Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;) - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-17, 22:17   #451
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

miałam 5 mm teraz mam 2 już praktycznie nie mam farby na włosach choć czasem wychwytuje ruda poswiate zimno cholernie w głowę więc chodzę w chustce czy tam turbanie a'la korba z lejdis to moje zdjecie z 5 mm od teraz zapuszczam
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 22:27   #452
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

dudzia, świetnie Ci w takich króciuteńkich

tylko takich "kolczyków" dziur nie lubie (jak to sie fachowo nazywa? ) ale to kwestia gustu, natomiast włoski naprawdę Ci ładnie, taka subtelna buzia i ostra fryzurka

no to czekamy na efekty zapuszczania
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 06:34   #453
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Tunele, tak to się chyba nazywa.
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 10:02   #454
baldissima
Raczkowanie
 
Avatar baldissima
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Polnocny Zachod
Wiadomości: 127
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

dudzia,
super wygladasz. Tak z pazurem...
baldissima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 10:13   #455
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
Zakupiłam dzisiaj :

- Joanna "Rzepa" - ampułki wzmacniające włosy
- Wax do włosów wypadających
- Szampon z czarnej rzepy (jakiś ziołowy, nieznanej nigdzie nie reklamowanej firmy)
- skrzyp do łykania (coś na podobiznę skrzypowity)
- pokrzywa do łykania (hmm myslicie ze ma te same właściwości co herbata pokrzywowa?)

co myślicie o takim komplecie?
Szampon Dermena bardzo pomaga
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 23:09   #456
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

nie mam zdjec świeżo po 2 mm ale nie smucę się z tego powodu bo w przeciwienstwie do 5 mm wygladałam w 2 mm okropnie dalej wyglądam bo rosną wooolno po raz pierwszy od ok 7 lat widzę swój kolor włosów a już nie pamiętałam jaki on jest ("inteligentnie" tknęłam swoje włosy kolorem w 6 klasie podstawówki brrr). załączam swoje zdjęcie w szalu na glowie (podebrałam mamie 3 i teraz noszę na zmianę- ale kupię pare na allegro bo widzialam tam po parę złotych, a bez strasznie zimno w glowe i zaraz katar ... ) w uszach faktycznie mam tunele i oczywiście wiem że nie muszą się one wszystkim podobać- ja tam lubię takowe rzeczy narazie nie używam żadnych odżywek ni nic bo nie specjalnie mam na co. sadze tez że postaram się nie używać ich za szybko. włosy tez przyzwyczajam do mycia co 4-5 dni, bo ostatnio mylam codziennie prawie i wcale mi się to nie podobało. jak mialam dready myłam włosy co tydzien i to było idealne no i zauważyłam że rosną mi włosy w bardzo różne strony wiec szali długo nie zdejmę ale sie rozpisałam pozdrawiam
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 23:48   #457
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

w turbanie tez fajnie tak klimatycznie
aczkolwiek mimo wszystko jakos tak doroslej i powazniej, mnie sie podobasz najbardziej bez
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-01, 17:50   #458
corka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: tajemnica:*
Wiadomości: 73
Scieta na jeza:) powrot do naturalnosci..

Witam wszystkichszukalam cos o dziewczynach ktore sciely sie na lyso by wrocic do naturalnych wloskow, ale zawsze wyskakiwalo cos nie na temat hehe np( jakas aktorka ogolila glowe) a nie o to mi chodzi. chcialam bysmy wszystkie lysolki sie powspieraly w tej dlugiej drodze do zapuszczania. szukam dziewczyn ktore sciely sie na krotko lub calkiem na lyso by odzyskac swoje naturalne klaczki prosila bym o fotki przed scieciem po scieciu i w trakcie zapuszczania jak ukrywacie lysinke? czy moze jestescie odwazne? mi jest troszke ciezko ale mialam juz dosc farbowania i odrostow. Chce patrzec jak moje klaczki od poczatku rosna zdrowe bez farb i wszystkie rowne Iza

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

mam nadzieje ze ktos tu zajrzy:P
corka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 18:23   #459
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Scieta na jeza:) powrot do naturalnosci..

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=340642
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 19:52   #460
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Scieta na jeza:) powrot do naturalnosci..

Cytat:
Napisane przez corka Pokaż wiadomość
Witam wszystkichszukalam cos o dziewczynach ktore sciely sie na lyso by wrocic do naturalnych wloskow, ale zawsze wyskakiwalo cos nie na temat hehe np( jakas aktorka ogolila glowe) a nie o to mi chodzi. chcialam bysmy wszystkie lysolki sie powspieraly w tej dlugiej drodze do zapuszczania. szukam dziewczyn ktore sciely sie na krotko lub calkiem na lyso by odzyskac swoje naturalne klaczki prosila bym o fotki przed scieciem po scieciu i w trakcie zapuszczania jak ukrywacie lysinke? czy moze jestescie odwazne? mi jest troszke ciezko ale mialam juz dosc farbowania i odrostow. Chce patrzec jak moje klaczki od poczatku rosna zdrowe bez farb i wszystkie rowne Iza

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

mam nadzieje ze ktos tu zajrzy:P
no to jest caly wątek o tym, nie ma za duzo stron wiec radze poczytac, ja juz jestem 9 miesięcy po calkowitym zgoleniu i zapuszczam
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 08:21   #461
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Scieta na jeza:) powrot do naturalnosci..

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
no to jest caly wątek o tym, nie ma za duzo stron wiec radze poczytac, ja juz jestem 9 miesięcy po calkowitym zgoleniu i zapuszczam

czesc legally.
nareszcie sie pojawilas .
ja jestem nieco w nerwach po kolejnych usunieciach postow na watku o przyspieszaniu porostu .
w kazdym razie farbowalam wlosy ostatnio 2 razy i dzieki temu okazalo sie, ze trace koncowki - pozostalosci z tych "najstarszych" wlosow, tych baardzo blond.
podcinalam tez ciut ciut, ale teraz widze, ze nie potrzebuje tego - co mycie mam uszczerbek na dlugosci.

zatem z postanowien noworocznych - nie scinam juz ani milimetra od teraz az do konca zakladu i nie farbuje - kolor w sumie juz wyrownalam, a niestety dostaly moje wloski w ostatnio (farby, suszenie, prostownica niestety tez - taki okres, swieta, sylwester - czlowiek chce mimo tego zapuszczania jakos wygladac).
wiec teraz juz koniec ze zlem.
mam nisism - ale nie wiem jak tym razem zbadac czy dziala - chyba machne fotke grzywki teraz i po skonczonej kuracji nisimem .
i to bedzie wszytsko co mam zamiar robic.
dbanie o koncowki to moj priorytet teraz - co do wzrostu-wiem, ze rosna tylko, ze nie widac calego pzryrostu z powodu tych strat.

sie rozpisalam....
opowiadaj co u ciebie.
no i pozdrawiam nowe "opitolone" - a zdjec na tym watku jest sporo - wystarczy poszukac
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2010-01-02 o 08:27 Powód: literowki
laudik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-02, 10:32   #462
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

ja juz mam grzyweczke ladna zaczesuje ją na bok, i kiteczke moge zrobic juz sie wloski Łapią ale ma jakies 3cm nie prostuje ani nic, mocno o nie dbalam nakladalam duzo odzywek i masek i teraz mam problem z przetluszczaniem :/ strasznie sie zaczely przetluszczac od tego obciązenia. więc chyba dam im kilka dni bez odzywki. farbowalam tylko raz tym szamponem, minal juz miesiac ale sie nie zmywa. ale zaczelam sie martwic bo juz powinien byc odrost a tu nie ma ;> no chyba ze jest taki malo widoczny bo wlosy w sumie tez mam ciemne... no i postanowilam sobie ze nie bede czesciej farbowac niz co 3 miesiące skoro tak malo widac odrost. narazie tylko raz podcinalam nic sie nie zmienilo. postanowilam ze w marcu pofarbuje odrosty i znow podetne (mam nadzieje ze wytrzymam)
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 16:08   #463
corka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: tajemnica:*
Wiadomości: 73
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

od nie dawna buszuje po tych wszystkich forach i troche sie gubie w tym wszystkim zalozylam watek "scieta na jeza powrot do naturalnosci" wkleilam zdj:P teraz patrze zdj nie ma i chyba zostalam przekierowana na inny watek o tym samym hehe przeczytalam wszystkie 16 stron i saralam sie Was wszystkie zapamietac Kruszynko masz sie fajnie masz juz co ogladac na swojej glowie ja mam 2 mm jakies i troche sie lupio z tym czuje...chcialabym miec juz jakas krotka fryzurke co do palett to tez czytalam ze nawet szamponetki sie nie zmywaja calkiem mam 20 lat a mialam juz wszystko na glowie od 13 roku zycia:P:P teraz bede wytrwala zero farb! dziewczyny pomozcie<gdzie znikly moje fotki>? hehe wkleic nowe? przepraszam ze tak sie w tym wszystkim gubie...)

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

ale bykow narobilam:P szybko pisalam bo jestem troszke zajęta mam pytanko a te wloski tak sie zostawia zeby same rosly i beda wszystkie rowne czy po jakims czasie trzeba isc do fryzjera i nadac fryzurze ksztalt zeby ladnie rosly i jakos wygladaly? a jezeli nie dotkne ich nawet nozyczkami przez ten caly okres zapuszczania to jak to bedzie wygladalo? lece sie kąpac i zrobic masaz glowki:P ja nie uzywam zadnych specyfikow na porost i narazie nie zamierzam wszystko zostawiam naturze) bede myslec jak urosna i np beda przesuszone albo cos to wtedy bede szukac czegos z jak najmniejsza iloscia chemi a szampon jaki uzywam to od mojej 3 letniej coreczki bambino lagodny za 2 zl) pozdrawiam wszystkie i zycze szybkiego porostu



na wszelki wypadek jeszcze raz wkleje zdjątka:P
1-po zjechaniu maszynką
2-łysinka ukryta peruką(zakladam ja tylko jak gdzies wychodze...narazie nie czuje sie dobrze az w tak krotkich
3-przed zapalką..moje zniszczone farbowaniem wlosy(chociaz na zdj tak nie widac

Edytowane przez corka
Czas edycji: 2010-01-02 o 19:24
corka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 19:24   #464
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
mam pytanko a te wloski tak sie zostawia zeby same rosly i beda wszystkie rowne czy po jakims czasie trzeba isc do fryzjera i nadac fryzurze ksztalt zeby ladnie rosly i jakos wygladaly? a jezeli nie dotkne ich nawet nozyczkami przez ten caly okres zapuszczania to jak to bedzie wygladalo?
To zalezy jak się czujesz w jakiej fryzurce, ja na razie postanowiłam, że nie tkne włosów do sierpnia do rocznicy ścięcia na zapałkę

na razie bardzo ładnie mi rosną, wszyscy mnie pytaja gdzie się chodze ścinac, a ja że jeszcze nie ścinałam, tylko tak same rosna

jak nie będziesz ścinac, to mniej więcej po roku powinny wyglądac jak mocno pocieniowane, zalezy w jakim tempie ci rosną. No i włoski nie rosna na całej głowie tak samo, np na skroniach wolniej, ja wklejałam swoje zdjęcia na wątku o przyspieszniu porostu, tam możesz zobaczyc jakie mi odrosły po 4 msc.

link do tamtego wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=297789&page=167

tylko nie pamiętam na której stronie wklejałam, ale jakos w grudniu
dziewczyny stąd pisza tez tam...
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2010-01-02 o 19:27
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 20:08   #465
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

brzydko to bedzie wyglądalo jak nie podetniesz bo są takie miejsca gdzie wlosy szybciej rosną a w innych wolniej i bedzie wyglądalo jakby ktos cie z kosiarka napadl tu dluzsze tu krótsze. Dlatego ja po pol roku poszlam do fryzjera i lekko mi podciela scieniowala i juz nie ruszam zapuszczam

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

NIUTKA i LAUDIK pokazcie swoje wloski, w sumie my tak we 3 zapuszczamy tu najbardziej i mniej wiecej w tym samym czasie, chce zobaczyc jak wam podrosly
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 20:26   #466
corka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: tajemnica:*
Wiadomości: 73
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

mocno pocieniowane? a ja wlasnie mialam nadzieje ze beda geste i tak bardzo chcialam wszystkie rowne....widze ze przede mna dluga droga tzn ze musialabym dosc do np takiego momentu ze te najkrotsze beda siegaly do sziji i reszte rowno sciac tak zeby byly rowne ? ehh masakra strasznie okropnie wygladam na zapalke mam tylko 155cm i waze tylko 45 kg wygladam jak dziecko(a teraz to jak niemowlak lysy;D) Niutka zaraz poszukam twoich zdjec
corka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 20:42   #467
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

sama się zastanawiam czy nie machnąć się na 3 mm, kiedyś miałam połowe głowy na 5 mm
w sumie to jeszcze może 2rok i będę miała na tyle odwagi

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
nie mam zdjec świeżo po 2 mm ale nie smucę się z tego powodu bo w przeciwienstwie do 5 mm wygladałam w 2 mm okropnie dalej wyglądam bo rosną wooolno po raz pierwszy od ok 7 lat widzę swój kolor włosów a już nie pamiętałam jaki on jest ("inteligentnie" tknęłam swoje włosy kolorem w 6 klasie podstawówki brrr). załączam swoje zdjęcie w szalu na glowie (podebrałam mamie 3 i teraz noszę na zmianę- ale kupię pare na allegro bo widzialam tam po parę złotych, a bez strasznie zimno w glowe i zaraz katar ... ) w uszach faktycznie mam tunele i oczywiście wiem że nie muszą się one wszystkim podobać- ja tam lubię takowe rzeczy narazie nie używam żadnych odżywek ni nic bo nie specjalnie mam na co. sadze tez że postaram się nie używać ich za szybko. włosy tez przyzwyczajam do mycia co 4-5 dni, bo ostatnio mylam codziennie prawie i wcale mi się to nie podobało. jak mialam dready myłam włosy co tydzien i to było idealne no i zauważyłam że rosną mi włosy w bardzo różne strony wiec szali długo nie zdejmę ale sie rozpisałam pozdrawiam
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 21:09   #468
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez corka Pokaż wiadomość
mocno pocieniowane? a ja wlasnie mialam nadzieje ze beda geste i tak bardzo chcialam wszystkie rowne....widze ze przede mna dluga droga tzn ze musialabym dosc do np takiego momentu ze te najkrotsze beda siegaly do sziji i reszte rowno sciac tak zeby byly rowne ? ehh masakra strasznie okropnie wygladam na zapalke mam tylko 155cm i waze tylko 45 kg wygladam jak dziecko(a teraz to jak niemowlak lysy;D) Niutka zaraz poszukam twoich zdjec
nie chce cie martwic ale ja wlasnie tak mam. zapuszczam juz 7 miesięcy i te z czubka strasznie wolno rosną, dopiero za pol roku bede gdzies miala tak do brody. wiec zeby miec rowne do brody to jakis 1 do 1,5 roku zapuszczania ! życze wytrwalosci
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 21:53   #469
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

widze ze watek znow sie rozwija wiec i ja sie pochwale moim narazie krótkim okresem zapuszczania moje włosy aktualnie mierzą 1 cm! wygladam juz bardziej jak czlowiek niz w 2 mm i nie jest mi juz zimno w głowe załączam aktualny stan moich calkowicie juz naturalnych wlosow
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-02, 22:12   #470
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Dudzia- ale jesteś ładna!
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 22:44   #471
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
widze ze watek znow sie rozwija wiec i ja sie pochwale moim narazie krótkim okresem zapuszczania moje włosy aktualnie mierzą 1 cm! wygladam juz bardziej jak czlowiek niz w 2 mm i nie jest mi juz zimno w głowe załączam aktualny stan moich calkowicie juz naturalnych wlosow
fajnie fajnie, jak sobie przypomne ze takie mialam.. heh szybko minelo
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 13:39   #472
corka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: tajemnica:*
Wiadomości: 73
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Kruszyno fajnie sie masz ze juz 7 miesiecy za Tobą rok lub 1,5roku to wydaje się tak długo...no ale motywacja jest( zdrowe i naturalne ) bede bardzo szczesliwa jak wlasnie dojde do tego momentu ze juz wszystkie beda rowne tak do tej brody potem to juz moze bedzie z gorki DUDZIA....jesteś piękna tylko pozazdroscic zreszta jak Wy wszystkie tutaj. Najbardziej przeraza mnie okres ten nijaki,,,wszystkie nie rowne ani spiac ani nic no ale trzeba to przebolec. Kruszyno jak wygladaja twoje wloski teraz w calej okazalosci? jesli juz dalas takie zdjecie to przepraszam jesli przegapilam. <buziaki>

Edytowane przez corka
Czas edycji: 2010-01-03 o 13:46
corka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 17:06   #473
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
brzydko to bedzie wyglądalo jak nie podetniesz bo są takie miejsca gdzie wlosy szybciej rosną a w innych wolniej i bedzie wyglądalo jakby ktos cie z kosiarka napadl tu dluzsze tu krótsze. Dlatego ja po pol roku poszlam do fryzjera i lekko mi podciela scieniowala i juz nie ruszam zapuszczam

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

NIUTKA i LAUDIK pokazcie swoje wloski, w sumie my tak we 3 zapuszczamy tu najbardziej i mniej wiecej w tym samym czasie, chce zobaczyc jak wam podrosly
ogarne sie poswiatecznie, machne fotke i wstawie - nie ma obawy.
a pomysl, ze my tu jeszcze troche razem posiedzimy troche dlugo
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 17:09   #474
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

ja może jutro pożycze aparat to wstawie, co prawda nie jestem na łyso, mam tak jakby takiego grzyba, z tylu krótkie a na czubku dłuższe
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 17:25   #475
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

ja jestem w fazie gniewko syn rybaka albo ten... zaczarowany olowek
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 18:42   #476
corka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: tajemnica:*
Wiadomości: 73
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

narazie jestem dopiero 6 dni po zjechaniu:P hehe co jakis czas patrze w lustro na te igielki:P chcialabym juz wstawic fotke po rownym miesiacu i zobaczyc ile urosły Oj dziewczyny jestem taka wlosomaniaczka ze az brak slow:P dziennie bym tylko ogladala wasze fotki jak wam rosna:PP i wgl to siedzialabym na necie i ogladala te włosiska<slina>:P
corka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 19:47   #477
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

jutro dorwę aparat to cyknę i pokaze ale apetyt rosnie w miare jedzenia, juz chce dluuuugie !
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 19:52   #478
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

nigdy nie miałąm długich włosów.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 20:47   #479
corka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: tajemnica:*
Wiadomości: 73
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

a tak wygladalam w dlugich oczywiscie farbowanych na czern potem rozjasnialam i poniszczylam i obcinalam i znow rozjasnialam a teraz STOP!!! chce moje naturalne dlugie:P Kruszyno czekam na zdjecie<slina>:P:P
corka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 20:57   #480
corka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: tajemnica:*
Wiadomości: 73
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

ja zdj robie telefonem i odrazu wrzucam na laptop:P oczywiscie jakosc troche do du** ale cosik widac
corka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.