Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-19, 13:25   #2281
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Lady przyszły te Twoje beżowe buciki ?
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 13:29   #2282
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
moja mama używała tego pierwszego, a może nadal używa
ja kiedyś kupiłam ten drugi, ale słaby jest, nic nie kryje, nie matowi, już lepiej zamiast niego kupić ten krem Olay z dodatkiem podkładu max factor
używałam tego City matt przez dłuższy czas i naprawdę jest dla mnie dobry
właśnie mi się skończył , a nie mam zbytnio pieniędzy dlatego pytam o tamten, bo jest tańszy.
Ten City matt był za ok. 20 zł a teraz kosztuje już 30 zł w Rossie..
obawiam się ,że ten Olay jest nie dla mnie, ja potrzebuje podkładu matującego, pokrywającego niedoskonałości, zaczerwienienia bo moja cera czasem robi mi niespodzianki przed okresem :/

Edytowane przez Nikola17
Czas edycji: 2011-10-19 o 13:31
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 13:32   #2283
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
jak bym słyszała opowieść o moim o też czasem na takie coś wpadnie ale tylko czasem i jak już coś widzi ze narzekam ze nic od niego nie dostaje ze o mnie nie pamięta to bardzo miłe z jego strony i należy mu sie nagroda wiesz jaka



ja chciałam oglądać ale "chłopak" mojej mamy zadzwonił a u niej jest telewizor i nie moge oglądać



kurde rzeczywiście to tak wygląda, a ja wiem co to za typ baby ja też miałam taką tylko że szefową maskara .... nic sie nie da z tym zrobić dopóki wszyscy pracownicy sie nie zbuntują



no i tak czasem bywa,a z resztą pewnie za naprawę by sporo skasowali ja piorę ręcznie niektóre ciuchy bardzo rzadko najczęściej apaszki, kurcze to twoja mama jakoś to dziwnie gospodaruje ja bym tak nie mogła, ze wicznie sterta prania by leżała tragedia
moja mamusia trzyma to wszystko w wielkich worach na smieci i ustawia w kacie pokoju a na czym jej nie zalezy to po prostu wyrzuca

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ja bym po prostu pofarbowała farbą normalną na blond, coś z poziomu 9.
Poprzeglądaj wątki jest dużo efektów po farbach i blog Blond Bunny to również kopalnia zdjęć
adres znajdziesz na pierwszej stronie


hehe bucikomanka
Lady z ciekawości zapytam... ile masz par butów?
ja naliczylam ostatnio ze wszystkich mam ponad 60 par

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
takie cuś sie pojawia

edit: sory za post pod postem
wyglada normalnie, powinno teraz zaladowac ci film...moze masz neta slabego albo przeciazona strona, sprobuj wlaczyc cos innego.

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Lady-cyknełam fotke specjalnie dla Ciebie
mnie sie podobaja ale wolalabym czarne

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość








dziewczyny, pan warzywniak jest bardzo miły, to chłopak taki, 27 lat ma, ale taki naprawdę no... wieśniak, inaczej tego nazwać nie można był w sobotę na dyskotece i mi zaczął opowiadać, że spotkał tam panią Asię, która jest właścicielką agencji modelek i się tak tym podniecał, że myślałam, że popuści
taki chłopczyk no... niegroźny, ale po prostu głupi

Infatuated
- bardzo ładne butki
czyli jak ja okreslam to pustak z niego klasyczny
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 13:35   #2284
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Co do podkładów max factor nie ufam im.. kosmetyczka mnie nim malowała na studniówkę i strasznie się po nim świeciłam, kleiłam się, kompletnie był nietrwały, w dodatku śmierdział.
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 13:35   #2285
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

nikola w sumie to nie roznia sie niczym poza obudowa jeden i drugi jest matujacy prawdopodobnie ten drugi to ulepszona kopia tego pierwszegoproponuje brac drugiego...tyle ze sklad dosc dlugi i nie za czysty jest...moim zdaniem moze zapychac ale tez nie musi w zaleznosci od problemow cery

francuski jest dosc trudny to calkowite przeciwienstwo angielskiego i niemieckiego..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 13:37   #2286
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja naliczylam ostatnio ze wszystkich mam ponad 60 par
niezła kolekcja zapewne w większości nie chodzisz?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 13:44   #2287
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Dzis pospalam w spokoju do 10... raz sie tylko przebudzilam po 4 i bardzo mnie serce bolalo i reka lewa mi sztywniala

zdazylam juz zrobic panie w mojej frani- popralam wsio brudne w domu i jestem dumna z siebie ze sama sobie poradzilam
bez tz a ja sie panicznie boje nowych sprzetow ze popsuje
najbardziej balam sie spuszczac wode zeby pralki nigdzie nie zalac.
ale udalo sie... i popralam tyle ciuchow ze mi zbraklo sznurkow w domu i suszarki ale to nic odwirowane moze polezec i poczekac...
pralam ponad 2 godziny nieprzerwanie....
do tego zmylam gary z dwoch dni- juz nic nie pobilam bo rece mi juz nie drza, i zrobilam zakupy w biedro z lola.
jeszcze tylko odkurzyc mieszkanie i ugotowac pomidorowke na obiad i jestem obrobiona na dzis...
ale juz dziadek dzwonil czy dzis nie przyjde mu skarpet przyniesc a wczoraj sam mnie wyganial i mowil ze mam dzis odpoczac i nie przychodzic wiec mu powiedzialam ze dopiero jutro wpadne...

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
niezła kolekcja zapewne w większości nie chodzisz?
o to chodzi ze chodze
bo ja dobieram buty do danego stoju.
najwiecej mam butow jesienno-wiosennych, najmniej zimowych- raptem z 6 par...
buty wiosenne to najrozniejsze wariacje czolenek i botkow- peep toe itp. rozne kolory...
w tych co juz nie pamietam kiedy chodzilam jest zaledwie moze z 5 par ale to dlatego ze byly bardzo niewygodne np. obcieraly, albo czekaja na szewca a szkoda mi je wyrzucic- bo ja totalnie nie niszcze butow i buty u mnie 7-8 letnie wygladaja jak nowe ze sklepu tylko ze zdartym flekiem.
ja nie rysuje butow, nie wykrzywiam, nie pekaja mi itp.
dlatego je chowam w pudelka i sobie leza czekajac na swoj czas
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-19, 13:45   #2288
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

ja z lirene mam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...on.html&next=1 i uwazam ze jest do dupy zreszta jest tam moja opina teraz mam z AA i jestem mega zadowolona tyle ze on jest rozswietlajacy


bunny starsi ludzie do tego chorujacy robia sie upierdliwi i ciagle cos chca..takie sa zalety starosci...i nie ma co sie dziwic ma tylko ciebie i wie ze byc moze malo mu czasu zostalo...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 13:53   #2289
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czyli jak ja okreslam to pustak z niego klasyczny
dokładnie tak... wraca z tego warzywniaka do domu to tylko siedzi przed telewizorem albo komputerem, książek nie czyta wcale, bo po co jak można obejrzeć film jedna rozmowa mi wystarczyła, naprawdę żeby poznać gościa

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Co do podkładów max factor nie ufam im.. kosmetyczka mnie nim malowała na studniówkę i strasznie się po nim świeciłam, kleiłam się, kompletnie był nietrwały, w dodatku śmierdział.
ale ten Olay to nie jest typowy podkład tylko krem nawilżający z dodatkiem podkładu i naprawdę lepiej kryje niż ten Lirene a na ten krem zawsze można troszkę pudru nałożyć, żeby się nie świecić, ale jak uważasz - to Twoja twarz nam Olay pasuje, kilka z nas używa
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja z lirene mam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...on.html&next=1 i uwazam ze jest do dupy zreszta jest tam moja opina teraz mam z AA i jestem mega zadowolona tyle ze on jest rozswietlajacy
tego też miałam - okropność
a i również używam AA tyle, że matujący
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 13:58   #2290
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
haha spoko bierz tylko linie wizzair to bedzie taniej jak w ostatniej chwili
co do kurtek to tez tak mam i dlatego latam w swojej niboskorce jest cienka i lekka a ze fason przejedzony to nic wazne ze brazowa chociaz dokupie do niej butki i bede latacbo teraz mam czarne z kozuszkiem i nie bardzozreszta kozuszek przejadl mi sie
ide kroic kurzaja
ja też zazwyczaj jakaś skórka i też cienka lub płaszczyk nie za gruby
kożuszków futerek na butach też jakoś nie mogę zaakceptować pisałyśmy już o tym

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja to samo, pewnie jak zawsze będę szukać na ostatnią chwilę

w zeszłym roku kupiłam sobie w Promodzie w takim dziwnym kolorze niby khaki, niby taupe, a moja mama taką samą tylko czarną, ale później w niej nie chodziła, więc miałam dwie

kiedyś wrzucałam na Wizaż, hmm może jeszcze gdzieś ją znajdę

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Caskada a właśnie chciałam zapytać już dawno, a zawsze mi z głowy wylatywało
W jakim języku się dogadujecie w tej Belgii? Bo urzędowy tam jest chyba francuski i niemiecki? Czy po angielsku?
nie pamiętam jakby co to dawaj foto
ja kurtek zimowych typowych nie lubię żadnych a najgorsze to te takie a'la bałwan

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Lady przyszły te Twoje beżowe buciki ?
jeszcze nie kochana ale do 18 będą pewnie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 13:59   #2291
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie pamiętam jakby co to dawaj foto
ja kurtek zimowych typowych nie lubię żadnych a najgorsze to te takie a'la bałwan
spróbuję przeszukać te milion wątków
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-19, 14:02   #2292
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Bunny ja się chyba nigdy nie doliczę bo buty mam w całym domu w różnych miejscach
ostatnio tata wyciąga gdzieś z góry w szafie pudełka i mówi czyje to buty a całkiem o nich zapomniałam
i za chwilę: jeszcze raz niech usłyszę że narzekasz że nie masz butów
a i ja nie zbieram butów jak mi np. znudzą się albo nie podobają ,uczucie do nich minie to sprzedaję takich sprzed 7-8 lat to tym bardziej nie mam bo teraz całkiem inne w modzie
też nie niszczę dlatego mogę jeszcze sprzedać albo oddać komuś
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 14:03   #2293
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

ja mam tego http://kosmetykieko.com.pl/kosmetyki...nej-30-ml.html i to byl strzal w 10mam nr 3 czyli miod

wogole cos z AA to takie must have dla osob dbajacych o skore i ta sera eco swietna wlasnie mam na oku plyn micelarny
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 14:04   #2294
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV


Casakda
ja też znam francuski pocałunek albo co innego
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 14:05   #2295
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Lady znalazłam ten wątek, ale niestety nie ma fotek tzn. ja je wrzucałam, ale to chyba jeszcze przed awarią wizażu i ich nie ma
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 14:05   #2296
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dokładnie tak... wraca z tego warzywniaka do domu to tylko siedzi przed telewizorem albo komputerem, książek nie czyta wcale, bo po co jak można obejrzeć film jedna rozmowa mi wystarczyła, naprawdę żeby poznać gościa


ale ten Olay to nie jest typowy podkład tylko krem nawilżający z dodatkiem podkładu i naprawdę lepiej kryje niż ten Lirene a na ten krem zawsze można troszkę pudru nałożyć, żeby się nie świecić, ale jak uważasz - to Twoja twarz nam Olay pasuje, kilka z nas używa

tego też miałam - okropność
a i również używam AA tyle, że matujący
jeju Kitka znam ten typ ja ostatnio np poznaje kolesia fajne ciało przystojniak zadbany fajnie ubrany ale jak gębę otworzył to

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Lady znalazłam ten wątek, ale niestety nie ma fotek tzn. ja je wrzucałam, ale to chyba jeszcze przed awarią wizażu i ich nie ma
na pewno przez awarię no szkoda
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 14:06   #2297
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja mam tego http://kosmetykieko.com.pl/kosmetyki...nej-30-ml.html i to byl strzal w 10mam nr 3 czyli miod

wogole cos z AA to takie must have dla osob dbajacych o skore i ta sera eco swietna wlasnie mam na oku plyn micelarny
mam właśnie z tej serii, tyle że matujący i też miód używam a jak się trochę opalę to piasek
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 14:08   #2298
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

no i tak mecze sie od paru dni ostatnio robiac odrosty scielam grzywke do brwi a mialam dluzsza na bok i moglam z nia kombinowac ale zachcialo sie zmiany i wszystko byloby ok gdyby nie to ze poci mi sie czolo i drapie mnie jak zepne to pozniej stoij jak kij i musze znow prostowac...a teraz taki czas ze grzejniki juz grzeja i naprawde parno mi w czolo
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 14:12   #2299
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja z lirene mam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...on.html&next=1 i uwazam ze jest do dupy zreszta jest tam moja opina teraz mam z AA i jestem mega zadowolona tyle ze on jest rozswietlajacy


bunny starsi ludzie do tego chorujacy robia sie upierdliwi i ciagle cos chca..takie sa zalety starosci...i nie ma co sie dziwic ma tylko ciebie i wie ze byc moze malo mu czasu zostalo...
ja to wiem dlatego staram sie byc ciagle cierpliwa i traktuje go jak dziecko... problem pojawia sie gdy jestem czyms zajeta- a on wydzwania do mnie kiedy mu sie cos wymysli i potem gada do mnie i gada... a ja szalu dostaje bo przerwal mi co robilam no i w dodatku ma klopoty z mowa- i wiele nie rozumiem, do tego gluchy wiec dre sie przez ten telefon...
no niefajne to jest ale kazdy ma jakas tam wytrzymalosc i mi ze stresu nerwy tez puszczaja min. nakrzyczalam na mame

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dokładnie tak... wraca z tego warzywniaka do domu to tylko siedzi przed telewizorem albo komputerem, książek nie czyta wcale, bo po co jak można obejrzeć film jedna rozmowa mi wystarczyła, naprawdę żeby poznać gościa


ale ten Olay to nie jest typowy podkład tylko krem nawilżający z dodatkiem podkładu i naprawdę lepiej kryje niż ten Lirene a na ten krem zawsze można troszkę pudru nałożyć, żeby się nie świecić, ale jak uważasz - to Twoja twarz nam Olay pasuje, kilka z nas używa

tego też miałam - okropność
a i również używam AA tyle, że matujący
dziwi mnie tylko ze tacy ludzie maja odwage podbijac do takich dziewczyn jak ty kitka... za wysokie progi niestety...
musi miec wysokie mniemanie o sobie albo jest pewny siebie
a czemu tak mowie?
czesto przez nowe osoby- kobiety i mezczyzn jestem odbierana jako zimna wyrachowana suka wielu chlopcow ktorych poznaje blizej z czasem mowilo mi ze z poczatku bali sie ze mna rozmawiac, przebywac itp.
z innej strony na ulicy czesto mnie ludzie zaczepiaja o pomoc- a to rozklad mpk, a to cos... czyli wygladam sympatycznie i budze zaufanie, ze to wlasnie mnie zaczepiaja a nie reszte.
mama ost powiedziala mi ze bije ze mnie zlosc i agresja... a bylam wtedy spokojna i nie mialam klopotow jak teraz
niezly paradoks co?

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny ja się chyba nigdy nie doliczę bo buty mam w całym domu w różnych miejscach
ostatnio tata wyciąga gdzieś z góry w szafie pudełka i mówi czyje to buty a całkiem o nich zapomniałam
i za chwilę: jeszcze raz niech usłyszę że narzekasz że nie masz butów
a i ja nie zbieram butów jak mi np. znudzą się albo nie podobają ,uczucie do nich minie to sprzedaję takich sprzed 7-8 lat to tym bardziej nie mam bo teraz całkiem inne w modzie
też nie niszczę dlatego mogę jeszcze sprzedać albo oddać komuś
dlatego ja mam spis butow z podzialem na pory roku
bo bym sie wszystkich nie doszukala.
i jak sie ubieram to siadam i patrze ktore by najlepiej pasowaly a dopiero potem ich szukam w mieszkaniu
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-19, 14:13   #2300
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Casakda ja też znam francuski pocałunek albo co innego
co innego czyli amour en français
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 14:19   #2301
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja to wiem dlatego staram sie byc ciagle cierpliwa i traktuje go jak dziecko... problem pojawia sie gdy jestem czyms zajeta- a on wydzwania do mnie kiedy mu sie cos wymysli i potem gada do mnie i gada... a ja szalu dostaje bo przerwal mi co robilam no i w dodatku ma klopoty z mowa- i wiele nie rozumiem, do tego gluchy wiec dre sie przez ten telefon...
no niefajne to jest ale kazdy ma jakas tam wytrzymalosc i mi ze stresu nerwy tez puszczaja min. nakrzyczalam na mame


dziwi mnie tylko ze tacy ludzie maja odwage podbijac do takich dziewczyn jak ty kitka... za wysokie progi niestety...
musi miec wysokie mniemanie o sobie albo jest pewny siebie
a czemu tak mowie?
czesto przez nowe osoby- kobiety i mezczyzn jestem odbierana jako zimna wyrachowana suka wielu chlopcow ktorych poznaje blizej z czasem mowilo mi ze z poczatku bali sie ze mna rozmawiac, przebywac itp.
z innej strony na ulicy czesto mnie ludzie zaczepiaja o pomoc- a to rozklad mpk, a to cos... czyli wygladam sympatycznie i budze zaufanie, ze to wlasnie mnie zaczepiaja a nie reszte.

mama ost powiedziala mi ze bije ze mnie zlosc i agresja... a bylam wtedy spokojna i nie mialam klopotow jak teraz
niezly paradoks co?

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------


dlatego ja mam spis butow z podzialem na pory roku
bo bym sie wszystkich nie doszukala.
i jak sie ubieram to siadam i patrze ktore by najlepiej pasowaly a dopiero potem ich szukam w mieszkaniu
mam to samo

ja mam tak z ubraniami mam ich zdjęcia i buty niektóre też (ale nie wszystkie bo komu chciałoby się robić temu wszystkiemu, dlatego teraz jak coś kupuję staram się obfocić) w folderze SZAFA i przed wyjściem oglądam zdjęcia i wiem co chcę wtedy szukam albo pytam mamy bo nie wiem gdzie to

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
co innego czyli amour en français


---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

jeszcze po francusku dzień dobry dziękuję kocham Cię i to by było na tyle
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 14:23   #2302
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to nie mam pojęcia czemu tak
żaden mi nie chodzi a prędkość tu mam 1MB wiec spokojnie powinno śmigać

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
a drożdże nie giną we wrzątku? chyba powinny być 'pracujące', żeby był efekt? no ale ja się nie znam
a za pracę trzymam w niczym nie jesteś gorsza od tych 400 osób!
ja czytałam ze jak sie nie zaleje wrzątkiem to mogą wywołać biegunke i wymioty bo robią spustoszenie w organizmie dlatego najlepiej brać drożdże piwne w tabletkach

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kitka sa tu dwa jezyki obowiazkowe urzedowe francuski i flamandzki itakich uczy w szkolach oczywiscie angielski mile widziany i niektorzy tez sie tak dogaduja
my uzywamy francuskiego
znasz francuski,ale super uczylam sie go 3 lata w gim i umiem powiedzieć jak sie nazywam i gdzie mieszkam

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
moja mamusia trzyma to wszystko w wielkich worach na smieci i ustawia w kacie pokoju a na czym jej nie zalezy to po prostu wyrzuca


ja naliczylam ostatnio ze wszystkich mam ponad 60 par


wyglada normalnie, powinno teraz zaladowac ci film...moze masz neta slabego albo przeciazona strona, sprobuj wlaczyc cos innego.
masakra
60 par butów masz,osz tyyyy
mam 1mb

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

tego też miałam - okropność
a i również używam AA tyle, że matujący
też mam AA matujący bo jest świetny używam koloru 3
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 14:36   #2303
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jeju Kitka znam ten typ ja ostatnio np poznaje kolesia fajne ciało przystojniak zadbany fajnie ubrany ale jak gębę otworzył to
dokładnie...
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziwi mnie tylko ze tacy ludzie maja odwage podbijac do takich dziewczyn jak ty kitka... za wysokie progi niestety...
musi miec wysokie mniemanie o sobie albo jest pewny siebie
a czemu tak mowie?
czesto przez nowe osoby- kobiety i mezczyzn jestem odbierana jako zimna wyrachowana suka wielu chlopcow ktorych poznaje blizej z czasem mowilo mi ze z poczatku bali sie ze mna rozmawiac, przebywac itp.
z innej strony na ulicy czesto mnie ludzie zaczepiaja o pomoc- a to rozklad mpk, a to cos... czyli wygladam sympatycznie i budze zaufanie, ze to wlasnie mnie zaczepiaja a nie reszte.
mama ost powiedziala mi ze bije ze mnie zlosc i agresja... a bylam wtedy spokojna i nie mialam klopotow jak teraz
niezly paradoks co?
szczerze mówiąc mnie też to dziwi dlaczego on w ogóle zagadał... robię tam zakupy już ze 100 lat, a temu nagle odbiło i w ogóle sposób w jaki to zrobił
już odeszłam kawał drogi, byłam przy aucie a ten za mną biegł i wrzeszczał ZACZEKAJ żadnego przepraszam czy coś tylko drze japę ZACZEKAJ... odwróciłam się a ten bez żadnych wstępów już z przygotowanym telefonem w ręku pyta czy nie pójdę z nim do kina... byłam w takim szoku po sposobie jakim mnie zaczepił, że od razu wypaliłam NIE
a od tamtej pory zero jakiegoś zażenowania z jego strony... ja sobie powiedziałam, że po zakupy będę tam chodzić, bo nie ja dostałam kosza, więc nie mam się czego wstydzić a ten nic... zaczął do mnie na TY walić i mówić CZEŚĆ. Spoko

ale tak to jest, że głównie tacy "faceci" mnie zaczepiają na mieście... chociaż nie powiem kilka miałam miłych sytuacji, gdzie np. facet zobaczył mnie gdzieś na mieście i zdążył pobiec do kwiaciarni po piękną różę i mi dać tak po prostu

za to o godzinę, rozkład jazdy czy inne pierdoły nikt mnie nie pyta, więc chyba nie wyglądam przyjaźnie?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 14:49   #2304
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
żaden mi nie chodzi a prędkość tu mam 1MB wiec spokojnie powinno śmigać



ja czytałam ze jak sie nie zaleje wrzątkiem to mogą wywołać biegunke i wymioty bo robią spustoszenie w organizmie dlatego najlepiej brać drożdże piwne w tabletkach



znasz francuski,ale super uczylam sie go 3 lata w gim i umiem powiedzieć jak sie nazywam i gdzie mieszkam



masakra
60 par butów masz,osz tyyyy
mam 1mb



też mam AA matujący bo jest świetny używam koloru 3
no wlasnie w predkosci twojego neta moze byc klopot...
bo ja mam 54 mb/s a jak mi spada do 18 to mi zawiesza gdy ogladam i podladuje i znow kilka minut ogladam i znow staje i mozna ✂✂✂✂icy dostac

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dokładnie...

szczerze mówiąc mnie też to dziwi dlaczego on w ogóle zagadał... robię tam zakupy już ze 100 lat, a temu nagle odbiło i w ogóle sposób w jaki to zrobił
już odeszłam kawał drogi, byłam przy aucie a ten za mną biegł i wrzeszczał ZACZEKAJ żadnego przepraszam czy coś tylko drze japę ZACZEKAJ... odwróciłam się a ten bez żadnych wstępów już z przygotowanym telefonem w ręku pyta czy nie pójdę z nim do kina... byłam w takim szoku po sposobie jakim mnie zaczepił, że od razu wypaliłam NIE
a od tamtej pory zero jakiegoś zażenowania z jego strony... ja sobie powiedziałam, że po zakupy będę tam chodzić, bo nie ja dostałam kosza, więc nie mam się czego wstydzić a ten nic... zaczął do mnie na TY walić i mówić CZEŚĆ. Spoko

ale tak to jest, że głównie tacy "faceci" mnie zaczepiają na mieście... chociaż nie powiem kilka miałam miłych sytuacji, gdzie np. facet zobaczył mnie gdzieś na mieście i zdążył pobiec do kwiaciarni po piękną różę i mi dać tak po prostu

za to o godzinę, rozkład jazdy czy inne pierdoły nikt mnie nie pyta, więc chyba nie wyglądam przyjaźnie?
nie no podryw pierwsza klasa ciekawe ile myslal by sie odwazyc
kitka przyjdzie czas ze i ty spotkasz tego jedynego
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 14:56   #2305
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

ja pomalu sie ogarniam bo przed 16 musze wyjsc
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 14:57   #2306
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

dziewczyny a ta kurtka ? trochę ta panterka mi nie pasi ;P
http://allegro.pl/kurtka-zimowa-mosq...879938839.html
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 15:01   #2307
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie no podryw pierwsza klasa ciekawe ile myslal by sie odwazyc
kitka przyjdzie czas ze i ty spotkasz tego jedynego
już spotkałam, ale nam nie wychodzi
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja pomalu sie ogarniam bo przed 16 musze wyjsc
a ja robię obiad
Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ta kurtka ? trochę ta panterka mi nie pasi ;P
http://allegro.pl/kurtka-zimowa-mosq...879938839.html
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 15:08   #2308
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no wlasnie w predkosci twojego neta moze byc klopot...
bo ja mam 54 mb/s a jak mi spada do 18 to mi zawiesza gdy ogladam i podladuje i znow kilka minut ogladam i znow staje i mozna ✂✂✂✂icy dostac


nie no podryw pierwsza klasa ciekawe ile myslal by sie odwazyc
kitka przyjdzie czas ze i ty spotkasz tego jedynego
oglądam glee na iitv i bez żadnych problemow to samo z you tobe , wiec myśle ze to bląd systemowy

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ta kurtka ? trochę ta panterka mi nie pasi ;P
http://allegro.pl/kurtka-zimowa-mosq...879938839.html
dziwna najlepiej byłoby przymierzyć
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 15:20   #2309
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

http://www.kimono.pl/Najbardziej-prz...w-stopie-a3007

kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 15:21   #2310
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ta kurtka ? trochę ta panterka mi nie pasi ;P
http://allegro.pl/kurtka-zimowa-mosq...879938839.html
mnie sie podoba sama mam zimowke w kolorze zlota oliwka
moglaby byc tylko dluzsza bardziej za pupe...
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
oglądam glee na iitv i bez żadnych problemow to samo z you tobe , wiec myśle ze to bląd systemowy



dziwna najlepiej byłoby przymierzyć
u mnie chodzi tvnplayer
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.