Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-09, 17:26   #2401
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

moja buzia jest w oplakanym stanie - stare sie prawie w ogole nie goja, a nowe wciaz wychodza . juz stracilam nadzieje, ze kiedykolwiek bede miec normalna buzie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-09, 20:43   #2402
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

No własnie u mnie też ta osemka, boli jak cholera..., do tego krzywe takie wszystkie
Aniu kochana, naprawdę nie wiem co moge Ci anpisac, bo juz też mi brakuje czasami wiary, ja nie wiem co mi się robi, to naprawde jest bardzo dziwne i Cię doskonale rozumiem, ale proszę nie trać nadzieji, ja jej nie stracę, wierzę w Ciebie i siebie i w Was wszystkie z całych sił sie staram uwierzyć. Kiedyś nam się uda!
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 07:16   #2403
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

In_ThE_ShAdOwS dziekuje Ci bardzo . nie bede marudzic. napisze tylko tyle, ze w poznaniu jest slonecznie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 14:38   #2404
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

wracam po kilku dniach nieobecności, wcozrja kika przycisnełam, dziś tez już aczęłam, wysypało mnie strasznie kaszką drobną, dziś planuje na noc Zorac zaaplikować na część brody, czoła i nosa, narazie na policzki nie
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 17:53   #2405
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Witam dziewczynki.Dopiero wrocilam z krotkiej wycieczki do Kolobrzegu-moje dwie przyjaciolki mnie wyciagnely na taki babski wypad Pogoda piekna-tylko nad samym morzem wiatrzysko,ze czapa by sie przydala.Mam zakwasy w udach(zrobilysmy okolo 30 km spacer-wspaniale sie czuje).Na buzi nic nowego,same staruchy,ktore sie goja.Moje dziewczyny mowia,ze gdyby nie to,ze im o tym mowie,nigdy by nie zgadly,ze ta moja buzia to taka mordega.Tzn.w tej chwili nie widac,ze jestem chora.
[B]AaniaA[B]- Biedactwo,wiem jak sie czujesz.CZy podczas tej kuracji clay czas stosujesz glyco?Moze musi cie wysyfic na maksa zeby potem bylo lepiej.Mam taka nadzieje,nalezy ci sie gladki pychol.
Shadi-jak tam po zoraczku??Czy mialas jakis wysyp?Juz troche go uzywasz,jak jest?
Blue-zostaw buzie,tej kaszki i tak nie wycisniesz,a po co roznosic
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 18:06   #2406
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A ja się nie udzielam tu ostatnio, bo nie ruszam nic już prawie od 2 tygodni
Tylko się boję jak za jakis czas znów mnie "weźmie" i zaczne cisnąć...
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 18:55   #2407
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Witam dziewczynki.Dopiero wrocilam z krotkiej wycieczki do Kolobrzegu-moje dwie przyjaciolki mnie wyciagnely na taki babski wypad Pogoda piekna-tylko nad samym morzem wiatrzysko,ze czapa by sie przydala.Mam zakwasy w udach(zrobilysmy okolo 30 km spacer-wspaniale sie czuje).Na buzi nic nowego,same staruchy,ktore sie goja.Moje dziewczyny mowia,ze gdyby nie to,ze im o tym mowie,nigdy by nie zgadly,ze ta moja buzia to taka mordega.Tzn.w tej chwili nie widac,ze jestem chora.
a jak Ci zazdroszcze tej wycieczki do kolobrzegu . no to super, ze kolezanki nic nie widza na Twojej buzce .

Cytat:
Napisane przez Little Angel
[b]AaniaA- Biedactwo,wiem jak sie czujesz.CZy podczas tej kuracji clay czas stosujesz glyco?Moze musi cie wysyfic na maksa zeby potem bylo lepiej.Mam taka nadzieje,nalezy ci sie gladki pychol.
nie stosuje glyco A. tylko ten jeden raz nalozylam, zeby przyhamowac te dziwactwa po occie i tym cudzie mikrobiologowym . teraz mam rany w tych miejscach, gdzie byly pryszcze, wiec ocet i to drugie odpada . wina jest w tych specyfikach, a nie w glico A. zatem nic tam nie poloze tylko nawilazajacy kremik i tyle.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-10, 18:55   #2408
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
= Hmmm, powiedziała też, że nawet jesli zrobiłabym ten antybiogram, to nic by to jej nei dały, bo ona wie, ze jest tam ta bakteria pro.....acnes, nie pamietam dokładnej nazwy i jesli jest jeszcze jakis gronkowiec, czy cos podobnego, to to przejdzie razem z wyleczeniem tej bakterii
Tej bakterii, czyli której? Pro...acnes czy gronkowca? Pytam, bo ja mam jakąś odmianę gronkowca, niedawno łykałam antybiotyk i prawie nic nie pomogło.

A jeśli to bakterie typu pro...coś tam acnes są odpowiedzialne za trądzik, to czemu nie można tego "wyleczyć" kosmetykami, które właśnie walczą z tymi bakteriami?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 19:04   #2409
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Buena Dzidziu, to swietnie!trzymaj tak dalej

Little_Angel asszzz Ci zazdroscze tego wypadu nad morze i to w taka pogodę, no super Ja stosuje zorac od dwóch tygodni już. Chyba jutro dam go na czoło to już bedzie 2 razy w tyg. Teraz dawałam na policzki i brodę co drugi dzien, w nocy swędziało jak nei wiem, prawie ze łzami w oczach to przetrzymałam. Teraz sie łuszczę. Co do wysypu, to w sumie nie wiem, bo i się poprawiło i wyszło mi parę krosteczek i jedna taka wielka, ale to od zębów podejrzewam I na brodzie kilka takich białych zaskórnikow, wiec nie ejst zle, nietaki straszny ten zorac

Ja dzisiaj wycisnełam 2, jednego niepotrzebnie, myslałam, ze łatwo wyjdzie Jeszcze musze pozbyc sie jednego i wystarczy
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 19:10   #2410
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
Tej bakterii, czyli której? Pro...acnes czy gronkowca? Pytam, bo ja mam jakąś odmianę gronkowca, niedawno łykałam antybiotyk i prawie nic nie pomogło.

A jeśli to bakterie typu pro...coś tam acnes są odpowiedzialne za trądzik, to czemu nie można tego "wyleczyć" kosmetykami, które właśnie walczą z tymi bakteriami?
Jeżeli jest gronkowiec, to razem z wyleczeniem bakterii pro...acnes gronkowiec też zniknie.

A z tymi ksometykami to nie mam pojęcia, moze one są za słabe aby usunąc te bakterię lub po prostu w kosmetykach takiego czegoś nie ma i to tylko reklama?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 20:40   #2411
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

dziewczyny! nie wyciskam już chyba z 5 dni
jestem w szoku, ze tak dlugo udaje mi sie wytrzymać, ale niestety moja twarz tylko pozornie wyglada lepiej, bo tak naprawde to jak sie bliżej jej przyjrzeć, to nazbieralo sie zaskórników całe mnóstwo
myśle, ze bede musiala sobie zrobic w najbliższym czasie porządne oczyszczanie, ale takie jak należy, czyli peeling, paróweczka , wyciskanie i maska, bo długo juz tak nie pociągnę!
mimo wszystko jest lepiej, jak nie wyciskam tak "dorywczo" to przynajmniej nie boje sie, ze bede musiala uzywac tony korektora by pozakrywac kolejne ślady i nowe wypryski powstale wskutek mojej interwencji. i to jest dobre!
mam nadzieje, ze Wy tez walczycie z chęcia wycisniecia kolejnego syfka na twarzy i Wam sie to udaje!

pozdrawiam

Hania
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-10, 23:26   #2412
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
ale niestety moja twarz tylko pozornie wyglada lepiej, bo tak naprawde to jak sie bliżej jej przyjrzeć, to nazbieralo sie zaskórników całe mnóstwo
U mnie tak samo
Ja jak już pisałam nie wyciskam prawie 2 tygodnie i nie zamiarzem, ale czy się uda wytrzymać...
Rano jak wstaję z łóżka i patrzę w lusterko to tych zaskórników nie widać i skóra na twarzy mi się podoba, tylko kurcze pod wieczór to masakra pełno widzę tych dziadów
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 05:45   #2413
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Blue-zostaw buzie,tej kaszki i tak nie wycisniesz,a po co roznosic
staram sie nic nie robić tam, Zoracu na noc nie nałozyłam jeszcze, postaram sie najpierw zaleczyć kaszkę bo jak mnie dodatkowo wysypie to będzie koszmar, ale cera znacznie sie pogorszyła w ciagu ostatniego miesiąca
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 08:05   #2414
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

In_ThE_ShAdOwS no to dobrze, ze zorac Ci sluzy . z tego co wiem, to jesli masz gronkowca to on nie jest taki prosty do wyleczenia i kosmetyki zewnetrzne niewiele tu pomoga . to jest dziad, ktory zyje sobie zazwyczaj gdzies w organizmie i ponadto na skorze . mam nadzieje, ze tego nie masz.

bluegirl mi tez cera sie psuje .

Hanka20 ciesz sie, ze nie masz czerwonych krop na buzi tak jak ja i nie straszysz ludzi.

Buena Dzidzia nie martw sie, wieczorem u kazdej z nas buzka wyglada gorzej.

a ja wygladam okropnie. jutro wyniki.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 19:07   #2415
Agatka91
Raczkowanie
 
Avatar Agatka91
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 34
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Zawsze myślałam ,że ten problem mnie nie dityczy, ale ostatnio łapię sie na tym, że praktycznie cały czas mam ręce przy buzi. Już nei wiem co z tym robić:/ Odkad zaczelam to robić zauwazylam straszne pogorszenie wygladu pysia, ale nie umiem sie powstrzymac To jest straszne. Gdy widze to co jest na moej twarzy to mam ochote zdrapać sobie cała skore twarzy :/
Nawet gdy posmaruje pryszcze jakas mascia to i tak je wyciskam,albo raczej ja je zdrapuje. Ciągle. W szkole, w domu. To już jest takie mimowolne :/

Może gdybym widiziała jakieś efekty leczenia nie robilabym tego, ale lecze sie juz prawie dwa lata i nie ma efektów. Wrecz przeciwnie- z dnia na dzien jest coraz gorzej :/
Agatka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 20:12   #2416
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Agatko91 wiem co czujesz. tak jak piszesz - gdyby byly efekty to wtedy czlowiek hamowalby sie, a tak... jednak musisz byc silna. moze to forum Ci pomoze .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 06:19   #2417
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Tak,ale przynajmniej nie ma takich strupów i plamisk
Ja od przedwczorajszego bawienia sie buzia nic nei ruszam. Ale ajak ja wysuszona byłam Oczy to mi sie łuszczyły...Za mną srednio przespana noc po zoracu, ale jest juz o wiele lepiej niz było, mam nadzieje, że nastepna noc przespie spokojnie
AaniaA, dzisiaj wyniki, czekamy
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 07:53   #2418
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Hej! wrociłam z wesela juz wybawiłam sie z wszystkie czasy
oczywiscie na samo wesele wyskoczyły mi takie 3 plamko- gulki, ktorych nie dało sie wycisnac. gdyby były biale pewnie bym sie nie powstrzymała i na samo wesele miałabym strupy, a tak sprobowalam tylko raz delikatnie i dałam sobie spokoj plamki latwo bylo przykryc podkladem. najglupsze bylo to ze tak bardzo chcialam cos wycisnac ze jak tylko przyjechalam do domu to wlecialam do łazienki i powyciskalam policzki i normalnie mi ulżyło! to jest chore teraz mam pryszczki ktore nie chca sie zagoic
kawitacja pomaga tylko na ok. tydzien
AaniaA mam nadzieje ze jak beda wyniki to sie cos u ciebie polepszy
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 07:54   #2419
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

no i dupa!!!!!! wyszlo mi wszystko co mozliwe . poczawszy od gronkowca skonczywszy na jakichs dwoinkach . czuje sie zle po tej diagnozie. mam dola okropnego . pani mikrobiolog to niezbyt przyjemna pani, no ale coz... moze mi pomoze. mam miec 20 dawek tej autoszczepionki. nie wiem co i jak. dowiem sie dopiero w poniedzialek. nie pytajcie mnie skad mi sie to wzielo. moze cos zlapalam w czasie ciazy (takie jest zdanie mikrobiolog), ponadto te pieprzone antybiotyki na syfy mnie wykonczyly. zatem dziewczyny przestrzegam Was przed braniem antybiotykow doustnych na syfy - np. tetracykliny, tetralysalu, unidoxu. same widzicie jak ja sie teraz mecze .

zatem juz wiem dlaczego nic mi sie nie goi . i teraz bedzie jazda, zeby tego sie pozbyc. zyc mi sie nie chce .

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2006-09-12 o 08:28
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-12, 08:27   #2420
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ania kochana, trzymam kciuki i wierzę że będzie dobrze
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 09:51   #2421
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Ania kochana, trzymam kciuki i wierzę że będzie dobrze
dziekuje Monia . jednak ja juz nie mam zadnej nadziei . teraz to tylko sie modle, zeby moj organizm dobrze zareagowal na ta autoszczepionke i zebym pozbyla sie tych parszywcow, kropek, itd.

i znowu tu sobie weszlam do Was, bo strasznie mi zle. rycze sobie. poczytalam o tym wszystkim i jestem zalamana . to juz nie na moje sily . a jeszcze mialam nadzieje, ze to nie gronkowiec, a jednak... do dupy z tym wszystkim. tyle pieniedzy, zdrowia, czasu...echhh........
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 11:38   #2422
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ania, co prawda nie wiem do końca jak Ci ciężko (bo nigdy nie przechodziłam takich akcji z lekarzami i lekami) ale nie wolno się poddawać (hehe, mówi to największa panikara). Jesteś super babeczka i napewno dasz radę
Moja siostra też kiedyś miała gronkowca. Było to dawno dawno, na całym ciele wychodziły jej kropki, wrzody musiała biegać całe wakacje w plastrach a buzię ma jak płatek i nigdy problemów z cerą (żadnego pryszczyka, rozszerzonej pory, w przeciwieństwie do mnie). To chyba była inna postać gronkowca ale nacierpiała się co niemiara.
Jeszcze raz buziaki duże dla Ciebie
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 13:20   #2423
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

dziekuje Moniu jeszcze raz .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 16:53   #2424
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

AaniaA-nie wiem czy cie to pocieszy-kiedys moja kuzynka miala gronkowca-miala go kilka lat-to on caly czas powodowal u niej ciagly wysyp ropni(cos jakby opryszczka to wygladalo )w okolicy nosa.Nos kolo skrzydelek zmaltretowany byl rowniez,bo i wysypka i ropne katary.Kiedy zdjagnozowano to cholerstwo-wyleczyla sie nadspodziewanie szybko-wszelki slad po tych objawach zaginal.Moze i tobie sie uda. Co do antybiotykow masz racje.U mnie podniosly poziom trojglicerydow,ale lekarz ma nadzieje,ze poziom spadnie do normalnego.Ponadto nowe anty-piguly maja "lepszy"gestagen niz poprzednie wiec powinno byc dobrze.Antybiotyki pomagaja TYLKO w trakcie ich brania(czasem nawet nie)-potem nastapi pogorszenie.
U mnie pysk sie goi(jesli pominac trzy nowe pryszcze ),ale nie jest zle.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 17:03   #2425
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

AniuAle przynajmnie wiadomo co to jest i teraz trzeba być już tylko dobrej myśli
A u mnie okres dzisiaj jest taka piekna pogoda, wiec oczywiscie bieaglismy w takim jakby parku, to po 2 kólkach, które maja 700 m myslałam, ze się przekrece, że ta cała miednica mi sie rozpadnie, uczucie okropne! Nie wiedziałam, że mam to wiec się nieźle przestraszyłam...:rolleye s:
Idę się uczyć, bo jak zwykle nam nawalili...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 17:15   #2426
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
AniuAle przynajmnie wiadomo co to jest i teraz trzeba być już tylko dobrej myśli
A u mnie okres dzisiaj jest taka piekna pogoda, wiec oczywiscie bieaglismy w takim jakby parku, to po 2 kólkach, które maja 700 m myslałam, ze się przekrece, że ta cała miednica mi sie rozpadnie, uczucie okropne! Nie wiedziałam, że mam to wiec się nieźle przestraszyłam...:rolleye s:
Idę się uczyć, bo jak zwykle nam nawalili...
Biedactwoja w twoim wieku(ale to brzmi)mialam bardzo bolesne miesiaczki-zawsze mi sie wydawalo,ze macica mi wypadnie z bolu na zewnatrz.Jakos nie wypadla jednak,a teraz mam okres 2 dni i nic nie boli.
Ucz sie ucz(gdybym ja miala isc jeszcze raz do szkoly to by,m sie chyba pochlastala tepym nozem).
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 18:10   #2427
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Little Angel i In_ThE_ShAdOwS dziekuje Wam za slowa otuchy . teraz nie patrze na moja buzie, bo bym tylko sie dolowala. wygladam zle, ale trudno. mam nadzieje, ze od przyszlego tygodnia rusze z ta szczepionka.

Little Angel ciesze sie, ze Twoja buzia wyglada dobrze .

In_ThE_ShAdOwS znam ten bol miesiaczkowy . wspolczuje Ci bardzo.
i uczyc sie tam pilnie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 05:44   #2428
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja nadal walczę z wysypem niestety, powyciskałam też trochę tych małych inaczej nie mogłam zrobić, odłozyłam na czas dalszy leczenie Zorac i Acne Derm, chciałąbym wcześniej pozbyć sie tego wysypu, bo jeśli dodatkowo wysypałoby mnie po kuracji Zorac i AD to byłoby ciężko
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 09:39   #2429
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

u mnie bez zmian. i znowu musze czekac do poniedzialku - teraz na ta autoszczepionke. to czekanie to juz mnie doszczetnie wykonczy .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 15:09   #2430
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Oj ból jest okropny i jeszcze 7 godzin w szkole...W dodatku trochę mnie przez to wysypało A w szkole się uczę pilnie, muszę sobie srednia podwyzszyc...
A dzisiaj rano jak zywkle budzik zadzwonił o 6 rano, ale chciałam sobie tak polezec jeszcze i posłuchac muzyki wiec chciałam właczyc radio pilotem, ktory gdzies na łozku lezał i tak sie wygodnie polozylam, że przrspałam godzinę... I aż się nie mogę nadziwic, że o 7.35 wyszłąm juz z domu Zdazyłam zrobic wszystko, to dziwne bo czasami mi 1.5 godziny nie wystarcza

AaniaA, Ty czekasz na autoszczepionke, ja na usuwanie dziąsła, strasznie sie boje, że jeszcze inne zęby mi może wyrwac, bo cos źle rosna te ósemki, tak sie strasznie dusza...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.