedyny problem to ocieranie o kurtki, torebki bo wiadomo że w ten sposób się niszczą
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 14:06   #2609
JulitaJ
Raczkowanie
 
Avatar JulitaJ
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

A no to jesteś w zajefajnym wieku, kiedy ma się dużo czasu. Nie zaprzeczać i większość dziewczyn w tym wieku to robi cuda nie widy z włosami, maluje się, na co dzień tak, jak ja teraz na sylwka (jestem +10 w porównaniu do ciebie). Ja to z kumpelami przed imprezą się spotywałyśmy i sobie nawzajem prostowałyśmy, kręciłyśmy, upinałyśmy włosy. Fajne to było
A potem to człowiekowi przechodzi. Pocieszę cię, że w wieku lat 40 i już wcześniej, to nie będziesz miała czasu na godzinne układanie włosów, prostowanie, ledwo co czasu na pielęgnację starczy, więc fryzura i makijaż będą na dalszym miejscu, oczywiście sądzę według siebie, ja po prostu im jestem starsza tym mniej się maluję. Niestety włosy muszę układać, bo w pracy to nie wypada mieć na głowie naturalny luz.

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

To było do Donki.
__________________
Obym był zdrowa i silna, czego i Wam Wizażanki życzę
JulitaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 14:38   #2610
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Ale offtop
W sumie malować się, maluję. Ale włosy moje polubiłam. Nie chcę farbować, prostować. Nie układam ich za specjalnie. Myję co 3dni i tylko wtedy czeszę. Rano prostuję tylko grzywkę
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.