Jeste¶my dumne ¿e NIE FARBUJEMY w³osów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-11-08, 19:48   #1
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 2 588
GG do Ivonea

Jeste¶my dumne ¿e NIE FARBUJEMY w³osów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo


Witam Serdecznie was drogie Panie ^_^

Celem tego w±tku jest Pochwalenie siê naszymi NIE FARBOWANYMI W³osami, promowanie noszenia zdrowych, naturalnych w³osów oraz wspomaganie tych pañ które chc± wróciæ do naturalnych w³osów.

Czego NIE WOLNO :
-nie wklejamy zdjêæ w³osów które s± farbowane!
-je¿eli ci siê nie podobaj± w³osy naturalne i wolisz farbowane, lepiej nic nie pisz!
-krytyka koloru nie ma sensu! Ani teksty "bo by³o by ci lepiej w innym kolorze"
-teksty typu "a ja wole swoje farbowane" zg³aszam jako spam.
-obra¼liwe teksty nie s± tu mile widziane.

A Co
WOLNO :
-wklejaæ zdjêcia swoich w³osów
-dyskutowaæ o pielêgnacji
-dyskutowaæ i jeszcze raz dyskutowaæ
-podziwiaæ, zachwycaæ, pytaæ
-no i kochaæ mnie mi³o¶ci± do odwzajemnienia ^_- ¯ARCIK



No to ja mo¿e zacznê ^_^
Lutego 2010 roku stwierdzi³am ze mam do¶æ farbowania i zaczê³am poma³u zapuszczaæ moje w³asne ukochane w³osy. Sz³o ciê¿ko i czasem przychodzi³y trudne dni. Ale upar³am siê i dzisiaj mogê pochwaliæ siê naturalsami. Ró¿nica jest przeogromna! S± l¶ni±ce, miêciutkie, mniej wypadaj± i s± tylko moje ^_-. Jestem z nich bardzo dumna i nie ¿a³uje ¿e podjê³am t± decyzjê. Na pewno nie siêgnê po farby dopóki nie osiwiejê, a i tak nie jestem do koñca pewna czy wtedy bêdê chcia³a to zrobiæ.
Wklejam zdjêcie zrobione 04.11.2011
Teraz zapuszczam w³osy i je od¿ywiam.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg moje Listopad 11.jpg (45,9 KB, 813 za³adowañ)

Edytowane przez Ivonea
Czas edycji: 2011-11-22 o 14:09
Ivonea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-08, 20:11   #2
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 3 958
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Hey

Na pocz±tek mo¿e zacznê od tego, ¿e masz ogromny talent, podziwiam Twoje prace i zapa³ do tego, sama bym chcia³a mieæ jaki¶ talent artystyczny, ale niestety nie zosta³am tym obdarzona No i jak na naturalny kolor to masz bardzo ³adny i widaæ, ¿e w³oski s± w dobrej formie (chcia³abym mieæ takie gêste w³osy)

A co do tematu, to mam 25 lat i farbowa³am w³osy mo¿e z 7 razy w ¿yciu. jestem naturaln± brunetk± i kiedy¶ jak mi lekko zja¶nia³y w³osy od s³oñca latem, stwierdzi³am, ¿e je przyciemnie, oczywi¶cie to by³o chwilowe, farba szybko zesz³a, bo myjê w³osy codziennie, pó¼niej znowu mi ja¶nia³y innego lata i wtedy zrobi³am kilka jasnych pasemek, ale szybko mi siê znudzi³o i pofarbowa³am na swój naturalny. W efekcie dla urozmaicenia 3 razy zrobi³am pasemka i trzy razy chcia³am z powrotem mój kolor.
Ostatnio farbowa³am w³osy na ciemno na pocz±tku tego roku i od tego czasu postanowi³am, ¿e jest to ostatni raz.
Teraz mo¿na powiedzieæ, ¿e mam swoje naturalne, farba mi zawsze szybko schodzi, pewnie jakie¶ pozosta³o¶ci jeszcze s±, ale mam nadziejê, ¿e szybko siê ich pozbêdê
Widzê tylko, ¿e mam w niektórych miejscach, g³ównie na wierzchu minimalnie ja¶niejsze w³osy, ale odrost jest ju¿ ciemniejszy. Przypuszczam, ¿e to po lecie.

Teraz staram siê dbaæ o w³osy jak tylko mogê. Mam bardzo cienkie, proste i szybko przet³uszczaj±ce siê w³osy.
Przesz³am na pielêgnacjê bezsilikonow±, stosujê oleje i wcierki. Nie suszê w³osów, nie prostujê, nie u¿ywam ¿adnych ¶rodków do stylizacji i przede wszystkim nie farbujê. Stawiam na naturalno¶æ

Zdjêcia do³±czê na dniach, bo teraz nie bardzo mam jak zrobiæ.

Edytowane przez izus_86
Czas edycji: 2011-11-08 o 20:13
izus_86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-08, 20:18   #3
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

No to super ¿e wracasz do naturalnego koloru w³osów.

Jednak je¿eli s± widoczne jeszcze farbowane w³osy to poczekaj z zdjêciem na pe³ny efekt. Je¿eli nie masz nic przeciwko temu ^_^

A co tam stosujesz na w³oski pochwal siê :P

Ja na razie tylko Seboradin balsam, olejek na ciep³o kokosowy z pszenica z Oriflame od czasu do czasu od¿ywkê normalizuj±c± Joanna z apteczki babuni z dro¿d¿y piwnych i chmielu. A w³oski myjê Radicalem wzmacniaj±cym z skrzypu polnego ^_^.
Jak na razie nie jest ¼le choæ mog³o by byæ lepiej.
Ivonea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-08, 20:40   #4
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 3 958
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez Ivonea Poka¿ wiadomo¶æ
No to super ¿e wracasz do naturalnego koloru w³osów.

Jednak je¿eli s± widoczne jeszcze farbowane w³osy to poczekaj z zdjêciem na pe³ny efekt. Je¿eli nie masz nic przeciwko temu ^_^

A co tam stosujesz na w³oski pochwal siê :P

Ja na razie tylko Seboradin balsam, olejek na ciep³o kokosowy z pszenica z Oriflame od czasu do czasu od¿ywkê normalizuj±c± Joanna z apteczki babuni z dro¿d¿y piwnych i chmielu. A w³oski myjê Radicalem wzmacniaj±cym z skrzypu polnego ^_^.
Jak na razie nie jest ¼le choæ mog³o by byæ lepiej.
Oczywi¶cie, ¿e poczekam ze zdjêciami

Obecnie myjê w³oski szamponem z Barwy wcze¶niej brzozowym, ale ju¿ jest zakupiony tataro-chmielowy (bardzo pomagaj± mi na przet³uszczanie), tylko ten szampon u¿ywam g³ównie jak co¶ mocniejszego nak³adam na w³osy, a na co dzieñ staram siê myæ Babydreamem. Od¿ywki jakie mam to Joanna Naturia ta z cytryna, ta z pokrzyw±, Joanna z Apteczki Babuni do w³osów cienkich, Alterra z granatem i aloesem i moja ulubiona Garnier z avocado i mas³em karite.
U¿ywam równie¿ nafty z czarn± rzodkwi± + ¿ó³tko + oliwa z oliwek, do tego raz na kilka dni olejek z BD.
Codziennie wcieram w skórê g³owy wodê brzozow± i pokrzyw±.
Czasami ³±czê ze sob± ró¿ne rzeczy i nak³adam na d³u¿szy czas przed myciem.

Teraz staram siê jak najszybciej zapu¶ciæ w³oski, bo chcê zej¶æ z cieniowania (mam tylko z przodu wycieniowane), no i pozbyæ siê do koñca farby

Obecnie mam w³osy tak 10 cm za ramiona, mo¿e troszkê wiêcej, a marz± mi siê za biust

A co do Twojej pielêgnacji to w³a¶nie siê zastanawiam nad kupnem olejku kokosowego.
A powiedz jak siê spisuje ten szampon z Radicala? £adnie oczyszcza w³osy, nie wzmaga przet³uszczania i czy jako¶ przyspiesza porost?

No i wiadomo, ¿e zawsze chcia³oby siê ¿eby by³o lepiej, na pewno bêdzie, w³osy potrzebuj± czasu, ¿eby siê zregenerowaæ po tych wszystkich farbach.

Edytowane przez izus_86
Czas edycji: 2011-11-08 o 20:42
izus_86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-08, 20:41   #5
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 1 314
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Iveonea i jak tu Ciê nie kochaæ
subskrybujê ten w±tek, jednak udzielaæ jak wiadomo na razie siê nie powinnam, bo jeszcze spora droga przede mn±...
ale jak ju¿ zapuszczê ca³e naturalne, to w±tek bêdzie ju¿ rozbudowany
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-08, 21:12   #6
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 2 410
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cze¶æ Dziewczyny
Nigdy nie s±dzi³am, ¿e to bêdzie w±tek dla mnie. Tym bardziej, ¿e zosta³am z naturalnym kolorkiem w³osów zupe³nie przypadkiem.

Ale zacznê od pocz±tku. Moje naturalne w³osy s± koloru rudego i od ma³ego czu³am siê "dziwna" (szczególnie po¶ród innych dzieci) bo odstawa³am od reszty populacji swoim pomarañczowym kolorkiem , wiêc si³± rzeczy znienawidzi³am ten kolor. Gdy mia³am 15 lat, uda³o mi siê wreszcie ub³agaæ mamê by mi pozwoli³a zafarbowaæ w³osy - zrobi³am cieniutkie pasemka blond. Od tego czasu chodzi³am regularnie do fryzjera, pasemka coraz grubsze, coraz gê¶ciej... a¿ praktycznie zosta³am z jednolitym kolorem blond na g³owie. Z czasem chcia³am zaoszczêdziæ na fryzjerze i zaczê³am siê sama farbowaæ w domu i to farb±, uwaga... pallette... byle odrost - a ja juz lecia³am po farbê..tak bardzo chcia³am maskowaæ kolor mojego odrostu. dorobi³am siê masakry na g³owie. Czy je my³am, czesa³am, czy po prostu dotknê³am - sypa³y mi siê od³amki w³osów... (ju¿ nawet nie wspominam, ¿e przez ten ca³y czas prostowa³am w³osy...) ale mimo to dalej farbowa³am w³osy. A¿ pod koniec 2009 zachcia³o mi siê zmiany - przefarbowa³am siê na br±z. Oczywi¶cie, br±z szybko mi siê wyp³ukiwa³, wiêc czêsto je musia³am farbowaæ.

Ostatni raz farbowa³am w³osy w czerwcu 2010 (na br±z) i jak ju¿ pisa³am wy¿ej, wysz³o to zupe³nie przypadkiem. Przez ca³y sezon wakacyjny pracowa³am nad morzem, wiadomo, brak czasu na farbowanie, oraz s³oñce, sprawi³o ¿e moje w³osy strasznie szybko zja¶nia³y i po farbie nie by³o ¶ladu i o dziwo, spodoba³o mi siê to, co ujrza³am na g³owie i tak mi zosta³o do dzisiaj...

W³osy oczywi¶cie s± w o wiele lepszym stanie niz by³y, b³yszcz± siê, ale koñcówki jeszcze mam skatowane od prostownicy, z której niestety nie potrafiê siê rozstaæ.
Choæ muszê Wam siê pochwaliæ, ¿e w ten pi±tek minie równo 2 tygodnie od k±d nie prostujê w³osów...

No i za³±czam zdjêcia kolory siê trochê ró¿ni± od siebie, zas³uga to pewnie aparatu, oraz pory roku, gdy¿ latem mi ja¶niej± i mam prawie ¿e z³oty blond, a zim± to siê przeradza bardziej w kasztan
(ah, a zdjêcie nr 1 jest zrobione po prostowaniu keratynowym, wiêc ten b³ysk to nie jest b³ysk moich w³osów w ich naturalnym stanie niestety)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (28,2 KB, 568 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wlosy1.jpg (76,7 KB, 531 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (21,5 KB, 506 za³adowañ)
__________________
Nawet z map±
gubiê siê
bo lubiê


- Loesje

Edytowane przez Tycikata
Czas edycji: 2011-11-08 o 21:14
Tycikata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-08, 21:47   #7
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 3 958
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Tycikata masz bardzo ³adny kolor w³osów, taki blond wymieszany z rudym (nie wiem czy wiesz, ale rudy jest teraz bardzo modny ).
Bardzo dobrze robisz, ¿e nie farbujesz w³osków, one na pewno siê odwdziêcz±.
Tylko faktycznie nie potrzebnie prostujesz, w sumie prostowa³a¶, mo¿e pod t± prostownic± masz ukryte piêkne fale i wystarczy³aby tylko odpowiednia pielêgnacja by je wydobyæ


A w³a¶nie Ivonea, czy Ty te¿ nie masz czasami podatnych w³osków na fale ?

Edytowane przez izus_86
Czas edycji: 2011-11-08 o 21:48
izus_86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 07:10   #8
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomo¶ci: 1 326
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Witajcie
Podpina siê naturalny blond
Jak wiêkszo¶æ z Was, bardzo szybko zaczê³am farbowaæ w³osy. 14-15 lat, moda, o dziwo matka (!) nak³oni³a mnie do ja¶niejszych pasemek. Powiem szczerze, ¿e jeszcze teraz nieraz mam ochotê do nich wróciæ
Po jakim¶ roku- dwóch wesz³a moda na czarny. I oczywi¶cie- hop do sklepu i farbujemy! ¯eby by³o zabawniej, robi³am to zawsze w domu. Wiadomo, samemu ciê¿ko, wychodzi³y mi ciapki, pamiêtam, ¿e jak zaczyna³am to k³ad³am farbê 3x jednego dnia i to tê najtañsz±.
Potem ze stricte czarnego przesy³am na niebiesk± czerñ jak widzê teraz moje zdjêcia z tamtego okresu to nie wiem, czy siê ¶miaæ czy p³akaæ koszmarnie wygl±da³am. A mia³am powodzenie w¶ród p³ci przeciwnej, do teraz nie wiem, gdzie oni mieli oczy
Przez trochê ponad rok dorobi³am siê takiego puchu, ¿e ludzie ¶miali siê ze mnie na ulicy
Wreszcie zapad³a decyzja o powrocie do naturalnego. Ale ¿e przesz³am z blondu na czerñ, nie mog³am po prostu czekaæ, a¿ odrosn±. Kupi³am wiêc szampon, niby do usuwania ¿ó³tych refleksów z blondu, ale jak siê okaza³o, ca³kiem fajnie wy¿era³ kolor, dosz³am do czego¶ a'la rudy, co ju¿ w miarê zlewa³o mi siê z moim kolorem. I zostawi³am. Mia³am w³osy za ³opatki, ale wci±¿ ten puch... Wstyd mi by³o wychodziæ, ci±gle spiête nosi³am ¿eby nie by³o widaæ. I tak pewnego razu wpad³a do nas kuzynka fryzjerka- obciê³am do brody i tyle. To by³o w lutym tego roku.
Oczywi¶cie przep³aka³am ca³y wieczór szkoda mi by³o d³ugo¶ci, jednak potem stwierdzi³am, ¿e wolê mieæ krótkie a swoje. I tak sobie hodujê teraz
Tak¿e siê z nimi pieszczê, chcê, ¿eby do studniówki uros³y jak najwiêcej wstawie Wam pó¼niej zdjêcie

Ale przyznam, ¿e korc± mnie pasemka. Ludziom podoba siê mój kolor, ale mi niekoniecznie, mam wra¿enie, ¿e jest nijaki, bez polotu... có¿. Pozostaje mi siê przyzwyczaiæ

Tycikata- rzeczywi¶cie, kolor masz ¶wietny zazdroszczê
__________________
Przenios³am siê na nowe konto
Olivvek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-09, 09:39   #9
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez izus_86 Poka¿ wiadomo¶æ

A co do Twojej pielêgnacji to w³a¶nie siê zastanawiam nad kupnem olejku kokosowego.
A powiedz jak siê spisuje ten szampon z Radicala? £adnie oczyszcza w³osy, nie wzmaga przet³uszczania i czy jako¶ przyspiesza porost?
Na pewno nie spostrzeg³am ¿eby mi przet³uszcza³ w³osy Radical. Mam wra¿enie ¿e mi je doskonale oczyszcza, mo¿e trochê mam wra¿enie ¿e wysusza, ale to raczej z powodu ¿e s± niedowil¿one
Jak stosuje codziennie Seboradin to w³osy nie wygl±daj± ani na przesuszone ani na przet³uszczone i co najwa¿niejsze NIE ELEKTRYZUJ¡ siê. Co by³o moja najwiêksz± zmor±.
My¶lê ¿e warto spróbowaæ ^_-

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Tycikata Poka¿ wiadomo¶æ
l:

No i za³±czam zdjêcia kolory siê trochê ró¿ni± od siebie, zas³uga to pewnie aparatu, oraz pory roku, gdy¿ latem mi ja¶niej± i mam prawie ¿e z³oty blond, a zim± to siê przeradza bardziej w kasztan
Ja ciê krêcê! Ale piêkne! Ostatnio widzia³am w autobusie dziewczynê w podobnym kolorze co twój i gupio mi ale nie mog³am oderwaæ od niej wzroku. Pozazdro¶ciæ kolorku!
No i witamy witamy ^_^

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez anngeli Poka¿ wiadomo¶æ
Iveonea i jak tu Ciê nie kochaæ
subskrybujê ten w±tek, jednak udzielaæ jak wiadomo na razie siê nie powinnam, bo jeszcze spora droga przede mn±...
ale jak ju¿ zapuszczê ca³e naturalne, to w±tek bêdzie ju¿ rozbudowany
no wisz spokojnie mo¿na tu pisaæ w koñcu to offtop ;p


Olivvek Witamy i kolejn±!
Widzê ¿e ka¿da z nas po przej¶ciach z tymi cholernymi farbami.
Nie ³am siê kobieto! W³osy potrzebuj± odpowiedniej oprawy ¿eby je wyeksponowaæ, czasem wystarczy bluzka a czasem dobry makija¿. I co jak co ale nic nie zast±pi piêkna naturalnych w³osów. Zreszt± co najwa¿niejsze co sama zauwa¿y³a¶ s± piêkniejsze i zdrowsze ^_^
I no czekam na zdjêcia.


A ciekawa jestem czy jest gdzie¶ wiza¿anka wariatka c nigdy nie farbowa³a w³osów. @_@ przyznaæ mi siê tam ! Ujawniaæ :P

Edytowane przez Ivonea
Czas edycji: 2011-11-09 o 09:44
Ivonea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-09, 10:18   #10
moiko
Zakorzenienie
 
Avatar moiko
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Rz.
Wiadomo¶ci: 4 561
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Witam, te¿ siê przy³±czam do Was bo wracam do naturalnego kolorku- jasny br±z kilka lat farbowa³am w³osy na czarny lub bardzo ciemny br±z, ale w³osy bardzo siê zniszczy³y i stwierdzi³am, ¿e czas cos z tym zrobiæ przez pó³ roku decydowa³am siê na dekoloryzacjê, bo ró¿ne rzeczy o niej s³ysza³am- ¿e w³osy wypadaj±,bardzo siê niszcz± itd. Ale wkoñcu siê zdecydowa³am i wielkie postanowienie- nigdy wiêcej farbowania, nasze naturalne w³osy s± naj³adniejsze!
moiko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-09, 10:39   #11
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 1 314
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez moiko Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, te¿ siê przy³±czam do Was bo wracam do naturalnego kolorku- jasny br±z kilka lat farbowa³am w³osy na czarny lub bardzo ciemny br±z, ale w³osy bardzo siê zniszczy³y i stwierdzi³am, ¿e czas cos z tym zrobiæ przez pó³ roku decydowa³am siê na dekoloryzacjê, bo ró¿ne rzeczy o niej s³ysza³am- ¿e w³osy wypadaj±,bardzo siê niszcz± itd. Ale wkoñcu siê zdecydowa³am i wielkie postanowienie- nigdy wiêcej farbowania, nasze naturalne w³osy s± naj³adniejsze!
Je¶li NIE masz jeszcze ca³ych naturalnych to nie ten w±tek ten jest dla osób które maj± ju¿ swoje ca³e naturalne w³osy bo uda³o im siê zapu¶ciæ i kochaj± je i nie chc± ju¿ niszczyæ nigdy farbami.
A w±tek dziewczyn które zapuszczaj± odrost, d±¿± do naturalnych bez u¿ycia farb jest tutaj ---> klik
Zapraszam
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 11:07   #12
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 445
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

To mo¿e ja te¿ siê do³±czê jako szalenie dumna w³a¶cicielka naturalnego koloru
Po g³upim ponad trzyletnim okresie farbowania w³osów przyszed³ czas na opamiêtanie w styczniu 2010, mo¿e spowodowany tym, ¿e pierwszy raz od d³u¿szego czasu mia³am w³osy krótsze ni¿ za zapiêcie stanika. A ¿e bardziej zale¿a³o mi na d³ugo¶ci ni¿ na szybkim pozbyciu siê farbowanych, pocz±tkowo mia³am zamiar podcinaæ je co jaki¶, ¿eby utrzymaæ d³ugo¶æ trochê za ramiona. Ale szybko zweryfikowa³am swój pomys³ W³osy ros³y, szampon koloryzuj±cy siê wyp³ukiwa³, a spod spodu zaczê³y przeb³yskiwaæ rudo-blondawe pasemka- koszmarWtedy podjê³am najgorsz± chyba dla mnie wielbicielki d³ugich w³osów decyzjê- obcinam do ramion. Nie posz³am oczywi¶cie do zaufanej fryzjerki, tylko zesz³am do nowootwartego salonu na moim osiedlu i pani obciê³am mnie jeszcze krócej. W tym momencie wiedzia³am, ze kosztowa³o mnie to za du¿o by wróciæ do farbowania Zaczê³am porz±dnie dbaæ o w³osy, przy okazji podciê³am jeszcze raz czy drugi i teraz cieszê siê moim naturalnym kolorem Jestem dumna z siebie, ¿e uda³o mi siê do niego doj¶æ, gdy wszyscy doradzali, ¿ebym ufarbowa³a. Kocham swoje k³aczki, ¿a³ujê, ¿e kiedy¶ katowa³am je farbami, które pocz±tkowo by³y bardzo zbli¿one do mojego w³asnego koloru.
A swoj± drog± wszystko zaczê³o siê od tego, ¿e chcia³am je tylko troszkê rozja¶niæTo nic, ¿e po farbowaniu wygl±da³y tak samo...m³ody g³uptas ze mnie by³
Wrzucam zdjêcia jeszcze z sierpnia, bo nie mam aktualniejszych. Jutro idê do fryzjera na podciêcie koñców, wiêc pó¼niej siê obfotografujê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0614.jpg (209,4 KB, 593 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0625.jpg (140,7 KB, 561 za³adowañ)
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me





karolcia2106 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-09, 11:17   #13
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 1 314
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Poka¿ wiadomo¶æ
To mo¿e ja te¿ siê do³±czê jako szalenie dumna w³a¶cicielka naturalnego koloru
Po g³upim ponad trzyletnim okresie farbowania w³osów przyszed³ czas na opamiêtanie w styczniu 2010, mo¿e spowodowany tym, ¿e pierwszy raz od d³u¿szego czasu mia³am w³osy krótsze ni¿ za zapiêcie stanika. A ¿e bardziej zale¿a³o mi na d³ugo¶ci ni¿ na szybkim pozbyciu siê farbowanych, pocz±tkowo mia³am zamiar podcinaæ je co jaki¶, ¿eby utrzymaæ d³ugo¶æ trochê za ramiona. Ale szybko zweryfikowa³am swój pomys³ W³osy ros³y, szampon koloryzuj±cy siê wyp³ukiwa³, a spod spodu zaczê³y przeb³yskiwaæ rudo-blondawe pasemka- koszmarWtedy podjê³am najgorsz± chyba dla mnie wielbicielki d³ugich w³osów decyzjê- obcinam do ramion. Nie posz³am oczywi¶cie do zaufanej fryzjerki, tylko zesz³am do nowootwartego salonu na moim osiedlu i pani obciê³am mnie jeszcze krócej. W tym momencie wiedzia³am, ze kosztowa³o mnie to za du¿o by wróciæ do farbowania Zaczê³am porz±dnie dbaæ o w³osy, przy okazji podciê³am jeszcze raz czy drugi i teraz cieszê siê moim naturalnym kolorem Jestem dumna z siebie, ¿e uda³o mi siê do niego doj¶æ, gdy wszyscy doradzali, ¿ebym ufarbowa³a. Kocham swoje k³aczki, ¿a³ujê, ¿e kiedy¶ katowa³am je farbami, które pocz±tkowo by³y bardzo zbli¿one do mojego w³asnego koloru.
A swoj± drog± wszystko zaczê³o siê od tego, ¿e chcia³am je tylko troszkê rozja¶niæTo nic, ¿e po farbowaniu wygl±da³y tak samo...m³ody g³uptas ze mnie by³
Wrzucam zdjêcia jeszcze z sierpnia, bo nie mam aktualniejszych. Jutro idê do fryzjera na podciêcie koñców, wiêc pó¼niej siê obfotografujê
jeste¶ moj± motywacj± je¶li chodzi o naturalki
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-09, 11:27   #14
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 445
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez anngeli Poka¿ wiadomo¶æ
jeste¶ moj± motywacj± je¶li chodzi o naturalki
Dziêkujê bardzo Nigdy bym nie pomy¶la³a, ¿e mogê byæ dla kogo¶ motywacj±
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me





karolcia2106 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-09, 13:59   #15
SilverStorm
Zakorzenienie
 
Avatar SilverStorm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomo¶ci: 5 479
GG do SilverStorm
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Melduje siê kolejna osoba z naturalnymi w³osami

Niestety nie mam aktualnych zdjêæ, ale zrobiê je na dniach.

A na razie siê przywitam
__________________
All around the faithless wait full of expectations
They will never see the beauty in the imperfections
The more I show
The less they know
SilverStorm jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-09, 17:09   #16
Schizophrenic
Raczkowanie
 
Avatar Schizophrenic
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: M-ów, miasto ze snów.
Wiadomo¶ci: 168
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

zazdroszcze, ja nawet nie pamiêtam swojego naturalnego odcienia zbyt dobrze, i tym bardziej nie wiem jak do niego wróciæ ;/
Schizophrenic jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-09, 17:24   #17
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 7 112
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

melduje siê kolejna dumna posiadaczka naturalnych w³osów

przez parê ³adnych lat farbowa³am, mia³am chyba wszystkie ciemne kolory na g³owie w³osy niestety na tym ucierpia³y i mój ówczesny T¯ namówi³ zebym 'odpu¶cila' do naturalków ... nie by³o latwo, ale uda³o siê
odpusci³am te¿ grzywkê, ¿e siê tak zbiorczo pochwalê

co jaki¶ czas mnie korci ¿eby siê pofarbowaæ, ale na razie siê trzymam

ale nie mam niestety aktualnych fotek, tylko starocie sprzed jakiego¶ pól roku

aaaa i przyznam siê ¿e namiêtnie przyciemniam, ale naturalnymi sposobami - czy to mnie dyskwalifikuje?
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-09, 19:30   #18
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 3 958
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

No to widzê, ¿e jest Nas ju¿ wiêcej

Dziewczyny nie poddawajcie siê, nawet jak Was korci, pamiêtajcie, ¿e to dla dobra Waszych w³osków

Mnie nie korci w ogóle, bo w sumie nie by³am jak±¶ zapalon± "farbowiczk±", zdarzy³o mi siê kilka razy w ¿yciu, tylko ze wzglêdu na to, ¿e kocham mój kolor, a s³oneczko latem mi troszkê go rozja¶ni³o.

Niebawem zrobiê zdjêcie, bo na moje oko ju¿ farby nie mam (szybko siê u mnie wyp³ukuje ze wzglêdu na codzienne mycie i moje w³osy jako¶ nie chc± d³ugo farby trzymaæ ), odrosty maj± kolor jak reszta w³osów(czyli ciemny br±z), jedynie troszkê wierzchnia warstwa jest ja¶niejsza, ale to chyba w³a¶nie zas³uga s³oñca przez lato, bo farbowa³am na pocz±tku roku na prawie czarne.
izus_86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-09, 22:40   #19
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 2 410
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Olivvek, karolcia, SilverStorm witam

karolcia - twoje w³osy...

Dziêkujê dziewczyny za komplementy wiecie, zdajê sobie z tego sprawê ¿e w sumie to mam trochê nietypowy kolor (kiedy by³am ma³a to mia³am naprawde ostry rudy kolor - z czasem sam mi zacz±³ ja¶nieæ ale pod tymi farbami to ledwo co to zauwa¿a³am) i momentami jestem z niego dumna, szczególnie na zdjêciach ten kolor mi siê podoba, bo w rzeczywisto¶ci ju¿ nie jest tak ³adnie
jednak mam te¿ takie dni, ¿e ¼le siê czujê w tym kolorze - no czujê siê jak taki wredny brzydki rudzielec czasem mam my¶li czy aby nie zmieniæ koloru ale szybko od tej my¶li uciekam, bo przypomina mi siê stan moich farbowanych w³osów, i choæ dzisiaj moje naturalne s± dalekie od idea³u, to i tak jest o 10000 razy lepiej ni¿ wtedy.
Tylko moja mama mi w tym nie pomaga - ca³y czas mnie namawia ¿ebym zrobi³a sobie blond, bo twierdzi, ¿e teraz mam okropny kolor

Cytat:
Napisane przez izus_86 Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko faktycznie nie potrzebnie prostujesz, w sumie prostowa³a¶, mo¿e pod t± prostownic± masz ukryte piêkne fale i wystarczy³aby tylko odpowiednia pielêgnacja by je wydobyæ


A w³a¶nie Ivonea, czy Ty te¿ nie masz czasami podatnych w³osków na fale ?
mój Bo¿e piêkne fale moje w³osy to jeden wielki puch na ³epetynie nigdy nie zna³am s³owa "pielêgnacja w³osów" - by³ byle jaki szampon, byle jaka od¿ywka, prostownica i gotowe dopiero teraz siê uczê powoli dbaæ o w³osy. szkoda ¿e tak pó¼no.

Mam w sumie trochê podobny skrêt jak Ivonea, mo¿e trochê wiêkszy i niesforny, tylko do tego du¿y puch, no i ogólnie suche pocieniowane strzêpy.. zupe³nie nie wiem co z nimi zrobiæ, bo niewyprostowane wygl±daj± naprawdê nie ciekawie...
__________________
Nawet z map±
gubiê siê
bo lubiê


- Loesje
Tycikata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 22:50   #20
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 3 958
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez Tycikata Poka¿ wiadomo¶æ
[B]mój Bo¿e piêkne fale moje w³osy to jeden wielki puch na ³epetynie nigdy nie zna³am s³owa "pielêgnacja w³osów" - by³ byle jaki szampon, byle jaka od¿ywka, prostownica i gotowe dopiero teraz siê uczê powoli dbaæ o w³osy. szkoda ¿e tak pó¼no.

Mam w sumie trochê podobny skrêt jak Ivonea, mo¿e trochê wiêkszy i niesforny, tylko do tego du¿y puch, no i ogólnie suche pocieniowane strzêpy.. zupe³nie nie wiem co z nimi zrobiæ, bo niewyprostowane wygl±daj± naprawdê nie ciekawie...
Ale ja powa¿nie mówiê, dziewczyny za pomoc± specjalnej pielêgnacji wydobywaj± piêkne fale czy te¿ loki, wejd¼ sobie na forum dla zakrêconych.
Du¿o jest przypadków, ¿e dziewczyny my¶la³y, ¿e to tylko taki nie³ad, puch itp. a okaza³o siê, ¿e gdy przesz³y na cg wydoby³y ze swoich niesfornych w³osków loki
Teraz kiedy zaczynasz bardziej dbaæ o swoje w³osy, taka pielêgnacja mo¿e im wyj¶æ na dobre
izus_86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-10, 07:33   #21
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 956
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Moje naturalki
Tylko niestety na ¿ywo nie wygl±daj± tak jak na zdjêciu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04761.jpg (20,6 KB, 723 za³adowañ)
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Dro¿d¿e - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a mo¿e 70cm?
syla929 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-10, 08:39   #22
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Poka¿ wiadomo¶æ
To mo¿e ja te¿ siê do³±czê jako szalenie dumna w³a¶cicielka naturalnego koloru
Po g³upim ponad trzyletnim okresie farbowania w³osów przyszed³ czas na opamiêtanie w styczniu 2010, mo¿e spowodowany tym, ¿e pierwszy raz od d³u¿szego czasu mia³am w³osy krótsze ni¿ za zapiêcie stanika. A ¿e bardziej zale¿a³o mi na d³ugo¶ci ni¿ na szybkim pozbyciu siê farbowanych, pocz±tkowo mia³am zamiar podcinaæ je co jaki¶, ¿eby utrzymaæ d³ugo¶æ trochê za ramiona. Ale szybko zweryfikowa³am swój pomys³ W³osy ros³y, szampon koloryzuj±cy siê wyp³ukiwa³, a spod spodu zaczê³y przeb³yskiwaæ rudo-blondawe pasemka- koszmarWtedy podjê³am najgorsz± chyba dla mnie wielbicielki d³ugich w³osów decyzjê- obcinam do ramion. Nie posz³am oczywi¶cie do zaufanej fryzjerki, tylko zesz³am do nowootwartego salonu na moim osiedlu i pani obciê³am mnie jeszcze krócej. W tym momencie wiedzia³am, ze kosztowa³o mnie to za du¿o by wróciæ do farbowania Zaczê³am porz±dnie dbaæ o w³osy, przy okazji podciê³am jeszcze raz czy drugi i teraz cieszê siê moim naturalnym kolorem Jestem dumna z siebie, ¿e uda³o mi siê do niego doj¶æ, gdy wszyscy doradzali, ¿ebym ufarbowa³a. Kocham swoje k³aczki, ¿a³ujê, ¿e kiedy¶ katowa³am je farbami, które pocz±tkowo by³y bardzo zbli¿one do mojego w³asnego koloru.
A swoj± drog± wszystko zaczê³o siê od tego, ¿e chcia³am je tylko troszkê rozja¶niæTo nic, ¿e po farbowaniu wygl±da³y tak samo...m³ody g³uptas ze mnie by³
Wrzucam zdjêcia jeszcze z sierpnia, bo nie mam aktualniejszych. Jutro idê do fryzjera na podciêcie koñców, wiêc pó¼niej siê obfotografujê
WooooooW Cudowne!
Ja te¿ chce mieæ takie d³ugie!!!!!
chlip

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez syla929 Poka¿ wiadomo¶æ
Moje naturalki
Tylko niestety na ¿ywo nie wygl±daj± tak jak na zdjêciu
Piêkne!!!!
I jakie d³ugie
Czuje mega zazdro¶æ :/


W ogóle witam nowe panie!!!!

Co do w³osów moich to s± totalnie niesforne...
I w sumie to dobry pomys³ wydobyæ z nich troch skrêtu.
Bo ja lubiê swój nie³ad ;phehe

Edytowane przez Ivonea
Czas edycji: 2011-11-10 o 08:46
Ivonea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-10, 09:20   #23
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 3 958
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez syla929 Poka¿ wiadomo¶æ
Moje naturalki
Tylko niestety na ¿ywo nie wygl±daj± tak jak na zdjêciu
Piêkne w³oski, w³a¶nie o takiej d³ugo¶ci marzê
Niestety jeszcze mi trochê brakuje

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Ivonea Poka¿ wiadomo¶æ
Co do w³osów moich to s± totalnie niesforne...
I w sumie to dobry pomys³ wydobyæ z nich troch skrêtu.
Bo ja lubiê swój nie³ad ;phehe

Próbuj, próbuj
Ja na Twoim miejscu na pewno bym zaczê³a co¶ robiæ w tym kierunku, bo nie do¶æ, ¿e mo¿esz wydobyæ piêkny skrêt to dodatkowo zadbasz o w³oski
Ja w domu mam wiêkszo¶æ kosmetyków zgodnych z cg, ale mi one na fale nic nie dadz±, bo mam w³oski proste jak drut, a bardzo bym chcia³a mieæ potencja³ do krêcenia Ale s± plusy, bo odk±d ich u¿ywam zauwa¿y³am znaczn± poprawê w kondycji w³osów
izus_86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-10, 10:00   #24
Kosmetykowo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

ja rok nie farbuje...mam nadzieje ze narazie wytrwam;D

Edytowane przez Kosmetykowo
Czas edycji: 2011-11-10 o 10:17
Kosmetykowo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-10, 10:05   #25
Kosmetykowo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 32
Lightbulb Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Kto¶ zapyta³ jak doj¶æ do naturalnych w³osów...
jak dla mnie to :
1.NIE FARBOWAÆ
2.Tylko je¶li mamy drastycznie inny kolor od naturalnego...np blond a naturalny ciemny...to wtedy zrobic jednorazowo pasemka ...albo balejazyk podobny do naturalnego.
3.Byc cierpliwym
4.Mnie gdy zawsze kusi³y farby podczas 'nie farbowania' siegalam po odrzywke... pomog³o. lepiej w te strone.
5. Siedzieæ na wiza¿u heh
Kosmetykowo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-10, 10:35   #26
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomo¶ci: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cze¶æ dziewczyny. Ja nie farbuje w³osów od styczna 2011, ma³o czasu ale w sumie przez ten prawie rok wlosy zdazyly mi odrosnac, bo nosze krotkie o obcinam zeby sciac ta resztke farby. Zaczelo sie od tego ze rozjasnilam wlosy sprayem z joanny, i potem niestety musialam ufarbowac. \Farbe kladlam dwa razy. przestalam farbowac, bo ddla mnie bylo to bardzo uciazliwe (wczesniej nosilam pasemka przez kilka lat). na pocztaku bylo ciezko boo schodzilam z ciemnego brazu a swoj naturalny mam jasny braz. i ludzie mowili mi ze mam zielone odrosty ale przetrwalam i jestem dumna ze mam naturalki
__________________

maneo444 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-10, 10:57   #27
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 1 031
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez Ivonea Poka¿ wiadomo¶æ

-no i kochaæ mnie mi³o¶ci± do odwzajemnienia ^_- ¯ARCIK

Ja tam kocham Twoje w³osy i ten kolor Natura wie, co dla nas najlepsze
__________________
Zapuszczam w³osy!

Kupi³am konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-10, 13:05   #28
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 413
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Ja jestem naturalna blondi(avator) . Swoich wlosow nigdy nie farbowalam
i nie farbuje i nie mam zamiaru farbowac.
Myje wloski szamponem ziolowym i stosuje naturalne srodki pielegnujace.
Wiecej fotek w moim albumie
Magdalenka22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-10, 13:13   #29
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 3 958
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez Magdalenka22 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jestem naturalna blondi(avator) . Swoich wlosow nigdy nie farbowalam
i nie farbuje i nie mam zamiaru farbowac.
Myje wloski szamponem ziolowym i stosuje naturalne srodki pielegnujace.
Wiecej fotek w moim albumie
Podziwiam Twoje w³oski naprawdê
Po pierwsze za piêkny kolor, a po drugie za ich d³ugo¶æ i stan
Mo¿esz Nam zdradziæ jakich ¶rodków pielêgnacyjnych u¿ywasz i jaki to szampon zio³owy (nie wysusza Ci w³osów?)?
izus_86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-10, 15:50   #30
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomo¶ci: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Jeste¶my dumne ¿e NIEFARBUJEMY w³osów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez Magdalenka22 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jestem naturalna blondi(avator) . Swoich wlosow nigdy nie farbowalam
i nie farbuje i nie mam zamiaru farbowac.
Myje wloski szamponem ziolowym i stosuje naturalne srodki pielegnujace.
Wiecej fotek w moim albumie
³o³ ile zapuszczalas wlosy?
__________________

maneo444 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-04-09 09:11:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.