Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-08, 20:23   #3571
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Loquilla Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam z mineralcosmetics próbki różu i korektora w woreczkach i trochę mnie zdziwiła ilość. Myślałam, że troszkę więcej tego będzie..
glownie zamowilam 3x korektor medium, myslisz ze nie uzupelni pojemniczka po probce?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 07:01   #3572
Loquilla
Zadomowienie
 
Avatar Loquilla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 479
Send a message via Skype™ to Loquilla
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
glownie zamowilam 3x korektor medium, myslisz ze nie uzupelni pojemniczka po probce?
Oj nie. W próbce masz 1g a w woreczku.... jest bardzo malutko. Sama zobacz na zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG3634.jpg (97,5 KB, 65 załadowań)
__________________
10.12.2014r. Nagor 365cc EHR dr I.G.
19.12.2014 usta 0,5ml Juvederm Smile
13.01.2015 usta 0,5ml Juvederm Smile
Loquilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 08:18   #3573
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Loquilla Pokaż wiadomość
Oj nie. W próbce masz 1g a w woreczku.... jest bardzo malutko. Sama zobacz na zdjęciu.
Ehh... Ale w sumie korektor jest bardzo wydajny. Nastepnym razem trzeba bedzie zamowic biga i tyle. Dzieki za foto
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 11:21   #3574
Loquilla
Zadomowienie
 
Avatar Loquilla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 479
Send a message via Skype™ to Loquilla
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Ehh... Ale w sumie korektor jest bardzo wydajny. Nastepnym razem trzeba bedzie zamowic biga i tyle. Dzieki za foto
Ja chciałam taką próbke 1g korektora, ale się skończyły i już raczej nie będzie. Korektora aż tyle nie potrzebuję. Zobaczymy na ile mi ten woreczek wystarczy
__________________
10.12.2014r. Nagor 365cc EHR dr I.G.
19.12.2014 usta 0,5ml Juvederm Smile
13.01.2015 usta 0,5ml Juvederm Smile
Loquilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 11:40   #3575
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Szkoda, że zlikwidowali te 1g... mi one na ok rok czasu wystarczają...
co do goldenowego korektora pisałam im nie raz, zawsze ta sama odpowiedź a szkoda... miałby wzięcie duże. .. bo chyba te goldenowe podkłady najbardziej schodzą. .. ??
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 12:13   #3576
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej dzieczyny, czy ktoś pytał Annabelle jakie będą ceny po podwyżce? Widziałam ciennik obowiązujący w sklepie stacjonarnym, ale zastanawiam się czy można spodziewać się, że takie ceny będą po 15 w webshopie. Może ceny ze sklepu stacjonarnego to również ceny przed podwyżką?
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 12:49   #3577
Loquilla
Zadomowienie
 
Avatar Loquilla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 479
Send a message via Skype™ to Loquilla
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Tak piszecie o tej podwyżce, że chyba sama zrobię sobie zapasy...
__________________
10.12.2014r. Nagor 365cc EHR dr I.G.
19.12.2014 usta 0,5ml Juvederm Smile
13.01.2015 usta 0,5ml Juvederm Smile
Loquilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-09, 14:37   #3578
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

u mnie spokojnie wojna moze sie zaczac
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 15:02   #3579
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mi przydałby się róż ale nude wycofali... Poza tym moja próbka daje rade od pół roku, a i pojedyncze próbki wycofali na rzecz woreczków. Wszystko na opak
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 15:09   #3580
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Mi przydałby się róż ale nude wycofali... Poza tym moja próbka daje rade od pół roku, a i pojedyncze próbki wycofali na rzecz woreczków. Wszystko na opak

Nie wycofali Nude, tylko chwilowo go brakuje w sprzedaży. A że firma nie potrafi sklecić czytelnego i jasnego komunikatu na ten temat to już inna sprawa
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 15:41   #3581
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A no właśnie, ja zrozumiałam ze go nie ma i nie będzie.

Narazie zakupów nie robie bo i tak musze mieszać różne kolory żeby trafić jako tako. Golden fairest plus beige fair, róż nude i trochę Golden medium. Mix straszny
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-09, 17:57   #3582
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
A no właśnie, ja zrozumiałam ze go nie ma i nie będzie.

Narazie zakupów nie robie bo i tak musze mieszać różne kolory żeby trafić jako tako. Golden fairest plus beige fair, róż nude i trochę Golden medium. Mix straszny
brzmi jak zaklęcie
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 18:53   #3583
Loquilla
Zadomowienie
 
Avatar Loquilla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 479
Send a message via Skype™ to Loquilla
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Mi przydałby się róż ale nude wycofali... Poza tym moja próbka daje rade od pół roku, a i pojedyncze próbki wycofali na rzecz woreczków. Wszystko na opak
A mi się udało jeszcze róż nude kupić, próbke 1g w słoiczku więc może rzeczywiście chwilowy brak towaru.
__________________
10.12.2014r. Nagor 365cc EHR dr I.G.
19.12.2014 usta 0,5ml Juvederm Smile
13.01.2015 usta 0,5ml Juvederm Smile
Loquilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 18:59   #3584
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Podobno róże są juz tylko w woreczkach tak jak korektory?
Może i zaklęcie ale Golden jest za żółty, beige za pomarańczowy a natural zbyt różowy. Wolałabym coś neutralniejszego.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 22:06   #3585
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
podkład 4g - 34,90 zł
podkład 10g - 59,90 zł.
Tak to się prezentuje.
Cóż... ja w sklepie stacjonarnym kupiłam ostatnio róż za 39,90, sądzę więc, że różnica będzie większa.

Cytat:
Napisane przez Loquilla Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, ze on jest na 10g podkładu.
Tak, pusty słoiczek to taki, jak na 10g podkładu. Nie lubię go, dla mnie jest bardzo niewygodny. Część osób chwali sobie możliwość zakręcenia pędzlem po dużym wieczku, ale mnie to nie potrzebne do niczego. Za to bardzo ciężko wysypać z niego proszek, przez dziurki usytuowane na samym środku.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Specjalnie dałam zdjęcie z lewej, żeby było widać, że bez podkładu moja skóra nie ma tak rozszerzonych porów i nie wygląda na taką zmęczoną. Nakładałam zawsze na sucho, na mokro robiły się kropki w porach.
U mnie Annabelle (matujący, innego nie miałam), robi to samo. Cera rozpulchniona, pory większe i nie po 5 godzinach, tylko od razu.
Ale, ale - już kiedyś wstawiałam to zdjęcie na wizaż, to dziewczyny napisały, że cera i tak wygląda lepiej z podkładem, niż bez :P No cóż... ja się nie zgadzam.

Ok, na tym poniżej może i lepiej, bo koloryt wyrównany, ale nie mam na co dzień takich zaróżowień, możliwe, że zrobiłam zdjęcie zaraz po myciu?

Pal licho, że na zdjęciach jest akurat odcień natural, który był za różowy, ale na szczęście nawet nie bardzo to widać na tych fotkach.

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Szkoda, że zlikwidowali te 1g... mi one na ok rok czasu wystarczają...
Nooo.....
Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
taki nałożony punktowo ma dużo większe krycie niż nałożony na całą twarz Moim zdaniem krycie ma takie samo o ile nie większe od korektora.
Zgadzam się. Całe szczęscie, bo nie chciałabym kupować 4g korektora, zwłaszcza, że odcienie są raczej mierne... Wole wziąć próbkę w wersji kryjącej.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Podobno róże są juz tylko w woreczkach tak jak korektory?
Tak, masz to zresztą napisane na stronie.

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Filtr Vichy - o nie nie nie nie U mnie się nie sprawdzał, uważałbym na niego. Matujący to on jest tylko z nazwy.
Nie zgadzam się, uwielbiam ten filtr! Jest całkowicie matowy, suchy i świetnie sprawdza się jako baza, a zawsze dbam, żeby filtry nałożyć na twarz w odpowiedniej ilości

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;48810118]Też bym się bardzo cieszyła, gdyby wprowadzili nowe odcienie Golden Fairest chyba jest jednak dla mnie odrobinę za ciemny... Tylko jak by się nazywało - fairer than fairest? [/QUOTE]
[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;48502767]Ja bym jeszcze bardzo chciała, żeby powstał jeden bardziej żółty korektor [/QUOTE]
No właśnie, Annabelle trochę strzeliło sobie w kolano nazwami odcieni. Najpierw były tylko trzy: Light, Medium i Dark. Potem zmylone klientki zauważyły, że Light wcale nie jest jasny, a Medium to już na prawdę śniady odcień. Firma dodała jaśniejsze odcienie, które wciąż są mylące. Po wpadce z Medium zamówiłam Light, bo zwykle biorę "light medium" i nie przyszło by mi do głowy celować w tak blade kolory, a jednak okazało się, że dopiero fair/fairest są odpowiednie. Jak sobie radzą naprawdę jasne dziewczyny można przeczytać w tym wątku - muszą mieszać i rozjaśniać.
Ciekawa jestem, ile podkładów o głębi Dark udaje im się rocznie sprzedać i czy jest to opłacalne?
Odwrotnie rzecz się ma z korektorami, te dla odmiany są jaśniejsze niż nazwa sugeruje. Dark nazwałabym "medium", medium to "light", pasuje do podkładów o głębi fair, a light to wyjątkowo jasny odcień. Ponadto niestety każdy jest w innej tonacji. Najciemniejszy jest różowawy, średni żółtawy, a najjaśniejszy zielonkawy. A co jak ktoś potrzebuje jasnego, różowego korektora? Albo ciemnego zielonego na naczynka? Bezsens, ja i tak mam farta, że wersja medium w miarę mi pasuje.

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2014-11-09 o 22:35
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 22:24   #3586
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się, uwielbiam ten filtr! Jest całkowicie matowy, suchy i świetnie sprawdza się jako baza, a zawsze dbam, żeby filtry nałożyć na twarz w odpowiedniej ilości
O rety, jak ja to zrobiłam, ale się walnęłam... nie wiem czemu przeczytałam, że chodzi o ten z Ziai.. i nawet się nie zorientowałam i przepisałam nawet, że Vichy, nie wiem jak ja to zrobiłam Oczywiście, też się nie zgadzam, filtr z Vichy jest wspaniały i jako jedyny mi pasował pod minerały! Natomiast ten z ziai mi się nie sprawdził.
Przepraszam za wprowadzenie w błąd
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 22:46   #3587
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
czy ciemne goldeny matujące nadają się jako bronzery?
np. golden dark albo golden medium
ktoś ma i się orientuje?
mój wyjściowy kolor skóry to golden fairest i natural fairest
Używam fair/fairest na pół i stosuję medium golden jako bronzer Light był za zielony, żeby użyć do konturowania, a dark za zielony i za ciemny. Medium jest trochę podobny do różu/bronzera Honey, jeśli chodzi o głębię.

Nie otwierałam jeszcze nowych pojemniczków Annabelle, ale Bare minerals ma takie same i udało mi się otworzyć. Rzeczywiście - im więcej razy się wyjmuje i wkłada, tym słabiej się trzyma

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A może serum wodne zamiast kremu? Nawilża, a ze względu na brak emolientów nie przetłuszcza (a po co emolient, skoro skóra sama go produkuje?).
Wydawało mi się, a i sprawdziło i mnie, że silnie natłuszczana i nawilżana skóra zaczyna produkować mniej sebum. Możliwe, że Twoja jest tak tłusta, że aż to nie działa, albo ze względu na to, że ciągle złuszczasz.
Dzięki, że wspomniałaś o serach DermoPharmy i Bielendy, zerknę na nie - i tak miałam zapytać, czy trafiłaś na coś nowego, godnego polecenia.

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
nie wiem czemu przeczytałam, że chodzi o ten z Ziai..
No, to teraz się zgadzam . Dobrze, że jest tani, ale obietnic producenta nie spełnia w ogóle, poza tym nie jest tragiczny - ot, najzwyklejszy krem. Wprawdzie udaje mi się go zmatowić (tylko bambus daje radę), ale nie wyobrażam sobie kłaść nań jeszcze podkład i niesamowicie jestem ciekawa, jak robią to osoby, które mówią, że im się to udaje

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Co do puszków i gąbeczek:
Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
nie mieści się, a z drugiej strony to opakowanie jest niewygodne do noszenia w torebce, całe też mi się zawsze brudzi :P Sypać też puder na wieczko, potem wcierać w tą gąbkę, żeby równomiernie się rozprowadziło... nie dla mnie :P
Już sobie rozwiązałam sprawę, jak pisała tworazka, kupiłam taką lateksową gąbeczkę, natarłam podkładem i włożyłam do opakowania z pudrem matującym, który zawszę noszę. Póki co musi starczyć.
Jak się nie mieści, to trzeba przyciąć Puszków się nie da, więc trzeba się zaopatrzyć w gąbeczkę. Nie dość, że nadaje się do poprawek, to jeszcze zabezpiecza przed brudzeniem.

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
W końcu, już 100 lat temu o tym wspominali nieoficjalnie :P Też liczę na jaśniejsze, jak i na jaśniejszy korektor w normalnym odcieniu (zielony light za zielony, medium za ciemny). :P
Oficjalnie, oficjalnie. Pisali też, że dalej mają to w planach, ale aktualnie mają pilniejsze rzeczy, czyt. otworzenie sklepu w Warszawie. Swoją drogą, ciekawe, dlaczego nie w Bielsku.
Zresztą w sklepie mają specjalne półki na produkty, z tłoczeniami, że wchodzi w nie słoiczek i mają wolne miejsca na nowe kolorki

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;48590687]
Opakowania typu refill na pewno nie będzie.
(...)
Nie zgadzam się też co do opakowania, dla mnie funkcjonalność to podstawa, a żeby móc przesypać, to trzeba mieć do czego. Zasuwane sitko to podstawa w prawie każdej firmie mineralnej, nikt nie mówi o złotym opakowaniu z lusterkiem.[/QUOTE]
Szkoda, że nie będzie refili i zgadzam się - niefunkcjonalne opakowanie może skutecznie zniechęcić do korzystania z produktu, a zamykane sitko to powinien być standard.

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
podklad naklada sie w domu, po co zasuwac?
Mam nie tylko podkłady, mam też dużo róży i nie trzymam ich wszystkich w łazience, lub mam ochotę poużywać innego podkładu, lub zabrać go na wyjazd. Nawet przechowywane w szufladzie, czy pudle, proszki bez zamykanego sitka się rozsypują i brudzą.

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie z trochę innej paki - Annabelle ma w swojej ofercie taki słoiczek z aplikatorem, ale za taki gadżet 30 zł + wysyłka to dla mnie za dużo :P Nie wiecie, gdzie można kupić taniej takie puzderko?
Na Conservatorie. W grudniu będę tam robić zakupy, możesz się dołączyć. Ponadto, ja do pudru (do podkładu się nie nadaje) mam dwa opakowania z pędzlem po pudrze za Avonu. Dobre były też pudry Ingrid Moonlight z opakowaniem w kształcie gruszki:

To z allegro, o ile nie otwiera się samo, też wygląda fajnie i może dać radę
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 08:22   #3588
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
U mnie Annabelle (matujący, innego nie miałam), robi to samo. Cera rozpulchniona, pory większe i nie po 5 godzinach, tylko od razu.
Ale, ale - już kiedyś wstawiałam to zdjęcie na wizaż, to dziewczyny napisały, że cera i tak wygląda lepiej z podkładem, niż bez :P No cóż... ja się nie zgadzam.

Ok, na tym poniżej może i lepiej, bo koloryt wyrównany, ale nie mam na co dzień takich zaróżowień, możliwe, że zrobiłam zdjęcie zaraz po myciu?

Pal licho, że na zdjęciach jest akurat odcień natural, który był za różowy, ale na szczęście nawet nie bardzo to widać na tych fotkach.
No ja też się nie zgadzam, podoba mi się Twoja goła skóra bardziej niż "truskawa" po Annabelle. Być może mam za duże wymagania, albo już przyzwyczaiłam się do swojej gołej twarzy, ale jeśli podkład nie wygląda jak druga skóra, to dla mnie jest bezużyteczny.
Trik z wciskaniem pudru, który tworazka pokazała jest fajny, problem tylko taki, że jak się używa filtra, to jest niestety nieprzydatny Tak samo bardzo polubiłam ostatnio bibułki matujące, ale mogę ich używać tylko nie mając filtra, czyli jakoś 1-2razy w tygodniu.

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Wydawało mi się, a i sprawdziło i mnie, że silnie natłuszczana i nawilżana skóra zaczyna produkować mniej sebum. Możliwe, że Twoja jest tak tłusta, że aż to nie działa, albo ze względu na to, że ciągle złuszczasz.
Dzięki, że wspomniałaś o serach DermoPharmy i Bielendy, zerknę na nie - i tak miałam zapytać, czy trafiłaś na coś nowego, godnego polecenia.

Tę opcję też już przerabiałam, odżywcze kremy na noc, oleje - nie działa. Nie używałam wtedy kwasów, więc złuszczanie nie było przyczyną. Gdybym mogła, całkiem odstawiłabym emolienty, ale niestety się nie da, bo stosuję filtry + mam okresowe przesuszenia po kwasach, z którymi samo serum sobie nie radzi.
Sera mam teraz dwa: Alterrę i Bioliq z peptydami.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 09:54   #3589
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
U mnie Annabelle (matujący, innego nie miałam), robi to samo. Cera rozpulchniona, pory większe i nie po 5 godzinach, tylko od razu.
Ale, ale - już kiedyś wstawiałam to zdjęcie na wizaż, to dziewczyny napisały, że cera i tak wygląda lepiej z podkładem, niż bez :P No cóż... ja się nie zgadzam.

Ok, na tym poniżej może i lepiej, bo koloryt wyrównany, ale nie mam na co dzień takich zaróżowień, możliwe, że zrobiłam zdjęcie zaraz po myciu?

Pal licho, że na zdjęciach jest akurat odcień natural, który był za różowy, ale na szczęście nawet nie bardzo to widać na tych fotkach.

(...)

Nie zgadzam się, uwielbiam ten filtr! Jest całkowicie matowy, suchy i świetnie sprawdza się jako baza, a zawsze dbam, żeby filtry nałożyć na twarz w odpowiedniej ilości

(...)

No właśnie, Annabelle trochę strzeliło sobie w kolano nazwami odcieni. Najpierw były tylko trzy: Light, Medium i Dark. Potem zmylone klientki zauważyły, że Light wcale nie jest jasny, a Medium to już na prawdę śniady odcień. Firma dodała jaśniejsze odcienie, które wciąż są mylące. Po wpadce z Medium zamówiłam Light, bo zwykle biorę "light medium" i nie przyszło by mi do głowy celować w tak blade kolory, a jednak okazało się, że dopiero fair/fairest są odpowiednie. Jak sobie radzą naprawdę jasne dziewczyny można przeczytać w tym wątku - muszą mieszać i rozjaśniać.
Ciekawa jestem, ile podkładów o głębi Dark udaje im się rocznie sprzedać i czy jest to opłacalne?
Odwrotnie rzecz się ma z korektorami, te dla odmiany są jaśniejsze niż nazwa sugeruje. Dark nazwałabym "medium", medium to "light", pasuje do podkładów o głębi fair, a light to wyjątkowo jasny odcień. Ponadto niestety każdy jest w innej tonacji. Najciemniejszy jest różowawy, średni żółtawy, a najjaśniejszy zielonkawy. A co jak ktoś potrzebuje jasnego, różowego korektora? Albo ciemnego zielonego na naczynka? Bezsens, ja i tak mam farta, że wersja medium w miarę mi pasuje.
Rzeczywiśćie dużo lepiej wygląda buzia bez podkładu. Może koloryt nie jest ujednolicony, ale przynajmniej nie ma tylu porów na wierzchu

Od niedawna mam filtr Vichy i podpisuję się pod wszystkimi zachwytami, jak dla mnie rewelacja Po zastygnięciu w ogóle nie czuć, że to 50-tka A filtr Ziaja to niestety dla mnie koszmar, może uda mi się go zużyć w jakiś alternatywny sposób, bo makijaż mi na nim pływa strasznie

Co do nazw podkładów, rzeczywiście nie mają już zbyt dużego pola manewru przy obecnym nazewnictwie Ale gdyby tak wszystko pozmieniali od zera, to już by się nikt nie połapał Dla mnie Golden Fairest jest minimalnie za ciemny i za mało żółty, mimo że Golden
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-10, 18:18   #3590
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Cóż... ja w sklepie stacjonarnym kupiłam ostatnio róż za 39,90, sądzę więc, że różnica będzie większa.

U mnie Annabelle (matujący, innego nie miałam), robi to samo. Cera rozpulchniona, pory większe i nie po 5 godzinach, tylko od razu.
Ale, ale - już kiedyś wstawiałam to zdjęcie na wizaż, to dziewczyny napisały, że cera i tak wygląda lepiej z podkładem, niż bez :P No cóż... ja się nie zgadzam.

No właśnie, Annabelle trochę strzeliło sobie w kolano nazwami odcieni. Najpierw były tylko trzy: Light, Medium i Dark. Potem zmylone klientki zauważyły, że Light wcale nie jest jasny, a Medium to już na prawdę śniady odcień. Firma dodała jaśniejsze odcienie, które wciąż są mylące. Po wpadce z Medium zamówiłam Light, bo zwykle biorę "light medium" i nie przyszło by mi do głowy celować w tak blade kolory, a jednak okazało się, że dopiero fair/fairest są odpowiednie. Jak sobie radzą naprawdę jasne dziewczyny można przeczytać w tym wątku - muszą mieszać i rozjaśniać.
Ciekawa jestem, ile podkładów o głębi Dark udaje im się rocznie sprzedać i czy jest to opłacalne?
Zamiast stawiać te stacjonarne sklepy to pozostawiliby stare ceny, a nie taki skok cenowy.. :/ W najdroższej Warszawie, do której nigdy 90% z nas nie dotrze sobie sklep stawiać, jak ktoś chce to sobie zamówi u nich na stronie.. Inne firmy mineralne nie mają potrzeby stawiać stacjonarnych sklepów, a jakoś żyją

Też myślę, że lepiej wyglądasz bez bo kwestia wyrównania kolorytu to drobnostka. A pory są o wiele bardziej widoczne 'po'

Dla mnie AM również ma beznadziejne odcienie, najpierw zamówiłam próbki ciemne jak noc bo myślałam, że Light będzie jasny.. Żaden mi nie pasuje, jedne są za różowe, inne za pomarańczowe, a goldeny za żółte i za ciemne. Ostatnio stwierdziłam z rodziną, że Dark tylko solary zakupią Żeby w Polsce taką ciemną tonację walnąć..
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 20:43   #3591
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dzięki, trochę mnie podbudowałyście, bo poprzednie opinie bardzo mnie zaskoczyły. Na pierwszym zdjęciu w ogóle nie mam przebarwień i nie ma co zakrywać. Teraz mam próbkę rozświetlającą, może ona będzie lepsza.

Też bym chyba wolała, żeby ceny zostały niższe, niż żeby otwierali salon, ale wybór Warszawy dziwi mnie jedynie z tego względu, że firma z Bielska, więc trudniej zarządzać na odległość. Natomiast gdzie, jak gdzie, ale akurat w Warszawie, to jednak większość z nas bywa i gdzie, jeśli nie w stolicy i środku kraju mieli by się otwierać?

Mały apel

Dziewczyny, proszę, nie cytujcie całych postów, jeśli odpowiadacie tylko na fragment. Nie ma też potrzeby cytować, jeśli post, na który odpowiadamy, znajduje się tuż nad naszym, a zdjęć, to już w ogóle nie ma potrzeby cytować... Większość regulaminów innych for zabrania nawet cytowania zdjęć w innej formie niż linki.
To tworzy niepotrzebny bałagan na forum i utrudnia przeglądanie dyskusji.

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2014-11-10 o 21:12
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 21:37   #3592
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Dzięki, trochę mnie podbudowałyście, bo poprzednie opinie bardzo mnie zaskoczyły. Na pierwszym zdjęciu w ogóle nie mam przebarwień i nie ma co zakrywać. Teraz mam próbkę rozświetlającą, może ona będzie lepsza.
Dla mnie to jest bardzo ładna cera, bez przebarwień, bez wyprysków. Są jakieś marki, które nie podkreślają porów u Ciebie? Bo u mnie niestety wszystkie testowane tak się zachowują.


Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Mały apel

Dziewczyny, proszę, nie cytujcie całych postów, jeśli odpowiadacie tylko na fragment. Nie ma też potrzeby cytować, jeśli post, na który odpowiadamy, znajduje się tuż nad naszym, a zdjęć, to już w ogóle nie ma potrzeby cytować... Większość regulaminów innych for zabrania nawet cytowania zdjęć w innej formie niż linki.
To tworzy niepotrzebny bałagan na forum i utrudnia przeglądanie dyskusji.
Zawsze cytuję, bo czasem ktoś odpowie na dany post chwilę wcześniej niż ja i wtedy nie do końca wiadomo, do czego się odnosi moja wypowiedź. Tutaj akurat się to rozrosło, bo zdjęcia nie są w postaci załącznika, jakby były, to by się nie pokazały.
Bywam czasem na forach, gdzie uczestnicy naprawdę nie potrafią/nie chcą cytować i zamiast kasować drzewko zostawiając tylko wypowiedź, do której się odnoszą, to przeklejają je całe włącznie z postem od którego zaczęła się wymiana zdań... to jest dopiero męczące, trzeba przewijać niezły kawał strony, żeby przeczytać dwa zdania
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 21:39   #3593
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Zrobiłyście zapasy w starych cenach? Do 15 listopada o ile pamiętam??
Czy nadal do zamówienia dodawane są próbki?
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 03:43   #3594
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

chimay, o tak... rosnące drzewka to też mordęga.
Tak, dobrze się czuję w kilku sprawdzonych podkładach, kilka przetestowanych też dobrze rokuje. Właściwie tylko Annabelle robi mi coś takiego. Chcę jeszcze spróbować ichniej wersji rozświetlającej i zobaczyć, jak będzie wyglądać. Rozczarowało mnie Earthnicity, bo jak sądzę właśnie to, co nazywasz truskawą, mimo, że na początku był efekt fotoszopa, ale właśnie ze względu na ten efekt ciężko mi się już poddać. BareFace też topornieje z czasem i wymaga odświeżenia w ciągu dnia.
Moim ulubieńcem jest jak dotąd Lily Lolo - czyli nic wymyślnego, ściąganego z zagranicy. Świetnie działa na mnie też Bare Minerals Matte, ale Light golden jest dla mnie za żółty, krycie nawet na mnie jest trochę za słabe, drogie to i ma Laurol Lysine. Natomiast efekt jest chyba najlepszy.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 07:50   #3595
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Moim ulubieńcem jest jak dotąd Lily Lolo - czyli nic wymyślnego, ściąganego z zagranicy. Świetnie działa na mnie też Bare Minerals Matte, ale Light golden jest dla mnie za żółty, krycie nawet na mnie jest trochę za słabe, drogie to i ma Laurol Lysine. Natomiast efekt jest chyba najlepszy.
No właśnie ja tak sobie rozważam, że jakbym miała kiedyś wracać do minerałów, to chyba byłyby to LL, bo są najlżejsze, więc jest najmniejsza szansa na zwarzenie i efekt tapety.
Nie wykluczam na 100% powrotu do proszków, bo np dwa lata temu lubiłam malować oczy, a do tego moim zdaniem potrzebny jest podkład, a kto wie, może znowu będę mieć na to ochotę. Teraz akurat filtr uniemożliwia mi malowanie się i też dobrze się czuję z jak najmniejszą ilością makijażu, ale może mi się to odmienić. Za to na 99% nie wrócę do fluidów
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 10:49   #3596
Beatrycze102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

U mnie ten podkład w ogóle się nie sprawdził. Mam cerę z niedoskonałościami i podkład podkreślał WSZYSTKO co złe (a nakładałam go na różne sposoby). Myślę, że tego typu podkłady nadają się do skóry, która jest gładka, bez niedoskonałości, nierówności itp. Dałam się nabrać na zapewnienia producenta, jakoby byłby to podkład idealny do skóry tłustej i trądzikowej. Dodam, że podkład blokował mi pory i pogorszył stan cery. Także jak widać nie dla każdego jest to podkład idealny
------------------------
xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-11-12 o 14:32 Powód: reklama
Beatrycze102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 12:22   #3597
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

zaczynałam przygodę z nim mając naprawdę tragiczny stan cery,
podkład nie robił jej krzywdy, ale trzeba poćwiczyć i popróbować różnymi pędzlami ... a i umiar w dawkowaniu jest BARDZO ważny, przez nawet 1 cienką warstwę więcej efekt może być odwrotny
z czasem cera moja bardzo odżyła, ale pomogła też równoczesna zmiana pielęgnacji

Beatrycze102 a jak Twoja pielęgnacja wygląda? jaki krem używasz i czym zmywasz makijaż? i jak nakładałaś najczęściej podkład, jakim pędzlem?
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 22:55   #3598
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Z Annabelle na prawdę próbowałam najróżniejszych sposobów. Pędzli, baz, metod - niet. Zgadzam się, że trzeba nakładać cienkie warstwy i ewentualnie dokładać, ale nie ma co się spinać. Nigdy nie ma tak, żeby coś wszystkim pasowało. Lubię ich róże, pędzle, golden medium używam jako bronzera i zamówię zaraz rozświetlającą, najwyżej zużyję jak puder i tyle.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 09:30   #3599
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja po skończeniu 4g opakowania (wersja matująca Golden Fair) przerzuciłam się na Amilie - taki kobiecy kaprys i chęć wypróbowania czegoś nowego. Niestety... Amilie tylko przez pierwszą godzinę wygląda pięknie, a potem coraz większa masakra - błyszczy się, podkreśla i włazi w pory, po prostu twarz wygląda FUJ!

W tym tygodniu pokornie wróciłam do AM. W sklepie stacjonarnym kupiłam 10g opakowanie. Mogę się mylić, ale chyba do każdego zakupu dorzucają próbkę - ja dostałam 1 g rozświetlającego pod oczy. I faktycznie pojawią się jaśniejsze odcienie, bo na półkach są zostawione miejsca

PS. Dziewczyny, a jak spisują się Wam minerały zimą? Nie wysuszają za bardzo przy niskich temperaturach?
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu

Edytowane przez jestemann
Czas edycji: 2014-11-14 o 09:31
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 09:06   #3600
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Na stronie są już nowe ceny: 34,90zł za 4g i 59,90zł za 10g czyli zdaje się takie jak w sklepie stacjonarnym. Obawiałąm się, że przeskok będzie większy. No i fajnie, że Annabelle powiadomiło mailowo przed wprowadzeniem nowych stawek
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.