Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-27, 18:57   #3301
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46627369]- piękne zakupy
A ja nie wiem, jak pachnie figa- ani owoc, ani liść; można to do czegoś porównać

Deo Bioturm intensiv niestety u mnie się nie sprawdził, choć bardzo na niego liczyłam [/QUOTE]
Miałam nadzieję, że to mydełko będzie pachnieć no jakos tak owocowo, słodko, a tu klops. Zapach jest taki zielono- gorzki, ciężko to określić. TŻ zapach się spodobał i podkrada mi mydełko, chyba mu je oddam

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chyba się więc skuszę A jak z odcieniami podkładów, czy opisy oddają rzeczywistość? W jakiej jesteś tonacji?
Na razie wypróbowałam kolor Cardamon, w opakowaniu wydawał się dosyć ziemisty, ale super dopasował się do skóry. A jako primer użyłam pudru Sunkissed dust- ładnie zmatowił skórę.
Odcień skóry mam dosyć jasny, kolor Buff w Revlon rolorstay



Te mydełka nie pachną owocowo, tylko właśnie tak perfumowo-kwiatowo. Natomiast figa pachnie...... kwaskowato, nie umiem do końca określić W każdym razie nie jest to jakiś bardzo aromatyczny owoc.

A może zadziała i po paru użyciach będzie lepsiejszy
Dokładnie tak. Mam nadzieję, że mydełko jaśminowe faktycznie jaśminem pachnieć będzie.
Aaaaa i umyłam wczoraj buzię mydełkiem z fioletową glinką- fajnie się pieni i nie wysusza skóry. Tylko ten zapach, no jest specyficzny.
jujka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 20:00   #3302
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
moja mama jest bardzo zadowolona z pianki Lavera

a serum arganowe do włosów dr organic jest na silikonie
http://www.hollandandbarrett.com/sho...serum-60004009
Mogę ją gdzieś znaleźć stacjonarnie?
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 21:19   #3303
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
a serum arganowe do włosów dr organic jest na silikonie
http://www.hollandandbarrett.com/sho...serum-60004009
Ups... Promolcia dziękuje za informację

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Mogę ją gdzieś znaleźć stacjonarnie?
W Krakowie


Dziewczyny kupiłam gotowy zestaw do wykonania toniku, mogę bezkarnie pominąć jakiś składnik? czy lepiej zastąpić go czymś innym?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 21:23   #3304
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Effcia użyłam dziś na szyję tego samoopalacz z iherba, dobrze się rozprowadza i baaardzo przyjemnie pachnie, lepiej niż Alverde i Lavera, zero alkoholu i samoopalaczowych smrodków
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 21:57   #3305
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

anula gdzie kupujesz podklad LAURESS ?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 07:05   #3306
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
moja mama jest bardzo zadowolona z pianki Lavera

a serum arganowe do włosów dr organic jest na silikonie
http://www.hollandandbarrett.com/sho...serum-60004009
o masz...
niestety nie wszystko dr. organic jest fajne, ja się na mydle nieco zawiodłam - oczekiwałam lepszego składu czyli trzeba uważać.
Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
Miałam nadzieję, że to mydełko będzie pachnieć no jakos tak owocowo, słodko, a tu klops. Zapach jest taki zielono- gorzki, ciężko to określić. TŻ zapach się spodobał i podkrada mi mydełko, chyba mu je oddam



Dokładnie tak. Mam nadzieję, że mydełko jaśminowe faktycznie jaśminem pachnieć będzie.
Aaaaa i umyłam wczoraj buzię mydełkiem z fioletową glinką- fajnie się pieni i nie wysusza skóry. Tylko ten zapach, no jest specyficzny.
pewnie by mi się podobał.
jeśli chcesz cudnie pachnące to polecam z tej firmy co figa mydło eglantine - dzika róża (niestety nie widze go w sklepach).
jak znajdziesz bierz - pachnie obłędnie - kremową, ciepłą różą, szał!

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość


Dziewczyny kupiłam gotowy zestaw do wykonania toniku, mogę bezkarnie pominąć jakiś składnik? czy lepiej zastąpić go czymś innym?
to zależy jaki tonik - jeśli kwasowy to pomijałabym składniki ostrożnie , bo niektóre regulują ph
Jeśli zestaw z BU to pomijaj co chcesz
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
anula gdzie kupujesz podklad LAURESS ?
yyyyy... na stronie lauressa
www.lauress.com
w polsce brak.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 07:52   #3307
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46627369]- piękne zakupy
A ja nie wiem, jak pachnie figa- ani owoc, ani liść; można to do czegoś porównać

Deo Bioturm intensiv niestety u mnie się nie sprawdził, choć bardzo na niego liczyłam [/QUOTE]
szkoda, ze nie mowilas wczesniej odkroilabym Ci po kawalku moich nowych deo bo fajne sa

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Effa, Kraków bliżej niż UK, także wiesz do kogo pisać
a tak nawiasem mówiąc, Dr Organic uruchomił swój sklep w PL http://drorganickosmetyki.pl/, i ceny chyba fajne
ja tam lubie adrenalinke w uk sa fajne promocje tam chyba oplaca sie bardziej robic wieksze zamowienia o ile sie nie myle to sa promo 2 w cenie 1 albo jeden drugi 50% taniej
Na razie jestem jeszcze odzywkowo zatowarowana

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Effcia użyłam dziś na szyję tego samoopalacz z iherba, dobrze się rozprowadza i baaardzo przyjemnie pachnie, lepiej niż Alverde i Lavera, zero alkoholu i samoopalaczowych smrodków
dzieki za info skusze sie jak zuzyje litr patowego samoopalacza
Anula daj znac jak dojdzie olejek testuje poczte polska i wyslalam 2 zwykle listy priorytetowe, zobaczymy czy pp ma lepkie rece
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 08:22   #3308
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dzieki za info skusze sie jak zuzyje litr patowego samoopalacza
Anula daj znac jak dojdzie olejek testuje poczte polska i wyslalam 2 zwykle listy priorytetowe, zobaczymy czy pp ma lepkie rece
Efekt bardzo delikatny, w sumie go nie widzę póki co
Muszę jeszcze skorzystać z próbeczki Pata i może w lipcu uśmiechnę się o zamówienie do Ciebie
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 08:42   #3309
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
o masz...
niestety nie wszystko dr. organic jest fajne, ja się na mydle nieco zawiodłam - oczekiwałam lepszego składu czyli trzeba uważać.

pewnie by mi się podobał.
jeśli chcesz cudnie pachnące to polecam z tej firmy co figa mydło eglantine - dzika róża (niestety nie widze go w sklepach).
jak znajdziesz bierz - pachnie obłędnie - kremową, ciepłą różą, szał!


to zależy jaki tonik - jeśli kwasowy to pomijałabym składniki ostrożnie , bo niektóre regulują ph
Jeśli zestaw z BU to pomijaj co chcesz

yyyyy... na stronie lauressa
www.lauress.com
w polsce brak.
O jezusie słodki. Uwielbiam pachnące mydła, właśnie idę użyć to jaśminowe, jak nie będzie łądnie pachnieć to się wkurzę. Kuszą mnie mydła z iherba, ale jakoś się boję sama zamawiać te rzeczy aż zza oceanu. Z moim szczęściem paczka pewnie zaginie
jujka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 08:57   #3310
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
O jezusie słodki. Uwielbiam pachnące mydła, właśnie idę użyć to jaśminowe, jak nie będzie łądnie pachnieć to się wkurzę. Kuszą mnie mydła z iherba, ale jakoś się boję sama zamawiać te rzeczy aż zza oceanu. Z moim szczęściem paczka pewnie zaginie
mi jedna zaginęła
bez ryzyka nie ma zabawy....
jak będziesz chciała to coś możemy zamówić, ale za jakieś 2 tygodnie najwczesniej.
no i licz się z tym, że tam jest limit wagowy dla najtańszych przesyłek (1,8kg) co źle wróży wspólnym zamówieniom mydeł
a przemyśl jeszcze - zamawianie jest naprawde proste, a na pierwsze zamówienie możesz mieć zniżkę 5$. jakbys chciała spróbowac sama zamówić i miała pytania to pisz pw.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 09:07   #3311
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
mi jedna zaginęła
bez ryzyka nie ma zabawy....
jak będziesz chciała to coś możemy zamówić, ale za jakieś 2 tygodnie najwczesniej.
no i licz się z tym, że tam jest limit wagowy dla najtańszych przesyłek (1,8kg) co źle wróży wspólnym zamówieniom mydeł
a przemyśl jeszcze - zamawianie jest naprawde proste, a na pierwsze zamówienie możesz mieć zniżkę 5$. jakbys chciała spróbowac sama zamówić i miała pytania to pisz pw.
Tak, bardzo chętnie! Choć faktycznie, limit wagowy mały.
Do iherb trzeba mieć Paypal?

Użyłam mydła jaśminowego i kurde, ale jestem wściekła. Ono wogóle nie pachnie, no nic, kompletnie nic. Dosłownie jak bym się myła jakimś zwykłym mydłam za 1,20. No dramat! Pierwszy i ostatni raz zamówiłam te mydła. Napisałam maila do Iwosu, bo kurcze, produkt nie jest adekwatny do jego opisu,, no gdzie ten " upajający zapach jaśminu utrzymujący się kilka godzin na skórze"? Echhh
jujka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 09:08   #3312
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Efekt bardzo delikatny, w sumie go nie widzę póki co
Muszę jeszcze skorzystać z próbeczki Pata i może w lipcu uśmiechnę się o zamówienie do Ciebie
testuj , testuj z zamowieniem nie ma problemu a w razie czego pamietaj ze mam jeden samoopalacz z pata na zbyciu
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 09:16   #3313
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
Tak, bardzo chętnie! Choć faktycznie, limit wagowy mały.
Do iherb trzeba mieć Paypal?

Użyłam mydła jaśminowego i kurde, ale jestem wściekła. Ono wogóle nie pachnie, no nic, kompletnie nic. Dosłownie jak bym się myła jakimś zwykłym mydłam za 1,20. No dramat! Pierwszy i ostatni raz zamówiłam te mydła. Napisałam maila do Iwosu, bo kurcze, produkt nie jest adekwatny do jego opisu,, no gdzie ten " upajający zapach jaśminu utrzymujący się kilka godzin na skórze"? Echhh
Do iherba wystarczy karta debetowa U mnie niestety jest przeliczanie z EUR na $, więc sprawdź jak u Ciebie

Effa
Ostatnio się kocham w Pacie, więc przy większej zniżce na pewno zaszaleję
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 11:22   #3314
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
o masz...
niestety nie wszystko dr. organic jest fajne, ja się na mydle nieco zawiodłam - oczekiwałam lepszego składu czyli trzeba uważać.

to zależy jaki tonik - jeśli kwasowy to pomijałabym składniki ostrożnie , bo niektóre regulują ph
Jeśli zestaw z BU to pomijaj co chcesz
Nie spodziewałam się tego po Dr. Organic... jakoś tak ślepo uwierzyłam, że składowo wszystko jest super

Chodzi o tonik z kwasem laktobionowym i kojowym z e-naturalne, nie chcę dodawać dołączonego składnika nawilżającego. Pani ze sklepu potwierdziła możliwość pominięcia go i zastąpienia np. kwasem hialuronowym

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja tam lubie adrenalinke w uk sa fajne promocje tam chyba oplaca sie bardziej robic wieksze zamowienia o ile sie nie myle to sa promo 2 w cenie 1 albo jeden drugi 50% taniej
Na razie jestem jeszcze odzywkowo zatowarowana
Rozumiem No fakt, o takich promocjach to możemy pomarzyć

A oto moje ostatnie zakupy:
Zdjęcie 1: (zasługa Effy , kusicielka pierwsza klasa )
- maski Bielenda: z komórkami macierzystymi (dla mamy), z aloesem (dla koleżanki) i z kozim mlekiem (dla mnie, Effa tak je zachwalała, że no nie mogłam się powstrzymać ),
- maski jako gratis: diamentowa, chłodząca i łagodząca,
- balsam do ust o smaku truskawkowym.

Zdjęcie 2: zakupy z e-naturalne
- potrójny kwas hialuronowy 3%,
- witamina C,
- korund - mikrodermabrazja,
- peeling enzymatyczny,
- błoto morskie z algami,
- olej tamanu i z czarnuszki,
- toniki: złuszczający z kwasem migdałowym oraz wybielająco-łagodzący z kwasem laktobionowym i kojowym.

Pierwsze wrażenie po pomadce do ust:
Na plus: działanie!! Usta są odżywione, miękkie, bardzo ładnie wyglądają. Nie błyszczą się tak jak po pomadce Sylveco. Pierwszy raz po użyciu balsamu przed snem, obudziłam się rano mając go nadal na ustach
Na minus: brak poślizgu na ustach, no zero i lekko sztuczny zapach truskawki
ale liczą się efekty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_3413.jpg (60,7 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3421.jpg (72,3 KB, 36 załadowań)
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2014-05-28 o 11:26
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 11:32   #3315
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Do iherba wystarczy karta debetowa U mnie niestety jest przeliczanie z EUR na $, więc sprawdź jak u Ciebie

Effa
Ostatnio się kocham w Pacie, więc przy większej zniżce na pewno zaszaleję
ja ostatnio jakos slabiej z patem sie kumpluje, ale w lipcu powinnam miec kod urodzinowy to po zsumowaniu znizek wyjdzie juz dobry rabat wiec pewnie wtedy tez sie na cos skusze

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Nie spodziewałam się tego po Dr. Organic... jakoś tak ślepo uwierzyłam, że składowo wszystko jest super

Chodzi o tonik z kwasem laktobionowym i kojowym z e-naturalne, nie chcę dodawać dołączonego składnika nawilżającego. Pani ze sklepu potwierdziła możliwość pominięcia go i zastąpienia np. kwasem hialuronowym



Rozumiem No fakt, o takich promocjach to możemy pomarzyć

A oto moje ostatnie zakupy:
Zdjęcie 1: (zasługa Effy , kusicielka pierwsza klasa )
- maski Bielenda: z komórkami macierzystymi (dla mamy), z aloesem (dla koleżanki) i z kozim mlekiem (dla mnie, Effa tak je zachwalała, że no nie mogłam się powstrzymać ),
- maski jako gratis: diamentowa, chłodząca i łagodząca,
- balsam do ust o smaku truskawkowym.

Zdjęcie 2: zakupy z e-naturalne
- potrójny kwas hialuronowy 3%,
- witamina C,
- korund - mikrodermabrazja,
- peeling enzymatyczny,
- błoto morskie z algami,
- olej tamanu i z czarnuszki,
- toniki: złuszczający z kwasem migdałowym oraz wybielająco-łagodzący z kwasem laktobionowym i kojowym.

Pierwsze wrażenie po pomadce do ust:
Na plus: działanie!! Usta są odżywione, miękkie, bardzo ładnie wyglądają. Nie błyszczą się tak jak po pomadce Sylveco. Pierwszy raz po użyciu balsamu przed snem, obudziłam się rano mając go nadal na ustach
Na minus: brak poślizgu na ustach, no zero i lekko sztuczny zapach truskawki
ale liczą się efekty
za zakupy. Mam nadzieje, ze bedziesz zadowolonaWidze, ze zalapalas sie juz na nowe opakowania masek kupowalas z tego zrodla co podawalam?

odzywka do wlosow z iherba dessert essence kokosowa pachnie pina colada zapach sie utrzymuje bo w pracy ciagle ktos pyta co tak pachnie

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2014-05-28 o 11:38
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:04   #3316
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
za zakupy. Mam nadzieje, ze bedziesz zadowolonaWidze, ze zalapalas sie juz na nowe opakowania masek kupowalas z tego zrodla co podawalam?
Na pewno będę zadowolona
Właśnie zastanawiałam się dlaczego opakowania są różne Kupowałam w sklepie internetowym z kosmetykami profesionalnymi. Twoje źródło nie miało dla mnie tych masek których potrzebowałam w pudełkach ale dziękuję, będę o nim pamiętała

Mi już długo marzy się seria hipo z pata chyba jestem ostatnią osobą która od nich nic nie miała ale wszystko w swoim czasie
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 12:23   #3317
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Na pewno będę zadowolona
Właśnie zastanawiałam się dlaczego opakowania są różne Kupowałam w sklepie internetowym z kosmetykami profesionalnymi. Twoje źródło nie miało dla mnie tych masek których potrzebowałam w pudełkach ale dziękuję, będę o nim pamiętała

Mi już długo marzy się seria hipo z pata chyba jestem ostatnią osobą która od nich nic nie miała ale wszystko w swoim czasie
zmieniaja szate graficzna stad ta roznica w opakowaniach seria hipo to moja ulubiona otulajaca tez jest fajna. W razie czego sluze dodatkowymi rabatami na pata
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 13:11   #3318
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
zmieniaja szate graficzna stad ta roznica w opakowaniach seria hipo to moja ulubiona otulajaca tez jest fajna. W razie czego sluze dodatkowymi rabatami na pata
Ty Kusicielko!
Będę pamiętała
a mogłabyś porównać balsam i masło z tej serii?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 17:02   #3319
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cameroon - ślicznosci nakupiłaś klask i:

Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
Tak, bardzo chętnie! Choć faktycznie, limit wagowy mały.
Do iherb trzeba mieć Paypal?
wystarczy kredytowa, albo zwykła debetowa (ale nie ze wszystkich banków przyjmuje debetówki)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 18:51   #3320
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Kupiłam piankę Lavery, będzie testowanie
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 20:43   #3321
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Kupiłam piankę Lavery, będzie testowanie
oby Ci przypasowała
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 21:10   #3322
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cudowne zakupy dziewczyny, Cameroon, no szczęka opada

Czy któraś z Was miała do czynienia z kosmetykami ze sklepu Magvita??? Bardzo podoba mi się ten krem, tylko ten skład nie wiem czy jest pełny, bo niby jest na bazie mleka oślego, nie ma w składzie wody, ani też konserwantów. http://magvita.pl/pielegnacja-twarzy...owy-200ml.html

A tu filmik o kremie po Polsku: https://www.youtube.com/watch?v=w504gW25hfI



---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Reklamę tej serii jako nowość widziałam w gazecie już jakieś 1,5 roku temu ale fizycznie jeszcze mi się nie zdarzyło

Moje wrażenia po stosowaniu nowości:
- Dr Organic deo aloesowe - bardzo przyjemny w używaniu, pachnie ślicznie i świeżo, w ogóle się nie klei, szybko wysycha, zapobiegawczo aplikuję również wciągu dnia i jest ok, jednym słowem podoba mi się
- Sylveco żel do higieny intymnej, konsystencja w sam raz, przyjemny w stosowaniu, nie podrażnia, zapach może nie najpiękniejszy ale delikatny, gdybym go specjalnie nie wąchnęła to uznałabym go za bezzapachowy

Dr Ogranic kusi coraz bardziej Miała któraś z Was serum do włosów z serii arganowej? Wygląda bajecznie
Mnie kusi seria z minerałami.

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 07:01   #3323
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Zrobiłam malutkie zakupy w zsk.
Zgapiłam od Susabeee i wzięłam komórki macierzyste z jeżówki, olej z nasion malin, olej z nasion herbaty, algi brunatne.
Będe komórki i olej dodawać do serum pukka, bo teraz dodałam do serum odrobinkę oleju z nigelli i super jest
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 09:36   #3324
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Ty Kusicielko!
Będę pamiętała
a mogłabyś porównać balsam i masło z tej serii?
moim zdaniem oba nawilzaja na tym samym poziomie, maslo pozostawia taka warstwe otulajaca. Nie jest tlusta, ale czuc ze cos jest na skorze. Latem preferuje balsamy albo olejek do kapieli hipo biore pod prysznic i juz wtedy balsamu nie potrzeba super patentem tez jest wymieszanie plynu do kapieli dla kobiet w ciazy z oliwka z tej samej serii z rossa i umycie sie nia
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 13:03   #3325
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała do czynienia z kosmetykami ze sklepu Magvita??? Bardzo podoba mi się ten krem, tylko ten skład nie wiem czy jest pełny, bo niby jest na bazie mleka oślego, nie ma w składzie wody, ani też konserwantów. http://magvita.pl/pielegnacja-twarzy...owy-200ml.html

A tu filmik o kremie po Polsku: https://www.youtube.com/watch?v=w504gW25hfI

Wodę w składzie ma. Na opakowaniu tego kremu skład podany jest taki: Eau, Lait d'ânesse biologique, hydrolat de camomille biologique, huile d'argan biologique, émulsifiant doux d'origine végétale, glycérine végétale
loua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 13:59   #3326
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Cameroon - ślicznosci nakupiłaś klask i:
Dziękuje

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Cudowne zakupy dziewczyny, Cameroon, no szczęka opada

Mnie kusi seria z minerałami.



Jeśli chodzi o serię z minerałami Dr Organic to pachnie dość specyficznie, trochę ciężko i męsko Wąchałam żel po prysznic i miałam próbkę maseczki do twarzy

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
moim zdaniem oba nawilzaja na tym samym poziomie, maslo pozostawia taka warstwe otulajaca. Nie jest tlusta, ale czuc ze cos jest na skorze. Latem preferuje balsamy albo olejek do kapieli hipo biore pod prysznic i juz wtedy balsamu nie potrzeba super patentem tez jest wymieszanie plynu do kapieli dla kobiet w ciazy z oliwka z tej samej serii z rossa i umycie sie nia
Dzięki Effa
Pomysł z płynem do kąpieli i oliwką naprawdę ciekawy
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 14:33   #3327
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Wodę w składzie ma. Na opakowaniu tego kremu skład podany jest taki: Eau, Lait d'ânesse biologique, hydrolat de camomille biologique, huile d'argan biologique, émulsifiant doux d'origine végétale, glycérine végétale
Dziękuję pięknie

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość


Jeśli chodzi o serię z minerałami Dr Organic to pachnie dość specyficznie, trochę ciężko i męsko Wąchałam żel po prysznic i miałam próbkę maseczki do twarzy
Dzięki za ostrzeżenie, to jeszcze pomyślę nad serią z granatem lub różaną, a najpewniej wszystkim po trochu No marketing mają w jednym palcu, nie da się nie znaleźć czegoś dla siebie i nie kupić

A co jeszcze od nich miałaś? Zastanawia mnie jeszcze ten żel ze ślimaka
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 18:39   #3328
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Nie spodziewałam się tego po Dr. Organic... jakoś tak ślepo uwierzyłam, że składowo wszystko jest super

Chodzi o tonik z kwasem laktobionowym i kojowym z e-naturalne, nie chcę dodawać dołączonego składnika nawilżającego. Pani ze sklepu potwierdziła możliwość pominięcia go i zastąpienia np. kwasem hialuronowym



Rozumiem No fakt, o takich promocjach to możemy pomarzyć

A oto moje ostatnie zakupy:
Zdjęcie 1: (zasługa Effy , kusicielka pierwsza klasa )
- maski Bielenda: z komórkami macierzystymi (dla mamy), z aloesem (dla koleżanki) i z kozim mlekiem (dla mnie, Effa tak je zachwalała, że no nie mogłam się powstrzymać ),
- maski jako gratis: diamentowa, chłodząca i łagodząca,
- balsam do ust o smaku truskawkowym.

Zdjęcie 2: zakupy z e-naturalne
- potrójny kwas hialuronowy 3%,
- witamina C,
- korund - mikrodermabrazja,
- peeling enzymatyczny,
- błoto morskie z algami,
- olej tamanu i z czarnuszki,
- toniki: złuszczający z kwasem migdałowym oraz wybielająco-łagodzący z kwasem laktobionowym i kojowym.

Pierwsze wrażenie po pomadce do ust:
Na plus: działanie!! Usta są odżywione, miękkie, bardzo ładnie wyglądają. Nie błyszczą się tak jak po pomadce Sylveco. Pierwszy raz po użyciu balsamu przed snem, obudziłam się rano mając go nadal na ustach
Na minus: brak poślizgu na ustach, no zero i lekko sztuczny zapach truskawki
ale liczą się efekty
Wow - ile dobroci w jednym miejscu
Koniecznie pisz, jak się one sprawują

A do mnie przyszły dzisiaj dwa iherby i próbki od Effa_j , a oprócz tego zaszalałam w TK Maxx-ie w temacie mydeł (znowu rodzina ma zapas, a ja ich z głowy )
Postaram się niedługo wrzucić zdjęcia
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 18:45   #3329
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Question Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46668341]Wow - ile dobroci w jednym miejscu
Koniecznie pisz, jak się one sprawują

A do mnie przyszły dzisiaj dwa iherby i próbki od Effa_j , a oprócz tego zaszalałam w TK Maxx-ie w temacie mydeł (znowu rodzina ma zapas, a ja ich z głowy )
Postaram się niedługo wrzucić zdjęcia [/QUOTE] czekamy z niecierpliwoscia na zdjecia, cos mi sie wydaje ze oczoplasu bedzie mozna dostac cos ciekawego wypatrzylas w tkamxx? U mnie ostatnio posucha z kosmetykami za to wysyp torebek korsa jakby ktos chcial
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 19:49   #3330
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
czekamy z niecierpliwoscia na zdjecia, cos mi sie wydaje ze oczoplasu bedzie mozna dostac cos ciekawego wypatrzylas w tkamxx? U mnie ostatnio posucha z kosmetykami za to wysyp torebek korsa jakby ktos chcial
Effa Gdzie kupowałaś i jakie ?

Mam wrażenie, że ten samoopalacz caribbean z iherba może zapychać, wyskoczyło mi coś na dekolcie Ale nadaje ładny, delikatny kolor, będę jeszcze testować na nogach, tylko muszę opanować nakładanie na stopy.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.