Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-04-11, 13:49   #541
kx30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

ps. tylko henna nie wchodzi tu w rachubê,a górê mam jeszcze z jasnymi pasemkami.
kx30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-11, 17:04   #542
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kx30 Poka¿ wiadomo¶æ
czy kto¶ móg³by mi podpowiedzieæ jak± farb± och³odziæ kolor w³osów,poni¿ej zdjêcia. Na pierwszym loreal richesse 6.02 - ciemny blond opalizuj±cy,po³o¿ony na rozja¶niony baleja¿, sp³ukiwa³ siê do ohydnego rudego. Na drugim po dwóch tygodniach po³o¿ony loreal majirel 6.1 - ciemny blond popielaty i niestety nie jest tak popielaty jak powinien. Przy skórze tam gdzie by³ mój naturalny ¶redni mysi blond,bardziej siê mieni na z³oto. Bojê siê ,¿e w miarê mycia bêdzie jeszcze bardziej rudo. I co mog³abym teraz po³o¿yæ ,¿eby zrobi³o siê bardziej popielato????
Ale Ty teraz masz ca³kiem "bia³e" te pasemka i chcesz na nie k³a¶æ farbê pierwszy raz? czy one by³y farbowane t± 6.1 a teraz siê wyp³uka³y (pasemka nie wysz³y zielono?)
A na jakiej wodzie robi³a¶? Jak na 6 %to mo¿e za d³ugo przetrzyma³a¶ i minimalnie rozja¶ñi³o. Przyciemniaæ niby powinno siê w³a¶nie na 6% lub s³abszej, np 4% (blond bunny chyba tak pisa³a).
Jak siê spiera na rudo to co¶ z popielem lub mix niebieski, a na odrost opal/fiolet, mix fioletowy.
U caate rude w³osy zneutralizowa³o tonowanie odpowiendim mixem z oxy.
Nic innego nie wymy¶lê, napisz priva do blond bunny lub FryzjerstwoMojaPasja bo to fachury
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-11, 18:31   #543
kx30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale Ty teraz masz ca³kiem "bia³e" te pasemka i chcesz na nie k³a¶æ farbê pierwszy raz? czy one by³y farbowane t± 6.1 a teraz siê wyp³uka³y (pasemka nie wysz³y zielono?)
A na jakiej wodzie robi³a¶? Jak na 6 %to mo¿e za d³ugo przetrzyma³a¶ i minimalnie rozja¶ñi³o. Przyciemniaæ niby powinno siê w³a¶nie na 6% lub s³abszej, np 4% (blond bunny chyba tak pisa³a).
Jak siê spiera na rudo to co¶ z popielem lub mix niebieski, a na odrost opal/fiolet, mix fioletowy.
U caate rude w³osy zneutralizowa³o tonowanie odpowiendim mixem z oxy.
Nic innego nie wymy¶lê, napisz priva do blond bunny lub FryzjerstwoMojaPasja bo to fachury
pasemka by³y wyci±gniête w foliê i nie farbowane na ciemno,tylko reszta w³osów,dlatego to takie skomplikowane dla mnie. Farbowa³a fryzjerka,ale ja przynoszê sobie farbê,tylko ona za bardzo chyba nie potrafi mi doradziæ odcienia,bo ten co wyszed³ to dla niej jest zimny. Chodzi³am do niej ju¿ od 8 lat robiæ jasny baleja¿,ale chyba bêdê musia³a zmieniæ-ale siê bojê.
kx30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-11, 18:40   #544
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kx30 Poka¿ wiadomo¶æ
pasemka by³y wyci±gniête w foliê i nie farbowane na ciemno,tylko reszta w³osów,dlatego to takie skomplikowane dla mnie. Farbowa³a fryzjerka,ale ja przynoszê sobie farbê,tylko ona za bardzo chyba nie potrafi mi doradziæ odcienia,bo ten co wyszed³ to dla niej jest zimny. Chodzi³am do niej ju¿ od 8 lat robiæ jasny baleja¿,ale chyba bêdê musia³a zmieniæ-ale siê bojê.
No w³a¶ñie zdjêcie jest z ty³u zrobione i nie widac.
To teraz znów chcesz ¿eby zawinê³a Ci w foliê pasemka, a na resztê farbê?
Czy chcesz, ¿eby Ci po³o¿y³a na ca³o¶æ i ujednolciæ kolor? Bo jak tak to dobrze by by³o najpierw po³o¿yæ naturê (¿eby cuda na patyku nie wysz³y na pasemkach), i zrobiæ pigmentacje, a nastêpnym razem neutralizowaæ refleksy. Ale jeszcze skontaktuj siê z blond bunny
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-11, 18:53   #545
kx30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶ñie zdjêcie jest z ty³u zrobione i nie widac.
To teraz znów chcesz ¿eby zawinê³a Ci w foliê pasemka, a na resztê farbê?
Czy chcesz, ¿eby Ci po³o¿y³a na ca³o¶æ i ujednolciæ kolor? Bo jak tak to dobrze by by³o najpierw po³o¿yæ naturê (¿eby cuda na patyku nie wysz³y na pasemkach), i zrobiæ pigmentacje, a nastêpnym razem neutralizowaæ refleksy. Ale jeszcze skontaktuj siê z blond bunny
na pocz±tku by³y pasemka rozja¶nione na foliê,na resztê ten cholerny naturalny 6.02,¿eby nie by³y zielone. A po dwóch tygodniach pasemka znowu w schowane w foliê ale ju¿ na od¿ywkê i reszta pseudo popiel 6.1. I ju¿ nie wiem co tu zrobiæ ¿eby w koñcu wyszed³ popiel i nie zmywa³ siê do rudego
kx30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-11, 19:57   #546
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kx30 Poka¿ wiadomo¶æ
na pocz±tku by³y pasemka rozja¶nione na foliê,na resztê ten cholerny naturalny 6.02,¿eby nie by³y zielone. A po dwóch tygodniach pasemka znowu w schowane w foliê ale ju¿ na od¿ywkê i reszta pseudo popiel 6.1. I ju¿ nie wiem co tu zrobiæ ¿eby w koñcu wyszed³ popiel i nie zmywa³ siê do rudego
I wci±¿ nie wiem, czy chcesz k³a¶æ na ca³o¶æ?
W 6.02 - 2 oznacza pewnie opal/fiolet, czyli zneutralizowa³a Ci ¿ó³ty/z³oty refkeks na g³owie.
Jako¶ tak jest, ¿e zimne pigmenty siê wyp³ukuj± wcze¶niej i zostaje rudy, choæ blond bunny pisa³a, ¿e dobre firmy trzymaj± siê d³u¿ej.
Tobie trzeba na te rude co¶ z niebieskim, popielem, lub (per³± niebiesk± - zale¿y jaka firma)
zacytujê bb:
"2 lub P to perla, opal i fiolet zarazem najczesciej.
czasem fiolet jest oddzielony jako v. wtedy p- oznacza perle niebieska.
tak jak popiel czyli 1- niektore firmy uznaja ze ma barwnik szary, inne ze zielony a jeszcze inne niebieski.
zaleznie od firmy.
sama farba 8.0 z mixem to nie to samo co np. 8.2
zawsze mozna kupic farbe 8.1 i 8.2 pol na pol i dodac mixa- wtedy bedzie jeszcze mrozniej"

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-04-11 o 19:59
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-11, 20:05   #547
kx30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
I wci±¿ nie wiem, czy chcesz k³a¶æ na ca³o¶æ?
W 6.02 - 2 oznacza pewnie opal/fiolet, czyli zneutralizowa³a Ci ¿ó³ty/z³oty refkeks na g³owie.
Jako¶ tak jest, ¿e zimne pigmenty siê wyp³ukuj± wcze¶niej i zostaje rudy, choæ blond bunny pisa³a, ¿e dobre firmy trzymaj± siê d³u¿ej.
Tobie trzeba na te rude co¶ z niebieskim, popielem, lub (per³± niebiesk± - zale¿y jaka firma)
zacytujê bb:
"2 lub P to perla, opal i fiolet zarazem najczesciej.
czasem fiolet jest oddzielony jako v. wtedy p- oznacza perle niebieska.
tak jak popiel czyli 1- niektore firmy uznaja ze ma barwnik szary, inne ze zielony a jeszcze inne niebieski.
zaleznie od firmy.
sama farba 8.0 z mixem to nie to samo co np. 8.2
zawsze mozna kupic farbe 8.1 i 8.2 pol na pol i dodac mixa- wtedy bedzie jeszcze mrozniej"
na ca³o¶æ niestety nie,bo moje naturalne s± za jasne i muszê mieæ trochê pasemek jasnych. Co¶ mnie podkusi³o ¿eby przestaæ rozja¶niaæ i w koñcu je trochê przyciemniæ,bo nie zmienialam koloru od 18lat-ci±gle baleja¿. Zyta82 dziêkujê za rady
kx30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 09:14   #548
Mela24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

A czy mozna zmieszac farbê 5,1 jasny popielaty braz np z naturalnym brazem "4" w celu przyciemnienia tej pierwszej, bo nie znalaz³am farby 4,1 a ta 5,1 wychodzi za jasno
Mela24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-12, 10:30   #549
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Mela24 Poka¿ wiadomo¶æ
A czy mozna zmieszac farbê 5,1 jasny popielaty braz np z naturalnym brazem "4" w celu przyciemnienia tej pierwszej, bo nie znalaz³am farby 4,1 a ta 5,1 wychodzi za jasno
mozna jak najbardziej
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-14, 18:36   #550
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

blond bunny- Odpowiedz mi proszê na dwa pytania:
1) jak u¿ywaæ farby o numerze 0,1 - szary dla mê¿czyzn (jest taka w allwaves). Zapewne ni± mo¿na uzyskaæ kolor najbardziej naturalny, taki w³a¶nie mysi. Co ni± siê uzyska?
2) mixton szary(taki jasny) to neutralizuje rudy na jasnych poziomach od 8 w górê? (tak jak niebieski na rude w ciemniejszych poziomach 7 w dó³?)
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-15, 18:57   #551
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
blond bunny- Odpowiedz mi proszê na dwa pytania:
1) jak u¿ywaæ farby o numerze 0,1 - szary dla mê¿czyzn (jest taka w allwaves). Zapewne ni± mo¿na uzyskaæ kolor najbardziej naturalny, taki w³a¶nie mysi. Co ni± siê uzyska?
2) mixton szary(taki jasny) to neutralizuje rudy na jasnych poziomach od 8 w górê? (tak jak niebieski na rude w ciemniejszych poziomach 7 w dó³?)
1- nie wiem kompletnie o jaki produkt chodzi
2- mixton szary nadaje srebrny polysk po prostu.
natomiast mixton niebieski gasi rude na kazdym poziomie- tylko zaleznie od poziomu daje sie jego rozne ilosci na 30g farby.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 19:31   #552
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
1- nie wiem kompletnie o jaki produkt chodzi
2- mixton szary nadaje srebrny polysk po prostu.
natomiast mixton niebieski gasi rude na kazdym poziomie- tylko zaleznie od poziomu daje sie jego rozne ilosci na 30g farby.
Dziêkuje bardzo czyli to srebro jest tylko dla platynowych blondynek?
a o to mi chodzi w pierwszym pytaniu:

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 20:05
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-15, 19:38   #553
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkuje bardzo czyli to srebro jest tylko dla platynowych blondynek?
a o to mi chodzi w pierwszym pytaniu:
mniej wiecej tak...
albo jak chcesz nadac wlosom srebrzysty polysk.
a to pierwsze pytanie to nie wiem, moze to rodzaj odsiwiacza dla mezczyzn?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-15, 20:05   #554
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
..... moze to rodzaj odsiwiacza dla mezczyzn?
No w³a¶nie i taka zagwozdka z tym dla facetów
Ale i tak dziêkujê za dobre chêci i odpowied¼
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-15, 20:50   #555
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

numeracja 0.1 chyba ¶wiadczy o braku poziomu, sam popielaty odcieñ, moze chodzi o to ¿eby wychodzi³ taki mysi kolor?
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-16, 09:06   #556
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
numeracja 0.1 chyba ¶wiadczy o braku poziomu, sam popielaty odcieñ, moze chodzi o to ¿eby wychodzi³ taki mysi kolor?
No w³a¶ñie to czym on by siê ró¿ni³ w np. 6.1, chyba, ¿e do np, 4 czy 3 dodawaæ, bo takich ciemnych popieli chyba nie ma?Jak s³u¿y do maskowania siwych , to pewnie trzeba z natur± robiæ na 6%, ¿eby pokry³o sikwi, no ciekawe, ciekawe...zachodzê w g³owê
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-16, 18:53   #557
patrag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

dziewczyny, du¿o pisa³y¶my z Shade_23 nt. tego siwego dla mê¿czyzn, jeste¶my obie po tym kolorze jaki¶ czas temu, poszukajcie sobie w w±tku.
patrag jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-16, 21:13   #558
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez patrag Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, du¿o pisa³y¶my z Shade_23 nt. tego siwego dla mê¿czyzn, jeste¶my obie po tym kolorze jaki¶ czas temu, poszukajcie sobie w w±tku.
Tak, ja wiem, ¿e próbowa³y¶cie, i pamiêtam te¿, ¿e efektów ¿adnych nie by³o, dlatego zapyta³am o niego blond bunny. Ale widzê, ¿e dalej nic z tego
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-16, 21:21   #559
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Szary dla mê¿czyzn... Hmm..... U mnie siê kisi w pó³ce Nie wiem po co to to jest w ogóle. Mi to wysz³o rude - nawet wymieszane z mixem niebieskim.

Ale ten szary mixton to mnie kusi do dzi¶... Ciekawe czy da³by jaki¶ efekt na tych moich rozja¶nionych koñcach orzechowych

Skusi³am siê na hennê Khadi - orzechowy br±z Ale tylko na nasadê w³osów po³o¿ê! Te koñce mam tak fajne, ¿e nie ruszê ich za nic! Jedyne co mi siê marzy to to ¿eby je czym¶ lekko przyt³umiæ, przyszarzyæ... ale nie wiem czym???? Mo¿e Wella 7/89 Per³owo-Szary????
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-17, 11:24   #560
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Sorki, ¿e post pod postem, ale chcia³am, ¿eby by³o osobno


Otó¿... Jak zwykle - wszystko przez Was - jeszcze wczoraj po³o¿y³am na w³osy SZARY DLA MʯCZYZN + 3-4 cm mixa niebieskiego. Na wodzie 3%. Chcia³am sobie przypomnieæ jaki to dawa³o efekt...

I szczerze mówi±c... Nieco siê zaskoczy³am, bo wysz³o super

Henna teraz musi poczekaæ... ale to nic... Czego siê dla Was nie robi!




Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-17, 11:32   #561
ruise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Hej dziewczyny, bardzo fajny i przydatny w±tek

Mo¿ecie udzieliæ mi jaki¶ informacji, bo ju¿ nie wiem co mam ze swoimi w³osami pocz±æ..
Farbuje od jakiego¶ roku, pocz±tkowo rozja¶nia³am pasemka u fryzjera, co by³o g³upot± i bardzo os³abi³o kondycje moich w³osów. Tydzieñ temu by³am u jednego z lepszych fryzjerów w Gdansku, i teraz z naci±ganiem powiem ¿e jestem brunetk±, chocia¿ wyszed³ rudawy. Farbowano mi w³osy kolorantem i niestety b³yskawicznie siê sp³ukuje. Chce uzyskaæ zimny br±z, wiem ¿e po blondzie ciê¿ko zapigmentowaæ w³osy. a co¶ czujê ¿e jeszcze tydzieñ i zacznie wy³aziæ mi blond ;/
Myslê o tym, zeby sama pofarbowaæ sobie w³osy, juz dwukrotnie to robi³am ale nie trwa³± farb±. Szukam trwa³ej farby, nie wiem jak± mam wybraæ i nie chce zakatowaæ swoich w³osów, tylko dosyæ mam tego, ¿e z mycia na mycie kolor sie zmienia.

Co s±dzicie o farbie Intercosmo, Voila Creme ? Ponoæ trzyma bardzo d³ugo.
pozdr )
ruise jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-17, 12:22   #562
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ruise Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny, bardzo fajny i przydatny w±tek

Mo¿ecie udzieliæ mi jaki¶ informacji, bo ju¿ nie wiem co mam ze swoimi w³osami pocz±æ..
Farbuje od jakiego¶ roku, pocz±tkowo rozja¶nia³am pasemka u fryzjera, co by³o g³upot± i bardzo os³abi³o kondycje moich w³osów. Tydzieñ temu by³am u jednego z lepszych fryzjerów w Gdansku, i teraz z naci±ganiem powiem ¿e jestem brunetk±, chocia¿ wyszed³ rudawy. Farbowano mi w³osy kolorantem i niestety b³yskawicznie siê sp³ukuje. Chce uzyskaæ zimny br±z, wiem ¿e po blondzie ciê¿ko zapigmentowaæ w³osy. a co¶ czujê ¿e jeszcze tydzieñ i zacznie wy³aziæ mi blond ;/
Myslê o tym, zeby sama pofarbowaæ sobie w³osy, juz dwukrotnie to robi³am ale nie trwa³± farb±. Szukam trwa³ej farby, nie wiem jak± mam wybraæ i nie chce zakatowaæ swoich w³osów, tylko dosyæ mam tego, ¿e z mycia na mycie kolor sie zmienia.

Co s±dzicie o farbie Intercosmo, Voila Creme ? Ponoæ trzyma bardzo d³ugo.
pozdr )
Akurat tej farby nigdy nie mia³am... Faktycznie pasemka jest ciê¿ko zakryæ. Musisz uzbroiæ siê w cierpliwo¶æ... A co do zimnego koloru... Widzisz od ilu lat ju¿ walczymy...
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-17, 13:21   #563
ruise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

No co do ch³odnego br±zu to wiem, ¿e d³uga droga. Ale dobrze by by³o gdyby nie wychodzi³ rudy ! i zeby farba siê nie sp³ukiwa³a ;d
dziwne mam w³osy, ka¿de farbowanie ma efekt niespodzianki. Mo¿e przez to ¿e s± krêcone i cienkie, szybko na nich chwyta farba.

kusi mnie czekoladowy br±z, wyjdzie ciemny ale przynajmniej pokryje blond.
ruise jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-17, 16:27   #564
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 691
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Sorki, ¿e post pod postem, ale chcia³am, ¿eby by³o osobno


Otó¿... Jak zwykle - wszystko przez Was - jeszcze wczoraj po³o¿y³am na w³osy SZARY DLA MʯCZYZN + 3-4 cm mixa niebieskiego. Na wodzie 3%. Chcia³am sobie przypomnieæ jaki to dawa³o efekt...

I szczerze mówi±c... Nieco siê zaskoczy³am, bo wysz³o super

Henna teraz musi poczekaæ... ale to nic... Czego siê dla Was nie robi!




A mo¿esz napisaæ jak oceniasz ciemno¶æ tego koloru szarego dla mê¿czyzn? Mam poziom 7, farbujê z mixtonem niebieskim ju¿ jaki¶ czas (zreszt± z tego w±tku siê o mixtonach dowiedzia³am) i teraz zaczê³am my¶leæ o tym szarym dla mê¿czyzn. Tylko bojê siê ¿eby nie wyj¶æ czarna.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-17, 19:15   #565
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 1 987
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Witam dziewczyny, pisalam juz w innym watku ale nikt mi nie odp . Mam rozjasnione wlosy na taki hmm karmel podobne do dziewczyny z 1 zdjecia, moje sa troche bardziej rude:/ , powoli pojawiaja sie odrosty i trzeba cos z tym zrobic a nie czuje sie dobrze w tych wlosach i chce wrocic do brazu, chcialabym sprobowac z farba inoa , podobno nie niszczy tak wlosow a moje od rozjasniacza nie sa juz w najlepszej kondycji ,uzyskac cos takiego jak na zdjeciu 2 ? Mozecie polecic mi jaki kolor farby wybrac ??

P.S. teraz tak mysle... jak naloze na te rozjasnione wlosy jakis braz inoa, ale jasniejszy od moich naturalnych gdzie odrosty sa juz ok. 1cm to wyjda rozne kolory ? bedzie sie odznaczac ? tzn. na rozjasnionych bedzie inny kolor a na odrostach inny ?

Prosze o odp. jestem co prawda na piatek umowiona do fryzjera ale rzucila mi cene farbowania 300zl i waham sie czy nie zadzwonic i nie odwolac poki nie jest zbyt pozno ... zrujnuje mnie to a nie mam pewnosci czy farba po 2tyg mi sie nie wypluka
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wlos1.jpg (11,7 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (11,6 KB, 36 za³adowañ)

Edytowane przez feelin_soo_me
Czas edycji: 2011-04-17 o 19:16
feelin_soo_me jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-17, 19:25   #566
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 1 987
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

tak teraz przegladam kolory inoa. co wyjdzie jak uzyje koloru 6 badz 6.23 ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg inoa1.jpg (56,9 KB, 52 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg inoa8.jpg (50,9 KB, 49 za³adowañ)
feelin_soo_me jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-17, 19:53   #567
ruise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Zamowi³am Khadi Orzechowy br±z ! ;D jako¶ mnie przekona³y wasze wypowiedzi i fakt, ¿e to naturalny, zdrowy dla w³osów produkt
jak przyjdzie to od razu siê pofarbuje i dam znaæ jaki efekt
ruise jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-17, 20:33   #568
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

shade - No to dobrze, ¿e Ciê podkusi³o, najwa¿niejsze, ¿e mróz na g³owie
ama -nie mam pojêcia o co chodzi z ty szarym dla facetów
ruise-¿eby wytrawiony w³os dobrze z³apa³ kolor i nie zmy³ siê szybko, stosuje siê pigmentacje (czasem do bardzo siwych te¿ siê to robi, ¿eby uzupe³niæ ubytek pigmentu) Wpisz w okienko wyszukiwania - pigmentacja, wiele razy o tym bylo i instrukcje te¿, albo na blogu u blond bunny te¿ o tym czyta³am. Znajd¿ te¿ ko³o koloru tam jest wszystko wyt³umaczone o co chodzi z neutralizacj± niechcianych refleksów.
feelin_soo_me - 6 to za ciemny poziom mi siê wydaje, bo czêstow ychodzi czarno, 7 na pierwszy raz wystarczy. Jak te swoje masz z rudym refleksem i na³o¿ycz farbê np 7 lub jak piszesz 6 to refleks zostane dalej rudy, bo pojedynczy numer to natura (czyli w równych czê¶ciach kolory podstawowe) Zeby zniwelowaæ t± rdo¶æ musisz u¿yæ niebieskiego czyli popielu np kolor 7.1 (chocia¿ dziewczyny siê skar¿±, ¿e nie wybija rudych) lub do naury 7 dodaæ niebieski mixton, te¿ pisa³am o tym sporo. Mo¿esz spróbowaæ najpierw natur± 7 a pó¿niej jaki refleks bêdziesz mia³a to trzeba bêdzie zneutralizowaæ.
6.23 nic Ci nie da, tzn, nie wiem co ci n g³owie "wyjdzie" 2 oznacza fiolet lub per³ê(zale¿y od firmy) a 3 z³oto to dalej w z³oto by¶ brnê³a.
Jak na odrost po³o¿ysz 7.1 to mo¿e byæ leciutko niebieskawy, ale bym siê nie obawia³a tak bardzo. Jak masz ¿ólte lub z³ote to z popielem na d³ugo¶ci mog± wyj¶æ zielone bo ¿ó³ty+niebieski=zielony, Jak masz rude to rudy/pomarañczowy+niebieski=ne utralny br±¿
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-17, 20:46   #569
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 1 987
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
feelin_soo_me - 6 to za ciemny poziom mi siê wydaje, bo czêstow ychodzi czarno, 7 na pierwszy raz wystarczy. Jak te swoje masz z rudym refleksem i na³o¿ycz farbê np 7 lub jak piszesz 6 to refleks zostane dalej rudy, bo pojedynczy numer to natura (czyli w równych czê¶ciach kolory podstawowe) Zeby zniwelowaæ t± rdo¶æ musisz u¿yæ niebieskiego czyli popielu np kolor 7.1 (chocia¿ dziewczyny siê skar¿±, ¿e nie wybija rudych) lub do naury 7 dodaæ niebieski mixton, te¿ pisa³am o tym sporo. Mo¿esz spróbowaæ najpierw natur± 7 a pó¿niej jaki refleks bêdziesz mia³a to trzeba bêdzie zneutralizowaæ.
6.23 nic Ci nie da, tzn, nie wiem co ci n g³owie "wyjdzie" 2 oznacza fiolet lub per³ê(zale¿y od firmy) a 3 z³oto to dalej w z³oto by¶ brnê³a.
Jak na odrost po³o¿ysz 7.1 to mo¿e byæ leciutko niebieskawy, ale bym siê nie obawia³a tak bardzo. Jak masz ¿ólte lub z³ote to z popielem na d³ugo¶ci mog± wyj¶æ zielone bo ¿ó³ty+niebieski=zielony, Jak masz rude to rudy/pomarañczowy+niebieski=ne utralny br±¿
Dziekuje Ci za odpowiedz Na dlugosci mam troche rude - troche zlote, zalezy od swiatla,ciezko dokladnie okreslic. Sprobuje w takim razie z 7.1 badz 7... jeszcze do jutra pomysle. A fryzjerke odwolam bo te 300zl to dla mnie zdecydowanie za duzo na obecne realia

Jeszcze pytanie jaki aktywator do tego dobrac 3% , 6 % czy 9% ????

Edytowane przez feelin_soo_me
Czas edycji: 2011-04-17 o 21:07
feelin_soo_me jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-17, 21:07   #570
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

feelin_soo_me- jak masz bardzo rozja¶nione to tez pigmentacja wskazana, czyli dodatkowa tubka farby
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.