Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-16, 22:48   #751
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39274046]Moim pierwszym zegarkiem byl Swatch wlasnie . "Bransoleta" byla na gumce a tarcza byla w 101 Dalmatynczykow.
[/QUOTE]
Moim pierwszym, nie licząc tego z komunii, też był Swatch i też na gumie, takiej szerokiej, tylko że w arbuzy .

Aktualnie mam dwa CK, tylko jeden mały, jeden z dużą tarczą. Obydwa zegarki na czarnym skórzanym pasku i z czarną tarczą, styl zdecydowanie minimalistyczny. W sumie to ciągle podoba mi się ten sam typ zegarków i stwierdziłam, że nie mam po co kupować następnych, tak samo wyglądających. Może co najwyżej na lato sobie kupię jakiegoś plastikowego Swatcha , mam sentyment do tej marki.

A duże złote Korsy mnie nie kręcą, bo generalnie złota nie lubię.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Widze, ze zegarki i koty na tapecie
A konkretnie Korsy Ja gustuję z kolei w cieniutkich zegarkach i mój ulubiony to ten na zdjęciu.

I spodobały mi sie strasznie czwórki Guerlainowe z wiosennej kolekcji, te fiolety sa obłedne
Bardzo ładny ten Swatch, lubię takie płaskie.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość

Powyżej moje koty; fotka sprzed jakichś 2 lat - dlatego oba jeszcze szczupłe i zgrabne (szara kotka wygląda teraz jak "kluseczka" ).
Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
jak się wszystkie chwalą kotami to ja też muszę
moja Nuki
Cudne te Wasze koty .

Zresztą wszystkie, które tu się ostatnio przewinęły, są piękne.

Miałam kiedyś kotkę, drobną, czarną, wziętą jako młode kocię z podwórka, gdzie się bezpańsko tułała. Straszna uciekinierka niestety z niej była, co w efekcie skończyło się dla niej tragicznie. Za nic jednak nie dało się jej utrzymać jedynie w domu, codziennie musiała być wypuszczana na podwórko, gdzie najchętniej sobie polowała na ptaszki, które mi czasem na wpół żywe do domu znosiła. Jak jej nie chciałam kiedyś z domu wypuścić, to mi nasikała do szafy ubraniowej .

Generalnie ja jednak "psiara" jestem .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 23:12   #752
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

ja też "od zawsze" lubiłam jeden typ zegarków - kwadratowe lub prostokątne, z ciemną tarczą, i kreseczkami / kropeczkami zamiast cyfr, na srebrnej bransolecie. No ale ileż można takich samych właśnie - i tym sposobem skusiłam się najpierw na jakiejś mega wyprzedaży na jakiegoś o zgrozo okrągłego timexa na skórzanym pasku, tak dla przełamania się no i jak się już przełamałam to potem zobaczyłam tego mojego srebrnego MK ze złotymi dodatkami (bo obrączkę mam łączoną ze złotem) i już musiał być mój taki na maksa srokowaty jak na moje możliwości, totalne przeciwieństwo dotychczasowych moich upodobań zauważyłam że to z wiekiem mi postępuje, kiedyś byłam bardziej minimalistyczna
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 23:54   #753
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Ja tylko na chwilkę:

Jakie piękne te Wasze koty!!!

---------- Dopisano o 00:54 ---------- Poprzedni post napisano o 00:53 ----------

no masakra, gapię się i gapię i wszystkie bym zjadła
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 02:11   #754
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ładny
Aczkolwiek ja muszę mieć złoty, co by pasował do koloru ćwieków w mojej ukochanej torebusi I musi być duży, bo na starość człowiek ślepnie

Dziękuję dziewczęta w imieniu Pusi za komplementy. Ona uważa, że jej się należą i przyjęła je niczym dama, nie mrugnęwszy nawet okiem
dziękuję na złotego również mam ochotę, ogółem uwielbiam złoto
Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Fajowy kociak.To niezbyt surowa kara
No,ale córcia pewnie zadowolona.mam Tissota i nosić nie moge,bo mnie uczula,ale mój już wiekowy,
Ten też mi się podoba,lubię złoty kolor

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------


Jaki ładniutki,ciekawe czy ma nikiel?w moim właśnie jest i mnie uczula,teraz większość niby nie zawiera

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------


Gonia,a w tyłek chcesz?Nam się już kwiatek i walentynka nie należy?bo niby co za stare jesteśmy?

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------


szczerze przyznam, że nie mam pojęcia, na pewno nikiel w kolczykach mnie uczula, przy zegarku nic mi się nie dzieje, ale to też inna część ciała, zatem moje uszy nie mogą być w tej kwestii wyrocznią

sama mam jeszcze minimalistycznego CK, ale MK go zdetronizowal, zdecydowanie wolę wcześniej wspomniane złoto i bransoletę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg calvin-klein-lady-element-ck-k5024102.jpg (17,7 KB, 13 załadowań)
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 08:45   #755
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość


Cos mozolnie mi nadrabianie idzie

Dziewczynki wiecie moze kiedy te bronzerki Gurleain wychodza?

James, polecilas mi kolekcje wiosenna Clarinsa, cienie beda moje Dzieki

Edit: przypomnialo mi sie: synek znajomych moich Rodzicow kiedys wypuscil z klatki kanarki sasiadow i z rozbrajajaca szczeroscia sepleciac rzekl: zwrocilem im wolnosc
Nie ma za co .

Co do bronzerkow Guerla to Temptalia napisala, ze w burzujskich sklepach w USA beda na poczatku marca.
U Ciebie pewnie pare tygodni pozniej. U nas jeszcze pozniej.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Moim pierwszym, nie licząc tego z komunii, też był Swatch i też na gumie, takiej szerokiej, tylko że w arbuzy .
Tez fajny .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-02-17 o 09:03
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 09:08   #756
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Co do zegarków, to nie wypowiadam się, bo nie noszę - nie lubię

Śliczne te Wasze kociemby To i ja pochwalę się swoimi, jako, że Dzień Kota jest. Moje koty (Pusia i Bunia) właśnie śpią obok mnie na biurku. Zagarnęły sobie część biurka, na lewo od laptopa, a więc i laptop i kaloryfer je grzeje. A kiedy przez dłuższy czas siedzę spokojnie i nie ruszam się z krzesła, przychodzą do mnie. Jedna siada na kolanach, druga układa mi się na rękach, na tej części biurka tuż przed laptopem. Także mam 2 piętra kotów Bywa też tak, że obydwie uwalą się na moim dużym obrotowym fotelu. Wtedy ja siedzę na samym skrawku, a koty rozłożone jak paniska

Ja to w ogóle kociara jestem. Psy też lubię, ale czasami się ich boję. A koty... Kiedyś miałam 5 kotów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20111003049.jpg (143,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120211056.jpg (92,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120304067.jpg (171,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120407083.jpg (108,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120411087.jpg (152,9 KB, 22 załadowań)
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 09:47   #757
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Dzięwczyty superaśne te Wasze koty,ja lubię wszystkie zwierzęta,tylko pająków się boję,a muchy mnie obrzydzają
Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
dziękuję na złotego również mam ochotę, ogółem uwielbiam złoto

szczerze przyznam, że nie mam pojęcia, na pewno nikiel w kolczykach mnie uczula, przy zegarku nic mi się nie dzieje, ale to też inna część ciała, zatem moje uszy nie mogą być w tej kwestii wyrocznią

sama mam jeszcze minimalistycznego CK, ale MK go zdetronizowal, zdecydowanie wolę wcześniej wspomniane złoto i bransoletę
Ładniutki,taki delikatny i kobiecy

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Mam prośbę, poradzicie?
Chcę kupić olej do włosów i mam dylemat,który wybrać Khadi czy Phenome?
Szukam,szukam,ale jak zwykle będę musiała sama kupić jak wiele innych poszukiwanych
I jeszcze pytanie czy któraś z Was ma,albo testowała nowy podkład od Guerlaina parure rozświetlający?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 09:56   #758
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Chcę kupić olej do włosów i mam dylemat,który wybrać Khadi czy Phenome?
Szukam,szukam,ale jak zwykle będę musiała sama kupić jak wiele innych poszukiwanych
I jeszcze pytanie czy któraś z Was ma,albo testowała nowy podkład od Guerlaina parure rozświetlający?
Phenome u mnie wypadl beznadziejnienie zrobil kompletnie nic.Oddalam go.
Khadi taki se,ale lepszy od phenome

moje wlosy nie polubily sie z zadnym z nich
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 09:57   #759
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
I jeszcze pytanie czy któraś z Was ma,albo testowała nowy podkład od Guerlaina parure rozświetlający?
Ktora wersje? Jest fluid i krem.
Ja testowalam kremowy.Kolor sie dopasowuje o wiele lepiej niz w zwyklych Parure'ach. To naprawde duzy plus (i tak byl za ciemny, ale na mnie lekko pojasnial). Latwo sie rozsmarowuje, ze tak powiem.
Najwiekszym minusem bylo przetluszczenie. Podklad chwile po rozsmarowaniu swiecil sie jak szalony. Nie bylo to rozswietlenie, ale oblesny blysk.
Skora tez sie szybciej przetluszczala.

Nie polecam.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-02-17 o 09:58
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 10:03   #760
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Phenome u mnie wypadl beznadziejnienie zrobil kompletnie nic.Oddalam go.
Khadi taki se,ale lepszy od phenome

moje wlosy nie polubily sie z zadnym z nich
Dzięki za szybka odp
Czy mozesz coś polecić do cienkich włosów?

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39281395]Ktora wersje? Jest fluid i krem.
Ja testowalam kremowy.Kolor sie dopasowuje o wiele lepiej niz w zwyklych Parure'ach. To naprawde duzy plus (i tak byl za ciemny, ale na mnie lekko pojasnial). Latwo sie rozsmarowuje, ze tak powiem.
Najwiekszym minusem bylo przetluszczenie. Podklad chwile po rozsmarowaniu swiecil sie jak szalony. Nie bylo to rozswietlenie, ale oblesny blysk.
Skora tez sie szybciej przetluszczala.

Nie polecam.[/QUOTE]
dzięki
Tak,o ten kremowy pytam.Kurcze,to dla mnie może być fajny,ja mimo mieszanej cery zimą mam jakąś odwodnioną i nie muszę zbytnio się pudrować.Jak z jego trwałością,trzyma się?Ciekawe dlaczego Cię rozjaśniał,czy to tylko z tym podkładem tak masz?

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Jeszcze o olejach,moze JMO lepszy?

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

James,a Ty miałaś 02,czy 03?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 10:06   #761
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dzięki za szybka odp
Czy mozesz coś polecić do cienkich włosów?


Jeszcze o olejach,moze JMO lepszy?[COLOR="Silver"]
mówisz o tym olejku z Johna?
http://johnmasters.pl/pl/p/Odzywka-d...ych-wlosow/108

ja włosów cieńkich nie mam,więc w tej kwestii nie pomogę.

uwielbiam testować oleje i wiele mam na swoim koncie,u mnie znakomicie sprawdzają się:vatika,sesa i hennara
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 10:08   #762
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Tak,o ten kremowy pytam.Kurcze,to dla mnie może być fajny,ja mimo mieszanej cery zimą mam jakąś odwodnioną i nie muszę zbytnio się pudrować.Jak z jego trwałością,trzyma się?Ciekawe dlaczego Cię rozjaśniał,czy to tylko z tym podkładem tak masz?

James,a Ty miałaś 02,czy 03?
Oczywiscie 02. Tym jasnieniem to sie nie przejmuj, bo na mnie wszystko ostatnio jasnieje .
Po pojasnieniu troche byl jeszcze za ciemny na mnie. Glow tluszczowy jaki dawal byl jednak nie do zaakceptowania, wiec nawet nie bawilam sie w rozjasnianie.
Trwalosc srednia. Wszystko, co sie zawsze szybko swieci gorzej sie trzyma. Tu wygladalam jakbym sie maslem posmarowala.

Ostatnio probowalam wiele podkladow. Najlepszy okazal sie Dior Nude.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 10:08   #763
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

a ja znów o kotach
śliczne je macie co do sztuki i zazdroszczę Wam ich wszystkich strasznie, bo ... pozują
mojej Królowej nie sposób zrobić porządnej foty, bo sabotażystka
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 10:13   #764
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Spoznione zyczenia walentykowe dla Was.

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Jeszcze tzn. "madrosci codzienne".


4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 10:23   #765
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
mówisz o tym olejku z Johna?
http://johnmasters.pl/pl/p/Odzywka-d...ych-wlosow/108

ja włosów cieńkich nie mam,więc w tej kwestii nie pomogę.

uwielbiam testować oleje i wiele mam na swoim koncie,u mnie znakomicie sprawdzają się:vatika,sesa i hennara
,miałam na mysli ten:http://johnmasters.pl/pl/p/Gleboka-k...bek-wlosow/107
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 10:25   #766
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość

Mam prośbę, poradzicie?
Chcę kupić olej do włosów i mam dylemat,który wybrać Khadi czy Phenome?
Mam obydwa oleje, zdecydowanie Khadi.
Phenome jest tyle, co kot napłakał, na dodatek ma w składzie alkohol, nie wart swojej ceny, ale ma ładny zapach i wygodny aplikator.
Khadi ma zapach, który niekoniecznie może się podobać, ale da się przeżyć; za to działanie bardzo fajne, rzeczywiście przyspieszył mi porost, nie przetłuszcza mi skóry głowy i jest meeega wydajny. I wydaje mi się, że ma lepszy skład od Phenome.
Za JMO nawet się nie zabieram, bo miałam kilka ich produktów do włosów i z ani jednego nie byłam zadowolona

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2013-02-17 o 10:29
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 10:26   #767
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39281560]Oczywiscie 02. Tym jasnieniem to sie nie przejmuj, bo na mnie wszystko ostatnio jasnieje .
Po pojasnieniu troche byl jeszcze za ciemny na mnie. Glow tluszczowy jaki dawal byl jednak nie do zaakceptowania, wiec nawet nie bawilam sie w rozjasnianie.
Trwalosc srednia. Wszystko, co sie zawsze szybko swieci gorzej sie trzyma. Tu wygladalam jakbym sie maslem posmarowala.

Ostatnio probowalam wiele podkladow. Najlepszy okazal sie Dior Nude.[/QUOTE]
Mam próbki Nuda,nie jest zły,ale to chyba nie do końca to.Ostatnio zauważyłam,że te podkłady,które kiedyś lubiłam/odpowiadały mi teraz nie do końca się sprawdzaja.Szybko schodzą z twarzy,nie do końca kryja moje naczynka i potrzebuję czegoś nowego

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39281625]spoznione zyczenia walentykowe dla was.

---------- dopisano o 11:13 ---------- poprzedni post napisano o 11:11 ----------

jeszcze tzn. "madrosci codzienne".


:d:d[/quote]
:d:d
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 10:28   #768
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
też to miałam

na początku fajny efekt,widziałam włosy uniesione u nasady,a pózniej gdzieś przestałam używać regularnie i nie wiem jak działa systematycznie stosowany.W efekcie poleciał do innej wizażanki.W każdym razie gdybym wiedziała,że działa"tylko"tak to bym nie kupiła,ale znowu moja wina,bo pogrubionePodpyt aj jeszcze Holi,bo równocześnie zaczęłyśmy stosowanie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 10:30   #769
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Mam obydwa oleje, zdecydowanie Khaki.
Phenome jest tyle, co kot napłakał, na dodatek ma w składzie alkohol, nie wart swojej ceny, ale ma ładny zapach i wygodny aplikator.
Khadi ma zapach, który niekoniecznie może się podobać, ale da się przeżyć; za to działanie bardzo fajne, rzeczywiście przyspieszył mi porost, nie przetłuszcza mi skóry głowy i jest meeega wydajny. I wydaje mi się, że ma lepszy skład od Phenome.
Za JMO nawet się nie zabieram, bo miałam kilka ich produktów do włosów i z ani jednego nie byłam zadowolona
Solciuchna,a Ty masz cienkie włosy,bo pamietam mega bujną blond fryzure
Chyba wezmę Khadi,ale mowa o stymulujacym czy amla?

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
też to miałam

na początku fajny efekt,widziałam włosy uniesione u nasady,a pózniej gdzieś przestałam używać regularnie i nie wiem jak działa systematycznie stosowany.W efekcie poleciał do innej wizażanki.W każdym razie gdybym wiedziała,że działa"tylko"tak to bym nie kupiła,ale znowu moja wina,bo pogrubionePodpyt aj jeszcze Holi,bo równocześnie zaczęłyśmy stosowanie
Chyba wezmę Khadi,ale w tej chwili niedostępny,jest tylko amla
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 10:32   #770
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Solciuchna,a Ty masz cienkie włosy,bo pamietam mega bujną blond fryzure
Chyba wezmę Khadi,ale mowa o stymulujacym czy amla?
Mam cienkie włosy ale za to bardzo gęste Mówiłam o Khadi stymulującym wzrost włosów (bo u mnie z tym bardzo ciężko).

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Amlę miałam z Vatiki i trochę obciążała mi włosy, więc jak masz cienkie i "klapnięte" to nie polecałabym Ci go. Kokosowy jest lekki
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 10:35   #771
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39281625]Spoznione zyczenia walentykowe dla Was.

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Jeszcze tzn. "madrosci codzienne".


[/QUOTE]


samo życie ... z kotem
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 10:36   #772
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Solciuchna,a Ty masz cienkie włosy,bo pamietam mega bujną blond fryzure
Chyba wezmę Khadi,ale mowa o stymulujacym czy amla?

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------


Chyba wezmę Khadi,ale w tej chwili niedostępny,jest tylko amla
ja miałam stymulujący,a amla khadi miałam szampon-boski
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 10:41   #773
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

dziękuję dziewczyny za pomoc,wezmę Stymulujący i Amla,jednak musze poczekać,bo w tej chwili niedostępny

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
ja miałam stymulujący,a amla khadi miałam szampon-boski
O,dzięki to wezmę sobie skoro polecasz,jeden koszt przesyłki
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 10:43   #774
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny za pomoc,wezmę Stymulujący i Amla,jednak musze poczekać,bo w tej chwili niedostępny
a wrzuć go do wyszukiwarki,bo on w tylu sklepach jest,że pewnie trafisz na "dostępny"

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny za pomoc,wezmę Stymulujący i Amla,jednak musze poczekać,bo w tej chwili niedostępny

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------


O,dzięki to wezmę sobie skoro polecasz,jeden koszt przesyłki
tylko teraz w tym szamponie trochę zmienili skład-na lepszy

eee widzę,że na helfy mają jeszcze dostępną wersję starą-niecertyfikowaną,którą ja miałam.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2013-02-17 o 10:44
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 10:44   #775
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
a wrzuć go do wyszukiwarki,bo on w tylu sklepach jest,że pewnie trafisz na "dostępny"

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------



tylko teraz w tym szamponie trochę zmienili skład-na lepszy
tu kupowałyście?
http://www.khadi.pl/naturalne-odzywki-do-wlosow
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 10:46   #776
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
henne z tego sklepu zamawiałam szampony,oleje z helfy.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 10:48   #777
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

masakra oni nie akceptują płatności Kartą kredytową

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
henne z tego sklepu zamawiałam szampony,oleje z helfy.
Dziękuję Ci Aniu,tam też nie ma tego olejku
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 10:48   #778
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Tak, ja tutaj kupowałam. Szampon Khadi Amla też miałam, fajny
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 10:52   #779
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
masakra oni nie akceptują płatności Kartą kredytową

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------


Dziękuję Ci Aniu,tam też nie ma tego olejku
zadzwoń jutro do helfy i zapytaj kiedy na stanie będą mieli stymulujący

nie ma za co
Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Tak, ja tutaj kupowałam. Szampon Khadi Amla też miałam, fajny
oo fajnie,że i Tobie pasował a starą czy nową wersję miałaś?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 10:52   #780
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Nigdzie go nie ma,wszędzie niedostepny,oczekiwanie na dostawę.Chyba naprawdę musi być dobry
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.