DIOR - kolorówka - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-29, 14:11   #1591
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.... a jaki kolor posiadasz? i jaki masz typ urody ?
ja potrzebuję takiego zimnego różo-beżo-brązu...
Jestem blondynką o jasnej karnacji (nie bladolica, ale taka średnia, bardziej jasna), oczy mam brązowe. A kolor, który mi "dobrała" to 943 Strawberry Sorbet. Jest dość "silny", a dla mnie chyba najodpowiedniejszym jednak byłby 919 Paradise Glow

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Ja tez bardzo nad tym ubolewam że babki w tych wszystkich Sephorah,Douglasach...(it p)przy doradzaniu klientom kierują się nie wiedzą związaną z wizażem itp.tylko właśnymi doświadczeniami...Mojej siostrze kiedyś koleś z Diora poradził żeby przestała używać mocno kryjących podkładów bo ma ładną cerę i lepiej będzie jak kupi sobie jakiś lżejszy (polecił jej chyba ten w spreju)no i moja siostra po namysle poszła do Seph. i tam jak jedna babka(z obsługi)zobaczyła że ona chce lekki podkład to na siłę wcisnęła jej taki ostro kryjący-no bo przecież inne podkłady niż kryjące nie istnieją...
No właśnie... Chociaż przed tym różem to nie mogę powiedzieć, bo i podkład i puder i cienie dobierały mi bardzo dobrze. Ze wszystkiego jestem bardzo zadowolona. Ale ten róż


Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
konsultantki w Sephorach itd.. nie są dyplomowanymi wizażystkami ani stylistkami... własnie jestem w fazie szukania pracy...moze nawet w S... i czytam jakie predyspozycje i warunki powinnam posiadać,zeby byc ich konsultantem...
Jesteś wizażystką z zawodu?
Z tego co ja wiem to przyjmują "jak leci", dziewczyny, które po prostu się interesują tym, a potem mają krótkie szkolenie i tyle. Jak trafisz na dziewczynę, która faktycznie się interesuje makijażem to super, a jak na taką co od czasu do czasu to - jak w moim przypadku róż - katastrofa.
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 15:10   #1592
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: DIOR - kolorówka

.......
jestem wizażystą...i prawdę mówiąc praca jako taka w perfumerii mi się nie usmiecha<wolałabym cos bardziej twórczego > chyba,ze na stanowisku wizażysty właśnie... ale nawet w naszej lubelskiej Sephorze Wizażystka z braku chętnych na robienie makijażu okazjonalnego przeszła na stanowisko Konsultant-Sprzedawca z tego co się orientuję.Chciałabym doczekać chwili kiedy w naszym kochanym kraju ten zawód zacznie być doceniany i tak opłacany jak na''zachodzie''
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 15:15   #1593
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Jestem blondynką o jasnej karnacji (nie bladolica, ale taka średnia, bardziej jasna), oczy mam brązowe. A kolor, który mi "dobrała" to 943 Strawberry Sorbet. Jest dość "silny", a dla mnie chyba najodpowiedniejszym jednak byłby 919 Paradise Glow

to ja dokładnie tak samo, zaraz obejrzę sobie ten wybrany przez Ciebie 919
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 15:52   #1594
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
jestem wizażystą...i prawdę mówiąc praca jako taka w perfumerii mi się nie usmiecha<wolałabym cos bardziej twórczego > chyba,ze na stanowisku wizażysty właśnie... ale nawet w naszej lubelskiej Sephorze Wizażystka z braku chętnych na robienie makijażu okazjonalnego przeszła na stanowisko Konsultant-Sprzedawca z tego co się orientuję.Chciałabym doczekać chwili kiedy w naszym kochanym kraju ten zawód zacznie być doceniany i tak opłacany jak na''zachodzie''
Dokładnie, na zachodzie wizażystki świetnie zarabiają, a przede wszystkim jest inna mentalność do tego zawodu. Tam z makijażu potrafią zrobić sztukę, tu oprócz kilku mało znanych (bądz w ogóle) konkursów nic się o tym zawodzie nie mówi. Odnoszę wręcz wrażenie że niektórzy uważają go za niepotrzebny, bo przecież "umalować potrafi się każdy"...

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
to ja dokładnie tak samo, zaraz obejrzę sobie ten wybrany przez Ciebie 919
Daj znać co o nim myślisz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg porównanie obu.JPG (30,8 KB, 54 załadowań)
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 17:40   #1595
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: DIOR - kolorówka

DianaM: Ja jeszcze kiedyś myślałam sobie tak: "ah..każdy potrafi zrobić makijaż,no bo co w tym takiego trudnego..."odkąd zaczęłam buszować po wizażu,zrozumiałam że makijaż to prawdziwa sztuka

A co do tych blush'ów to ten Paradise jest rewelacyjny Ja obecnie mam jeden taki róż(ale nie Diora) i właśnie jest mniej więcej taki jak ten paradise -jest moim ulubiencem-rewelacyjnie ożywia moje jasne lico
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 17:56   #1596
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Paradise Glow jest bardzo delikatny,nie można nim przesadzić
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 18:35   #1597
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
DianaM: Ja jeszcze kiedyś myślałam sobie tak: "ah..każdy potrafi zrobić makijaż,no bo co w tym takiego trudnego..."odkąd zaczęłam buszować po wizażu,zrozumiałam że makijaż to prawdziwa sztuka

A co do tych blush'ów to ten Paradise jest rewelacyjny Ja obecnie mam jeden taki róż(ale nie Diora) i właśnie jest mniej więcej taki jak ten paradise -jest moim ulubiencem-rewelacyjnie ożywia moje jasne lico
Ale ja dokładnie tak uważam, tylko mi chodziło, że u nas jeszcze taka głupia mentalność występuje, że "makijaż każdy potrafi zrobić".
Ja zawsze kupowałam dużo kosmetyków, bo takie ładne opakowania lub kolory, ale nigdy ich nie używałam, bo się nie malowałam.
I gdy we wrześniu zaczęłam robić mgr, zaczęłam jeździć na zjazdy, to zauważyłam, że każda tak wymalowana, że aż zrobiło mi się głupio. Pomyślałam sobie, że 25 lat w doopie i może już czas
Porozmawiałam z mężem, że jeśli mam zacząć się malować to muszę mieć dobre kosmetyki, bo nie chcę sobie zniszczyć buzi i sam zaproponował Diora (mniej więcej takie oczy zrobiłam ). Zakupiliśmy wszystko od podkładu, po róż, cienie itd I gdyby nie to, że Panie ekspedientki w Douglasie mi pomogły to bym nie wiedziała w co ręce włożyć ??
I dzięki temu zawitałam na wizaż Szukałam informacji na temat sztuki makijażu, kosmetyków... bo co z tego, że się obbkupiłam, jak nie wiem jak tego używać
Dlatego Kochana nie musisz mi mówić, że makijaż to forma sztuki. Ja to wiem



Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Paradise Glow jest bardzo delikatny,nie można nim przesadzić
Tak też myślałam
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 19:50   #1598
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość


Daj znać co o nim myślisz

tak sobie patrzę na te kolorki i hmmm.. Paradise Glow wydaje mi się aż za delikatny, czy jego w ogóle będzie widać? a z kolei Strawberry Sorbet wydaje mi się zbyt jaskrawy jak dla blondynki, bałabym się efektu '"ruskiej baby"
generalnie w doborze różu strasznie przeszkadzają mi moje oczy: karnację mam jasną, teoretycznie idealną do chłodnych kolorów ale oczy za to cieplutko brązowe. i nie wiem czy mam dobierać kolory chłodne czy ciepłe różu..
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:15   #1599
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: DIOR - kolorówka

.......
ten paradise glow...może być mało widoczny i jest zdecydowanie chłodnym odcieniem....troszke jak ten ''kwadratowy'' Loreala <najjasniejszy odcien>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:22   #1600
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
tak sobie patrzę na te kolorki i hmmm.. Paradise Glow wydaje mi się aż za delikatny, czy jego w ogóle będzie widać? a z kolei Strawberry Sorbet wydaje mi się zbyt jaskrawy jak dla blondynki, bałabym się efektu '"ruskiej baby"
generalnie w doborze różu strasznie przeszkadzają mi moje oczy: karnację mam jasną, teoretycznie idealną do chłodnych kolorów ale oczy za to cieplutko brązowe. i nie wiem czy mam dobierać kolory chłodne czy ciepłe różu..
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
ten paradise glow...może być mało widoczny i jest zdecydowanie chłodnym odcieniem....troszke jak ten ''kwadratowy'' Loreala <najjasniejszy odcien>
Ale przyznam się szczerze, że już wolę podwójnie pociągnąć pędzlem ten Paradise Glow niż nawet delikatnie a przesadzić z tym co mam. Jest naprawdę mocny.
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:26   #1601
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Ale przyznam się szczerze, że już wolę podwójnie pociągnąć pędzlem ten Paradise Glow niż nawet delikatnie a przesadzić z tym co mam. Jest naprawdę mocny.
........
wiem wiem,tylko chodzi mi czy jestes chłodnym czy ciepłym typem kolorystycznym..bo może lepszy byłby inny odcien nie-rózowy,masz jasne włoski tak? ale czy naturalny odcien czy farbujesz?
coś pomiędzy tymi kolorami jesli chodzi o intensywnosć to może być'' Passion Fruit.''
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2008-05-30 o 11:01
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 08:46   #1602
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: DIOR - kolorówka

Stałam się szczęśliwą posiadaczką piątki earth. Cienie są dosyć mocno napigmentowane i błyszczące, ale wyglądają przepięknie. Jednak poza wyglądem mają jedną niesamowitą cechę - jako jedyne, z których do tej pory stosowałam, wytrzymują na powiekach ponad 10 godzin! Myślałam, że jest to niemożliwe. I to bez żadnej bazy, na powieki jedynie przyprószone pudrem.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 15:28   #1603
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Stałam się szczęśliwą posiadaczką piątki earth. Cienie są dosyć mocno napigmentowane i błyszczące, ale wyglądają przepięknie. Jednak poza wyglądem mają jedną niesamowitą cechę - jako jedyne, z których do tej pory stosowałam, wytrzymują na powiekach ponad 10 godzin! Myślałam, że jest to niemożliwe. I to bez żadnej bazy, na powieki jedynie przyprószone pudrem.
Ancia, to Ci zazdroszczę bo u mnie ER to bardzo krótko się trzymają, max. 3h Musze kupić bazę pod cienie i na niej wypróbowac bo jak narazie to jestem strasznie zawiedziona
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 15:41   #1604
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: DIOR - kolorówka

Hejka Dioromaniaczki Ja sie pochwale,ze do mojej kolekcji Diora dolaczyly cienie petal shine,shimerpowder amber diamond,dior addict ultragloss reflect,zestaw pedzli (5 sztuk) i do tego dostalam kosmetyczke czarna diora z roznymi probkami a moj portfel zgubil na masie hehe Pozdrawiam Was dziewczyny
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 21:13   #1605
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
........
wiem wiem,tylko chodzi mi czy jestes chłodnym czy ciepłym typem kolorystycznym..bo może lepszy byłby inny odcien nie-rózowy,masz jasne włoski tak? ale czy naturalny odcien czy farbujesz?
coś pomiędzy tymi kolorami jesli chodzi o intensywnosć to może być'' Passion Fruit.''
Wiesz, włoski trochę rozjaśniam. Nie wiem czy jestem typem ciepłym czy chłodnym Mam bardzo ciemne brązowe oczy, skórę jasną, ale nie mocno bladą i łosy blond/platynowe. Coś Ci to mówi?

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Stałam się szczęśliwą posiadaczką piątki earth. Cienie są dosyć mocno napigmentowane i błyszczące, ale wyglądają przepięknie. Jednak poza wyglądem mają jedną niesamowitą cechę - jako jedyne, z których do tej pory stosowałam, wytrzymują na powiekach ponad 10 godzin! Myślałam, że jest to niemożliwe. I to bez żadnej bazy, na powieki jedynie przyprószone pudrem.
To gratuluję Ja co prawda nie mam tej piątki, ale mam pink idol i petal shine i obydwie bez bazy trzymają mi się calutki dzień. Ja cieniami Diora jestem po prostu zachwycona

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Hejka Dioromaniaczki Ja sie pochwale,ze do mojej kolekcji Diora dolaczyly cienie petal shine,shimerpowder amber diamond,dior addict ultragloss reflect,zestaw pedzli (5 sztuk) i do tego dostalam kosmetyczke czarna diora z roznymi probkami a moj portfel zgubil na masie hehe Pozdrawiam Was dziewczyny
Gratuluję duuużych wspaniałych zakupów
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 21:39   #1606
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

dziewczyny mam pytanie dotyczące różo-rozświetlacza Flower Blossom

doszłyście już do "wewnętrznej warstwy"?

nadal jesteście z niego zadowolone?

czy w ogóle można go porównać do "shimmerów" - bardzo duża różnica w intensywności kolorów?
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 21:47   #1607
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie dotyczące różo-rozświetlacza Flower Blossom

doszłyście już do "wewnętrznej warstwy"?

nadal jesteście z niego zadowolone?

czy w ogóle można go porównać do "shimmerów" - bardzo duża różnica w intensywności kolorów?
A to te motywy kiedyś zejdą?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 11:33   #1608
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A to te motywy kiedyś zejdą?
No właśnie (?)
W sumie to chyba tak-bo jak patrzyłam na zbebeszone testery w perfumeriach to te wzorki były ledwo widoczne.-ale wtedy kiedy puder był już na wykończeniu.

Jeszcze raz edytuję do p4w : Uważam że to nie jest typowy shimmer (rozświetlacz).
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~

Edytowane przez meri99
Czas edycji: 2008-05-31 o 11:37 Powód: Dopisek
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 15:32   #1609
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A to te motywy kiedyś zejdą?
Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
No właśnie (?)
W sumie to chyba tak-bo jak patrzyłam na zbebeszone testery w perfumeriach to te wzorki były ledwo widoczne.-ale wtedy kiedy puder był już na wykończeniu.

Jeszcze raz edytuję do p4w : Uważam że to nie jest typowy shimmer (rozświetlacz).
nie chodziło mi o te wzorki
Gothic Daisy pisała kiedyś, że pod tą pierwszą drobinkową warstwą Flower Blossom jest jakby inna - mniej drobinkowa i właśnie o tą mi chodzi

Shimmer daje kolor i połysk
Flower daje połysk, drobinki, mgiełkę koloru...

właśnie o takie rozróżnienie mi chodzi - chyba trochę zbyt analitycznie do tego podchodzę, ale planuję zakup któregoś z nich i nie wiem który wybrać ...

mam szachownicę Clinique i nie chciałabym dublować, ale jak Flower będzie mało praktyczny to wzięłabym Shimmer różowy (szachownicę mam golden bronze)

pomóżcie
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-31, 15:58   #1610
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: DIOR - kolorówka

p4w, Flower nie jest drobinkowy (pomijając pierwszą warstwę), on daje poświatę bieli połączonej z mroźnym różem. Kolor nie jest zcdecydowany, mam wrażenie, ze on opalizuje. Pięknie łapie światło na kościach policzkowych

Ma delikatną, aksamitną konsystencję i zdecydowanie jest bardziej subtelny od Shimmera. Przepięknie wygładza poliki i wogóle och, ach...
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 16:11   #1611
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

No właśnie,Flower daje taką mroźną,jasno-różową poświatę.Shimmer daje bardziej metaliczną a mniej drobinkową.One są zupełnie inne,różnią się bardzo między sobą.U mnie Shimmer daje więcej koloru,używam go jako róż.Flower robi za rozświetlacz,bo ten kolor różowy jest bardzo delikatny,aczkolwiek widoczny.Kiedy pierwszy raz użyłam Flower,był faktycznie bardziej drobinkowy.Ale nawet teraz te drobinki widać,ale są zdecydowanie mniejsze i bardziej dyskretne.
Oczywiście porównywałam z Shimmerem 001 Rose Diamond,bo oba mają różowy odcień.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 16:43   #1612
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
p4w, Flower nie jest drobinkowy (pomijając pierwszą warstwę), on daje poświatę bieli połączonej z mroźnym różem. Kolor nie jest zcdecydowany, mam wrażenie, ze on opalizuje. Pięknie łapie światło na kościach policzkowych

Ma delikatną, aksamitną konsystencję i zdecydowanie jest bardziej subtelny od Shimmera. Przepięknie wygładza poliki i wogóle och, ach...
Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
No właśnie,Flower daje taką mroźną,jasno-różową poświatę.Shimmer daje bardziej metaliczną a mniej drobinkową.One są zupełnie inne,różnią się bardzo między sobą.U mnie Shimmer daje więcej koloru,używam go jako róż.Flower robi za rozświetlacz,bo ten kolor różowy jest bardzo delikatny,aczkolwiek widoczny.Kiedy pierwszy raz użyłam Flower,był faktycznie bardziej drobinkowy.Ale nawet teraz te drobinki widać,ale są zdecydowanie mniejsze i bardziej dyskretne.
Oczywiście porównywałam z Shimmerem 001 Rose Diamond,bo oba mają różowy odcień.
dziękuję dziewczyny

tego się obawiałam - oba są mi niezbędne , ale chyba zacznę od Flower bo mam wrażenie, ze trudniej będzie mi go dostać...
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 18:20   #1613
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

cześć dziewczyny, ostatnio trochę zaniedbuję ten wątek(egzaminy)
chciałam się tylko pochwalić faktem ze do moich Diorkowych zbiorów dołączył rozświetlacz Rose (Sis dzięki piękne za polecenie, wyglądam w nim jeszcze ładniej niż w Amber) oraz szminka Dior Addict High Shine nr 214
polubiłam się też na nowo z ER (dzięki masch)
i dochodze do wniosku że Dior, którego kiedyś omijałam szerokim łukiem, ma najlepszej jakości kosmetyki, wszystkie Lancomy, Guerlainy czy YSL'y przy nim wysiadają, a kosmetyki z tych firm które kiedyś były moimi KWC, okazują się być duzo gorsze niż myślałam
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 18:55   #1614
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny

tego się obawiałam - oba są mi niezbędne , ale chyba zacznę od Flower bo mam wrażenie, ze trudniej będzie mi go dostać...


Ja do kwiatka dojrzałam tydzień temu i okazało się, że w moim mieście nigdzie go już nie ma Dzięki przemiłej Wizażance przyleciał do mnie wczoraj z Warszawy
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 19:57   #1615
angel23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: To tu to tam ;-)
Wiadomości: 534
GG do angel23
Dot.: DIOR - kolorówka

Testowalyscie roz paskowy z letniej kolekcji? Przymierzam sie do zakupu, ale nie wiem czy za bardzo nie jest brazowy. Szukam czegos brzoskwiniowo-zlocistego dopelnienie do bronzera. Wsrod podwojnych rozy jest brzoskwinia?
angel23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 20:42   #1616
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez angel23 Pokaż wiadomość
Testowalyscie roz paskowy z letniej kolekcji? Przymierzam sie do zakupu, ale nie wiem czy za bardzo nie jest brazowy. Szukam czegos brzoskwiniowo-zlocistego dopelnienie do bronzera. Wsrod podwojnych rozy jest brzoskwinia?

Ja testwałam jakiś czas temu.U mnie to brąz z domieszką różu.Dla mnie niestety za ciemny
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 11:15   #1617
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: DIOR - kolorówka

Dziewczyny a co sadzicie o tuszach Diora??? Ja obecnie posiadam Diorshow waterproof i na poczatku byl nawet fajny ot taki sobie tusz wodoodporny....Minelo kilka mies. i jestem bardzo zawiedziona Tak szybko jeszcze mi zaden tusz nie wyschnal Sachara doslownie... Uzywacie tylko Diora czy macie tez inne exkluzywne kosmetyki??? Poradzcie jakas dobra marke-z ktorej jestescie zadowolonePosiadam tez krem i podklad z Clinique i nawet jestem zadowolona tylko nie wiem jak z kolorowka?? W ogole jest tyle tych drogich firm,ze nie wiem ktora wybrac???
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 11:39   #1618
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
p4w, Flower nie jest drobinkowy (pomijając pierwszą warstwę), on daje poświatę bieli połączonej z mroźnym różem. Kolor nie jest zcdecydowany, mam wrażenie, ze on opalizuje. Pięknie łapie światło na kościach policzkowych

Ma delikatną, aksamitną konsystencję i zdecydowanie jest bardziej subtelny od Shimmera. Przepięknie wygładza poliki i wogóle och, ach...
zgadzam się ach
Takiego mroźnego różu szukałam - śliczny jest.
Chętnie dorwałabym też róż, który daje identyczny mroźny efekt, ale jest ciut ciemniejszy i bardziej intensywny

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
No właśnie,Flower daje taką mroźną,jasno-różową poświatę.Shimmer daje bardziej metaliczną a mniej drobinkową.One są zupełnie inne,różnią się bardzo między sobą.U mnie Shimmer daje więcej koloru,używam go jako róż.Flower robi za rozświetlacz,bo ten kolor różowy jest bardzo delikatny,aczkolwiek widoczny.Kiedy pierwszy raz użyłam Flower,był faktycznie bardziej drobinkowy.Ale nawet teraz te drobinki widać,ale są zdecydowanie mniejsze i bardziej dyskretne.
Oczywiście porównywałam z Shimmerem 001 Rose Diamond,bo oba mają różowy odcień.
A z kolei na mojej skórze Shimmer nie daje więcej koloru, daje tylko większy glow
W każdym razie ja osobiście z Shimmera jestem dużo mniej zadowolona - muszę go więcej nakładać, bardziej się osypuje i wolałabym, aby miał mocniejszy efekt pod względem koloru
I cały czas zastanawiam się nad puszczeniem go w świat

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny

tego się obawiałam - oba są mi niezbędne , ale chyba zacznę od Flower bo mam wrażenie, ze trudniej będzie mi go dostać...
Dołączam jeszcze moją opinię
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 15:39   #1619
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sadzicie o tuszach Diora??? Ja obecnie posiadam Diorshow waterproof i na poczatku byl nawet fajny ot taki sobie tusz wodoodporny....Minelo kilka mies. i jestem bardzo zawiedziona Tak szybko jeszcze mi zaden tusz nie wyschnal Sachara doslownie... Uzywacie tylko Diora czy macie tez inne exkluzywne kosmetyki??? Poradzcie jakas dobra marke-z ktorej jestescie zadowolonePosiadam tez krem i podklad z Clinique i nawet jestem zadowolona tylko nie wiem jak z kolorowka?? W ogole jest tyle tych drogich firm,ze nie wiem ktora wybrac???
Jeśli chodzi o tusze to używam Lancome - Fatale i jestem baaaaardzo zadowolona
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 15:58   #1620
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez angel23 Pokaż wiadomość
Testowalyscie roz paskowy z letniej kolekcji? Przymierzam sie do zakupu, ale nie wiem czy za bardzo nie jest brazowy. Szukam czegos brzoskwiniowo-zlocistego dopelnienie do bronzera. Wsrod podwojnych rozy jest brzoskwinia?
brzoskwinia jest wśród poczwórnych, Sunset Fiesta

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o tusze to używam Lancome - Fatale i jestem baaaaardzo zadowolona
a ja się właśnie niedawno przerzuciłam z Fatale na DiorShow BlackOut i nie żałuję
miałam już chyba wszystkie tusze Lancome (oprócz tego podwójnego) i śmiało mogę stwierdzić że Dior bije je na głowę
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.