Efekty olejowania paznokci - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-24, 16:43   #1261
Emillianka
Przyczajenie
 
Avatar Emillianka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 9
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej olejowe maniaczki
Kupilam dzis olej kokosowy - cudo oczywiscie nierafinowany

Podobno od olejku altera lepszy Olej. Duza butla. Ale nie wiem..

no ja poza tym stosowac bede witaminke A w masci i olej arganowany
__________________
Mama Emilki


Dbamy o włoski i pazurki
Emillianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 17:47   #1262
migotka_zdw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
A czemu akurat na czerwony? Może jakaś mocniejsza baza pod lakier?
Taki wymóg w pracy, że do uniformu muszę nosić czerwone lub różowe paznokcie. Ale bez dziwnych skojarzeń. Pracuję jako stewardessa
migotka_zdw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 17:56   #1263
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez migotka_zdw Pokaż wiadomość
Taki wymóg w pracy, że do uniformu muszę nosić czerwone lub różowe paznokcie. Ale bez dziwnych skojarzeń. Pracuję jako stewardessa
Stewardessa Ale tego nakazu współczuję
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 18:10   #1264
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

do mojej mieszanki
Alterra Limonka/oliwka, oliwa z Chilli, keratyna dodałam drugą część BD fur mamma .... oj ciekawa jestem, dużo sobie "obiecuje" po BD bo on ma niezły skład (jak dla mnie )
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 19:50   #1265
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez migotka_zdw Pokaż wiadomość
Taki wymóg w pracy, że do uniformu muszę nosić czerwone lub różowe paznokcie. Ale bez dziwnych skojarzeń. Pracuję jako stewardessa
A czego używasz jako bazy?

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
do mojej mieszanki
Alterra Limonka/oliwka, oliwa z Chilli, keratyna dodałam drugą część BD fur mamma .... oj ciekawa jestem, dużo sobie "obiecuje" po BD bo on ma niezły skład (jak dla mnie )
Ten olejek już nie jednej pomógł to i zapewne Ciebie nie ominą jego cudowne zdolności.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 20:08   #1266
dealerka
Raczkowanie
 
Avatar dealerka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
do mojej mieszanki
Alterra Limonka/oliwka, oliwa z Chilli, keratyna dodałam drugą część BD fur mamma .... oj ciekawa jestem, dużo sobie "obiecuje" po BD bo on ma niezły skład (jak dla mnie )
Uwielbiam BD fur mama! Używam go w ciągu dnia, bo wystarczy chwilkę pomasować skórki, żeby całkowicie się wchłonął A po za tym używam go do twarzy- smaruję nim buzię na noc i wszystkie ślady czy świeże blizny po ewentualnym wysypie szybko się goją/znikają
dealerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 20:20   #1267
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Też go używam do buzi. Razem z kilkoma kroplami olejku geranium (łagodzi podrażnienia)
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 20:29   #1268
rudaaa90
Zadomowienie
 
Avatar rudaaa90
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 551
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Kupiłam bazę Joko, gładkie paznokcie. W składzie nie ma formaldehydu. Postaram się wkleić jutro aktualizację moich pazurków
__________________
już nie ruda
rudaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 21:40   #1269
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

a wiecie że też się ostatnio zastanawiałam czy by nie oczyszczać twarzy olejem w takim razie idę spróbować
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 21:51   #1270
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
a wiecie że też się ostatnio zastanawiałam czy by nie oczyszczać twarzy olejem w takim razie idę spróbować
Mnie z kolei chodzi po głowie mieszanka kropla oleju+ odrobina kwasu ha zamiast kremu, ale jakoś nie mogę się przekonać
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 22:38   #1271
Tuninek
Przyczajenie
 
Avatar Tuninek
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 21
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Witajcie

obraziłam się na olejowanie po tym jak wszystkie paznokcie z dnia na dzień rozdwoiły się do połowy prawie no ale foch trwał wie doby i olejuję dalej choć aktualnie paznokcie wyglądają gorzej niż przed olejowaniem (zaczęłam dwa miesiące temu),zakupiłam jeszcze maśc z vit A
Tuninek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 00:08   #1272
czarnadamaxd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 807
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Przyłączam się jeśli można
W czerwcu przestałam obgryzać paznokcie, od jakichś dwóch miesięcy wzięłam się za olejowanie
Początkowo używałam olejku rycynowego, potem i do dziś oliwa z oliwek, w między czasie olejek do paznokci P2 i Regenerum. Jednak ostatnio zaczęła mi się rozdwajać płytka miej więcej od połowy w stronę wolnego brzegu. Nie wiem co jest grane, ale olejuję dalej, czas pokaże Jakie jeszcze polecacie olejki? Najlepiej te dostępne w Niemczech
__________________
mama Aniołka - Hubcia
03.01.2015 - 24.05.2015
czarnadamaxd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 07:05   #1273
kadamowicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 77
Odp: Efekty olejowania paznokci

Babydream fur mama, niemiecki, więc na pewno dostaniesz, uratował mi paznokcie
No wlasnie, ostatnio lakier trzymał mi się 4 dni, u mnie to mega dlugo:-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kadamowicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 07:19   #1274
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Tuninek - znam ten ból. Też olejuję, a ostatnio mi się porozdwajały, białe końcówki zrobiły się przezroczyste, a w efekcie wszystkie się połamały, na niektórych paznokciach łącznie z przyrostem
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 07:36   #1275
Tuninek
Przyczajenie
 
Avatar Tuninek
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 21
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Tuninek - znam ten ból. Też olejuję, a ostatnio mi się porozdwajały, białe końcówki zrobiły się przezroczyste, a w efekcie wszystkie się połamały, na niektórych paznokciach łącznie z przyrostem
Dotka no właśnie przecież to jest jakaś masakra a tak ładnie szło
Tuninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:47   #1276
migotka_zdw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Tuninek Pokaż wiadomość
Dotka no właśnie przecież to jest jakaś masakra a tak ładnie szło
A jakich olejów używacie? są nierafinowane i zimnotłoczone? a może trafiły Wam się olejki eteryczne?

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
A czego używasz jako bazy?



Ten olejek już nie jednej pomógł to i zapewne Ciebie nie ominą jego cudowne zdolności.
Nie mam jakiejś ulubionej bazy. Dbać o paznokcie zaczęłam niedawno. W tej chwili kończę jakąś hiszpańską bazę, ale nazwa mi się trochę starła. A jaką Ty polecasz?
__________________
zapraszam wszystkich, którzy troszczą się o swoje ciało, włosy i paznokcie.
http://naturalnekosmetykimoniki.blogspot.com
migotka_zdw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:47   #1277
edi1980
Raczkowanie
 
Avatar edi1980
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 111
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej Dziewczyny. Tak czytam i czytam i dziwi mnie strasznie, że przy olejowaniu łamią i rozdwajają Wam się paznokcie. Może problem tkwi gdzie indziej i Wasz organizm potrzebuje wzmocnienia od środka np, witaminy, suplementy diety. A zaczynałyście od zera? Mam na myśli spiłowane pazurki .
Ja olejuję od czerwca i , dzieki Bogu, nie złamał mi się od tamtej pory żaden paznokieć, a do tego stan skórek jest po prostu "miodzio". Poza tym używam jako bazy odżywki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...z-akrylem.html z wcześniej wspomnianym tu czosnkiem Fakt, zapach nie zachęca początkowo, ale po nałożeniu warstwy lakieru zapach czosnku znika.
Ostatnio nabyłam super olejek https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...erbaciane.html i jestem bardzo zadowolona, ale z racji tego, że lubię eksperymenty zrobię sobie z nim w składzie swoją mieszankę. Oczywiście podzielę się z Wami spostrzeżeniami i efektami.
edi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:53   #1278
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

mnie też się wydaje że to łamanie to nie kwestia olejowania ,no chyba że za dużo jest w mieszance rycynowego, bo on może wysuszać i tym samym powodować że są bardziej kruche, dotyczy to też np. keratyny która w zbyt dużej ilości może zadziałać tak jak na włosy (biologicznie to bardzo podobne przecież twory ) czyli potęgując kruchość a c za tym idzie łamliwość
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:58   #1279
edi1980
Raczkowanie
 
Avatar edi1980
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 111
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
mnie też się wydaje że to łamanie to nie kwestia olejowania ,no chyba że za dużo jest w mieszance rycynowego, bo on może wysuszać i tym samym powodować że są bardziej kruche, dotyczy to też np. keratyny która w zbyt dużej ilości może zadziałać tak jak na włosy (biologicznie to bardzo podobne przecież twory ) czyli potęgując kruchość a c za tym idzie łamliwość
Zgadzam się w pełni Ja zachęcona efektami na paznokciach zaczynam olejować włosy
edi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 12:58   #1280
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja nie olejuję w ogóle o.rycynowym, bo właśnie wysusza mi skórki. Używam olejku z alterry - migdały i papaja, wielokrotnie tu polecanego.

I tak, spiłowałam paznokcie do zera, po czym olejowałam.
Generalnie widzę małą poprawę, ale to jeszcze nie to.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:05   #1281
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja nie olejuję w ogóle o.rycynowym, bo właśnie wysusza mi skórki. Używam olejku z alterry - migdały i papaja, wielokrotnie tu polecanego.

I tak, spiłowałam paznokcie do zera, po czym olejowałam.
Generalnie widzę małą poprawę, ale to jeszcze nie to.
On ma na drugim miejscu w składzie olejek rycynowy. Mi alterra po jakiś dwóch miesiącach strasznie zaczęła wysuszać skórki i całe dłonie. Teraz stosuje zamiennie z olejem kokosowym i oliwą lub zmieszane i jest zdecydowanie lepiej.
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:08   #1282
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez migotka_zdw Pokaż wiadomość
Nie mam jakiejś ulubionej bazy. Dbać o paznokcie zaczęłam niedawno. W tej chwili kończę jakąś hiszpańską bazę, ale nazwa mi się trochę starła. A jaką Ty polecasz?
Hmm w sumie ja nie mam jakieś specjalnej bazy, używam po prostu odżywki bądź bezbarwnego lakieru. Z tym, że czasami zostawiam paznokcie tylko z odżywką i nie zawsze maluję paznokcie na kolory, które lubią odbarwiać płytkę.
Na Twoim miejscu bym się rozejrzała za lakierem rozjaśniającym. I przy każdym zmianie manicure maczała je w oliwie z oliwek z kilkoma kroplami soku z cytryny. To rozjaśni i wzmocni paznokcie.
A we wszystkie dni wolne od pracy dawała paznokciom od tej czerwieni odpocząć.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:10   #1283
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ale ta Alterra akurat nie wysusza mi skórek Na ten moment moje skórki są w naprawdę dobrym stanie Dłonie też.

Wyleję jakiś lakier, to zrobię sobie mieszankę Alterra + oliwa z oliwek + Babydream niebieski - będzie ok ?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:28   #1284
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez migotka_zdw Pokaż wiadomość
Taki wymóg w pracy, że do uniformu muszę nosić czerwone lub różowe paznokcie. Ale bez dziwnych skojarzeń. Pracuję jako stewardessa
ja używam Eveline odżywkę wybielająca, nota bene właśnie zaczęłam 3 buteleczkę nie zawiera formaldechydu i dzięki niej nie mam żadnych przebarwień, a dodam że maluje na intensywne kolory między innymi na czarno (uwielbiam) czy czerwono

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ale ta Alterra akurat nie wysusza mi skórek Na ten moment moje skórki są w naprawdę dobrym stanie Dłonie też.

Wyleję jakiś lakier, to zrobię sobie mieszankę Alterra + oliwa z oliwek + Babydream niebieski - będzie ok ?
ale paznokcie się łamią może Ty reagujesz akurat w taki sposób, myślę że mieszanka będzie fajna (oliwa dobrze nawilża) a rycynowy na pewno zostanie rozrzedzony

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

ja właśnie chcąc uniknąć rycyny wybrałam Alterre oliwa/limonka

Edytowane przez jukaba
Czas edycji: 2013-09-25 o 13:29
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 15:00   #1285
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ale ta Alterra akurat nie wysusza mi skórek Na ten moment moje skórki są w naprawdę dobrym stanie Dłonie też.

Wyleję jakiś lakier, to zrobię sobie mieszankę Alterra + oliwa z oliwek + Babydream niebieski - będzie ok ?
Jak są w dobrym stanie, to super, każdemu służy co innego.
Ja właśnie mam w planach kupić Babydream i zrobić podobną mieszankę, ale niech się wypowiedzą dziewczyny, które się trochę lepiej znają, czy to będzie ok.
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 17:37   #1286
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
hmm... olejek mi zmętniał ;/ myślicie że trzeba go wylać? Zapach ma taki sam jak przedtem tylko nie jest klarowny...
Ciężko ocenić, ale czasami mętnienie nie oznacza nic złego i jest naturalnym procesem. Zależy chociażby od temperatury przechowywania, oliwa np. mętnieje w zimnie

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
Ogólnie paznokcie są teraz w fatalnym stanie. Zrobiłam na ślub hybrydy. Zamiast usunąć je acetonem kobieta w salonie kosmetycznym osuwała je polerką (czy jak się to tam nazywa- takie wiertełko ) i mam paznokcier tak cienkie jak papier. w niektórych miejscach prawie spiłowała je do miesa. jak dotykam to czuje tą tkankę pod paznokciem.... pojawiły się na nich takie czerwone pionowe kreseczki. Są w fatalnym stanie. mam nadzieje że odżywka i olejowanie pomogą.
Współczuję ogromnie! Olejuj ile wlezie i uważaj na chemiczne odżywki!
Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
A jaki masz kształt?

Na kwadratach będą się robić zadziorki szybciej niż na jajkach/migdałach. Na zadziorki ma też wpływ to jakiego pilnika używamy i jak piłujemy paznokcie.
Potwierdzam, mnie kwadraty zawsze wcześniej czy później się zadrą, za to migdałki się u mnie najlepiej sprawdzają. No i oczywiście tylko szklany pilnik i czasem delikatna polerka do wygładzenia krawędzi.

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Wyleję jakiś lakier, to zrobię sobie mieszankę Alterra + oliwa z oliwek + Babydream niebieski - będzie ok ?
Wg mnie bardzo okej Mam taką samą mieszankę, tylko zamiast oliwy rybki keratynowe GALa.

U mnie ostatnio paznokcie mają spadek formy Nadal wyglądają dobrze, ale są bardziej podatne na złamania. Wydaje mi się, że to może być skutkiem kiepskiej diety (ostatni miesiąc to u mnie porażka) i braku systematyczności w olejowaniu - muszę się z tym znów ogarnąć!
Jak już pisałam, złamał mi się całkowicie paznokieć u małego palca lewej ręki, ale to dlatego, że przytrzasnęłam go siedzeniami w aucie. Później środkowy w prawej, ale go też uszkodziłam przez nieuwagę w samochodzie... Za to wskazujące zawsze miałam najmocniejsze, z największym przyrostem i kilka dni temu podczas mycia włosów zauważyłam, że się lekko zadardł Podkleiłam go i na razie jest ok, mam nadzieję, że tak zostanie. Środkowy też kleiłam i tfu, tfu, odpukać, trzyma się świetnie.

Wracam więc do mega regularności w olejowaniu
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:21   #1287
Emillianka
Przyczajenie
 
Avatar Emillianka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 9
Dot.: Efekty olejowania paznokci

A ja mam pytanie...trzeba robic mieszanke ?
czy moge wcierac w pazurki poprostu BD plus kokosowy plus olejek altera plus masc z witamina A a nwet olejek arganowy ???



slyszalam wiele dobrych opini o BDream...ponoc tez na wlosy.


i co to sa te rybki Gala ?
__________________
Mama Emilki


Dbamy o włoski i pazurki
Emillianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:56   #1288
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cześć dziewczyny

Chciałabym zacząć olejowanie. Widzę że sporo z Was używa albo alterry albo Babydream fur Mama.
Ja mam generalnie dość długą płytkę (ale wiadomo - nigdy nie jest za długa), za to mam problem z rozdwajaniem i tym, że robi mi się bardzo słaba ta biała część (wiem że to częściowo przez grzebanie pod paznokciami, muszę się zacząć powstrzymywać i robić to delikatnie).
I mam dwa pytania - co polecacie do takich pazurków?
A drugie - gdzie w rossmanie szukać tego BD? Alterrę widziałam, a tego nie, może ślepa jestem
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 19:01   #1289
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Mojwa, BD jest na produktach pielęgnacyjnych dla dzieci
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 19:21   #1290
dealerka
Raczkowanie
 
Avatar dealerka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Emillianka Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie...trzeba robic mieszanke ?
czy moge wcierac w pazurki poprostu BD plus kokosowy plus olejek altera plus masc z witamina A a nwet olejek arganowy ???



slyszalam wiele dobrych opini o BDream...ponoc tez na wlosy.


i co to sa te rybki Gala ?
Nie musisz robić mieszanki, każdy robi jak mu wygodnie Jesli tobie odpowiada wcieranie olejków pojedynczo to rób tak dalej, najważniejsze by robić to regularnie ;-)

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...twist-off.html

a jeśli chodzi o BD to używam wersji fur mama i polecam go dosłownie do wszystkiego - do włosów, paznokci, twarzy, skóry po goleniu/depilacji czy smarowania suchych miejsc - z czystym sumieniem!

Edytowane przez dealerka
Czas edycji: 2013-09-25 o 19:23
dealerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.