Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-02, 22:24   #4771
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
dużo lepiej ale serdeczny jest chyba smuklejszy i nadal się wydaje ciut dłuższy

a koci kubek boski

hmm.. serdeczny bardziej mi się zawija i nie wiem czemu tak jest, bo spiłowałam go więcej niż pozostałe może to kwestia ułożenia rąk, nie mam pojęcia..

dostałam go w gimnazjum na dzień kobiet i od tego czasu mi służy z innego kubka się nie napiję
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 23:03   #4772
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Ania tak z 250
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 23:32   #4773
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Zła, to zgłoszę się do Ciebie z konkretami, jak już maska przyjdzie, ok?

post napisano o 21:48 ----------

Zła, do malowania, ale już!
Przy okazji swoje Ci podstawię, bo bidulki już od tygodnia gołe są...
No to czekam >przebiera nogami<

Co do paznokci, to wyznam Wam, że poszłam na całość
Opiłowałam na coś w podobie migdalków (albo pipek, bo nie rozróżniam ), a następnie machnęłam szary z Evelinki biedronkowej, a po wierzchu jakieś błękitne drobinki GR. Wyszlo coś tak przeboskiego (mówię o kolorze, bo kształt jeszcze oswajam), że po prostu nie mogę uwierzyć
Nie proście o zdjęcia, bo NA PEWNO nie potrafię sfotografować tego efektu

Generalnie polecam biedronkową, szarą Evelinkę. Jest to jednowarstwowiec w kolorze stalowy metalic i praktycznie nie zostawia tych charakterystycznych smug przy malowaniu. Jest naprawdę super.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
podrzucam skrócone i trochę skrzywdzone.. niebieski jutro poprawię i macham wzorek
+ mój kubek

Kotek!

Edytowane przez zlakobieta
Czas edycji: 2012-10-02 o 23:33
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 23:44   #4774
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

No dobra. Namówiłyście mnie

Oczywiście efekt holo nie wyszedł ani trochę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1DSC04362.jpg (65,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1DSC04365.jpg (69,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1DSC04366.jpg (74,0 KB, 45 załadowań)
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 23:49   #4775
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
No dobra. Namówiłyście mnie

Oczywiście efekt holo nie wyszedł ani trochę

'nie śpię, bo trzymam laptopa, czekając na paznokcie Złej'

o jaka metamorfoza nie smutaj, pikne są
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 00:35   #4776
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Beatko, to ja jeszcze jutro podumam nad tą maską, czy brać sztuk jedną, czy dwie. Dam Ci znać, com w końcu wydumała

Zła, a idź!
To jest niemoralne mieć tak piękne paznokcie niezależnie od kształtu!
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 01:56   #4777
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
konkrety proszę
Konkretów nie znam Ale odstąpię Ci go. Poza tymi dwoma paznokciami go nie używałam. Nawet naklejka na zakrętce jak nówka

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Prezio ma racje. Podpiłuj- może zmigdal?

Ja... W rosmanie byłam i 100 wydałam

To miało zmieniać kolor.... Działa kiepsko. Minimalnie na serdaku widać.
Prezio ma zawsze rację

Też byłam, ale brak kasy zmusił mnie do pewnej wstrzemięźliwości. Zrobiłam zapas myjadełka do włosów i zmywacz też wzięłam. Ale chyba wezmę jeszcze jeden na zapas

A co to? Na Editt za ładne

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Maaaam pracę! Wprawdzie tylko na pół etatu, ale za to w księgarni anglojęzycznej
Jutro zaczynam

I tyle póki co, bo nie mam czasu.
Nowe mieszkanie, depresja przeprowadzkowa, Kuba u mnie śpi, zebym się na śmierć nie zapłakała z tęsknoty za domem.

Jutro nadrobię. Buzia
Rudzia


Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Dziołszki, będę zamawiać maskę. Bardzo popularna, chwalona i cała "och!" na wielu blogach. Odpalić którejś 250 ml za 6 zika (w tej niemoralnie wysokiej cenie przesyłkę już zawarłam)?

A tak poza tym to uebałam dzisiaj egzamin. Drugi termin 15.
A w chwili obecnej wszelkie stresy, smutki i dwa dni płaczu zalewam winkiem Ktoś się dołączy?
Spóźniłam się. Ale w sumie to co mi kolejny włosowy kosmetyk. Kiedy ja to wszystko wykończę?

Ja się dołączę, choć po winku już tylko butelka zapewne została Medi, trzeba spiąć poślady i zdać. Z czego ten egzamin, materiał Ci nie leży?

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Pomalowałam dzisiaj paznokcie na czerwono pierwszy raz od ponad roku... i nawet mi się podoba
A ja mam gołe, bo nadal nie wiem jak pomalować Już od kilku dni. To do mnie nie podobne

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
podrzucam skrócone i trochę skrzywdzone.. niebieski jutro poprawię i macham wzorek
+ mój kubek
Od razu lepiej

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
No dobra. Namówiłyście mnie

Oczywiście efekt holo nie wyszedł ani trochę
No dobra namówiłaś mnie, tylko... gdzie ja teraz dorwę jakiś lakier? U mnie wszystko wymiecione Fajnie Ci w tym kształcie


Ale pustki. Nie mówcie, że o 2 w nocy wszyscy śpią:P Dobra, też idę. Trzeba wcześnie wstać
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2012-10-03 o 01:57
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 06:18   #4778
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Rudzia,gratuluje!
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 07:20   #4779
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
hmm.. serdeczny bardziej mi się zawija i nie wiem czemu tak jest, bo spiłowałam go więcej niż pozostałe może to kwestia ułożenia rąk, nie mam pojęcia..

dostałam go w gimnazjum na dzień kobiet i od tego czasu mi służy z innego kubka się nie napiję
a to nie wiem, może tylko tak się optycznie wydaje

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
No dobra. Namówiłyście mnie

Oczywiście efekt holo nie wyszedł ani trochę
Hmm chyba tu holo nie ma w ogóle za to widać jakieś drobinki, z tym że one będą widoczne tylko w świetle dziennym dokładnie lampa i słońce psują takie coś.
Paznokcie na pewno nie pipki, ale bardzo ładne wiadomo jeszcze go oswoisz

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Beatko, to ja jeszcze jutro podumam nad tą maską, czy brać sztuk jedną, czy dwie. Dam Ci znać, com w końcu wydumała
a jakby była ta druga to ja się załapię na cwiartke też?

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Konkretów nie znam Ale odstąpię Ci go. Poza tymi dwoma paznokciami go nie używałam. Nawet naklejka na zakrętce jak nówka

No dobra namówiłaś mnie, tylko... gdzie ja teraz dorwę jakiś lakier? U mnie wszystko wymiecione Fajnie Ci w tym kształcie
spooko to daj znaka ile chcesz za niego no i myslę nad wysyłką - wg cennika mogłaby być polecona ekonomiczna za 3.75 bo on chyba nie zaważy więcej niż 50g

A ty piszesz o tych evelinkach? u mnie chyba są jeszcze to mogłabym Ci poszukać
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 07:49   #4780
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To miało zmieniać kolor.... Działa kiepsko. Minimalnie na serdaku widać.
to ten editt?
mój w ogóle się nie zmienia i w dodatku to czarny, Ty masz przynajmniej ładny kolor lakieru



Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Kurczę.. na pewno da się coś wymyślić.
powiem Ci szczerze, że już nawet nie chce mi się kombinować. co 2 tygodnie musiałabym w studium opuszczać zajęcia, poza tym mam ważny wykład i ważne laborki których nie przeniosę, a kolidują mi ze szkołą. a jeśli laborki przeniosę to trwające 1.5 godziny cwiczenia + trwające chyba 3 czy 4 godziny lab. pokrywają mi się w jakichś 30 minutach. musiałabym się też teleportować chyba z jednego budynku chemii do drugiego, który jest jakies 10-15 minut, czyli wychodzi że ani na jednych ani na drugich zajęciach bym nie była
namotałam ale może zrozumiesz



Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Maaaam pracę! Wprawdzie tylko na pół etatu, ale za to w księgarni anglojęzycznej
Jutro zaczynam

I tyle póki co, bo nie mam czasu.
Nowe mieszkanie, depresja przeprowadzkowa, Kuba u mnie śpi, zebym się na śmierć nie zapłakała z tęsknoty za domem.

Jutro nadrobię. Buzia
Brawo Ruda, zacznijmy od połówki etatu, a potem będzie tylko lepiej!
Kuba...



Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Pomalowałam dzisiaj paznokcie na czerwono pierwszy raz od ponad roku... i nawet mi się podoba
ja na różowo i zmyłam zaraz znowu nagość..
a mogłam na czerwono pomalować..



Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
podrzucam skrócone i trochę skrzywdzone.. niebieski jutro poprawię i macham wzorek
+ mój kubek
ale ładny niebieski, co to??



Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
No dobra. Namówiłyście mnie

Oczywiście efekt holo nie wyszedł ani trochę
ale paznokcie jak zawsze masz piękne!



Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Zła, a idź!
To jest niemoralne mieć tak piękne paznokcie niezależnie od kształtu!
ooooooo to, to, to!





przestałam brać antybiotyk, bo zapomniałam, znowu zaczynam czuć i gardło i stan podgorączkowy i katar
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 08:01   #4781
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Dzień dobry w ten paskudny dzień. Nawet tyłka do sklepu mi się nie chce podnieść a głodnam
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 08:12   #4782
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Dzień dobry w ten paskudny dzień. Nawet tyłka do sklepu mi się nie chce podnieść a głodnam
kanapkę?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 08:30   #4783
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
kanapkę?
Kryzys zażegnany, mam swoją
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 08:53   #4784
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
za późno, siedzę z pilniczkiem i piłuję już


słabo coś z tą zmianą koloru.. ale Twoje pazurki jak zawsze cudne
Baardzo słabo. Jak na zimny poranek wyszłam to jeszcze jako tako, ale efekt był trochę taki, jak bym miała za słabo kryjący lakier i żałoba za paznokciami przebijała.... Kiszka trochę


Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Cieszę się, że widać
Ja mam tak z moimi kwadratami. Są opiłowane bez żadnych krągłości na prosto, a jak strzele fotkę, to wyglądają jak zaokrąglone

(...)
Nio
Latałam już w niej. Niestety filcowe kwiaty się mechacą Nie wiem co to z nia będzie dalej. Na razie ambitnie obskubuję

(...)

Eeeee tam, i tak bardzo fajnie to wygląda. Podobaja m sie paznokcie i kolor
Ale to chyba dobrze? Wyglądają subtelniej

Może je ogól?

Dzięki, ale spodziewałam się lepszego efektu

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Pookaaa
Oki.

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Maaaam pracę! Wprawdzie tylko na pół etatu, ale za to w księgarni anglojęzycznej
Jutro zaczynam


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Warszawianek- nie będzie któraś w Eurofashion?
Obiecuję, że pójdę specjalnie dla Ciebie jutro.

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
No dobra. Namówiłyście mnie

Oczywiście efekt holo nie wyszedł ani trochę
Genialnie jest teraz!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A co to? Na Editt za ładne
No Editt właśnie. numer 6.
Kiepskie krycie ma w sumie- 3 warstwy były potrzebne. Plusem jest to, ze drobinki się ładnie rozprowadziły i nie widać pociągnięc pędzelka.

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
to ten editt?
mój w ogóle się nie zmienia i w dodatku to czarny, Ty masz przynajmniej ładny kolor lakieru

(...)
przestałam brać antybiotyk, bo zapomniałam, znowu zaczynam czuć i gardło i stan podgorączkowy i katar
Tak, to ten

Nie musze chyba mówić, ze to niepoważne
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 08:56   #4785
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Hejka
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Nefty, kumpel od kilku dobrych lat jeździ, ale nie pamiętam gdzie dokładnie. Zapuszcza specjalnie na tę okazję brodę () i włosy (a ma kręcone). Wygląda wtedy jak kloszard I uwielbia książki zachowane w takiej tematyce. To on twierdzi, że jestem jak Ciri. Ale pewnie dostał mieczem w łeb...
Kloszard A co do pogrubionego to... taaa... dawniej mój małżon nie raz w łeb mieczem dostawał. To wiele wyjaśnia tak naprawdę i od 10 lat powtarzam sobie regularnie, że wszelkie jego odpały to pewnie przez to
Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Dziś po prostu umierałam z bólu przez @, dzisiaj sobie przyszła ot tak, wredna..
Musiałam zwolnić się z dwóch ostatnich lekcji, bo nie wytrzymałabym...brzuch,żo łądek,kręgosłup.Tabletka nie pomagała.. Wracając do domu tylko modliłam się,żeby nie zasłabnąć. Już jest lepiej..teraz tylko trochę pobolewa..
Agatko, już Ci Medi pisała o pokrzywie ale ja się podpisuję pod tym. Spróbuj chociaż. Ja zaczęłam pić niedawno. Tydzień od tego jak zaczęłam dostałam @ i mnie ta cholera jedna z zaskoczenia wzięła. Zawsze wcześniej wszystko mnie bolało dwa dni przed, i brzuch i krzyż... A teraz nic, żadnych bóli ostrzegawczych. I w ogóle ból jak już był to dużo dużo lżejszy.
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
jeszcze wyżalić się muszę - dwie/trzy grupy na zajeciach mi wadzą żeby pogodzić szkołę i studia i nie mogę się przenieść, bo nie i koniec. najprawdopodobniej mówię szkole pa pa
O chiolera... nie wiem co Ci napisać...
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To miało zmieniać kolor.... Działa kiepsko. Minimalnie na serdaku widać.
Nooo moooże może... coś tam widać... Ale jakbyś nie powiedziała, że to niby zmieniający kolor, na pewno bym na to nie wpadła
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Załączam Ci pomoc naukową do kolejnego podjścia

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Maaaam pracę! Wprawdzie tylko na pół etatu, ale za to w księgarni anglojęzycznej
Jutro zaczynam

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Wyszła końcówka pierwszego rozdziału książki na którą czekam, czytać, nie czytać, przeczytać jak będę mogła całość kupić?
Ja bym nie dała rady czekać
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
A tak poza tym to uebałam dzisiaj egzamin. Drugi termin 15.
A w chwili obecnej wszelkie stresy, smutki i dwa dni płaczu zalewam winkiem Ktoś się dołączy?

To pewnie teraz odsypiasz?
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
podrzucam skrócone i trochę skrzywdzone.. niebieski jutro poprawię i macham wzorek
+ mój kubek
Podoba mi się to połączenie kolorów. Chmurkowe takie
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
No dobra. Namówiłyście mnie

Oczywiście efekt holo nie wyszedł ani trochę
Ładny kolor Na pewno w słoncu wygląda super



A słuchajcie, z tym INM to ja wczoraj pytałam czy chcecie nie dlatego, że mam na sprzedaż Pisałam do takiego dziwnego sklepu internetowego (jakoś nie miałam do nich zaufania) czy by nie wystawili na allegro, no i mi wystawili. Po 21,90 + przesyłka 5 albo 6 zł za list. A w sklepie mają cenę 25+przesyłka... Kliknęłam sobie ale jeszcze dwie sztuki są jakby któraś chciała.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 09:24   #4786
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3688252 1]
Nooo moooże może... coś tam widać... Ale jakbyś nie powiedziała, że to niby zmieniający kolor, na pewno bym na to nie wpadła
(...)
A słuchajcie, z tym INM to ja wczoraj pytałam czy chcecie nie dlatego, że mam na sprzedaż Pisałam do takiego dziwnego sklepu internetowego (jakoś nie miałam do nich zaufania) czy by nie wystawili na allegro, no i mi wystawili. Po 21,90 + przesyłka 5 albo 6 zł za list. A w sklepie mają cenę 25+przesyłka... Kliknęłam sobie ale jeszcze dwie sztuki są jakby któraś chciała.[/QUOTE]
No właśnie.... A mało nie kosztował. Mikrobuteleczka za 6PLN.

To dobra cena. Stacjonarnie 25 płacę.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 09:29   #4787
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To dobra cena. Stacjonarnie 25 płacę.
Właśnie z Eurofashion już miałam zamawiać, ale tam mają tylko wysyłkę 15pln. To by wyszło z przesyłka 40.

A ten sklep co mi na alle wystawił to może pamiętasz: kosmetikon? Co mówiłaś że na głównej mają takie straszne tipsiory... To właśnie oni. I nie wiem jak im się to opłaca że w sklepie 25 a na alle 21,90? Ale lepiej dla mnie
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 09:34   #4788
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3688289 8]Właśnie z Eurofashion już miałam zamawiać, ale tam mają tylko wysyłkę 15pln. To by wyszło z przesyłka 40.

A ten sklep co mi na alle wystawił to może pamiętasz: kosmetikon? Co mówiłaś że na głównej mają takie straszne tipsiory... To właśnie oni. I nie wiem jak im się to opłaca że w sklepie 25 a na alle 21,90? Ale lepiej dla mnie [/QUOTE]
Ja mam całkiem blisko Eurofasion. Niestety oni tylko do 17 (lub nawet krócej) pracują, więc nie zawsze się wyrabiam.

Tak pamiętam te tipsiory

fajnie, że tak taniej wystawili
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 10:16   #4789
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

spooko to daj znaka ile chcesz za niego no i myslę nad wysyłką - wg cennika mogłaby być polecona ekonomiczna za 3.75 bo on chyba nie zaważy więcej niż 50g

A ty piszesz o tych evelinkach? u mnie chyba są jeszcze to mogłabym Ci poszukać
To ślij adresiwo, bo będę przechodzić obok poczty Tylko migusiem

Jeszcze spr w innych B.

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

przestałam brać antybiotyk, bo zapomniałam, znowu zaczynam czuć i gardło i stan podgorączkowy i katar


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Dzień dobry w ten paskudny dzień. Nawet tyłka do sklepu mi się nie chce podnieść a głodnam
Ja musiałam się podnieść. Chwilę po tym jak wyszłam z domu, taka się zaczęła ulewa... już myślałam, że popłynę z nurtem.
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 11:15   #4790
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Bosz, nie mogę się zebrać do sprzątania
Jeszcze się wczoraj okazało, że mój pies jest chory i to prawdopodobnie nieuleczalnie..
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 11:18   #4791
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Coone

Zła ładny szarak

Buuu jestem chora i musze isc na uczelnie do 19 głowa mi sama leci...
A i dziś chwale się włosami mojej przyjaciółki i fryzurą ktorą wykonałam <KLIK>
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 11:39   #4792
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Bosz, nie mogę się zebrać do sprzątania
Jeszcze się wczoraj okazało, że mój pies jest chory i to prawdopodobnie nieuleczalnie..
o maasz. Co mu?

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Buuu jestem chora i musze isc na uczelnie do 19 głowa mi sama leci...
A i dziś chwale się włosami mojej przyjaciółki i fryzurą ktorą wykonałam <KLIK>
Ładniej niż w tutku. O wiele. Dokąd ona ma włosy??
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 11:42   #4793
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Z 10 cm za talie
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 12:01   #4794
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Z 10 cm za talie
To jak moje... Jak głowę do suszenia pochylę
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 12:06   #4795
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Znalazłam i przeklejam

w sobotę wrzuciłam na łepek maseczkę nawilżającą z dużą ilością oleju lnianego. To ta maseczka inspirowana blogiem czarownicującej Ostatnio często ją robię i dodaję do niej sporo keratyny hydrolizowanej - 10, a nawet 12 kropel.
Potem normalnie umyłam włosięta z wszystkimi fajerwerkami, a na koniec pierwszy raz w życiu zrobilam płukankę lnianą zamiast normalnego glutka
Było ok, ale pod wieczór zrobiło sie siano. Wtedy przypomniało mi się, że kupiłam maskę Bingo z karite, wiec dołożyłam do niej glicerynę, spirulinę, keratynę, kwas hialuronowy, miód, olej i glutek lniany. Wszystko zmiksowałam. Zrobilam sobie wysoki koński ogon i maskę nałozyłam tylko na niego. Dokładnie owinęłam foliowym woreczkiem i ścisnęłam gumką. Nosiłam to od niedzielnego poranka do poniedziałku. Spłukałam dokladnie i umyłam Mrs Potters balsamem aloesowym. B/s naturia miód i cytryna, a na koniec dużo glutka lnianego. Wyszły mi przepiękne loki prawie bez siana.


Dawaj te pazurki
Nie mam połowy tych produktów ale jak tylko kupię to zrobię.

No już już..
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Maaaam pracę! Wprawdzie tylko na pół etatu, ale za to w księgarni anglojęzycznej
Jutro zaczynam
Gratulacje!
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
A tak poza tym to uebałam dzisiaj egzamin. Drugi termin 15.
A w chwili obecnej wszelkie stresy, smutki i dwa dni płaczu zalewam winkiem Ktoś się dołączy?
Poprawisz
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Trelle, co pan okulista powiedział?
A tym, że się nie odzywałaś po lekarzu się oczywiście nie przejmuj Byłam niedowidziałam...
Hmm.. Podobno będzie jeszcze gorzej, mam się nie przejmować.
Dzisiaj wyglądam jak Freddy Krueger.
Dzień Paszteta witaj!
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Oczywiście efekt holo nie wyszedł ani trochę
Ładny kształt ale chyba wolałam Twoje kwadraty.
Z resztą i tak i tak 'Ci ładnie'.
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
powiem Ci szczerze, że już nawet nie chce mi się kombinować. co 2 tygodnie musiałabym w studium opuszczać zajęcia, poza tym mam ważny wykład i ważne laborki których nie przeniosę, a kolidują mi ze szkołą. a jeśli laborki przeniosę to trwające 1.5 godziny cwiczenia + trwające chyba 3 czy 4 godziny lab. pokrywają mi się w jakichś 30 minutach. musiałabym się też teleportować chyba z jednego budynku chemii do drugiego, który jest jakies 10-15 minut, czyli wychodzi że ani na jednych ani na drugich zajęciach bym nie była
namotałam ale może zrozumiesz

przestałam brać antybiotyk, bo zapomniałam, znowu zaczynam czuć i gardło i stan podgorączkowy i katar
Eeee tak troszkę może zrozumiałam..

Kopniaka dać?
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Bosz, nie mogę się zebrać do sprzątania
Jeszcze się wczoraj okazało, że mój pies jest chory i to prawdopodobnie nieuleczalnie..

A ile ma lat?



A to coś już poszło do zmycia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07180.jpg (64,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07182.jpg (67,3 KB, 40 załadowań)
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.

Edytowane przez Trelle
Czas edycji: 2012-10-03 o 12:08
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 12:08   #4796
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To jak moje... Jak głowę do suszenia pochylę
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 12:17   #4797
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
o maasz. Co mu?
Nasz zaufany weterynarz stwierdza problemy z przysadką mózgową ale żeby to potwierdzić trzeba by było wysłać próbki do Niemiec, a to i tak nic nie da bo tego się w Polsce nie leczy.
To jamnik, a waży prawie 2o kilo bo ma niekontrolowany rozrost mięśni i problemy z nerkami


Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość

A ile ma lat?
Jedenaście, jest ze mną przez pół mojego życia. Jak się pier%^& to wszystko po kolei
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 12:23   #4798
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Nasz zaufany weterynarz stwierdza problemy z przysadką mózgową ale żeby to potwierdzić trzeba by było wysłać próbki do Niemiec, a to i tak nic nie da bo tego się w Polsce nie leczy.
To jamnik, a waży prawie 2o kilo bo ma niekontrolowany rozrost mięśni i problemy z nerkami

Jedenaście, jest ze mną przez pół mojego życia. Jak się pier%^& to wszystko po kolei
O kurczę.. A może podzwoń do innych klinik? W Szczecinie jest bardzo dobra, mojej znajomej psa wyleczyli a miał 2 % (!) szans na przeżycie.
Może pójdź przede wszystkim do innego weterynarza? Nawet zaufany może się mylić.
Trzymaj się.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 12:33   #4799
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
O kurczę.. A może podzwoń do innych klinik? W Szczecinie jest bardzo dobra, mojej znajomej psa wyleczyli a miał 2 % (!) szans na przeżycie.
Może pójdź przede wszystkim do innego weterynarza? Nawet zaufany może się mylić.
Trzymaj się.
Konsultował się z innymi wetami i żaden z nich przez nie może nic stwierdzić. Miał już masę badań pod kątem różnych chorób i nic nie wyszło. Powiedział, że przez 17 lat kariery nie spotkał się z takim przypadkiem, ani żaden z jego kolegów.
Dał namiary na jakiegoś faceta od spraw beznadziejnych, ale to w Wawie albo Lublinie, jak będzie trzeba to go na rękach zaniosę
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 12:37   #4800
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Konsultował się z innymi wetami i żaden z nich przez nie może nic stwierdzić. Miał już masę badań pod kątem różnych chorób i nic nie wyszło. Powiedział, że przez 17 lat kariery nie spotkał się z takim przypadkiem, ani żaden z jego kolegów.
Dał namiary na jakiegoś faceta od spraw beznadziejnych, ale to w Wawie albo Lublinie, jak będzie trzeba to go na rękach zaniosę
Z takim podejściem to on będzie jeszcze biegał przez 10 lat.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.