Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-08, 14:45   #3421
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

to ja z pytankiem z tematu pokrewnego. chce hula hop
Na co zwrocic uwage przy zakupie? jakie jest dobre? ciezsze? 2 kg to ciezkie czy lekkie? czy hula hop robi talie osy ?

plose poradzcie.dziekuje
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:46   #3422
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Glut to mój syn ... Alicja nie wystraszy sześciolatka?
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:47   #3423
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
nie no...powariowały wszystkie z tą wagą i wymiarami znowu
same chudzielce wszędzie i jeszcze narzekają
a ja juz się dobrze zaczęłam czuć ze swoją nadwagą
i co ja mam teraz z tymi pudełkami czekoladek zrobić? Zjeść? I wyrzuty sumienia od poniedziałku?

Winly - najlepsze urodzinowe...
Kasiu, Ty masz piękną kobiecą figurę, jak masz ochotę to jedz (no może nie wszystke od razu).




Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
jak slysze o Waszych wymiarach lapie sie za glowe i mam ochote paczki zywnosciowe powysylac coniektorym






naaaa.. kwiecien

ale sie ciesze Mimo ze jak zwykle ten sam scenariusz

ale Glut(kimze jest glut?) nie moze isc z Wami ?



(ucinam bo gigant post powstawal)

Nie tajemniczo pisalam chyba o Alicji juz, prawda..?

wciagajaca historia, nie oderwalam oczu od ekranu przez caly czas trwania filmu i niemal czujesz na wlasnej skorze emocje.. Dlatego nie zgodze sie z opinia kol. ze oczekiwala lepszej fabuly-bo gusta gustami, ale fabule nie mozna nic zarzucic.. Choc efekty-ciut slabsze niz Avatar.
Ale kurczaki no. tam Deep jest. Najlepszy efekt specjalny wszechczasow
O, to wybacz jak przoeczyłam Po takiej rekomendacji muszę się wybrac, jak już będę mogła siedzieć
__________________
65

250
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:47   #3424
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Bea, wystarczy zwykle, zabawkowe jak za lekkie to je napelniasz ryzem czy co tam wpadnie w rece i juz. nie ma sensu moim zdaniem wydawac nie wiadomo ile, na te z wypustkami. tylko sice wieksze. ale to moje zdanie.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:51   #3425
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

DOOOOOOSYĆ
bo w kompleksy popadne
jak to powiedział pewien pan ...
czy ta pani jest idealna -
czy ta pani jest piękna
czy ta pani jest sexy

ja przechodziłam manię odchudzania i nie wiem czego tam jeszcze ... ważąc 54kg przy 164 cm ... byłam na diecie białkowej i schudłam do 49kg .... potem, jo jo jo jo jo jo w 3 tyg przytyłam do 63
masakra ..... i nagle przestałam o tym myśleć i zaczęłam wyglądać jak teraz. Czy dobrze, czy źle .... jest ok. Bywa więcej, bywa mniej ... nie szukam wałeczków itp ... jak są , to niech im biedra lekkimi będą, sie zamaskuje (na wymiankowy z 5cm mogę dać za 5 cm wzrostu)
każda z nas coś by dodała, coś by odjęła .... ważne by mieć rozsądek .... tak jak wy ... konkretna dieta, nie jakieś głodówki (matko),
Hanneke dla Ciebie nie tylko za sukces, ale i zdrowy rozsądek ... bo to kurcze za duzy spadek moim zdaniem ... przewrażliwiona jestem po tej mojej diecie (nie będę sie rozpisywać dlaczego ją musiałam zakończyć)

właśnie specjalistki
pomóżcie mi dobrać ćwiczenia na kwadratowe biodra (cecha mojej rodziny) ... rozumiecie po bokach mam takie poduszeczki ... podusie ... jasieczki ...

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
to ja z pytankiem z tematu pokrewnego. chce hula hop
Na co zwrocic uwage przy zakupie? jakie jest dobre? ciezsze? 2 kg to ciezkie czy lekkie? czy hula hop robi talie osy ?

plose poradzcie.dziekuje
o a ja tak luuuuubię
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:53   #3426
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
właśnie specjalistki
pomóżcie mi dobrać ćwiczenia na kwadratowe biodra (cecha mojej rodziny) ... rozumiecie po bokach mam takie poduszeczki ... podusie ... jasieczki ...

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------


o a ja tak luuuuubię
Zapraszam na fitnesowe wątki - jest pełno propozycji ćwiczeń... na boczki odzielny wątek jest Ja polubiłam się ostatnio z Tamelee Web- nic mi tak w kość nie daje ostatnio jak ona
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:55   #3427
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ja lubię

Agusia! To drugie zdjęcie to jakieś nienormalne jest... Ja tam Cię nie widziałam bez ubrania, ale na 100% przesadzaz.

I o Fance tez pomyślałam, że nas zdołuje
Nie przesadzam
Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
mnie sie takie gitarrry podobaja a facetom to juz w ogole
Wiesz akurat zdanie facetów kompletnie mnie nie obchodzi ważne jak sama się ze sobą czuję
Zrobiłabym zdjęcie i Wam wstawiła ale nie chcę Was straszyć
Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Hanneke! Przyjeżdżaj szybciutko do mnie na sernik! 50 kg przy 170 cm... ja przy tym wzrości najmniej ważyłm 55 i uważam że jak patyk wyglądałam
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja pamiętam, że wyglądałam jak patyk jak ważyłam 53kg a mój wzrost to 168cm
Dziewczyny nie przesadzajmy Każdy ma inną budowę Już kiedyś pisałam że inaczej będzie wyglądać osoba która ma mięśnie a inaczej osoba która ma prawie sam tłuszcz mimo że obie mogą ważyć tyle samo
Ja ważąc 52kg przy 169cm wzrostu nie wyglądałam jak patyczak, przeciwnie wciąż miałam spore krągłości I nikt nigdy nie wspomniał że jestem za chuda

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Agus-faceci maja taka partycje mozgu zwaná "po co im to" i nie przeskoczysz tego. jesli on ma hobby i kolekcjonuje cos.. to powinno odebrac mu wszystkie argumenty.


kupilismy bilety do Polski
Jak pisałam on nie uważa swojej pasji za hobby i tu się pojawił problem Generalnie to że kupuję perfumy, minerały, staniki czy inne rzeczy mu nie przeszkadza bo nie wydaję jego pieniędzy Problem by się zaczął jakbym zaczęła wydawać jego pieniądze

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Jako, że nie ma nic gorszego niż jo-jo to się stosuję do zaleceń przy diecie i powoli wprowadzam produkty. 2 kromki pełnoziarnistego dziennie, 2x w tyg. produkty skrobiowe, 2x w tyg. szaleństwo itp.

Mi też się takie sylwetki najbardziej podobają, no oczywiście nie ta w gorsecie, bo to z lekka chore, ale te naturalne jak najbardziej.

No pewnie, jak się źle czujesz to jak najbardziej warto o siebie zadbać Tym bardziej, że Ci się chce.

Zapewniam, że nie jestem W żadną koszulę 38 nie wejdę, bo mi się nawet łapa nie zmieści, z 40 to też średnio. Sadełko mam, bo nie mam mięśni. Nie mam zaburzonego obrazu własnej osoby. Nigdy w życiu nikt mnie nie nazwał chudzinką, hehe, taka budowa Udko też mam solidne. Kg to nie wszstko. Ty na zdjęciach wyglądasz szczuplutko

Co do postawy życiowej, o zgadzam się z Tobą i z Rzabką. Nie warto chować wszystkiego do przysłowiowej skarpety, bo tak naprawdę nie wiadomo jak długo będziemy na tym świecie. Trzeba w końcu coś mieć z życia, a nie po to się pracuje żeby całe życie tylko oszczędzać.
No właśnie o tym wyżej pisałam

Spokojnie taką figurę chcę zachować, zresztą w moim przypadku choćbym nie wie co robiła to inaczej się nie da heheh Klepsydrą jestem byłam i zawsze będę taką talię i biodra też zawsze będę mieć Chciałabym tylko żeby przejścia były bardziej płynne Nie wiadomo jakiego ciała nie potrzebuję mieć, już mi przeszła obsesja na tym punkcie hehe

Mariola, wiek nie ma tu nic do tego Dwa przykłady:
1.Mam koleżankę która waży ponad 110kg a ma 25 lat i czuje się ze sobą bardzo dobrze, ba! uważa się za super atrakcyjną dla facetów
2.Moja mama mimo że jest przed 50 dobrze się ze sobą nie czuje Przez problemy z tarczycą mocno jej się przytyło ale nie może nic zrobić póki jej się wszystko nie unormuje bo nawet jakby nic nie jadła będzie tyć
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 14:55   #3428
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
dziewczyny, te zawroty głowy na SB to raczej kwestia odstawienia oczyszczonych węgli [ciacha, frytki, biały chlebek itd] a nie węgli jako takich
ponadto możliwe jest że jecie zbyt mało
Oj my z mamą to na pewno nie jemy za mało godzinę temu zjadłyśmy chudy rosołek z makaronem chińskim, grzybami mun, kiełkami mung, szczypiorkiem i filetem z kurczaka - każda dwa talerze, umieram ale było pyszne

czyli mówisz, że lepiej pozwolić mamie zjeść cukierka niż chleb na I fazie...? bo jak się jej będzie robiło faktycznie słabo, to nie zamierzam sie zastanawiać, czy wolno...


Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Viol, mamie się cukier sam powinien uregulować, raczej nie powinna podjadać chleba. Zaburzysz dietę i nie będzie oczekiwanych efektów. Te diety niełączenia to trzeba dość ściśle przestrzegać. Lepiej pokombinować z jadłospisem. Mój ojciec ma cukrzycę i mu się pięknie cukier sam wyregulował, drobne osłabienie miał, to normalne. Dobrze by było gdyby Twoja mama na początku diety unikała wysiłku fizycznego, też powinno pomóc.
J.w. - lepiej cukierka...?
A moja mama nie ma drobnego osłabienia, tylko jest dobrze, dobrze, dobrze... a nagle zimny pot, drżenie rąk, ciśnienie i tak dalej...
A ruch fizyczny? kupiłam jej krokomierz żeby chociaż do spacerów zachęcić, bo nic nie robi... zero ruchu... Basen nie bo fryzura, aerobik nie bo zero kondycji, rower nie bo nie ma gdzie jechać... szkoda gadać.


Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
lubi ktoś wątróbkę?
Ja!
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:56   #3429
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Glut to mój syn ... Alicja nie wystraszy sześciolatka?
myślę że wystraszy ...
Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Zapraszam na fitnesowe wątki - jest pełno propozycji ćwiczeń... na boczki odzielny wątek jest Ja polubiłam się ostatnio z Tamelee Web- nic mi tak w kość nie daje ostatnio jak ona
a np jakiś sposób na przekonanie ich prośbą, siłą woli może
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:58   #3430
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
to ja z pytankiem z tematu pokrewnego. chce hula hop
Na co zwrocic uwage przy zakupie? jakie jest dobre? ciezsze? 2 kg to ciezkie czy lekkie? czy hula hop robi talie osy ?

plose poradzcie.dziekuje
Ja polecam takie, jest genialne (tylko ja za leniwa żeby go używać )
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 15:07   #3431
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Bea, wystarczy zwykle, zabawkowe jak za lekkie to je napelniasz ryzem czy co tam wpadnie w rece i juz. nie ma sensu moim zdaniem wydawac nie wiadomo ile, na te z wypustkami. tylko sice wieksze. ale to moje zdanie.
to sa jakies z wypustkami? zaraz ide ogladac, dzieki Paula

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
o a ja tak luuuuubię
plose, plose ? tak lubisz?
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 15:15   #3432
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
to sa jakies z wypustkami? zaraz ide ogladac, dzieki Paula
Dla mnie te z zabawkowego są za małe i nawet z ryżem za lekkie Poza tym o wiele więcej wysiłku trzeba włożyć w kręcenie i utrzymanie w górze takiego jak wklejałam
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 15:16   #3433
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Agusia, ja wiem że same wymiary i waga to nie wszytsko, dlatego się nie mierzę i nie ważę... jeśli się mieszczę w swoje ubrania to jest ok, a jak mi ciasno to wiem, że muszę coś z tym zrobić. Moja poprzednia wypowiedź była z przymróżeniem oka
Ale wiek też ma znaczenia, jak miałam 20 lat i lepszą figurę to i więcej kompleksów... teraz po 30 bardziej lajtowo do tego podchodzę, nie narzekam, dobrze się czuję ze sobą, chociaż coraz więcej pracy w swój wygląd muszę włożyć

Aljaka - a Ty widziałaś ten film?

Poczekam aż dziewczyny zobaczą ten film i zdadzą relację...

Edytowane przez marioladabr
Czas edycji: 2010-03-08 o 15:17
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 15:16   #3434
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
a np jakiś sposób na przekonanie ich prośbą, siłą woli może


Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Ja polecam takie, jest genialne (tylko ja za leniwa żeby go używać )
Fajne, ale takie drogie??

Ja dziś na siłkę, ciekawe, jakie mi ćwiczenia wymyślą i czy jutro będę w stanie z łóżka wstać, czy się stoczyć
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 15:21   #3435
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Agusia, ja wiem że same wymiary i waga to nie wszytsko, dlatego się nie mierzę i nie ważę... jeśli się mieszczę w swoje ubrania to jest ok, a jak mi ciasno to wiem, że muszę coś z tym zrobić. Moja poprzednia wypowiedź była z przymróżeniem oka
Ale wiek też ma znaczenia, jak miałam 20 lat i lepszą figurę to i więcej kompleksów... teraz po 30 bardziej lajtowo do tego podchodzę, nie narzekam, dobrze się czuję ze sobą, chociaż coraz więcej pracy w swój wygląd muszę włożyć

Aljaka - a Ty widziałaś ten film?

Poczekam aż dziewczyny zobaczą ten film i zdadzą relację...
To zupełnie tak samo jak u mnie I bynajmniej nie chodzi o odpuszczanie sobie tylko o zaakceptowanie siebie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 15:22   #3436
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Ja dziś na siłkę, ciekawe, jakie mi ćwiczenia wymyślą i czy jutro będę w stanie z łóżka wstać, czy się stoczyć
Ja też na trening śmigam
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 15:25   #3437
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Agusia, ja wiem że same wymiary i waga to nie wszytsko, dlatego się nie mierzę i nie ważę... jeśli się mieszczę w swoje ubrania to jest ok, a jak mi ciasno to wiem, że muszę coś z tym zrobić. Moja poprzednia wypowiedź była z przymróżeniem oka
Ale wiek też ma znaczenia, jak miałam 20 lat i lepszą figurę to i więcej kompleksów... teraz po 30 bardziej lajtowo do tego podchodzę, nie narzekam, dobrze się czuję ze sobą, chociaż coraz więcej pracy w swój wygląd muszę włożyć

Aljaka - a Ty widziałaś ten film?

Poczekam aż dziewczyny zobaczą ten film i zdadzą relację...
1. nie lubię tej bajki, tak ogónie .. nie wiem dlaczego ( a wiecznie Alusi czytam )
2. koleżanka była z córką - 7 lat ... bała sie jakoś, poiwdziała ze to bajka dla dorosłych
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 15:30   #3438
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Ja polecam takie, jest genialne (tylko ja za leniwa żeby go używać )
fajne ide szukac na ebayu. mam nadzieje ze na podrobe nie trafie

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość




Fajne, ale takie drogie??

Ja dziś na siłkę, ciekawe, jakie mi ćwiczenia wymyślą i czy jutro będę w stanie z łóżka wstać, czy się stoczyć
a jak tam pilates? ja znalazlam zajecia niedaleko siebie...i dzisiaj zadzwonilam - nie ma juz miejsc
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 15:38   #3439
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
a jak tam pilates? ja znalazlam zajecia niedaleko siebie...i dzisiaj zadzwonilam - nie ma juz miejsc
Pilates fajny, cały piątek siedziałam w pracy wyprostowana jak struna, inaczej nie mogłam

A, torebka ciemnobrązowa, bardzo ładna, nie za duża, z możliwością powiększenia i - uwaga - ma suwak (na zdjęciu do aukcji nie było, dlatego się Ilonce nie podobała ). Jeszcze szarej szukam.
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 15:38   #3440
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
same chudzielce wszędzie i jeszcze narzekają
a ja juz się dobrze zaczęłam czuć ze swoją nadwagą
i co ja mam teraz z tymi pudełkami czekoladek zrobić? Zjeść? I wyrzuty sumienia od poniedziałku?
Cathy, ale ty jakiś czas temu miałaś piękne sukcesy. Jak ci idzie?
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 15:42   #3441
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Fajne, ale takie drogie??

Ja dziś na siłkę, ciekawe, jakie mi ćwiczenia wymyślą i czy jutro będę w stanie z łóżka wstać, czy się stoczyć

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
fajne ide szukac na ebayu. mam nadzieje ze na podrobe nie trafie
Fajne jest, tylko trzeba coś grubszego założyć do ćwiczeń bo na początku siniaki zostawia Ja na początku wyglądałam jak ofiara przemocy domowej M.in. dlatego że nie mam w czym ćwiczyć wylądowało zdemontowane w szafie
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 15:43   #3442
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

ja tam wole te zabawkowe, nie bede wydawala tyle kasy zeby se pokrecic. i tak potrafie sie niezle zmeczyc, jesli zmieniam tempo ruchow

i ja dzisiaj tez cwiczyc znowu intensywniej zaczynam! i modle sie zeby wszystko bylo ok z kostka, bo jak znowu bedzie problem to chyba to rzuce, juz teraz sie zniechecilam bo prawie nic nie moglam robic.

zaraz ide cos wszamac, odczekam i sie pomecze


WI jestem pelna podziwu, niezly spadek wagi, i trzymam kciuki zeby dalej szlo tak samo dobrze.

Agusia te since najgorsze, ja na szczescie mialam tylko po jednej stronie ale byl wielki i az purpurowy... ale krecilam dalej i po 5 minutach nie czulam bolu. a cwicze tez w cienkiej koszulce.

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2010-03-08 o 15:45
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 15:45   #3443
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Pilates fajny, cały piątek siedziałam w pracy wyprostowana jak struna, inaczej nie mogłam

A, torebka ciemnobrązowa, bardzo ładna, nie za duża, z możliwością powiększenia i - uwaga - ma suwak (na zdjęciu do aukcji nie było, dlatego się Ilonce nie podobała ). Jeszcze szarej szukam.
Jednak ma suwak? Ta identyczna którą oglądałam w KDT nie miała (a to na pewno była ta sama, sprzedawca wystawiał je też na allegro)
Daj jeszcze raz linka jak możesz?

Też szukam jakiejś fajnej szarej skórzanej więc daj mi jakby co znać jak coś znajdziesz

Kurczę nie działają mi emotki z boku i funkcje na górze przy odpowiedzi na posta Co jest?
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 15:46   #3444
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Agusia, dasz wypróbować to narzędzie zbrodni? Oczywiście, jeśli jest szansa, że tego nie unicestwię niechcący

Torebki. Ten koleś ma całkiem fajne, gdybyś coś od niego brała, to daj znać, może i ja coś jeszcze upatrzę
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2010-03-08 o 15:50
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 15:48   #3445
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Fajne jest, tylko trzeba coś grubszego założyć do ćwiczeń bo na początku siniaki zostawia Ja na początku wyglądałam jak ofiara przemocy domowej M.in. dlatego że nie mam w czym ćwiczyć wylądowało zdemontowane w szafie
no widzisz juz bym ci wymianke zaproponowala, ale wyslanie 1.5kg -wego hula hop do anglii to chyba sie nie oplaca....
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 15:53   #3446
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
zaraz ide cos wszamac, odczekam i sie pomecze
Zajadam właśnie omleta z fasolką szparagową na ostro, mniam
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 16:00   #3447
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Glut to mój syn ... Alicja nie wystraszy sześciolatka?
Wystraszyc-troché moze.. bardziej sie obawiam ze go znudzi.. Efekty moga go zainteresowac na pare(nascie) minut, ale to jest jednak pelnej dlugosci film, nie wiem.. 90 min? (stracilam rachube czasu)

z glutem to Ci polecam wybrac sie na 4 D Frajda dla niego, i stosunkowo krotka projekcja.


Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Kasiu, Ty masz piękną kobiecą figurę, jak masz ochotę to jedz (no może nie wszystke od razu)

O, to wybacz jak przoeczyłam Po takiej rekomendacji muszę się wybrac, jak już będę mogła siedzieć
Jak to jak bedziesz mogla siedziec...? Co sie stalo..? Dobrze sie czujesz..?
(pewnie pisalas i nie sledzilam wtedy na biezaco)

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
DOOOOOOSYĆ
bo w kompleksy popadne
jak to powiedział pewien pan ...
czy ta pani jest idealna -
czy ta pani jest piękna
czy ta pani jest sexy
....
właśnie specjalistki
pomóżcie mi dobrać ćwiczenia na kwadratowe biodra (cecha mojej rodziny) ... rozumiecie po bokach mam takie poduszeczki ... podusie ... jasieczki ...
..
ooooootoz to

Moze pierzyny ?


Ja wiem ze te diety to bardziej pod katem zmiany nawykow zywieniowym i zrzucenia paru gramow.. ale dziewczyny-zapewniam Was ze widzialam figure (chyba) kazdej z Was i wygladacie swietnie! te boczki,mniejsze lub wieksze dodaja uroki i kobiecosc-powinnam tu zaprosic mojego znajomego Hiszpana, tak pieknie i przekonywujaco opowiada o urokach kobiecych ksztaltow ze traci sie ochote na odchudzanie

Ja dopoki bede sie miescic w 38/40, i wazyc do 65 kg przy moich 174 cm -nie ma mowy o diecie. za bardzo lubie jesc. Ale jak przekrocze sporo te wymiary to pewnie delikatnie zmodyfikuje co jem.

a jakie seryyyyyyyyyyyy jedlismy w niedziele.......
Z Guinessem, whiskey, kozie, z pesto, z zurawiná, parmezanki

ale one bez kalorii ponoc
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 16:07   #3448
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Fanko, a wzięłabyś ją na spotkanie? Na żywo jeszcze raz bym ją sobie obejrzała
Ten sprzedawca ma nawet moją torebkę http://www.allegro.pl/item942025174_...skora_hit.html
i teczkę mojego TŻ-ta http://www.allegro.pl/item937260818_...or_laptop.html


Hula hop mogę Ci wziąć ale ostrzegam że nie łatwo je potem rozmontować tak żeby nie popsuć (na opakowaniu było napisane żeby tego po złożeniu nie robić ale zaryzykowałam bo już mnie wnerwiało takie wielkie koło stojące w łazience :brzydal)

Bea, na pewno na ebayu coś znajdziesz

Czy Wam też wizaż wariuje?

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość

Ja wiem ze te diety to bardziej pod katem zmiany nawykow zywieniowym i zrzucenia paru gramow.. ale dziewczyny-zapewniam Was ze widzialam figure (chyba) kazdej z Was i wygladacie swietnie! te boczki,mniejsze lub wieksze dodaja uroki i kobiecosc-powinnam tu zaprosic mojego znajomego Hiszpana, tak pieknie i przekonywujaco opowiada o urokach kobiecych ksztaltow ze traci sie ochote na odchudzanie

Ja dopoki bede sie miescic w 38/40, i wazyc do 65 kg przy moich 174 cm -nie ma mowy o diecie. za bardzo lubie jesc. Ale jak przekrocze sporo te wymiary to pewnie delikatnie zmodyfikuje co jem.
Ferg, moje nieaktualnie widziałaś Na tamtych zdjęciach jest mnie ok 5 kg mniej
Ja nie mieszczę się na dole ani w 38, ani w 40, niestety 42 bywa ciasnawe
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 16:16   #3449
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Fanko, a wzięłabyś ją na spotkanie? Na żywo jeszcze raz bym ją sobie obejrzała
Ten sprzedawca ma nawet moją torebkę http://www.allegro.pl/item942025174_...skora_hit.html
i teczkę mojego TŻ-ta http://www.allegro.pl/item937260818_...or_laptop.html


Hula hop mogę Ci wziąć ale ostrzegam że nie łatwo je potem rozmontować tak żeby nie popsuć (na opakowaniu było napisane żeby tego po złożeniu nie robić ale zaryzykowałam bo już mnie wnerwiało takie wielkie koło stojące w łazience
Hehe. Świat mały
Hmmm, to wolę nie ryzykować chyba
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 16:58   #3450
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Winly, spełnienia marzeń!
i wszystkim Wam dziewczyny z okazji naszego dnia

a to dla Angel, tak odnośnie jej ostatnich przeżyć

poszłam na zaliczenie na 7:30, koleś o 7:42 przyszedł i okazało się że o nas zapomniał, a o 8 zaczynał rozmowy z chętnymi na wyjazd na wymianę no i po co ja wstawałam

Wy tu się mierzycie, ważycie, ja nie wiem kiedy ostatnio wagę widziałam na oczy... mierzyć się też nie chcę, po co mam mieć tą wiedzę?
FF, daj znać po siłowni- ja jakoś dałam radę, tylko ramiona przez 2 dni odpadały, a teraz w środę znowu idę, już mnie nosi
Kami, masz jeszcze trochę omleta? jak byłam w LO to na takiego kolesia, na którego leciałam mówiłyśmy z koleżankami Omlet, żeby nie wiedział, że o nim mowa chociaż pewnie i tak się zorientował, skoro przez 2 lata pewnie nieraz zdarzało mu się coś usłyszeć od tej pory mogę jeść omlety w każdej postaci zawsze a Twoja dzisiejsza historia z szefem...
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.