Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-21, 19:57   #1111
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Pisałam Wam kiedyś o podkładzie FM. Zamówiłam próbki, jest bardzo jasny i moimz zdaniem wcale nie jest różowy. Na mojej buzi wtopił się idealnie, jest więcj na pewno jasniejszy od odcinającego się Revlona Buff, czy Burżuja 51 healthy mix. Niestety, zapchał mnie- głupia gliceryna.

Nieco podkreśla rozszerzone pory na początku, ale po jakimś czasie ładniej zaczyna wyglądać. Krycie średnie.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 21:43   #1112
rudzia015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 44
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziewczyny, a czym się różni HM od HM Serum?
rudzia015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 17:23   #1113
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

dla bladolicych z oliwkowym odcieniem cery:
używałam długi czas minerałków Pixie w odcieniu Tinkerbell (najbardziej oliwkowy), odcień miał być wycofany (nie wiem, czy tak się rzeczywiście stało). Zamówiłam z Meow na zbiorowym na wizazu kolor Ocicat (najbardziej oliwkowy z Meow) i szok! Jest zupełnie inny niż Tinkerbell Tinkerbell ma w sobie duuużo więcej żółtych tonów, Ocicat jest bardziej czymś w rodzaju chłodnego beżu, nawet wydaje się że nieco różowego, ale mocno zgaszonego, ziemistego, no jakaś oliwka pewnie tam jest. Postaram się w niedziele zrobić swatche
Na szczęście po 2 dniach używania jestem zadowolona, ładnie leży na mojej skórze, nie warzy się, nie podkreśla jakoś strasznie suchych skórek. Nareszcie mogę dać twarzy odpocząć od płynnych podkładów.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 17:28   #1114
KikoX
Raczkowanie
 
Avatar KikoX
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 223
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez rudzia015 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czym się różni HM od HM Serum?
Kolor 51 HM Serum jest najjaśniejszym kolorem ze wszystkich podkładów Bourjois, mam taki i bardzo lubię, ale lubiłabym jeszcze bardziej, gdyby nie to, że kupiłam go we wrześniu, a już w październiku zaczął być nieco za ciemny (w sensie moja "opalenizna" już zeszła) i teraz już mogę go tylko wąchać...
__________________
Świadoma pielęgnacja włosów od maja 2013!
album włosowy
KikoX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 18:13   #1115
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziewczyny, skusiłam się na Maybelline Affinitone 24h o którego wcześniej pytałam z okazji -40% w Rossmannie i płacąc za niego całe 23zł mogę powiedzieć ze jest to najjaśniejszy drogeryjny podkład jaki widziałam. Jedyny, który nie odcina mi się od szyi. Wydaje mi się że może być lekko różowawy, ale to ocenię dopiero jutro, bo światło dzisiaj już nie pozwoliło
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 18:33   #1116
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez KikoX Pokaż wiadomość
Kolor 51 HM Serum jest najjaśniejszym kolorem ze wszystkich podkładów Bourjois, mam taki i bardzo lubię, ale lubiłabym jeszcze bardziej, gdyby nie to, że kupiłam go we wrześniu, a już w październiku zaczął być nieco za ciemny (w sensie moja "opalenizna" już zeszła) i teraz już mogę go tylko wąchać...
Nie jest najjaśniejszy. Jaśniejszy od niego jest klasyczny HM.

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
Dziewczyny, skusiłam się na Maybelline Affinitone 24h o którego wcześniej pytałam z okazji -40% w Rossmannie i płacąc za niego całe 23zł mogę powiedzieć ze jest to najjaśniejszy drogeryjny podkład jaki widziałam. Jedyny, który nie odcina mi się od szyi. Wydaje mi się że może być lekko różowawy, ale to ocenię dopiero jutro, bo światło dzisiaj już nie pozwoliło
Tak, on jest nieco różowawy. I nie jest jakiś mega jasny; jest zbliżony do Bourjois HM 51 tyle, że ma inną tonację.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 18:35   #1117
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

To gratuluję i zazdroszczę znalezienia czegoś dobrego ja jestem na skraju nerwicy ale staram się być cierpliwa.. Dostałam organiczne, naturalne coś z Almay i jest przedziwne. Dziś użyłam pierwszy raz i mam mieszane uczucia.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 18:59   #1118
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
To gratuluję i zazdroszczę znalezienia czegoś dobrego ja jestem na skraju nerwicy ale staram się być cierpliwa.. Dostałam organiczne, naturalne coś z Almay i jest przedziwne. Dziś użyłam pierwszy raz i mam mieszane uczucia.
Jeśli Cię to pocieszy, to ja też ciągle nie mam idealnego podkładu. Stosuję sobie minerały Pixie i Lumiere a niema wszystkie płynne oddałam siostrze bo mi nie pasują
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:21   #1119
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja na chwilę obecną mam niechęć do minerałów. Wszystko jest mi za ciemne, chyba opalenizna mi schodzi znacie może coś na poziomie 1NB MAPa lub ciut jaśniejszego? Żeby jakąś próbkę wykombinować...:|
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:58   #1120
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Jeśli Cię to pocieszy, to ja też ciągle nie mam idealnego podkładu. Stosuję sobie minerały Pixie i Lumiere a niema wszystkie płynne oddałam siostrze bo mi nie pasują
O kurcze, żaden ci nie pasuje? Uwielbiam twoje recenzje podkładów i wiem że przetestowałaś ich naprawdę mnóstwo A co z Lasting Silk Armaniego? Sama się do niego przymierzam

Kurczę, dziewczyny, mam problem z Ture Matchem. Używam od jakiś dwóch tygodni, mimo tego że kolor idealny nie jest, to i tak najjaśniejszy z całej mojej kolekcji (trochę za różowy i ciemnieje w ciągu dnia) Najgorsze jest to, że chyba mnie zapycha, a szkoda bo całkiem niezły jest, bardzo trwały i dobrze kryje...Czy którąś z was tez zapchał?
Aha, mówię o tej naszej europejskiej wersji, żałuję że nie skusiłam się na tą amerykańską, podobno dużo jaśniejsza jest

Edytowane przez Pani Barokowa
Czas edycji: 2012-11-22 o 20:17
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 20:44   #1121
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
Dziewczyny, skusiłam się na Maybelline Affinitone 24h o którego wcześniej pytałam z okazji -40% w Rossmannie i płacąc za niego całe 23zł mogę powiedzieć ze jest to najjaśniejszy drogeryjny podkład jaki widziałam. Jedyny, który nie odcina mi się od szyi. Wydaje mi się że może być lekko różowawy, ale to ocenię dopiero jutro, bo światło dzisiaj już nie pozwoliło
jest chłodny i wpada w róż, na ręce jest niemal identyczny z Golden Rose Classics ale jednak GR na mojej buzi jest bardziej porcelanowe, ociupinkę jaśniejsze. Za to wykończenie, rzadsza konsystencja i trwałość Maybellina jest o wiele lepsza wcześniej miałam maciupką próbkę ale nie kupowałam bo czekałam na hiper promocję i się doczekałam jak na cenę niecałych 23zł to żal nie kupić bo jest całkiem niezły- ale jak quench pisze ekstremalnie jasny to on nie jest jednak wątpię czy kiedykolwiek znajdę podkład idealny nawet jak coś mi z początku pasuje to później skóra się buntuje, zaczynają dziać się dziwne rzeczy(nagle się utlenia, warzy), no i ta chęć testowania ciągle czegoś nowego
quench ja bym nie powiedziała że zbliżony do Burżuja jest HM i 10HSE robiły się po paru sekundach od nałożenia dosłownie pomarańczowe. Na mojej chłodnej skórze te dwa podkłady(Burżuj i Maybelline 24h) to niebo i ziemia

Kalpana Dermacol na całą buzie się raczej nie nadaje jest tępy, tłusty, kiepska trwałość, ciężki i widoczny. Co do Pharmacerisa warto zapytać w aptece o próbkę, ma ciepłą tonację. Podkłady z Bell również są dosyć żółtawe i lubią ciemnieć i bardziej żółknąć na buzi. Przejdź się do Rossmanna teraz na kolorówkę jest zniżka 40%
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 20:56   #1122
rudzia015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 44
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

A jaki masz kolor True Matcha?
Ja dziś wzięłam zwykłego HM 51 w promocji w Rossie, mam nadzieję, że nie będę żałować ale myślałam też nad True Matchem tylko ciężko z porównaniem kolorów w tym sztucznym świetle drogeryjnym...
Polecacie może jakieś korektory pod oczy płynne bardzo jasne i dostępne w Rossmannie? Nie mogłam się dziś zdecydować. W sumie niepłynny na jakieś niedoskonałości też bym zakupiła...
rudzia015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 21:52   #1123
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
O kurcze, żaden ci nie pasuje? Uwielbiam twoje recenzje podkładów i wiem że przetestowałaś ich naprawdę mnóstwo A co z Lasting Silk Armaniego? Sama się do niego przymierzam

Kurczę, dziewczyny, mam problem z Ture Matchem. Używam od jakiś dwóch tygodni, mimo tego że kolor idealny nie jest, to i tak najjaśniejszy z całej mojej kolekcji (trochę za różowy i ciemnieje w ciągu dnia) Najgorsze jest to, że chyba mnie zapycha, a szkoda bo całkiem niezły jest, bardzo trwały i dobrze kryje...Czy którąś z was tez zapchał?
Aha, mówię o tej naszej europejskiej wersji, żałuję że nie skusiłam się na tą amerykańską, podobno dużo jaśniejsza jest
Mnie nie zapchał, ani amerykański ani europejski... Szkoda tylko że trwałość nie ta, chociaż może jutro coś z nim pokombinuję...
Co do Armaniego - dla mnie to świetny podkład, ale szybko mi się znudził... Teraz trochę za nim tęsknie, niestety bariera cenowa jest w chwili obecnej nie do przeskoczenia.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
jest chłodny i wpada w róż, na ręce jest niemal identyczny z Golden Rose Classics ale jednak GR na mojej buzi jest bardziej porcelanowe, ociupinkę jaśniejsze. Za to wykończenie, rzadsza konsystencja i trwałość Maybellina jest o wiele lepsza wcześniej miałam maciupką próbkę ale nie kupowałam bo czekałam na hiper promocję i się doczekałam jak na cenę niecałych 23zł to żal nie kupić bo jest całkiem niezły- ale jak quench pisze ekstremalnie jasny to on nie jest jednak wątpię czy kiedykolwiek znajdę podkład idealny nawet jak coś mi z początku pasuje to później skóra się buntuje, zaczynają dziać się dziwne rzeczy(nagle się utlenia, warzy), no i ta chęć testowania ciągle czegoś nowego
quench ja bym nie powiedziała że zbliżony do Burżuja jest HM i 10HSE robiły się po paru sekundach od nałożenia dosłownie pomarańczowe. Na mojej chłodnej skórze te dwa podkłady(Burżuj i Maybelline 24h) to niebo i ziemia

Kalpana Dermacol na całą buzie się raczej nie nadaje jest tępy, tłusty, kiepska trwałość, ciężki i widoczny. Co do Pharmacerisa warto zapytać w aptece o próbkę, ma ciepłą tonację. Podkłady z Bell również są dosyć żółtawe i lubią ciemnieć i bardziej żółknąć na buzi. Przejdź się do Rossmanna teraz na kolorówkę jest zniżka 40%
To musi być kwestia skóry, bo u mnie ciemnieje intensywniej właśnie Maybelline. Bezpośrednio po wyciśnięciu z opakowania kolory różnią się tonacją, co sprawdzałam namacalnie Wychodzi na to, że znalezienie podkładu to jedno, a skłonienie go do współpracy ze skórą to drugie
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 21:56   #1124
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
Dziewczyny, skusiłam się na Maybelline Affinitone 24h o którego wcześniej pytałam z okazji -40% w Rossmannie i płacąc za niego całe 23zł mogę powiedzieć ze jest to najjaśniejszy drogeryjny podkład jaki widziałam. Jedyny, który nie odcina mi się od szyi. Wydaje mi się że może być lekko różowawy, ale to ocenię dopiero jutro, bo światło dzisiaj już nie pozwoliło
Ja dziś byłam i Affinitone light porcelane (ten w tubce, normalnie 27 z groszami) 16,90.
Puder transparentny rimmel stay mate (normalnie 24,90) - 14,99

Spieszcie do Rossmana
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 10:27   #1125
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Kurczę, dziewczyny, mam problem z Ture Matchem. Używam od jakiś dwóch tygodni, mimo tego że kolor idealny nie jest, to i tak najjaśniejszy z całej mojej kolekcji (trochę za różowy i ciemnieje w ciągu dnia) Najgorsze jest to, że chyba mnie zapycha, a szkoda bo całkiem niezły jest, bardzo trwały i dobrze kryje...Czy którąś z was tez zapchał?
Aha, mówię o tej naszej europejskiej wersji, żałuję że nie skusiłam się na tą amerykańską, podobno dużo jaśniejsza jest
Miałam właśnie pisać... Robiłam kilka podejść do niego (wersja amerykańska w1, faktycznie mega jasna ale różowawa) i zapycha okropnie, do tego przesusza i niesamowicie podkreśla skórki, pory, wągry i wszystko co powinien ukrywać. Wygląda dobrze bardzo krótko.

Miałam też pytać o naszą wersję, bo zastanawiałam się nad n1, ale odpuszczam.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 10:31   #1126
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Nasza wersja bardzo podobnie się zachowuje, tylko nie wiem jak z zapychaniem bo mnie oba nie zapychały i wersja euro ma mniej drobinek.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 14:44   #1127
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
jest chłodny i wpada w róż, na ręce jest niemal identyczny z Golden Rose Classics ale jednak GR na mojej buzi jest bardziej porcelanowe, ociupinkę jaśniejsze. Za to wykończenie, rzadsza konsystencja i trwałość Maybellina jest o wiele lepsza wcześniej miałam maciupką próbkę ale nie kupowałam bo czekałam na hiper promocję i się doczekałam jak na cenę niecałych 23zł to żal nie kupić bo jest całkiem niezły- ale jak quench pisze ekstremalnie jasny to on nie jest
jednak wątpię czy kiedykolwiek znajdę podkład idealny nawet jak coś mi z początku pasuje to później skóra się buntuje, zaczynają dziać się dziwne rzeczy(nagle się utlenia, warzy), no i ta chęć testowania ciągle czegoś nowego
o skąd ja to znam moja skóra po miesiącu przestaje się lubić z podkładem. Najdłuzej wytrzymałam z Pixie CDL ale też po paru miesiącach wyglądał dużo gorzej niż na początku. Dlatego muszę mieć ze dwa podkłady i ich używać okresowo.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 16:27   #1128
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
o skąd ja to znam moja skóra po miesiącu przestaje się lubić z podkładem. Najdłuzej wytrzymałam z Pixie CDL ale też po paru miesiącach wyglądał dużo gorzej niż na początku. Dlatego muszę mieć ze dwa podkłady i ich używać okresowo.
żeby to jeszcze dylemat ograniczał się do właściwości podkładu a tu jeszcze ekstra jasny musi być. Jak coś jest super to jest ciemne, tak jak Max Factor 3in1 dla mnie rewelacja- kolor nie do przeskoczenia/rozjaśnienia
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 18:14   #1129
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Moge kupic biala ille rlf, biala ille skin base albo bialy face and body w macu pro, bo chyba maja. Illa rlf najlepiej rozjasni, ale nie wiem czy nie popsuje koszmarnie wlasciwosci podkladow? Moze lepiej skin base? Albo mac? Help! Kupie tez jutro Dainty Doll i chyba juz nic mi do wyprobowania poza mineralami nie zostanie.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 23:02   #1130
maddie87
Rozeznanie
 
Avatar maddie87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 569
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Na allegro pojawiły się ostatnio niedostępne w Polsce odcienie Max Factora Facefinity 3 in 1: 40 light ivory i 45 warm almond.
maddie87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 08:54   #1131
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ciekawe tylko czy są żółte
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 10:26   #1132
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ciekawe tylko czy są żółte
Light ivory podobno ma już trochę różowych tonów, warm almond jest ciepłe ale trochę ciemniejsze niż buff revlona.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 10:32   #1133
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ech to znów lipa:/
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 13:06   #1134
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ech to znów lipa:/
Tutaj masz swatche odcieni: http://www.misslipgloss.nl/max-facto...ty-foundation/
Light Ivory faktycznie jest różowawy ale nie wydaje się być strasznie prosiaczkowaty.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 13:34   #1135
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3777307 9]Miałam właśnie pisać... Robiłam kilka podejść do niego (wersja amerykańska w1, faktycznie mega jasna ale różowawa) i zapycha okropnie, do tego przesusza i niesamowicie podkreśla skórki, pory, wągry i wszystko co powinien ukrywać. Wygląda dobrze bardzo krótko.

Miałam też pytać o naszą wersję, bo zastanawiałam się nad n1, ale odpuszczam. [/QUOTE]
Ja mam i sobie chwalę, dobry neutralny kolor. Co do konsystencji wg mnie jest bardzo dobra, lekka, ale na skórze ze dużą ilością skórek to każdy podkład będzie widać. Do suchej cery może być za suchy, ale krem pod powinien rozwiązać ten problem.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 13:41   #1136
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Chrom mi szaleje i wysłał tylko 2 litery posta.

Chciałam napisać, że:
True Match u mnie dobrze się sprawdza, pod warunkiem, że regularnie używam peelingu i bardzo dobrze nawilżam cerę. Inaczej, przy mojej normalnej w kierunku suchej, podkreśla wszystkie skórki, a jeśli ich nie ma, to po prostu nierówności w strukturze skóry. Przy dobrej pielęgnacji wygląda całkiem akceptowanie, trzyma się, hmm, też akceptowalnie, i generalnie jako alternatywa dla MAPu sprawdzał się całkiem nieźle.
Na mojej twarzy zdecydowanie lepiej wyglądają bardziej wilgotne podkłady (HM Bourjois itp), ale z drugiej strony trudno mi mówić o tych wadach True Matcha jako o jego... wadach. IMHO jednak podkład powinien być dodatkiem do idealnie zadbanej cery, a nie na odwrót - zadbana cera do podkładu, kiedy inaczej po prostu się nie da.
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-11-24 o 13:51
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 15:19   #1137
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Tutaj masz swatche odcieni: http://www.misslipgloss.nl/max-facto...ty-foundation/
Light Ivory faktycznie jest różowawy ale nie wydaje się być strasznie prosiaczkowaty.
o,dzięki. Ale jakoś mnie nie przekonuje choć efekt na twarzy ładny. A jak twoje subiektywne odczucia?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 17:24   #1138
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

hej, mam na wymiane podklad intensywnie kryjacy z pharmacerisa, najjasniejszy oczywiscie ktoras chcialaby sie wymienic ?
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 21:10   #1139
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Macie korektor Maybelline pure cover? Który odcień jest najjaśniejszy?
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 11:42   #1140
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Tutaj masz swatche odcieni: http://www.misslipgloss.nl/max-facto...ty-foundation/
Light Ivory faktycznie jest różowawy ale nie wydaje się być strasznie prosiaczkowaty.
dzięki za link, mi ten ivory nawet się podoba, ale na allegro nie mogę go znaleźć
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.