Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-09, 21:07   #841
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Witam was
dawno mnie tu nie było... nie mam już tak czasu jak wcześniej. Co weekend zjazdy, teraz wyjątkowo mam zjazd za 2 tyg.. a na tygodniu nauka na ćwiczenia itd.

Dzisiaj jadąc w Warszawie pierwszy raz pociągiem do uczelni bo autobusem nie miałam możliwości dojechać złapał mnie kanar. Ja kompletnie nie znam Warszawy. jedynie znam parę C.H. poruszanie sie komunikacja miejska jest dla mnie koszmarem. Nie wiedziałam gdzie kupic bilet, przy przystankach autobusowych są takie maszyny podobne do bankomatów gdzie kupuje sie bilet. Szukałam czegoś takiego na dworcu zachodnim na peronie nie ma.. nie wiedzialam że kupuje sie u konduktora. Nawet nie miałam możliwości kogos zapytać bo jak wsiadłam było pusto. Dostałam mandat 167 zł.. brak słów. Siedzialam godzinę i płakałam na dworcu. Mogliby mieć trochę wyrozumiałości. Powiedziałam że nie jestem z Warszawy pierwszy raz jade i nie wiedziałam gdzie kupic bilet łzy mi spływały ale zero zrozumienia.
współczuję ale kierowca był trzeba było jego zapytać w każdym środku komunikacji można kupić chyba u kierowcy przynajmniej ja się z tym spotkałam zawsze
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 21:10   #842
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
współczuję ale kierowca był trzeba było jego zapytać w każdym środku komunikacji można kupić chyba u kierowcy przynajmniej ja się z tym spotkałam zawsze
Ja tez wspolczuje. Ale ja bym od razu kupila u kierowcy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 21:13   #843
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja tez wspolczuje. Ale ja bym od razu kupila u kierowcy
ja też ale wiecie co mi tata kupuje sieciówkę chociaż rzadko jeżdzę czasami może tylko raz dwa w m-ce czasami częściej ale kiedyś jak jeżdziłam do szkoły byłam przyzwyczajona że wsiadam i siadam nie kasuje biletu i potem jak przestałam to zapominałam skasować mimo że miałam ale na szczęście nigdy mnie nie złapali jednak opowiedziałam to w domu i od tej pory zawsze mam w portfelu sieciówkę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 21:13   #844
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Witam was
dawno mnie tu nie było... nie mam już tak czasu jak wcześniej. Co weekend zjazdy, teraz wyjątkowo mam zjazd za 2 tyg.. a na tygodniu nauka na ćwiczenia itd.

Dzisiaj jadąc w Warszawie pierwszy raz pociągiem do uczelni bo autobusem nie miałam możliwości dojechać złapał mnie kanar. Ja kompletnie nie znam Warszawy. jedynie znam parę C.H. poruszanie sie komunikacja miejska jest dla mnie koszmarem. Nie wiedziałam gdzie kupic bilet, przy przystankach autobusowych są takie maszyny podobne do bankomatów gdzie kupuje sie bilet. Szukałam czegoś takiego na dworcu zachodnim na peronie nie ma.. nie wiedzialam że kupuje sie u konduktora. Nawet nie miałam możliwości kogos zapytać bo jak wsiadłam było pusto. Dostałam mandat 167 zł.. brak słów. Siedzialam godzinę i płakałam na dworcu. Mogliby mieć trochę wyrozumiałości. Powiedziałam że nie jestem z Warszawy pierwszy raz jade i nie wiedziałam gdzie kupic bilet łzy mi spływały ale zero zrozumienia.

oj bidulka
ale jakim pociagiem jechałaś? PKP? to przeciez w całej PL się kupuje bilety u konduktora
czy SKM? te linii S1,s2 i s9 mają biletomaty
nie wiem co Ci poradzic, z prawnego punktu widzenia odwołanie raczej nie bedzie rozpatrzone pozytywnie

i zgadzam się z Dziewczynami-trzeba było zapytac

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-10-09 o 21:14
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 21:17   #845
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja też ale wiecie co mi tata kupuje sieciówkę chociaż rzadko jeżdzę czasami może tylko raz dwa w m-ce czasami częściej ale kiedyś jak jeżdziłam do szkoły byłam przyzwyczajona że wsiadam i siadam nie kasuje biletu i potem jak przestałam to zapominałam skasować mimo że miałam ale na szczęście nigdy mnie nie złapali jednak opowiedziałam to w domu i od tej pory zawsze mam w portfelu sieciówkę
No to lipa
Ja jak jeżdzę kupuje bilet w kioski lub u kierowcy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 21:18   #846
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No to lipa
Ja jak jeżdzę kupuje bilet w kioski lub u kierowcy
skleroza i przyzwyczajenie teraz za to dalej wsiadam i siadam ludzie chyba myślą czasami że nie mam biletu tak dziwnie na mnie patrzą zwłaszcza starsi jak wsiadam i od razu siadam sobie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 21:21   #847
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
skleroza i przyzwyczajenie teraz za to dalej wsiadam i siadam ludzie chyba myślą czasami że nie mam biletu tak dziwnie na mnie patrzą zwłaszcza starsi jak wsiadam i od razu siadam sobie
Dobre
A Ty taka cwana ze bilet masz
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-09, 21:26   #848
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Kitka ja mierzyłam coś takiego karmelowego z kożuszkiem białym http://allegro.pl/kurtka-pilotka-ram...854870780.html ale dziwacznie wyglądałam i czułam się dziwnie

Dziewczynki karmelowa ładniejsza? pytam dla formalności
http://allegro.pl/ocieplana-kurtka-t...862167811.html
http://allegro.pl/ocieplana-kurtka-t...862167555.html
chociaż patrzę i patrzę i nie wiem już sama

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dobre
A Ty taka cwana ze bilet masz
czasami jadę z koleżanką i ona mi kasuje jak wsiadamy bo myśli że nie mam
a ostatnio jak jechałam pociągiem kupiłam cały bilet normalny zapomniałam powiedzieć że studencki a dziwiłam się że droższy ale zaraz szybko sobie wytłumaczyłam sama że albo podrożały albo jadę jakimś innym pociągiem i dlatego
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 21:29   #849
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Ja bym brąz brała
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 21:29   #850
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
oj bidulka
ale jakim pociagiem jechałaś? PKP? to przeciez w całej PL się kupuje bilety u konduktora
czy SKM? te linii S1,s2 i s9 mają biletomaty
nie wiem co Ci poradzic, z prawnego punktu widzenia odwołanie raczej nie bedzie rozpatrzone pozytywnie

i zgadzam się z Dziewczynami-trzeba było zapytac
Ja wsiadlam nie do pierwszego przedziału. Pociąg był pusty.. nie miałam kogo spytac gdzie kupic bilet. Nie pomyślałam żeby iść do konduktora. Dawno nie jechalam pociągiem, kiedyś jak jechalam chodził taki pan po pociągu i sprzedawał. Czekałam na takiego kogoś.. niestety nie było żadnego tłumaczenia przed kanarem nie miałam biletu i tyle.. a jechalam KM w kierunku Siedlec bo jechalam na Rembertów. Ale mandat zwalil mnie z nóg. Prawie 170 zł :-(
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 21:30   #851
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja bym brąz brała
tzn. karmel?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-09, 21:31   #852
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
tzn. karmel?
Tak ten ciemniejszy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 21:35   #853
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Ja wsiadlam nie do pierwszego przedziału. Pociąg był pusty.. nie miałam kogo spytac gdzie kupic bilet. Nie pomyślałam żeby iść do konduktora. Dawno nie jechalam pociągiem, kiedyś jak jechalam chodził taki pan po pociągu i sprzedawał. Czekałam na takiego kogoś.. niestety nie było żadnego tłumaczenia przed kanarem nie miałam biletu i tyle.. a jechalam KM w kierunku Siedlec bo jechalam na Rembertów. Ale mandat zwalil mnie z nóg. Prawie 170 zł :-(
chyba żartujesz? czekałaś aż ktoś podejdzie do Ciebie i zapyta czy chcesz kupić bilet? owszem u tego co sprawdza czy masz bilet można kupić ale nie wtedy kiedy on zapyta Cię czy masz bilet dziewczyno to w Twoim interesie było szukanie tego kogoś i kupienie biletu teraz to nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem i własna głupotą

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Tak ten ciemniejszy
mi również chyba skuszę się ale jeszcze poszukam u siebie mam czarną przyda się jeszcze karmelowa chyba
a Ty jak poszukiwania kurteczki? w Wawie nic nie było ciekawego?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 21:35   #854
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Tak ten ciemniejszy

Ja również

Fajna ta kurtałka szkoda że chyba za chłodna na zimę
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 21:38   #855
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ja również

Fajna ta kurtałka szkoda że chyba za chłodna na zimę
ja zawsze mniej więcej w takich zimą
ale wielkim zmarzluchom nie polecam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 21:41   #856
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Lady
ja w Wawie tylko szwy zdejmowalam
A kurtki szukam dalej, jakby co mam stara czarna. Ale marzyla mi sie wlasnie taka karmelowa
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 21:44   #857
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Lady
ja w Wawie tylko szwy zdejmowalam
A kurtki szukam dalej, jakby co mam stara czarna. Ale marzyla mi sie wlasnie taka karmelowa
aha
kurteczkę znajdziesz jeszcze
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 21:46   #858
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
chyba żartujesz? czekałaś aż ktoś podejdzie do Ciebie i zapyta czy chcesz kupić bilet? owszem u tego co sprawdza czy masz bilet można kupić ale nie wtedy kiedy on zapyta Cię czy masz bilet dziewczyno to w Twoim interesie było szukanie tego kogoś i kupienie biletu teraz to nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem i własna głupotą

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------



mi również chyba skuszę się ale jeszcze poszukam u siebie mam czarną przyda się jeszcze karmelowa chyba
a Ty jak poszukiwania kurteczki? w Wawie nic nie było ciekawego?
no dzięki za szere słowa. Jak kilka lat temu jechałam pociagiem tak właśnie było. Skąd mogłam wiedzieć że teraz jest inaczej? mam nauczkę na przyszłość. Ciekawe czy Tobie byłoby łatwo gdzieś dojechać będąc samą w stolicy nie znając miasta.
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 21:47   #859
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
no dzięki za szere słowa. Jak kilka lat temu jechałam pociagiem tak właśnie było. Skąd mogłam wiedzieć że teraz jest inaczej? mam nauczkę na przyszłość. Ciekawe czy Tobie byłoby łatwo gdzieś dojechać będąc samą w stolicy nie znając miasta.
Ale pewnie by poszła do kierowcy Nie ma co siedziec i czekac ze ktos przyjdzie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-09, 21:47   #860
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
no dzięki za szere słowa. Jak kilka lat temu jechałam pociagiem tak właśnie było. Skąd mogłam wiedzieć że teraz jest inaczej? mam nauczkę na przyszłość. Ciekawe czy Tobie byłoby łatwo gdzieś dojechać będąc samą w stolicy nie znając miasta.
Kurcze no ale mogłaś jednak sie spróbowac dowiedzieć cokolwiek, trzeba było iść do tego konduktora, albo nawet zadzwonić do kogoś. Ja nigdy pociągiem nie jechałam i też bym nie wiedziała co i jak, ale zapytałabym kogokolwiek wcześniej żeby uniknąć takiej sytuacji...
Teraz nie ma co płakać, twój błąd i mandat trzeba zapłacić. Masz nauczke na przyszłość.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-10-09 o 21:52
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 21:49   #861
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kurcze no ale mogłaś jednak sie spróbowac dowiedzieć cokolwiek, trzeba było iść do tego konduktora, albo nawet zadzwonić do kogoś. Ja nigdy pociągiem nie jechałam i też bym nie wiedziała co i jak, ale zapytałabym kogokolwiek wcześniej żeby uniknąć takiej sytuacji...
Teraz nie ma co płacić, twój błąd i mandat trzeba zapłacić. Masz nauczke na przyszłość.
My Cie nie potepiamy, a dziwimy sie troszke.
Kazdy moze zlapac zamułę
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 21:52   #862
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Lady - Twoja mi się najbardziej podoba, jasna i brązowa do mnie nie przemawia, zresztą ja lubię czarne skórki mam swoją tą Cubusową to rzadko nosiłam, bo karmelkowa

a co do tej, którą mierzyłaś to ja dzisiaj podobną w Top Secrecie oglądałam, tzn. też taki krój, zamek na boku i też kiepsko się w niej czułam, dlatego pojechałam po płaszczyk.
Jutro już wstawię fotki, ale jest tak do połowy uda, ładnie się układa, bo gdyby nie to to bym nie brała, przecież nie lubię płaszczyków


Nikola - przykro mi z powodu tego mandatu, ale niestety o takie rzeczy trzeba dbać, żeby mieć bilet, zapytać byle kogo

ja ostatnio też zaszalałam i musiałam podjechać tramwajem w jedno miejsce, tyle nie jeździłam, że jak wsiadłam to z przejęcia powiedziałam do ludzi DZIEŃ DOBRY nikt mi nie odpowiedział

Princesska - dziękuję
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 21:54   #863
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
no dzięki za szere słowa. Jak kilka lat temu jechałam pociagiem tak właśnie było. Skąd mogłam wiedzieć że teraz jest inaczej? mam nauczkę na przyszłość. Ciekawe czy Tobie byłoby łatwo gdzieś dojechać będąc samą w stolicy nie znając miasta.
na pewno bym nie siedziała na dupsku i czekała aż ktoś przyjdzie do mnie i zaoferuje mi możliwość kupna bilet pierwsze słyszę w ogóle o takim czymś że ktoś w pociągu chodzi i pyta kto chce kupić bilet owszem konduktor chodzi i sprawdza bilety ale to byłoby nie normalne gdyby podczas kontroli można było kupować bo wtedy nikt by nie kupował tylko dopiero gdyby sprawdzali a wtedy sprawdzanie nie miałoby sensu zastanów się szczerze napisałam że to w Twoim interesie było dowiadywanie się i znalezienie konduktora i o ile mi wiadomo z wagonu do wagonu można przejść w pociągu i metrze tylko w tramwaju nie ma takiej opcji więc tym bardziej nie rozumiem dlaczego bezczynnie siedziałaś i nic nie zrobiłaś w tym kierunku
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 21:56   #864
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
no dzięki za szere słowa. Jak kilka lat temu jechałam pociagiem tak właśnie było. Skąd mogłam wiedzieć że teraz jest inaczej? mam nauczkę na przyszłość. Ciekawe czy Tobie byłoby łatwo gdzieś dojechać będąc samą w stolicy nie znając miasta.
ale nie ma co się obruszać, tylko działać
ja w wakacje sama do Krakowa pojechałam i jakoś sama sobie radziłam

teraz nie ma co płakać, mandat trzeba zapłacić i już
i tak jak pisze Agata - zamułę może złapać każdy ja na studiach taką złapałam, że za warunek płaciłam 400 zł ale po tym się odmuliłam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 21:58   #865
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Lady - Twoja mi się najbardziej podoba, jasna i brązowa do mnie nie przemawia, zresztą ja lubię czarne skórki mam swoją tą Cubusową to rzadko nosiłam, bo karmelkowa

a co do tej, którą mierzyłaś to ja dzisiaj podobną w Top Secrecie oglądałam, tzn. też taki krój, zamek na boku i też kiepsko się w niej czułam, dlatego pojechałam po płaszczyk.
Jutro już wstawię fotki, ale jest tak do połowy uda, ładnie się układa, bo gdyby nie to to bym nie brała, przecież nie lubię płaszczyków


Nikola - przykro mi z powodu tego mandatu, ale niestety o takie rzeczy trzeba dbać, żeby mieć bilet, zapytać byle kogo

ja ostatnio też zaszalałam i musiałam podjechać tramwajem w jedno miejsce, tyle nie jeździłam, że jak wsiadłam to z przejęcia powiedziałam do ludzi DZIEŃ DOBRY nikt mi nie odpowiedział

Princesska - dziękuję
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 21:58   #866
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
na pewno bym nie siedziała na dupsku i czekała aż ktoś przyjdzie do mnie i zaoferuje mi możliwość kupna bilet pierwsze słyszę w ogóle o takim czymś że ktoś w pociągu chodzi i pyta kto chce kupić bilet owszem konduktor chodzi i sprawdza bilety ale to byłoby nie normalne gdyby podczas kontroli można było kupować bo wtedy nikt by nie kupował tylko dopiero gdyby sprawdzali a wtedy sprawdzanie nie miałoby sensu zastanów się szczerze napisałam że to w Twoim interesie było dowiadywanie się i znalezienie konduktora i o ile mi wiadomo z wagonu do wagonu można przejść w pociągu i metrze tylko w tramwaju nie ma takiej opcji więc tym bardziej nie rozumiem dlaczego bezczynnie siedziałaś i nic nie zrobiłaś w tym kierunku
a wiesz co, jak byłam w gimnazjum i jeździłam do szkoły tramwajem to się bawiłam z koleżankami w przebieganie z jednego wagonu do drugiego jak się zatrzymywał na przystankach kiedyś jedna nie zdążyła przebiec i miała lipę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 22:00   #867
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Lady - Twoja mi się najbardziej podoba, jasna i brązowa do mnie nie przemawia, zresztą ja lubię czarne skórki mam swoją tą Cubusową to rzadko nosiłam, bo karmelkowa

a co do tej, którą mierzyłaś to ja dzisiaj podobną w Top Secrecie oglądałam, tzn. też taki krój, zamek na boku i też kiepsko się w niej czułam, dlatego pojechałam po płaszczyk.
Jutro już wstawię fotki, ale jest tak do połowy uda, ładnie się układa, bo gdyby nie to to bym nie brała, przecież nie lubię płaszczyków


Nikola - przykro mi z powodu tego mandatu, ale niestety o takie rzeczy trzeba dbać, żeby mieć bilet, zapytać byle kogo

ja ostatnio też zaszalałam i musiałam podjechać tramwajem w jedno miejsce, tyle nie jeździłam, że jak wsiadłam to z przejęcia powiedziałam do ludzi DZIEŃ DOBRY nikt mi nie odpowiedział

Princesska - dziękuję
mi również najbardziej czarna dlatego ją jako pierwszą kupiłam i też miałam same czarne ale chciałabym zaszaleć i kupić karmelową tylko może faktycznie wybiorę inny model jeszcze poszukam będę szła z mamą na zakupy to rozejrzę się
dziwnie ja się czułam w tym kożuchu nie komfortowo i wizualnie też mi nie podobało się
czekam z niecierpliwością na foty płaszczyka

Dzień Dobry w tramwaju a ja ostatnio częstowałam kogoś papierosem i powiedziałam DZIĘKUJĘ

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a wiesz co, jak byłam w gimnazjum i jeździłam do szkoły tramwajem to się bawiłam z koleżankami w przebieganie z jednego wagonu do drugiego jak się zatrzymywał na przystankach kiedyś jedna nie zdążyła przebiec i miała lipę
wariatki a my udawałyśmy że nie mamy biletu i już spisywanie trwa a tu nagle znalazł się miesięczny to wredne ale dawno dawno temu było
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 22:06   #868
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość



PORADZI MI KTÓRAŚ Z TĄ ŻÓŁCIĄ ?
FIOLETOWY szampon z Joaśki mój master
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 22:11   #869
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Czekoo
a moje łoko ocenisz co do krechy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg okok.jpg (12,6 KB, 23 załadowań)
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 22:13   #870
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
FIOLETOWY szampon z Joaśki mój master


o w końcu ktoś mi coś poradził
JOANNA FIOLETOWY SZAMPON DO BLOND I SIWYCH WŁOSOW - ten masz na myśli tak kochana ?
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.