Kosmetyki Catrice - cz. II - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 14:54   #2011
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Oj, nie wystawię HW na all, bo już sama używam i sobie chwalę

Byłam w N. przy metrze Centrum - w obu HW wystawione, nie pochowane, ale nawet gdyby chcieli schować, to już nie mają co! Zostało trochę błyszczyków, 1 szt lakieru White and Seek i 1szt Wood you follow me. No i chyba ze 2szt lusterek. Nic wiecej nie ma, standy świecą pustkami.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 16:00   #2012
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Oj, nie wystawię HW na all, bo już sama używam i sobie chwalę

Byłam w N. przy metrze Centrum - w obu HW wystawione, nie pochowane, ale nawet gdyby chcieli schować, to już nie mają co! Zostało trochę błyszczyków, 1 szt lakieru White and Seek i 1szt Wood you follow me. No i chyba ze 2szt lusterek. Nic wiecej nie ma, standy świecą pustkami.
to samo chciałam pisać tylko, ze o Gdańsku City Forum- stand jest, ale w nim tylko 3 lusterka i 4 lakiery
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 16:25   #2013
Pandorzyca__
Raczkowanie
 
Avatar Pandorzyca__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 210
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Będzie jeszcze śmieszniej, jak wystawią na nowo zapełnione ...w co rzecz jasna wątpię
podobno mają być pełne, tak przynajmniej wynika z tego, co napisała Natura na facebooku obyyy : love:
Pandorzyca__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 17:00   #2014
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Oj, nie wystawię HW na all, bo już sama używam i sobie chwalę

Byłam w N. przy metrze Centrum - w obu HW wystawione, nie pochowane, ale nawet gdyby chcieli schować, to już nie mają co! Zostało trochę błyszczyków, 1 szt lakieru White and Seek i 1szt Wood you follow me. No i chyba ze 2szt lusterek. Nic wiecej nie ma, standy świecą pustkami.
Tego pogrubionego już nie ma, bo go capnęłam.
Dziś się się obkupiłam: kupiłam trzy nudziaki z essence - 02 iced strawberry , 04 iced latte i 07 cafe ole. Wszystkie są pięęękneee. : love:
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 17:11   #2015
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Czy ktoras wizazanka moze jest zorientowana jak ksztaltuje sie sytuacja w Katowicach? Bede tam dopiero jutro i mam nadzieje, ze cos sie dla mnie jeszcze zostanie
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 17:19   #2016
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Dziękuję Czuprynko Tak też właśnie sobie o nim gdybałam Ale, jest jedno "ale"... A właściwie dwa... Pierwsze to to, ze limitka (w w-wie już prawie rozparcelowana), a drugie, ze ten brąz jest ciepły... A jestem typowe lato i tylko chłodne brązy mają u mnie rację bytu, bo w ciepłych wyglądam jak ofiara przemocy domowej :/
Co prawda w kamaleonie brąz jest ciepły, nie da się ukryć, ale przez to opalizowanie na zielono to całościowo wygląda u mnie ok. No i ciekawa jestem jak z rolowaniem Tzn. czy brązowy cień HW jako cień bazowy zamiast "normalnej" bazy spisze się jako baza (OMG! Ale wytłumaczyłam! ) i czy nie będzie wtedy rolady na powiekach? A czy zestaw: baza + cień HW + kameleon to nie będzie za dużo? I czy normalna baza podoła takiej kompilacji?

No właśnie szkoda że to LE- myślałam, że może masz gdzieś jeszcze dojścia co by go dorwać. A co do tego, że on ciepły to chyba nic nie szkodzi bo i tak nałożysz na niego kameleona, w którym jest Ci do twarzy


Dla mnie ten brąz z HW jest zdecydowanie ciepły, przynajmniej taki wychodzi na moich oczach


W mojej N nadal resztki HW na standzie- nikt nic nie ukrywa. Chyba Panie stwierdziły, że oleją dyspozycje góry bo zostały naprawdę smętne resztówki A swoją drogą, z ciekawości popatrzyłam na róże i dziś nie było już ani jednego- a jak byłam w czwartek i piątek to wszystkie cienie, lakiery brzoskwiniowe i bazy były wymiecione- zaś róże grzecznie stały w rządku. Zaczynam podejrzewać, że w Rz jest więcej ukrytych wizażanek niż myślałam

Dla mnie niestety nie wystarczyło baz ani różowych cieni, jednak moja Dobra Duszyczka już zadziałała i niedługo będę mieć w łapkach moje preciosa
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 18:01   #2017
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Chakry też za często nie używam, bo w kolejce inne lakiery, których trochę mi się nazbierało ale wiesz... syndrom chomika
oj znam, cierpię na niego i łączę się w bólu
ale staram się go okiełznać


Wczoraj zrobiłam sobie mejkap kameleonem delikatnie roztarłam górną granicę, a ruchomą powiekę pokryłam grubszą warstwą, że wyszła zieleń, do tego kreseczka zielonym żelkiem E i voila
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 19:34   #2018
mamm
Rozeznanie
 
Avatar mamm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Uć
Wiadomości: 505
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Mi też się podoba pomysł limitka - gazetka. Nie podoba mi się tylko teraz pomysł z chowaniem. Chcą wprowadzić - świetnie, ale może od następnego razu. Coś na zasadzie "prawo nie działa wstecz".
Ja też się cieszę, że tak będzie
Nie jestem w stanie zaglądać codziennie do Natury i zazwyczaj było tak, że limitki wchodziły przed gazetką, rozchodziły się w błyskawicznym tempie i pierwszego dnia obowiązywania nowej gazetki, nie było już tego co mnie interesowało
Tak to każdy będzie miał szansę dostać to co sobie upatrzył a nie tylko fanatycy
__________________
mamm ma mi ja
Lenistwo to nic więcej niż zwyczaj odpoczywania zanim się zmęczysz.
Jules Renard, pisarz francuski
mamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 19:36   #2019
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

ej w ogóle to zrobiłam kreski różowym cieniem, zobaczymy, jak przejdzie test wytrzymałości
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 19:46   #2020
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
polecam coppy right, bo... (czytaj niżej )


Ja mam coppy right i z powodzeniem pasuje pod kameleona, także polecam. Dodam jeszcze, że ze wszystkich, posiadam tylko ten jeden SAD, ten wydał mi się idealny i szczerze powiem, że trafiłam w 10
Za późno przeczytałam... Już kupiłam Camp Rock-a Do wyboru miałam 3: Coppy Right, Camp Rock i Stars&Stories. CR juz zmacałam i trudno Mogę o nim powiedzieć, ze przyciemnia kamelona i widać na nim opalizowanie na zielono, ale z tym podbijaniem koloru... Trudno mi stwierdzić w sztucznym świetle, bo wszystko już zlewa mi się w jedną plamę Jednak za 3,99 nie będę narzekać, choć drugiego SAD-a już nie kupię, bo widzę po tym, że starczy mi na... nie wiem na ile, ale bardzo długo, prędzej się zepsuje, niż ja go wykończę Tym bardziej, ze średnio gustuję w tak mieniących się, metalicznych cieniach. A wzięłam go tylko ze względu na kameleona

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
No właśnie szkoda że to LE- myślałam, że może masz gdzieś jeszcze dojścia co by go dorwać. A co do tego, że on ciepły to chyba nic nie szkodzi bo i tak nałożysz na niego kameleona, w którym jest Ci do twarzy

Dla mnie ten brąz z HW jest zdecydowanie ciepły, przynajmniej taki wychodzi na moich oczach
Jednak zrezygnuję z zakupu brązu z HD - N się przyczyniła do tego chowając limitkę, przyspieszyli tym samym moją decyzję o zakupie innego cienia
Po prostu będę próbować kameleonka w różnych wariantach, co by wybrać najlepszy z nich

Dziękuję Wam wszystkim za rady
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:25   #2021
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
ej w ogóle to zrobiłam kreski różowym cieniem, zobaczymy, jak przejdzie test wytrzymałości
Zostałam zmotywowana przez anonima na blogu, przyspieszył ten komentarz moją próbę :P
Wyobraźcie sobie, przed chwilą wróciłam z godzinnej zumby - koleś dał nam niezły wycisk, a kreska jak była tak została! Jestem cała mokra, ale kreska na gołej powiece się nie ruszyła. Przełomowa chwila :P
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 22:04   #2022
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Zostałam zmotywowana przez anonima na blogu, przyspieszył ten komentarz moją próbę :P
Wyobraźcie sobie, przed chwilą wróciłam z godzinnej zumby - koleś dał nam niezły wycisk, a kreska jak była tak została! Jestem cała mokra, ale kreska na gołej powiece się nie ruszyła. Przełomowa chwila :P
No to nieźle, bo z kolei u mnie po dzisiejszym aerobiku z makijażu (cienie Inglota) nic nie zostało

Chyba polubię się z różem z HW
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 23:21   #2023
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Jestem zachwycona różowym cieniem z HW, a dokładniej jego trwałością.
Nałożyłam go dzisiaj jako bazę i cały dzień cień z HW i cień z Essence pozostały na swoim miejscu bez rolowania!

Chciałabym dorwać ten beżowy to w ogóle byłby jak baza
Milsze są w używaniu niż twarda baza i ja lubię takie rozświetlenie.
Najlepiej nakłada się je pędzelkiem do korektora

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Ech ... zabawna ta polityka sprzedaży u nich Jak nie przeceny z 9zł na 9zł to wystawianie i chowanie na zmianę
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Zupełnie bez sensu wymyślili wymówkę z chowaniem...

Bo jeżeli to byłby problem cen (i uważam że był, bo nawet taką informację dostałam od jednej pani naturzanki, że nie sprzedają HW bo są złe ceny i informatycy muszą zadziałać) to pitolenie o dacie wprowadzenia limitki jest śmieszne... większość limitek ostatnio (nie wiem jak wcześniej) było wystawianych przed pokazaniem się w gazetce i jeżeli chcą to zmienić to powinni się trzymać terminów już od "góry" zaczynając, a nie rozsyłają limitki, które mają czekać 2 tygodnie na Naturowych zapleczach... Jak już rzucili wcześniej to sory gregory, ale nie sprzątamy limitek klientkom sprzed nosa. A jak mają burdel z cenami to jak najszybciej rozwiązują również nie sprzątając produktów klientkom sprzed nosa. Ew. wstrzymanie na pół dnia mogłabym zrozumieć, ale bez przesady...
Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
I oni potem wyłożą to, co im pozostało?Takie poprzebierane? Bez sensu

Dla mnie to też jest bez sensu. Mogli tę politykę wdrożyć już przy kolejnej limitce, bo większość sklepów nie ma już nic na stanie
Ciekawe czy w takim wypadku uzupełnią zapasy?
Fajnie by było, bo 22 bym przypolowała na beżowy cień
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 00:01   #2024
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Czy ktoras wizazanka moze jest zorientowana jak ksztaltuje sie sytuacja w Katowicach? Bede tam dopiero jutro i mam nadzieje, ze cos sie dla mnie jeszcze zostanie
Byłam w Naturze w Ślązaku i przed 12 było wszystko z HW, niestety już we właściwych cenach (co utwierdziło mnie w przekonaniu, że różowego cienia nie powinnam kupować ). Na Staromiejskiej limitki nie ma, a w samej szafie nie ma w ogóle nowości.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 06:59   #2025
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Byłam w Naturze w Ślązaku i przed 12 było wszystko z HW, niestety już we właściwych cenach (co utwierdziło mnie w przekonaniu, że różowego cienia nie powinnam kupować ). Na Staromiejskiej limitki nie ma, a w samej szafie nie ma w ogóle nowości.
no to można powiedzieć, że ich odgórna "akcja" przynosi efekty. jak dla mnie zachowanie firmy jest całkowicie niepoważne, powinni byli to wprowadzić od następnej LE
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 07:09   #2026
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

W Bydgoszczy prawie pełny stand, oprócz bazy rozświetlającej i najjaśniejszych cieni. Wszystko inne w ogóle nie ruszone (teraz brakuje jednego różowego cienia, który wzięłam ja)
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 07:57   #2027
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

(Informacje ze wczoraj, godz. ok 10 rano)
Tarnów, DN ul. Krakowska: nie ma HW, za to pełny stand Las Vegas, 4 pudry z twarzą
Krakow, DN ul. Starowiślna- nędzne resztki błyszczykó, brązowy cień, wszystkie lakiery- wzięłam ostatni Walk on air!
Dla tych, które szukają bazy pod Walk on air: w stałej ofercie Carice jest lakier o prawie identycznym kolorze, tylko bez drobinek. Jest to numer 80, o którym ostanio ciągle piszę Dzisiaj mam na paznokciach dwie cienkie warstwy nr 80, ale zamiast Hello Holo poleciał właśnie lakier z HW i jest śliczny

Swoją drogą, dla mnie ta limitka to prawdziwy hidden world

Widziałyście czyjś komentarz na blog Em, że nie będzie w Polsce feMale? A ja chcę ten róż w kremie!

Edytowane przez Olkaaaa_s
Czas edycji: 2012-03-06 o 08:11
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 08:15   #2028
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
(Informacje ze wczoraj, godz. ok 10 rano)
Tarnów, DN ul. Krakowska: nie ma HW, za to pełny stand Las Vegas, 4 pudry z twarzą
Krakow, DN ul. Starowiślna- nędzne resztki błyszczykó, brązowy cień, wszystkie lakiery- wzięłam ostatni Walk on air!
Dla tych, które szukają bazy pod Walk on air: w stałej ofercie Carice jest lakier o prawie identycznym kolorze, tylko bez drobinek. Jest to numer 80, o którym ostanio ciągle piszę Dzisiaj mam na paznokciach dwie cienkie warstwy nr 80, ale zamiast Hello Holo poleciał właśnie lakier z HW i jest śliczny

Swoją drogą, dla mnie ta limitka to prawdziwy hidden world

Widziałyście czyjś komentarz na blog Em, że nie będzie w Polsce feMale? A ja chcę ten róż w kremie!

W Maxie jest HW wczoraj było, dziś nie wiem czy nie schowali
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 08:28   #2029
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Słuszna uwaga, HW jest naprawdę Hidden
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 08:36   #2030
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Słuszna uwaga, HW jest naprawdę Hidden
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 08:48   #2031
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Moje dzisiejsze zakupy:
- błyszczyk lip appeal kolor 080
- róż nr 040 był przeceniony, więc wzięłam a jako gratis wybrałam cień oczywiście musiałam się upomnieć
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 09:27   #2032
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Słuszna uwaga, HW jest naprawdę Hidden

cóż za celna uwaga
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 11:20   #2033
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Ten błyszczyk do ust to jakiś śmiech na sali, zero trwałości, a kolor cudny wielka szkoda, bo się zawiodłam.
Mam do was pytanie może doradzicie
Poszukuje błyszczyku do ust, musi być trwały wytrzymać na ustach parę godzin, cena do 120zł, polećcie coś proszę, to na specjalny dzień dlatego zależy mi na trwałości, kolor może być transparentny bo i tak będę nakładać na szminkę
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:18   #2034
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Dziewczyny pytanie do Szpecjalistek
Niedawno odkryłam cienie Catrice (Welcome to Miami Peach i The Queen is Amused) i wpadłam w zachwyt, pełny i absolutny

Zanabyłam chwilę później żółty cień Suny, we love You w celu robienia makijażu wiosennego i niestety nie spełnia oczekiwań - zamiast mocno żółtego koloru wychodzi taka delikatna złotawa poświata...

I tu moja prośba, czy jesteście mi w stanie polecić ładny, nasycony zółty cień? A jakby do tego był to mat albo satyna (chodzi o to, zeby nie był drobinkowy) to
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki


Edytowane przez vea7
Czas edycji: 2012-03-06 o 12:26
vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:36   #2035
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanie do Szpecjalistek
Niedawno odkryłam cienie Catrice (Welcome to Miami Peach i The Queen is Amused) i wpadłam w zachwyt, pełny i absolutny

Zanabyłam chwilę później żółty cień Suny, we love You w celu robienia makijażu wiosennego i niestety nie spełnia oczekiwań - zamiast mocno żółtego koloru wychodzi taka delikatna złotawa poświata...

I tu moja prośba, czy jesteście mi w stanie polecić ładny, nasycony zółty cień? A jakby do tego był to mat albo satyna (chodzi o to, zeby nie był drobinkowy) to

ja żółty znam tylko inglot 736 i chyba kobo ma też żółty odcień
Bell cień Planete 311 - metaliczny
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl

Edytowane przez PoKaPoKa
Czas edycji: 2012-03-06 o 12:39
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:38   #2036
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Sleek też ma i to podobno ładne
Ale mnie chodzi dokładnie o Catrice, bo jestem pod nieustannym wrażeniem stosunku jakość do ceny
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki


Edytowane przez vea7
Czas edycji: 2012-03-06 o 12:40
vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:39   #2037
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Z kobo mam cień sypki, żółty matowy - jest całkiem niezły. Mój żółty to taki chyba cytrynowy.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:41   #2038
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Mogę Ci polecić z czystym sumieniem, bo sama uzywam - Inglot, cień z kolekcji AMC (Advanced Make-Up Components), w odcieniu nr60, piękny matowy żółty. Jeśli lubisz pigmenty, a dają jeszcze intensywniejszy kolor, to również z Inglota AMC Pure Pigment Eye Shadow nr 29, położony na bazę daje megatrwały i przepiękny kolor.
W ogóle cienie w żółciach polecam zawsze nakładać na bazę, dzięki temu kolor będzie wyrazisty, będzie sie trzymał na miejscu (bo żółcienie osypane lub rozmyte zwykle dają efekt zmęczonego, podsiniałego oka, niezdrowy).
Raz skusiłam się na żółty cień Kobo, ale nie polecam - dużo talku, słaba pigmentacja, więc nie osiągniesz efektu, o jakim myslisz.

A i stosunek jakości do ceny w Inglocie jest wyjątkowo korzystny - jakość światowa po prostu, a cena polska.

Edytowane przez Make_up_Mouse
Czas edycji: 2012-03-06 o 12:42
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:47   #2039
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Dodam tylko, że żółty dobrze aplikować oprócz bazy na zwykłą białą kredkę lub inny jumbo (jak np. NYX w kolorze Milk) - kolor będzie porządnie żółty, a nie złamany kolorem naszej powieki lub wyblakły
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:47   #2040
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
I tu moja prośba, czy jesteście mi w stanie polecić ładny, nasycony zółty cień? A jakby do tego był to mat albo satyna (chodzi o to, zeby nie był drobinkowy) to
A może spróbuj nałożyć ten cień na bazę z białej kredki? Bardzo ładnie podbija widoczność jasnych cieni
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.