Pytania i porady fryzjerskie - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-14, 18:48   #541
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez anita0526 Poka¿ wiadomo¶æ
Pooooomooocyy!
Zaliczy³am meega wpadke z farbowaniem. Malowa³am od dawna w³osy na jasny blond, pokusi³o mnie by przyciemniæ. U¿y³am szamponetki z joanny ciemny blond, która nie zmy³a mi siê do koñca. Na d³ugo¶ci w³osów kolor zmy³ siê ca³y, góra zosta³a w dziwnych kolorach pomarañcz, rudy nie wiem.. kupi³am farbe miodowy blond, i znowu pora¿ka..góra ruda, reszta w³osów praktycznie bez zmiany.. Wypróbowa³am k±piel rozja¶niaj±c±..wysz³y kanarkowo ¿ó³te;( wiêc znowu szamponetka ciemny blond by jako¶ je ratowaæ i ponownie wysz³y u góry rude a na d³ugo¶ci maj± ³adny blond kolor... Biedne w³osy przesz³y ju¿ tylee, jak teraz wróciæ do blonduuu? Nie chce ¿eby wysz³y ¿ó³te ani tak ³aciate jak teraz.. Prosze pomó¿ciee..
jak ju¿ mia³a¶ tego kanarka to wystarczy³o och³odziæ jasn± blond popielat± farb±, zamiast znowu przyciemniaæ
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-14, 18:55   #542
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez blackberry8 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy jest jaka¶ oficjalna paleta do okre¶lania poziomu w³osów? Na razie wiem tyle, ¿e s± za ciemne. Mam trochê czasu, wiêc bêdê u¿ywaæ sprayu rozja¶niaj±cego (na razie mam na oku TEN), ¿eby powoli schodziæ z br±zu. 1 czy 2 dni przed na³o¿eniem tonera rozja¶ni³abym do blondu - jeszcze nie wiem czym, muszê poszperaæ po sieci. Na to toner dark tulip i powinno wyj¶æ co¶ TAKIEGO.
Taki mam plan, jeszcze siê waham co do tego sprayu - to dobry pomys³? Wtedy nie musia³abym k³a¶æ rozja¶niacza na ciemny br±z, bo bêd± ju¿ ja¶niejsze, mo¿e to da lepszy efekt ni¿ rozja¶nianie na jeden raz.
daj fote swoich w³osów ok i nie u¿ywaj nic w sprayu
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-14, 20:32   #543
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 3 787
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

To w za³±czniku jest prawie aktualne, kolor ten sam, tylko wywijaj±ce siê koñcówki ¶ciê³am
Na takich ¿aden toner mi nie z³apie, a nie chcê rozja¶niaæ do blondu za jednym zamachem. Nie wiem co zrobiæ
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg moherki zl.jpg (15,1 KB, 13 za³adowañ)
blackberry8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-14, 20:35   #544
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

O matko jakbym mia³a takie piêkne w³osy to ¿adn± farb± bym ich nie tknê³a!!!
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-14, 20:46   #545
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez blackberry8 Poka¿ wiadomo¶æ
To w za³±czniku jest prawie aktualne, kolor ten sam, tylko wywijaj±ce siê koñcówki ¶ciê³am
Na takich ¿aden toner mi nie z³apie, a nie chcê rozja¶niaæ do blondu za jednym zamachem. Nie wiem co zrobiæ
nie musisz nic rozja¶niaæ kolor z³apie bez problemu
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-14, 21:07   #546
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 3 787
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
O matko jakbym mia³a takie piêkne w³osy to ¿adn± farb± bym ich nie tknê³a!!!
Dziêkujê W³osy nie rêka, odrosn±

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
nie musisz nic rozja¶niaæ kolor z³apie bez problemu
Mówisz? Zamówiê toner i zrobiê próbê na koñcówce pasemka, zobaczê jak wyjdzie.
blackberry8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-14, 21:08   #547
rudaa66
Przyczajenie
 
Avatar rudaa66
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Do blackberry. Ja uzywalam la riche directions caly czas kiedy farbowalam wlosy na jasna lub krwista czerwien.naturalnie jestem szatynka wiec musialam rozjasnic cale wlosy za pierwszym razem a potem odrosty.directions zmywa sie po okolo dwoch tygodniach(4-5 myc).nie zchodzi calkirk ale jest juz wyblakly i wymaga odswiezenia.Jesli polozysz go na cirmne wlosy (tez prubowalam) podkresli jedynie twoj obecny kolor i nada glebi i blasku w danym kolorze np dark tulip.sprawdz go sobie na swoim obecnym kolorze.moze wyjsc calkiem ladny.jesli chcesz widocznego intensywnego koloru to od jasnego brazu juz go uzyskasz
rudaa66 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 21:19   #548
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 3 787
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez rudaa66 Poka¿ wiadomo¶æ
Do blackberry. Ja uzywalam la riche directions caly czas kiedy farbowalam wlosy na jasna lub krwista czerwien.naturalnie jestem szatynka wiec musialam rozjasnic cale wlosy za pierwszym razem a potem odrosty.directions zmywa sie po okolo dwoch tygodniach(4-5 myc).nie zchodzi calkirk ale jest juz wyblakly i wymaga odswiezenia.Jesli polozysz go na cirmne wlosy (tez prubowalam) podkresli jedynie twoj obecny kolor i nada glebi i blasku w danym kolorze np dark tulip.sprawdz go sobie na swoim obecnym kolorze.moze wyjsc calkiem ladny.jesli chcesz widocznego intensywnego koloru to od jasnego brazu juz go uzyskasz
Dziêkujê za bardzo przydatne informacje Bêdê testowaæ, mo¿e po³o¿ony na moje te¿ wyjdzie fajnie. Na razie to muszê go zamówiæ
blackberry8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-24, 12:19   #549
omphff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam, mam nastêpuj±ce pytanie.
jestem mê¿czyzn± i zwykle ¶cinam w³osy u fryzjera tak ¿e:
boki i ty³ s± krótko ¶ciête maszynk±, góra zostawiona d³u¿sza i zaczesuje j± do ty³u i na bok, z lewej na praw±
tutaj pojawia siê moje pytanie jak powinna wygl±daæ d³ugo¶æ w³osów na gorze, czy wszystkie powinny byæ podobnej d³ugo¶ci czy np ta lewa strona powinna byæ d³u¿sza, a mo¿e prawa, gdzie koñcówki opadaj± na mój prawy krótko ¶ciêty bok
omphff jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-24, 18:25   #550
NILA243
Przyczajenie
 
Avatar NILA243
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 3
Co mam zrobiæ z w³osami?

przez ostatni rok rozja¶nia³am szamponem koloryzuj±cym w³osy. w wakacje przyciemni³am na jasny br±z. zrobi³am ombre i to by³ b³±d bo w³osy spali³am. posz³am do fryzjera i chcia³am znów wróciæ do blondu. fryzjerka ¶ciê³a mi spalone koñce czyli jakie¶ 15 cm (teraz mam w³oski troszkê za ramiona). na w³osy fryzjerka po³o¿y³a mi dekoloryzator a potem farbê. tak przyznajê siê ¿e te w³osy by³y skazane na zniszczenie jednak by³o lepiej ni¿ jak te same koñce. 1,5 miesi±ca pó¼niej znów posz³am do fryzjerki, ta przefarbowa³a mi znów w³oski i obciê³a te "pozosta³o¶ci" po moim ombre i powiedzia³a "musia³am ci obci±æ te w³osy bo to by³y jeszcze te spalone ale teraz ju¿ mo¿esz zapuszczaæ i masz takie miêciutkie jak jedwab". od tamtej pory u¿ywam dobrych szamponów, olejuje lub kremuje w³osy 1-2 razy w tygodniu, prawie co mycie nak³adam odzywkê a 1-2 razy\tydzieñ nak³adam maskê, stosuje frotki itp.
zauwa¿y³am poprawê w³osów. my¶la³am ¿e ju¿ jest lepiej jednak by³am dzisiaj u takiej pani to powiedzia³a ¿e mam spalone koñce i powiedzia³a ¿ebym od¿ywia³a w³osy. trochê siê tym za³ama³am.
teraz zastanawiam siê czy jeszcze wyd³u¿yæ czas miêdzy farbowaniem zamiast co 6 tyg. to farbowaæ co 8-10 tyg?
my¶la³am te¿ ¿eby zaprzestaæ farbowania ale naturalne w³osy s± oklapniête a moje maj± brzydki, ciemny blond z mysimi refleksami (bleee), a nie lubiê tego mojego naturalnego a kocham siê w jasnych blondach i jest mi w nich o wiele lepiej (tak s±dzê) a poza tym wed³ug mnie odrosty wygl±daj± niechlujnie
co wiêc mam zrobiæ?



baaardzo proszê o pomoc
NILA243 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-24, 20:56   #551
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez omphff Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, mam nastêpuj±ce pytanie.
jestem mê¿czyzn± i zwykle ¶cinam w³osy u fryzjera tak ¿e:
boki i ty³ s± krótko ¶ciête maszynk±, góra zostawiona d³u¿sza i zaczesuje j± do ty³u i na bok, z lewej na praw±
tutaj pojawia siê moje pytanie jak powinna wygl±daæ d³ugo¶æ w³osów na gorze, czy wszystkie powinny byæ podobnej d³ugo¶ci czy np ta lewa strona powinna byæ d³u¿sza, a mo¿e prawa, gdzie koñcówki opadaj± na mój prawy krótko ¶ciêty bok
To zale¿y, jaki efekt chcesz uzyskaæ. Najlepiej wrzuæ zdjêcie.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez NILA243 Poka¿ wiadomo¶æ
przez ostatni rok rozja¶nia³am szamponem koloryzuj±cym w³osy. w wakacje przyciemni³am na jasny br±z. zrobi³am ombre i to by³ b³±d bo w³osy spali³am. posz³am do fryzjera i chcia³am znów wróciæ do blondu. fryzjerka ¶ciê³a mi spalone koñce czyli jakie¶ 15 cm (teraz mam w³oski troszkê za ramiona). na w³osy fryzjerka po³o¿y³a mi dekoloryzator a potem farbê. tak przyznajê siê ¿e te w³osy by³y skazane na zniszczenie jednak by³o lepiej ni¿ jak te same koñce. 1,5 miesi±ca pó¼niej znów posz³am do fryzjerki, ta przefarbowa³a mi znów w³oski i obciê³a te "pozosta³o¶ci" po moim ombre i powiedzia³a "musia³am ci obci±æ te w³osy bo to by³y jeszcze te spalone ale teraz ju¿ mo¿esz zapuszczaæ i masz takie miêciutkie jak jedwab". od tamtej pory u¿ywam dobrych szamponów, olejuje lub kremuje w³osy 1-2 razy w tygodniu, prawie co mycie nak³adam odzywkê a 1-2 razy\tydzieñ nak³adam maskê, stosuje frotki itp.
zauwa¿y³am poprawê w³osów. my¶la³am ¿e ju¿ jest lepiej jednak by³am dzisiaj u takiej pani to powiedzia³a ¿e mam spalone koñce i powiedzia³a ¿ebym od¿ywia³a w³osy. trochê siê tym za³ama³am.
teraz zastanawiam siê czy jeszcze wyd³u¿yæ czas miêdzy farbowaniem zamiast co 6 tyg. to farbowaæ co 8-10 tyg?
my¶la³am te¿ ¿eby zaprzestaæ farbowania ale naturalne w³osy s± oklapniête a moje maj± brzydki, ciemny blond z mysimi refleksami (bleee), a nie lubiê tego mojego naturalnego a kocham siê w jasnych blondach i jest mi w nich o wiele lepiej (tak s±dzê) a poza tym wed³ug mnie odrosty wygl±daj± niechlujnie
co wiêc mam zrobiæ?



baaardzo proszê o pomoc
A nie mo¿esz farbowaæ samych odrostow? Najlepiej reszty w³osow nie ruszaæ. Poza tym w³osy farbowane zawsze bêd± bardziej zniszczone, ni¿ naturalne, koñcowki s± s³absze i szybciej siê ³ami± i rozdwajaj±.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-25, 14:16   #552
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 422
GG do Yoko99
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziewczyny polecicie jak±¶ profesjonaln± farbê - jasny popielaty blond. Ostatnio u¿ywa³am Loreal Excellence 9.1 i by³ w miarê ok, ale nie wzi±³ siwych pasm. Aha i na jakiej wodzie to robiæ - 6%? Mój naturalny kolor to taki mysi br±z. Z góry dziêkujê za o¶wiecenie
Yoko99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-25, 19:55   #553
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Yoko99 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny polecicie jak±¶ profesjonaln± farbê - jasny popielaty blond. Ostatnio u¿ywa³am Loreal Excellence 9.1 i by³ w miarê ok, ale nie wzi±³ siwych pasm. Aha i na jakiej wodzie to robiæ - 6%? Mój naturalny kolor to taki mysi br±z. Z góry dziêkujê za o¶wiecenie
Polecam blondy Cece Color Creme. Farby s± do¶æ delikatne, a kolory wychodz± jak w palecie i s± trwa³e.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-25, 19:57   #554
Dziecko3
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 85
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Ja ostatnio pojecha³em pierwszy raz do "stylisty" jak mu pokaza³em zdjêcie jak ma mnie mniej wiêcej obci±³ to chyba za bardzo zaakcentowa³em na mniej...
Dziecko3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-26, 11:13   #555
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Yoko99 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny polecicie jak±¶ profesjonaln± farbê - jasny popielaty blond. Ostatnio u¿ywa³am Loreal Excellence 9.1 i by³ w miarê ok, ale nie wzi±³ siwych pasm. Aha i na jakiej wodzie to robiæ - 6%? Mój naturalny kolor to taki mysi br±z. Z góry dziêkujê za o¶wiecenie
z blondow to nie wiem ale polecam farby: Wella Illumina, Wella Koleston, Vitality's.

CeCe mojej mamie wysuszyla mocno wlosy i nie chwycila siwkow dobrze. Wlasnie blond z poziomu 9 albo 8.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-26, 22:07   #556
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 422
GG do Yoko99
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka¿ wiadomo¶æ
Polecam blondy Cece Color Creme. Farby s± do¶æ delikatne, a kolory wychodz± jak w palecie i s± trwa³e.
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
z blondow to nie wiem ale polecam farby: Wella Illumina, Wella Koleston, Vitality's.

CeCe mojej mamie wysuszyla mocno wlosy i nie chwycila siwkow dobrze. Wlasnie blond z poziomu 9 albo 8.

Dziêkujê dziewczyny za podpowiedzi Mo¿e nie do koñca rozproszy³y one mg³ê, w której siê poruszam , ale wiem od czego zacz±æ testy
Yoko99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-27, 13:16   #557
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Yoko99 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny polecicie jak±¶ profesjonaln± farbê - jasny popielaty blond. Ostatnio u¿ywa³am Loreal Excellence 9.1 i by³ w miarê ok, ale nie wzi±³ siwych pasm. Aha i na jakiej wodzie to robiæ - 6%? Mój naturalny kolor to taki mysi br±z. Z góry dziêkujê za o¶wiecenie
Wella Koleston. Mo¿e wobec tego spróbuj na 9%.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-28, 20:06   #558
b9a655abaae5a95da59d0a2183980e5768c86655_6240efcedf252
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziewczyny,mam tak± pro¶bê-podpowiedzcie mi jakie kolory w³osów by do mnie pasowa³y,bo ja ju¿ po wielu latach farbowania siê na czarno nie potrafiê okre¶liæ nawet co mi pasuje a co nie Mam jasn± karnacjê,w ciep³ym ¿ó³tawym odcieniu i piwne oczy. Mój naturalny kolor w³osów to z³ocisty br±z. Od fryzjerki wiem ¿e rudawe odcienie s± stworzone dla mnie,tylko ¿e ja absolutnie takiego nie chcê,nie czujê siê dobrze w takim kolorze. Kiedy zapyta³am jakie kolory jeszcze proponuje-us³ysza³am ¿e sama nie wie,¿e rudy jest najlepszy
Wiêc zanim znów pójdê sobie strzêpiæ nerwy do kolejnego 'mistrzunia' postanowi³am spytaæ wszechwiedz±ce wiza¿anki
b9a655abaae5a95da59d0a2183980e5768c86655_6240efcedf252 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-28, 20:24   #559
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

[1=b9a655abaae5a95da59d0a2 183980e5768c86655_6240efc edf252;43468675]Dziewczyny,mam tak± pro¶bê-podpowiedzcie mi jakie kolory w³osów by do mnie pasowa³y,bo ja ju¿ po wielu latach farbowania siê na czarno nie potrafiê okre¶liæ nawet co mi pasuje a co nie Mam jasn± karnacjê,w ciep³ym ¿ó³tawym odcieniu i piwne oczy. Mój naturalny kolor w³osów to z³ocisty br±z. Od fryzjerki wiem ¿e rudawe odcienie s± stworzone dla mnie,tylko ¿e ja absolutnie takiego nie chcê,nie czujê siê dobrze w takim kolorze. Kiedy zapyta³am jakie kolory jeszcze proponuje-us³ysza³am ¿e sama nie wie,¿e rudy jest najlepszy
Wiêc zanim znów pójdê sobie strzêpiæ nerwy do kolejnego 'mistrzunia' postanowi³am spytaæ wszechwiedz±ce wiza¿anki[/QUOTE]
A mo¿e taki jak masz naturalny? Albo pralina? Czerwonawy br±z?
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-29, 10:38   #560
napli
Raczkowanie
 
Avatar napli
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cze¶æ dziewczyny!
Chcia³abym zmieniæ kolor w³osów, ale nie wiem jak siê do tego zabraæ. Aktualnie mam pofarbowane Casting Creme Gloss Ciemna czekolada. Wcze¶niej farbowa³am 3-4 razy od stycznia henn± Khadi orzechowy br±z. Szamponetka Castinga w ogóle siê nie zmywa, mimo ¿e czyta³am na forum, ze mo¿e w ogóle nie z³apaæ. W ka¿dym razie chcia³abym uzyskaæ karmelowy/miodowy br±z, lekko rudy. No i teraz nie wiem, czy muszê je rozja¶niaæ, mo¿e najpierw pasemka? A mo¿e ta k±piel rozja¶niaj±ca? Dorad¼cie co¶, proszê
napli jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-29, 14:50   #561
rikinhio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej,
Nie wiem, czy dobrze wybra³am w±tek- mam nadziejê, ¿e tak.
Mam problem:
Aktualnie moje w³osy s± rude, ciep³e. Chcia³abym uzyskaæ jaki¶ ch³odny, br±zowy odcieñ...
Jest na to rada?
Czyta³am o p³ukankach, ale kompletnie nie wiem co i jak.
Czy musia³abym najpierw pofarbowaæ w³osy jakim¶ popielatym br±zem i dopiero p³ukanka, czy mo¿e od razu p³ukaæ?
Pomó¿cie, proszê.
Pozdrawiam!
rikinhio jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-29, 18:41   #562
b9a655abaae5a95da59d0a2183980e5768c86655_6240efcedf252
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka¿ wiadomo¶æ
A mo¿e taki jak masz naturalny? Albo pralina? Czerwonawy br±z?


W³a¶nie w swoim naturalnym kolorze czujê siê tak hm,bezp³ciowo Jest za ma³o wyrazisty jak dla mnie. Szczerze zastanawia³am siê nad takim ¶rednim blondem,bardzo podobaj± mi siê kolory popielate,przygaszone ale raczej nie bêd± mi takie pasowaæ ze wzglêdu na ciep³y odcieñ skóry,mam racjê?
My¶la³am jeszcze o czekoladowym br±zie,mo¿e to by³ by dobry wybór?
Obawiam siê tylko w³a¶nie czerwonawych refleksów,bo szczerze nie znoszê w³a¶nie kiedy w³osy maj± rudawy/czerwony poblask
b9a655abaae5a95da59d0a2183980e5768c86655_6240efcedf252 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-29, 20:13   #563
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez napli Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny!
Chcia³abym zmieniæ kolor w³osów, ale nie wiem jak siê do tego zabraæ. Aktualnie mam pofarbowane Casting Creme Gloss Ciemna czekolada. Wcze¶niej farbowa³am 3-4 razy od stycznia henn± Khadi orzechowy br±z. Szamponetka Castinga w ogóle siê nie zmywa, mimo ¿e czyta³am na forum, ze mo¿e w ogóle nie z³apaæ. W ka¿dym razie chcia³abym uzyskaæ karmelowy/miodowy br±z, lekko rudy. No i teraz nie wiem, czy muszê je rozja¶niaæ, mo¿e najpierw pasemka? A mo¿e ta k±piel rozja¶niaj±ca? Dorad¼cie co¶, proszê
K±piel
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-29, 20:20   #564
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 213
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez rikinhio Poka¿ wiadomo¶æ
Hej,
Nie wiem, czy dobrze wybra³am w±tek- mam nadziejê, ¿e tak.
Mam problem:
Aktualnie moje w³osy s± rude, ciep³e. Chcia³abym uzyskaæ jaki¶ ch³odny, br±zowy odcieñ...
Jest na to rada?
Czyta³am o p³ukankach, ale kompletnie nie wiem co i jak.
Czy musia³abym najpierw pofarbowaæ w³osy jakim¶ popielatym br±zem i dopiero p³ukanka, czy mo¿e od razu p³ukaæ?
Pomó¿cie, proszê.
Pozdrawiam!
Troche sie wtr±ce, ale czy Twoj naturalny kolor wlosow jest cieply (i ogolnie twoja kolorystyka)? Bo jesli tak to w twoim przypadku odradzam chlodne kolory, bo to po prostu nie twoja paleta.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sabriel_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-29, 23:22   #565
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez rikinhio Poka¿ wiadomo¶æ
Hej,
Nie wiem, czy dobrze wybra³am w±tek- mam nadziejê, ¿e tak.
Mam problem:
Aktualnie moje w³osy s± rude, ciep³e. Chcia³abym uzyskaæ jaki¶ ch³odny, br±zowy odcieñ...
Jest na to rada?
Czyta³am o p³ukankach, ale kompletnie nie wiem co i jak.
Czy musia³abym najpierw pofarbowaæ w³osy jakim¶ popielatym br±zem i dopiero p³ukanka, czy mo¿e od razu p³ukaæ?
Pomó¿cie, proszê.
Pozdrawiam!
Naturalne czy farbowane? Jak naturalne to farba natura od razu. A jak farbowane to deko i natura, po¼niej popiele.

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

[1=b9a655abaae5a95da59d0a2 183980e5768c86655_6240efc edf252;43482116]W³a¶nie w swoim naturalnym kolorze czujê siê tak hm,bezp³ciowo Jest za ma³o wyrazisty jak dla mnie. Szczerze zastanawia³am siê nad takim ¶rednim blondem,bardzo podobaj± mi siê kolory popielate,przygaszone ale raczej nie bêd± mi takie pasowaæ ze wzglêdu na ciep³y odcieñ skóry,mam racjê?
My¶la³am jeszcze o czekoladowym br±zie,mo¿e to by³ by dobry wybór?
Obawiam siê tylko w³a¶nie czerwonawych refleksów,bo szczerze nie znoszê w³a¶nie kiedy w³osy maj± rudawy/czerwony poblask[/QUOTE]
Radzi³abym ¶redni blond, ale s³oneczny lub musztardowy, zdecydowanie lepiej wygl±da w po³±czeniu z ciep³± karnacj±, ni¿ popiele. Ja mam w³a¶nie na odwrot i w ciep³ym wygl±da³am tragicznie. My¶lê, ¿e z czekolad± te¿ mog³aby¶ sprobowaæ, ale one lubi± wychodziæ ciemno. Najwa¿niejsze, ¿eby¶ Ty siê dobrze czu³a ze swoim kolorem w³osow.
__________________
Wymiana

Edytowane przez Lady_Caroline
Czas edycji: 2013-10-29 o 23:19
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-30, 01:21   #566
b9a655abaae5a95da59d0a2183980e5768c86655_6240efcedf252
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

[/COLOR]
Radzi³abym ¶redni blond, ale s³oneczny lub musztardowy, zdecydowanie lepiej wygl±da w po³±czeniu z ciep³± karnacj±, ni¿ popiele. Ja mam w³a¶nie na odwrot i w ciep³ym wygl±da³am tragicznie. My¶lê, ¿e z czekolad± te¿ mog³aby¶ sprobowaæ, ale one lubi± wychodziæ ciemno. Najwa¿niejsze, ¿eby¶ Ty siê dobrze czu³a ze swoim kolorem w³osow.[/QUOTE]


Chyba muszê przetestowaæ na sobie ró¿ne kolory ¿eby stwierdziæ w którym siê czujê najlepiej,jak narazie sz³am na ³atwiznê i od kilku ³adnych lat farbujê czuprynê na czarno bo nie chcia³o mi siê kombinowaæ z innymi kolorami...Ju¿ mnie kusi mnie ten s³oneczny blondzik Ale chyba z rozs±dku zacznê od czekolady i powoli bêdê sobie i¶æ w stronê s³oñca
Dziêkujê za podpowied¼!
b9a655abaae5a95da59d0a2183980e5768c86655_6240efcedf252 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-30, 12:04   #567
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

[1=b9a655abaae5a95da59d0a2 183980e5768c86655_6240efc edf252;43487488][/COLOR]
Radzi³abym ¶redni blond, ale s³oneczny lub musztardowy, zdecydowanie lepiej wygl±da w po³±czeniu z ciep³± karnacj±, ni¿ popiele. Ja mam w³a¶nie na odwrot i w ciep³ym wygl±da³am tragicznie. My¶lê, ¿e z czekolad± te¿ mog³aby¶ sprobowaæ, ale one lubi± wychodziæ ciemno. Najwa¿niejsze, ¿eby¶ Ty siê dobrze czu³a ze swoim kolorem w³osow.[/QUOTE]


Chyba muszê przetestowaæ na sobie ró¿ne kolory ¿eby stwierdziæ w którym siê czujê najlepiej,jak narazie sz³am na ³atwiznê i od kilku ³adnych lat farbujê czuprynê na czarno bo nie chcia³o mi siê kombinowaæ z innymi kolorami...Ju¿ mnie kusi mnie ten s³oneczny blondzik Ale chyba z rozs±dku zacznê od czekolady i powoli bêdê sobie i¶æ w stronê s³oñca
Dziêkujê za podpowied¼![/QUOTE]
Nie ma sprawy. Powodzenia.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-01, 11:02   #568
mariaka
Przyczajenie
 
Avatar mariaka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej moim marzeniem jest piêkny, be¿owy blond, taki jaki nosi na w³osach Kasia Tusk. Moje w³osy s± obecnie po dekoloryzacji dekoloryzatorem z Chantall - color peel Czy mo¿e mi kto¶ doradziæ którego odcienia farby (z Alfaparfu) i jakiego oksy u¿yæ, ¿eby uzyskaæ ten cudowny kolor?
Za³±czam zdjêcie po deko i upragniony kolor
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg deko.jpg (133,2 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg w³os.jpg (52,2 KB, 20 za³adowañ)
mariaka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-01, 12:11   #569
rudaa66
Przyczajenie
 
Avatar rudaa66
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej dziewczyny. Mam pytanko Ostatnio bardzo wypadaja mi wlosy.Nawet jak delikatnie przeczesuje je dlonia to zostaje ich pelno miedzy palcami.Podczas mycia to juz caly pukiel uzbieram. Juz mam nawet wrazenie ze robia mi sie przeswity. Nie wiem co jest tego powodem. Czesto farbowalam wlosy. Po ostatnim rozjasnianiu zauwazylam ze bardziej zaczely wypadac a do tego bylam na diecie w tym samym czasie i juz sama nie wiem co jest tego powodem.Nie zmienia to faktu ze lysieje !!! Pomozcie dziewczyny.Moze wiecie czego uzywac zeby ohraniczyc wypadanie? Czy one odrosna czy juz beda takie rzadkie caly czas?? Chce dodac ze z natury mam mocne wlosy.Przez ostatnie dwa lata przezyly masakre(dekoloryzacja, rozjasnianie okolo 8 razy i ciagle farbowanie,prostownica) a i tak nie sa bardzo przesuszone.Zawsze byly geste ale ostatnie dws miesiace dzieje sie z nimi cos nie tak

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
rudaa66 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-01, 13:37   #570
wopsie
Raczkowanie
 
Avatar wopsie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 32
ile opakowañ farby wellaton zu¿y³y¶cie?

HejMalouje w³osy t± farb±, ale nie wiem czy starczy jedno opakowanie na w³osy do ³opatek, bo ró¿nie wszyscy pisz±, a dzisiaj nie kupiê drugiej bo jest ¶wiêto , wiêc farbowaæ dzisiaj czy w przysz³ym tygodniu?
wopsie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.