Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-24, 22:36   #1711
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez wysoka blondynka Pokaż wiadomość
Też kupiłam dzisiaj sobie ten nowy micel Fajny jest - bardzo delikatny, zero zaczerwienień (te istniejące zbladły ), troszkę się klei, ale da się przeżyć. Nie pachnie, nie podrażnia oczu - to najważniejsze.

Był też krem pod oczy - może któraś z Was już go ma? Jak się spisuje? Nie zależy mi na niczym specjalnym, ale myślę, że kremu pod oczy od czasu do czasu wypada użyć . Byle tylko nie szczypał

Zastanawialam się też nad kremem nawilżającym z tej serii, ale nie wiem, czy mnie nie zapcha...
Kolejna z micelkiem sie zglasza

A krem pod oczy kiedys Cie szczypal?Mnie tylko po prostu uczulal
Tez jestem ciekawa calej reszty,zwlaszcza wlasnie kremu pod oczy Jestem tez ciekawa,czy ten przeciwzmarszczkowy ma jakies aktywne i mocno dzialajace skladniki,czy jest raczej delikatnu i nadawal by sie do uzywania od czasu do czasu i dla mnie
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 18:47   #1712
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś micelka Ziaji Chciałam też peeling gommage ale nie było w Naturze... Na razie nie mowilam o tym swojemu chlopakowi bo by mnie wyklął... I wiecie co? Jestem zachwycona kokosowym balsamem do ust... Jest absolutnie boski na wszelkie ekstremalne sytuacje, złaszcza w te upały

Będę polować na ten peeling bo brzmi naprawde interesująco... Nie znoszę ziarnistych peelingów, chętnie wyprobuje cos innego niz peel-off.

Ktoś używał tego peelingu z serii Sopot Spa? Prosze o opinie.
Też kupiłam ten płyn. Był już ostatni w Naturze a w Super-Pharm widziałam też peeling. Był za ok.9zł i miał 60ml. Narazie mam 2 peelingi, więc sobie darowałam, a micel będzie jak zuzyje inny płyn. Teraz muszę sie powstrzymać z zakupami kosmetyków. Nie kuście już
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 20:45   #1713
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez dojna komarzyca Pokaż wiadomość
nie macie wrażenia że jakby się rozwarstwia i wyłazi z niego woda z data ważności jest ok ale może on po prostu taki jest
Tak, to normalne w tym kremie. Już sporo osób tu o tym pisało, w tym ja.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 11:24   #1714
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Kolejna z micelkiem sie zglasza

A krem pod oczy kiedys Cie szczypal?Mnie tylko po prostu uczulal
Tez jestem ciekawa calej reszty,zwlaszcza wlasnie kremu pod oczy Jestem tez ciekawa,czy ten przeciwzmarszczkowy ma jakies aktywne i mocno dzialajace skladniki,czy jest raczej delikatnu i nadawal by sie do uzywania od czasu do czasu i dla mnie
Szczypał, uczulał - nie wiem... Tak czy inaczej piekło okropnie - i na skórze pod oczami, a zwłaszcza jeśli dostał się do uczu
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 12:24   #1715
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

powiem wam, że niezły ten micel ale wolę Daxa
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 18:30   #1716
dojna komarzyca
Raczkowanie
 
Avatar dojna komarzyca
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 223
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Tak, to normalne w tym kremie. Już sporo osób tu o tym pisało, w tym ja.
dzięki bo myślalam że jakiś trefny mam
dojna komarzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 21:27   #1717
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Z ziaji mam:
Lipocell bloker Oliwka do masażu z kompleksem antycellulit
Lipocell bloker Żel wyszczuplający z kompleksem antycellulit
Płyn do higieny intymnej Intima
Kozie mleko Krem do rąk i paznokci

Swój zbiór produktów z ziaji na pewno będę powiększać, ponieważ są dobre jakościowo i tanie.
Chcę wypróbować:
Masło kakaowe kremowe mydło pod prysznic
Masło do ciała kakaowe
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 10:32   #1718
arscenik
Raczkowanie
 
Avatar arscenik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 55
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

A mi sie bardzo spodobało mleczko do demakijażu masło kakaowe
i oczywiście oliwka lipocell bloker również fajna.
arscenik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 11:36   #1719
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

przyśpieszacz opalania sympatyczny - nie jestem pewna czy przyśpiesza (dopiero dzisiaj to testowałam) ale sprawdza się rewelacyjnie jako nabłyszczacz. i ten ziajowo kakaowy zapaszek. od teraz będę smarować nogi przed każdym wyjściem
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 11:58   #1720
tulipanek17
Raczkowanie
 
Avatar tulipanek17
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 117
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Witam
Niedawno odkryłam Ziaję. I ze zdziwieniem zauważyłam, że w tym samym czasie odkryła ją moja ulubiona drogeria Tak pomalutku zaczynam kompletować coraz to większe zbiory a wszystko przez wizaz!
* Mleczko utrwalające opaleniznę
* Szampon i odżywka "Plantica" Pszenica
* Balsam do ciała witaminowy (dzisiejszy nabytek, jeszcze nie tknięty )
* Kremowe mydło pod prysznic kozie mleko
* żel po mycia twarzy i krem nawilżający z serii Calma HLC
* płyn do higieny intymnej neutral
* wazelina
Nie wiedziałam, ze tyle tego mam
na prawdę szczerze polecam, bo jak sie okazuje polska firma jest lepsza od wszystkich zagranicznych Dove, Nivea, Garnier.. Które już duuuużo nerwów mnie kosztowały (i nie tylko nerwów)

Szkoda, że ten płyn micelarny jest 30+...
__________________


tulipanek17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 13:03   #1721
arscenik
Raczkowanie
 
Avatar arscenik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 55
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

No i oczywiście szampon czekoladowy kolor zaprogramowany-super
arscenik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 13:55   #1722
bety2008
Raczkowanie
 
Avatar bety2008
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Fontenay le Comte / Francja
Wiadomości: 122
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Witam serdecznie wszystkie fanki Ziajki i nie tylko !!!!!

Dziewczyny mam wielką PROŚBĘ, mieszkam obecnie we Francji i bardzo zaciekawiłam mnie nowa seria SOPOT SPA, ( np. płyn , krem nawilżający na dzień, kremik na noc), wiem,że dużo z was ma już jakieś kosmetyki z tej serii, bardzo proszę jak możecie wypiszczcie składy poszczególnych produktów z tej serii.

Mam cerę tłustą i odwodnioną, a ostatnio podrażnioną i zapchaną, drogimi kosmetykami, jakie poleciły mi panie w tutejszych aptekach, a mało nie kosztowały!

Mój mąż wkrótce wybiera się do Polski na 2-3 dni i w razie co zrobiłabym sobie spore zapasy, he,he,he... Jest tylko jedno ale, wiele składników mnie zapycha i podrażnia dlatego tak ważne są dla mnie te składy!

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za ewentualne odpowiedzi
bety2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 16:09   #1723
arscenik
Raczkowanie
 
Avatar arscenik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 55
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Krem ochronny aktywnie nawilżający:
Aqua (Water), PPG-15 Stearyl Ether, Hexyl Laurate, Canola Oil, Cyclomethicone, Dimethiconol, Glycerin, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Hydrogenated Coco-Glycerides, Steareth-2, Sorbitol, Algae Extract, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, PEG-20 Stearate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Propylene Glycol, Panthenol, Porphyra Ubilicalis Extract, Enteromorpha Compressa Extract, Laminaria Digitata Extract, Butylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Carbomer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Diazolidinyl Urea, Parfum (Fragrance), Sodium Hydroxide, CI 42090 (FD&C Blue No. 1).
Płyn micelarny:
Aqua (Water), Sodium Cocoamphoacetate, PEG-8, Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol, Algae Extract, Panthenol, Porphyra Umbilicalis Extract, Enteromorpha Compressa Extract, Laminaria Digitata Extract, Butylene Glycol, Sodium Benzoate, CI 42090 (FD&C Blue No. 1), Citric Acid.
Krem ujędrniający na noc przeciw zmarszczkom:
Aqua (Water), Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Canola Oil, Cyclomethicone, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Cetearyl Alcohol, PEG-20 Stearate, Sorbitol, Algae Extract, Pelvetia Canaliculata Extract, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Propylene Glycol, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Laminaria Digitata Extract, Butylene Glycol, Enteromorpha Compressa Extract, Porphyra Umbilicalis Extract, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Carbomer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Diazolidinyl Urea, Parfum (Fragrance), Sodium Hydroxide, CI 42090 (FD&C Blue No. 1).
arscenik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 17:04   #1724
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

No nie, Ziaja pobila sama siebie. Filtry w kremie na noc.
A tak wogole to czy ktos cos wie na temat formaldyhydu?
Czytalam na innym forum wypowiedz jednej z osob ktora reaguje bardzo zle na pochodna formaldehydu i ktora to pisala w tej sprawie do Ziaja. odpisali, ze beda sie wycofywac z tego konserwantu do 2009 roku i jak narazie to co wchodzi nowa seria to wszedzie pakuja formaldehyd. Wie ktos moze co oni knuja?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 17:09   #1725
bety2008
Raczkowanie
 
Avatar bety2008
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Fontenay le Comte / Francja
Wiadomości: 122
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez arscenik Pokaż wiadomość
Krem ochronny aktywnie nawilżający:
Aqua (Water), PPG-15 Stearyl Ether, Hexyl Laurate, Canola Oil, Cyclomethicone, Dimethiconol, Glycerin, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Hydrogenated Coco-Glycerides, Steareth-2, Sorbitol, Algae Extract, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, PEG-20 Stearate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Propylene Glycol, Panthenol, Porphyra Ubilicalis Extract, Enteromorpha Compressa Extract, Laminaria Digitata Extract, Butylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Carbomer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Diazolidinyl Urea, Parfum (Fragrance), Sodium Hydroxide, CI 42090 (FD&C Blue No. 1).
Płyn micelarny:
Aqua (Water), Sodium Cocoamphoacetate, PEG-8, Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol, Algae Extract, Panthenol, Porphyra Umbilicalis Extract, Enteromorpha Compressa Extract, Laminaria Digitata Extract, Butylene Glycol, Sodium Benzoate, CI 42090 (FD&C Blue No. 1), Citric Acid.
Krem ujędrniający na noc przeciw zmarszczkom:
Aqua (Water), Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Canola Oil, Cyclomethicone, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Cetearyl Alcohol, PEG-20 Stearate, Sorbitol, Algae Extract, Pelvetia Canaliculata Extract, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Propylene Glycol, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Laminaria Digitata Extract, Butylene Glycol, Enteromorpha Compressa Extract, Porphyra Umbilicalis Extract, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Carbomer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Diazolidinyl Urea, Parfum (Fragrance), Sodium Hydroxide, CI 42090 (FD&C Blue No. 1).

BARDZO, BARDZO, BARDZO dziękuję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jesteście niezastąpione i kochane !!!!!!!!!
Pozdrawiam serdecznie
bety2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 17:49   #1726
Yuviel
Raczkowanie
 
Avatar Yuviel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

cześć dziewczyny!

Ja o dziwo całkiem niedawno odkryłam Ziaje, i z mojego skromnego dobytku jestem całkiem, całkiem zadowolona. W kosmetyczce mam:

tonik bezalkoholowy, ogórkowy - dla mnie i mojej mieszanej cery bomba! zostaniemy przyjaciółmi na całkiem długi czas..
HerbikaPlant, bio - żel pod oczy ze świetlikiem (kojący) - stosuję go niespełna tydzień, powalających efektów jeszcze nie widzę, chociaż... wydaję mi się, że rano budzę się z mniej podpuchniętymi oczami, a moja delikatna skóra pod oczami delikatnie się rozświetliła. By wydać kategoryczny osąd potrzeba mi jeszcze trochę czasu.
HerbikaPlant, krem bionawilżający, biała herbata (do cery tłustej i mieszanej) - zakupiłam go razem z żelem pod oczy i mówiąc szczerze już teraz jestem bardzo zadowolona. Od kiedy odstawiłam krem Nivea matujący i zamieniłam go na Ziaje stan mojej cery bardzo się poprawił
maseczka z zielonej glinki - kupiłam razem z dwoma powyższymi, i zdążyłam użyć tylko raz. Ale ale! Po zmyciu maseczki byłam zachwycona gładkością cery, a to dobry znak! Kto wie czy może i maseczka nie wpłynęła na poprawienie się kondycji mojej cery....
__________________
I co teraz?
Odchudzamy się!

53 52 51 50 49 48 47 46 45



Yuviel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 21:33   #1727
marta_md
Rozeznanie
 
Avatar marta_md
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 537
GG do marta_md
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
No nie, Ziaja pobila sama siebie. Filtry w kremie na noc.
nic nie jest napisane, że to krem na noc

przy kremie nawilżającym jest tylko wspomniane, że "polecany pod makijaż"

dokładnie przeczytałam, bo właśnie mnie to zastanawiało - jak je stosować
__________________
Od 18 marca 2011 r. Adaś układa nam świat na nowo
marta_md jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 07:31   #1728
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez marta_md Pokaż wiadomość
nic nie jest napisane, że to krem na noc

przy kremie nawilżającym jest tylko wspomniane, że "polecany pod makijaż"

dokładnie przeczytałam, bo właśnie mnie to zastanawiało - jak je stosować
W kremie ujedrniajacym są filtry - Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene. No chyba zew nazwie nie ma nic ze "na noc" ale tak napisała arscenik (ja nie kojarzę co tam pisze )


No ale w sumie tak jakby tych filtrów nie było bo z tego co mi świta to parsol niezbyt sie lubi z Octocrylenem
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2008-07-29 o 08:19
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 08:13   #1729
arscenik
Raczkowanie
 
Avatar arscenik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 55
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Tak pisze, że jest to krem na noc, nawet na stronie głownej Ziaji
Dokładnie Sopot Spa Krem na noc przeciw zmarszczkom. Ale nie używam także nie wiem, poza tym skład wzięty z esenti
arscenik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-29, 08:53   #1730
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Ja sie trzymalam tego co napisala arscenik, bo ja tych produktow na oczy nie widzialam i nie zobacze do polowy wrzesnia.

Wiecie mnie sie juz ta wiedza troche myli , a ostatnio mniej sie zajmuje tym tematem i zaczyna co nie co sie zapominac. Nie jest to tak, ze octocrylene stabilizuje parsol?
No, ale nie wazne stabilizuje czy nie, Jesli to rzeczywiscie krem na noc to filtry mu nie sa potrzebne. patrzac na opakowanie, tym bardziej nie sa.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 08:59   #1731
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

No ja nie wiem też, nie siedze już w temacie jakiś rok, temat filtrów przestał mnie juz interesować ... Ale wiem ze coś było między parsolem a octocrylenem nie pamietam dokładnie w która stronę Ale parsol jest chyba sam w sobie stabilny i własnie nie wiem czy to nie na odwrót było - ze destabilizuje Trzeba by na Biochemii poszperac bo ja wypadłam już z tematu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 09:09   #1732
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Parsol nie jest stabilny. Wszelkie tlenki i talk maja go destabilizowac, nie calkiem, ale jednak oslabiaja jego ochrone.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 09:15   #1733
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Parsol nie jest stabilny. Wszelkie tlenki i talk maja go destabilizowac, nie calkiem, ale jednak oslabiaja jego ochrone.
Aaa to moze Jak to wszystko lubi sie pomieszać jak się nie jest w temacie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 09:29   #1734
marta_md
Rozeznanie
 
Avatar marta_md
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 537
GG do marta_md
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

faktycznie na stronie ziaji jest w opisie serii Sopot Spa zaznaczone "na dzień" i "na noc"
ale na opakowaniach nie ma tych informacji - kilka razy przeczytałam i opis na kartoniku, i na słoiczku

trochę wprowadzają w błąd ...

__________________
Od 18 marca 2011 r. Adaś układa nam świat na nowo
marta_md jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 09:37   #1735
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Podobne zamieszanie było z biolpidową Calmą - na próbkach było napisane "na noc" a pełnowymiarowym opakowaniu - nie Ja i tak używam na dzien bo tak mi lepiej słuzy.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 10:58   #1736
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez roxi:* Pokaż wiadomość
Z ziaji mam:
Lipocell bloker Oliwka do masażu z kompleksem antycellulit
Lipocell bloker Żel wyszczuplający z kompleksem antycellulit
Płyn do higieny intymnej Intima
Kozie mleko Krem do rąk i paznokci

Swój zbiór produktów z ziaji na pewno będę powiększać, ponieważ są dobre jakościowo i tanie.
Chcę wypróbować:
Masło kakaowe kremowe mydło pod prysznic
Masło do ciała kakaowe
O,a jak Ci sie podoba seria antycelulitowa?Ja nidlugo mam zamiar zrobic sobie male antycelulitowe zakupki,ale raczej myslalam nad Evelline.

Cytat:
Napisane przez Yuviel Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!

Ja o dziwo całkiem niedawno odkryłam Ziaje, i z mojego skromnego dobytku jestem całkiem, całkiem zadowolona. W kosmetyczce mam:

tonik bezalkoholowy, ogórkowy - dla mnie i mojej mieszanej cery bomba! zostaniemy przyjaciółmi na całkiem długi czas..
HerbikaPlant, bio - żel pod oczy ze świetlikiem (kojący) - stosuję go niespełna tydzień, powalających efektów jeszcze nie widzę, chociaż... wydaję mi się, że rano budzę się z mniej podpuchniętymi oczami, a moja delikatna skóra pod oczami delikatnie się rozświetliła. By wydać kategoryczny osąd potrzeba mi jeszcze trochę czasu.
HerbikaPlant, krem bionawilżający, biała herbata (do cery tłustej i mieszanej) - zakupiłam go razem z żelem pod oczy i mówiąc szczerze już teraz jestem bardzo zadowolona. Od kiedy odstawiłam krem Nivea matujący i zamieniłam go na Ziaje stan mojej cery bardzo się poprawił
maseczka z zielonej glinki - kupiłam razem z dwoma powyższymi, i zdążyłam użyć tylko raz. Ale ale! Po zmyciu maseczki byłam zachwycona gładkością cery, a to dobry znak! Kto wie czy może i maseczka nie wpłynęła na poprawienie się kondycji mojej cery....
Brzmi calkiem fajnie dla mojej mieszanej,troche problematycznej cery Juz wczesniej myslalam o serii z biala herbatka,chyba blizej sie jej przyjze
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 11:04   #1737
sheerx
Raczkowanie
 
Avatar sheerx
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Yuviel Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!

Ja o dziwo całkiem niedawno odkryłam Ziaje, i z mojego skromnego dobytku jestem całkiem, całkiem zadowolona. W kosmetyczce mam:

tonik bezalkoholowy, ogórkowy - dla mnie i mojej mieszanej cery bomba! zostaniemy przyjaciółmi na całkiem długi czas..
HerbikaPlant, bio - żel pod oczy ze świetlikiem (kojący) - stosuję go niespełna tydzień, powalających efektów jeszcze nie widzę, chociaż... wydaję mi się, że rano budzę się z mniej podpuchniętymi oczami, a moja delikatna skóra pod oczami delikatnie się rozświetliła. By wydać kategoryczny osąd potrzeba mi jeszcze trochę czasu.
HerbikaPlant, krem bionawilżający, biała herbata (do cery tłustej i mieszanej) - zakupiłam go razem z żelem pod oczy i mówiąc szczerze już teraz jestem bardzo zadowolona. Od kiedy odstawiłam krem Nivea matujący i zamieniłam go na Ziaje stan mojej cery bardzo się poprawił
maseczka z zielonej glinki - kupiłam razem z dwoma powyższymi, i zdążyłam użyć tylko raz. Ale ale! Po zmyciu maseczki byłam zachwycona gładkością cery, a to dobry znak! Kto wie czy może i maseczka nie wpłynęła na poprawienie się kondycji mojej cery....

Maseczke z zielonej glinki rowniez uwielbiam Tonik mam zamiar kupic tylko czekam az wykoncze z Garniera. No i nabralam przekonania do zakupu kremu z HerbikiPlant rowniez tego bio. Tylko zastanawia mnie czy aby, dobrze nawilaza? Mogłabys cos na ten temat wiecej powiedziec?
__________________
Może pewnego dnia sprawisz, że Twoja magia zadziała na mnie?
___________________
Cel:
ładna buzia - prawie osiagniety ;]
paznokcie - 0,5cm


sheerx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 11:59   #1738
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Może ja się wypowiem Mam już drugie opakowanie kremu z białą herbatą, nawilża nieźle, pod warunkiem że skóra jest w dobrym stanie, nie przesuszona. Na noc trochę za lekki, nawet latem, na dzień w sam raz.
Wczoraj kupiłam masełko bursztynowe do ciała, jeszcze nie testowałam, może dzisiaj...
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 12:03   #1739
sheerx
Raczkowanie
 
Avatar sheerx
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

dzieki
coz, wypada mi tylko skusic sie i wyprobowac
__________________
Może pewnego dnia sprawisz, że Twoja magia zadziała na mnie?
___________________
Cel:
ładna buzia - prawie osiagniety ;]
paznokcie - 0,5cm


sheerx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 13:49   #1740
Yuviel
Raczkowanie
 
Avatar Yuviel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

właściwie Arribeth powiedziała wszystko, co chciałam zawrzeć w opisie kremu. Nic dodać, nic ująć. Dobry na dzień, lekki, delikatnie nawilża, dobrze i szybko się wchłania i pachnie też całkiem ok, dość neutralnie (czego ja nie mogę powiedzieć o garnierach:p). Na noc nie za bardzo.

A właśnie, skoro już mowa o kremach na noc, poszukuję jakiegoś dobrego. Godny polecenia jest jakiś Ziajkowy?
__________________
I co teraz?
Odchudzamy się!

53 52 51 50 49 48 47 46 45



Yuviel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.