Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-02, 12:39   #331
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

Anula, w końcu w moim rossie zrobili dział spożywczy i jest masa jedzenia
Nie mogę znaleźć na twoim blogu recenzji ślimaka
w niektórych jest i alkohol
ślimak poszedł w odstawkę, na topie jest mmb.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 12:44   #332
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
czyli nie miałaś ich kremu
trochę zniechęca mnie ten miód w składzie, bo ostatni krem z miodem mnie uczulił

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------



ja się nie maluję, więc demakijaż robię oszczędnie, więc myślę, że dopiero za pół roku kupię ten krem do demakijażu z maurelii, bo wcześniej nie ma szans, by zużyła 200 ml mleczka Do tej pory już inni go przetestują i go będą zachwalać ja jestembardzo zadowolona z marki Savonille, więc obstawiam, że ten krem będzie też boski

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------



cena 189 zł za 30 ml
http://planetazdrowie.pl/index.php?p...k=1&Itemid=159
Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość

tej z kokosem nie ma w promocji, ale jest arganowa
Bierz arganową. Jest dobra.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 13:37   #333
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dziewczyny - kupowała któraś na iherbie coś z kategorii Superfoods?? Chodzi mi po głowie, żeby kliknąć coś w proszku (tak żeby dodawać do soków lub koktailów), ale jest taki wybór, że nie wiem na co się zdecydować
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 14:18   #334
domisia1402
Raczkowanie
 
Avatar domisia1402
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dziewczyny, gdzie można kupić kosmetyki lovea?
znalazłam na feelunique, ale może jeszcze gdzieś? wie ktoś przypadkiem może?
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

Anula, lovea ja kupuję w stacjonarnej aptece sieć Mediq. W Warszawie ich sporo np. http://www.apteka-mediq.pl/apteki_me...city_number=27

ale co konkretnie cię interesuje od nich?
przestrzegam przed olejkiem - odżywka bez spłukiwania. to odżywka koszmar. nigdy więcej Ale glinki mają fajne

U mnie Lovea jest dostępna w aptekach. Kiedyś kupiłam ich peeling z olejkiem arganowym. Taki sobie w działaniu. A do tego mało wydajny. Mam jeszcze żel do mycia twarzy z białą glinką, ale po doświadczeniach z peelingiem leży w szafie i czeka na lepszy czas
domisia1402 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 16:15   #335
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez domisia1402 Pokaż wiadomość
U mnie Lovea jest dostępna w aptekach. Kiedyś kupiłam ich peeling z olejkiem arganowym. Taki sobie w działaniu. A do tego mało wydajny. Mam jeszcze żel do mycia twarzy z białą glinką, ale po doświadczeniach z peelingiem leży w szafie i czeka na lepszy czas
Miałam go kiedyś; bardzo miło wspominam i mimo, że nie był do końca naturalny (nie miał żadnego certyfikatu) to nie zrobił mi krzywdy, a zapach to miał jak jakiś wypasiony kosmetyk selektywny
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 16:48   #336
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Jak widze te chore ceny w polskich sklepach to mi sie cos robi . Nie chce byc posadzana o reklame, bo absolutnie nie jest to moim zamiarem, ale TU macie olej inca inchi bio, certyfikowany przec ecocert, w normalnej cenie : niecale 4 euro za 30 ml i niecale 12 euro za 100 ml. Swoja droga polecam - swietny olej.

Pojecia nie mam, ile wysylka do Polski, ale za zakupy w kwocie 50 euro nie placilam za wysylke do Niemiec nic . I jescze dostalam rabat 18 euro na kolejne zakupy

A, i maja swietne wlasne kosmetyki certyfikowane, o np: zel aloesowy (nativ)certyfikowany ecocertem o skladzie:
Aloe barbadensis leaf juice*, Leuconostoc/radish root ferment filtrate, Xanthan gum, Arginine. w cenie 12 euro za 250 ml lub 7 euro za 100 ml..,
czy wiele innych o fajnych wg mnie skladach i w fajnych cenach. Mydelka sa milusie, np z oslim mlekiem

Pozdrawiam
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 16:54   #337
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Jak widze te chore ceny w polskich sklepach to mi sie cos robi . Nie chce byc posadzana o reklame, bo absolutnie nie jest to moim zamiarem, ale TU macie olej inca inchi bio, certyfikowany przec ecocert, w normalnej cenie : niecale 4 euro za 30 ml i niecale 12 euro za 100 ml. Swoja droga polecam - swietny olej.

Pojecia nie mam, ile wysylka do Polski, ale za zakupy w kwocie 50 euro nie placilam za wysylke do Niemiec nic . I jescze dostalam rabat 18 euro na kolejne zakupy

A, i maja swietne wlasne kosmetyki certyfikowane, o np: zel aloesowy (nativ)certyfikowany ecocertem o skladzie:
Aloe barbadensis leaf juice*, Leuconostoc/radish root ferment filtrate, Xanthan gum, Arginine. w cenie 12 euro za 250 ml lub 7 euro za 100 ml..,
czy wiele innych o fajnych wg mnie skladach i w fajnych cenach. Mydelka sa milusie, np z oslim mlekiem

Pozdrawiam


---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość

tej z kokosem nie ma w promocji, ale jest arganowa
bierz też arganową
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-02, 17:08   #338
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44936297]http://www.planetazdrowie.pl/index.p...223&Itemid=257[/QUOTE]
Yhymm...dziękuję Poczytałam..rzeczywiście wielki z niego dobrodziej. Warto zainwestować.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja się nie maluję, więc demakijaż robię oszczędnie, więc myślę, że dopiero za pół roku kupię ten krem do demakijażu z maurelii, bo wcześniej nie ma szans, by zużyła 200 ml mleczka Do tej pory już inni go przetestują i go będą zachwalać ja jestembardzo zadowolona z marki Savonille, więc obstawiam, że ten krem będzie też boski [COLOR="Silver"]
Za pół roku, to już będziesz miała na "wishliście" 15 innych cudownych specyfików Ale Cię rozumiem. Ja, mimo że tylko robię demakijaż oka i tak tych preparatów zużywam bardzo mało..a w Twoim przypadku, to już całkiem szkoda. Zwłaszcza, że rzeczywiście do najtańszych nie należy (jak na kosmetyk do demakijażu) A skoro już przy Savonille jesteśmy...miałaś te ich dezodorany w kremie? Wiem, że Anula miała, już zaraz sobie poczytam u Niej na blogu, ale chcę zebrać jak najwięcej opinii...to może bym dorzuciła jeszcze do zamówienia?


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
w niektórych jest i alkohol
ślimak poszedł w odstawkę, na topie jest mmb.


---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

A i jeszcze pytanie co do deo Savonille...króry z nich lepszy??? Który ładniej pachnie?
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 17:09   #339
domisia1402
Raczkowanie
 
Avatar domisia1402
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Jak widze te chore ceny w polskich sklepach to mi sie cos robi . Nie chce byc posadzana o reklame, bo absolutnie nie jest to moim zamiarem, ale TU macie olej inca inchi bio, certyfikowany przec ecocert, w normalnej cenie : niecale 4 euro za 30 ml i niecale 12 euro za 100 ml. Swoja droga polecam - swietny olej.

Pojecia nie mam, ile wysylka do Polski, ale za zakupy w kwocie 50 euro nie placilam za wysylke do Niemiec nic . I jescze dostalam rabat 18 euro na kolejne zakupy

A, i maja swietne wlasne kosmetyki certyfikowane, o np: zel aloesowy (nativ)certyfikowany ecocertem o skladzie:
Aloe barbadensis leaf juice*, Leuconostoc/radish root ferment filtrate, Xanthan gum, Arginine. w cenie 12 euro za 250 ml lub 7 euro za 100 ml..,
czy wiele innych o fajnych wg mnie skladach i w fajnych cenach. Mydelka sa milusie, np z oslim mlekiem

Pozdrawiam
w sumie urodziny niedługo
domisia1402 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 17:12   #340
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Jak widze te chore ceny w polskich sklepach to mi sie cos robi . Nie chce byc posadzana o reklame, bo absolutnie nie jest to moim zamiarem, ale TU macie olej inca inchi bio, certyfikowany przec ecocert, w normalnej cenie : niecale 4 euro za 30 ml i niecale 12 euro za 100 ml. Swoja droga polecam - swietny olej.

Pojecia nie mam, ile wysylka do Polski, ale za zakupy w kwocie 50 euro nie placilam za wysylke do Niemiec nic . I jescze dostalam rabat 18 euro na kolejne zakupy

A, i maja swietne wlasne kosmetyki certyfikowane, o np: zel aloesowy (nativ)certyfikowany ecocertem o skladzie:
Aloe barbadensis leaf juice*, Leuconostoc/radish root ferment filtrate, Xanthan gum, Arginine. w cenie 12 euro za 250 ml lub 7 euro za 100 ml..,
czy wiele innych o fajnych wg mnie skladach i w fajnych cenach. Mydelka sa milusie, np z oslim mlekiem

Pozdrawiam
Różnica w cenie jest kolosalna. Bardzo fajna stronka, dzięki .
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 17:20   #341
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

A i jeszcze pytanie co do deo Savonille...króry z nich lepszy??? Który ładniej pachnie?

mi bardziej odpowiada zapach miętowego słodka mięta.
cytrusowy jest zbyt delikatny, zapach glinki wybija.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-02, 17:21   #342
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Różnica w cenie jest kolosalna. Bardzo fajna stronka, dzięki .
prosze bardzo, ja od nich kupuje od 10 miesiecy ( przynajmniej raz w miesiacu cos musze kupic, bo jak nie to chora jestem) i ani razu sie nie zawiodlam. Oleje kupowalam w pack promotionels - 5 x 100 ml roznych olei dopasowanych do cery i jeden pack do wlosow. Moja skora jest obecnie ogromnie alergiczna po tych diabelskich rosyjskich pseudonaturalnych wynalazkach z natury syberici (sorry, po prostu nie znosze ) toleruje bardzo niewiele, obecnie jade na zelu slimakowym o bardzo fajnym skladzie, ale nie certyfikowanym i na mieszance oleju inca inchi z olejem dattier du dessert + wlasnorecznie przygotowany 3% zel hialuronowy na hydrolacie cytrynowym. I jest dobrze

a, w niemieckim tkmaxxie jest bardzo fajna marka: Pure Plant Spa - zel prysznicowy, peeling i maslo do ciala - wszystkie pomaranczowo-mandarynkowe zapachy w cenie 7 euro kazdy produkt. Popatrzcie , moze w PL tez jest, a sklady niezle.

Ja z kolei dziekuje za info o mydelkach Plantlife na tym watku - kupilam w naszym TKMaxxie i sa super.

Edytowane przez kasiamagda
Czas edycji: 2014-02-02 o 17:23
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 17:32   #343
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

mi bardziej odpowiada zapach miętowego słodka mięta.
cytrusowy jest zbyt delikatny, zapach glinki wybija.
Anulku?? A warto??? Czy dać sobie z nimi siana? Poczytałam Twoje recenzje, ale w sumie mam takie same obawy co do plam..mam dress code w pracy i białe koszule na porządku dziennym...

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość

a, w niemieckim tkmaxxie jest bardzo fajna marka: ]Pure Plant Spa[/B] - zel prysznicowy, peeling i maslo do ciala - wszystkie pomaranczowo-mandarynkowe zapachy w cenie 7 euro kazdy produkt. Popatrzcie , moze w PL tez jest, a sklady niezle.

Ja z kolei dziekuje za info o mydelkach Plantlife na tym watku - kupilam w naszym TKMaxxie i sa super.
Piękności!!!!! Bardzo mi się podobają opakowania. Na stronie ceny takie sobie...30 Euro za masło do ciała...ale rzeczywiście TKMaxx jakimś tam wyjściem jest...
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 17:40   #344
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Anulku?? A warto??? Czy dać sobie z nimi siana? Poczytałam Twoje recenzje, ale w sumie mam takie same obawy co do plam..mam dress code w pracy i białe koszule na porządku dziennym...
Wiesz kochana, nie umiem dać Ci jednoznacznej odpowiedzi
Na pewno są skuteczne. Owszem, teraz jest chłodno i nie pocę się tak jak w upały, ale w porównaniu do poprzednio stosowanego deo naprawdę czuję różnicę co do skuteczności nie mam zastrzeżeń żadnych (dziewczyny też chwaliły).
Co do plamienia - wciąż nie wiem...
Że tak wprost napiszę - pachy mam po całym dniu suche nie mam poczucia wilgoci i nieświeżości jak nieraz mi się zdarzało nawet wtedy, kiedy się nie pociłam. I obecnie plam brak. Najbardziej obawiam się jednak plam w przypadku pocenia a teraz jakoś nie mam okazji się spocić
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 18:05   #345
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - kupowała któraś na iherbie coś z kategorii Superfoods?? Chodzi mi po głowie, żeby kliknąć coś w proszku (tak żeby dodawać do soków lub koktailów), ale jest taki wybór, że nie wiem na co się zdecydować
Ja kupilam camu camu-jestem zadowolona

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Jak widze te chore ceny w polskich sklepach to mi sie cos robi . Nie chce byc posadzana o reklame, bo absolutnie nie jest to moim zamiarem, ale TU macie olej inca inchi bio, certyfikowany przec ecocert, w normalnej cenie :
Na amazon znalazlam ten olej za $24Kolejny na liscie


Informuje ze balsam ujedrniajacy Acure lekko ujedrnia-juz prawie go koncze-stosowalam codziennie,dwa razy dziennie.Jak wykoncze bede testowac balsam ujedrniajacy Reviva Labs

Kusi mnie zamowic z amazon(olej z kaktusa,krem z HA i peeling enzymatyczny)ale czekam wytrwale bo moze ceny obniza sie

Dziewczyny,macie doswiadczenia z naturalnymi azjatyckimi kosmetykami?

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2014-02-02 o 18:06
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 18:17   #346
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Jak widze te chore ceny w polskich sklepach to mi sie cos robi . Nie chce byc posadzana o reklame, bo absolutnie nie jest to moim zamiarem, ale TU macie olej inca inchi bio, certyfikowany przec ecocert, w normalnej cenie : niecale 4 euro za 30 ml i niecale 12 euro za 100 ml. Swoja droga polecam - swietny olej.

Pojecia nie mam, ile wysylka do Polski, ale za zakupy w kwocie 50 euro nie placilam za wysylke do Niemiec nic . I jescze dostalam rabat 18 euro na kolejne zakupy

A, i maja swietne wlasne kosmetyki certyfikowane, o np: zel aloesowy (nativ)certyfikowany ecocertem o skladzie:
Aloe barbadensis leaf juice*, Leuconostoc/radish root ferment filtrate, Xanthan gum, Arginine. w cenie 12 euro za 250 ml lub 7 euro za 100 ml..,
czy wiele innych o fajnych wg mnie skladach i w fajnych cenach. Mydelka sa milusie, np z oslim mlekiem

Pozdrawiam
Super stronka!! Wysyłka do Polski 6 euro (bezpłatna od 59 euro), więc nie najgorzej. Tylko ten francuski trochę przeszkadza
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 18:49   #347
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wiesz kochana, nie umiem dać Ci jednoznacznej odpowiedzi
Na pewno są skuteczne. Owszem, teraz jest chłodno i nie pocę się tak jak w upały, ale w porównaniu do poprzednio stosowanego deo naprawdę czuję różnicę co do skuteczności nie mam zastrzeżeń żadnych (dziewczyny też chwaliły).
Co do plamienia - wciąż nie wiem...
Że tak wprost napiszę - pachy mam po całym dniu suche nie mam poczucia wilgoci i nieświeżości jak nieraz mi się zdarzało nawet wtedy, kiedy się nie pociłam. I obecnie plam brak. Najbardziej obawiam się jednak plam w przypadku pocenia a teraz jakoś nie mam okazji się spocić
Dziękuję kochana. Pani z Maurelii obiecała dorzucić próbki deo. W sumie wszystko mam..tylko deo nie mam Bardzo podoba mi się taka formuła, bo kulek i innych płynnych nie trawię W sumie z tego co mówisz - zapowiada się przyzwoicie.
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 18:56   #348
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Yhymm...dziękuję Poczytałam..rzeczywiście wielki z niego dobrodziej. Warto zainwestować.

Za pół roku, to już będziesz miała na "wishliście" 15 innych cudownych specyfików Ale Cię rozumiem. Ja, mimo że tylko robię demakijaż oka i tak tych preparatów zużywam bardzo mało..a w Twoim przypadku, to już całkiem szkoda. Zwłaszcza, że rzeczywiście do najtańszych nie należy (jak na kosmetyk do demakijażu) A skoro już przy Savonille jesteśmy...miałaś te ich dezodorany w kremie? Wiem, że Anula miała, już zaraz sobie poczytam u Niej na blogu, ale chcę zebrać jak najwięcej opinii...to może bym dorzuciła jeszcze do zamówienia?


[/COLOR]A i jeszcze pytanie co do deo Savonille...króry z nich lepszy??? Który ładniej pachnie?
mam i cytrynowy i miętowy
Bardzo wydajne i jestem z nich strasznie zadowolona. Dla mnie to przełom, bo nie spodziewałam się takiego działania po deo w kremie. Nie mogę się doczekać lata, by je przetestować w upały.
Na pierwszy raz poleciłabym ci zapach mięty. Ja plam na ubraniu nie zauważyłam, ale ja się specyficznie ubieram, bo ze mnie "gorąca kobieta", więc ciężko mi mieć plamy na ubraniu. Jednak zrobię taki test niebawem i ocenię, czy deo w kremie robi plamy.

kasiamagda, cieszę się niezmiernie, że dołączyłaś do miłośników mydełek plantilife
właśnie idę się kąpać i skorzystam z migdałowego

w tk maxx u mnie pustki, nie ma marki Blum

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Dziękuję kochana. Pani z Maurelii obiecała dorzucić próbki deo. W sumie wszystko mam..tylko deo nie mam Bardzo podoba mi się taka formuła, bo kulek i innych płynnych nie trawię W sumie z tego co mówisz - zapowiada się przyzwoicie.


jadzia, na mojej wishliscie są obecnie tylko produkty z maurelii, z make me bio oraz inne zapachy muydełek z plantilife.
muszę naprawdę zużywać zapasy i zrobić jakiś odwyk zakupowy................. chociaż tydzień
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2014-02-02 o 19:00
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 18:58   #349
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Dziękuję kochana. Pani z Maurelii obiecała dorzucić próbki deo. W sumie wszystko mam..tylko deo nie mam Bardzo podoba mi się taka formuła, bo kulek i innych płynnych nie trawię W sumie z tego co mówisz - zapowiada się przyzwoicie.
to mnie ubiegła, bo miałam zrobic to samo
zapowiada się bardzo przyzwoicie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-02, 19:32   #350
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
mam i cytrynowy i miętowy
Bardzo wydajne i jestem z nich strasznie zadowolona. Dla mnie to przełom, bo nie spodziewałam się takiego działania po deo w kremie. Nie mogę się doczekać lata, by je przetestować w upały.
Na pierwszy raz poleciłabym ci zapach mięty. Ja plam na ubraniu nie zauważyłam, ale ja się specyficznie ubieram, bo ze mnie "gorąca kobieta", więc ciężko mi mieć plamy na ubraniu. Jednak zrobię taki test niebawem i ocenię, czy deo w kremie robi plamy.



jadzia, na mojej wishliscie są obecnie tylko produkty z maurelii, z make me bio oraz inne zapachy muydełek z plantilife.
muszę naprawdę zużywać zapasy i zrobić jakiś odwyk zakupowy................. chociaż tydzień
Dziękuję Ci za odpowiedź. Czyli rozumiem, że działają, a to najważniesze. Jak tylko dostanę przesyłką to napiszę jak się u mnie sprawują. A co Maurelii, to Pani Bożenka napisała, że planuje "sprowadzić" do sklepu jeszcze inne ciekawe kosmetyki Będzie kuszenie A co do odwyku to i mi by się przydał

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to mnie ubiegła, bo miałam zrobic to samo
zapowiada się bardzo przyzwoicie
Ty już mi lepiej nic nie wysyłaj. Już ostatnio mi całe pudło wysłałaś!!!
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 19:34   #351
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Bierz arganową. Jest dobra.
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

bierz też arganową
Dzięki. Spróbuję w takim razie zrobić przy zakupie mix szamponowo- odżywkowy.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 20:20   #352
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za odpowiedź. Czyli rozumiem, że działają, a to najważniesze. Jak tylko dostanę przesyłką to napiszę jak się u mnie sprawują. A co Maurelii, to Pani Bożenka napisała, że planuje "sprowadzić" do sklepu jeszcze inne ciekawe kosmetyki Będzie kuszenie A co do odwyku to i mi by się przydał

będzie, aż strach się bać

świat się skończy, a my na odwyk nie pójdziemy

testuję produkty Heliotrop, ale bez szału. Oczekiwałam czegoś więcej po nich, może dlatego że cena dość wysokie.

również testuję krem do rąk Lavera z pomarańczą. bardzo przyjemny i ma witaminy E i C.
http://www.natural-beauty.pl/lavera-...-rokitnik.html

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dzięki. Spróbuję w takim razie zrobić przy zakupie mix szamponowo- odżywkowy.
dobry wybór będziesz zadowolona
Ja już wykończyłam ostatnio odżywkę z różą i jednak do niej nie wrócę Za to do kokosowej jak najbardziej
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 20:45   #353
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Jak widze te chore ceny w polskich sklepach to mi sie cos robi . Nie chce byc posadzana o reklame, bo absolutnie nie jest to moim zamiarem, ale TU macie olej inca inchi bio, certyfikowany przec ecocert, w normalnej cenie : niecale 4 euro za 30 ml i niecale 12 euro za 100 ml. Swoja droga polecam - swietny olej.

Pojecia nie mam, ile wysylka do Polski, ale za zakupy w kwocie 50 euro nie placilam za wysylke do Niemiec nic . I jescze dostalam rabat 18 euro na kolejne zakupy

A, i maja swietne wlasne kosmetyki certyfikowane, o np: zel aloesowy (nativ)certyfikowany ecocertem o skladzie:
Aloe barbadensis leaf juice*, Leuconostoc/radish root ferment filtrate, Xanthan gum, Arginine. w cenie 12 euro za 250 ml lub 7 euro za 100 ml..,
czy wiele innych o fajnych wg mnie skladach i w fajnych cenach. Mydelka sa milusie, np z oslim mlekiem

Pozdrawiam
Świetny sklep co do cen, to zgadzam się w całej rozciągłości, drożyzna aż brzydko i to widać zwłaszcza jak się zagląda na zagraniczne strony i te same produkty, nawet do pl przesyłki są darmowe, a te promocje? Bajka! Nie mówiąc już o wyborze. Przykre, ze musimy płacić tyle w Polsce, ale to nie jest też winą handlowców, fiskus pożera takie małe drobne przedsiębiorstwa, nie mają wyjścia, windują ceny.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dziewczyny,macie doswiadczenia z naturalnymi azjatyckimi kosmetykami?
A są takie


Fryne, Susabee
, niestety coś jest nie tak, ten micel So Bio chyba zaczął mnie uczulać
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 20:53   #354
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Fryne, Susabee
, niestety coś jest nie tak, ten micel So Bio chyba zaczął mnie uczulać
No coś Ty- ja mam już trzecie opakowanie nagietkowego i kompletnie nic- nawet jak mi się dostanie trochę do oczu, a mam baaardzo wrażliwe, a teraz już czeka aloesowy na swoją kolej; może to coś innego- ilu jest podejrzanych
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 21:00   #355
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
testuję produkty Heliotrop, ale bez szału. Oczekiwałam czegoś więcej po nich, może dlatego że cena dość wysokie.

Też mnie ciekawiły, ech, szkoda, ja po rozczarowaniu najpierw Madarą, potem Verimą stwierdziłam, że muszę być dużo bardziej ostrożna w kwestii droższych kosmetyków. Nie wszystko złoto, co się świeci.

A jak tam to mleczko porzeczkowe, ono jest do oczyszczania twarzy? Testowałaś już? Wiesz, że ja lubię mleczka

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44946498]No coś Ty- ja mam już trzecie opakowanie nagietkowego i kompletnie nic- nawet jak mi się dostanie trochę do oczu, a mam baaardzo wrażliwe, a teraz już czeka aloesowy na swoją kolej; może to coś innego- ilu jest podejrzanych [/QUOTE]

Już drugi raz pod rząd jak mnie zaczęło szczypać, może nie szczypać, ale zaraz po zmyciu nim makijażu cala skóra swędzi, jak umyję czymś jeszcze buzie, to jest lepiej, ale strasznie swędzą mnie skrzydełka nosa i ostatnim razem było podobnie, skóra mi się potem łuszczyła przy nosie i swędziała parę ładnych dni. Zużyłam prawie pół butli i byłam zachwycona, a teraz nie wiem co jest grane WTF
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 21:04   #356
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Są nawet ekstrakty CO2 u nas jeszcze chyba nie dostępne
Jak tu iść na odwyk

...mowa o tej francuskiej stronie

Edytowane przez EmilaDz78
Czas edycji: 2014-02-02 o 21:06
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 21:09   #357
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Już drugi raz pod rząd jak mnie zaczęło szczypać, może nie szczypać, ale zaraz po zmyciu nim makijażu cala skóra swędzi, jak umyję czymś jeszcze buzie, to jest lepiej, ale strasznie swędzą mnie skrzydełka nosa i ostatnim razem było podobnie, skóra mi się potem łuszczyła przy nosie i swędziała parę ładnych dni. Zużyłam prawie pół butli i byłam zachwycona, a teraz nie wiem co jest grane WTF
A zmieniałaś cokolwiek w pielęgnacji ostatnio Bo faktycznie trochę niefajnie to się przedstawia
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 21:19   #358
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44946800]A zmieniałaś cokolwiek w pielęgnacji ostatnio Bo faktycznie trochę niefajnie to się przedstawia [/QUOTE]

Nic nowego nie wprowadziłam do twarzy, co by się wiązało kolorówka od lat ta sama, pielęgnację wykańczam to co miałam i już długo używam. Na zmianę używam micela Sensibio, bo chcę go zużyć jak najszybciej, to jedyna nowość (znalazłam go pod choinką). Mam żel do mycia twarzy też nowy (nie na ten wątek), ale jego używam i mi pomaga na to swędzenie, żeby zmyć ten micel, więc jego nie podejrzewam.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 21:27   #359
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nic nowego nie wprowadziłam do twarzy, co by się wiązało kolorówka od lat ta sama, pielęgnację wykańczam to co miałam i już długo używam. Na zmianę używam micela Sensibio, bo chcę go zużyć jak najszybciej, to jedyna nowość (znalazłam go pod choinką). Mam żel do mycia twarzy też nowy (nie na ten wątek), ale jego używam i mi pomaga na to swędzenie, żeby zmyć ten micel, więc jego nie podejrzewam.
Spróbuj odstawić Sensibio i zobacz, czy jest poprawa
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 21:34   #360
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Korah
Miedzy innymi tutaj:
http://www.tomoekobo.com
http://www.naturaljapanesebeauty.com
http://www.sayurimarie.com
+amazon.com.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.