Proszę oceńcie.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-11, 09:35   #1
aga321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 13

Proszę oceńcie..


Witam wszystkich użytkowników tego forum.

Pierwszy raz odważyłam się napisać na tym forum, ponieważ szukam ludzi z poza mojego otoczenie, którzy mogliby obiektywnie mi poradzić.

Ok. 2-3mc-e temu zdecydowałam się na odczulającą kurację hormonalną by w końcu móc skutecznie zwalczyć alergię, która doskwiera mi od wielu lat. Niestety wiążą się z nią skutki uboczne jak wzrost wagi ciała i zwiększenie apetytu.

Zawsze miałam lekko sterczący brzuszek i nie przeszkadzało mi to. Mój chłopak
powiedził m, że zawsze lubił moje kobiece kształty i jak nawet przybiorę trochę na wadze to nie będzie to dla niego problemem. Więc nie zwracałam zbytnio uwagi na to, że więcej jem i skutek jest taki, że przybyło mi aż 15kg w 3mc-e :/

Z chłopakiem nie widziałam się od czasu gdy wyjechał do pracy pół roku temu, ale zaplanował powrót pod koniec obecnego miesiąca i boję się że mimo wszystko może go trochę zbyt mocno zaskoczyć mój obecny wygląd, szczególnie, że większość moich ubrań przestała na mnie pasować.

Rodzina i przyjaciele, cały czas powtarzają mi, że nie mam się czym przejmować, ale myślę, że chcą być po prostu mili dla mnie, dla tego proszę o obiektywne i szczere opinie: czy waszym zdaniem mam zbyt duży brzuch?

Załączam moje zdjęcie sprzed tygodnia. Niestety trochę kiepska jakość bo zostało zrobione telefonem przez moją przyjaciółkę, ale mam nadzieję że widać wystarczająco dużo.

Z góry dziękuję za opinię.

http://img224.imageshack.us/img224/4213/img001tz6.jpg



Od paru tygodnia probuje stosuje właśnie rózne diety głównie głodówki, ale zwykle nie wytrzymuje dłużej niż pól dnia, a co najgorsze po tem miewam napady obżarstwa jem co po padnie aż cięzko mi oddychać.

O to moje najbardziej aktulne zdjęcia. Wydaje mi się że nawet zamiast chudnąć to jeszcze przybieram na wadze..co mnie trochę przeraża.

http://www.imagehosting.com/out.php/i891636_74.jpg

http://www.imagehosting.com/out.php/i891639_72.jpg

http://img224.imageshack.us/img224/362/img002fe0.jpg

Edytowane przez aga321
Czas edycji: 2007-07-11 o 16:09
aga321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 09:49   #2
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Proszę oceńcie..

z przykroscia musze stwierdzic - tak...
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 09:52   #3
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Proszę oceńcie..

kup inne ciuchy. Te co nosisz są przecież i za krotkie i za ciasne
Polecam tuniki odciete pod biustem

No i spodnie też za ciasne są.

próbujesz sie wbić w rozmiar lub dwa mniejszy. Kazdy by wyglądał źle, gdyby chodził w za ciasnych ciuchach i jeszcze odkrywał w ten sposób ciało
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 09:57   #4
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Proszę oceńcie..

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
kup inne ciuchy. Te co nosisz są przecież i za krotkie i za ciasne
Polecam tuniki odciete pod biustem

No i spodnie też za ciasne są.

próbujesz sie wbić w rozmiar lub dwa mniejszy. Kazdy by wyglądał źle, gdyby chodził w za ciasnych ciuchach i jeszcze odkrywał w ten sposób ciało
Zgadzam się - taki brzuch nie wygląda dobrze wypływając spod ubrania - to go dodatkowo optycznie powieksza.

Ogólnie: nie jest aż tak źle; widać, ża to jest tłuszczyk, który będziesz w stanie zrzucić. Jeżeli Twój chłopak Cię kocha, żadnym problemem nie będzie dla niego Twój wygląd podczas tego stanu przejściowego. Moja rada: zacznij już panować nad dietą, bo łatwiej jest utrzymywać wagę, niż ją zrzucać. Łatwiej też stracić 10 kg, niż 30...
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 10:03   #5
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Proszę oceńcie..

Zdecydowanie powinnaś zmienić sposób ubierania. Co to dużo mówić, masz bardzo kobiece kształty.

15 kg w 3 miesiące to bardzo dużo, zbyt dużo. Nie tylko ze względów estetycznych, ale i zdrowotnych. lekarz prowadzący nie informował Cię o tym, że powinnaś zmienić dietę i tryb życia? Wszelkiego rodzaju kuracje hormonalne,a szczególnie te intensywne i lecznicze muszą być łączone ze zmianami przyzwyczajeń, niestety.

Prawdopodobnie kuracja jeszcze potrwa? I co, kolejne 15 kilo w następne 3 miesiące? To bardzo niezdrowe przy niezmienionym trybie życia, zastanów się nad tym. Poszukaj może dobrego dietetyka, więcej ruchu...
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 10:03   #6
JaMagda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2
Dot.: Proszę oceńcie..

Moim zdaniem powinnaś tylko zmienić ciuszki na większy rozmiar i będzie ok. Nikt nie wygląda dobrze w za małych ubraniach. No, głowa do góry!
JaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 10:05   #7
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Proszę oceńcie..

Wg. Trinny Woodall i Susannah Constantine "Jak się nie ubierać"

Noś koszulki z półokrągłym wykończeniem na dole ponieważ łagodnie opada na biodra i lekko sie na nich unosi, przykrywajac brzuch
ściśle przylegajace w biuscie ponieważ materiał przylegajacy do piersi bedzie sie luźniej układał na brzuchu, kierując uwagę głównie na biust
z marszczonym pionowo przodem
portfelowa
sukienka z mocno obliżona talia, w stylu empire bądz portfelowa
spódnica z pionowym marszczeniem na przodzie ponieważ zagiecia i fałdki odwracaja uwage od brzucha
z obnizona talia ponieważ górna krawedz takiej spódnicy biegnąc przez środek brzucha, zmiejsza go optycznie o połowe
sarong - ponieważ ruchy fałd materiału kryją doskonale ruchy tego, co pod spodem.
spodnie zapinane z boku na suwak
o numer za duze jeansy z obniżoną talia ponieważ zwisaja luzno wokół pasa tworzac wrazenie spodni za duzych nawet dla Ciebie
jackiet krótki, dopasowany w talii
zapinany na jeden rząd guzików, od talii w dół
Noś rzeczy spływajace po ciele a nie opinajace
Nos bluzki, które swobodnie spływają z brzucha, zamiast zwijać się pod nim.
Suknie i topy w stylu emire ukrywają wałki tłuszczu na brzuchu.


Nigdy nie nos biodrówek
Unikaj lśniacych materiałów przylegajacych do ciała
Nie nos pasków mocno zaciśniętych wokół talii
Zadnych kusych bluzeczek, nawet przy minimalnie zaokrąglonym brzuszku.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-11, 10:18   #8
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Proszę oceńcie..

oczywiscie zmiana ubran.... jak sie tak wcisniesz na sile i wszystko bedzie upchniete to o wiele gorzej to wyglada...

Tapcia dobra robota
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 10:22   #9
aga321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 13
Dot.: Proszę oceńcie..

Co do stroju to, lubie nosić rzeczy przy ciele. Przyjaciółka nawet twierdzi, że takie stroje mi slużą, choć nie mam płaskiego brzucha to jej zdaniem bardzo seksownie wyglądam gdy trochę go odsłonię, ponieważ jest całkiem kobiecy i jędrny.

Może nie wyszłam w tych dżinsach za dobrze z powodu trochę wydętego brzucha.
Musze przyznać, że jak sobie to obiecałam już ostatni raz dałam się wówczas namówić przyjacłce na aż 2 pizze, które w większości musiałam zjeść sama :/, ale nie mogłam jej odmówić gdyż jest również bliską przyjaciółką mojego mężczyzny i nie chciałam by myślała, że ją zbywam.
aga321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 10:25   #10
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Proszę oceńcie..

Cytat:
Napisane przez aga321 Pokaż wiadomość
Co do stroju to, lubie nosić rzeczy przy ciele. Przyjaciółka nawet twierdzi, że takie stroje mi slużą, choć nie mam płaskiego brzucha to jej zdaniem bardzo seksownie wyglądam gdy trochę go odsłonię, ponieważ jest całkiem kobiecy i jędrny.

Może nie wyszłam w tych dżinsach za dobrze z powodu trochę wydętego brzucha.
Musze przyznać, że jak sobie to obiecałam już ostatni raz dałam się wówczas namówić przyjacłce na aż 2 pizze, które w większości musiałam zjeść sama :/, ale nie mogłam jej odmówić gdyż jest również bliską przyjaciółką mojego mężczyzny i nie chciałam by myślała, że ją zbywam.

No to jeśli nie masz ochoty zmieniac ciuchów i nosi to co twoja przyjaciolka uwaza za seksowne to twoj wybór

pytałas i dostałas odpowiedz.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 10:26   #11
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Proszę oceńcie..

A nie wygląda to troszke jak prowokacja? (ach ten szpiegowski umysł )
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-11, 10:27   #12
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Proszę oceńcie..

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
A nie wygląda to troszke jak prowokacja? (ach ten szpiegowski umysł )
tez tak myślę
jeszcze takie dziwne zdjecia jakby z ukrycia.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 10:32   #13
DrGandzia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: zależy kiedy ;)
Wiadomości: 1 022
Dot.: Proszę oceńcie..

Cytat:
Napisane przez aga321 Pokaż wiadomość
Musze przyznać, że jak sobie to obiecałam już ostatni raz dałam się wówczas namówić przyjacłce na aż 2 pizze, które w większości musiałam zjeść sama :/, ale nie mogłam jej odmówić gdyż jest również bliską przyjaciółką mojego mężczyzny i nie chciałam by myślała, że ją zbywam.
wspólczuję Ci z całego serca, że nie uiesz sobie i przyjaciólce odmówić. Skoro nie masz na coś ochoty to po co się zmuszasz?
Cytat:
Napisane przez aga321 Pokaż wiadomość
Co do stroju to, lubie nosić rzeczy przy ciele. Przyjaciółka nawet twierdzi, że takie stroje mi slużą, choć nie mam płaskiego brzucha to jej zdaniem bardzo seksownie wyglądam gdy trochę go odsłonię, ponieważ jest całkiem kobiecy i jędrny.
Na tych zdjęciach wyglądasz jakbys była w ciąży i to zaawansowanej. To że ktoś Ci mówi że w czymś jest Ci do twarzy nie znaczy że tak myśli. Moim zdaniem obcisłe ciuchy nie pasują, bynajmniej nie takiej figurze
__________________
DrGandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 10:32   #14
aga321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 13
Dot.: Proszę oceńcie..

Schudnąć próbuję, ale nie mogę się opanować przed jedzeniem. Chyba faktycznie powinnam zgłoscić się do specjalisty

I nie to nie prowokacja, może źle oceniam samą, ale wszyscy dokoła mnie tzn, najbliźsi wmawiają mi że wyglądam dobrz i nie powinnam się przejmować Od przedszkola byłam trochę pulchniejsza i zawsze. W mojej rodzinie jest trochę grubasków i od kąda pamiętam wmawiano mi, że dobrze mieć trochę ciała, dla tego wybaczcie jak moje poglądy okazują się trochę źle ukształtowane.
aga321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 10:34   #15
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Proszę oceńcie..

Cytat:
Napisane przez aga321 Pokaż wiadomość
Co do stroju to, lubie nosić rzeczy przy ciele. Przyjaciółka nawet twierdzi, że takie stroje mi slużą, choć nie mam płaskiego brzucha to jej zdaniem bardzo seksownie wyglądam gdy trochę go odsłonię, ponieważ jest całkiem kobiecy i jędrny.

Może nie wyszłam w tych dżinsach za dobrze z powodu trochę wydętego brzucha.
Musze przyznać, że jak sobie to obiecałam już ostatni raz dałam się wówczas namówić przyjacłce na aż 2 pizze, które w większości musiałam zjeść sama :/, ale nie mogłam jej odmówić gdyż jest również bliską przyjaciółką mojego mężczyzny i nie chciałam by myślała, że ją zbywam.
Przepraszam, jeżeli pytanie uważasz za wścibskie, ale jak wygląda Twoja przyjaciółka? (chodzi mi o tuszę)
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 10:36   #16
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Proszę oceńcie..

Wiesz wygląd jak wygląd - jednemu się podoba, drugiemu nie.

Ale nadwaga to przede wszytkim problemy zdrowotne. Jeśli nie możesz sama poradzić sobie z opanowaniem jedzenia, konsultacje ze specjalistą są konieczne. I dużo ruchu! Ćwiczysz troszke? jaki tryb życia prowadzisz?
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 10:36   #17
aga321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 13
Dot.: Proszę oceńcie..

Moja przyjaciółka jest wyraźnie grubsza od mnie, ale jakie to ma znaczenie?
aga321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 10:42   #18
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Proszę oceńcie..

Ma takie np. że mam wrażenie, że zabierając Cię na pizzę i sama nie jedząc, chce doprowadzić do tego, że osiągniesz jej wagę. A Tobie mówi, że powinnaś chodzić w obcisłych ciuchach, bo wtedy tłumaczy sobie, że z nią nie jest jeszcze tak źle, skoro Ty, również nie najszczuplejsza, możesz sobie na to pozwolić.
Podkreślam, że moje wnioski wyciągam tylko na podstawie tego, co napisałaś; nie mam wszystkich danych, nie znam Twojej przyjaciółki, moje wnioski odnośnie do niej mogą być nieprawdziwe.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 10:43   #19
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Proszę oceńcie..

Cytat:
Napisane przez aga321 Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka jest wyraźnie grubsza od mnie, ale jakie to ma znaczenie?
nie ma
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-11, 10:46   #20
aga321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 13
Dot.: Proszę oceńcie..

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Wiesz wygląd jak wygląd - jednemu się podoba, drugiemu nie.

Ale nadwaga to przede wszytkim problemy zdrowotne. Jeśli nie możesz sama poradzić sobie z opanowaniem jedzenia, konsultacje ze specjalistą są konieczne. I dużo ruchu! Ćwiczysz troszke? jaki tryb życia prowadzisz?
Mam siedzącą pracę i często muszę zostać po godzinach, niestety dopiero zaczynam pracę w biurze rachunkowym i musze sie pokazać od jak najlepszej strony dlatego często zostaję po godzinach i nie zawsze mma czas na "normalny" posiłek, a gdy już jest mam wolną chwilę to lubię poczytać jakieś romansidło dla odprężenia, więc postaram się sobie wziąc do serca wasze uwagi na temat ruchu.
aga321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 10:50   #21
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Proszę oceńcie..

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Wg. Trinny Woodall i Susannah Constantine "Jak się nie ubierać"

Noś koszulki z półokrągłym wykończeniem na dole ponieważ łagodnie opada na biodra i lekko sie na nich unosi, przykrywajac brzuch
ściśle przylegajace w biuscie ponieważ materiał przylegajacy do piersi bedzie sie luźniej układał na brzuchu, kierując uwagę głównie na biust
z marszczonym pionowo przodem
portfelowa
sukienka z mocno obliżona talia, w stylu empire bądz portfelowa
spódnica z pionowym marszczeniem na przodzie ponieważ zagiecia i fałdki odwracaja uwage od brzucha
z obnizona talia ponieważ górna krawedz takiej spódnicy biegnąc przez środek brzucha, zmiejsza go optycznie o połowe
sarong - ponieważ ruchy fałd materiału kryją doskonale ruchy tego, co pod spodem.
spodnie zapinane z boku na suwak
o numer za duze jeansy z obniżoną talia ponieważ zwisaja luzno wokół pasa tworzac wrazenie spodni za duzych nawet dla Ciebie
jackiet krótki, dopasowany w talii
zapinany na jeden rząd guzików, od talii w dół
Noś rzeczy spływajace po ciele a nie opinajace
Nos bluzki, które swobodnie spływają z brzucha, zamiast zwijać się pod nim.
Suknie i topy w stylu emire ukrywają wałki tłuszczu na brzuchu.


Nigdy nie nos biodrówek
Unikaj lśniacych materiałów przylegajacych do ciała
Nie nos pasków mocno zaciśniętych wokół talii
Zadnych kusych bluzeczek, nawet przy minimalnie zaokrąglonym brzuszku.
bardzo dobre rady nic dodać , nic ując.
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 10:58   #22
aga321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 13
Dot.: Proszę oceńcie..

Bardzo wam dziękuję za zrozumienie i szczerość.

Chyba faktycznie macie racje, mam zbyt wydęty brzuch, by go odsłaniać. Nie raz czułam na dziwne sobie spojrzenia innych idąc ulicą...pewnie mój brzuch robił na nich takie wrażenie :/
aga321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 10:59   #23
aga321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 13
Dot.: Proszę oceńcie..

..i jeszcze pytanie czy mam szansę założyć głębsze/więcej zakrywające bikini i tak pokzać się na plaży na plaży?
aga321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 11:04   #24
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Proszę oceńcie..

Hm. Dla mnie akurat na plaży nie panują żadne reguły estetyczne I całkowiecie rozumiem wszytkie duże brzuchy odsłonięte i wystawione na słonko, bo po to jest lato. Jeśli tylko nie będą Ci przeszkadzać krytyczne spojrzenia wysportowanych blond solarek wysmarowanych olejkiem, to czemu nie bikini?
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 11:07   #25
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Proszę oceńcie..

Cytat:
Napisane przez aga321 Pokaż wiadomość
..i jeszcze pytanie czy mam szansę założyć głębsze/więcej zakrywające bikini i tak pokzać się na plaży na plaży?
Oczywiście, że możesz. Plaża, to plaża - tam normą jest, że wszyscy są bardziej poodsłaniani.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 11:10   #26
aga321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 13
Dot.: Proszę oceńcie..

dzięki za wsparcie

chociaż małe pocieszenie, żę będę mogła bez większych wyrzutów sumienia opalić się trochę
aga321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 11:12   #27
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Proszę oceńcie..

Cytat:
Napisane przez DrGandzia Pokaż wiadomość
wspólczuję Ci z całego serca, że nie uiesz sobie i przyjaciólce odmówić. Skoro nie masz na coś ochoty to po co się zmuszasz?


Na tych zdjęciach wyglądasz jakbys była w ciąży i to zaawansowanej. To że ktoś Ci mówi że w czymś jest Ci do twarzy nie znaczy że tak myśli. Moim zdaniem obcisłe ciuchy nie pasują, bynajmniej nie takiej figurze


przeciez tosa fotki britney spears jak byla w ciazy...ale ja dziekuje za rady nie odwazylabym sie takiej fotki wkleic mam ten sma problem tlyko,ze ja po lekach przytylam 20kg i nie mam jzu pojecia jak sie ubierac ;( ale zaloze sobie osobny watek...
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 11:15   #28
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Proszę oceńcie..

Akurat mam przed sobą czerwcowe "Avani', gdzie jest mowa o strojach kąpielowych. Radzą tutaj, aby przy takim typie figury, jaki masz Ty ubierać bikini:
- dwuczęściowe z wysokimi szortami
-jednoczęsciowe z szerokim pasem ( cytat : "wszysty w kostium poziomy szeroki pas na wysokości talii podkreśla ją i wysmukla")
- jednoczęsciowy w ukośne wzory ( cytat "wszystkie motywy o ukośnym rysunku, również krata, wyszczuplają optycznie ")


poszukam po necie, czy gdzieś są fasony, o których pisałam.

a tak na marginesie, jeśli Tobie to nie przeszkadza, to przecież możesz na plaże wyjść w czym Ci się podoba,a spojrzenia innych olać. Ja na plaży nie wypatruję po ludziach i nie oceniam ich wyglądu, plaża jest dla wszystkich i każdy niech wkłada, co chce

Edytowane przez kilianna
Czas edycji: 2007-07-11 o 11:17 Powód: literówki
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 11:16   #29
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Proszę oceńcie..

A mnie zastanawia, czemu zdjecia wygladaja jakby kolezanka robila Ci je z ukrycia?
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 11:18   #30
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Proszę oceńcie..

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
przeciez tosa fotki britney spears jak byla w ciazy...ale ja dziekuje za rady nie odwazylabym sie takiej fotki wkleic mam ten sma problem tlyko,ze ja po lekach przytylam 20kg i nie mam jzu pojecia jak sie ubierac ;( ale zaloze sobie osobny watek...
Brytnej ?

Tak trochę wyglądają na takie prosto z USA...
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.