~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-01, 10:22   #1
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Smile

~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~


Dziewczyny, w związku z coraz częściej pojawiającymi się wątkami traktującymi o łatwym sposobie otrzymywania informacji, które w trybie 24 godzinnym są zamykane, z wiadomych powodów, chciałam napisac kilka słów.

Otóż zapewne zauważyłyście wzrastającą liczbę wątków, w których dziewczyny domagają się wręcz wylinkowania im czarno na białym poszczególnych produktów z konkretnych stron, napisania po raz n-ty jak się przedłuża paznokcie- najlepiej krok po kroku i może jeszcze w formie tutoriali, setne pytanie o ten sam produkt, zamiast przejrzec chociaż 10 z 50 stron wątku i tak dalej.

Za każdym razem odpowiadamy to co zwykle- wyszukiwarka. No bo niby co mamy robic? Ileż można powtarzac w kółko jedno i to samo? Po czym jesteśmy posądzane o wrogośc, lenistwo, o to że jesteśmy wyniosłe bo: "już tyyyyle lat robimy te paznokcie", że są kółka wzajemnej adoracji na forum i tak dalej..
Niestety wynika to z tego, że tego typu posądzenia, następują wyłącznie z powodu jednej rzeczy: Wątki te są zakładane przez osoby NOWE, z zerową wizażową historią, które rejestrując się, wyraźnie akceptują regulamin forum, z którego jasno wynika, jakie zasady na forum panują..

Wczoraj został zamknięty kolejny wątek, na którym po raz kolejny zrobiło się nie przyjemnie, dziewczyny się denerwują, nowe użytkowniczki pod wpływem emocji i rozczarowania obrażają wszystko i wszystkich dookoła, a wystarczy odrobinę rozwagi.

I teraz zwracam się do Was dziewczyny: Żeby uniknąc tych wszystkich kłótni, psucia atmosfery na forum, obrzucania się mięsem proszę Was, żebyście NIE REAGOWAŁY NA POWTARZAJĄCE SIĘ TEMATY! Ja wiem że baby mają potrzebę trochę się pokłócic, pokazac kto tu rządzi Ale jeśli już musicie, to może na offtopowym, albo gdziekolwiek indziej..
Jeśli po raz setny pojawi się wątek o zapowietrzeniach, zestawach startowych i innych tego typu rzeczach, bardzo, bardzo Was proszę: Nie piszcie: WYSZUKIWARKA i tak dalej, bo niestety to nie przynosi efektów, a skutki tego są opłakane, lecą bany, ostrzeżenia i tak dalej.

!!! Nawet jeśli na wątek nie będzie żadnej odpowiedzi i autorka zacznie na Was na nim bluzgac, nie zniżajcie się do jej poziomu tylko najnormalniej w świecie zgłoście ZP do moderatora, naciśniejcie czerwony krzyżyk i przejdźcie to przyjemniejszej części forum, zaparzcie sobie kawkę i zjedzcie ciacho. Mam nadzieję że takim postępowaniem można coś wskórac, byle by zachowac konsekwencję i nie odpowiadac na żadne głupie wątki. Pozostawmy je same sobie, aby umarły śmiercią naturalną, a pierwsze i ostatnie słowa w tego typu wątkach pozostawmy moderatorom, którzy wątek będą łączyc z już istniejącym !!!

Liczę, że mój elaborat coś da i będzie nam się przyjemniej żyło na forum

Buziaki
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2010-03-01 o 10:28
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 11:07   #2
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

Jestem zdecydowanie na tak
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 11:36   #3
Night_Wish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 39
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

jezdem ZA
__________________
kocham to forum
Night_Wish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 11:36   #4
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

Jestem tego samego zdania, ale z przykrością stwierdzam, że ZAWSZE znajdzie się ktoś, kto odpisze :P Sama często się powstrzymuję resztkami sił.

Prawdą jest, że w takich przypadkach jakakolwiek dyskusja mija sie z celem. Nawet jeśli wytrącimy delikwentce wszelkie argumenty, ona zamiast przyznać rację zaczytna wyzywać. Ot, jak w zyciu
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 13:13   #5
Pyzia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 50
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

brawo ! wiem , że jestem nowa ale , mam nadzieję , że będziemy trzymać się jakże wspaniałego planu ;]
Pyzia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 14:36   #6
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

ja też jestem nowa i wiem, że dziewczyny zawsze służą opinią, radą i pomocą jestem ZA
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 15:06   #7
pimpirimpis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

Byliczka.wiem,ze pijesz do mnie po wczorajszym poście.
Ale szczerze powiem ,ze to co napisałaś teraz ma jakiś sens.
Dokładnie jeśli zakłada ktoś jakiś post a okazuje się ,ze postów o podobnej tematyce było wiele to fajnie by było zeby co druga nie wylatywała za przeproszeniem z "pyskiem". na taką osobę.Dobrze zauważyłaś ,ze większość takich postów jest zakładane przez nowe użytkowniczki.

Amen

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Pyzia-nadzieje można zawsze mieć;-)



Choć gwarantuje ,ze zawsze się ktoś znajdzie kto Cię objedzie bo stwierdzi ,ze zadajesz głupie pytania.Więc nie pytaj tylko czytaj.Bo tu widze taka zasada.


a po za tym tak jak napisałaś -ktoś coś napisze to od razu zgłaszać .ładnie się tu roi od kapusiów.Ktoś coś napisze nie po Waszej myśli i już Ban gwarantowany..Ehh.Właśnie zauwarzyłam ,ze jak któraś ze starych forumowiczek wklei jakieś fotki to choć by sie nie podobały to wszystkie jak jakaś zaraza na jedno kopyto ochuje i achuje.
A jak któraś napisze ,ze badziewie to od razu wielkie halooo na pól forum.Chyba każdy ma prawo do wyrażania opinii.Nie lubie sztucznej uprzejmości ani robienia z siębie ęą.
Ostatnio jakaś przemądrzała kobitka napisała mi ,ze chaotycznie pisze i moje posty wyglądają jak bym się zapowietrzała.
Nie poprostu piszę to co myślę i przynajmniej szczerze.
Mogę się założyć ,ze tu na forum niejedna dobiera słowa przez pół dnia i obmyśla jak napisać post aby czasem wypadł ,ze napisała go jakaś super kulturalna inteligentna dziewczyna .
A w życiu prywatnym lepiej nie mówić.
To tak jak idę do stylistki-miła uprzejma delikatna subtelna i w ogóle aż do obrzydzenia prze miła a innym razem spotkana w gronie koleżanek i co drugie słowo *******

To samo jest tutaj.




Zero szacunku dla takich Panienek.

Najważniejsze być sobą i nie strugać wielkiej pani jeśli się nią nie jest



a tak pyzatym ktoś chyba nie umie czytać .
w regulaminie wyraźnie pisze


5. Bądź wyrozumiały dla innych. Każdy kiedyś stawia swoje pierwsze kroki w Internecie. Jeśli uważasz, że musisz zwrócić komuś uwagę - zrób to w sposób bardzo taktowny. Nie piętnuj publicznie początkującego użytkownika, chyba, że w rażący sposób złamał punkt 1 i 2. w regulaminie forum.

Edytowane przez pimpirimpis
Czas edycji: 2010-03-01 o 16:50
pimpirimpis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 17:59   #8
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

Zgadzam się z Byli
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 18:12   #9
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

Również popieram,kochana jesteś,że wystosowałaś taki apel

primaaprilis-krytykę każda z nas przyjmuje na "klatę" i halo z tego nie robimy,ochów i achów tez ciągle nie ma
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 18:44   #10
pimpirimpis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

Nati -mówisz za siebie ,bo jak narazie jak czytam niektóre posty to jest troche inaczej.
pimpirimpis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 18:55   #11
Cytrynowa_trawa
Zadomowienie
 
Avatar Cytrynowa_trawa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Z miasta
Wiadomości: 1 436
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

Ok, jestem ZA.
__________________
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące. - Paulo Coelho.

WYMIANA
Kosmetyki
Cytrynowa_trawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 19:07   #12
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

Cytat:
Napisane przez pimpirimpis Pokaż wiadomość
a po za tym tak jak napisałaś -ktoś coś napisze to od razu zgłaszać .ładnie się tu roi od kapusiów.Ktoś coś napisze nie po Waszej myśli i już Ban gwarantowany..Ehh.Właśnie zauwarzyłam ,ze jak któraś ze starych forumowiczek wklei jakieś fotki to choć by sie nie podobały to wszystkie jak jakaś zaraza na jedno kopyto ochuje i achuje.
A jak któraś napisze ,ze badziewie to od razu wielkie halooo na pól forum.Chyba każdy ma prawo do wyrażania opinii.Nie lubie sztucznej uprzejmości ani robienia z siębie ęą.
Ostatnio jakaś przemądrzała kobitka napisała mi ,ze chaotycznie pisze i moje posty wyglądają jak bym się zapowietrzała.
Nie poprostu piszę to co myślę i przynajmniej szczerze.
Mogę się założyć ,ze tu na forum niejedna dobiera słowa przez pół dnia i obmyśla jak napisać post aby czasem wypadł ,ze napisała go jakaś super kulturalna inteligentna dziewczyna .
A w życiu prywatnym lepiej nie mówić.
To tak jak idę do stylistki-miła uprzejma delikatna subtelna i w ogóle aż do obrzydzenia prze miła a innym razem spotkana w gronie koleżanek i co drugie słowo *******

To samo jest tutaj.




Zero szacunku dla takich Panienek.

Najważniejsze być sobą i nie strugać wielkiej pani jeśli się nią nie jest



a tak pyzatym ktoś chyba nie umie czytać .
w regulaminie wyraźnie pisze


5. Bądź wyrozumiały dla innych. Każdy kiedyś stawia swoje pierwsze kroki w Internecie. Jeśli uważasz, że musisz zwrócić komuś uwagę - zrób to w sposób bardzo taktowny. Nie piętnuj publicznie początkującego użytkownika, chyba, że w rażący sposób złamał punkt 1 i 2. w regulaminie forum.
Ostatni raz komentuję Twój post.
Po pierwsze piszesz nie na temat. Nie po to Byliczka założyła ten wątek żeby kontynuować dyskusję z poprzedniego Twojego autorstwa. Znowu nie czytasz ze zrozumieniem.
Po drugie nie ma tu kapusiów tylko osoby próbujące utrzymać jakikolwiek porządek na tym forum.
Po trzecie niepotrzebnie siejesz zamęt i kontynuujesz bezsensowny temat.
Każda z Nas ma swoje przekonania i nie widzę sensu o nich w kółko pisać.

Osobiście podpisuję się pod apelem Byliczki.
Więcej odzywać się nie będę.
kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 19:41   #13
pimpirimpis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

:-/
pimpirimpis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 19:47   #14
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

Cytat:
Napisane przez pimpirimpis Pokaż wiadomość
a po za tym tak jak napisałaś -ktoś coś napisze to od razu zgłaszać .ładnie się tu roi od kapusiów.Ktoś coś napisze nie po Waszej myśli i już Ban gwarantowany..Ehh.Właśnie zauwarzyłam ,ze jak któraś ze starych forumowiczek wklei jakieś fotki to choć by sie nie podobały to wszystkie jak jakaś zaraza na jedno kopyto ochuje i achuje.
A jak któraś napisze ,ze badziewie to od razu wielkie halooo na pól forum.Chyba każdy ma prawo do wyrażania opinii.Nie lubie sztucznej uprzejmości ani robienia z siębie ęą.
Ostatnio jakaś przemądrzała kobitka napisała mi ,ze chaotycznie pisze i moje posty wyglądają jak bym się zapowietrzała.
Nie poprostu piszę to co myślę i przynajmniej szczerze.
Mogę się założyć ,ze tu na forum niejedna dobiera słowa przez pół dnia i obmyśla jak napisać post aby czasem wypadł ,ze napisała go jakaś super kulturalna inteligentna dziewczyna .
A w życiu prywatnym lepiej nie mówić.
To tak jak idę do stylistki-miła uprzejma delikatna subtelna i w ogóle aż do obrzydzenia prze miła a innym razem spotkana w gronie koleżanek i co drugie słowo *******
Myślałam że piszę jasno i wyraźnie, ale jak widać, nie dla każdego.
Zgłościć ZP nie dlatego, żeby autorka dostała bana, a dlatego, żeby informacja o zdublowanym wątku dotarła do moderatora, który przeniesie go tam gdzie jego miejsce. Nie rozumiem po co te nadinterpretacje i dopisywanie nieistniejących teorii.
Nie chcę żeby ten wątek zamienił się w kolejną awanturę, tylko żeby był informacją dla dziewczyn, więc uprzejmie Cię proszę, żebyś powstrzymała swoje komentarze traktujące o wszystkim innym.
Dziękuję.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 20:03   #15
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

popieram całkowicie to racja że nowe osoby są traktowane na dystans-bo przez nowe osoby wychodzą tu takie awantury... ale... żadna z NOWYCH nie zauważyła że jest dużo nowych wizażanek, które kulturalnie się przywitają i włączą do rozmowy... powtarzam -KULTURALNIE i odziwo nikt ich nie krytykuje!!! idzie? idzie ja rozumiem że kobitki lubią się pokłócić o byle co ,ale czy warto sobie wrogów robić? a potem mówić że wizaż to takie złe miejsce... takie jest moje zdanie
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 20:11   #16
pimpirimpis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

acha to mam rozumiec,ze Tobie wolno pisac bo masz 8 tys postów a mnie nie wolno bo jestem nowa.I kazda Wasza krytyka w moim kierunku jest dopuszczona a zmojej stronu juz nie .
Skoro nikogo nie obrażam,
wyrażam swoje zdanie to już źle ale Tobie wolno.

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

charolina -zaczeło sie od tego ,ze zadałam pytanie........KULTURALNI E a zostałam zjechana przez połowę dziewczyn
ze jestem leniwa itd i od razu wysłana na kursy i pokierowana w wyszukiwarkę itd.

Wiec nie wiem po co teraz takie halo
pimpirimpis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 20:14   #17
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

Cytat:
Napisane przez pimpirimpis Pokaż wiadomość
acha to mam rozumiec,ze Tobie wolno pisac bo masz 8 tys postów a mnie nie wolno bo jestem nowa.I kazda Wasza krytyka w moim kierunku jest dopuszczona a zmojej stronu juz nie .
Skoro nikogo nie obrażam,
wyrażam swoje zdanie to już źle ale Tobie wolno.
Nie wiem jak rozumiesz moje posty, ale nie napisałam ani razu że ja mam kilka tysiecy a ty kilkadziesiąt postów więc jestem lepsza a Ty gorsza. Nie rozumiem dlaczego ciągle usiłujesz wmawiać coś co w ogóle nie istnieje. Kolejny raz prowadzisz do tego żeby wątek został zamknięty.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 20:19   #18
pimpirimpis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

Dałaś jasno do zrozumienia żeby ignorować nowe osoby i ich wypowiedzi........

czyż nie??

Więc jest to dlamnie jednoznaczne z tym faktem................... ..

"Nie wiem jak rozumiesz moje posty, ale nie napisałam ani razu że ja mam kilka tysiecy a ty kilkadziesiąt postów więc jestem lepsza a Ty gorsza."
pimpirimpis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 20:26   #19
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

Ty chyba sobie jakieś kpiny urządzasz. Proszę mi pokazać w którym miejscu napisałam żeby ignorować posty nowych osób. Bo widzę że czytamy zupełnie inne wpisy
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 20:35   #20
pimpirimpis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

"nie zniżajcie się do jej poziomu tylko najnormalniej w świecie zgłoście ZP do moderatora, naciśniejcie czerwony krzyżyk i przejdźcie to przyjemniejszej części forum, zaparzcie sobie kawkę i zjedzcie ciacho. Mam nadzieję że takim postępowaniem można coś wskórac, byle by zachowac konsekwencję i nie odpowiadac na żadne głupie wątki."

Edytowane przez pimpirimpis
Czas edycji: 2010-03-01 o 20:37
pimpirimpis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 20:37   #21
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Ty chyba sobie jakieś kpiny urządzasz. Proszę mi pokazać w którym miejscu napisałam żeby ignorować posty nowych osób. Bo widzę że czytamy zupełnie inne wpisy
Byli, daj spokój Wdech, wydech Jak sama stwierdziłaś, nie ma co reagować na zaczepki. Nie odpowiadajcie i po problemie Wszelkie nadinterpretacje i wyciągnie wyrwanych z kontekstu wypowiedzi przemilczcie. Szkoda nerwów, od razu widać, że osoba albo nie umie czytać, albo jest trollem i próbuje nas wyprowadzić z równowagi. W obu przypadkach szkoda czasu
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK


Edytowane przez Magali
Czas edycji: 2010-03-01 o 20:40
Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 20:39   #22
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

Tak myślałam. Zdanie wyrwane z kontekstu. Zapraszam zatem do poczytania kolejny raz od nowa mojego pierwszego wpisu.
Gdyby nadal były problemy w zrozumieniu tekstu pisanego:
NIE ODPOWIADAĆ NA POWTARZAJĄCE SIĘ WĄTKI:
GŁÓWNYM TEMATEM WPISU JEST:

"I teraz zwracam się do Was dziewczyny: Żeby uniknąc tych wszystkich kłótni, psucia atmosfery na forum, obrzucania się mięsem proszę Was, żebyście NIE REAGOWAŁY NA POWTARZAJĄCE SIĘ TEMATY! Ja wiem że baby mają potrzebę trochę się pokłócic, pokazac kto tu rządzi Ale jeśli już musicie, to może na offtopowym, albo gdziekolwiek indziej..
Jeśli po raz setny pojawi się wątek o zapowietrzeniach, zestawach startowych i innych tego typu rzeczach, bardzo, bardzo Was proszę: Nie piszcie: WYSZUKIWARKA i tak dalej, bo niestety to nie przynosi efektów, a skutki tego są opłakane, lecą bany, ostrzeżenia i tak dalej"

Rozumiem że ktoś może mieć ciężki dzień, męża i dzieci na głowie, ale odrobinę rozumienia tekstu na prawdę nie jest jakimś wysokolotnym osiągnięciem.

Przegadywanie się nie ma sensu. Jak widać wszyscy poza Pimpirimipis zrozumieli o co mi chodzi. Jeśli będzie więcej takich osób, zaznaczyłam na czerwono sens wypowiedzi, gdyby ciężko było zrozumieć. Wydaję mi się że ujęłam to jasno.
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2010-03-01 o 20:41
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 20:40   #23
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

byli masz do czynienia z ciućmokiem.
chillout, zlej i tyle

mysle, ze to co robi frau jest dobre-zamykanie gupich watkow.
a tak powstal kolejny w ktorym dopadla jakas piekielnica mondolowata i sieje zadyme.. :/



o, dostalam priva..
w stylu ąę o ktorym pimpirimpimpipipi pisala

"debilka to cie urodziła i zapomniała spuścić w klozeciepozdrowie nia dla twojej starej"

gratuluje zgloszony ZW, a ty wracaj do ksiazek

Edytowane przez anick88
Czas edycji: 2010-03-01 o 21:02
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 22:12   #24
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

Też jestem za bo takie awantury może i mnie bawiły czasami na początku, a teraz jedynie irytują... Gdzie się nie wejdzie to jest to samo grane i tak w koło Macieju... trzeba olewać takie posty, wiem, że często trudno się nie odezwać, ale to walka z wiatrakami... a odpowiadając na to wszystko ,,prowokujemy'' niektóre zadziorki i robi sie bardzo nieprzyjemna atmosfera, tak jak Anick pisała nie pamiętam już w którym wątku cięzko jest znaleźć potrzebne informacje bo jest kupa beznadziejnych wątków, są zakładane na okrągło a odpisując na nie podtrzymujemy je przy życiu... robi się bałagan. Niech się nawet ze złości z**rają, że nikt im nie odpisuje... TO NIE MA NAJMNIEJSZEGO SENSU! postanowienie nowomiesięczne: NIE ODPISYWAĆ NA BEZSENSOWNE POSTY, NIE DAĆ SIĘ SPROWOKOWAĆ proponuje takie podpisy Pozdrawiam i życzę cierpliwości
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 09:56   #25
luckybabe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 174
GG do luckybabe
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

Witam,

nie udzielam się za często bo z reguły czytam posty w poszukiwaniu cennych informacji, ale od jakiegoś czasu naprawdę z zaciekawieniem śledzę kłótnie jakie narastają na forum i czasem oczom moim nie wierzę. Fakt...zauważam co jakiś czas ignorujące komentarze stałych Wizażanek, ale chyba to jest odwet za głupawe pytania albo faktycznie irytująco powtarzające się tematy. Ja sama osobiście musiałam się przyzwyczaić do tego, że nie dostane wszystkiego 'kawa na ławę' i dostaję oczopląsu siedząc pół dnia przed komp i czytając to wszystko, ale daje radę

ale niech mi ktoś powie co to ma być??? - "debilka to cie urodziła i zapomniała spuścić w klozeciepozdrowie nia dla twojej starej" - to już jest poniżej pasa...nie chcę sobie wyobrażać co się dzieję na Priv

Byli - jak na osobę o takich zdolnościach (szacun) naprawdę nie powinnaś reagować na takie zaczepki...ja wiem, że to kusi ale to osoba która obraża innych powinna czuć się nieodpowiednio bo pokazuje zero osobistej kultury i klasy

chill out ladies
__________________
razem 3 lata

dzień ślubu 20.08.11

Addicted to diving

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=424956
luckybabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 14:47   #26
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

jestem za w 100% bo już naprawdę mam dośc czytania jednych i tych samych pytań. Potem te rzeczywiście ważne tematy schodzą gdzieś na szary koniec i bardzo trudno je znależć. Tak więc, ponieważ weszłam i zobaczyłam kolejne pytanie "a czemu mi sie akryl zapowietrza przy skórkach?" to skorzystam z rady i zgłoszę do moderatora
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 16:14   #27
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

Cytat:
Napisane przez luckybabe Pokaż wiadomość
ale niech mi ktoś powie co to ma być??? - "debilka to cie urodziła i zapomniała spuścić w klozeciepozdrowie nia dla twojej starej" - to już jest poniżej pasa...nie chcę sobie wyobrażać co się dzieję na Priv
lucky, ale to wlasnie byl priv, ktory zacytowalam
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 17:12   #28
luckybabe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 174
GG do luckybabe
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
lucky, ale to wlasnie byl priv, ktory zacytowalam
tak wiem i jestem w szoku...dlatego nie chce sobie wyobrażać jakie inne nieprzemyślane chyba do końca wypowiedzi pojawiają się w Waszych prywatnych skrzynkach
__________________
razem 3 lata

dzień ślubu 20.08.11

Addicted to diving

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=424956
luckybabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 19:56   #29
chomik23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 85
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

No post jak najbardziej na miejscu. Ja dopiero dzisiaj zarejestrowałam się tutaj, ale jak na razie potrafię znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, gdyż jest tu wielka skarbnica wiedzy.
A jak ktoś ma problem z szukaniem to niech "ćwiczy", a nie kieruje się tylko zasadą "kto pyta nie błądzi"- bo ile razy można jedno i to samo tłumaczyć
pozdrawiam i witam!
chomik23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 19:59   #30
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

witaj Chomik
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.