Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-10-03, 15:34   #3091
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 4 648
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CzerwonaKokarda Poka¿ wiadomo¶æ
Mogê prosiæ o pomoc?
w sumie nie jest to do koñca zimny kolor, ale ma ma³o prze¶witów z³otych szampon delia no. 1 - jasny br±z. Ja by uzyskaæ ¶redni br±z trzymam go na w³osach 40 minut.
ishtar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-03, 17:04   #3092
majciaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 85
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Witam!

Jezeli chodzi o eksperymenty z farbowaniem to jestem calkowitym swie¿akiem... Dlatego mam kilka pytan do doswiadczonych Wizazanek!!

Mam wlosy w kolorze blondu. od slonca pieknie jasnieja ale niestety te wakacje spedzilam nei na urlopie tylko w pracy i to co zawsze rozjasnia mi slonko niestety pozostalo nieco ciemniejsze...

nigdy nie odwazylabym sie zafarbowac wlosow na trwale. po pierwsze lubie swoje wlosy takie jakie sa ( szczegolnie musniete sloncem ) a po drugie zbankrutowalabym u fryzjera bo mam bardzo odlugie wlosy

postanowilam ze zaopatrze sie w szampon koloryzujacy w odcieniu takiego zlocistego blondu o ktory mi chodzi i mam kilka pytan:

czytajac ten watek juz sie zorientowalam ze nei ktore szampony schodza( teoretycznie ) po 20kilku myciach a sa tez takie na 6-8 myc. czy te ktore maja zejsc szybciej faktycznie slabiej chwytaja? czy sa latwo dostepne? czy to zawsze jet napisane na opakowaniu?
Licze na delikatny efekt, refleks na wlosach czy cos takiego. Jak potrzymam krocej to bedzie slabiej, a jak dluzej to bedzie mocniej? tak jak z henna? ?
Mam swoje naturalne pasemka sloneczne, szczegolnei na grzywce i na gorze glowy. szamponetka farbuje jednolicie czy te rozne odcienie na mojej glowie beda dalej widoczne? bardzo mi na tym zalezy bo to nadaje naturalnosci.
i ostatnie: jak pofarbuje blond blondem to mysle z etak czy tak nie bede miala duzych problemow ze zmywaniem tej szamponetki. dobrze mysle?

wymyslilam juz ze jak kupie szamponetke to najpierw wyprobuje na jednym pasemku z dolu, takim wlasnie ciemniejszym.

Bardzo prosze o odpowiedzi bo nei chce sobie zrobic krzywdy
majciaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-03, 18:44   #3093
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

majciaaa, w³osów nie rozja¶nisz szamponetk± Co najwy¿ej lekko roz¶wietlisz kolor. Spokojnie mo¿esz u¿yæ szamponetki Joanny, jest do¶æ delikatna. Ale wcze¶niej faktycznie próbuj na jednym pasemku. Blond szamponetki czasem wychodz± rudawe (chocia¿ Joanna nigdy mi nie wysz³a rudawa).
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-03, 19:10   #3094
majciaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 85
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

a jezeli szamponetka bedzie jasniejsza od mojego koloru?

a co ze stopniem krycia?
majciaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-03, 19:20   #3095
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez majciaaa Poka¿ wiadomo¶æ
a jezeli szamponetka bedzie jasniejsza od mojego koloru?

a co ze stopniem krycia?
Je¿eli szamponetka jest ja¶niejsza od koloru Twoich w³osów to raczej ¿aden efekt nie bêdzie widoczny. Ewentualnie "roz¶wietlenie", które siê bêdzie utrzymywaæ do 1-2 mycia.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-14, 17:38   #3096
lienaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 2
Szamponetka na blond w³osy.

Witam.

Mam w³osy blond. Jest to jasny, naturalny kolor. Generalnie podobaj± mi siê i jestem z nich zadowolona, ale postanowi³am co¶ zmieniæ.
Chcia³am na³o¿yæ sobie szamponetkê (br±z, raczej jasny).
Moje pytanie.
Czy je¿eli zmieniê kolor szamponetk± to po ilu¶ tam myciach, na koñcu wróci mi naturalny kolor czy w³osy jednak lekko ¶ciemniej±?
Owo pytanie zada³ fryzjerce, ale nie odpowiedzia³a ona nic konkretnego, dlatego kieruje je do was.
Ach i jak ju¿ to jakiej firmy szamponetka? Tak jak wcze¶niej wspomnia³am nigdy nic z w³osami nie robi³am je¿eli chodzi o kolor dlatego jestem w tym zielona.

Z góry dziêkujê za odpowiedzi
lienaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-15, 08:32   #3097
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

zalezy, jaka szamponetka, a, i zostanie rudawy po³ysk
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-10-15, 14:53   #3098
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lienaa Poka¿ wiadomo¶æ
Witam.

Mam w³osy blond. Jest to jasny, naturalny kolor. Generalnie podobaj± mi siê i jestem z nich zadowolona, ale postanowi³am co¶ zmieniæ.
Chcia³am na³o¿yæ sobie szamponetkê (br±z, raczej jasny).
Moje pytanie.
Czy je¿eli zmieniê kolor szamponetk± to po ilu¶ tam myciach, na koñcu wróci mi naturalny kolor czy w³osy jednak lekko ¶ciemniej±?
Owo pytanie zada³ fryzjerce, ale nie odpowiedzia³a ona nic konkretnego, dlatego kieruje je do was.
Ach i jak ju¿ to jakiej firmy szamponetka? Tak jak wcze¶niej wspomnia³am nigdy nic z w³osami nie robi³am je¿eli chodzi o kolor dlatego jestem w tym zielona.

Z góry dziêkujê za odpowiedzi
Kolor mo¿e Ci siê zmieniæ po tej szamponetce. Ma³a szansa, ¿e szamponetka wyp³ucze siê w 100%. Do tego jeszcze na jasnym blondzie br±zowy mo¿e nie z³apaæ. U mnie br±z wychodzi³ rudy. Dopiero po kilku szamponetkowaniach uzyska³am br±z - do pierwszego umycia.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-16, 16:27   #3099
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 3 643
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lienaa Poka¿ wiadomo¶æ
Witam.

Mam w³osy blond. Jest to jasny, naturalny kolor. Generalnie podobaj± mi siê i jestem z nich zadowolona, ale postanowi³am co¶ zmieniæ.
Chcia³am na³o¿yæ sobie szamponetkê (br±z, raczej jasny).
Moje pytanie.
Czy je¿eli zmieniê kolor szamponetk± to po ilu¶ tam myciach, na koñcu wróci mi naturalny kolor czy w³osy jednak lekko ¶ciemniej±?
Owo pytanie zada³ fryzjerce, ale nie odpowiedzia³a ona nic konkretnego, dlatego kieruje je do was.
Ach i jak ju¿ to jakiej firmy szamponetka? Tak jak wcze¶niej wspomnia³am nigdy nic z w³osami nie robi³am je¿eli chodzi o kolor dlatego jestem w tym zielona.

Z góry dziêkujê za odpowiedzi
Przeczyta³am Twój post i a¿ siê zastanowi³am, czy nic ostatnio nie pisa³am w tym w±tku bo mogê siê pod tym podpisaæ dwiema rêkami.
Tak jak Ty mam naturalne w³osy blond. Te¿ chcia³abym zobaczyæ sie w jasnym br±zie. Na mój pomys³ chwilowej zmiany koloru wszyscy w moim otoczeniu reaguj± oburzeniem (po co bêdziesz malowaæ? Tyle dziewczyn farbuje, by mieæ twój kolor w³osów itp). A ja, mimo, ¿e lubiê swoje w³osy bardzo to mam ochotê na zmianê, tak± chwilow±. Pewnie nie pomogê Ci, bo jeszcze siê na ten krok nie zdoby³am ale jestem coraz bli¿ej. Obieca³am sobie, ¿e jak dostanê pracê, o któr± siê staram to kupujê szamponetkê i dzia³am. Mam zamiar kupiæ polecan± tu szamponetkê Mirion - niedroga i ponoæ nie niszczy bardzo w³osów. Oby siê uda³o (i z praca i z kolorem)

Edytowane przez Ashyshqa
Czas edycji: 2011-10-16 o 16:29
Ashyshqa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-17, 17:20   #3100
lienaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Poka¿ wiadomo¶æ
Przeczyta³am Twój post i a¿ siê zastanowi³am, czy nic ostatnio nie pisa³am w tym w±tku bo mogê siê pod tym podpisaæ dwiema rêkami.
Tak jak Ty mam naturalne w³osy blond. Te¿ chcia³abym zobaczyæ sie w jasnym br±zie. Na mój pomys³ chwilowej zmiany koloru wszyscy w moim otoczeniu reaguj± oburzeniem (po co bêdziesz malowaæ? Tyle dziewczyn farbuje, by mieæ twój kolor w³osów itp). A ja, mimo, ¿e lubiê swoje w³osy bardzo to mam ochotê na zmianê, tak± chwilow±. Pewnie nie pomogê Ci, bo jeszcze siê na ten krok nie zdoby³am ale jestem coraz bli¿ej. Obieca³am sobie, ¿e jak dostanê pracê, o któr± siê staram to kupujê szamponetkê i dzia³am. Mam zamiar kupiæ polecan± tu szamponetkê Mirion - niedroga i ponoæ nie niszczy bardzo w³osów. Oby siê uda³o (i z praca i z kolorem)
Dziêki za odpowiedz. Wiêc jest nas ju¿ dwie
A i je¿eli chodzi o reakcje znajomych i ludzi z mojego otoczenia reaguj± identycznie: "zwariowa³a¶". No, ale có¿ ja i tak stawiam na br±z. Je¿eli siê zdobêdziesz na ten krok, to napisz jak wysz³o.
Powodzenia w dostaniu pracy
lienaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-24, 20:29   #3101
Asitsu
Raczkowanie
 
Avatar Asitsu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: G¦.
Wiadomo¶ci: 94
Question Szaponetki czy warto?

Witam mam pewien dylemat, mam aktualnie bardzo jasne w³osy,a chcê zrobiæ rudy, moja karnacja te¿ nie jest zbyt ciemna, i mam zielone oczy.. zastanawiam siê czy odcieñ rudy by mi pasowa³, która¶ z pañ profesjonalnie mo¿e mi tu doradziæ, chcê zrobiæ pocz±tkowo szamponetk± tyle,¿e nigdy nie robi³am i nie wiem czy mi siê zmyj± na moich jasnych blondach.. eh.
__________________
*zapuszczam w³osy od czerwca 2011.
*nie obgryzam paznokci od grudnia 2011!
*55->54->53->52kg.
Asitsu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-24, 20:45   #3102
karmi91
Raczkowanie
 
Avatar karmi91
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 159
Dot.: Szaponetki czy warto?

szamponetki siê zmywaj± (wiem bo stosujê 3 razy w miesi±cu od roku) jednak nie do koñca..zawsze trochê zmieni± naturalny kolor w³osów je¶li juz siê zmyja oczywi¶cie , ale nie na d³ugo, ja ogólnie polecam zw³aszcza Firmy Marion, sa b. fajne , odradzam natomiast Palette-s± jak farba..
__________________
Wymianka kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=570595
karmi91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-24, 20:54   #3103
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Szaponetki czy warto?

Cytat:
Napisane przez Asitsu Poka¿ wiadomo¶æ
Witam mam pewien dylemat, mam aktualnie bardzo jasne w³osy,a chcê zrobiæ rudy, moja karnacja te¿ nie jest zbyt ciemna, i mam zielone oczy.. zastanawiam siê czy odcieñ rudy by mi pasowa³, która¶ z pañ profesjonalnie mo¿e mi tu doradziæ, chcê zrobiæ pocz±tkowo szamponetk± tyle,¿e nigdy nie robi³am i nie wiem czy mi siê zmyj± na moich jasnych blondach.. eh.

ja uzywam joanny i delii wlasnie rudych obie znikaja bez sladu z farbowanych czesc, z naturalnych troche dluzej sie utrzymuja. moim zdaniem warto
natomiast bez sladu chba znikaja raczej tonery niz szamponetki
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-24, 21:02   #3104
Asitsu
Raczkowanie
 
Avatar Asitsu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: G¦.
Wiadomo¶ci: 94
Dot.: Szaponetki czy warto?

bo w³a¶nie chcia³abym tak± ¿eby mi siê na tym moim farbowanym blondzie zbyt d³ugo nie potrzyma³a,bo tylko chcê zobaczyæ,a jak nie to od razu po kilka myciach chcia³abym doj¶æ,do koloru jaki mam teraz.
__________________
*zapuszczam w³osy od czerwca 2011.
*nie obgryzam paznokci od grudnia 2011!
*55->54->53->52kg.
Asitsu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-24, 22:07   #3105
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Szaponetki czy warto?

Cytat:
Napisane przez Asitsu Poka¿ wiadomo¶æ
bo w³a¶nie chcia³abym tak± ¿eby mi siê na tym moim farbowanym blondzie zbyt d³ugo nie potrzyma³a,bo tylko chcê zobaczyæ,a jak nie to od razu po kilka myciach chcia³abym doj¶æ,do koloru jaki mam teraz.

ciezko to widze, musisz sie liczyc z komplikacjami. dlaczego po prostu nie poprzymierzasz peruk?? to duzo prostsze
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-25, 17:03   #3106
Veronique9
Raczkowanie
 
Avatar Veronique9
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Szaponetki czy warto?

A ja siê chcia³am zapytaæ czy gdybym na w³osy blond po³o¿y³a szamponetke Marion w którym¶ z rudych odcieni to czy by mi siê ten rudy zmy³ do koñca czy co¶ by zosta³o?
Veronique9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-25, 18:16   #3107
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Veronique9 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja siê chcia³am zapytaæ czy gdybym na w³osy blond po³o¿y³a szamponetke Marion w którym¶ z rudych odcieni to czy by mi siê ten rudy zmy³ do koñca czy co¶ by zosta³o?
Tego nikt nie wie. Ale wiêksza szansa, ¿e co¶ by zosta³o. Sama mam blond w³osy i rudy nigdy mi siê nie wymy³ do koñca.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-25, 18:49   #3108
Veronique9
Raczkowanie
 
Avatar Veronique9
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
Tego nikt nie wie. Ale wiêksza szansa, ¿e co¶ by zosta³o. Sama mam blond w³osy i rudy nigdy mi siê nie wymy³ do koñca.
Dziêki, wiêc muszê to jeszcze przemy¶leæ. Marzê o rudych, ale obawiam siê jak bêdê w nich wygl±daæ
Veronique9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-25, 18:59   #3109
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Veronique9 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki, wiêc muszê to jeszcze przemy¶leæ. Marzê o rudych, ale obawiam siê jak bêdê w nich wygl±daæ
Poprzymierzaj peruki
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-25, 20:06   #3110
Veronique9
Raczkowanie
 
Avatar Veronique9
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
Poprzymierzaj peruki
Mo¿na i tak spróbowaæ
Veronique9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-31, 19:52   #3111
Kotobus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Umh, witam. Mam sprawê- czy mog³yby¶cie poleciæ mi jaki¶ dobry szampon koloryzuj±cy, zmywaj±cy siê w ca³o¶ci? Szczerze, to przez ca³y ten w±tek przekopywaæ siê mi siê nie chce Interesuje mnie kolor rudy, taki miedziany. Mam niestety ciemne w³osy, i wiem, ¿e to mo¿e nie chwyciæ, ale spróbujê . A je¶li jeste¶cie pewne, ¿e to nie zadzia³a, to jak mo¿na z ciemnych w³osów taki rudy uzyskaæ? I pytanie- ile taki szampon trzyma siê na w³osach?
Kotobus jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-31, 21:03   #3112
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kotobus Poka¿ wiadomo¶æ
Umh, witam. Mam sprawê- czy mog³yby¶cie poleciæ mi jaki¶ dobry szampon koloryzuj±cy, zmywaj±cy siê w ca³o¶ci? Szczerze, to przez ca³y ten w±tek przekopywaæ siê mi siê nie chce
Gdyby¶ poczyta³a ostatnie posty, to wiedzia³aby¶, ¿e ¿adna szamponetka nie musi siê zmyæ w 100%. Zale¿y od w³osów.

Cytat:
A je¶li jeste¶cie pewne, ¿e to nie zadzia³a, to jak mo¿na z ciemnych w³osów taki rudy uzyskaæ?
Farb±.

Cytat:
I pytanie- ile taki szampon trzyma siê na w³osach?
Zale¿y od szamponu. W instrukcji obs³ugi bêdzie informacja na ten temat.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-03, 21:24   #3113
valercia
Rozeznanie
 
Avatar valercia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 502
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

a ja mam takowe pytanko, jak to jest z tymi próbami alergicznymi - czy faktycznie s± konieczne i czy naprawde je robicie? i czy ktoras miala kiedys problem ze jakas reakcja wystapila?


mam w planie pomalowac sobie wloski Szamponem koloryzuj±cym Garnier Color Shine, jest tam spora uwaga po¶wiêcona wlasnie temu testowi na alergie, ja nigdy takiego nie robilam i bylo ok. dodatkowo pisze ¿e nie powinno sie farbowac wlosow tym szamponem jak sie stosowalo Henne, ja mialam Balsam z Venity przez dluzszy czas - czy faktycznie moge miec teraz problem ??
valercia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-03, 21:32   #3114
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez valercia Poka¿ wiadomo¶æ
a ja mam takowe pytanko, jak to jest z tymi próbami alergicznymi - czy faktycznie s± konieczne i czy naprawde je robicie? i czy ktoras miala kiedys problem ze jakas reakcja wystapila?
Mnie taka reakcja nigdy nie wyst±pi³a. I próby alergicznej za ka¿dym razem nie robiê
Ale nie polecam jej nierobienia Na pewno lepiej jest j± zrobiæ. Chocia¿ wiadomo, ¿e wtedy odsuwa siê czas farbowania.

Cytat:
dodatkowo pisze ¿e nie powinno sie farbowac wlosow tym szamponem jak sie stosowalo Henne, ja mialam Balsam z Venity przez dluzszy czas - czy faktycznie moge miec teraz problem ??
Ja nie mia³am problemów po Venicie. Ale te¿ zawsze k³ad³am szamponetki d³uuugo po koloryzowaniu w³osów Venit±.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-03, 21:40   #3115
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez valercia Poka¿ wiadomo¶æ
a ja mam takowe pytanko, jak to jest z tymi próbami alergicznymi - czy faktycznie s± konieczne i czy naprawde je robicie? i czy ktoras miala kiedys problem ze jakas reakcja wystapila?


mam w planie pomalowac sobie wloski Szamponem koloryzuj±cym Garnier Color Shine, jest tam spora uwaga po¶wiêcona wlasnie temu testowi na alergie, ja nigdy takiego nie robilam i bylo ok. dodatkowo pisze ¿e nie powinno sie farbowac wlosow tym szamponem jak sie stosowalo Henne, ja mialam Balsam z Venity przez dluzszy czas - czy faktycznie moge miec teraz problem ??
Nigdy nie robi³am ¿adnej próby i nigdy nie mia³am uczulenia po farbowaniu, ale lepiej zrobiæ, bo alergie bo farbie bywaj± tragiczne w skutkach.
A je¶li chodzi o hennê, to Venita henn± nie jest, a nazwanie tego produktu 'zio³owym' to nieporozumienie. Ja to traktujê jak szamponetkê.
Po prawdziwej hennie mo¿na normalnie farbowaæ w³osy i nie wzmacnia to wcale niszczycielskiego dzia³ania farby ani nie wychodzi zielone. Jedyne co nale¿y wzi±æ pod uwagê, to rudy rolor henny, który bêdzie siê miesza³ z kolorem farby.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-03, 21:53   #3116
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;30310060]A je¶li chodzi o hennê, to Venita henn± nie jest, a nazwanie tego produktu 'zio³owym' to nieporozumienie.[/QUOTE]

Jednak Venita ma hennê w sk³adzie.

Cytat:
Po prawdziwej hennie mo¿na normalnie farbowaæ w³osy i nie wzmacnia to wcale niszczycielskiego dzia³ania farby ani nie wychodzi zielone. Jedyne co nale¿y wzi±æ pod uwagê, to rudy rolor henny, który bêdzie siê miesza³ z kolorem farby.
Na hennowanych w³osach farba mo¿e nie z³apaæ. Albo z³apaæ nierówno.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-04, 17:13   #3117
valercia
Rozeznanie
 
Avatar valercia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 502
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

na wszelki wypadek zrobi³am sobie ma³± plamkê za uchem tak jak pisali jak to mówi± przezorny zawsze ubezpieczony, nigdy nie mialam problemow z alergiami ale co mi tam szkodzi 2 dni pochodzic z plam± za uchem

a z t± henn± to chyba chodzi im tez wlasnie o alergie bo w ulotce jest napisane ze nalezy rowniez uwazac jesli sie mialo np tatuaze z henny. czyli to chyba bardziej chodzi o reakcje alergiczn± Henna kontra Farba bo by sie nie czepiali tatuazy....
valercia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-05, 16:21   #3118
valercia
Rozeznanie
 
Avatar valercia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 502
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

no i b±d¼ tu m±dra, w ulotce pisz± ¿e jak skóra jest zaczerwieniona to ¿eby nie malowaæ a ja mialam farbe w odcieniach czerwieni i teraz nie wiem czy ta plamka która pozosta³a jest z farby czy jako reakcja organizmu nic mnie tam nie swêdzia³o przez ten czas itp ale teraz jak niby przetar³am sobie to wacikiem z wod± to zostaje plamka czerwona.. no i juz sama nie wiem ech
valercia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-05, 18:16   #3119
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez valercia Poka¿ wiadomo¶æ
no i b±d¼ tu m±dra, w ulotce pisz± ¿e jak skóra jest zaczerwieniona to ¿eby nie malowaæ a ja mialam farbe w odcieniach czerwieni i teraz nie wiem czy ta plamka która pozosta³a jest z farby czy jako reakcja organizmu nic mnie tam nie swêdzia³o przez ten czas itp ale teraz jak niby przetar³am sobie to wacikiem z wod± to zostaje plamka czerwona.. no i juz sama nie wiem ech
Przetrzyj mleczkiem do demakija¿u
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-05, 22:19   #3120
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
Jednak Venita ma hennê w sk³adzie
Nie ma henny tylko lawsonia inermis extract, czyli co¶, co i tak nie ma w³a¶ciwo¶ci barwi±cych (w sumie trudno powiedzieæ jakie ma). Ten sam sk³adnik wystêpuje czêsto w maskach i od¿ywkach, wiêc równie dobrze mo¿na powiedzieæ, ¿e nie nale¿y farbowaæ w³osów chemicznie po masce Biovax.
Cytat:
Na hennowanych w³osach farba mo¿e nie z³apaæ. Albo z³apaæ nierówno.
To akurat nie ma nic wspólnego z henn±, ona nie utrudnia dostêpu farby do w³osów. Taki efekt mo¿e byæ ró¿nie¿ na niehennowanych w³osach.
Cytat:
Napisane przez valercia
a z t± henn± to chyba chodzi im tez wlasnie o alergie bo w ulotce jest napisane ze nalezy rowniez uwazac jesli sie mialo np tatuaze z henny. czyli to chyba bardziej chodzi o reakcje alergiczn± Henna kontra Farba bo by sie nie czepiali tatuazy....
Mówi± o tatua¿ach z henny, bo czêsto ten "roztwór" do farbowania skóry zawiera PPD. W tym wypadku alergii nie powoduje henna, tylko PPD w³a¶nie. Ten sk³adnik jest te¿ w farbach. Je¶li mia³a¶ tatua¿ z ppd i jeste¶ na to uczulona, to prawdopodobnie nie dowiesz siê o tym przy pierwszym kontakcie (tatua¿) tylko przy kolejnych (farba).
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.