Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-10, 14:53   #961
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
Kurcze nie pamiętam może i Adam ale bardziej Wojtek... w każdym bądź razie Pan Macówek posiada długie blond włoski i nie uważa się za specjalistę (jak Panie M.) co zna się lepiej niż Ja i wie lepiej czego mi trzeba tylko próbuje dopasować makijaż i kosmetyki do moich potrzeb, preferencji i nastroju danego dnia.Profesjonalizm w każdym calu.
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Oj, mam złe doświadczenie z tym panem
Adam pracuje w Galerii Mokotow zawsze umnie doradzic, dobrze orientuje sie w kosmetykach i zawsze poleci cos fajnego

A z tym panem dlugowlosym blondynem z tarasow tez mam niestety niekoniecznie mile doswiadczenia

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
Dziewczyny co trzeba mieć/zrobić żeby dostać 20% zniżkę w Mac?
Jeżeli powtarzam pytanie to wybaczcie

ps. z olbrzymim opóźnieniem witam w nowym wątku,
Nowego domku szukają kilka razy użyte wkłady - Satin Taupe i Goldmine.
Musisz wziac od nich formularz i wypelnic i miec jakies 3 dokumenty potwierdzajace, ze pracujesz jakos wizazystka...moze byc ksero dyplomu, strona internetowa, ksero wizytowki, maila z Twojej strony internetowej, portfolio z ostatniego roku (minimum to jakies 10-12 prac) i ksero dowodu osobistego
Niestety nie daja zadnych znizek za jakas konkretna kwote wydana u nich w sklepie, a szkoda
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 17:09   #962
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
A wy jakie macie ulubione ciemne szminki?
Rebel, Rebel uber alles !
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 17:29   #963
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Pierwsza wizyta w ZT zaliczona!
Byłam, zobaczyłam, nabyłam, i to w 15 minut. Ale właśnie dlatego, że raptem 15 minut, to działałam bez składu i ładu. Cieniom się praktycznie przyjrzeć nie zdołałam. O pudrze do konturowania dla bledziocha zapomniałam na amen (polecicie coś? )
W załączeniu ostatnie MACowe nabytki - pędzelki 217 i 109 oraz pigment Blonde's Gold, kupione dzięki uprzejmości Rodzyna (dziękuję pięknie!), reszta - tj. Matchmaster, płyn i PP Rubenesque wczoraj w ZT.
W kontekście dyskusji o nowych salonach - w ZT byłam wczoraj ok. 14.30, faktycznie - wszędzie tłum, a tam w sumie pusto - tj. ja, pan blondyn i dwie kobitki. Skoro salony to jednak nie opłacalne rozwiązanie, może wystarczyłoby wprowadzenie marki np. do Douglasa, jak to ma miejsce w DE?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zakupyMAC.jpg (170,8 KB, 62 załadowań)
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 17:39   #964
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Pierwsza wizyta w ZT zaliczona!
Byłam, zobaczyłam, nabyłam, i to w 15 minut. Ale właśnie dlatego, że raptem 15 minut, to działałam bez składu i ładu. Cieniom się praktycznie przyjrzeć nie zdołałam. O pudrze do konturowania dla bledziocha zapomniałam na amen (polecicie coś? )
W załączeniu ostatnie MACowe nabytki - pędzelki 217 i 109 oraz pigment Blonde's Gold, kupione dzięki uprzejmości Rodzyna (dziękuję pięknie!), reszta - tj. Matchmaster, płyn i PP Rubenesque wczoraj w ZT.
Basiu, gratusie
Z pędzelków to będziesz bankowo zadowolona, z reszty zreszta też
Ja bym poleciła Ci puder bronzujący w kolorze Golden. Mam go i uwielbiam, daje efekt takiego delikatnego sloneczka na buzi. I nie da się z nim nijak przesadzić
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 17:49   #965
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Pokochałam już te nowe nabytki, Corii! Chciałam jeszcze PP Soft Ochre, ale nie mieli na stanie. Macałam Twoją niebieską paletkę, jeden złotawy cień mnie w niej szczególnie urzekł.
W załączeniu dzisiejsza baardzo szybka próba z Rubenesque+Blondyna+palet ka EL Surreal Violet z ubiegłej zimy. Kiepskie światło, to i zdjęcie takiese.
Zaraz rozejrzę się po necie, o jakim puderku dokładnie mówisz, Corii. Na razie - lecę na EL Soft Matte Bronzer, który też lubię, ale myślałam o czymś delikatniejszym od niego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BlondesGoldRubenesque.jpg (146,0 KB, 79 załadowań)
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 18:05   #966
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Pokochałam już te nowe nabytki, Corii! Chciałam jeszcze PP Soft Ochre, ale nie mieli na stanie. Macałam Twoją niebieską paletkę, jeden złotawy cień mnie w niej szczególnie urzekł.
W załączeniu dzisiejsza baardzo szybka próba z Rubenesque+Blondyna+palet ka EL Surreal Violet z ubiegłej zimy. Kiepskie światło, to i zdjęcie takiese.
Zaraz rozejrzę się po necie, o jakim puderku dokładnie mówisz, Corii. Na razie - lecę na EL Soft Matte Bronzer, który też lubię, ale myślałam o czymś delikatniejszym od niego.
Soft Ochre używałam chyba najczęściej na zmianę z Painterly - w zależności od kolorów uzytych cieni.
A Rubenesque zawsze mi się podobał i mam go na liście, tyle ze to nieprędko, bo i tak mam PP od groma
Mówisz o tym cieniu z paletki niebieskiej - najjaśniejszym z żółtawym połyskiem? Mnie on sie tez najbardziej podoba
A co do makijazu - piękny Ci wyszedł - nie mogę przestać na niego patrzeć
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 18:16   #967
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Basiu śliczny makijaż . Bardzo ciekawe połączenie kolorów.
I gratuluję zakupów .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-10, 18:40   #968
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Tydzień mnie tutaj nie było a wy kobitki nabiłyście postów jak szalone, ale już nadrobiłam zaległości Jestem zakochana w różu Buff
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 19:00   #969
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Musisz wziac od nich formularz i wypelnic i miec jakies 3 dokumenty potwierdzajace, ze pracujesz jakos wizazystka...moze byc ksero dyplomu, strona internetowa, ksero wizytowki, maila z Twojej strony internetowej, portfolio z ostatniego roku (minimum to jakies 10-12 prac) i ksero dowodu osobistego
Niestety nie daja zadnych znizek za jakas konkretna kwote wydana u nich w sklepie, a szkoda
Czyli jeżeli pracuję jako wizażystka, ale nie mam dyplomu (ukończenia kursu), mam własną stronę itd to mam szanse na zniżkę

Cori rabel jest bardziej różowa a ja szukam jakiegoś bordo
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 19:14   #970
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
Czyli jeżeli pracuję jako wizażystka, ale nie mam dyplomu (ukończenia kursu), mam własną stronę itd to mam szanse na zniżkę

Cori rabel jest bardziej różowa a ja szukam jakiegoś bordo
Hang Up, Cyber
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 19:17   #971
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Hang Up, Cyber
Oj Cyber to nie bordo To baaardzo ciemny fiolet jest.

Edit:właśnie przeglądam swatche w necie i wygląda tam inaczej niż na moich, u mnie to ciemny fiolet

O na tym swatchu wygląda jak na moichKLIK

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-12-10 o 19:22
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-10, 19:20   #972
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Hang Up, Cyber

ojj na Hang Up chyba się skuszę

Mimo tego że sama nie lubię takiego kolorku do zdjęć na pewno będzie wyglądał pięknie!
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 19:21   #973
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Oj Cyber to nie bordo To baaardzo ciemny fiolet jest.

Edit:właśnie przeglądam swatche w necie i wygląda tam inaczej niż na moich, u mnie to ciemny fiolet
To Sin, Dark Side, Diva, Desire
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 19:25   #974
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
Czyli jeżeli pracuję jako wizażystka, ale nie mam dyplomu (ukończenia kursu), mam własną stronę itd to mam szanse na zniżkę

Cori rabel jest bardziej różowa a ja szukam jakiegoś bordo
Mysle, ze tak w koncu dyplom nie jest konieczny, a podany jako jedna z trzech rzeczy jaka trzeba miec
Jesli jako wizazystka pracujesz na jakas umowe to tez mozesz dac jako jedna z rzeczy
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 20:18   #975
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
Ponawiam moje pytanie!

byłam dziś w Macu z zamiarem kupienia jakiejś bordowej/fioletowej szmineczki. Zdecydowałam się na - Hot Tahiti i przy okazji kupiłam sobie cielaczek Wedge. A wy jakie macie ulubione ciemne szminki?
Nie wiem czy to tylko ja ale za nic w świecie nie mogę używać creamesheen'ów brzydko podkreślają skórki a na dodatek wysuszają..
Ja też nie jestem fanką creamsheen'ów :/ niby mają być najbardziej nawilżające, a na ustach wchodzą w "zmarszczki" i też mi podkreślają skórki. Moje ulubione wykończenie to Luster!

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Pokochałam już te nowe nabytki, Corii! Chciałam jeszcze PP Soft Ochre, ale nie mieli na stanie. Macałam Twoją niebieską paletkę, jeden złotawy cień mnie w niej szczególnie urzekł.
W załączeniu dzisiejsza baardzo szybka próba z Rubenesque+Blondyna+palet ka EL Surreal Violet z ubiegłej zimy. Kiepskie światło, to i zdjęcie takiese.
Zaraz rozejrzę się po necie, o jakim puderku dokładnie mówisz, Corii. Na razie - lecę na EL Soft Matte Bronzer, który też lubię, ale myślałam o czymś delikatniejszym od niego.
Bardzo ładnie

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
ojj na Hang Up chyba się skuszę

Mimo tego że sama nie lubię takiego kolorku do zdjęć na pewno będzie wyglądał pięknie!
Hung Up jest faaaajne
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 20:23   #976
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Pokochałam już te nowe nabytki, Corii! Chciałam jeszcze PP Soft Ochre, ale nie mieli na stanie. Macałam Twoją niebieską paletkę, jeden złotawy cień mnie w niej szczególnie urzekł.
W załączeniu dzisiejsza baardzo szybka próba z Rubenesque+Blondyna+palet ka EL Surreal Violet z ubiegłej zimy. Kiepskie światło, to i zdjęcie takiese.
Ślicznie Basiu, i przez Ciebie jeszcze bardziej chcę Blondynę ! Fantastyczne połączenie kolorów, że Rubanesque + ten pigment są super, to wiedziałam, ale świetnie wyglądają też fiolety z EL. Mam tę paletkę, ale raczej mnie zawiodła, po Twoim makijażu chyba znów się jej przyjrzę i spróbuję oswoić.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 20:26   #977
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Ja też nie jestem fanką creamsheen'ów :/ niby mają być najbardziej nawilżające, a na ustach wchodzą w "zmarszczki" i też mi podkreślają skórki. Moje ulubione wykończenie to Luster!



Bardzo ładnie



Hung Up jest faaaajne

Ja też bardzo lubię Lustre i ostatnio też polubiłam Glaze - w zasadzie nie widzę między nimi różnicy
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 20:58   #978
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
Ja też bardzo lubię Lustre i ostatnio też polubiłam Glaze - w zasadzie nie widzę między nimi różnicy
To chyba miedzy Frost a Glaze różnica niewielka Bo Lustrzaki i Glaze'y się różnią od siebie - te pierwsze nie maja drobinek, które mają te drugie i to dość sporo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 21:58   #979
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Soft Ochre używałam chyba najczęściej na zmianę z Painterly - w zależności od kolorów uzytych cieni.
A Rubenesque zawsze mi się podobał i mam go na liście, tyle ze to nieprędko, bo i tak mam PP od groma
Painterly mam, ale doszłam do wniosku, że różowe tony za bardzo na mnie wychodzą i Soft Ochre byłby lepszy. Trzeba będzie go upolować zatem innym razem. A Rubenesque kupiłam po tym, jak ponownie pokochałam Bare study. W sumie to podobne klimaty, a ja lubię złotka na powiekach.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mówisz o tym cieniu z paletki niebieskiej - najjaśniejszym z żółtawym połyskiem? Mnie on sie tez najbardziej podoba
A co do makijazu - piękny Ci wyszedł - nie mogę przestać na niego patrzeć
dziękuję!
Tak, dokładnie o tym z żółtawym połyskiem myślę - bardzo niespotykany i intrygujący kolor! Prawie kupiłam tę paletkę...
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Basiu śliczny makijaż . Bardzo ciekawe połączenie kolorów.
I gratuluję zakupów .
dziękuję!
Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie
dziękuję!
Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ślicznie Basiu, i przez Ciebie jeszcze bardziej chcę Blondynę ! Fantastyczne połączenie kolorów, że Rubanesque + ten pigment są super, to wiedziałam, ale świetnie wyglądają też fiolety z EL. Mam tę paletkę, ale raczej mnie zawiodła, po Twoim makijażu chyba znów się jej przyjrzę i spróbuję oswoić.
Blondynkę polecam, coś czuję, że będzie moim podstawowym kosmetykiem! A co do EL - ja do tej paletki wracam co jakiś czas, ale korzystam w zasadzie tylko z fioletow, szarość i biel do mnie nie przemawiają zbytnio. Chyba częściej z Blue Dahlia korzystam (druga z ubiegłorocznych palet), choć tamtejsza biel z błękitnym shimmerem to dopiero fiasko
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-11, 00:37   #980
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Blondynkę polecam, coś czuję, że będzie moim podstawowym kosmetykiem!
Blondynka to jeden z moich najbardziej ulubionych pigmentów!
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 01:37   #981
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Blondynka to jeden z moich najbardziej ulubionych pigmentów!
moim tez, cudna jest
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 03:16   #982
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

faktycznie wystarczy strona internetowa i portfolio, żeby wydali tą kartę pro? a ona już funkcjonuje na terenie polski czy trzeba ją realizować za granicą?
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 04:12   #983
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
faktycznie wystarczy strona internetowa i portfolio, żeby wydali tą kartę pro? a ona już funkcjonuje na terenie polski czy trzeba ją realizować za granicą?
Mysle że strona internetowa, portfolio i wizytówka powinno wystarczyć

Rabat w Polsce to 20%, nie ma czegoś takiego jak opłata roczna, ale system zniżek w Polsce jest niezależny od systemu zniżek Pro które obowiązują w większości krajów świata, tzn nie otrzymujesz karty Pro, jestes tylko wciągnieta do polskiej bazy danych, i poza garanicami Polski zniżki nie masz. Cała procedura jest załatwiana w PL skąłdasz w salonie albo wysyłasz do Estee Lauder i czekasz na odpowiedź

Jeżeli wyrobisz karte zagranicą to dostajesz karte wazną prawie na całym świecie o ile w danym państwie jest przyznawana zniżka, ale uwaga w Polsce znizki nie dostaniesz na podstawie tej karty poza PL rabaty wachają sie od 30% do 40%, choć bywaja kraje bez zniżek np: Portugalia, w tym przypadku żeby karta była wazna wnosisz opłata roczna np 40EUR w niemczech czy 35GBP w UK, jeżeli chcesz taka kartę załatwiasz to poza PL w salonie który sie tym zajmuje bo nie wszytskie z tego co wiem maja taką opcje, najczesciej przynosisz wymagane dokumenty i odpowiednia osoba w salonie je akceptuje lub nie, i odrazu dostajesz karte tymczasowa i mozesz robic zakupy, karta stała przysyłana jest poczta z Kanady.
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2011-12-11 o 04:15
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 05:53   #984
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Kamil jak zawsze skarbnica wiedzy, dzięki wielkie za te informacje

a ja teraz z aktualnym szokiem, po raz pierwszy coś takiego mi się stało. umalowałam całą twarz i na koniec spryskałam ją fix +. nigdy nic złego się nie działo, a dzisiaj z jednego (tylko jednego) oka zeszły mi chyba pod jego wpływem cienie (maci same), zważyły się i powieka została częściowo goła. eyeliner, tusz do rzęs, cienie powyżej i w kąciku zew i wew w porządku Oo makijaż udało się uratować, ale pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło.
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 10:03   #985
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Nowego domku szukają, kupowane w Londynie
- podkład Prolongwear NC20 z minimalnym ubytkiem
- nowy Broset Clear
- cien Winterized
- lip conditioner Petting Pink
- lipglass Clear
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 12:24   #986
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Z cyklu "osobliwości":
http://allegro.pl/mac-lady-gaga-podw...977132030.html

http://allegro.pl/mac-roz-do-policzk...977132559.html

I zapewne ktoś to kupi, bo cena wskazywałaby, że to oryginały
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 12:39   #987
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Nowego domku szukają, kupowane w Londynie
- podkład Prolongwear NC20 z minimalnym ubytkiem
- nowy Broset Clear
- cien Winterized
- lip conditioner Petting Pink
- lipglass Clear
KNK, właśnie miałam kupować Prolongweara NC20, piszę PW
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 12:41   #988
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Nowego domku szukają, kupowane w Londynie
- podkład Prolongwear NC20 z minimalnym ubytkiem
- nowy Broset Clear
- cien Winterized
- lip conditioner Petting Pink
- lipglass Clear
Jakbyś miał coś jeszcze to pisz akurat ja prolongwear'a bym wzięła ale NC25
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 16:53   #989
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to tylko ja ale za nic w świecie nie mogę używać creamesheen'ów brzydko podkreślają skórki a na dodatek wysuszają..
też nie lubię Cremesheen'ów wyglądają nieładnie na ustach i podkreślają suche miejsca

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
W załączeniu dzisiejsza baardzo szybka próba z Rubenesque+Blondyna+palet ka EL Surreal Violet z ubiegłej zimy. Kiepskie światło, to i zdjęcie takiese.
śliczne oczko Też lubię bardzo Rubenesque

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Blondynka to jeden z moich najbardziej ulubionych pigmentów!
zgadzam się!
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 21:02   #990
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A ja znów dziś wylądowałam w salonie..... Ech, zaraz portfel zacznie mi uciekać na sam widok salonu MAC-a Dziś tylko pusta "15" i próbka Pro Longwear'a w odcieniu NC20 (podziękowania dla p. Agnieszki z ZT, która cierpliwie biegała za mną po sklepie i odpowiadała na wszystkie moje pytania)
Na mojej wishlistę wciągnełam puder sypki prep+prime, bazę pod tusz do rzęs, cień Mylar
Poszukuje kredki na linię wodną o pięknym szampańskim kolorze, ale w ofercie MAC-a jej nie ma
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.