Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-17, 11:27   #2611
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ja z korektorów używam obecnie l'oreal true match w odcieniu ivory i golden rose korektor rozświetlający w pędzelku, numerek 4. Oba polecam, trzymają się na mojej twarzy długo, nie ciemnieją, nie włażą w zmarchy, nie podkreślają skórek, lubię je czasami użyć solo, bez podkładu i wtedy też się bardzo dobrze spisują.
Miałam kiedyś TM i dwa z Golden Rose, Collection 2000 (nie wymienię tych wszystkich rossmanowych i polskich firm korektorów) też i jak do tej pory wszystko podkreśla mi zmarchy mam taką budowę oka że jak na razie nic mi nie przypasowało by nakładać w te okolice. Nawet podkład jak nakładam to muszę bardzo omijać miejsca pod oczami choć i tak już podkład wygląda lepiej niż korektor
Byłabym skłonna dać dużo za korektor o lekko średnim kryciu rozświetlającym, wygładzającym i nie podkreślającym linii mimicznych. Nie miałam nigdy wysokopółkowca i trochę boję się ryzykować bo jak pomyślę że mam dać 150/200zł za 1,5ml i wystarczy mi to na 2-3 tygodnie a zmarchy dalej podkreślone będą to wolę z cieniami chodzić na pewno już nie będę nic kupować z dolnej i średniej półki bo dla mnie to strata kasy jeśli chodzi o korektory z przeznaczeniem tylko pod oczy
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 11:34   #2612
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

A może korektor nakładaj tylko na cienie pod oczami i pod dolną powieką(tam gdzie nie masz zmarszczek) a dolną powiekę właśnie cieniem? Na vlogu redlipstick mówiła właśnie o takim sposobie
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 12:46   #2613
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Mnie też okropnie irytuje włażenie podkładów/korektorów w zmarszczki pod oczami, jeszcze nie znalazłam nic takiego, co by tego nie robił.. Wychwalany na blogach Nico Baggio też się nie spisał :/ zresztą już zaakceptowałam swoje cienie i nie zależy mi aż tak mocno na korektorze pod oczy..
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 13:23   #2614
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
A może korektor nakładaj tylko na cienie pod oczami i pod dolną powieką(tam gdzie nie masz zmarszczek) a dolną powiekę właśnie cieniem? Na vlogu redlipstick mówiła właśnie o takim sposobie
na dolnej powiece to dopiero mam zmarszczek mam bardzo podobną budowę oczu jak Christina Ricci, do tego cienka, wiotka skóra mi się ostatnio zrobiła muszę zainwestować w jakiś koreański krem pod oczy i solidne nawilżenie na chwilę obecną raczej każdy korektor będzie źle wyglądać, nie mam dużych cieni, bardziej na odświeżeniu i rozświetleniu okolic oczu mi zależy...

Filmiki RLM bardzo fajne i konkretne, teraz oglądam
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 14:19   #2615
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
na dolnej powiece to dopiero mam zmarszczek mam bardzo podobną budowę oczu jak Christina Ricci, do tego cienka, wiotka skóra mi się ostatnio zrobiła muszę zainwestować w jakiś koreański krem pod oczy i solidne nawilżenie na chwilę obecną raczej każdy korektor będzie źle wyglądać, nie mam dużych cieni, bardziej na odświeżeniu i rozświetleniu okolic oczu mi zależy...

Filmiki RLM bardzo fajne i konkretne, teraz oglądam
Chodziło mi żebyś nakładała tak sporo poniżej dolnej powieki. Tam chyba nie masz zmarszczek? Ale skoro oglądasz jej filmiki to pewnie trafisz na ten o korektorach i lepiej Ci wytłumaczy

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Mnie też okropnie irytuje włażenie podkładów/korektorów w zmarszczki pod oczami, jeszcze nie znalazłam nic takiego, co by tego nie robił.. Wychwalany na blogach Nico Baggio też się nie spisał :/ zresztą już zaakceptowałam swoje cienie i nie zależy mi aż tak mocno na korektorze pod oczy..
Też zaakceptowałam, że niezależnie od korektora i tak będą widoczne, ale przynajmniej rozświetlenie musi być, bo inaczej wyglądam na chorą- wielkie cienie pod oczami i blada cera, normalnie wampir
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 15:13   #2616
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Eeetam, te 'Zmierzchowe' są nieskazitelne
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 15:59   #2617
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

One mają cienie i się błyszczą jak kula dyskotekowa
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 16:44   #2618
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
na dolnej powiece to dopiero mam zmarszczek mam bardzo podobną budowę oczu jak Christina Ricci, do tego cienka, wiotka skóra mi się ostatnio zrobiła muszę zainwestować w jakiś koreański krem pod oczy i solidne nawilżenie na chwilę obecną raczej każdy korektor będzie źle wyglądać, nie mam dużych cieni, bardziej na odświeżeniu i rozświetleniu okolic oczu mi zależy...

Filmiki RLM bardzo fajne i konkretne, teraz oglądam
Próbowałaś korektorów mineralnych? Wiem jaki masz problem, bo też mam ciężką budowę oka. Nie dość, że oczy głęboko osadzone, to policzki wystające, gałki wyłupiaste, przez co prócz cieni mam spore zagłębienie okraszone wałkami powiek :P Na dolnej powiece wręcz mam okręgi z zagłębień/zmarszczek.
U mnie więc wszystkie korektory prędzej czy później włażą w załamania, jedynie teraz zauważyłam, że minerały trzymają się na miejscu, załamania wręcz omijają. No i fajnie kryją i rozświetlają. Obecnie mam EDM, ale powoli się kończy.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 20:30   #2619
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Próbowałaś korektorów mineralnych? Wiem jaki masz problem, bo też mam ciężką budowę oka. Nie dość, że oczy głęboko osadzone, to policzki wystające, gałki wyłupiaste, przez co prócz cieni mam spore zagłębienie okraszone wałkami powiek :P Na dolnej powiece wręcz mam okręgi z zagłębień/zmarszczek.
U mnie więc wszystkie korektory prędzej czy później włażą w załamania, jedynie teraz zauważyłam, że minerały trzymają się na miejscu, załamania wręcz omijają. No i fajnie kryją i rozświetlają. Obecnie mam EDM, ale powoli się kończy.
o to to! Gała "wyłupiasta", dolna powieka taki wałeczek skóry solidnie okraszony "kreseczkami" zaraz potem jakże poetycka dolina łez razem z cieniem na który zachodzą kurze łapki i wystający polik Korektory jakich firm mineralnych się u Ciebie najlepiej sprawdziły?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 20:35   #2620
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
o to to! Gała "wyłupiasta", dolna powieka taki wałeczek skóry solidnie okraszony "kreseczkami" zaraz potem jakże poetycka dolina łez razem z cieniem na który zachodzą kurze łapki i wystający polik Korektory jakich firm mineralnych się u Ciebie najlepiej sprawdziły?
Właśnie EDM, jutro jeszcze przetestuję inną metodę aplikacji i mogę zdać relację ostateczną :P Tylko wiesz, nie jest tak, że one idealnie zachowują się pod okiem, bo te zmarszczki lekko podkreślają, ale na prawdę minimalnie. Jeżeli inne korektory w liniach się zbierały, to te właśnie jak już się zbierają, to po za nimi - jak pokaże na zdjęciu, to zobaczysz o co chodzi Ogólnie jednak chyba wyglądają najlepiej, na pewno nie gorzej, niż solo, a i cienie są mniej widoczne.

Edytowane przez Noodle Soup
Czas edycji: 2013-09-17 o 20:36
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 18:57   #2621
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Właśnie EDM, jutro jeszcze przetestuję inną metodę aplikacji i mogę zdać relację ostateczną :P Tylko wiesz, nie jest tak, że one idealnie zachowują się pod okiem, bo te zmarszczki lekko podkreślają, ale na prawdę minimalnie. Jeżeli inne korektory w liniach się zbierały, to te właśnie jak już się zbierają, to po za nimi - jak pokaże na zdjęciu, to zobaczysz o co chodzi Ogólnie jednak chyba wyglądają najlepiej, na pewno nie gorzej, niż solo, a i cienie są mniej widoczne.
przeglądałam recenzje prochów i faktycznie mogą się sprawdzić, jaki masz kolor z EDM?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 19:06   #2622
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
przeglądałam recenzje prochów i faktycznie mogą się sprawdzić, jaki masz kolor z EDM?
Itensive Fair, chyba już wycofany
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 21:36   #2623
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

a ja zastanawiam się nad podkładem Rimmel Match Perfection w odcieniu: 010 lub Bell BB Cream - Nude i nie wiem co lepsze. Czy któraś z was używała?
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 22:42   #2624
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Odp: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Z tego co sie orientuje to MP zbieral dobre recenzje.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 23:24   #2625
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 08:14   #2626
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Brzmi dobrze Ja właśnie jestem bladziochem (załącznik), a szukam czegoś co nie da efektu maski, nie ściemnieje. A myślisz, że współpracowałby z Dermacolem 208 ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 25 czerwca.jpg (118,1 KB, 46 załadowań)
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 10:27   #2627
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 12:56   #2628
mariposaszeptem
Raczkowanie
 
Avatar mariposaszeptem
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 30
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Poradzicie mi jaki mogę zastosować zamiennik do pudru maybelline dream matte numer 03? Kolorystycznie i biorąc pod uwagę konsystencję, bo np. ten tańszy affinitone jest dla mnie za twardy na pędzel. No i to, że powinien być matujący.
__________________
Forum o "Igrzyskach śmierci"
mariposaszeptem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 20:01   #2629
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

iamsolucky, specjalnie dla Ciebie zrobiłam sprawozdanie z dnia z korektorem mineralnym pod okiem Dla porównania położyłam pod drugie oko minimalną ilość korektora zwykłego, w kremie - zazwyczaj nakładałam więcej i kończyło się to gorzej. Sama ocenisz czy to to, czego szukasz:

1 - moje oko bez niczego i z korektorem - nie łudzę się, że mi zmarszczki pod okiem poznikają, ale nie podkreśla ich jakoś bardzo. Na pewno mniej, niż podkład + zwykły korektor

2 - po całym dniu noszenia - lewe zdjęcie to minerałek, prawe to zwykły korektor - no jednak widać różnicę w zbieraniu się w zmarszczkach :P

3 - specjalnie naciągnęłam skórę, żeby zobaczyć, czy on włazi w te zmarchy, czy nie. Widać co widać, ja po prostu takie zagłębienia mam, korektor się w nich nie zbiera :P

jedynym minusem może być pudrowe wykończenie, u mnie dopiero po jakimś czasie prochy stapiają się z cerą i wyglądają naturalniej. Nakładam je puchatym pędzlem do rozcierania cieni, sprawdza się najlepiej. No i przede wszystkim trwałość - po całym dniu paradowania zdecydowanie minerały trzymały się lepiej, niż zwykły korektor. Czasem też łącze obydwa produkty, tzn zwykły korektor gruntuje proszkami i też trzyma się cacy

Acha, zwykły korektor to w tym przypadku Tony Moly Baby Doll Pot Concealer

(dodałam linki, bo załączniki się pikselują)

http://imageshack.us/a/img191/1207/kj5j.jpg
http://imageshack.us/a/img94/2466/5lp1.jpg
http://imageshack.us/a/img30/9749/srqy.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (58,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (62,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (58,0 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez Noodle Soup
Czas edycji: 2013-09-19 o 20:07
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-19, 21:35   #2630
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

o właśnie, podkład dla takiej jasnej cery (mam bardzo podobny odcień)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg khhkgkg.jpg (64,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LilyCollinsHairMakeup.jpg (25,0 KB, 31 załadowań)
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 22:19   #2631
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
o właśnie, podkład dla takiej jasnej cery (mam bardzo podobny odcień)
z Meow na pewno coś znajdziesz.
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 22:23   #2632
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2013-09-19 o 22:25
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 06:40   #2633
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
iamsolucky, specjalnie dla Ciebie zrobiłam sprawozdanie z dnia z korektorem mineralnym pod okiem Dla porównania położyłam pod drugie oko minimalną ilość korektora zwykłego, w kremie - zazwyczaj nakładałam więcej i kończyło się to gorzej. Sama ocenisz czy to to, czego szukasz:

1 - moje oko bez niczego i z korektorem - nie łudzę się, że mi zmarszczki pod okiem poznikają, ale nie podkreśla ich jakoś bardzo. Na pewno mniej, niż podkład + zwykły korektor

2 - po całym dniu noszenia - lewe zdjęcie to minerałek, prawe to zwykły korektor - no jednak widać różnicę w zbieraniu się w zmarszczkach :P

3 - specjalnie naciągnęłam skórę, żeby zobaczyć, czy on włazi w te zmarchy, czy nie. Widać co widać, ja po prostu takie zagłębienia mam, korektor się w nich nie zbiera :P

jedynym minusem może być pudrowe wykończenie, u mnie dopiero po jakimś czasie prochy stapiają się z cerą i wyglądają naturalniej. Nakładam je puchatym pędzlem do rozcierania cieni, sprawdza się najlepiej. No i przede wszystkim trwałość - po całym dniu paradowania zdecydowanie minerały trzymały się lepiej, niż zwykły korektor. Czasem też łącze obydwa produkty, tzn zwykły korektor gruntuje proszkami i też trzyma się cacy

Acha, zwykły korektor to w tym przypadku Tony Moly Baby Doll Pot Concealer

(dodałam linki, bo załączniki się pikselują)

http://imageshack.us/a/img191/1207/kj5j.jpg
http://imageshack.us/a/img94/2466/5lp1.jpg
http://imageshack.us/a/img30/9749/srqy.jpg
dziękuję dobra kobieto
różnice widać szczególnie na ostatnim zdjęciu po naciągnięciu. Musze się kolorom przyjrzeć
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 09:35   #2634
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
i golden rose cię nie zapchał? bo ma trochę silikonów
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 10:03   #2635
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
i golden rose cię nie zapchał? bo ma trochę silikonów
To że ma silikony nie znaczy że zapcha. Popatrz np na bb kremy . Jak dla mnie kluczową sprawą jest dokładny demakijaż.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 10:27   #2636
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 14:15   #2637
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

A Rimmel nie utlenia się? Moja cera niestety jest do tego skłonna, więc nic z tego, że podkład sobie jest nawet jasny to i tak poźniej pomarańczowieje Bourjois jest za ciemny, ale chociaż nie ciemnieje mi na twarzy.
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 15:09   #2638
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

tak sobie sprawdziłam na szyi podkłady, które mam w domu i najlepszy dla mnie pod względem kolorystycznym jest Dermacol 208, ale stosuję go jedynie jako korektor. Właśnie takiego odcienia podkładu szukam (do 30zł).
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 19:01   #2639
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
tak sobie sprawdziłam na szyi podkłady, które mam w domu i najlepszy dla mnie pod względem kolorystycznym jest Dermacol 208, ale stosuję go jedynie jako korektor. Właśnie takiego odcienia podkładu szukam (do 30zł).
To jest ten różowawy?

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A kolorówka.com? W ich gotowych bazach tego chyba nie ma, a nawet można sobie skomponować z wybranych składników własną. Trochę zachodu, ale przy uczuleniu to już chyba warto.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 19:35   #2640
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
To jest ten różowawy?

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------


A kolorówka.com? W ich gotowych bazach tego chyba nie ma, a nawet można sobie skomponować z wybranych składników własną. Trochę zachodu, ale przy uczuleniu to już chyba warto.
nie różowawy to chyba był 209, nie wiem. 208 to taki bardzo jasny chłodny beż.

chochlik kornwalijski robiłaś na swoim blogu recenzję Rimmela 010 i na zdjęciach wygląda na bardzo jasny beżowy odcień, ale zauważyłam, że w tej samej notce był podkład z Bella (ten za 5,99) - beige. I mam prośbę, czy mogłabyś zrobić na dłoni swatch tych dwóch odcieni ? Bo ja mam tego Bell'a i byłoby mi to bardzo pomocne w ocenie.
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."




Edytowane przez wega1993
Czas edycji: 2013-09-21 o 10:33
wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.