Puder prasowany Avon 'Idealny kolor' vs Gosh Velvet Touch, Mattifying Finish Pressed - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-04, 19:45   #1
alwaystogether
Przyczajenie
 
Avatar alwaystogether
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 25

Puder prasowany Avon 'Idealny kolor' vs Gosh Velvet Touch, Mattifying Finish Pressed


Skończył mi się puder i właśnie szukam nowego . Mam upatrzone właśnie te dwa jeden Avon 'Idealny kolor' i Gosh 'Velvet Touch, Mattifying Finish Pressed Powder ' . Nie wiem, który mam wybrać, który jest lepszy jakościowo, bardziej wydajny, ładniej wygląda na twarzy i dłużej się utrzymuje matowy efekt . Miałyście może, któryś z nich ? Jakie są wasze odczucia ? Który jest bardziej godny polecenia ? Proszę o szybką odpowiedź, bo jutro muszę się zdecydować .

Edytowane przez alwaystogether
Czas edycji: 2012-02-04 o 19:48
alwaystogether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 20:50   #2
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Puder prasowany Avon 'Idealny kolor' vs Gosh Velvet Touch, Mattifying Finish Pr

Nie mam porównania tych dwóch produktów, i nawet jakbym miała, to i tak nie zagwarantuje, jak będzie wyglądać i sprawować się na Tobie bo to kwestia bardzo indywidualna. Jednak nie kupowałabym raczej kolorówki z Avonu, zwłaszcza w ciemno, bo statystycznie bardzo mało rzeczy mają dobrych.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 22:29   #3
alwaystogether
Przyczajenie
 
Avatar alwaystogether
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 25
Dot.: Puder prasowany Avon 'Idealny kolor' vs Gosh Velvet Touch, Mattifying Finish Pr

Wiem , wiem, bo się bardzo dobrze o tym na sb przekonałam . Ale właśnie opinie tego pudru mnie zachęciły jakoś tak . Ale chyba jednak zdecyduje się na ten z gosh'a . Dzięki za odpowiedź
alwaystogether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 23:57   #4
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Puder prasowany Avon 'Idealny kolor' vs Gosh Velvet Touch, Mattifying Finish Pr

Ja wole Avon, nawet pixiewoo go używają pudry prasowane Avon miał zawsze niezłe, od marca będzie nowy, jeszcze fajniejszy
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 00:27   #5
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Puder prasowany Avon 'Idealny kolor' vs Gosh Velvet Touch, Mattifying Finish Pr

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Nie mam porównania tych dwóch produktów, i nawet jakbym miała, to i tak nie zagwarantuje, jak będzie wyglądać i sprawować się na Tobie bo to kwestia bardzo indywidualna. Jednak nie kupowałabym raczej kolorówki z Avonu, zwłaszcza w ciemno, bo statystycznie bardzo mało rzeczy mają dobrych.
Nie przesadzajmy Wiele rzeczy mają dobrych, zwłaszcza do użytku codziennego Ja uwielbiam ich kredki a i jak pisze KNK ich pudry prasowane są bardzo dobre
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 11:15   #6
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Puder prasowany Avon 'Idealny kolor' vs Gosh Velvet Touch, Mattifying Finish Pr

ok, może od czasu gdy zostalam wkręcona w konsultanctwo coś się zmieniło :P nie bede się bardzo upierać. tylko zaznaczyłam ze kupowanie w ciemno, jest takie sobie.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 14:31   #7
alwaystogether
Przyczajenie
 
Avatar alwaystogether
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 25
Dot.: Puder prasowany Avon 'Idealny kolor' vs Gosh Velvet Touch, Mattifying Finish Pr

A co byście zrobiły na moim miejscu ? Miała któraś z was ten z avonu ? Jakie odczucia ?
alwaystogether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 16:25   #8
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Puder prasowany Avon 'Idealny kolor' vs Gosh Velvet Touch, Mattifying Finish Pr

Cytat:
Napisane przez alwaystogether Pokaż wiadomość
A co byście zrobiły na moim miejscu ? Miała któraś z was ten z avonu ? Jakie odczucia ?
Zajrzyj do Kwc.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 18:14   #9
alwaystogether
Przyczajenie
 
Avatar alwaystogether
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 25
Dot.: Puder prasowany Avon 'Idealny kolor' vs Gosh Velvet Touch, Mattifying Finish Pr

Czytałam już :< .
alwaystogether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 20:27   #10
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Puder prasowany Avon 'Idealny kolor' vs Gosh Velvet Touch, Mattifying Finish Pr

Cytat:
Napisane przez alwaystogether Pokaż wiadomość
Czytałam już :< .
I myślisz, że skoro nie pomogło Ci łącznie ponad 30 recenzji to dwie tutaj coś zmienią? Możesz zawsze napisać do wizażanek, które te recenzje wystawiły o dodatkowe informacje.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.