Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-22, 15:57   #2731
karyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 140
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

najlepsze są maści na wyciąganie ropy tzn taki tribiotic-bardzo dobry, dzięki niemu już sie nie męczę z pryszczami ropnymi a także leczy wyciśnięte ślady po pryszczach, dobry tez na zadrapania.
tormentiol, o którym czytałam, chociaż go mam i nie stosowałam jeszcze. lub też maść ichtiolowa (czy jakoś tak) bardzo dobrze też wyciąga ropę, słyszałam że on jest na wrzody ale na opakowaniu pisze że do trądziku też może być. )
karyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 15:58   #2732
karyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 140
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez SaruniaL Pokaż wiadomość
Postanowiłam, że jutro wybieram się do szkoły, chociaż pewnie bez szerokiej opaski się nie obejdzie, aczkolwiek jest lepiej!
zrób sobie grzyweczkę a nic nie będzie widać, no chyba że jak wiatr zawieje;P
;*
karyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 16:40   #2733
SaruniaL
Raczkowanie
 
Avatar SaruniaL
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 119
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez karyna Pokaż wiadomość
zrób sobie grzyweczkę a nic nie będzie widać, no chyba że jak wiatr zawieje;P
;*
heh miałam, ale to raczej pozwalało wyciskać "a co grzywka to zakryje i nie będzie widać" poza tym moje włosy niestety nie nadają sie do grzywki
__________________
but the more I see, the less I know
SaruniaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 17:31   #2734
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

magica, mam nadzieję, że przekonasz się do Humektanu. Jak skóra jest przesuszona i wymęczona tymi różnymi specyfikami anty, to nie ma ani ładnego kolorytu, nie regeneruje się zbyt szybko i ogólnie wszystko gorzej znosi.
Ja dzięki niemu mogę zmyć sobie puder z buzi (po powrocie z uczelni) i spokojnie wyjść na zewnątrz bez niego. Naprawdę dla mojej skóry okazał się zbawieniem.

Sarunia, cieszy nas Twoje postanowienie Tak trzymaj!

A propos, przypomniały mi się szkolne czasy przed rozpoczęciem mojej kuracji... Zamiast cieszyć się beztroską młodością, brakiem poważniejszych obowiązków i innych takich, siedziałam w domu i ryczałam w poduszkę. Potrafiłam tak sobie załatwić twarz, że rano nie było mowy o tym, aby iść do szkoły czy gdziekolwiek indziej. Ile ja się przez to dziadostwo nacierpiałam...

Teraz nie pozostaje mi nic innego jak odbić to sobie
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 18:07   #2735
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Magica rzeczywiscie zapomniely dziewczyny o twoim pytaniu ale juz to nadrabiam to zalezy od osoby.. mi np przebarwienia zniknęły po nieco ponad miesiącu ale ja mielam młode przebarwienia a nie stare wiec ze starymi na pewno to dłuzej trwa...
u mnie dzis ok hehe egzamin miałam juz pierwszy ale jakos poszło mam nadzieje ze zalicze pięknie no i mam nadzieje na przynajmniej 4 trzymajcie wiec kciuki
a z tą zasypką to Laity moze postaraj sie z nią troszke pochodzic przed snem zanim sie polozysz do podusi
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 18:10   #2736
karyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 140
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość

A propos, przypomniały mi się szkolne czasy przed rozpoczęciem mojej kuracji... Zamiast cieszyć się beztroską młodością, brakiem poważniejszych obowiązków i innych takich, siedziałam w domu i ryczałam w poduszkę. Potrafiłam tak sobie załatwić twarz, że rano nie było mowy o tym, aby iść do szkoły czy gdziekolwiek indziej. Ile ja się przez to dziadostwo nacierpiałam...

Teraz nie pozostaje mi nic innego jak odbić to sobie
"Zamiast cieszyć się beztroską młodością, brakiem poważniejszych obowiązków i innych takich, siedziałam w domu i ryczałam w poduszkę." dokładnie mam to samo co ty wcześniej. ( marze tylko o tym żeby to wszystko zeszło, bo jak na razie siedzę całymi dniami w domu nawet w weekendy i co mi po tej młodości. 17 mi leci a ja zamiast szaleć ukrywam się po kątach:/ (
karyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 18:12   #2737
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

na studiach gwarantuje ze sobie odbijesz na studiach nie da się nie "studiowac" hehehe ( i nie mam na mysli nauki hihihi) dla studentów studiowanie to co innego niz książka
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 18:15   #2738
karyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 140
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ajx( do studiów mi jeszcze dalekoo.. no i oczywiście mam nadzieje że tam pójdę a jak tam będzie to już nie wiem bo studia mi sie kojarzą tylko z nauka nauką i niczym nie więcej.
karyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 18:23   #2739
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

to źle ci się kojarzą hehehe jak pojechałam kiedyś w Twoim wieku na jeden z uniwersytetów to też wydawało mi sie że ci wszyscy co chodzą dookoła mnie sa tacy mądrzy, tacy wyżsi ode mnie umysłem a teraz wiem, że tylko mi się wydawało nie no tak poważnie to na studiach jak sie człowiek pouczy to na 3 roku zaczyna mu się to w jakąs całość układać i już jest fajnie ale do 3 roku w ogóle nie wiadomo o co chodzi dzis na egzamin kupilismy profesorowi Playboya żeby się sobą zajął i nie pilnował aż tak skrupulatnie więc studia to nie tylko nauka nauka i nauka
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 18:25   #2740
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez karyna Pokaż wiadomość
a jak tam będzie to już nie wiem bo studia mi sie kojarzą tylko z nauka nauką i niczym nie więcej.
Ooo, nic bardziej błędnego

A co do trądzika i samopoczucia - przeżyłam wszystko to co się z tym wiąże na własnej skórze, więc dziś (gdy już nie mam z tym dużego problemu) trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, które z tym walczą. I jestem żywym dowodem na to, że można z tego wyjść.

Więc głowy do góry i do boju

Tancerka, niezły pomysł z tym Playboy'em I co? Zajął się ekhm... sobą?
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 18:36   #2741
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

taaak!!! nawet 2 razy musiał wyjść na chwileczke hehehe a pozatym to bardzo sympatyczny człowiek i cały egzamin cos do nas gadał i opowiadal jakie to dziewczyny sa fajne itp... no ale nikt nie mógł z nim konwersować bo w koncu trzeba cos napisac hehehe najwyzej na wynikach bedziemy negocjowac spódniczka obowiązkowo i słodki uśmiech ale żeby cie to nie zwiodło Karyna hehe bo reszta przedmiotów to jakaś trzecia wojna światowa...
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 18:40   #2742
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Karyna, czemu Ci się tak studia kojarzą? Mi to się właśnie głównie z imprezowaniem kojarzą i z nagłymi zrywami nauki przed sesją:P Szkoda tylko, że na mojej wymarzonej medycynie trzeba non stop się uczyć Aleeee, jak człowiek chce to na wszystko znajdzie czas i wszędzie sobie poradzi.

U mnie gulka już się zmniejsza, zasuszyłam to wyciśnięte miejsce brevoxylem i jutro już nie powinno nic być mam nadzieję

Sarunia, odważna dziewczyna z Ciebie No ale właśnie, nie myślałaś nigdy o grzywce?;>
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 18:51   #2743
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja wiem czy bym jeszcze z grzywką startowala jak sie ma problem z cerą... te bakterie przenoszone przez grzywke...
a ja znow stosuje acne derm i juz sam fakt mnie tak pozytywnie nastawil ze widze o polowe mniej niedoskonałości niz wczoraj hehe to chyba placebo hihihi

mi sie studia kojarzą właśnie ze spaniem, imprezami i nagły zryw przed sesją kiedy to sie nie je nie spi nie wychodzi z domu przez tydzien tylko sie ryje w książkach mój zbiór xerówek niedługo mnie przewyższy hehehe a do 5 roku jeszcze daleko!
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 18:59   #2744
karyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 140
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Karyna, czemu Ci się tak studia kojarzą? Mi to się właśnie głównie z imprezowaniem kojarzą i z nagłymi zrywami nauki przed sesją:P Szkoda tylko, że na mojej wymarzonej medycynie trzeba non stop się uczyć Aleeee, jak człowiek chce to na wszystko znajdzie czas i wszędzie sobie poradzi.
no bo mi się zdaje że studia to tylko takie kucie. ;d
ja nie wiem jak tam jest na tych uczelniach, wtedy to jest razem z internatem? że mówicie że imprezy i zabawa;p czy jakkk....
karyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 19:06   #2745
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

w akademiku to w ogóle jedna wielka impreza dlatego ja mieszkam na stancji zeby móc czasami miec swiety spokój, wizaz tylko dla siebie no i jak sie musze uczyc to mi koledzy za scianą nie urządzają całonocnej balangi.. ale tez mam sąsiada u którego na kazdej imprezie zjawia sie policja hehehe cale szczescie troszke dalej mieszka a nie za ścianą studia sa naprawdę najlepszym okresem młodości chyba, bo liceum przy tym to w ogóle jakiś koszmar był jak mogłam się tak potulnie uczyc fizyki, historii, biologii, chemii i stu innych przedmiotow a kazdy z innego swiata??? na studiach wszystko zmierza w jednym kierunku i się ładnie skłąda jak puzzle.. na pierwszym i drugim roku jeszcze ułożonych puzzli jest mało ale juz na 3 roku widac przyszły obraz ukłądanki a w miedzy czasie mozna sie zajmować sobą i tylko sobą bawic sie, chodzic po galerii za ciuchami, nie ma rodzicow ktorzy każa juz isc spac, zjesc, sprzatac na ich zawolanie nie ma się jeszcze dzieci ale jest sie juz w miare niezaleznym no i nigdy juz wakacje nie będą tak długie
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 19:08   #2746
karyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 140
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ja wiem czy bym jeszcze z grzywką startowala jak sie ma problem z cerą... te bakterie przenoszone przez grzywke...
a ja znow stosuje acne derm i juz sam fakt mnie tak pozytywnie nastawil ze widze o polowe mniej niedoskonałości niz wczoraj hehe to chyba placebo hihihi
no tak, ale jak jest myta grzywka to chyba aż tak źle nie jest ale masz racje bardziej przenosi bakterie. Ja niestety muszę ja mieć bo inaczej sie ludzią nie pokaże!
a jak mi to do wakacji nie zejdzie to ja nie wiem co zrobie:///// skocze z mostu lub co innego, nawet sobie nie mogę wyobrazić że będę siedzieć całe 2 miechy w domu:| a o jeziorze to mogę zapomnieć, będę sie kisiła z fluidem w upały( ojjjj ja nie wiem jak to będzie.

Cytat:
mi sie studia kojarzą właśnie ze spaniem, imprezami i nagły zryw przed sesją kiedy to sie nie je nie spi nie wychodzi z domu przez tydzien tylko sie ryje w książkach mój zbiór xerówek niedługo mnie przewyższy hehehe a do 5 roku jeszcze daleko!
heh no następna;P;P aj to widze że tam fajnie będzie hih aż mi sie tam zachciało iść. a gdzie studiujesz??
karyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 19:15   #2747
karyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 140
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
w akademiku to w ogóle jedna wielka impreza dlatego ja mieszkam na stancji zeby móc czasami miec swiety spokój, wizaz tylko dla siebie no i jak sie musze uczyc to mi koledzy za scianą nie urządzają całonocnej balangi.. ale tez mam sąsiada u którego na kazdej imprezie zjawia sie policja hehehe cale szczescie troszke dalej mieszka a nie za ścianą studia sa naprawdę najlepszym okresem młodości chyba, bo liceum przy tym to w ogóle jakiś koszmar był jak mogłam się tak potulnie uczyc fizyki, historii, biologii, chemii i stu innych przedmiotow a kazdy z innego swiata??? na studiach wszystko zmierza w jednym kierunku i się ładnie skłąda jak puzzle.. na pierwszym i drugim roku jeszcze ułożonych puzzli jest mało ale juz na 3 roku widac przyszły obraz ukłądanki a w miedzy czasie mozna sie zajmować sobą i tylko sobą bawic sie, chodzic po galerii za ciuchami, nie ma rodzicow ktorzy każa juz isc spac, zjesc, sprzatac na ich zawolanie nie ma się jeszcze dzieci ale jest sie juz w miare niezaleznym no i nigdy juz wakacje nie będą tak długie
hihihi;D o studiach to ja jeszcze nie myślałam, ale widze że by było napewno fajnie jak bym poszła , a chyba będę się już tam wybierać;p nadziei sobie narobię a matury mogę wcale nie zdać. Ale bądźmy dobrej myśli.:P hih oj uczyć sie trzaeee ;d tylko że mi się nie chce, jestem dopiero w 1 klasie i taka masakra tam że nie wiem co:/ nawet do zawodówy się przepisywac chciałam ale zostałam i rade dam! Jak skończyłam gima to myślałam że w średniej będzie własnie jakiś odjazd bo z tego co wiem to najlepsze chwile spędza sie w szkole;p a tu jakas stypa, może kiedyś sie to rozkręci. mam nadzieję!
karyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 19:19   #2748
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tancerka212, dziękuję za odpowiedz Trochę się uspokoiłam, bo mi te przebarwienia już zbrzydły A nie chcę się znimi męczyć np. przez kolejne parę lat W aptece humektanu nie było niestety może jutro poszukam w innej Ech, cała nadzieja teraz w AD, chyba że derma mi przepisze w pon. jeszcze inne cudowne lekarstwo na zasadzie "a może to akurat to Ci pomoże" Czuje sie niekiedy jak królik doświadczalny:/ Pozdrawiam Was
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 19:34   #2749
SaruniaL
Raczkowanie
 
Avatar SaruniaL
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 119
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Sarunia, odważna dziewczyna z Ciebie No ale właśnie, nie myślałaś nigdy o grzywce?;>
Cytat:
ja wiem czy bym jeszcze z grzywką startowala jak sie ma problem z cerą... te bakterie przenoszone przez grzywke...
a ja znow stosuje acne derm i juz sam fakt mnie tak pozytywnie nastawil ze widze o polowe mniej niedoskonałości niz wczoraj hehe to chyba placebo hihihi
Miałam grzywke całkiem niedawno i dawało mi to poczucie bezkarnego wyciskania (bo nie widać), poza tym pod grzywką - wiadomo szczególnie jak ciepło to pot i bakterie i więcej tego świństwa. Druga kwestia polega na tym, że ciągłe układanie tej grzywki doprowadzało mnie to białej gorączki, moje włosy bardzo ciężko ułożyc. Jak nie wyciskam niczego to nie mam oporów żeby pokazać czoło zaznaczyć: jak nie wyciskam
Właśnie zrobiłam budyń i jakoś mnie zamuliło... no to wracam do nauki - trzymajcie się
__________________
but the more I see, the less I know
SaruniaL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 19:36   #2750
sonnerin
Rozeznanie
 
Avatar sonnerin
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 892
GG do sonnerin
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Karyna, ja Ci powiem, że liceum to też nie jest stypa Pierwsza klasa, to może i tak, ludzie się jeszcze nie znają, są przerażeni ilością nauki ;P itp.
Ale później to wszystko się rozkręca, w drugiej klasie będziecie mieli dużo osiemnastek i klasa się bardziej zintegruje. W mojej klasie na początku też było drętwo, ale teraz nie wyobrażam sobie, żebym mogła być w jakiejkolwiek innej!

U mnie wszystko okej z buźką. Wczoraj po prostu MUSIAŁAM wycisnąć dwa zaskórniki, ale szybko się opamiętałam i odeszłam od lustra. Ogólnie to - naprawdę cera mi się poprawiła. Jestem z niej w pełni zadowolona. nawet mama mi powiedziała,że nie widziała u mnie nic większego już od dłuższego czasu, wiec sądzę, ze to po prostu systematyczna pięlęgnacja, ale nie za dużą ilością kosmetyków...

Pozdrawiam Was, i trzymajcie łapki z daleka od twarzy!
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało Ci się to osiągnąć.
~P.Coelho
<3

sonnerin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 19:51   #2751
karyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 140
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez sonnerin Pokaż wiadomość
Karyna, ja Ci powiem, że liceum to też nie jest stypa Pierwsza klasa, to może i tak, ludzie się jeszcze nie znają, są przerażeni ilością nauki ;P itp.
Ale później to wszystko się rozkręca, w drugiej klasie będziecie mieli dużo osiemnastek i klasa się bardziej zintegruje. W mojej klasie na początku też było drętwo, ale teraz nie wyobrażam sobie, żebym mogła być w jakiejkolwiek innej!
no dużo słyszałam że w lo jest fajnie, ale ja jestem w technikum, a co najgorsze to jedyna ja jestem z miejscowości gdzie jest moja szkoła, cała reszta dojeżdżająca.
i to zawsze z nimi jakis pośpiech bo autobus, itp.
karyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 20:00   #2752
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja jak byłam w liceum to tez wydawało mi sie ze było fajnie ale teraz ludzie w ogóle nie utrzymują ze sobą kontaktu.. studia a liceum to całkiem dwie różne rzeczy studia wygrywają!!!! tylko trzeba pójść na jakiś kierunek taki co się o nim marzy a nie taki żeby tylko na nie pójść, bo tak to lepiej wcale nie iść...
ja studiuję w lublinie ekonomię-nauki mnóstwo ale drugie tyle czasu nieziemskiej przyjemnośći a nauka no to jest cena studiowania... ja nawet nie wiem jak ale mam naukowe stypendium

Karyna oszalałaś?? na wakacjach nad jeziorem zamulasz buzie fluidem???litości
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 20:03   #2753
nough
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 595
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

wiem, że juz trochę to nie na temat, ale jak to u was ze studiami - studiujecie w swoim rodzinnym mieście, ale się wyprowadziłyście, czy studiujecie i mieszkacie w innym?
__________________


nough jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 20:30   #2754
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja studiuje w lublinie ale na stałe nie mieszkam tu w lublinie. mieszkam na stancji u koleżanki jednak teraz wiem że nie chciałabym już po studiach wracać do mieszkania z rodzicami mam nadzieje ze jak skoncze studia to będę w trakcie ślubnych przygotowań i zamieszkam z moim tżcikiem i mi sie jeszcze włąsna praca marzy żeby być samodzielną na 100% no i jeszcze zdolność gotowania i pieczenia ciast mi się marzy... i jeszcze idealna cera żeby nie było że to offtop
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 20:41   #2755
karyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 140
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ja jak byłam w liceum to tez wydawało mi sie ze było fajnie ale teraz ludzie w ogóle nie utrzymują ze sobą kontaktu.. studia a liceum to całkiem dwie różne rzeczy studia wygrywają!!!! tylko trzeba pójść na jakiś kierunek taki co się o nim marzy a nie taki żeby tylko na nie pójść, bo tak to lepiej wcale nie iść...
ja studiuję w lublinie ekonomię-nauki mnóstwo ale drugie tyle czasu nieziemskiej przyjemnośći a nauka no to jest cena studiowania... ja nawet nie wiem jak ale mam naukowe stypendium

Karyna oszalałaś?? na wakacjach nad jeziorem zamulasz buzie fluidem???litości
o to gratulować stypendium!
nie, nie zamulam bo trądzik mi się zaczął od listopada i mam nadzieje że do wakacji zejdzie, bo inaczej nie wiem co będzie nawet o jeziorze nie będzie mowy i w lato będę smarować się fluidem bo innego wyjścia nie będzie, no chyba że całe 2 miechy w domu. Aż się boje jak to dalejj... teraz niby mi troche zeszło, ale mam okropne blizny. i jak mnie znowu wysypie, az boję się pomyśleć bo będzie później, mam nadzieję że się to jakoś ułoży i zejdzie
karyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 20:50   #2756
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tydzien nie wyciskam nic przed snem sobie powtarzam ze mam piękną cere ale boje się ze nie utrzymam tego jak to ja ...zazwyczaj trzymam sie około tygodnia wrrr ale strasznie mi pomogło wykrecenie 2 halogenów w łazience


za dwa dni mam zakończenie roku szkolnego ostatniej klasy LO i gdyby nie zbliżająca się wielkimi krokami matura byłabym przeszczęśliwa. Jedyne co pozytywnego wynosze z liceum to tżcika mam nadzieje ze na studniach o ile sie na takowe dostane poznam jakiś fajnych ludzi bo jak nie to zaczne chyba sądzić ze to ja jestem jakas aspołeczna
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 21:10   #2757
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

na studiach na pewno poznasz fajnych ludzi, bo studenci to taka jedna wielka rodzina np student nie zostawi innego studenta w biedzie (patrz na egzaminie lub przed nim ) wiecie co jakby studenci swoje pomysły na ściąganie, przekręty i inne dziwne rzeczy zamienili na wynalazki to bylibyśmy lepsi od Japończyków
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 12:00   #2758
karyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 140
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

xd dobry!! jak tam samopoczucie?
dziś znów nie szłam na pierwsze lekcje;/ jeszcze oberwałam 1 z matmy, boże:/ ja nic z tego nie kumam, potrzebuje korków bo inaczej będzie ciężko,
a wracającccc do tematu to rano jak zawsze siedzę przed lustrem i się maluje, a jak źle to lecę się myć i od nowa;/ jakie to jest *******ące! a przez to wszystko mam 32godziny nie usprawiedliwione przez te ranki, mam nadzieje że na jutro się wyrobie bo inaczej będzie ciężko!.
;(
karyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 12:26   #2759
karyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 140
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

mam pytanie jeżeli AD ma podobny skład do SKINORENU to skinoren też wybiela blizny po trądziku.?
karyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 12:39   #2760
ewaaaaaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław/Katowice
Wiadomości: 174
Thumbs up Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Kupcie sobie SUDOCREM jest cu-do-wny! Na pojedyncze pryszcze dobry jest też taki sposób, uwaga: rozpuszczamy polopirynę tak aby powstała bardzo gęsta ciesz (papka) i smarujemy nią pryszcza. Polecam, naprawdę

P.S. Eeej dziewczyny, a jakie znacie dobre maści do twarzy na blizny?
ewaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.